Új privát üzeneted érkezett!

Betty: megelőztél. :D Vivi kelt fel fél 8-kor. Lara még alszik. :D
És Nagyon boldog házassági évfordulót nektek!!!!
Érdekes, hogy nem ünnepelnek. :roll: Tök mások a görögök, mint amilyennek hittem őket. Azt hittem, hogy ilyen nagy ünneplős, ünnepekkor egészcsaládösszegyűlős, bulizós nagyon kedves népség. Hát akkor ezek szerint nem. :( Mondjuk a névnapokat mi sem ünnepeljük, de a szülinapok szigorúan tortásak. :D
Itt is lehűlt a levegő kicsit, de még simán zokni nélkül nyomom. :D Bár nagyon csábít az a 3 pár iszonyúcsíkos térdzokni amit az osanban szereztem magamnak 149 ft-ért/db. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kkia írta:Sziasztok lányok!

Mami elment ma reggel, amire leírtam nektek a bánatomat...csak anyuék nem merték nekem megmondani, csak miután a párom is hazaért. Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm az együttérzést mindenkinek! :cry: Ma a dokibácsi is megkérdezte, hogy miért nem vagyok a szokásos vidám hangulatban, elmeséltem neki, ő is azt mondta, hogy az élet csodálatos, egy elmegy és egy jön...Szombaton lesz a temetés, utazunk haza.

Kkia,
őszintén sajnálom, hogy most ment el a nagymamád.
Remélem kicsit vigasztal a tudat, hogy nagyon sokáig volt együtt veletek.
Majd fentről vigyáz a dédunokájára. Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


jó reggelt,

már megjártuk a CTG-t (7-re itthon voltunk).
Minden OK, bár az alsó csík már nem totális sivatag, kicsi kiugrások voltak már..
A szülésznő a hétvégén nem lesz, ergo a hétvégén még nem szülünk! :D
Jövő hét végén viszont már nem bánnám.. :roll:
Úgy szeretném én is már látni a babát! :lol:

Kkia, nagyon sajnálom :cry: :cry:

Betty, nagyon boldog házassági évfordulót!!! :D Tessék nevelni az uradat, h legyetek kettesben és ünnepeljetek!! :D

Esik az eső.. pedig nincs kedvem cipőt felvenni. Ahhoz ugyanis le kell hajolni :o

Ja, ma éjjel nem volt se pisi, se gyomorégés... el se hiszem. Lehet, h az UFOk vittek egy kört :)

Kép
screen
 
 

 
 

Jó reggelt!

Amióta elkezdődött az iskola azóta 3/4 7-kor kelek, kajcsit, innit csomagolok. Nekem anyukám sose csomagolt :(. Elkísérem a gyereket bár ma a párom vitte (fizetni kellet az iskolában ezt-azt (ő a bank) :mrgreen: Tappancs újság, állatkerti belépő meg ilyen fontos dolgok)

Tilli: Szerintem még medencevégű, bár néha haránt érzem, de nem tudom mert a lába az tuti. hogy a szeméremcsontomnál van :shock:
Nem raktál képet a mei-tai-odról :twisted: , de megnéztem és ár-érték arányban a legmegnyerőbb valóban gremese. :)

Hahó álomszuszékok ébresztő!!! Tessék edzeni, nemsokára az alvás csak szép álom lesz! :lol: :lol: :lol:
anyabebi
 
 


Jó reggelt!
bobóbaba
 
 


Jó reggelt lányok.
HÍREM VAN:Most beszéltem Nitával volt a kórházban de már nem akarták haza engedni mert 2 újjnyira van már.Kikönyörögte,hogy haza mehessen és délután 4 körül megy vissza SZÜLNI!!!!!Amint van valami hív vagy ír és továbbítom Nektek mert Ő ma már nemtud jönni azt mondta.
Mondtam Nitának,hogy nagyon nagyon szorítunk és könnyű szülést vagy nemtudom ilyenkor mit szokás kívánni.
Úgy látom beindul a topic rendesen :D
NITA+++++++++++++++++++++

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek még egyszer nagyon köszönöm a vígasztalást! Sokat forgolódtam éjszaka álmatlanul, és valahogy arra jöttem rá, hogy a nagyszülei elvesztésével az ember hirtelen felnől. Már nincs, aki úgy kényeztetné őt, mint ahogy csak egy nagymama tudja...Persze anyuék is a szívüket-lelküket kiteszik, de azért mindig ott van a "nevelő" szándék, míg a nagymamám (vagy amíg élt papa is) csak azt nézte, hogy mivel szerezhet örömet. Mindig mesélte, hogy gyerekkoromban három nyáron keresztül minden este tejbegrízt kellett nekem főzni, a nővéremnek pedig 2 tojásból rántottát, amit vajas kenyérre kellett tenni. Csak ezt voltunk hajlandók nála vacsorázni :lol: És van néhány sütemény, amit anyukám sose fog tudni úgy sütni, mint a mama...Még egy sztori, aztán eldugulok: tavaly halottak napján elvittem mamit a szülei sírjához Vas megyébe, mielőtt indultunk, megkérdezte, hogy voltam-e pisilni :D Pont úgy, mint ahogy 25-30 évvel ezelőtt, amikor együtt indultunk vonattal a rokonokhoz...Hát, ilyen volt ő...Én meg most már kénytelen leszek felnőtt lenni.

Bocs, hogy nem válaszolok mindenkinek, mert nem jegyzeteltem...

Őzike, sok-sok boldogságot!
Betty, még 10szer ennyit házassági évfordulót! Lepd meg az uradat valami romantikussal :wink:

Befutóban lévő lányok kitartás!

Mi október 5. CTG, 14-én még UH. Ja, és ennél hülyébb már nem leszek...eljöttem a dokitól fizetés nélkül tegnap...ma felhívom és elnézést kérek tőle...bár nem is hiszem, hogy észrevette, mert egy órás csúszás volt a programban, rohant, mint a mérgezett egér...

Puszi nektek!

Kép
kkia
 
 


Nünüke akkor a legviccesebb, amikor a kedvesemmel összebújunk és hozzányomódik a pocim. Ilyenkor mindig ott rugdos. :lol:

Screen, ezek a bürokraták nem normálisak! :evil: Most azon agyalok, hogy van Dújvban egy aranyos gyámügyes csaj, akit ismerek, hátha ő tud segíteni.
Hm… na igen, ilyen esetben nem árt ismerni legalább a szülésznőt. Szerencsére a doki megadta a mobilját, mi is tudjuk hívni vész esetén. De max a kedvesem kapja el a babát. :lol: (lehet hogy hülye vagyok, de én egyáltalán nem félek... egyenlőre)

Őzike, fincsi lett volna, ha az anyakönyvvezetőtől a kórházba rohantok egyből. :lol:

Betty, én is úgy érzem már, hogy nagyon szűkös odabent a hely. Mocorog mint állat, de már kisebb a mozgástere. És a lábacskáját nekem is a köldököm fölött dugja ki, de kész csoda, hogy pattan szét. :D
Boldog házassági évfordulót! Kép

Zsrit, nekem mindegy hogy milyen jegyben születik a baba, úgyis az számít, hogy miként neveljük. A horoszkóp csak összezavarja az embert, elvárásokat támaszt.

Pocok, mit érzel jóslónak? Nekem két napja voltak a mensihez hasonló fájásaim, szerintem jóslók voltak.

Étvágy, szerintem tankolunk. Vagy mivel most már heti 250 grammot nő a baba, kell oda a kaja.

Ááááá… próbáljál már meg írni, ha egy követelőző macska simogattatja magát az öledben… Kép :lol:

Kicsike, nekem is csak a bokám vizesedik, már mindegy, hogy mit csinálok. Van egy laza sportcipőm, már abban is olyan hülye pufinak néz ki… Miben leszek én még egy hónapig? Papucsban? :shock:

Szilveeaa, akkorát nevettem a katonai sátron, hogy a macska ijedtében ugrott egyet… :lol:
Szegény párjaink, hogy mi mennyire válogatósak vagyunk esküvő-ügyileg… :D

Pattogó, a felsorolt menü jöhet nekem is. (bár a koviubit a rakott krumplival enném, nem a mákosgubával… :D )

A szopipárna nálunk is újra előkerült. Mostanában nem használtam, de néha újra kell. Főleg azért, mert még néha ég a gyomrom éjszaka is…
Viszont Nünüke már úgy megszokta, hogy lefekvés előtt bekenem babaolajjal a pocim, hogy akkor megnyugszik és ő is elalszik. :)

Hűha, Nitánál akció van!!! Szorítok! Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok :)

Kicsike :) kösz a híreket

Húúúúúúúúúú durva!
Elkezdődött a sor!

Nitának drukkkkk ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Szilveaa - a futópad csak azért mert az írtad lótsz futsz ezerrel :lol: :wink: - de tényleg csak vicceltem csinike! (egyébként vadul írtam hogy jobb sáv aztán ma nézem hogy nem is hanem bal)

Screen - mit jelent hogy az alsó csík nem tök sivatag??
ezt Te láttad vagy mondták hogy valami van?

Till :)

átérzem a helyzeted a szervtaposás kapcsán 8)
nekem megint a vesém fáj annyira hogy csillagokat látok - csak remélni tudom, hogy tényleg meggyógyul ha már megszületik Zoé - nem akarok krónikus vesebajt



R

Kép
zsrit
 
 


Betty nagyon sok boldogságot a házassági évfordulóhoz. :D :D

Ma reggel volt egy jó kis sztorim.Jövök melózni megállok a CBA előtt és annyira szakad az eső,hogy nemtudtam kiszálni a kocsiból.Eszembe jutott,hogy a csomagtartóban van esernyő,ekkor kezdődött a sztori ami érdekessé tette a dolgot.Hátra kellett másznom a hátsó ülésre hátsó ülést előre dönteni és megvan végre az esernyő.Aztán vissza mászni,na ezek a mozdulatok voltak nagyon érdekesek és viccesek.Ez a kocsiban való torna Nekem már nem megy :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok.

Én a 2008 novemberiektől vagyok de Nita nagyon jó barinője, Izám leendő keresztanyuja.

szóval én bent leszek vele a szülésnél majd hozok képeket Barnusról. Egyelőre még az anyukájánál van. Vannak fájásai de nem az igaziak. Gyors szülésnek ígérkezik:)) Lehet hamarabb kell bemennie mint 4 óra.
sziasztok

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


zsrit:
alsó csík=kontrakció. Eddig egy egyenes csík volt zéró kiugrással. Ma meg már voltak minimális kontrakciók. Persze ez nem fájás, csak már valami történik..

Nita
: hajrááááááááááááááá. Akkor beindult a buli. A táblázat szerint tényleg Nitának kell először mennie...
Csibe: a jósló az olyan mint a mensis görcs. Én is éreztem már 2-3 napja. Pedig úgy utálom, már megszoktam, h nincs :?

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan egy pár szót!

Zsrit!
Ari vagy,hogy hiányolsz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: párom most itthon van,ilyenkor kevesebbet tudok jönni!Most is csak elolvastam,amit tegnap délutántól termeltetek. :lol:
Amúgy közös főzés megy most! :P Körömpörköltet csinálunk csülökkel megbolondítva! :P :P :lol: :lol:

Nitának drukk ezerrel!!!!!!! kívánom,hogy gyors fájdalommentes szülésed legyen!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera!
Előre is köszönjük a képeket Barnusról! :lol: :lol: :lol: :wink:

Kkia!
Őszinte részvétem a nagyid miatt :!: :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:

Pocok!
Te jelenleg,hogy állsza fájásokkal? :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Nita!
Szorítunk! Legyetek ügyesek!!!

Sziszkó!
Köszi kérdésed: jól :) Kb naponta kétszer felkeményedik a hasam, meg fájogat, aztán elmúlik. Lehet, hogy ez semmi, csak a szerveztetem jelez, hogy mostmár jó lenne ha visszavennék a tempóból.
pocok001
 
 


Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú... kicsit megyek el osz beindul a topik??? Nitaaaaaaaaaaaaaaa hajrááááááá!!! Könnyen gyorsan!! Ügyi leszel!

Vera: köszi az infót. Rég voltál chaten.. :wink: :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Vera: mond meg Nitának, hogy szorítunk érte!!!
anyabebi
 
 


Csibe :)

Te írtad ezt a horoszkóp témát meg hogy Te és Pattogó skorpiók vagytok stb., csak arra reagáltam...

Egyébként szerintem ez a horoszkóp dolog alapvetően szórakoztató, ha az ember nem veszi komolyan igazán - nekem a két fiam között 1 perc van - elvileg tök egyformának kellene lenniük horoszkóp szerint és totál küolönbözőek ...
Azért nagy vonalakban és nagy általánosságban én látok a jegyek szülöttei között hasonlóságot ...

És amit írtál, a nevelés - hát igen.
Persze, nagyon sokat számít de azért a gyereknek vannak alapvető vonásai amit magában hordoz nem lehet pusztán neveléssel tetszőlegesre formálni. De talán nem is kell :D

Screen :)

köszi az infót!!
Ezek szerint akkor Nálatok is indul lassan valami...


Kicsike :)

na most hogy megvan az ernyő csak dobd az anyós ülésre :lol:
az elkövetkezendő pár hétben jó lesz ott is :lol:


R

Kép
zsrit
 
 


Juj Nita :) drukkolok itt ezerrel, hogy gyorsan meglegyen Barnus :)

Betty: boldogot nektek, ez olyan mint nálunk. Apácska nem igazán tartja a házassági évfordulót, náluk nem szokás, de már nevelgetem. Most decemberben az 5. lesz :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


sziaszok:)

Remelem mindenki jol van!!!!! (Ha lemaradtam valamirol bocsi!)

Kiujult az izuleti gyulladas a jobb csuklomban...... eger es billentyuzet nem a legjobb haver szamomra most....

Maskent "egyben" vagyok. :D

Csak az a c@r hogy ez a dolog mindig lassan gyogyul..... no de kisebb is veszett Mohacsnal nem igaz?

Mindenkinek kellemes napot kivanok, vigyazzatok a mai front miatt!!!

puszka

sünciboglya
 
 


Őzike: Sok boldogságot Nektek! :wink: :D

Betty: Gratulálok, és még legalább 10* ennyit!!! :D

Nita: Mennek a drukkok ezerrel! :D +++++++++++++++++++ Gyors szülést! :D

Kicsike: Köszönjük a hírhozást, és várjuk az újabb fejleményeket!!! :D

Vera: Várunk a hírekkel, és természetesen a képekkel! Nitát sokszor pusziljuk! :D
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Hűha, pörgés ezerrel.

Őzike! Gratulálok!

Kkia!
Őszinte részvétem!

Nita! Drukk!!!!!

1,5 órás várakozás a vérvétel előtt, aztán kis turi is, ahol találtam jó felsőket a nagy pocakomra, aztán sikeresen végigolvastalak titeket 3/4 óra alatt és még nincs EBÉD!!!!!

Szval Pattógó szopis melltartós megjegyzésén mosolyogva elköszönök!( az én mellem is marhára megnőtt, de csak 1 hete és tényleg nem 80, estelg 85 B lesz ebből se.....)

Holnap jövök! (ma kismamitorna és doktorbácsi délután)

Sztercsi
Vendég
 


NITANAK SOK SOK EROT ES GYORS SZULEST KIVANOK !!!!!!! puszka!!!!

sünciboglya
 
 


Hú,Nita nagyon szorítok,ügyesek legyetek!!!!!+++++++++++++++++++

Szilveeaa:Ez a katonai sátor engem is megkacagtatott.
Anyabebi:Verdás elemlámpa?Behalás!
Kkia:nagyon sajnálom!!!!!!!
Betty,gratulálok nektek!!!Azért egy fini vacsi csak lesz este....

Kép
Kép
zanikó
 
 


Ma megyek az első ctg-re.És valahogy az motoszkált a fejemben egész reggel,hogy hamarabb szülök a kiírtnál.De lehet,hogy csak azért mert irtó sokat keményedtem.De azért kb. 2 hetet kikönyörögtem Tamarától.........

Kép
Kép
zanikó
 
 


kukucs.. még semmi? :D

Jelentem összeszereltem Bence ágyát, illetve csak megemeltem a fekvőfelületet, beraktam a szupijó kókuszmatracot, ráhúztam az én régi lepedőmet ( két bors ökröcskés retro lepedő ám.. :D ) Beraktam a takarót és felraktam a zsebes tartót is. :D Ééééés még hozzá sem szagoltam a kórházi motyómhoz. Bár amit perpillanat bele tudnék rakni az 2 db szuperszexi hálóing made is tajvan, 2 csomag betét, 2 db törcsi, bugyik, meg Bencus hazahozós rucija. Kell még bele egyátalán valami?? Ja meg mellszívó. Oszt ennyi. Valami még? Ami extrafontos? :roll:

Nita még mindíg ++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


extrafontos tudom a papucs, meg a tisztálkodószerek, de ezeket úgyis csak indulásnál pakolom bele. Ezeken kívül gondoltam elcsomizhatót. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép napot Mamik!

Na, ma még nem pattantam fel a futógépemre, itthon molyolok... Az idő is pont erre való...

Betty, akkor legalább tőlünk boldog évfordulót!!!

Screen, alsó csík ctg-n már nekem sem sivatag... Most volt először, hogy két kiugrás is volt benne – az egyik elég nagy...

Na, Nita csak nem bírta ki... :lol: Naon izgi!!!! Nitácska, ügyes legyél!!! ++++++++
Vera, várjuk a beszámolót nagyon!!!

Kicsike, szerencse, hogy nem szorultál be a két ülés közé... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 



Sziasztok!

Nitaaaa: drukkolok ezerrel!!!!!!!!! sok erőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úristen,elkezdődött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem sokára rajtunk a sor.........én azért fo....ok... :roll:
Pont vmelyik nap kérdezte az öcsém,h na mi van félsz már,mondom persze,erre ő: ja Te mindig is besz....i voltál..... :roll: hát ez van.... az ismeretlentől mindig kiráz a hideg..... :oops:

Kép
jovana
 
 


Húúúú,én is csatlakozom a baglyokhoz,hajnali 2 volt mire,nagy nehezen elaludtam............eddig azért több részletben,de sikerült kb 7 órát aludnom....

Kép
jovana
 
 


Anyabébi: igen,valószínüleg nagyon jól meglennénk... :wink:

Kép
jovana
 
 


Lányok ma elköszöntem a főnökasszonyomtól.Ma volt leltárom ,elszámolásom.Holnap még jövök melózni és vége.Várnak vissza melózni de azt mondta ,hogy csak 3-év mulva mert,hogy használjak ki minden kis időt amit a babával tölthetek,hiszen ugyis olyan gyorsan elszáll az a pár év.Tudom,hogy ez a legszebb időszak amit szeretnék is kihasználni.Majd meglátjuk,hogy megtehetem-e azt ,hogy 3-évig maradok othon.
Furcsa érzés volt.Egyszerre nevettem és sírtam is. :D :o :oops:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


hali!

Nita: szorítok én is nagyon!
b]Vera:[/b] azért küldj infót, ha esetleg hamarabb tudsz valamit, mint akit Nita jelölt értesítőnek.

Kicsike: igaza van a főnöködnek, ez az időszak olyan gyorsan elszáll. Nekem már lassan két éve volt az előző szülés, lassan itt a következő és fel sem tűnt. Csak néha-néha lepődök meg, hogy milyen nagyot nőtt a gyerek és mennyire szépen fejlődnek a testi és a szellemi képességei. :)

Szilveeaa: ne törj meg én sem gondoltam volna, hogy ennyivel nagyobb méretű melltartó kell majd. 95C-nél állt meg a választás. És még be sem durrant a mellem a tejtől.:shock: :lol:

Kkia: :cry:

Helyzetjelentés rólam: a dokim szerint max. a jövő hétig húzom 2 in 1. Méhszáj nyitva, szépen tágulgatok suttyomban. :lol: Meglátjuk.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér lehet,hogy Te leszel a következő? :D de izgi

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


jajjj, úgy izgulok Nitáért!!
jó lenne hírt kapni asap :roll:

voltam az önkormányzatban, ahol érvénytelenítették a személyimet, mert anyácskám lánykori nevéből csak az első keresztnáv szerepelt benne, a központi nyilvántartásban pedig 2 név van. Mondom, ilyen nincs. Ott ácsingóztam a pultnál, közben derekasan görcsöltem. :roll:
osztán elmúlt.
A Mc Donald's-ban vigasztalódtam :roll: :roll:

szilveeaa,
mi nagyon egy napra vagyunk kiírva, uh a CTG-nk is járhat egy rugóra :D :D én szülnék a jövő hét végén mondjuk!

na most ledőlök én is.

Kép
screen
 
 


Judy80: nem voltál tegnap véletlenül NST-n a klinikán 2 óra körül? A gmailen néztem a képeket és úgy rémlik, mintha találkoztunk volna, csak nem tudtuk egymásról ki-kicsoda.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Naaaaaaa láányooook... szeptemberben mindenki lebabázik?? Öööö ez nem októberi topik? Mingyá meg is nézem.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Huha, forrosodik a helyzet ahogy latom!

Amig en suttyomban sajgo kez-izuleteimet nyalogattam, itt rendesen felporogtek az esemenyek!

Az hulyen fog kinezni ha sinbe burkolt kezzel fogok szulni? :mrgreen:

Ah, addigra csak meggyogyul. :D

Kellemes hideg van felenk......... elvezem ezerrel, csak ne lennek tarkoig kemenyedve - szokas szerint....

sünciboglya
 
 


Lányok,akik voltatok már az uccsó vérvételen, éhgyomorra kell menni v. nem? én nem vagyok cukros,és nem mondta a szülésznő,h ehetek-e előtte v.nem...

Kép
jovana
 
 


szia lányok,

csak gyorsan benéztem, van-e hír Nitáékról.
Aztán hamarosan Tündérért izgulhatunk :-)

Sebaj, mi majd hajtjuk a sereget, ugye, babcikám?! :)

Kismama harisnyát vettem 1500/db-ért, jobb híján a Brendon-ban...rablás :evil:

Kép
kkia
 
 


jovana: éhgyomira kell.

Kép
screen
 
 


Szép jó napot kívánok!

Látom felporogtek az események! :lol: Na akkor Nita lesz a kovetkezo.....nagyon-nagyon drukkolok Nektek! Konnyu és gyors szulést! (lehet,hogy már túl is vagy rajta)
Valahogy mindigis sejtettem,hogy Nita lesz a kovetkezo :wink:

Tundér, mi a fene?! Akkor a 3. ezek szerint te leszel? :lol:
Velem, Szilveával és Screennel egy idopontra vagyunk kiírva...
Mondjuk nálad is, ahogy Nitánál is kozrejátszik az is, hogy már a második gyerkoc, talán ezért is jon valamivel hamarabb! :wink:

Screen, én is szulnék már a jovo hét vége felé :roll:


Dokinál
minden rendben volt, óvatosan vizsgált meg, nem nagyon merte "birizgálni" a méhnyakat, nehogy újra vérezzek! Azt mondta, minden változatlan, tehát továbbra is 1 ujjnyira vagyok nyitva.....

Ma megjott a babakocsim Olaszországból, egész délután azt raktam ossze és próbálgattam!!
ginuska
 
 


jovana: éhgyomorra kell menni, legalábbis nálunk. :)
Nekem is van ilyen feszítő érzésem, elég fura, picit fájdalmas is talán... De igazából nem tudom, hogy mi lehet, lehet ahogy a fejecskéje kezd egyre inkább beékelődni, az feszít, nem?

Nita: Drukk!!!!! :lol:

Én majd hétfőn megyek NST-re. Kíváncsi vagyok...
Egyik barátnőm apukája kb. 2 hete rámmondta, hogy 19-én délelőtt fogok szülni...

Mindenesetre a kórházi cucc már összepakolva figyel. Várjuk már mindketten nagyon babót!! :)

Van a szoptatásról egy elég korrekt cikkem, feltöltöm gmail-re, ha érdekel valakit...

Lili

Kép
édi16
 
 


jovana, nekem nem kellett éhgyomorra mennem, de ki tudja nálatok mi mindenre veszik le a vért?!
ginuska
 
 


utolso vervetel:
Nezzetek meg mi van a beutalora irva, mik vannak beixelve, abbol lehet tudni hogy van-e cukorteszt is.
(Nekem volt rajta, ehgyomorra kellett mennem, de en cukros vagyok.)

sünciboglya
 
 


Sziasztok Mamik! :lol:

Az lehetséges, hogy ma elment a nyákdugóm egy darabja?? :shock: :shock:

Ja és ma elértük a bűvös 36. hetet. 8) 8) :lol: Ennek örömére voltunk CTG-n is.

Kkia
Fogadd őszinte részvétemet! :( :( :( :( :(
Kristóf viszont nagyon édes! :lol:

Zsrit
Csak párszor írt ide Lina :roll: 3251 gr-mal és 53 cm-vel :D és 37+6-ra.

Pocok
Deizgii, Nálad is elkezdődött. :shock: :lol: :lol:

étvágy: Én is csatlakozom a"klubhoz". :roll: Annyit eszek, mitn egy ló, és semennyi mennyiség nem elég. :shock: eszek és fél óra múlva újra éhes vagyok. :roll: Tegnap este pl. azt hittem megveszek a töpörtyűért. :roll: :lol:

Őzike
Sok boldogságot Nektek!! :lol:

Anyabébi
Itt ülök mint egy hülye és egy verdás elemlámpával világítok a hasamba alulról, hogy ez a kölök már megforduljon végre
Érzem egyre kreténebb leszek

ezen milyet röhögtem :mrgreen: :mrgreen:

Zsrit2
Én igyekszem azért minden nap jönni. :oops: 8)

Szilveeaa
na ezen is milyet röhögtem :mrgreen: :mrgreen:
(nekem világ életemben nagy mellem volt, szerintem én már melltartóban születtem. :mrgreen: alapjáraton 90 C-D-s mellel büszkélkedem hát most gondolhatjátok mekkora szopis melltartókat vettem... :roll: na AZ a katonai sátor. :mrgreen: ) Egyébként nem tűnne OLYAN nagynak a mellem, ha nem egy 60 kilós testtömegem lenne hozzá.:roll:

pelenkázó: Zsrit már válaszolt.

Pattogó
kislibáid :lol: mikor aludtak el végül?

Gina
De a babád nevét azt eddig sem titkoltad. :wink: Képet én is csak a gmailre teszek majd, illetve 1et a babatablóba, amit ide is fölteszünk.Akkor a te lánykád nem is lesz benne a babatablóba?
Velünk zajlik az élet, igazából unalmasak a hétköznapok, nem nagyon történik velem semmi izgi. :roll: Jajj nagyon irigyellek a Brevi miatt, nagyon megbántuk, hogy nem azt vettük. :roll: És, hogy tetszik?

Tilli
na eldugulok, mert mindjárt hajnal 4, az már Pattogó ideje
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Betty
Te tényleg olyan ritkán jössz...hiányoznak az esszék!!!
De aranyos vagy! :oops: :lol: Hát igen, már nagyon szeretném, ha 20 nappal előrébb lennénk. :roll: De utána meg lehet, hogy visszasírom majd ezeket a nyugodt perceket! :roll: :lol:

Sok boldogságot Nektek is még sokáig!
:wink:

Screen
Esik az eső.. pedig nincs kedvem cipőt felvenni. Ahhoz ugyanis le kell hajolni
Bocsi, de ezen is röhögtem! :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kicsike
Köszi az értesítéstt..

NITA DRUKK, ÜGYESEK LESZTEK!!!!! HAJRÁÁ BARNUSS!! :lol: ++++++++

apropóóó Sziszkó te hozod a hírt ugye?

Harivera
Köszönjük a híreket Neked is, és várjuk majd a képet! :wink:

Sünci
:? :? :? inkább pihentesd, igazoljuk a távolléted!:wink:
Vendég
 


na ilyenkor bezzeg sehol senki :twisted: :roll: :lol:
Vendég
 


és még laptető is..na jó vagyook :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Monica Én itt vagyok

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok!!! :D
bobóbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: