Új privát üzeneted érkezett!

Kata én is küldöm ám!...csak még ki kell választanom!

Csinálom a táblázatot! :)

Moncsy, mi kinőttük a mózest! Áron 8 kg már alig fért bele, ráadásul unta, hogy nem lát semmit. Igaz a sportrész még nagy neki, de kibéleltem, így tök jó!

Ma nyűgös kicsit Áron, szerintem az időjárás viseli meg...én pakolászok így élvezem, hogy kint esik...bár a séta így elmarad...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Manó: 3 hós adatok 6800 gr és 64 cm.

További szép napot mindenkinek!

Éva

KépKép
begane
 
 


Noémi!

Majd lefotózod, hogyan bélelted ki a sportrészt? csak mert Noé is nézelődne, de még nem szabad ültetni, legalábbis így hallottam, meg gondolom le is csúszna... :roll: Úgy oldom meg, hogy hasra fektetem a kocsiban, így elől tud nézelődni, de nem sokáig, mert elfárad ahogy kinyomja magát...

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Noémi
Én is kiváncsi lennék hogy milyen a sportrész,és főleg kibélelve!
Én is belepróbáltam már Benedeket,de szerintem ő még kicsi hozzá!
De most a hordozó az tetszett neki ahogy kipróbáltuk!
A mózest csak azért szeretem mert abban tud hason is aludni!
De már nem sokáig!

Tabati!
Jók az új vonalzók! :D
20140328174041
 
 


Moncsy!

Köszi, már untam a régit. :lol:

Lányok!

Megjöttek a nyílászáróink!! :D Télire le lesz zárva a házunk!!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Oké, lányok majd lefotózom.

A lényege annyi, hogy a lehető legjobban lefektettem, és a popsija alá törülközőt raktam, hogy a lehető legkevésbé üljön.
Nem a legjobb megoldás, de ez van.
Egyébként ezért tetszett az ikres barátnőm peg perego kocsija, mivel az teljesen vízszintesig dönthető.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Jó szutyok idő van… :?

Manó: az hogy lehet, hogy csöpög a tej és Gézu nem jut kajához? :shock:
Hát izé. Pár év, és úgyis jobb magaviseletűek lesznek a csajok (addig is kitartás)! :) Így legalább tudom hogy mivel szembesülök én is, ha Adél nagyobb lesz. ;)

Noémi: én is masszíroztam Adélt, ő is vigyorgott! :)
Bár fejjel lefelé most nem lógattam. :P
Aha, lehet besértődött Igor (…) miatt. :)
Képzeld, tegnap óta, hogy odaadtad kicsit Áront, megváltozott a fiúkhoz való hozzáállásom- most már jöhet egy trónörökös is (ha lesz második béjb)! Olyan jó volt tartani Áront is! Micsoda stramm pasi!
Milyen szendvicskrémre gondoltál? Hal kilőve? Majonézes?

Cosmo: szerintem minden anyós valami más nyelven beszél, úgyhogy lehet, igaza van! :lol:

Puszedli: nagyon szépek a csemeték! :)

Benta: én sem látom a képeket. :(
De jó, hogy ott van nálad anyud! Gondolom ki sem engedi kezéből Benit! :)

Moncsy: de jó, hogy könnyen indult a tanév! Jázmin hogyhogy napközis? Így egyszerre tudjátok a naggyal hazavinni?

Tabati: hűűű, hétvégén már be is teszik a nyílászárókat??

Lánykám ma extra nyűgös! Pedig sajna hozzá kell szoknia az ilyen időhöz + egész napos sötétséghez… :roll:
tökmag79
 
 


Tökmag, örülök!
Nekem is kell egy kislány...de most még nem tudom elképzelni. De hosszútávon mindenképp!

1253197042.6144.xls

Egyenlőre itt tartok.
Azt hallottam, hogy pár napig mindig ugyanazt a kaját kell adni, hogy szokja az ízeket. Ezen felbuzdulva, gondoltam 5 nap/gyümölcsre. Nem tudom, hogy ez így jó-e.
Meddig kell mellé tápszert adni? Amíg kéri a gyerek gondolom...
Melyik jön korábban: 1.) tejbegríz a vacsihoz (én is vettem hippeset) 2.) főzelék 3.) uzsonnára is gyümölcs...

Nem tudok tovább haladni. HELP!!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, az utóbbi időben picit eltűntem. Mindig volt valami program. Megpróbálok visszaolvasni később.
Kata, tetszik ez a fotós játék. Ki találta ki? Ha küldjük Neked a képeket, akkor odaírjuk a nevet, hogy legalább Te tudd?

Manó, küldöm priviben is a 3 hós adatokat, de azért ide is leírom (s közben megnyugszom, mert látom, hogy pl. Marci is szép nagyra nőtt :D
Zéti 6640 g és 65 cm.

KépKép
süni76
 
 


Lányok eddig alig haladtam a dolgommal...pedig igazi teszek-veszek itthon idő van.

Na mindegy! Citromot csináltam teába: a citromot kicsavartam, és a levet jégkocka tartóba tettem. Így beteszem a fagyasztóba. Ősszel - mikor reggel jól esik a tea, csak belepottyantok egy citromos jégkockát. Tök jó, mert nem kell bajlódni a facsarással, és a jég pont iható hőmérsékletűre hűti. :)

Megyek, uzsonna idő van, ráadásul össze kéne raknom a csekkeket, mert postára is mennem kell holnap!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!
SÜNI!Manót illeti a dícséret,ő találta ki én csak kivitelezem.Igen nevet is kérek szépen én ugysem találgatok.

Kép
kata840725
 
 


Noémi: nekem most egy anyuka ismerősöm, neki 11 hónapos a bébije, de csak estére kap már tápot, de részleteket nem tudok...annyira nem merültünk bele.

a táblázat jó, de a felső számok mit jelentenek? a napokat?

Kata keresek képet és küldöm.
Vendég
 


Nekünk a Graco babakocsinkban eleve van szűkítős rész, le is akartam cserélni a kocsit, de msot már látom, hogyha ültetni kell a bébit jó lesz az még. De ettől még messze vagyunk.
Vendég
 


Jaj bocs igen, a számok a napokat jelölik. Merthogy mindenki másik nap kezdi - tehát az egyszerűség kedvéért. Az első hónapot 31 naposra írtam!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Ez a citromos jégkocka tök jó ötlet! :D Én is holnap megyek csekket befizetni...ma kellett volna, de az időjárás közbeszólt...

Kata!
Meddig lehet képet küldeni? Csinálnom kellene újakat...

Tökmag!
Együtt érzek! Nóri is megviseli a car idő :?

Manó!
Lehet, hogy már válaszoltak a Sterimaros kérdésedre....nekem azt mondták a patikában, hogy a csecsemőknek valónak speckó a "csőre", a bébik pici orrlyukához alakították ki, de ugyanúgy tengervíz van benne, mint a "régiben"....és tuti lehet kapni, nekünk is ilyen van...

Benta!
Köszi az érdeklődést, most már teljesen jól vagyok és Nóri még mindig csak anyatejet kap. (Kb. 2 hétig szorultunk tápira)

Csillag!
Borcsa nagyon édes a keresztelős képeken!!!
Nórinak októberben lesz...hátha szép őszünk lesz...

Látom, téma a babakocsi...kinőttük a Titi-t, úgyhogy télre venni kellene egy másikat...a Retrus Ruby-t néztem ki (tetszik a piros színe :D ), van ilyen valakinek?

Még egy kérdés: nektek hogy fogy a Vigantol? Mert én minden nap adom neki (a tápis 2 hetet) leszámítva és még mindig szinte tele van :shock: ...

Folyt.köv.

KépKép
amadea
 
 


Vigantolból nekünk alig van, de sikerült is kiborítanom belőle...

Amadea: hogy érzed magad? talit összehozzuk?
Vendég
 


atyavilág :shock: :shock: :shock:
Éva (Begane): Marci nem semmi gyarapodást adott elő 3 hós korára. Nekiállt Áron nyomdokaira lépni? 102,99%-os gyarapodást adni elő 3 hó alatt? elismerésem.

Kép
kissmanó
 
 


Mi felvesszük a kesztyűt...aki be tud minket érni... :D :D :D :D

Amadea, nekem kb. a Vigantol 1/3-a hiányzik (10 ml-ünk van), és én nem borítottam ki belőle - Áron is minden nap 1 cseppet kap!
Gratulálok a tejcihez! Nem semmi teljesítmény azok után, amin keresztül mentél!

Kinőttétek a titit? Dehát annak van sportrésze is...
Így viszont már nem bánom, hogy nem azt választottam. Igaz az én quinny-m drágább volt, de ez kiszolgál minket!

Nekünk is ilyen sterimarunk van. Gondolom, hogy ne karcoljuk fel az orrlyukát a hagyományossal, mivel ők még ficánkolnak.
Viszont nekem az volt új, amit a napokban olvastam. Ülő pozícióban kell az orrukba fújni, mert ha fekve tesszük a garatba megy, és nem fejti ki a hatását az orrjáratban ahogy kellene....én ezelőtt a pelenkázón csináltam, és valóban mindig nyelt utána...

Nikivel mi van? Nem nagyon jelentkezik...vagy ő inkább a májusiakhoz húz?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Képek nagyon édesek, minden babóca gyönyörű!!!!

Puszedli!
Taliban benne vagyok :wink: Amúgy tényleg jól vagyok, most már bírom a háztartást is, azért nagyon más így, hogy nem fáj semmim...

Noémi!
A sport része olyan, hogy ahhoz biztonságosan kellene tudjon ülni és nem is lehet valami jól téliesíteni és a kicsi első kerekeit is utálom....szóval tutira újat kell venni...

Igen, ülve kell fújni, mi csak 1x próbáltuk ki, de nagy üvöltés volt :?

KépKép
amadea
 
 


Noémi,
klassz a tábla! Hogy gabona vagy zöldség a következő, az egyéni döntés. Nekem a gabona.

A Sinlac pép is nagyon jó, tápláló, doki fel tudja írni, így az ára is jó, glutén és tejmentes, tökéletes vacsora, vagy gyümi-turbósító.

Az enyimek imádták a baba-húslevest, ami pont olyan, mint a felnőtt, csak icipici sóval, kevesebb fűszerrel.

Manó,
tejügy?

Noémi,
örülök, hogy jól vagy! Gyorsan add el azt a kocsit, amíg újdonságnak számít.

Jó éjt!

Benta

Kép
benta
 
 


Na, ezt a napot is átvészeltük, jó sok sírással. :roll:
Viszont a tegnap tanult masszázs kicsit lekötötte Adélt, vigyorgott nagyokat. :)

Noémi: szuper a táblázat! Én is megkérdezem gyerekes barátnőimet, hogy mit szoktak főzni, lehet hogy van valami tuti receptjük. ;)
Egyre jobban hergelem magam a babakocsi miatt- most már tuti, hogy visszavisszük! Gondolom az árát nem fogják visszaadni (sehol nem szokták…), de akkor legalább cseréljék ki! (aztán eladom és veszek belőle egy Giordanni- t :lol: )

Amadea: de jó, hogy jöttél! Örülök, hogy már jól vagy! Nekem is kb. egyharmad fogyott a Vigantolból- épp múltkor nézegettem, hogyhogy ilyen sok van még benne? :)

Neki kellene állnom vasalni...
tökmag79
 
 


Tökmag, én is készültem rá, hogy ma 4-5 között...de Áron ma annyit aludt, mint már régen...valószínű az álmosító idő!

Szerintem mindenképp vidd vissza a babakocsit. Ha már most 1,5 hónap alatt így tönkre ment, akkor mire Adél fél éves lesz már használhatatlan lesz, és akkor már nem veszik majd vissza.

http://www.babycenter1.hu/babakocsi/giordani

Ezt szeretnéd?
Jól néz ki, nagyon!

Én ma végre befestettem a hajam. Holnap fodrász, még húz bele csíkokat..szóval szépülök a szombatra! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Puszedli: én is kiborítottam egy jó adagot... így nekünk már a 2. üveg van... Babakép olyan jó!!

Noémi: isteni tojáskrém és halkrém-receptem van- kell valamelyik?

Holnap de. csípőszűrés, remélem, nem egész nap!

Kata, szuper vagy!

Ha esetleg pesti talit akarnátok, esetleg egyszer egy péntek délután talán jó lenne nekünk is... Össz 10 alkalommal kell Pesten lennem, és István mondta múltkor, hogy egyszer menjünk fel mind a hárman kocsival már pénteken. Nem tudom, neki ez miért lenne jó, de nem tiltakoztam. Szóval, ha jó időben lefixáljuk, hátha el tudnánk menni mi is...

Hozzátáplálás: én is úgy hallottam, hogy lével érdemes kezdeni: a védőnőci ma (egy órát itt dekkolt grr) az almát javasolta elsőnek, utána sárgarépát. Más forrásból olvastam, hogy az első kóstolás után ki kell hagyni 1 napot vagy mennyit, hogy kiderüljön, nem allergiás-e rá. És ezt minden új kajánál. Ha allergiás, akkor később vissza lehet térni, de kell várni vmennyi hetet. Ha vki tudja pontosabban, ossza meg velünk, én már régen olvastam, és nem tudom, hol.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Igen Csillag, akár mindkettő! :)

Azt én is olvastam, hogy 1 félével kell kezdeni, de azt nem, hogy utána ki kell hagyni pár napot. Ahogyan Benta is írta, pár napig ugyaz azt adjuk, először szigorúan magában, mert így derül ki az esetleges allergia.

Ezt a lés dolgot én sem értem.
Én most úgy gondolom reszelt alma lesz az első, ahogy Benta is írta.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Kivasaltam mindent, most végeztem (NE kérdezzétek mennyi gönc volt :P)

Noémi: wáó! Milyen színű lettél? A csíkokon én is gondolkozom már régóta, de ahhoz el is kell jutnom fodrászhoz. :)
Ez az... (sóhaj) Jó hülye voltam, hogy hagytam magam lebeszélni róla! :evil:
Hogy állsz a bulival?

Csillag: miért nyitottál ajtót annak az agyatlan némbernek? :lol:

Nekem bármelyik hétköznap jó a topictali! A múltkorit is elég hamar összeegyeztettük, szerintem most is simán menni fog! :)
tökmag79
 
 


Halkrém:

Olajon megpirítasz fél fej apróra vágott vöröshagymát. Hozzákeversz 2 szardíniakonzervet, kevés mustárt, apróra nyomott fokhagymát, és, ha szükséges, némi vajat.

Tojáskrém (ez eddig mindenhol nagy sikert aratott): 6 főtt tojás apróra szétvagdalva/nyomkodva + 3 rúd sajtkrém + 1 lilahagyma apróra felvágva + kevés majonéz + só Nyamm...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Tökmag, most látom éjfélkor írtál! Akkor annyi vasalnivalód lehetett, mint ami nekem áll itt egy kupacban... :? :(

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!
Vettem almát,úgy döntöttem elkezdem a hozzátáplálást.Ja,meg instant gyermekteát amiben gyógynövények vannak.4 hónapos kortól ajánlott.És megvan Dominik első cipőcskéje is.Majd teszek fel róla képet,de most mennem kell mosni.A poén,hogy forgótárcsással,ugyanis tegnap a mosógépünk ugy gondolta,hogy befejezte pályafutását.

Kép
kata840725
 
 


Kata: mosógép :twisted: :twisted: :twisted:

Benta: tejről még nem nyilatkozom.

Talicska: ha ismét összegyűltök, gondoljatok ránk is. Remélem elfogadjátok a hiányzásunkat.

Sóginőmtől Adri kapott valami műanyag számokat. Téta most itt pakolássza őket, megfogott hármat, idehozza, s magyarázza nekem, hogy "nyolc, kilenc". Mikor ránézek, képzeljétek mi volt: két db. 9-es, meg 1 db. 8-as. Tudom, hogy tök véletlen, de olyan jót derültem rajta.
Avagy hogy is szokták mondani? ....mert véletlenek nincsenek.

Amadea: úgy örülök, hogy újból csak anyatejet tudsz bíztosítani Nórinak. Amúgy elhiszem, hogy tök jó a nem fáj semmi érzés. Tényleg, mióta voltak neked ezek a fájdalmak? Szülés után, vagy már előtte is?

Tökmag: vasaló? Mijjaz?

Reggel elvittem laborra Adriát (végre legyen meg a kaksi meg a garatváladék eredmény, s vigyem az oviba, mert lerágja a banyek a füleim), s mikor jönnék hazafele, akarok felkanyarodni az utcánkba, s hát nem lehet. Ismét áskálnak :twisted: :twisted: :twisted: Ezúttal asszem a gázvállalat. Észbontó. Most már jöjjenek a villanyosok, kábeltévések, telefonosok is, tárt karokkal várjuk, egyszerűen nem bírunk már létezni feltúrt utca nélkül.
Mondtam is a múltkor apának, hogy tiszta szerencse a terhességem lejárt, mert most már felgubóznék ide haza, s nem mennék le. Annyira ráz az utca, hogy kirázná a bébet belőlem. Hepe-hupás az egész.

Kép
kissmanó
 
 


Ja, Noémi kérdezte melyik jön korábban: tejbegríz vagy főzi.
Nálunk tuti a főzi. Nem mintha glutén allergiás lenne a családban, de azért a glutén bevezetését 8 hónapos kor körül fogom megtenni, akércsak Adriánál meg Tétánál. Allergiás (még ha másra is) hajlam megvan bennük, jobb nem kísérteni a dolgokat.
Ezért nálunk gríz, piskóta, keksz, kifli, kenyér szép sorban megvárja a 8 hót. Hasonlóképp a tejtermékek is, 7,5 hó után figyelhetnek be. Ráadásul először azokból is a hőkezelt termékeket, szóval semmi esetre sem a tehéntúrót, ahogy a rendelőben a főbanyek szokta nekem javasolni.

Kép
kissmanó
 
 


Manó,
én a gluténmentes kásákra gondoltam.

Kép
benta
 
 


igen, a rizs alapúak valóban glutén mentesek. azok mehetnek, csak nálunk egyik sem volt vevő ezekre.
mondjuk kínai kaJÁN KÍVÜL NÁLAM IS FELEJTŐS A RIZS

bocs nagybetű, most Téta ül az ölemben és rajzol, én meg nem figyeltem a képernyőt

bár rizspehellyel (Bp-en vettem itt az sincs) kitűnően lehet főzit is sűríteni.
meg tudom, hogy van köles, meg sok más, csak azok sincsenek itt bébiknek adható formában.

ja, és Noémi konkrétan a tejbeGRÍZt kérdezte, arra öszpontosítottam a választ

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok megint!
Ime egy kép a kiscipőről és kettő másik amely bebizonyítja hogy egy álmos csöppség bárhol,bárhogyan és bármikor el tud aludni.Ja, és egy sikítok és nevetek egyszerre kép.
Kép Kép Kép Kép

Kép
kata840725
 
 


Ha így lesznek egymás mellett a 2 képes kitalálósdi darabok úgy jó lesz?

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

Kata!
Aranyosak a képek és szerintem jó lesz így. Tegnap küldtem is mailt, csak a gyerek neve maradt le :oops: , szóval Nóri :wink:
Mosógépet sajnálom, ezek a háztartási vackok mindig a legrosszabbkor romlanak el...

Manó!
Ez kész, ami nálatok van! És mi lesz, ha jön a rossz idő? Addig megcsinálják vagy járjatok a latyakban????
Szülés óta fájt a hátam, mint kiderült a gyulladt epehólyagomtól....

Na most leszek én innen seggbe rúgva, de én tejterméket (anyatejet leszámítva) én nem adnék a gyerek 1 éves koráig....

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

En meg meginkabb, mert tehentejet 3 eves koraig nem fogok adni. :)
Esetleg homogenezetlen hazitejet...
A bocitej nem valo embergyereknek, es fokent a homogenezes miatt, mert ezzel az eljarassal osszecsapjak a feherjet a tejzsirral, ettol emeszthetetlenne valik.
Kefir, joghurt, turo johet egy eves kortol.
Agi

KépKép
lys
 
 


Noemi!

Tojaskrem, en igy szoktam: (Csillage is jol hangzik)

Fott tojasok, tejfol, pici citromle, mustar, balzsamecet, olivaolaj, so, bors. :D
Ugy az igazi, ha madarsalatara teszed.
Udv,
Agi

KépKép
lys
 
 


Meg a pepekhez annyit, hogy a dm-ben lehet kapni kolespelyhet.
Nagyon finom, a koles hipoallergen, viszonylag koran lehet adni, suriteshez is jo.
A nagyoknak szoktam tejbe"griz"t csinalni belole, sokkal finomabb, mint grizbol, raadasul a koles nagyon egeszseges. :D

KépKép
lys
 
 


Noemi!

Nagyon jo a tabla, es szuper az otlet, nagy segitseget fog nyujtani.
Jo lenne, ha mindenki mondana hozza otleteket. :D :D
Az elso gyumikhez ugy tudom, hozza lehet adni a ribizlilevet. En tettem el a melyhutobe, nalunk nagy favorit.
Aztan johetnek az elso koros zoldsegek, ahogy Benta is irta.
Udv,
A

KépKép
lys
 
 


Körözés: Heni merre vagy? :?: Még Póker volt naggyon régen!

Hozzátáplálási tanácsokat csak győzzem megjegyezni. :lol: Anyatejet raktok a kutyulékokba?

Lys!

Ha előbb írod a ribizlilevet, akkor raktam volna el még várandósságom alatt, egy rakat szokot lenni a kertünkben. :roll: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kicsit off, de gondoltam megosztom veletek:

A kozmetikumokrol :

"A festékanyagok mellett a másik veszélyes csoport a tartósítószereké. A gyártók elvárják, hogy egy kozmetikum legalább három évig eltartható legyen: kibírja a szállítást és a hosszú várakozást a polcokon. A triklozán nevű tartósítószert a közelmúltban tiltották be, mert kiderült, hogy nemcsak a káros, hanem a hasznos baktériumokat is elpusztítja. A parabén pedig épp tíz éve borzolja a kedélyeket: egy kutató mellrákos szövetekben felhalmozódva találta meg ezt a tartósítószert. Azóta különböző vizsgálatok erősítették illetve cáfolták meg e hatást, jelezve, hogy távol van még az az idő, amikor kétséget kizárólag biztonságosan használhatjuk a szert.

A (metil-, etil-, butil-, stb.) parabén azért lehet veszélyes, mert hormonhatású vegyület, és a szervezet saját ösztrogénreceptoraihoz kapcsolódva károsíthatja a nemi működést, a termékenységet, az ivarsejteket. Bár egy-egy termék parabéntartalma alacsony, a naponta használt tusfürdő, fogkrém, testápoló, arcápoló, alapozó, púder, szemránckrém, sampon, kondicionáló, bőrfeszesítő, arcszesz és dezodor apró adagjaival éveken, évtizedeken keresztül rengeteget veszünk magunkhoz. Amikor kiderült, hogy bár kozmetikai alapanyag, a parabén nemcsak a felszínen hat, hanem bizonyos formái felszívódnak, az SCCP elrendelte további vizsgálatát."

itt egy link is :

http://www.lhp.hu/cs_olvas.php?a=8757

Szoval most menj be a furdoszobadba, es olvasd el az osszes kremed, tusfurdod, stb hatoldalan, hogy van e benne valamilyen paraben...


:cry: :cry: :evil:

En megtettem : A gyerekek samponjan kivul mindenben volt. :twisted:

Utana neztem a dm-ben, es (bocs, ez nem a reklam helye) de ezentul csak az Alverde cuccait fogom hasznalni. Igaz, hogy egy kicsit dragabb, es nem kell persze tulparazni a dolgot, de jobb az elovigyazatossag.
Agi

KépKép
lys
 
 


Bocs, Tabati, en sem nagyon gondoltam meg a hozzataplalasra nyar elejen... :?

KépKép
lys
 
 


Tejet nálam sem kapott egyik sem 1 éves kora előtt. Akkor pedig házi tekjó jött, nem pedig bolti fehér lütyőke, ami olykor aligha van köszönőviszonyban a tehén tőgyén át távozó nedűvel.

Kata: tök jók lesznek így a képek.
DE: szerintem egy babóról ne menjen egymás mellé a két fotó, mert akkor hosszabb ideig tarthat a találóskérdésesdi.
Bár ha mások leugatnak, akkor eldugulok.

Ági: sajna Ro-ban még cudar kevés dm van, 2 éve még csak 3 volt, most néztem meg, s most 18 van. Na, majd ha legközelebb MVásárhelyre megyünk, akkor ott megkuksizom mi a felhozataluk.

Kép
kissmanó
 
 


ja, és most már van joghurtkészítő masinkám is. uhhó jokit is házit fog enni a drágám.
kis gyümipép bele, s máris jobb mint a bolti.

Kép
kissmanó
 
 


Lys,
milyen volt a fellépés? Meggyógyultál?

Manó,
nekem is van, én is imádom!

Benta

Kép
benta
 
 


Benta!

Koszi, tok jol sikerult. Elotte felturboztam magam egy kis Fervex-szel, az nalam mindig bejon. :D

KépKép
lys
 
 


Manó!Én sem egymás mellé szántam az ugyanarról a bébről készült képeket,hanem pár kockával arébb.

Kép
kata840725
 
 


Lehetne egy KÖRKÉRDÉSEM?
Ki milyen pelust és popsitörlőt használ?(vagyis a baba) :lol:
Én rendelni szoktam 100db-ost 3700ft-ért és szerencsére eddig semmi bibi nem volt.A popsitörlőt is onnan hozzák az 380ft a 80db-os.És fürdetőt meg popsikrémet milyet?Mi Johnsons fürdetőt és Sudocrem popsikrémet.Bocsi ha esetleg valakit zavar,hogy megkérdeztem csak kiváncsi vagyok ki melyikkel elégedett.

Kép
kata840725
 
 


Kata,
popsitörlő, popsikrém, fürdető, nappali pelus dm-es. Müllerben is szoktam venni saját márkást, csak oda ritkán jutok el. Pelusból még bejön a tescos is. Éjjelre még keresem az igazit. Jelenleg 2 pelus van Benin éjjel, mert mindent eláztat.

Kép
benta
 
 


Benta: 2 pelus :?: De ugye nem egyszerre :lol: :wink:

Kata: popsitörlő Huggies, ezt csak akkor cserélném le, ha nem lehetne kapni. Ezer százalékosan meg vok vele elégedve (Pamperseset útálom: az ok, hogy nem lehet könnyedén kettétépni. szerintem pazarlás egyszerre nem csak egy fél popsitürlőt használni....na jó, nem akut kaksira gondolok).

Fürdető orvosi előírásra A-Derma (francia kozmetikai márka), popsikrém csak ha szükséges, egyébként semmi. S igen, nálunk is a Sudocrem.
Most jelen pillanatban Huggies, de nem vok vele teljes mértékben elégedett. Következőt meglátom épp mi lesz a leginkább pénztárcabarát.

Oké, akkor majd hétfőn, vagy mikor kezded a találgatósdit?

Na jó, én meg szépen megígértem tegnap Puszedlinek, hogy ma lészen tábli.

Lépek, megalkotom, s pakolom.

Kép
kissmanó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?