Új privát üzeneted érkezett!

ANDI -de jó ha jössz-Mikey a tiéd :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
enyim :shock: :roll: :lol: :lol:
ti meg beszélgettek :lol: :lol:
Benedek nagyon cuki
De nem válaszoltál mit dolgoztál?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


JUDY -te f..a csaj vagy!!!!! :wink: :lol: :lol: akkor ezt dumcsizzátok le Andival..... :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Ercsiben-SÁSKA cég -olyan futárszolgálat féle...megrendelik csomagot-élelmiszeripar-összerakják-és én mint sofőr szállítok.... :lol: :lol:olyan logisztikai kp féle elosztó meg mindenféle :lol: :lol: nagyon laza....és tök jó mert egész nap vezethetsz,,,,,én osztom be az időmet....csak annyi hogy reggel korán kezdtem 5körül :? :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci - le vagy maradva egy körrel - már le is dumcsiztuk :D :D csak az időpont nem fix, de az jövő hét péntekig meglesz :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenci
nem semmi, jó kis melóóó

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


oks -lassú voltam-de már olvastam...... :roll: :lol: :lol: :lol: majd az egész banda megy Baluért a bölcsibe :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


na léptem aludni :roll:
jóéjt

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Oks Andi-Jóéjt nektek...... :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jóéjt!

Na mi az, Timi ma nem jön bagolykodni? Vagy még túl korán van? :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


na ez az!!-aztán meg reklamál....
Judy -nálatok kistesó??,-vagy majd később???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Majd később. Jó lenne egy kicsit visszamenni köztük, ha csak egy fél évre is... De persze még semmi sem biztos :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


ez olyan misztikusan hangzik :wink: :lol: :lol: de jó az irány..... :roll: :lol: :lol: fiúk csendben???semmi gól??? :roll: az indexes oldalon az online lefagyott-gondolom nem kevesen követik ott is a meccset..... :roll: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Fiúk most mentek haza. Eredmény nem változott...
Párom benyitott, megmutatta a fiúknak milyen a jó feleség - amíg a férj sörözik a haverokkal az asszony elvonul vasalni - azt hittem hozzávágom a vasalót :D

Na én is lelépek... Végeztem a vasalással, ki is dőltem :? Megyek aludni amíg lehet (asszem 6-kor simán ébresztő lesz, mert már 8-kor aludt...)

Jóéjt!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


úszni mikor mentek???és víz alatt nyomultok már??? :roll: :lol: kimondott babaúszás ahová jártok???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


majd akkor holnap.....aludjatok jól.....Annának üzenem reggel nyolcig :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


még elnyomtam egy e-mailt, úgyhogy vagyok :D

Úszni keddenként járunk. Víz alatt voltunk már párszor, egyenlőre nem tetszik, mert folyton nyitva van a szája úgy vigyorog. Persze ilyenkor meg vizet nyel :( De tegnap csúszdázás is volt, akkor bezzeg nem zavarta, hogy elmerült csúszás után :D

Na most már tényleg megyek! :D Jóéjt!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


megjött Miki is...úgyhogy én is tiplizek...
Mindenkinek jóéjszakát..... :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Na úgy látom lekéstem az éjszakai műszakot! :? 8)

Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat!!!! :lol: :wink:
Jól beszívtam ezzel a meccsel!!! :evil: Nem is közvetítette a tv2. :evil: Majd holnap éjfélkor adják le felvételről a meccset! Anyucikájukat.....aztatata!!!! :evil: :?

Mindegy.....tojok rá!!! Buli állati jó volt!!! Jót dumcsiztuk az Anyukákkal! És mik derültek ki!!! :shock: :lol: :wink: 8)
Gyerkők meg tök jót játszottak! Adri haza sem akart jönni! :roll: Még jó, hogy elhitte nekem, hogy a meki bezár és azért megy haza mindenki!!! :roll:

Na jó, mentem én is!
Szép álmokat Mindenkinek! :wink:

Ja Tenci!

Neked holnap küldök valamit! Itt! Majd kapaszkodjál meg a székben, hogy le ne essél!!!! 8) :lol: :wink:

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na visszaolvastam! Nem vok még álmos!!! Engem is feldobott a buli!! :lol: :wink:

Előbb már írtam meccsről! Nem ismétlem magamat!! :lol: 8) Viszont most válaszolok arra, amit nem értettek itt a Hölgyek! :lol: :wink: 8)

Andi!

Szóval....azért kérdeztem, hogy erdőben laktok-e mézeskali házikóban, mert az orchideádat amit lefényképeztél ugyebár az ablakban van! És hát mögötte....az ablak túloldalán :lol: .... ott az a szép "fás rész"! Na ezért kérdeztem, hogy erdőben laktok-e?! 8) :lol: Most már érthető?!?!?! 8) :wink:
Beszéltem Anikóval....visszahívott. Nagyon rendi Csaj!! :wink: Holnap jön a dvd-ért! Balu hétvégén már nézheti is! :wink: Pussz Neki! Remélem már meggyógyult!

Tenci!

Te meg wazzeg vegyél már tőlem pár fotós leckét!!! "Jól" :twisted: 8) lefényképezted Benedeket a sapiban, csak majdnem lemarad a sapi!!! :twisted: :lol: 8) Még jó, hogy Andi tudja miről van szó! :wink: 8) És nem fikázni a két tévécsatornámat!!! Mert az különben is 3 :!: :!: :twisted: :lol: :wink: 8)
Szőlőt megmostad már?!?!?! Előkészítetted?!?!?! :twisted: 8) :lol: :wink: Ezzel foglalkozzál inkább haver!!! :wink: 8)

Judy!

Okés, akkor péntek délelőtt rögzítve!!! Remélem minden okés lesz és nem jön közbe senkinek semmi!!! :wink: Hurrááá, ha jön Andi is!!! Adrit meg megpróbálom elérni! :wink: Oszt majd értesítelek! :P

Heni!

Beninek boldog 3. szülinapot! És nagyon ügyi Ő is, hogy így bírja az ovit! :wink: Képek tök jók!
Szandi milyen nagy Csajszi már! És miért kell egyik suliból a másikba vinni egy héten kétszer? :roll:

Na most már én is tipliztem alunnyi!!!!

Szép álmokat Csajszik! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:58-kor.
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:59-kor.
Vendég
 


sziasztok,

kezdek magamhoz térni... Bár ez a nyomorult időjárás nem segít :?

Zsófinak nagyon boldog névnapot!!!!


Tenci,
Ancsa nem hallgatott rád - 6-kor keltünk :( Éjszaka meg kb 3x :( Kicsit nyúzott vagyok... :(

Timi,
oké, várom a híreket :) És jövő héten is a mekiben lesz a szülinapi buli? :D

Na lánykám megunta az őszibarackot, most kaptam meg kb az 1/8-át, most meg hozza a cipőjét, hogy kimenne :?
Tényleg, nem tudjátok hol lehet 80-as esőkabátot venni? Sehol nem látok ilyen kicsit, ő meg menne ki ha esik ha fúj :roll:
Megyek, próbálok lőni még egy kávét, hátha attól felébredek...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi!
Annyira köszi. Máris sokkal jobban érzem magam!!! De komolyan! :wink:

Heni!
Jó téged is látni! Nagyfiúnak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk így utólag is! :D

Tenci!
Benedek nagyon édi a sapiban :lol:

Lilluska!
Bogi baba napról napra egyre ügyesebb :D nagyon szép kislány :D
Süti: elvileg nem lehet bevinni, de azt mondták még az ÁNTSZ előtt gyorsan megeszik. :lol: különben pont az egyik szülő ÁNTSZ-es :roll: :lol:
Névnapi köszöntést köszi, de ma CSAK SZOFI ünnepli nálunk a névnapot, Zsófi és Kata meg Április 30.-án :D:D:D Zsófinak túl sok lenne a jóból :lol:

Judy!
Köszöntést neked is köszi :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz,
Most már felvésem valahova hogy mikor ünnepel Zsófi és mikor Szofi... :oops: De jogos, hisz Zsófi meg szülinapozik hamarosan :D
Akkor módosítok és Szofinak boldog névnapot!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


VERÓ-ha már így állunk akkor SZOFINAK SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!nálunk is az utcában van Zsófi-és anyukája mondta hogy ő nem Zsófia-csak simán Zsófi..... :roll: :roll: :D
Érdi taliba nem vagy benne??? :roll: :lol: :lol: pikk pakk ott vagytok-max meglátogatod Lacit...-mondod neki mikor mész.... :wink: :wink: :lol: :lol: -vagy beugorhatnánk a farmra is!!! :roll: :wink: :wink: :lol:

JUDY-na majd ha találkozunk beszélek Anna buksijával...lebeszéljük a részleteket :roll: :wink: :wink: :lol: uszi jól hangzik....kávéval meg óvatosan.... :roll: :wink: -pont tegnap nézett havernőm esőkabit van egy tök jó vaterán....újat akarsz???


http://www.vatera.hu/uj_ladybird_mac_in ... 04257.html
lehet picit nagy...de van még többféle.... :wink: :lol:

TIMI-akkor tegnap lemaradtál-habár nem sokkal..... :roll: és ha nem nézted meccset-merre voltál?? :roll: :lol: :lol:

ANDI-merre vagytok???Baluval gondolom minden oks...sokat vagytok kint???vagy nálatok csak a játszó van???-Mikey már kint lapátol.... :wink: :lol: :lol: ő nem egy benti gyerek.... :roll: :lol:

ANCSA-ha megjöttök egy bejelentkezésre....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
köszi, vaterán még nem néztem :) De a Mária bababoltban találtam, 2600-3800 Ft között jópofákat... Arra meg kéne járnom - elvileg ma, de volt főnöknőm mégsem ér rá ma :( Úgyhogy jövő héten. Ez ugyanis a volt munkahelyemtől 3 percre van :wink:
Háát, ha tudnál hatni rá, annak örülnék :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hahó!

Szofinak boldog névnapot és sok puszit!

Judy!
Decathlonban szoktak jók lenni. Pankának onnan volt, Petya most örökli. De csak a budaörsiben láttam jó bébirészleget.

Nálunk esik, Peti amortizálja a lakást. Már kétszer bekakkantott, küzdünk a hatodik foggal. ÁÁÁÁ! Kávé megfontolandó.

Ancsa!
Vigyázz magatokra, sok pihi. Vezetsz már? C&A? Dejódejó. Én könyvesboltba vágyom veszettül. Interneten is van, meg olcsóbb is, de úgy nem az igazi.

Embernek ma van a 40. szülinapja. Ez csak azért gáz, mert kb. két héttel öregebb, mint én. Kicsit depi vagyok.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Tenci
vagyunk, csak Bankba voltunk.....

Veronikusz
Boldog névnapot Szofinak

Heni
szépek vagytok

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Köszi lányok a köszöntést, nagyon kedvesek vagytok.

Timi: azért kell átvinnem Szandit mert jár zongorázni és az a zeneiskolában van, ami a sulitól ugyan 8 perc, de egyedül nem engedem.Viszont nem szétszeli a napomat és az öccsét is vinnem kell magammal, aki ovi után hulla fáradt és már akkor aludnia kéne.

Azért ovi olyan simán nem megy, a reggeli elválás elég gáz.
Egyébként ma már túl vagyok egy reggeli bőgésen.... ( persze itthon, nem Beni előtt) Annyira sírt ma reggel , és láttam a kis arcán, hogy kétségbe van esve..... azt mondta az oviban, hogy "anya félek".... a szívem majd megszakadt. Ráadásul esik az eső, az udvarra sem tudnak kimenni, pedig Ő ott érzi jól magát.

Jövőhéten meg ugye váltás van az óvónők között és akit szinte nem is ismernek ( most jött vissza nészútról ) és nem is egy babusgatós fajta, az lesz velük reggelente. Már ezen stresszelek.

Megszenvedtem Szandival is nagyon -de már elfelejtettem milyen nehéz is ez......

most nagyon kivagyok....

Már összedobtam egy rakott zöldbabot, egyszerűen nincs semmihez ingerenciám, azt nézem, mikor mehetek már érte.....

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Ja Tenci
nálunk csak játszótér van itt a panelrengetegbe, de majd egyszer lesz szép kis kertesházunk

Tigrincs
a két panel között van fás terület :lol: sajnos nem erdő :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:59-kor.
Vendég
 


Jaj, el is felejtettem, hogy

Kicsi Beninek Nagyon Boldog Szülinapot!

Nagy buli lehetett.... :lol:

Nyugi, Heni, nem lesz semmi baj... MIndjárt mehetsz.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta,
köszi, Decathlon jó ötlet :D Itt van a szomszédban :D És eszembe sem jutott :oops: Mondjuk itt tényleg nincs bébirészleg, de azért hátha...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Lányok!
Köszi szépen a köszöntést, bárkinek is küldtétek :wink: átadom! :lol:

Tenci!
Sajna tali nem jó! Most úgy néz ki, hogy holnap szaladnom kell Nyíregyháza mellé (Újfehértó), de még dolgozom rajta hogy ne kelljen, mert inkább mégis tortát sütnék szombatra (csak olyan Dr Oetkeres Feketeerdőt :D imádjuk ) + egyéb kajákat már a bulira. Nem túl sokat, de ezeket már nem szombaton akarom megcsinálni mikor itt bontja a 3 lány a házat! :oops: :lol: Így tali minden féle kép ugrott MOST :oops:

Kriszta!
Férjednek nagyon sok boldogságot!!! TE meg ne panaszkodjál, mert még 30-nak se nézel ki!!! :wink: :lol:
Lakásamortizáció nálunk is van! :lol:
Hogy állsz a vezetéssel? Voltál már valahol egyedül?

Lilluska!
Máktorta: (inkább csak süti, de hát ilyen „címmel” kaptam a receptet :D )

MÁKTORTA



Hozzávalók: 25 dkg darált mák
20 dkg cukor
4 tojás
25 dkg Ráma
lekvár (meggy, vagy hasonló savanykás)
tortabevonó



A 4 tojás sárgáját a cukorral habosra keverem. Hozzámorzsolom a Rámát majd a darált mákot. A tojásfehérjét kemény habbá verem, majd villával óvatosan a masszához keverem. Kivajazott, sütőpapíros őzgerinc formában 170-180 fokon megsütöm (kb. 40 perc villanysütőben, alsó felsőn). Mikor kihűlt és már nem törik, (mikróban folyóssá melegített) lekvárral megkenem. Ízlés szerint ét vagy tej tortabevonóval (tortabevonó + víz + pici olaj hogy fényes legyen) beborítom, hogy ne száradjon ki.

HŰTVE FOGYSZTANDÓ!

Más: képzeljétek mi volt tegnap az oviban. :oops:
Szofi egyik óvónője odajött hozzám, hogy ne haragudjak már meg, de nem tudnám hamarabb hazavinni a gyereket? :shock: Kérdem, miért? Mert hogy a gyerek nagyon kifárad estére és ez olyan mint mikor dolgozni megy egy felnőtt is .. bla-bla és kimerül …. Hát én ezt nem látom rajtuk!!!! Otthon még szétverik a házat :oops: Mondja, hogy olyan gyorsan elszáll ez a pár év hogy legyek többet a gyerekekkel!!! Hát már majdnem bőgtem, hogy már ez a nő is rossz anyának tart, aki jobban szereti ha távol vannak tőle a gyerekei és ezért nem megyek értük!!! :cry: :cry: Tény, hogy én 5-kor szoktam értük menni, DE AZÉRT, mert tavaly, mikor még csak Kata volt ovis és Szofi elhoztam a fizetős bölcsiből már 4-kor, (hogy nem kelljen annyit fizetni) és ekkor elhoztuk Katát is, Kata óvónénije megkért, hogy ne jöjjek már ilyen korán, mert így Kata már le se tud menni az udvarra játszani. Múltkor a két lányt már 4-kor elhoztam az oviból, mert mentünk dokihoz. Hát! Szofi szó szerint megvert, hogy mért jöttem ilyen korán (4-kor) mert ő így nem tud lemenni az udvarra játszani!!! Hát most mit csináljak???????? Bár tudom, hogy az óvónéni csak sietett volna haza, mégis olyan szívtelen anyának érzem most magam :cry: ráadásul Zsófi 2x alszik egy nap és így is épp hogy felkel 4-4.30-kor hogy oda tudjunk érni legalább 5-re. Arról nem is beszélve, hogy direkt figyeltem, hogy más – otthonról jövő anyuka – mikor viszi el a gyerekét és hát … velük is mindig 5-kor futok össze!!! Csak úgy mint reggel. :oops: Azért rossz lenne Szofi óvónőjével már 2 hét után összebalhézni!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Lilluska,
Semmi gond, nem te zavartál meg, néztem a naptárt és automatikusan Zsófit írtam én is :oops: Pedig emlékszem, hogy beszéltünk már róla tavasszal...

Heni,
nem lesz semmi gond, és tényleg mindjárt mehetsz érte!!! Nálunk még a múlt heti egyedüllét utóhatása szerintem, de mostanában ordít, ha kimegyek az ajtón... Most a padlásra cibáltam fel 2zsák ruhát és úgy ordított, mintha a jó ég tudja hova tűnék el :roll: :( Úgyhogy a maradék 2zsákot megpróbálom majd akkor felvinni mikor alszik...

Vero,
ez nagyon durván hangzik!!! Oké hogy menne haza, na de akkor is. Azért mégse este 7-ig hagyod ott a gyereket, hogy ilyen dumát lenyomjon!!! :(

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Lányok, nem tud valaki mp3-ból sima audio cd-t varázsolni??? Kaptam 6db régi Halász Judit lemezt mp3-ban, de a gyerekszobában levő lejátszó meg az autó sem ismeri még a modern technikát... :oops: :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
én tudok :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


hogy jut el a cd???vagy majd jövőhéten??
vagy gépen van??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
több részletben tud csak átmenni, mert 62 mega 1lemeznyi dal :( Mekorra levelet tud fogadni a hotmailed? :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi,
Lehet az lenne a legegyszerűbb, ha odaadnám pendrive-on jövő héten, aztán a cd meg majd visszajut :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
fogalmam sincs :oops:
de próbáld meg részletekbe :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
szerintem inkább odaadom pendriveon... Van közte 5 megás file is, nem hiszem hogy átmegy... Túléljük ha még 2 hétig newm tudja a szobájában hallgatni :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


oké, lehet hogy akkor pénteken viszek laptopot :roll: (ha apósom odaadja) és akkor megcsináljuk :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
Nagyon köszi!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kép :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
:lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Hi! Én is itt.

Minden szüli és névnaposnak utólag is boldog-boldogat! Nem kezdem fel egyesével felsorolni, mert úgy sem tudnám...

Judy, beletrafált sajnos mindkét gyerköc beteg :cry: , már 2 éjszaka virrasztok, kezdek besokalni, közben állandóan szédülök na mindegy is...

Tenci!
Én is kicsit túlpörgöm ezt az ovi témát azt hiszem, pont 2hét múlva megyünk, kiváncsi leszek, próbálom magam leállítani, mert ha megneszeli Martin, akkor ő is úgy veszi... Közben meg sehol nem találtam neki szandit, nincs ovis zsákja meg semmi, tiszta ideg vagyok, a férjem vasárnap elutazik 5 napra a céggel Prágába, hát mondtam neki, hazajön péntek este én meg szombat rggel szépen bevonulok a diliházba :lol: :roll: Csak az esti fektetéstől félek, na mindegy majd lesz valahogy...

Judy!
Nem tudom megyünk-e úszni, viszont néztem, hogy Gödöllőn és a XVI. kerületben is van ringató. az titeket nem érdekel?
http://ringato.chilihosting.eu/?p=educations&city=25

Ancsa!
Drukkolok neked nagyon! Adri is szorít érted! :wink:

Most alszanak a gyerekek, Martin a helyén, Mirci meg babakocsiban, kénytelen voltam így, mert szegénykém fekve nem kap levegőt, jól beöltöztettem és idetoltam az erkélyajtó elé. Csak nem lesz semmi baja...

Szép napot!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi
itt láttam a nálunk oviszsákot, megnézzem neked????
Mekkora lába van Martinnak??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Steffi,
16.kerben tudok oviszsákot, ha kell még. Azt hiszem egész tűrhető áron volt. Nem tudom ismered-e a Rőfösboltot a Rákosi úton, ott láttam többet is...
Gyerekeknek jobbulást!!! Szólj ha kell segítség!!!
Linket megnézem ha hazajöttünk aztán beszélünk róla, ok? :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?