Új privát üzeneted érkezett!

halihó!

Nitának gratula a kicsi babához!!!! :D :D :D :D Képeket kérünk, de jóóóóóó sokat!!!!

Én még itt vagyok, messziről sem biztos, hogy én leszek a következő. Ezt a doki mondta, az, hogy a baba mit szeretne nem kérdezte meg tőle. Most gyanúsan méregetek minden jelet ha megmozdulok. :roll: :? Lehet, hogy jobb lett volna, ha nem tudom meg milyen állapotban van a méhszáj. :wink: A mai éjszakám sem volt pihentető. :evil:

Jelszó: én is kérek. köszi. Kerestem én is képet, de nem találtam egyet sem, ami publikussá tehető. :oops:

Till: szerintem a plusz kilók már csak a víz visszatartása miatt pakolódnak rád. Az meg a szülés után szépen le fog húzódni.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Nitácska!

Hatalmas gratula a kis Barnushoz!

Kép

Sok tejcit és boldog, hosszú életet kívánok a babácskának!

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok éjjeli baglyocskák!

Ilyen jó hírre számítottam én is!
Nita!Nagyon gratulálok a picihez,sok tejcsit nektek!!!!!!!!!

Bár én sem sokat aludtam az éjszaka.Miután lefeküdtem,még vagy fél óráig intenzíven korgott a gyomrom,majd elkezdtem enyhén görcsölni :shock: .Pannival nem igazán voltak jóslóim,de gondolom ez már az volt.Kb. két óra vergődés után elaludtam,hajnal háromkor megérkezett Panni hálózsákban,kisvakonddal a kezében,és vígan köszöntött,hogy:Szia drágám!(így szoktuk egymást kelteni reggelenként)A férjem helyére tettem a nagyágyba,és még vagy másfél óráig forgolódott,mire visszaaludt....... :twisted:

Screen,nálunk csak két év lesz a gyerkőcök közt,de szó sincs rutinról.Már semmire nem emlékszem,mit hogyan csináltam....megfogni egy kis 3-4 kilós picurt,szoptatni...nagyon izgulok én is.

Kép
Kép
zanikó
 
 

 
 

Pattogó,remélem elfogtad azt a dögöt!Egy szobában aludni egy ilyennel...................brrrrrrrr

Pocok,mozizd ki magad,mert egy ideig tényleg nem sokat láthatsz filmvásznat :? . :P

Takarítok,aztán még benézek.
Ja,Bobó,kösz a jelszót! :)

Kép
Kép
zanikó
 
 


Szép jó reggelt!

Engedjétek meg, hogy bemutassam Nektek Nitáék Barniját:

Kép

Szerintem egyszerűen csodálatos! :D

Hú, mennyit termeltetek éjjel... :roll: :D :D Na, elkezdek visszaolvasni, aztán meglátom mi lesz velem (nagyon fáradt vagyok).

Puszi
bobóbaba
 
 




melltartó: az én Anitám 95 E méretű :shock:
mondjuk világ életemben nagy mellem volt (Moncsi, én is úgy születtem talán :mrgreen: :mrgreen: ), ezzel nincs is gondom. A hátsóm és a combjaim viszont a felére fogyjanak!!! :!:

Kép
screen
 
 


juhééééééééééééééééééééééééééééééééééééé! :D :D :D
Gyönyörű kisbaba!!!
De jó Neked, NITA!

Kép
screen
 
 


Jelszót kérek szépen!

Wow, Pattogó, szép kis pókocska… De tényleg kicsi… Nem fog megenni… Becsszó. :D
Hihi, látom gyorsan kiokosítottad magad pókilag… Kép
Én amúgy a pókokat max kitessékelem a lakásból, hogy rossz helyen vannak. Amúgy én szeretem őket, mert levadásszák azt a sok nyavajás legyet… De a leggyakrabban a fürdőkádban találok pókot, belepottyannak és nem tudnak kimászni.

Zsrit, megértem a parádat, nyugi van, a pasik majd szépen segítenek babázni… Az lesz az igazi, ha majd a kissrácok pátyolgatják a hugicát. :)

Hízás, olyan jó hogy nincs mérlegünk… Tojok a túlsúlyra… A ruháim még jók (kivéve a pocimra). Viszont a párom (69 kiló!) felvette az egyik hosszúnadrágját, ami tavasszal volt rajta utoljára és éppen csak jó volt neki derékban. Kép Én úgy röhögtem…

Tilli, mmmm… spenót… eszembe jutattad… Már két hete készülök főzni magamnak. A Tomi utálja, ezért csak hétköznap ebédre jöhet szóba. De mindig elfelejtem… No de most!!! :D

A pasik szerintem is dilisek… Megyek fel a lépcsőn a hálóba, utánam a kedvesem és elégedetten dícséri a jókora (szerinte igen formás) hátsóm (szerinte popsi)… Nagyon ééédes… Kép

Juj… pici maszat baba! :) :) :) Kép

No, ideje nekilátni a mai dolgoknak! Este jönnek a srácok, segítenek a tetőtér két szobáját leszigetelni. Jól be kell vásárolnom, hogy legyen mivel etetni őket. Plusz egy polcot és egy fiókot még ki akarok pakolni, selejtezni. És vasalnom is kell… Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Nita, drága!!!

Itt is hatalmas gratula nektek!!! :D :D
Tündéri a kis Barnika. :wink:

CSajok, lassan jönnek sorba az októberi babócák is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Micsoda gyönyörű reggel! De szép baba ez a Barnus! Nita, nagyon-nagyon sok szeretettel gratulálok!

Ja, és mindjárt pityeregtem is egy sort az örömhírre :cry: :D :cry: :D

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Bár Szmet mostanában nem írt ide,de egy másik fórumról ismerem:

Sziasztok,itt Ricsi! 19:15h-kor 3005 grammal,52 cm-rel világra jöttem! Anyukámnak mindent elmondott a doki bácsi és nővér nénik,hogy mit kell tennie,apu közben borogatta,puszilgatta és anyuci nagyon ügyesen,simán -nem császárral- megszült. Igaz,egy kicsit nehezen,de a végére belejött! A fejecském elég nehezen bukkant ki,arra kellett külön ráerősíteni neki. Megpróbáltam jó kisfiú lenni,ami szerintem bejött,mert igen csak puszilgattak,és simizgettek a szüleim,amikor kellett akkor sírtam,amikor nem,akkor szépen megnyugodtam,és láttam,hogy anyu és apu büszke rám! Köszönöm Nektek,hogy gondoltatok rám,és drukkoltatok anyuéknak,nagyon aranyosak vagytok! Minél hamarabb rábeszélem az ősöket,hogy tegyenek fel rólam jobbnál jobb képeket. Mindenkinek sok szépet és jót kívánok innen,még a szülészetről!

Gratulálok nekik!

Kaphatok én is jelszót és,hogy miért lett megint megváltoztatva? Köszi

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Én is kérnék szépen jelszót. Lassan olyan ez a gmail, mint valami kémregény... :roll:

Nyűgi vagyok, rosszul aludtunk...apa sem volt jól, egész nap iszonyú fejfájása volt és rossz volt a gyomra is, már attól féltem, hogy bekapott valami vírust...de ma reggelre jobban lett. Gondosan ápoltam persze :roll: :wink:

Megjött a homeo csomagom, tök praktikus kis dobozkában vannak a fiolák, és a könyv is nagyon hasznos hozzá (Homeopátia és a gyermek). Már csak tényleg azt kéne megjegyezni, hogy mikor mit és mennyit...

Kép
kkia
 
 


Szmetnek és Ricsi-nek is gratula :D

Kép
kkia
 
 


Szmet!! Neked is gratula!!!
Kicsi Ricsike üdv a nagyvilágban. :wink: :D


Mi volt tegnap?.. Front??
Egy kicsit irigykedem. :P :oops:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tündéri Barnus baba!!!!!!


Emlékszem én is Szmetre. Gratula a babyhez!



Pedikűrös? Huh de jó lenne nekem is. A zoknit is kinlódva tudom felvenni.
Szülésnél csak a kézkörmöket nem szabad festeni ugye?

Álmi vagyok, pedig aludtam még 8.30-ig. És hogy mennyit izzadok.....

Én is mosom a cuccaimat a bőröndbe. Még van időm, de inkább legyen meg.
Vendég
 


Gnoemi! Aha, front volt, ha jl tudom.Én is nagyon oda voltam. A dokinak mondtam, hogy egyik nap görcsölgettem, egyből azt válaszolta, hogy front volt akkor azért. Szerinte én is kb akkor fogok szülni, mikor vmi front jön
Vendég
 


Sztercsi!!

Én kedden éreztem valami front hatását, mert nagyon rosszul lettem. A vérnyomásom az egekbe ugrott... szikralátásom lett. A dokim másnap alapos kivizsgálást rendelt el, de szerencsére minden normális. De ha megint előfordul ilyen akkor nagyon úgy néz ki hogy be kell feküdnöm a kórházba. A jövő héten anesztes dokihoz kell mennem konzultációra, mivel felkészülünk a császárra is a vérnyomásom miatt.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

HATALMAS GRATULA Nitának!!!!
Gyönyörű a baba, és én úúúúúgy irigylem már!!! :-) Ti nem? Én már nagyon szeretném látni, érezni, megfogni...

Ó, tényleg, kaphatnék jelszót? :)

Nekem már nem múlik el úgy nap, hogy ne görcsölgetnék valamennyire. Ráadásul a folyásom is elég sok már... Úgy érzem nincs sok hátra már, de majd meglátjuk! :D

Lábköröm levágása nekem is felejtős már egy ideje. Szerencsére egyik barátnőm másodállásban manikűrös-műkörmös-pedikűrös, ő szokta amúgy is csinálni nekem.
Zoknifelvevés... :roll: :)

Lili

Kép
édi16
 
 


Ha esetleg elkapnán az H1N1 influenzát mivel lehet magunkat kurálni?

Mert ugye a magas láz veszélyes! :( KIicsit azért félek....

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


De szép ez a Barni gyerek. Tiszta Barni feje van, én már csak tudom :mrgreen:

Screen: Azt a sátorlapot már most hordod vagy a szoptatásra gondoltad? :)

Influenza ellen mindenki szedjen nagydózisú C-vitamint. Azt lehet, én Cetebét nyomok az 1000 mg-os. Ha jön a nátha igyunk hagymateát!! Pikkpakk helyretesz és nem olyan rossz. :)

Bibibííí rajtam zokni van. Én állva tudom felhúzni úgy hogy a lábam felrakoma másik térdemig addig meg még le is bírok hajolni :mrgreen:
Testápolózni viszont szintén térdig. :(

Sztercsi: a körömlakkozásod nem értem, szerintem nem gond ha lakkos, max ronda ha itt ott felpattog.
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Nekem nincs is időm visszaolvasni, azt hiszem bekaptam valami megfázás szerűt....

Csak bekukkantottam Nita miatt és ott van a gyönyörű babóca képe, nagyon gartulálok, sok tejcsit és pihit most már :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Szmetnek óriási gratula a kis Ricsihez, sok boldogságot, a pindurinak pedig sok-sok tejcsit!!!

Anyabebi: Hol laksz te, hogy zoknit húztál??? Szibériában??? :mrgreen: Én egy szál bugyiban ücsörgök itt a gép előtt, de így is melegem van (pedig az ablak nyitva...) . :oops: :oops: :lol: :lol:

Aisha: Jobbulást, és próbálj meg vigyázni magatokra! :wink:
bobóbaba
 
 


Kezdek elég erőteljesen izgulni. Milyen maga a szülés?!
Most hogy már 3. és 4. babánk is megszületett.

Aisha
Jobbulást!

Anyabébi,Bobóbaba
Igyekszem én is kevés ruhadarabot viselni, de valamelyik nap még én is felvettem zoknit!!!! :)

Szmet!
Gratulálunk!!!!

H1N1
szerintem felesleges vele foglalkoznunk, mi már úgysem kapunk oltást. Szerintem is szedjünk vitamint :) Pont ma kaptam egy cikket, miszerint a D-vitamin a legjobb. Arra jutottam, hogy szedem a Gravidát tovább, ártani nem árt és max lesz tőle sok tejem is :)

Kkia
Megértelek, én is nagyon izgulok, de azért aludni tessék, mert ha kijön pocaklakó, kevesebb lehetőségünk lesz rá...

Csütörtöki szülések:
Inkább én kedden szeretnék ;) Sokat akar a szarka...

Gnemoni
Még ráértek! Csak ügyesen! A frontok pedig vigyázzanak, mert velem gyűlik meg a bajuk!!!!
pocok001
 
 


zsrit:
Annyira szep volt amit irtal!!!! en is felek, bevallom toredelmesen! De ezek a sorok annyira meghatottak most! Bennuk volt minden elrejtett gondolat, ami bennem is ott motoszkal minden percben. :)

anyabebi:
Igen! A talalkozastol felek en is! (Nekem meg sosem volt gyermekem es ez most nagyon uj szamomra.)
De biztosan szerelem lesz az elso latasra. :D


hihi, koszi a dicseretet! Megvallom, ram fert a fogyas es talan igy nem is leszek szules utan sem tul nagy balna...

HUha, szoval a gyerek menekulore veszi majd csupa szarosan is..... ezt jo tudni! Asszem lesznek praktikak amit be kell majd tanulnom akkor... mar elore vakarom a fejem miket kell bevetni! :D
tilli:
Ne foglalkozz azzal a franya kilokkal! Az az 1kg lehet (talan) vizfelhalmozasbol is! Le fog ugrani rolad szules utan tutira!

sziszko:
Nehany napja van nalam is ez a torokeges. :( Akkor ez a sav. Klassz :(:(:(
En nem csinalok vele semmit mert enni nem sok kedvem van.
De szivesen meghallgatnek valami jo praktikat.
Valahogy olyan erzes mintha egy fel liter eukaliptuszt letuszkoltak volna a gigamon es az egetne-hutene egy idoben a bensomet. :shocked:

harivera:
Uhh! Horror lehetett az a pokovics! Asszem elajultam volna ha ott rodazik az orrom elott!
Varjuk nagyon a fotokat !!!! :D

Aaaaaaaaaa, most ertem Nitaek elso Barnusrol keszult fotojahoz. EDES !!!!!!
NAGYON SZEP GyERMEK !!!! GRATULA!!!!!

Oooooh, es ezek az IGAZAN friss fotok, magzatmazzal. :)
Mennyire meghato! Milyen piros a pici szajacskaja!
(Nos, sikerult elbognom magam!)

bebinyuszi:
Szmet uzenete gyonyoru!!!
Most mar patakokban folyik a konnyem.

sztercsi:
Aham, csak a kezkormoket mosatjak le szuleshez.

gnemoni:
Magas vernyomi? Huh, nekem is elrendeltek hogy irnom kell mert mar napok ota allandoan 130 felett van a felso ertek. Neked milyen?
Ezt jo tudni mert akkor nekem is intezkedni kellene ugye?

sünciboglya
 
 


Körmök: Én úgy tudom, hogy a szüléskor vmi fertőzés v. vmi baj van, akkor az a körmön elszineződik és azért nem szabad festeni.

Bobó! Győrben a kocsink szerint 22 fok van. Szval nem nagyon meleg és bizony én is zokniban nyomom a lakásban. Bár jobb is, mert a papucsom mindíg elhagyom. A kő meg már hidegecske.

Pocok!
Énis eléggé ba vagyok.....hogy kb 3 hetem van a doki szerint.

Mindjárt szülünk!!!!

gnemoni! Milyen érdekes, nekem ilyekor a padlón van a vérnyomim. Annyira magas a vérnyom ásod, hogy be is kellene majd feküdnöd? Nagyon szorítok, hogy ne legyen baj!!!!
Vendég
 


Sztercsi: Elvileg itt is 22-23 fok van, de én mégis mindjárt kigyulladok... :roll: :roll: :D :D Pedig alapból nagyon fagyos vagyok, sőt túlságosan is. Ilyen időben már pulcsi meg hosszúnadrág, zokni, cipő szokott lenni a szerelésem... Ki érti ezeket a dolgokat??? :shock: :shock: :D :D

Írtam sms-t Esztinek, hogy megszületett Barni. Visszaírt, hogy nagyon örül neki, és hogy most szerelik náluk a netet, úgyhogy holnap már biztosan jön. :D :D :D
bobóbaba
 
 


Zsrit amit írtál nagyon szép,könnyeket csaltál a szemembe.

Sziszkó a gyomorsavval Én is küzdök kb.2-3 hete.Renneit szedek lefekvés előtt 1db.és éjszaka is arra ébredek,hogy jön fel a savam akkor is bekapok gyorsan 1-et és szétrágom.Mostmár nem eszem lefekvés előtt 2 órával,és akkor is hanyagolom az olajos,dolgokat és csokit is el kell sajnos hagynom azt mondta a dokim. :?


Vcsibe parancsodat értettem!!!!!!!Próbálok mostmár kicsit pihenni. Még 4,5órám van a melóból és hosszú pihi lesz.Már nagyon rám fér úgy érzem,és különdben is a babaszobát kell már rendeznem. :D :D mosni a kis ruhákat stb... :D
Ez az a bőrkabát amiről meséltél? :D :D Megértem a ragaszkodást.

Harivera nagyon szépen köszönjük a képeket.Én is kaptam Nitától reggel 9-kor de pont jöttem melózni és nemtudtam feltenni a gépre,de Bóbó be is előzött. :D :D

Szmet nagy gratula nektek is és sok tejcsit.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem ma nagyon c@r napom van :?
Hajnal óta fáj, gorcsol a gyomrom és gyenge vagyok, mint a harmat! Fekszem, alszom szinte egész nap
:? nem tudom mi lehet ez...... :roll:
ginuska
 
 


Ginuska: Azt nem tudom mi lehet ez, de nagyon vigyázz Magatokra!!! :wink: Jobbulást. Pihenj sokat!!!
bobóbaba
 
 


Sziasztok lányok!

Atyaég! Tegnap nem tudtam olvasni, erre 4 oldalt írtatok!!!
Most megpróbálok reagálgatni.



NITA!!! Gratulálok Barnushoz!!!


Mindenkinek köszi a névdicsiket!

Till! Köszi a tippet, én is vettem gremesétől egy mei tait, csudaszép :) és igen, mondta, hogy az 5300 Ft a csuklyásra a babanetes ár.
Megpróbálok képet rakni róla.

Monica! Én is maradnék inkognitóban, persze a gmailre mehet minden.
Oviban én se tudtam sose aludni, gyűlöltem ott feküdni és unatkozni, annyira nem ment a dolog, hogy a szüleim elintézték, hogy a végén már inkább engedjenek haza egyedül (hát igen, azok még biztonságosabb idők voltak...), így én lettem a vagány :) Persze nálunk könnyű volt, otthon várt a nagymami.

Én is kérek szépen jelszót is, és az okra is kíváncsi lennék :)

Az utolsó vérvétel hányadik héten van?

Én már 13 kg-nál tartok és nekem még legalább egy hónap hátravan.
Plusz mostanában az ujjaim fájnak, amikor egy darabig nem mozgatom őket (pl éjszaka) ez a vizesedés? Kicsit ducibbak, de amúgy nem tűnik olyan vészesnek. Másnak is van ilyen?

Ma éjszaka engem is felkeltett a gyomorsav, nekiálltam kekszet enni, meg tejet inni, és két óra olvasgatás után vissza is tudtam aludni...

Ja, és tegnap voltunk szülésfelkészítőn a Kútvölgyiben (ami rémes volt egyébként - nagyjából semmi értelme nem volt és fél óra után még a teremből is kidobtak minket) és leszólítottam Szilveeeat :)
És most már tényleg kéne rólam egy pocakos kép, lassan szülök, és nem vagyok megörökítve :(

chardonnay
 
 


Kép
az én mei taiom gremesétől

chardonnay
 
 


De ügyi vagyok, sikerült :wink:

chardonnay
 
 


Lányok Nitáékról láttam még több képet az iwiw-en.Nagyon édesek. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Végigolvastam, de most csak Barni képeire reagálnék. Gyönyörűű!!! Én olyan irigy vagyok. :D :oops: Énisénissss.. :roll:

reggel 6-kor keltem car éjjszaka után, fél 8-kor indultam el itthonról és most értem haza. Melltől lefelé mindenhol fájok... Most ülök felpolcolt lábakkal, és ha rámszakad a ház akkor sem mozdulok innen... :roll: :lol:

Majd jövök még ma, csak erőt gyűjtök..

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szmetnek is nagy gratula![color=blue][/color]

Kép
Kép
tündér09
 
 


Nita: Barnus olyan édes,szépséges!
Hát persze,h rám jött a pityergés a képek láttán...!!!!
Mi lesz,ha meglátom majd a lányom?! :roll:

Szmet: gratula Ricsihez!!!!
3:1 az arány a fiúk javára....

"hajnalban voltunk ctg-n.... hát persze,h aludt az én Drágám!!! csoki,tök édes szörp,szőlőcukor.....erre annyit reagált,h kicsit forgolódott,aztán szunya újra...... :roll:
Szülésznő hozta a "sokkolót"... erre megint csak egy kis mozgolódás volt a válasz,aztán próbálkozozott azzal,h megnyomkodta a hasam,na ez nem tetszett nekünk,de megint csak 1-2 percig volt fent.......
Mondom a csajnak,h megszokta,h ilyenkor még alvás van,nem tudom felébreszteni,sajnálom..... :?
Amúgy nem kellett volna éhgyomorra mennem... :roll:

Szülésznő amúgy nagyon szimpi volt,sokat beszélgettünk....már annyira nem félek a szüléstől....(aztán majd meglátjuk mi lesz,ha élesben ott leszek)
Állítólag vannak fájásaim, legalábbis a gép szerint,én nem érzem...mondta a szülésznőm,h jó lenne,ha még egy hetet kihúznánk.... :shock: szerdán megyek megint ctg-re...

Bocsi,kicsit hosszú lettem... :oops:

Kép
jovana
 
 


Helló!

Feltámadtam hamvaimból :) Aludtam vagy 3 órát :)

Bobó: Hja aki későn kel. Én 3/4 7-kor az isi miatt. Énis fagyosszent vagyok (márciusigyerek), ráadásul reggel még hűvös volt meg köd is és zuhanyozás után nem volt épp melegem + szellőztettem kereszthuzattal meg a kő is, ugyhogy felugrott a zokni:)
Pocok: Ha kérni lehet én pénteken szeretnék szülni :) (és mondjuk október 23-án) és akkor hétfőn már itt is vagyok és belefértem az őszi szünetbe is, Barnim meg babázhatna egy egész hetet :)
Süncikém: Na majd meglátos milyen az anya-fia szerelem. Úgy ahogy egy férfinak kell, hogy lánya legyen egy anyának meg kell egy fiú. Én annyira örülök, hogy kettő is lesz. Ha körülnézel (normál esetben) akkor látod, a pasiknál, hogy "anyukám a mindenem". És ez egy szuperjó érzés, mert anya csak egy van :) Én leszek a lányos anyák rémálma, kicsi fiam anyája a kiállhatatlan anyós :mrgreen:
Char: Csodaszép ez a mei tai is. Mostazonnal akarok énis!!!
Hogy érem el GREMESÉT?
Vérvétel nekem jövő héten lesz, betöltött 34. héten.
Pattogó: Te hol csavarogtál egész nap?
Ginus: Remélem nem kaptál be valami vírust :(

Akik kimaradtak azoknak pusziiiiiiiiiiii! Neked is Monica!!!!
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, napoztunk a teraszon. Gyönyörű idő van, pont ezeket a meleg őszi napokat szeretem a legjobban. Felhúztam a pólómat és napoztattam a pocakot is, amire Kristóf heves rúgkapálással válaszolt. Ettől és a napfénytől sokkal jobb lett a hangulatom. Sőt, olyan rendes voltam, hogy a kutyanagyfiam is feljöhetett a teraszra, ami egyébként tiltott terület neki és együtt pihiztünk.

Előtte végre befejeztem a Parentis Újszülött 1. dvd-jét, bár túl sok hasznos (illetve bocs: új) dolgot nem tudtam meg belőle, de néhány babci annyira gyönyörű benne, hogy megint volt egy kis könnymorzsolgatás...

Ma délelőtt az irodába is be kellett mennem megint, még jó, hogy útba esett, amikor mentem néhány dolgot ügyintézni. Azt mondta az utód-fiú, hogy pótolhatatlan vagyok :roll: :D

A hétvégén nem hiszem, hogy tudok jönni, utazunk haza a temetésre. De nagyon szurkolok a finisben lévőknek, bár a hétvégén nem mondanak frontot...

Ja, feltöltöttem a mérleg és a skorpió gyerek leírását a gmail-re. Szűzzel sajnos nem készültem...nem tudtam, hogy lesznek, akik így begyorsítanak :roll:

Szép hétvégét!

Kép
kkia
 
 


Hoztam nektek egy mai képet a dinnyehordó lányról.
Remélem még "nem pisilt bele a Lőrinc a dinnyémbe" :mrgreen:

Kép
anyabebi
 
 


Azta Anyabebi!!! Te nem apróztad el... :shock: :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Érdekes, hogy a saját pocim nem tűnik nekem nagynak. Bezzeg a Pattogó na meg a Tilli :shock:
anyabebi
 
 


Anyabébi mekkora vagy!!!!! :shock: :shock: Lőrinc ez tetszett. :D :D

Pattogó nagyon eltüntél Tőled nem ezt szoktuk meg! :shock:
Vcsibe Te is elvesztél?és a többiek akik szoktak gyakrabban jönni mivan veletek?Csak nem elment mindenki babázni? :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anyabébi! Belépsz privit írni és ott csak beírod címzettnek, hogy gremese, vagy ki is keresheted a mellette lévő gombbal.

Szép poci!

Én legközelebb a 36 héten megyek ctg-re meg uh-ra, vérvételről szó sem volt, remélem nem csak elfelejtette a doki... A terheléses óta nem vettek vért tőlem.

chardonnay
 
 


Én a helyedben azért felhívnám a védőnőt, hogy neki mi a véleménye. Nálunk mindenkinél így van, hogy ez az utolsó labor. Nekem csinálnak toxoplazma ismétlést, vércsoportmeghatározást (ezt is másodszor) néznek éhgyomri cukrot, meg a többi ami a szokásos.

Lányok! A kiskönyvbe készítsétek be a Hepatitis leletet meg a vércsoportost mert ezeket szülésnél kérik!

Valaki kér esetleg egy jóképű körözöttes kenyeret paradicsommal, utána sütőtököt és almáspitét ? :mrgreen:
NYILJATOK ABLAKOK!!!
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Este jövök és végigolvasok!
Most csak egy jelszót kérnék és,hogy miért kellett megváltoztatni!!!!!!! :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Chardonnay: nekem is terheléses vérvétel volt az uccsó... azóta csak ma csapoltak le...

Van vkinek összehasonlítása EDA és érzéstelenítés nélküli szülés között?

Azt hiszem én fogok kérni EDÁ-t... ciki vagy nem ciki,azt hiszem inkább túlélni,mint megélni szeretném az első szülésemet... :oops: :roll:

Sziszkó: nekem is van mostanában gyomorégésem éjszaka,már 2 párnával alszom :roll:
most hogy többen írtátok,h a tej jó rá,most jutott eszembe,h tegnap este megkívántam a kakaót,és tényleg nem is volt gyomorégésem....juhéééj

Kép
jovana
 
 


Zokni: na ma reggel nekem is fel kellett vennem zoknit,m 14 fok volt kint,ja meg zárt cipőt.... hát baromira nyomta a cipő a lábam... :shock: még jó,h nem téli gyerkőcünk lesz....

Kép
jovana
 
 


Sziszkó
küldtem privit, megkaptad?

Kép
jovana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: