Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska!
Szívből gratulálunk!!! :D :D :D Barnus, Isten hozott a Föld - nevű bolygón!!! :lol: :lol: :lol:

tillidian
 
 


Bobó gyors voltál köszönöm szépen és egyetértek.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Ginuska,
igazad van :oops: Nem fordul többet elő!!!!!

Pattogó,
mi ez a "jószág"? :shock: Honnan jött? Él ilyen Magyarországon, vagy a szomszédtól lógott meg? :roll: :oops:

Lányok, nem ér a kajáról beszélni!!!! :lol: :lol: :lol: :oops: :D

tillidian
 
 

 
 

babobaba:
en is kerek jelszot es hogy miert. :)
En pont ma jartam ott, megnezegettem az osszes fotot (nagggggyon szepek a pocakok!) es tettem is fel jomagamrol 2, eleg pocsekat, jobb hijan.
Csak nem visszaeltek a gmail-lel? :(

Manapsag mar sajnos minden hiheto!


zsrit:
kacsateperto ! :):):)

pattogo:
A pokfeleseg ami rohangal nalad a fraszt hozta ram, meg keprol is! Ezek harapnak !!!
:shocked:
Ha jol lattam a kepen engem ilyen ragott meg masfel eve egyik ejjel. (Na jo, rafekudtem amikor fordultam, de ott dekkolt az agyamban!!!!! JUJJJJJ! Ugye elkaptatok?



NITA:
G R A T U L A nagyon nagyon sok szeretettel es puszival !!!!!!
Szep nagy baba!!!!



anyabebi:
ne izgass itt ezzel a vacsival, letepem lancaimat es megeszek mindent! :D

sünciboglya
 
 


Kép
Vendég
 


till: van ilyen jószág.... kövipók féle... Volt már cselőpók is a lakásban. Az is 2 cm felett volt és ugrálva futott... :shock: :shock: Én szolid hisztirohamot kaptam, apus meg levadászta kézzel. :shock:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sünci: nem kaptam el... :cry: Nem találom... Ma mindenki egy ágyban alszik.. :roll: Nem parázok ááááááááááááááááááááááááá. 2 flakon rovarirtó van mellettem.. Bizti ami bizti...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


wow, mar 3 babonk van :D Kép

sünciboglya
 
 


ja till, hogy megnyugtassalak a sashegyen él európa legnagyobb pók populációja...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogo:
rohadt egy dolog igy aludni! De remelhetoleg nem fog odamereszkedni a kozelbe! (nalunk sok ilyen fekete ize maszkalt amikor anno meg abban a lakasban laktunk, egyszeruen nem tudom honnan maszkalnak annyian be! Viszont csak egyetlen egyszer lettem megharapva! (ez azert jo arany..... talan.)
Gondolom marhara megnyugtattalak :(:(

sünciboglya
 
 


Nita így csatlakozott:


nitacska007 írta:sziasztok...csatlakozhatok?
én ugyan szept 30 körül fogok szülni remélhetőleg...... :roll:
Vendég
 


Látom most sokan fent vagyunk.Hát igen nagy az izgalom.
Nagyon jóóóóóó már megvan a topic 3.babája is.
2:1 az arány a fiúk javára.
Ki lesz a következő? :D
Most kaptam Én is sms-t Nitától ugyanazt írta mint a hírhozó a topicban.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pattogó nyugi előbújik és azonnal üsd agyon.Bocsi az állatvédőktől de Én ezeket kinyírom kegyetlenül és a pókokat is. :twisted: :twisted:

Monica nagyon ügyes vagy már kész is a tábla ,és az első írás is megvan.Köszönjük,hogy vagy Nekünk. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pattogó,
uuuuuuh :oops: :oops: :oops: a hideg is kilel: úúútálom a pókokat! :twisted: Kitartást, és Apa kapja el valahogy!!! :oops:

tillidian
 
 


sünci: tisztában vagyok azzal, hogy csak akkor harap, és támad, ha veszélyben érzi magát. Ráfeküdtél, megilyedt, megharapott. Normális reakció. Én csak a kölkeimet féltem. Meg mondjuk nem vagyok puszipajtása ezeknek a dögöknek. Szeretem őket, de tisztes távolból. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kicsike: inkább lefújom, hogy egyben maradjon.. :oops: Nem taposnám szét, csak ha nincs más. Vagy dunsztosüveg. Nem szívesen ölöm meg őket, csak ha muszály. :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Moncsi: Köszönjük szépen! :D Eléggé ijesztő, hogy így megindult.... :oops: :oops: :roll: :roll: :D :D
bobóbaba
 
 


Na, most már tényleg elhúzom a belemet aludni!!! :D
Jó éjszakát mindenkinek!
Puszi
bobóbaba
 
 


NITA: NAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYOOOOOOOOOONNNNNN NAGY GRATULA A BABÁHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyesek voltatok!!!! :lol: :lol: :lol:

Reggel 7-re megyek ctg-re,remélem még hazajövünk..
:roll:
Jó éjt Mindenkinek!!

Kép
jovana
 
 


Kép
Kép
Vendég
 


Nitaaaaaa!!!! Nagyon nagyon sok boldogságot Neked és Barnusnak!!! Jaj de hihetetlen hogy ott van veled a kisfiad!!!...

Monica, Zsrit! Töpörtyű élményem nekem is volt... Egy hónapja alkalomszerűen libatöpörtyűt rágcsálok, mint könnyű esti snack... ÉN!!!! Aki évekig vega is voltam és amúgy most sem vagyok túlzottan oda a húsért... :shock:

Monica, a 90 C-D-s mell a 60 kg-hoz nem semmi, hallod... Nem is mondtad, hogy Baywatch csaj vagy... :D
Char tündéri... Szerintem se vidd haza, basszus azért vannak az ovónők, hogy kezeljék az ilyen helyzeteket!!!

Jovana, nekem is éhgyomorra kellett menni...

Sünci, jobbulást a kezednek!

Screen, én legkorábban 28-án szeretnék szülni... Addigra jön vissza a szülésznő és a dokim pl. pont ügyeletes lesz... De simán lehet október eleje is. Neked lejjebb ment a manó? Nekem még eléggé fent van...

Bobó, egyetértek!!! Nem akartam szólni a múltkor, mert alapvetően nem vagyok paranoiás, de akkor sem gondolom, hogy bárkinek, aki csak egy hozzászólást is ír, egyből meg kéne adni a jelszót... De nekem azért elküldöd (vagy valaki elküldi, mivel Bobó asszem lefeküdt)

Pattogó, hogy a jó égbe került egy ilyen dög a lakásotokba???

Zsrit, nekem határozottan bekeményedett a hasam, amikor kilengett a műszer. Paráztam is, nehogy a doki közölje, hogy na akkor lehet hozni a cuccot hamarosan... :shock: :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Csak nem ez lesz a "Csütörtökön szülünk" topik?
anyabebi
 
 


Nita :)

szívből gratulálok !!! jó egészséget Nektek :)


Ginuska :)
bocsi !!! De nem a tábliból néztem csak a hozzászólások alapján ők jutottak eszembe ... Nem akartalak kihagyni!!
Természetesen érted is mindjárt izgulhatunk :D

Monica :)

leszel olyan rendi és javítasz a tábliban - azt hiszem a gmailen már átírtam ... szóval annak idején végül nekem 15-e lett a végleges időpontom és a kórház pedig a SOTE II, nagyon köszi

Pattogó - ez durvaaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: , én nem is tudom mit csinálnék! halálosan rettegek a pókoktól ...
csak egyet mondok szerintem addig ne nyugodj amíg nincs meg!! -
(én legalábbis nem tudnék ...)
van amelyik azért olyan nagy mert magában hordoz egy csomó pókpetét!!! még az kellene hogy belakját az otthonotokat!
(nekünk volt szerencsénk balatonon ilyenhez - hónapokig csak jöttek a különböző méretű dögök mire megtaláltuk az "anyát" - úristen, sosem fogom elfelejteni!!)

Datolya :)
na ahogy látom totál ugyan azt a tünet együttest produkáljuk - pont előtted panaszkodtam : zabálás + allergia :lol: :lol:
kitartás!!

Szilveaa :)
akkor drukk hogy kihúzd a 28-ig +++

Más:

Most ahogy itt ülök a nappaliban teljes nyugalomban - gyerkőcök alszanak, apa pókerezik, mint minden csütörtökön - ismét elgondolkodom hogy hány év mire megint eljön ez az idő ...
A fiúk olyan "nagyok" már és olyan okosak,tüneményesek, önállóak, IMÁDNI valók!! (na és napi 11-12 órát alszanak egyhuzamban mozdulatlanul :lol: )

mennyi minden nehézség, szépség, kihívás és megpróbáltatás megannyi könnycsepp és csoda vár ránk mire újra eljut ide az életünk... hihetetlen!

És annyira elkezdek félni!!

- de remélem hogy amikor a kislányom a karomban tartom majd és megérzem az illatád és a szemébe nézek akkor majd elmúlik a félelem és tudni fogom hogy mit és hogy tegyek hogy boldog legyen és együtt mindannyian boldogok legyünk ... átvészelve minden bajt, átvirrasztott éjszakát és elkeseredett nappalt hogy néhány év múlva ugyan így elmerengjünk majd hogy milyen nagylány már ... édes önálló és imádni való :)

bocs csajok az OFFért -

R

Kép
zsrit
 
 


Nita!
Gratulálunk! Sok boldogságot Barnushoz!!!!!!!!! :)
pocok001
 
 


Kaphatok én is új jelszót? Köszi!
pocok001
 
 


Lányok,
4 nap alatt megint híztam 1 kilót! :shock: Most tartok +16-nál :cry: (pedig nem eszem sokat! :twisted: )

Zsrit,
ezen én is sokat elgondolkodom: atyaég, kezdődik minden elölről :shock: de csodálatos lesz (amellett, hogy nehéz is), és élvezni fogjuk! :wink:

tillidian
 
 


Zsrit, szerintem nem OFF amit írtál - abszolút a topicba illő... És nagyon szép... Biztos vagyok abban, hogy amint kint lesz a kicsi Zoé és magadhoz öleled el fog múlni minden félelmed és kétséged, ne aggódj :)
Valószínűleg csodásan menedzselted a fiúkat is annak idején, ami szerintem egy baromi nagy kihívás volt huszonévesen - és ez most még csodálatosabb lesz, hiszen te is tapasztaltabb vagy és egy bébivel eleve könyebb dolgod lesz, mint kettővel egyszerre...

Szóval NO PARA!!! Tessék pozitívan gondolkodni!!! ++++++++++

Kép
szilveeaa
 
 


Zsritus: Tetszik amit írsz, nekem is sokszor eszembe jut, hogy milyen jó hogy a Barni már ilyen nagyfiú. Néha megriadok, hogy kezdődik előlről minden és számomra még mindig felfoghatatlan, hogy nemsokára gyerekem lesz. Újra. Amikor ő megszületett olyan volt mintha mindig is itt lett volna, remélem most is döccenőmentes lesz az "átállás". :) Én nem félek a szüléstől, de a "találkozástól" parázok :)

Egyébként ma direkt azért vettem meg a Nők lapját, mert a Farkasházi Réka volt az elején a 2 csemetéjével. Olyan jó volt rájuk nézni :)
anyabebi
 
 


Mamik, maradva tegnapi vesszőparipámnál, a pelenkázólapnál: erre csak úgy ohne zsanér rá kell tenni a manót és úgy pelenkázni??? Annyira gáz az a full műanyag cucc... Vagy rá szoktatok tenni valami pelenkát / plédet?
Bocs, a tudatlanságomért :oops: , de olyan jó, hogy meg tudok ilyeneket kérdezni itt tőletek....

Kép
szilveeaa
 
 


Jaj Sünci! Milyen csini vagy!!! Jó volt ez a diéta.
anyabebi
 
 


ja, merthogy láttam a neten textil pelenkázólapot... Egyáltalán mennyire kell tisztítani egy ilyet??? Lehet, hogy nem véletlen, hogy alapból mindegyik letörölhető???

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa,
szia virrasztós Barátném! :lol:
Mikor pici (újszülött) volt Vackor, én tettem alá textilpelust, aztán ez elmaradt és csak feldobtam a gyereket, oszt' hadd szóljon! :wink:
Tisztítani könnyű, letörlöd és kész.

Elsírtam a bánatomat Apának (hogy mennyit híztam), és kiröhögött :? És mikor mondtam, hogy holnaptól nemcsak CH, hanem kalória diétát is tartok, azt mondta: eszembe ne jusson a lányát éheztetni :roll: :lol: (de akkor mit csináljak??? Vackorral már semmit nem hííztam az utsó 4 héten :roll: )

tillidian
 
 


Till!!! Hellóka!!! Már azt hittem huhoghatok itt egyedül...

Nálunk ugyanez van: bármit mondok, hogy a manó ezt csinál vagy azt csinál (csuklik, mozog, stb.), mindenre az a válasz: persze, mert biztos éhes. És hogy én nem adok neki elég kaját... :roll: Azt bezzeg boldogan személte, amikor a libatöpörtyűt szemezgettem... :lol:
De már most összejátszanak, mert múltkor apa "leküldött" neki egy kocka zsíros kenyeret némi szalonnával megspékelve (az én torkomon át!!!!!!!!!!!!!) és a kis disznó boldogan ficánkolt utána...

Köszi a pelenkázó infót, hát akkor marad a pvc....

Kép
szilveeaa
 
 


na kivételesen lelépek, mert muszáj hajat mosnom... Ami az én tollazatomat tekintve egy háromnegyedórás meló... :roll: :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Akkor 2 után már végzel is :wink:

Rám még vár egy fél Dr. House :lol:

Szalonna :oops: hú, ilyesmire gondolni sem merek :roll: akkor nem 16 kilónál tartanék :lol:
Na szép álmokat! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Gondolom már Till és Szilveeaa is elment alukálni!Én meg most ébredtem fel,és valami isteni sugallat azt mondta,hogy be kell néznem,hátha Nita már megszült! :lol: És lám! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nita!Szívből gratulálok Barnushoz!!!!!!Sok tejecskét Nektek!!!!!!

Hú,írtatok most a sok kajáról! :oops: Én az este olyan rosszul voltam!Vacsira ettem egy baguett-et,ami foghagymás ízű volt!Nem kellett volna! :? :? :? :? Olyan savat csinált!Azt hittem szétmegy a torkom,úgy égett!Aztán megittam egy pohár tejet és bealudtam.Most már jobb kicsit.
Ti mit szoktatok enni vagy inni,ha savatok van????? :roll: :roll: :shock: :shock:

További szép álmokat!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó Reggelt!

Ilyen szép hírre kelni!
NITA!!!! SZÍVBŐL GRATULÁLOK A BARNUSHOZ!

Sziszkó! EDdíg csak a háztartási kekszet ettem, de igyál tejet. Na az aztán segít.

Képzeljétek. Tegnap voltam a doktorbácsinál. Azt mondta, hogy Törpi buksija nagyon lent van. Ami azt jelenti, hogy kb a 38. hét körül számolhatunk. :P :shock: 8) :shock:
Mindezt 2 óra várakozás után közölte. Na meg reggel is ennyit vártam arra, hogy lecsapoljanak 2 ampulla vért.

Till!! NEm is látszik rajtad, hogy olyan sokat híztál volna.

Bobó! Engem kihagytál! Kérek jelszót és privit is! :roll:

Pattógó! Na ha én találkoztam volna ezzel! Csak a port láttátok volna utánam :)


Kicsit még alszom azt hiszem. Ja és majd a babyszobát is lefényképezem.

Sztercsi
Vendég
 


NITACSKA

Kép
Vendég
 


bobóbaba írta:Közérdekű közlemény: Gmail-en a jelszó megváltoztatva!!!
Akinek kell, legyen szíves szólni!
És innentől kezdve: akkor adjuk meg a jelszót egy újnak, ha ő is kitölti a táblit és rak föl képeket, vagy ha legalább már 1 hónapja ír folyamatosan. Remélem senkinek nincs kifogása ellene.



Én is kérhetek?????? (bár nem vagyok itt folyamatosan :oops: :cry: :wink: )


Monica
13:42 Lucas
13:44 Sophia
Vendég
 


Babás szép jó reggelt mindenkinek!
Szép jó reggelt Nitababa :).

Szilveea: a pvc azért praktikus, mert a gyerek amikor már nagyobb nem foglalkozik vele, hogy nyakig szaros hanem akkor is próbál menekülni aztán ken össze mindent :shock: . Amíg kicsi volt én is textilpelust tettem alá aztán elmaradt mert a ficánkolónál már nincs értelme. De van eldobható papír-nylon kombináció, azis jó mert a nagyobbat már ott pelenkáztam ahol értem (padlón, ágyon, mindenhol).

Sziszkó
: a savra én is tejet iszom, ebből következik, hogy ipari mennyiségek fogynak el. Együltő helyemben képes vagyok lenyelni 1 litert is úgyhogy előléptem nagyfogyasztóvá :mrgreen: . Kizárólag rendes tejet iszok, persze boltit, de nem tartósat. Zsír mindegy.

Mmmm. Töpörtyű? Szalonna? Tudtok élni :mrgreen:

A miapánk mindig rámszól, hogy húst adjak az ő gyerekének, ha tehetné ezis tömne egész nap. Bezzeg amikor meglátja, hogy 4 szendvicset elpusztítok akkor azért aggódik a csodás vonalaimért :mrgreen:
anyabebi
 
 


Jó reggelt, Kismamik! :D

(csak hogy lássátok. aki éjjel "legény", nappal is :wink: )

Sziszkó,
fokhagyma nálam is ilyet csinált :? (a spenótba kicsit megszaladt, hát viszont is láttam :oops: )
Pirítós jót tesz rá + activátor (nomeg előtte a róka koma :mrgreen: )

Anyabébi,
csodásak a Te vonalaid, Apának semmi oka aggodalomra!!! :lol:
(enyém odáig van, mikor eszem - szerinte csinos vagyok :evil: a fene érti a pasikat :shock: :lol: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.09.18 06:45-kor.

tillidian
 
 


Andi!

Küldtem privit :)
anyabebi
 
 


Szia Tilli!

Jól nézhetsz ki :)
Én ennyi alvás után beremegnék biztos :)
anyabebi
 
 


Anyabébi,
:lol: :lol: :lol: (már megszoktam!!! Mikor Vackor pici volt, mit nem adtam volna ennyi alvásért!!! 5 óra!!! Akkor csak 1.5-2 jutott hónapokig :oops: - de most más lesz!!! :wink: )

Szép napot, Lányok! :D
(hú, de izgi, ki lesz a következő! :roll: )
Megyek vasalni, aztán visszafexem 8)

tillidian
 
 


Lányok, csatlakozott valaki éjjel Nitához, esetleg Tündér, Monica?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Én már majdnem készen vagyok a kórházi csomaggal. Még a két hálóing hiányzik, amiket gombosra kell variálnom. És egy törölköző, ami még szárad. Ja, papucsot kell vennem, mert ami van, az már kuka.
De már a babaruhát is összekészítettem, amit majd a párom hoz be később, nem biztos hogy össze tudná szedni. :D

Kicsike, örülök, hogy végre tényleg lelépsz a melóból. Pihenj egy kicsit, mielőtt nekilátsz az otthoni munkának! Ez parancs!!! :lol:

Screen, ezek a bürokraták nem semmik!!! Akkor most nincs személyid!!! :shock: És meg sem ütötted őket??? Ez nem semmi, hogy mit meg nem engednek maguknak, hiszen ők hibáztak!!! :evil:

Kaja, már nekem is óránként kell ennem… sokat nem tudok egyszerre, de azt folyamatosan. :D

Tegnap este voltunk moziban, megnéztük a Becstelen brigantikat. Hatalmas az a film. Naaaaaaaaagyon Tarantino! Csak nagyon rossz volt végigülni azt a 3 órát… A derekam már nagyon fájt, de egy kis mozgástól hamar megjavult. De felöltözni a mozira, na az volt az igazi kihívás. Egy kismamás hosszúnadrágom van, de az sem volt túl kényelmes. No meg mivel ragaszkodtam a bőrkabátomhoz, nem mehettem sportcipőben. Egyetlen cipő jött csak rám, mert az olyan férficipő jellegű, fűzős. De azt is komoly meló volt felvenni… Viszont nagyon vagány kismami voltam… 8)

Na olvasok tovább…

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Lányok!
Tudtok esetleg valakit, aki TB tanácsadással foglalkozik?
Az a helyzet, hogy 2007-08ban 2 állásom volt, ergo mindkettő beleszámítana a T-gyásba! Viszont mit tegyek, hogy az OEP-nél ne kelljen maceráznom és ne csapjanak be?
A babafalván valaki kínálgatja tanácsadói szolgáltatásait 10.000 ft-ért, de nem tudom, bízzak-e benne...Ha valaki tud segíteni, kiáltson! Köszi! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!
Mi történt,hogy meg kellett változtatni a jelszót? Kaphatnék én is? :?
Megkeztük moziünnepünket- állítólag egy darabig tuti, hogy az utolsót...

Till,
csak annyit kérdeznék, hogy hova pakoltad azokat a kilókat? Nem inkább a bevásárlószatyorba?

Szilveeaa
Ki fogsz nevetni, de én egyéni hajmosás helyett, inkább elmentem fodrászhoz... Ennyi luxus nekem is jár :)
pocok001
 
 


jó reggelit,

NITA! HATALMAS GRATULA A SZÉP BABÁDHOZ!
Annyit gondoltam Rátok tegnap délután/este!

Jó sokat írtatok, kb. 3/4 óra volt visszaolvasni.

Zsrit,
olyan jó, hogy egy gyakoroló anyukára is ilyen hatással van egy 'új' baba érkezése.
Azt gondoltam, hogy akinek már gyereke van, annak rutin az egész. Az ikrek után pedig főleg.
Én annyit parázok, h nem lesz elég türelmem. Nehezen élem meg a kudarcot is, azt szeretem, ha minden flottul megy. Pedig tudom, h lesznek fennakadások.
De majd itt segítünk egymáson, ugye??
:roll: :?: :roll:

Na ki lesz a következő?
Nekem ezen a hétvégén nem szabad szülni: szülésznő szabin, ma este mozizunk, holnap babazsúrba megyünk, vasárnap este mozi. :D
De egyre többet jönnek a görcsök, szerencsére még mennek is.
Meg erősödött a folyásom, már egészen meg is ijedtem, hogy a magzatvíz szivárog-e? :?: Csaknem...
Áhhh, para.
Ma még ellépek pedikürbe, jó pirosra kilakkoztatom a lábkörmeimet
:D
KOzmetikusnál kedden voltam, azéé szülésig remélem nem nő vissza a dzsungel 8)

Sziszkó,
gyomorégésre jó a kamillatea, lefekvés előtt egy bögrével. Valamint vész esetén bedobok egy rennie-t :o

Kép
screen
 
 


Sziasztok.

Bocsi megint az offért. nemsoká megyek be hozzá a khba Nitához. Remélem tudok képeket kérni a telómra tőle.
Beszéltem viszont vele telón és mondta hogy az utolsó egy óra volt gáz de nem repedt se nem vágtak neki szóval nagyon boldog.

pók: bocsi ezért is.
nekem kb 1 hónappal ezelőtt 8nem hazudok) egy ember tenyérnyi nagyságú az ujjakat ne számoljátok pók volt a lakásban vagy van még.
sikerült lefújnom és kipakoltam az egész szobánkat de nem talizom sehol. remélem megpusztulva kiszáradva fexik valahol.
amúgy én aznap nem tudtam aludni és utána is még ma is lefekvés előtt szétnézek. De azt mondták hogy ez zug pók volt és az csak a földön furikázik. háát nagyon remélem neki.

sziasztok

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: