Új privát üzeneted érkezett!

Rani!
Merre vagy? Te is nagyon eltűntél. Hogyan tovább? Mikor mész újra dokihoz? Szorítok ezerrel. :wink:

Rodikám!
Jobban vagy? Mensid? -------tuti most fogsz betoppani egy pozi teszttel. De jó is lenne. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hali

Most értem haza voltam kozmetikusnál most meg neki állok főzni Milánóit.

Ma jobban vagyok köszi Beze csak álmos vagyok :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina!
Már kicsit barnázok, azért gondolom, jövő héten csütörtökön van a mensi ideje.

bikfy
Ez nem semmi.

timejka
 
 

 
 

Nagyfiú
Kép

Mosoly
Kép

Helló csajok!!!
Kép

Hason
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska nagyon gyönyörű Levi baba És tényleg hogy tartja magát!!!


:) de meg tudnám dögönyözni

Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mensi mésehol.
Sajnos nem lesz pozitív teszt!

Timejka!
Beágyazódás? Az kb. mostanra esik!
Én azért nagyon drukkolok!

Vius!
Ebéd főzés után kötelező pihi! vigyázz magadra!

rodina74
 
 


Linácska!

Levi még mindig gy-ö-n-y-ö-r-ű!
Hihetetlenül szép!
NAgyon irigy vagyok! :oops: :lol:

Nati!
Gyere a hírekkel!

rodina74
 
 


Bikfy, köszönöm. :wink:

Linácska nagyon szép a kicsi fiad!

Ha nem bánjátok, majd rakok én is fel képeket. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodina pihenek de este igen kemény lett a hasam ittam magnéziumot meg ma is mert még mindig keményke.De épp most rugdos a drágám

Beze tegyél nyugodtan!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina,
nálam van a táblázat :oops: Most jut eszembe, még Levit sem vezettem bele :oops:

Csajok,
küldjetek nekem priviben adatokat, és frissítem. Kor, intézmény, hol tartotok, milyen beavatkozás következik...

Bumi,
mi pontosan az a bélrenyheség??? Levivel kicsit gondban vagyunk kakiügyileg, és mondták, hogy meg kell oldani, nehogy bélrenyhesége legyen. Na de azt nem tudom, hogy mi.
Ma voltunk védőnőnél, rákérdeztem, miért van, hogy Levi nem bukik, de kaja után kb. 5 perccel van, hogy a tiszta anyatej kifolyik a száján. Én kis naív megkérdeztem, hogy eddig tartogatja a szájában??? :oops: Aztán azt mondta, hogy a csecsemőknek nyitva van a gyomorszája, kinek jobban, kinek kevésbé. Valószínű Levinek kevésbé, és nem "kitör" belőle a kaja, csak folyik. És hogy nem túrós, arra meg azt mondta, hogy valószínű nem elég erős, vagy kevés a gyomorsava, és nem kezdi el emészteni, na meg lassan csinálja, és ezért is lehet az, hogy egy hétig nem kakil. Tegnap már kúppal jött ki 7 nap után, de nem mertem tovább várni. Amúgy ennek ellenére nem görcsöl Levi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Van időd vezetni a táblázatot? Én csak azért kérdeztem mert sok változás történt, és újra lehetne vezetni. Ha nincs időd, nyugodtan küld át, majd csak megbirkózom vele. Hál Istennek, neked van jobb dolgod is, mint a táblázat! De azért nem akarom elvenni előled! :D

Egyébként nagyon jól esik, hogy még olvasol minket!

Viuskám!
Nagyon vigyázz magadra! Kíméld magad, de tudom, hogy amit el kell végezni, azt el kell végezni! Csak vigyázz magadra!
Földöntúli érzés lehet, hogy a babátok ilyen aktívan mozog benned! irigyellek! :oops: :lol:

rodina74
 
 


Rodina Előbb utóbb neked is lesz földöntúli érzésed remélem és szorítok hogy előbb legyen mint utóbb. :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina, egyetértek Viussal!
Vius, bármikor keményedsz, dőlj le rögtön! Jó a magnézium is, de a legjobb a pihenés! Tudod, a teendők megvárnak! :wink

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


LÁnyok!

Én a Kaáliba fizetek az inszemekért. Ugye ez azt jelenti, hogy nem tb támogatott kezelések voltak? Mert ha át akarok menni egy másik intézetbe, és ott támogatják, akkor nekem tb alapon az lesz az első, nem?

Még a mostani inszemit megvárom, de ha nem jön össze, mindenképpen váltok. Olyan helyet akarok mindenképpen keresni, ahol akár minden hónapban csinálnak inszemit, és nem kell fölöslegesen várni egy hónapot!

rodina74
 
 


köszi lányok! :lol:

rodina74
 
 


Rodina, én is fizettem az inszemekért, egy 30 rugó volt. Igen, ezek így nem támogatottak. Ajánlanám az orvosomat, ő csinál havonta, de fehérvári. Gondolom, nem akartok ennyit utazni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Én lassan már bárhova elmegyek, akár gyalog is! :lol:

Majd meglátom, hogy mi lesz, hogy döntök! Csak az a fránya mensi jönne már! :twisted:

rodina74
 
 


Én Pécsett nem fizettem az inszemekért tb támogatott volt csak a gyógyszer meg az injekciók kerültek pénzbe nem is kevésbe és nekem egymás után csinálták
Egymás után 6 ot csinálnak Pécsett.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina, gyalog kicsit messze lenne. :lol: Szólj, ha kell a szám, megírom!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép Kép Kép

Remélem, nem bántok meg senkit, hogy hoztam pár képet. Mindegyiket ma csináltam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lina, Beze!

Csodáááááááálatosak ezek a bébik. Bármelyiket elfogadnám.


Rodi!
Miből gondolod, hogy nem vagy terhes?

Timejka!
Ágyazott a bébi. Nehogy idő előtt feladd!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, köszönöm. :D Lesz neked is, meglátod. Én mindenesetre nagyon drukkolok!!! :wink: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze Hát mit is mondjak Enni való kislány :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina, Bikfy!
Nagyon édesek vagytok, nem is gondolok semmire most, majd csütörtökön legkésőbb kiderül.

Linácska
Nagyon szép Levi. Gratulálok!

timejka
 
 


Beze!

Lexi is nagyon gyönyörű baba! Olyan édin mosolyog! Nagyon víg kedélyű baba! Én is elfogadnám! Szólj, ha mehetek érte! :lol:

Beze!
Te Szekszárdról jártál fehérvárra dokihoz? Hát neked sem volt közel. Egyébként lehet, hogy majd élek az ajánlatoddal!

Timejka!
Bizakodni!!! Nagyon drukkolok!

Vius!
Hogy van ma a pocakod? Kemény még?

Bikfykém!
A biztonság kedvéért csináltam pár napja tesztet, de semmi. Nem is viselt meg, mert éreztem, hogy nem vagyok terhes.
Most már kezdek aggódni, hogy tényleg valami nagy baj van velem, ahogy Bumi is írta. Már arra gondolok, hogy esetleg nekem is cisztám van! Pedig én nem vagyok hipochonder típus.
Hogy van a lelked ma?

rodina74
 
 


Timejka Én nagyon drukkolok hogy a babszi csinálja ezeket a dolgokat!!!!!

Hajrá baba!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina
Igenis, bizokodok! És meg tanulok helyesen írni. Ez egyébkéntnem hipochonderség, csak jár az agyunk, hogy mi lehet. Hallottam most Voll vag Foll módszerről, még nem jártam utána. Pesten és Győrben csinálnak ilyet, valami akupresszúrás kezelés. Most éppen Tiestot hallgatok, annyira szeretem. Apa dolgozik, Bence mamánál, mi egy kicsit elmegyünk csak csajok, beülünk valahova egy picit.

timejka
 
 


Rodina ha iszom magnéziumot utánna jó lesz hál istennek biztos ez a hülye idő

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodi!

Köszi, mostanában nagyon jól van a lelkem. Bizakodok és ennyi.

Szerdán még elmegyek Pécsre, kíváncsi vagyok, mi fog mondani a doki. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi, Timejka!

Én továbbra is az Aviva tornát ajánlom. Úgy szabályozod vele a ciklusod, ahogy akarod. Van mensi meghozó tornájuk is. Illetve baba megtartó. Kinek mi kell.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hol tudok ehhez a tornához jutni?
Már kezdek teljesen idegbajos lenni! :twisted:
Egyik hónapban látni sem akarom a mensit, másikban meg megörülök, annyira várom.

rodina74
 
 


Vius, Rodina, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :oops:

Rodi, akkor is kéred, ha üvölt? Tud ám olyat is... :oops:
Igen, Fehérvárra jártam, itt Szekszárdon a pco-s témát nagyon messziről ugatják! :cry:

Bikfy a dokid szavaira én is kiváncsi leszek!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nekem mindegy, leüvöltheti a hajamat is a fejemről, csak csináljon gyereket! :lol:
Már a mostani dokimnál is szó nélkül hagytam olyat, amit más esetben ott rögtön lereagáltam volna. :twisted:

rodina74
 
 


Jó reggelt!

Rodi, ez aranyos volt. :lol: Nem a dokim szokott üvölteni, hanem a kislányom. :lol: Hangulatember, de azért nem kiabál. :wink: Viszont elég sok nőnek csinált már gyereket. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati, régen voltál...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfymnek Olcsától :P :P :P
Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Beze!

Ja! :oops:
Én úgy értettem, hogy a doki üvölt! :oops:
A miénk eléggé furi doki, volt már, hogy a páromra rámordult.
Igaz, akkor nézte meg uhu-n, hogy élnek-e még a babák, és nem volt pulzálásuk. A párom meg úgy látta, hogy van, és kérdezte, hogy ott ver a szívük. A oki meg rámordult, hogy nem ver ott semmi. Szóval így tudtuk meg, hogy biztosan meghaltak!
Szegény párom meg csak lesett!

Lexit így is elfogadnám!

Natikám!
Mi volt pénteken? Meg volt az inszem? Már buli van a pocakban?
Megy a drukk!
Követeljük a tájékoztatást!

rodina74
 
 


Suska!

Olcsi már milyen nagy! Hihetetlen!
Nagyon helyes kisfiú! Biztos díjbirkózó lesz, jó kötésű gyerek!
Nagyon huncut a szeme!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Annyira gyönyörűek ezek a babácskák!

Jól eltűntem én is, de hétközben alig van időm elintézni a dolgaimat, este meg már nem bírok jönni, sitty-sutty elalszok mindig.

Képzeljétek hétfőn lesz életem első (és remélem utolsó) inszeminációja. Nagyon felvagyok dobódva ettől és hatalmas reményekkel indulok neki az egésznek. Félek hogy a végén majd egy jó nagy pofára esés lesz a vége, mint mindig. De jól bírja az arcom :lol: :lol: és majd akkor megint felállok és folytatom. Idővel begyógyulnak a sebek. :)

Szóval szorítsatok nekünk egy kicsit! A jobb oldalon van egy szép tüszőcském. Ma kell este 22.30-kor beadnom a szurit, a tüszőrepesztőt és hétfőn 12.30 kor lesz az inszemi. Kaptam Utrogestant is, bár még a szuri és az is ott van a szatyromba még nem volt időm elolvasni se a papírjait.

A fejem úgy fáj napok óta, ma meg már a torkom is. Muszáj volt bevennem egy algopyrint is. Remélem nem leszek beteg, mert megőrülök ha emiatt nem sikerül majd. Megyek még elovasom az előző oldalt.

Mindenkinek küldöm a gólyát akinél még nem járt!
Kép

Kép
babicsek
 
 


Rodina: Hogy vagy? Meggyógyultál? Menzi?

Nati: Milyen volt az inszem? Meséljlégyszi!

Ez a többieknek is szól. Milyen volt? Mit éreztetek? Meddig tartott stb.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Ne izgulj, minden rendben lesz. Nem hosszabb és rosszabb érzés, mint egy hüvelykenet vétel. Mikor bevezetik a kis katonákat, akkor én szoktam érezni hideget. Aztán átmászom a pihenőágyra és legalább fél órát fekszem. Ennyi időt neked is kötelező. Én mindig az alhasamra teszem a kezeimet és magamba biztatom a spermiumokat, hogy hajrá. Próbálok koncentrálni az odabent zajló dolgokra. Aztán hazamegyünk és még 4-5 napig kötelezően - de azért nagy élvezettel - szeretjük egymást!
Az egész beavatkozás nem több 4-5 percnél. Aztán a fekvés kb. 30 perc. Ha lehet akár feküdj tovább is!

Aztán én az első 14 napban azt szoktam érezni, mintha megjönne a mensim, és nagyon fáj a derekam.

Szóval ennyi. És ezután neked kötelező pozit tesztelni!

Még nem gyógyultam meg. Pénteken mentem dolgozni, de ma reggelre megint szarabbul voltam. A mensim miatt meg már teljesen kivagyok! Azt hiszem kezdek becsavarodni. Már annyira várom, hogy jöjjön, aztán semmi. Ha hétfőig nem jön meg, elmegyek dokihoz, mert félek, hogy valami baj van. Néha már a sírás határán állok. Elméletileg 24-én kellett volna csinálni az inszemit, ami mindjárt itt van, és a mensi még sehol. Október 17-e meg egyre közelebb, ami a rémálmom. Ha addig nem lesz pozitív tesztem, akkor biztos, hogy nagyon ki leszek bukva.

Nati!
Hol vagy! Kérjük a beszámolót!

rodina74
 
 


rodina: De nem csinálsz most egy tesztet majd reggel? Nem lehet hogy mégis baba van a dologban? :) Mi lesz október 17-én? Valamiről biztos lemaradtam. Tudom nagyon idegesítő, mikor nem jön meg és nagyon várja az ember. Nekem volt hogy 37 napra jött meg, de olyan is hogy 60-ra. De átlagban 32-33-34. A múltkor nem lehet hogy túl korán teszteltél?

Köszönöm szépen a beszámolót az inszemiről. :)

Jobbulást neked, vigyázz magadra. Szedsz valami gyógyszert a betegségre?

Kép
babicsek
 
 


Rodina, sajnálom... :cry: Az ilyen orvost fejbe kéne lőni, komolyan! Még mindig hozzá jársz?
Biztos, hogy nem baba van a dologban???

Babicsek, megy a drukk hétfőre!!! Az inszem tényleg olyan, mint egy rákszűrés, csak egy picikét hosszabb ideig tart. Én 20 percet feküdtem beavatkozás után, aztán még hazáig az autóban végig, utána pedig ágyba bújtam és aznap már fel sem keltem. A hasgörcsöktől ne ijedj meg, biztosan lesznek enyhék. Nagy munka zajlik ám odabent!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eltűntem, csak most így láttam jobbnak :roll: .

Azért jövök a hírekkel. Holnap 11-kor inszem :D . Csütörtökön volt a jó oldalon egy 15 mm tüsző, meg ezen kívül még volt egy 13, 2 db 12 és egy 11 mm-es. Tegnap kaptam a tüszőrepit, kezdek is szétszakadni.
Ja és örülök, mert most nem kellett a hormon, closti volt csak :D .

Tapolcán nem fektetnek egy percet se, sőt, én utána megyek dolgozni. Szerintem annak semmi köze ahhoz, hogy sikerül e vagy sem :roll: .

Babicsek,
mennek holnapra a drukkok.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita! Akkor mennek a drukkok ezerrel holnapra!!! :lol: :lol: :lol:
Sokat gondolok rátok! Mindjárt babás leszel!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok!

Ranita: Neked is drukkolok én is nagyon! :D Neked 11-kor, nekem pedig 12.30-kor lesz. Egyszerre tesztelhetünk. De jó lenne ha sikerülne.

Képzeljétek nekem meg tegnap reggelre és mára is annyira táskás lett a szemem. Szerintetek mitől van? Nekem sosem szokott ilyen lenni. Alszok rendesen, ugyanannyit mint máskor. Lehet hogy ezektől a hormon cuccoktól van? Olyan csúnya, nem is merek tükörbe nézni, meg utcára se kimenni. De muszáj lesz, mert meggyek anyukámékhoz mindjárt. Majd fog ő is nagyot nézni. Kezdek aggódni. Volt nektek ilyen tünetetek? A Gonal F-et kaptam, meg tegnap az ovitrelle-t. Meg a fejem is fáj folyamatosan, amióta elkezdtem ezeket.

beze: köszi neked is a drukkot, meg az infókat. Végül is nem félek, csak izgulok. De mondjuh ha a HSG-t kibírtam, akkor ezt is. :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok

Babicsek nekem egymást követő két napban volt inszem reggel fél 8 kor api leadta az anyagot mindkét nap majd 10 órakkor elkezdték az inszemet volt mindig kb 5 pár.
bementem szonda felfecskendezték api katonáit feküdni kellett még 10 percet bent a rendelőben majd a váróban 1 órát.Hazafelé a kocsiban még 2 órát feküdtem de amikor hazajöttünk akkor is fekvész volt két napig nem nagyon csináltam semmit sem az elsőnél meg még többet feküdtem.A másodiknál két nap fekvés majd fözicskéltem pakolásztam ovatosan maajd inszem után egy héttel kifestettem a konyhát.a 14.napon teszteltem és + lett halványan.majd minden másnap csináltam nem akartam elhinni.Amugy semmit sem éreztem mikor csinálták.Az első után görcsölgettem és állandóan álmos voltam.

A másodiknál meg semmit sem éreztem csak fel voltam pörögve. :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Babicsek És Ranita Drukkolok holnap hogy a katonák megtalálják a fedezékeiteket!!!! :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Köszi: Aranyos vagy! :) Majd rákérdezek hogy lehet e nekünk is hogy kétszer csinálják. Bár a keddire nemtudom hogy tudnék elmenni a munkahelyről. Most ez pont jól jött, mert egyébként is táppénzen lennék, mert a kisfiamat kell vinni kontrollra. Közbe meg beiktatjuk az inszemet. :)
Még egy kérdésem lenne: Az inszemi napján lehet e próbálkozni természetes úton? Bár rodina írta, hogy utána 4-5 napig még kell kötelezően. Mert már apus a holnap estére is koncentrál. Mondtam neki nemtudom hogy holnap lehet e majd.

Kép
babicsek
 
 


:shock: :shock: jajaj, remélem ez a laptető jót jelent. :lol:

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: