Új privát üzeneted érkezett!

Hű mennyi szuper recept!

Anita, én is pont azt a bögréset ismerem! Ugye milyen egyszerű és finom?
Én szilvával szoktam főleg, amit előtte vörösborba és fahéjba áztatok vagy 1/2órára.
És ha megszáll az egészséges életmód szelleme, akkor a lelkiismeretemet azzal nyugtatom, h teljes lisztből és barnacukorból készül :D
Ja, és a tetejére fahéjas cukrot szórok vastagon, ami a sütőben az egy óra alatt isteni finom mázt ad.

Na abba is hagyom, mert én még küzdök az altáji pluszrétegemmel :roll:

Kutyafüle, Emese
Bulldogos nyálfolyás :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Jaj, kérek sajttorta receptet! Én akartam már sütni, de nem találtam megfelelőt. :roll:

Gyöngyi: na mi is hasonlóan jártunk tegnap. Házassági évforduló, amit totál sikerült elfelejtetünk, miután az uram tönkre tette a videókameránkat (nem túl régi, és nem is túl olcsó). :roll: Egész nap sík ideg volt miatta. :?

Na képek tegnapról, amivel tartozom.
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi, Farkas, Incike
Sajnálom a sz@r éjszakákat

Mozza
gondoltam Rátok, hát ez szigorúú. Remélem, sikerül vmt elérnetek.
:evil:

Incike
Szuper szakmád van, jó sok recept lehet a fejedben :wink:

Adraci
tök jó, h téli leárazás is van. Szerintetek bp-i tecsókban is lehetséges ilyen?

Zdori
nem semmi, h éjjel van erőd. Nemcsak fejni, de írogatni is, ráadásul betegen. Jobbulást!

KépKép

Kép
hase
 
 

 
 

Böbi,
ügyi Iringó, gratula neki!!!

Vanyek, védőnő 11re mondta, h jön, még sehol... negyon nem zavar, mert ha felébred a gyerek, eszünk, és megyünk vásárolni, nem fogok egész délelőtt itthon ülni, mert nem képes akkor jönni, amikorra mondja.

Zili,
hát a Ti védőnőtök sem épp... esküszöm, nem értem, hogy azért, mert egy gyerek nem úgy csinálja a dolgokat, mint ahogy az meg van írva, akkor az mért baj???

Gyöngyi,
asszem épp ettem valamit... csóró a végén kapott kis ízelítőt.

A pulcsit próbáld visszavinni, és ütni az asztalt, hogy kézzel mostad langyi vízben... valszeg más is járt így, és más is reklamált. Legfeljebb nem adják vissza a pénzt, de egy próbát megér...

emese1979
 
 


Szia Tinu,

Csongi jól kipécézte az egeret :)

Te milyen gyerekpszichológia/ neveléstan irodalmat ajánlanál amúgy?

KépKép

Kép
hase
 
 


tinu, de édes, és eléri már ? lilinek elég nagyot kell nyűjtóznia hogy elérj a fenti egeret, ő az oldalakat preferálja, pihiszékből meg a föntieket, de majd belenő!

mai iccakánk jó volt, kelt micuri 3 kor aztán 7kor, már megjártuka várost, most alszik mert fél3ra megyünk BABAÚSZNI!!! baaker jobban izgulokmint szlés előtt...apa megy be vele, mert nekem összevissza mensim van, nem akarok így bemenni a vízbe, mégiscsak babók vannak...remélem bírni fogja apával :lol:

és a szomszédunkban elkezdték befejezni a lakást, valami izéval szaroznak amivel a járólapot vágják, nem tudom miaz, de curva hangos...és száll a por... :twisted: :twisted: najó erre számítani lehetett egy fullúj társasházban...hálisten nem reggel 6kor kezdik 8)
NETTI neked meg sok sok boldogságoságot! és khm üdv a klubban asszonypajtás! :lol:

gyöngyi: most ki 90 fokban és jó lesz a gyereknek, vagy nagyon lányos?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gyöngyi
ebbe kellett volna. De van vanilia kivonatom, azzal pótoltam.

Annyira jó ez a babatornáztató, kát h nekünk már van műanyag.
pumuklii
 
 


Gyöngyi, na én visszavinném :!:

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!
Mennyi finomság...sorra próbálom mindet!
Hanna bealudt,Grétike meg elment mamimhoz az Apjával.
Sikerült a fickót leinformálni,egy kedves ismink által.Azt mondta ne hagyjuk ki!!!Rendes,megbízható.Meg Ők is segítenek még anyagilag is ha kellene.Holnap megy Sanyi személyes talira,drukkoljatok!
Itthon meg már mindenki sirat minket!Bizti furi lesz,mivel eleinte nem lesz senkink,de majd kialakul.Másnem apa elvisz egy talira hozzátok!
Niki,jó úszást,csinálj képeket!
Csongi nagyon édesen játszik!Milyen hosszú a karja!Kis cuki!
:arrow: teregetni!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Niki, 90 fok...ötletnek jó :lol: Milyen menő lenne a gyerek. Még túrok hozzá egy Ralph Lauren inget, oszt mehet mittingelni meg vörksopolni :lol:

Anita, drukkolok nektek (drukkoló szmájli nincs?)

Zili, ez a tejbetúrógombóc nagyon jól hangzik, ezt megcsinálom, az fix!
Pumuklii a te sajttortádból küldjél már légyszi, imádom a nem gejles édességeket! Meg jelenleg a gejleseket is, de remélem ez csak átmeneti elmezavar nálam.

Trixi, hogy bírod a napot?

Csongi nagyon édesen egyentornázik. Tényleg kellene egy montázst csinálni, ahogy Niki javasolta. Tök muris lenne.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, Tinu, korántsem reagáltam pedig mindenre... :lol: Még elalvás előtt pl. ezsembe jutott, hogy Esztó, nagyon tuti a hajad! Meg, hogy bocsi, Böbi, de nem jutottam már a blogba olvasgatni, meg reagálni, de majd igyekszem. Mindenesetre sztem is nyugodtan lehet utazni a babóval. :) Örülök, hogy meggyőztek a többiek!
Gyöngyi, nagyon sajnálom a pulcsit, de én tuti visszavetetném... (Ha ilyesmiről van szó, akkor türelmesen, de nem hagyom, hogy ne nekem legyen igazam... :lol: ) Mikor vetted? És mikor van a szülinap?

Trixi, Annus, Böbi, de kár, hogy nehéz volt az éjszakátok! :cry: Remélem, azért napközben vhogyan sikerül felülkerekedni a zombi-léten!

Mozza, nektek meg kitartás! Nem tudom, nálunk hogy lesz, de ha nagyon fogja zavarni a gyerekeket, akkor beszélek majd a tulajjal, hogy próbáljanak meg kicsit tekintettel lenni nem rám, hanem rájuk. Tök normáliaskanak tűnnek egyébként, meglátjuk. Neked drukkolok, hogy sikerüljön jutni vmire Kitty segítségével!

Jó úszást Lilinek, Niki! :) Ti is csatlakoztok a zajbanélőkhöz? Üdv!

Kutyafüle, mostmár csillog-villog minden, élvezd egy kicsit munkád gyümölcsét, nézegesd, milyen tiszta minden, hamar úgyis újrakezdheted. Csak sztem kell lenni 1 kis szünetnek, amikor (még akkor is, ha maradtak kozmák) úgy döntök, hogy most kész, ennek örülök, aztán kezdem elölről. De ha sosincs kész-érzésem, én megveszek. :) Lehet, csak én működök így. :)

Jaj, Csongi nagyon nagy! Mennyibe kerül ez az egyencucc??? Asszem nem fogunk venni, de olyan nagyon jó... :roll:

Pumuklii, és fini a sajttorta??? Én még csak borzalmasat ettem... :roll:

Csilla, ez nem az erőm, hanem a lehetőség, hogy van időm mással foglalkozni, mint a 4-6 (mikor mennyi) ellátandó emberkével... :lol:

Gyöngyi, ha megyünk csütörtökön, akkor én megvenném a maradék popsitörlőket!!!

Ági, jól értettem, hogy minden recept ment a blogba??? KÖSZI!!! Jók a receptek, csak legyen az embernek ideje sütögetni-főzicskélni... :)

Zili, jaj, olyan buta dolog egy védőnőnek ilyesmit mondania... Pedig ő aztán már biztosan találkozott hasonlóval... Itt a fórumon is több baba van, akik hamar mocorogtak, enyim is, Samu is régebben, de pl. ő még nem beszél annyira, mint mondjuk Zsófi. SZóval mindenki másban halad gyorsabban, meg minden kisembernek megvan a maga ritmusa. :)
Böbi, Iringónak gratulálunk! :)

Emese, úgy van, menjetek is el, amikor akartok! :) Azért remélem, azóta már megérkezett, vagy legalább telefonált a védőnőtök!

Inci! Nagyon izgi, hogy családi receptet is írtál! KÖSZI! Majd kipróbáljuk. Bába és cukrász? Wow, nem mindennapi... :)

Akkor jól kifogtátok, Adraci! Tök jó, hogy most lett elég cucca AndrisMarcinak! :)

Na, megyek most. Majd még jövök talán.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Anita, de jó! :) Akkor nagyon drukkolok!!! :)

Gyöngyi, nagyon jó a montázs, de akkor akinek nincs, az kimarad ebből is??? :cry: Na, azért nem haragszom, csináljatok, majd nézegetem! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Iringónak nagy puszi Rikitől az átforduláshoz.
Emese,pont úgy érzem magam, mint ahogy Steve néz ki a képen! :lol:
Gyöngyi, nem a barátunk volt, munkán keresztül ismertem meg. Amúgy mit vásároltál be egy kartonnal??? :shock: :shock:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


MNiki: Csongi eléri simán. :)

Hase: ezek gyermekpszi témájúak, azt nem mondanám, hogy nevelésügyiek :)
Selma H. Fraiberg: Varázsos évek
Alice Miller: A tehetséges gyermek drámája
Gopnik-Meltzoff-Kuhl: Bölcsek a bölcsőben
Mérei-Binét: Gyermeklélektan
Vikár György: Az ifjúkor válságai
Amúgy én szeretem Ranschburgot is, meg Vekerdyt is. És Poppertől is vannak számomra örök mondatok gyerek témában is.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
ami mostanában különösen érdekel: kötődés és szeparációs félelem (készülök a munkába visszamenetelre) ill. a nyelvi fejlődés (pontosabban a többnyelvű környezet) és úgy általában a gyerek viselkedésére vonatkozó elméletek (bár nekünk még egy kicsit korai, de: mit miért játszik a gyerek, utánzás, dackorszak, hiszti). Ilyesmik.

Zili,
tündér vagy, megvan a mai kajcsi!!

Netti,
Sok-sok Boldogságot Nektek, és képet, képet, képet!!!! :lol: :lol:

Böbi,
Iringónak nagy-nagy gratula!!!! És meme! (nálunk ez a legújabb, a heö helyett) :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Adri,
ami Csernust illeti: nekem az előző könyve (Ki nevel a végén?) nagyon bejött, ezért reszkíroztam meg A férfit. Na mindegy, okultam belőle... :evil: :evil:

Rossz éjszakás műszak: mi hajnali 4kor keltünk a szokásos 6-7 helyett, és azóta is nyűgi van... :( :(

Kép

Kép
zsüci
 
 


Dóri: személyes átvétellel teszvesz kihagyásával 2500 Ft volt, szerintem ennyit megér simán.

Zsüci: akkor azokat, amiket Hase-nek írtam, neked is javaslom. Valamit én is kölcsön tudok adni, majd viszem talira. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi, szerintem se hagyd!!!Azért ez mégiscsak márkás cucc.Kedvesen, de meg lehet mondani nekik, hogy nem ezt vártad egy ilyen minőségi? terméktől.
Dóri!Pont ezt érzem minden péntek dél körül.Hogy most szép,tiszta kész van.Aztán másnap,vagy még aznap este újra felmosás, és kezdődik előről. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zsüci, hát gyarapodik az a szókincs? :-)

Kutyafüle, Neogranormonos (hűű mire leírtam...) popsitörlőt vettem egy kartonnal:-)
Dóri, OK, félreteszem neked azt a pár csomagot. És nem maradtok ki ti sem a montázsból, mert ha jöttök a talira, akkor fotózkodhattok a miegyenünk alatt :-)

Én nagyon szeretem Ranschburgot (anno több interjút is csináltam vele, tüneményes egy bácsika :-)) Csernus szerintem tuti jó lehetett a kábszeres rehab területén, amíg nem puccolkodott ki, de az írásait nagyon nem szeretem. Ponyva, már-már kocsmapszichológia. Nem szimpi. Az ember azért igen...egy kicsit :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Nettinek sok boldogságot!

Tatabányai Tescoban is van téli cucc leárazás. Vettünk is egy rózsaszín téli kabit. Még overált akarok,meg sapit,pulcsikat.
1820 forint volt a kabát. Annyiért a hülyének is megérte,hát még nekem! :lol:
Ahogy egy 5 éves kis rokon mondta: Nem pénz érte!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


300Ft-ért az nagyon-nagyon jó ár volt, ügyi vagy!!!!! Én meg sem mondom mennyi popótörlő van itthon,mert körberöhögtök. :oops: :oops: :oops: Meg pelenka.Én nagyon akcióvadász vagyok.Mondhatni megszállott. De készülök a következő gyerekre, ha Isten is úgy akarja.Ha meg valamiért nem,akkor de fognak örülni a barátnőim. :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyöngyi: őszinte kíváncsiság vezérel, mikor megkérdem - mit találsz szimpatikusnak Csernusban?

Kép
Kép
tinu
 
 


Túrógombóchoz sok sikert, remélem nem csalódtok benne, én már csak ezt a változatot csinálom.

Most találtam:
http://www.eloduna.hu/index.php?id=16&a ... submenu=16

Kép
Kép
zili
 
 


Hát a Zombilét még megvan, mert most sem alszik fél óránál többet, ráadásnak Anyuék olyan helyre költöztek, ahol most építik az új házakat,(ők az elsők a környéken) így hihetetlen a zaj itt is. Ráadásnak az én kuttyom, meg Anyuéké kicsit összeröffentek, uh arra ugrottam ki az ágyból! Tök jó erre felriadni! :?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu, köszi szépen a tippeket. Egyelőre Ranschburgot fogyasztom ráérő időmben, de így lesz majd utánpótlás 8)

KépKép

Kép
hase
 
 


Zili: már én is néztem ezt a programot, nagyon izgi. Csak nem tudom, nem lesznek-e millióan. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
Perverz vagyok, mi? :lol: Én abból a korszakából, amikor még nem Roverrel járt (azaz míg csak mezei rehabos volt) láttam több vele/róla készült dokufilmet. Kábítószeresekkel foglalkozott akkor. Szimpatikus volt a stílusa (szerintem abban a helyzetben létjogosultsága is volt az ilyen drámai fellépésnek). Ma már a inkább pökhendinek mondanám, ami viszont annyira nem jön be... Te, mint pszichológus abszolút dilettánsnak tartod?

Megjött a pizzám, nyamm...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hááát Tinu, ez jó kérdés...
Amit tapasztaltam eddig, ilyen programokon alig voltak(szigeten séta a szoptatásért, városligeti apanap, Lánchíd ünnep-gyerekszínpad,Babanet tali a Millenárison- inkább bementünk a Csodák palotájába, vagy b@szott sokan, pl Minimax rendezvény a Vasúttörténeti parkban,lépni sem lehetett., borzasztó volt.)

Kép
Kép
zili
 
 


Kép

Na ma reggeli fotó rólam 8) Kész vagyok!!!!

Nem is reagálok túl sok mindenre...majd ha lesz időm normálisan visszaolvasok!

Ági!
Jó ötlet h feltetted a recepteket!Én is ezt akartam pont!Azt hiszem van is olyan cimke h receptek!

Anita!
Jaj nagyon drukkolok!!!Tudod mért is jó ez?Mert így h messze lesztek talán jobban megbecsülnek!Rájönnek h kicsit "rosszul" bántak veletek!De ne hagyd h meggyőzzenek h maradjatok!!!!Szerintem hamar beilleszkedtek majd!És hozzánk akár mikor jöhettek!!!Apa minden hónapban oda van pár napra,és akkor van elég hely!Kiságy is van másik,vagyis egy járóka.Szóval szívesen látlak benneteket akár 1-2 napra is,beszabadulunk a citybe!!!na?! :wink: Amúgy van ott net 8) szólja ha nem lesz,h tudjuk csak telón vagy elérhető! :wink:

Csongi nagyon cuki a tornáztató alatt!!!És ügyesen nyűjtja mindkét kezét!Látom ő is nagyon jól fog!!!

Na Iza most aludt el,én meg feltettem a káposztát,kicsit sajátosan csinálom 8) Voltunk lenn is,vettem apának tortát végül,kismozdonyos marcipánnal 8) Meg egy szál vörös rózsát Iza nevében...nem nagyon értékelte :? Most mér baj h pasi virágot kap? :roll:
Ja apa is alszik...én ugye zombulok tovább,lassan éhes leszek,remélem hamar kész az ebéd....Iza kicsit jobban van!


Mozza!
Hajrá,azért durva...én is hónapokon keresztül 6kor keltem...szerencsére Iza bírta a strapát! :roll:

Pumukli!
Nekünk is van műanyag!Szerintem az is teljesen jó!Lassan amúgy se játszik vele Iza...sokszor kifordul alóla,meg elrugdossa...már nem rendeltetés szerűen használja :lol: Povakod rendben van?

na menek a konyhába...3 kávé van már bennem...reggel olyan voltam mint egy túltöltött duracell nyuszi,most meg mint egy belőtt 8)

annus11
 
 


áááááá elővették a Hiltit és úgy érzem törik át a falat...mivan ezek hozzánk akarnak bejönni!!!????közben megy a flex a kalapács, wwéwé hova fussak...

Kép

áhááá menjünk úúúúúszni!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


annus egy katica ragadt a hajadba ! :D :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jaj ide én is ki akrtam menni...na majd meglátom...sajna egyedül leszek...kéne vmi partner :roll:

annus11
 
 


Na indulok a temetésre.Majd még jövök du.Puszi!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Köszi h szóltál,mindjárt kiveszem :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Ja még azt akartam,hogy hozzánk lehet jönni focit nézni,mert van digi sport ahol közvetítik!Vagy msnen is lehet.Egyszer F1et közvetítettem így!A videó kamerát hozzákötöttem a számcsigéphez,és a TVre irányítottam!Így a haverom tudta nézni a koliban a futamot :lol:

annus11
 
 


Annus: nekem sem lenne partnerem a holnapi progira, mert az uram tuti nem akar jönni. Fordítani kell. Csak nem tudom, egyáltalán elinduljak-e, mert ha millióan lesznek és nem lehet sehol szoptatni, akkor :roll:

Hordozás hete: engem a pénteki előadás érdekelne az éjszakai alvásról. :lol: Valaki nem jön esetleg?

Kép
Kép
tinu
 
 


Dóri, 2500 a tornáztató, ha elmész érte személyesen. A teszveszen valamivel drágább...

Zsüci, nem írtad meg, hogy miért okozott neked Ranschburg bácsi agyvérzést...?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszönjük a jókívánságokat, ígérem, ha lesz egy kis időm, teszek képet a blogba a háromévesről!

Zsófinak és Vanninak is boldog szülinapot!

Szofi! Boldog névnapot!

Netti! Sok boldogságot nektek!

nagyon jók a receptek, régen sokat sütöttem, de agyerekek mellett általában csak az elhatározásig jutok.

Pumukli! Sajttorta recept érdekelne engem! Egyszer sütöttem egyet, de nem lett valami jó.

Tinu!Holnap mi is készülünk a Kopaszi-gátra, bár lehet, hogy tényleg sokan lesznek.

Lehet én is benevezek egy egyentornáztatóra. Áron az Alíztól örökölt műanyagot fél kézzel megemeli és eldobja.

Nem tudom, mi van Áronnal. Két napja ébred 5-kor, ma meg 3-kor is. Eddig 9-től reggel 7-ig aludt. Remélem csak átmeneti zavar!

Kép

Kép
hean
 
 


Paramamiknak Alíz is megnyugtató lehet!

Születési súly: 3750g 54 cm
fél évesen: 5100g
egy évesen: 7900g 70cm (Áron most 8460g)

soha nem kúszott és mászott, popsin csúszott ülve
9 hósan fordult először hasról hátra, majd 10 hósan hátról hasra
17 hónaposan állt fel, 18 hósan kezdett járni

15 hósan már összetett mondatokban beszélt

Most 3 évesen 90 cm, 12kg mozgékony, cserfes kislány

Kép

Kép
hean
 
 


heh, elküldtem a kreálmányom, aztán valahol eltűnt az űrben...

voltunk mi is tescoban, akartam én is ujjatlan bodyt, de nem volt 3-6 hós... vettem fehér hosszujjút, egy szépet, 2 pár zoknit 350-ért, meg akciós kabit 3800 helyett 1100-ért, igaz, az van beleírva, hogy boys, de türkiz meg narancs, szóval Boginak jó lesz!

Gyerek meg bealudt a járókában, pedig menni kellett volna posta.. férjemnek meg el kellett mennie kötözésre:(

Annus, Trixi
kitartás mára!

Ahogy olvasom, jó sok helyen megy építkezés... reméljük, hamar befejezik!!!

emese1979
 
 


Anita,
mikor döntötök Maglódról?

emese1979
 
 


ha vmeylik kisfiús mamit érdekel:
http://www.teszvesz.hu/item737679701_ne ... _6hoi.html

emese1979
 
 


Tinu,
nagyon köszi a könyveket előre is! :D

Az Élődunás programot már én is néztem, ha jó lesz az idő és a Kedvest rá tudom beszélni, akkor egy séta erejéig mi biztos kimegyünk (úgyse jártam még sose a Kopaszi-gáton). Az más kérdés, h maga a rendezvény olcsó PR-fogás egy Demszkyék által szokás szerint elb**tt projectnek (ami amúgy hasznos és szuper lenne, ha nem ez az elcs**tt társaság felelne érte, és normálisan meg tudták volna csinálni) :evil: :evil: Bocs az offért.

Most hallottam a hírekben, h Közép-Mon már területi H1N1 járvány van. Mire elkészül az oltás, lehet túl leszünk az egészen... :twisted:

Szofi,
az agyvérzés túlzás, mindössze van néhány dolog, amiben szerintem következetlen és ellentmond saját magának (a cumizás, a hiszti kezelése pl.) és néha nekem túl öreg és túl férfi... :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci: miért, nem lesz a Duna tiszta? :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Csilla
A szakma jó, de dolgozni benne nem. Én spec. 1 percet sem dolgoztam benne és nem is veszem meg a cukrász sütiket. Inkább megcsinálom magam a saját ízlésünk szerint. Sok cukiban a sütemény gejj és nincs igazán íze. Ugyan is szeretik kispórolni belőlle az anyagot és helyettesítik keményítővel+ színezékkel vagy túl vajasra csinálják.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci: és mi a véleményed a Daubnerről? Én először ott ettem életemben finom és ízes vajas tortát (csokitorta). Nem is tudtam, hogy létezik olyan. :lol: Kár, hogy nagyon messze van tőlünk.

Kép
Kép
tinu
 
 


Művem:
Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Daubner
Nagyon jó cukrászda volt annó kb. 6 éve azóta nem jártam ott. Az egyik barátom ott volt cukrász és még ők segédkeztek az esküvőnkél is.
Bizonyos cukrászdák nincsenek elég messze, ha jó a sütiük.
Pl: Király cuki (Király utcai nem az erzsébeti)

Kép
Kép
incike
 
 


Mozza! Írtam választ! Remélem, megkaptad. Majd jelezz vissza!

Kép
szkitty
 
 


Netti! Már asszony vagy? ;)
Lehet már gratulálni?.........

Kép
szkitty
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: