Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Na, építkezés elől cipó shoppingba menekültünk Lilivel....miért van az, hogy shopping közben sosem nyügi? :lol: ...anyja lánya! :lol:
Annyira nőci már most!!! :lol:

Esztó!
Király a hajad! A 2. képen nagyon Dobó Katás az arcod! :roll:

Falpillér...csinál képet róla...férjemnek azt magyarázom, hogy nem fogja ö.nyomni a teret, ha a konyha-nappali falpillér részét ilyen barnára festjük le.....na, ezt már vagy 2 éve próbálom megértetni....TETSZIK!

Annus!
Sajna Magyarországon ez van....ritkán fizetik meg a normális munkaerőt...
De ennek meglesz majd a böjtje....pl. Angliában kvázi nincsenek vízszerelők....aki van, az meg horroráron dolgozik...egy kinti barátunk (mérnök) nem engedheti meg magának, hogy kihívja...így csináld magad csomagot vett és ő szereli meg a saját házában....
Hiányszakmák lesznek nem is olyan sokára itthon is....

Na, főzni ma nem sikerült...pizzapizzapizza :lol:

Kép
mozza
 
 


Ildi!
Néha én is így érzem. Írok és semmi reakció, de ezért nem megyek el, hiszen lehet, hogy csak átsiklottak felette a többiek,mert visszaolvasni nem tudnak/akarnak,és csak a nekik címzett dolgokat olvassák. Én is ezt szoktam csinálni, ha sok a termés.

Moncsicsi!
Én karácsonyra kaptam Páromtól, mert tudja, hogy imádom a retro-s dolgokat!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Réka!

Tündéri Lilla baba!!!! :D
És kezd megjönni a kedvem ehhez a babauszihoz....nagyon jók a képek...sellőlány. :lol:

Kép
mozza
 
 

 
 

Na köszi a banános hozzászólást!Most kapott először,jövőhéten meg 5 hós lesz :wink: :shock:

Ildi!
mit hallok,ne hülyéskedj már!!!Ki mondta h nem érdekelsz itt senkit?Én pl hiányoltalak is,de mire idejutottam már pont írtál 8) Néha én se tudok reagálni,max visszaolvasok,de van h az se megy...pedig nekem csak 1 gyerkőc van!Neked kettővel nem lehet semmi!Ez nem egy lecke amit fel kell utána mondani!Gyere amikor tudsz :lol: Tudod,én úgyse engedek el senkit :wink:


Szofi!
Csani nagyon ügyes!!!!!

Na megyek,fejek...megmondom őszintén,uuuuutálok fejni!!!!! :? :arrow:

Eszti!
Jó a hajad!
Alig várom h menjek legközelebb,beficcentek vörös tincseket! 8)

annus11
 
 


Reka, leirjak tobb helyen, keress ra ha erdekel :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Húúúú...most olvasom Ildi! nenenenenenene!!!!
Te kellesz ide!!!!!!!!
Tök sokszor merítek erőt abból amit lánykádért megteszel....és még mindig van tejed!
Ne bántódj meg.....szejetünk! :roll:

Kép
mozza
 
 


Hat igen.. amit Ildi megtesz.. hat azt nem sokan birnak idegileg .. :idea:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
A feketével tudod hogy nekem mi a nagy bajom.....hogy fogunk majd kinézni vele majd 30 év múlva...enyhe kékes fénnyel, kopaszodva....
Szóval ameddig lehet addig éljen a fekete....aztán majd talán vm. csokibarna úgy 50 felett... :roll:

Kép
mozza
 
 


Nagyon jó a babauszis kép!!!!!!Tök jól érzi magát!!!


Mozza!
Csak az én férjem nem vízszerelő...na mindegy,elég szomorú minden esetre.....Szar úgy dolgozni h nem becsülik meg az embert se anyagilag se erkölcsileg...


Na menek télleg!

annus11
 
 


Ildi,el ne menj,kérleeeek!!!!Te vagy az etalonom a szopi ügyben!!Miattad nem adtam még fel,és nem kértem manónak tápit!Hogy a kutyafülébe ne érdekelne minket???!!!Egyébként sokszor érzek én is így, ha nem reagál senki arra,amiket írok.Sokszor egyikre sem.De sebaj, legalább leírom.És Dóri nyugtatott meg egyszer, hogy olyan nagy a nyüzsi, hogy nem tud mindenki mindenkinek reagálni.Főleg ha nincs problémafelvetése, vagy ha épp valamiről vita megy. De nagyon örülök(én személy szerint biztos), hogy írsz, és olvashatok Rólatok is. Szóval,légyszi,maradj!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


mozza, tudom.. meg kesobb mar oregit.. anyum is fekete volt jo ideig, aztan valtott,mikor mar gaz volt :) ameddig lehet addig eljen a fekete,aztan majd vmi barna :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus ez csak egy példa volt...a lényege, hogy minden országban van olyan szakma, amit máshol alulfizetnek, valahol meg túl....
Magyarországon pl. nem fizetik meg az altatóorvosokat....Svédországban meg hiány van belőlük....
Itthon pl. egy multi közép vagy felsővezető már elég szépen keres....de u.azzal a cv-vel pl. az usában mehetne hambit árulni kis túlzással.....

Kép
mozza
 
 


Szia Niki!
Riki ágyban? :roll:
Miért eszel répafőzeléket, ha nem szereted? :roll:
A karalábé izgin hangzik...honnan volt a recept....
Mit tettél rá? Husit?

Kép
mozza
 
 


Na csak a poén kedvéért kiszámoltam férjem nettójával meddig kellene egy 130milás telekért dolgoznia.Kicsit több,mint 98 évig!!! :lol: :lol: De nem is vagyok érdekelt a dologban,mert én félek házban, nekem az élet az 1. emeleten kezdődik.Pedig kertes házban nőttem fel. :roll:
Mozza,igen,alszik. Egyem meg a drágám. :lol: Hát azét eszek,mert megfőztem.Szóval,tudod, tanulok főzni.És minden fajta főzeléket csinálok mostanában.És hát ez a répa szörnyű volt.A karalábéhoz pipiropogóst csináltam. Egyébként a recept a Horváth Ilona szakácskönyvben volt. :lol:
És Lilkó??Alszik már?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki :lol: nem vagy semmi!! gratula a fozesekhez!! en ruhellem a repat :P es mikor csinalsz vmi mast? marmint ami nem fozelek!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Liló beájult...szegény napközben mindig felébredt az építkezésre....most csend és nyugi 8)

Én absz. hülyeségnek tartom, hogy 4 személynek egy 500négyzetméteres kérót építenek itt....minek...okok, hogy megengedhetik maguknak....de ekkorát nem tudnak kihasználni...felesleges....inkább lett volna nagyobb a kertjük....abban több ráció lenne....

Ügyi vagy a főzéssel!
Én régen m.nap főztem...most kb. 3-4szer 1 héten.....
Pedig ez kvázi az egyetlen olyan 'kötelező' házimunka, amit szeretek....
Na, holnap csinálok spárgát...imádom...ezer éve nem ettem....

Kép
mozza
 
 


Jajj, Ildi ne csináld már! Sokszor örülök, ha vissza tudok olvasni... De olyan jó, hogy sokan vagyunk és sokat írunk...

Én most nem is írok mást alszok...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ildi ne menj el!!!!Olyan jó olvasni amiket írsz!Amit végig csináltál a tejcsivel is,olyan szép!!!Kérlek maradj!
Netti,szép a G szett,de Boróka szebb!
Lili is meseszép!
Tetszenek a babauszis képek is,erre felénk semmi lehetőség.
Esztó szép vagy!Az én uram is mond ilyet néha,csak gáz hogy nekem ugye tényleg olyan a fogam! :oops:
Annus én már adtam banánt,az a kedvence!
Panndi,guszta a torta nagyon!
Trixi sikerült már találni valamit?
Böbi,még neked akartam,csak elfelejtettem.Bilizés:Nálunk nagyon nem akart menni,egyszerűen nem ült rá.Míg az apja megunta,elvitte a bababoltba és választott bilit.Kb 20at próbált ki,ruhástól ráült!Attól a naptól szobatiszta,egyszer sem pisilt be,nem engedte hogy pelust adjak rá.Ekkor 2 éves múlt.
Voltunk méretkőzni is.Hanna 5840gr és 64 cm.Kis dagim!
Ma kiváltottuk a délutáni tápit,pépre.Élvezi nagyon!
A kis filmcsillagunk is cukorka!
Mozza takarítónő???Álom,álom....de jó is lenne néha valaki nekem is!Rossz lehet az építkezést hallgatni.Nálunk az udvarlábnál a kedves romák tüzelnek egésznap,vagyis szemetet égetnek,meg zenét hallgatnak!Hihetetlen büdös.
Amúgy nem rossz,hogy valaki más mászkál a lakásban?Bár megtudnám szokni!
Micsoda házak,árak.Én a rohadt 950ezer otp miatt idegeskedek mindig....hú,másnak egy szőnyege többet ér.Pl.volt a hírekben szó arról ki mennyit keres.Van aki havi 8 millát.Ez már durva....legalábbis nekem.
Sanyi holnap nem megy,mert nincs meló vagy 2-3 napig.Fasza...
Borónak boldog 4 hót!
Annyi mindent akartam még,de elfelejtettem.
:oops:
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti!

Ok, jobban utána olvasok a homeopátiának. Csak amiket eddig olvastam, abból ez jött le nekem. Pl:

http://www.daganatok.hu/20090814-homeop ... k-lezarasa

http://konyv.uw.hu/homeopatia.htm

http://www.freeweb.hu/skepdic/homeopatia.html

De ettől teljesen függetlenül, el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor magam is kipróbálnám. A nagy előnye valóban az, hogy nem árt, tehát ki lehet próbálni.


Ház, telek:
Mi tömbházban lakunk, én is és a férjem is lakótelepen nőttünk fel. A nagy álmunk egy kertes ház egyszer valamikor. Egyelőre gyűjtünk, és örülünk, hogy ez is van. :?
Még szeretnénk egy gyereket, de négyen nem igazán férnénk már el itt. Majd meglátjuk, hogy jön össze. Nagy szívfájdalmam, hogy erkélyünk sincs, tehát ha friss levegőt szeretnék szívni, muszáj lemenni.

Réka

rekap
 
 


Réka: nem egy bizonyos Pék doktor javasolta a terpeszpelenkát a kórházban anno? Nekünk ő javasolta, én meg jól nem adtam rá Fruzsira egyeztetve a gyerekorvosunkkal, és a konduktorral, akihez Zsófival is jártunk, és az ortopé kontrollon megkérdezte a doki (ugyanaz, aki javasolta a terpeszpelenkát), hogy mégis ki mondta, hogy ennek a gyereknek azt kell hordania?

Ildi: maradj :)

Borónak boldog 4. hónapot!
Vendég
 


Hahó,

Emese: grat az egyedülelalváshoz! Gergő ma kivételesen igényelte, h álomba ringassam és énekeljek neki egy kis Szalóki Ágit. Bejött :D

Mozza: tündérke a te Lilid is, de eddig csak tündéri Liliket láttam :) Tréningszoknya? Mik vannak

Evemama
olyan jó, hogy ekkora a család, és persze hogy van segítséged.

Van néhány babázós barátném, akikre főznek, takker jár és a nagymami heti 2x felvigyáz, mennek is vissza részmunkaidőben v otthonról dolgozni. Picit irígy vok ezért, de az én munkám otthonról nem végezhető.

Amúgy tegnap hívott nagymamám, hogy el tudnánk-e menni szüretelni segíteni, mert ugyan az egész család ott lesz, de hát annyi a szőlő, és idén kivételesen jól termett,- hogy minden kéz kell. Szóval hasamon Gergő, hátamon puttony?
:?

Netti
Köszi a tippet, sztem akkor veszek Nurophent mumusnak.. Esküvő? De szuper! Majd lehet kérni képet?
Nekünk is pénteki napon volt, a család babonás ága próbált is győzködni, h halasszuk szombatra, mert szerencsétlenség ér bennünket ?! De nem hagytuk magunkat: csak pénteken volt ingyen tüzijáték a tiszteletünkre. Na jó, meg az államalapításéra 8)

Panndi, Zsófi tündéri lehet, jó a szövege :lol: :lol:

Ildi,
ha elmész, akkor kinek tudok elsőkézből tanácsot adni terpeszpelus ügyben? A Ricsi márkájút vegyétek, mert az jól tart és az ortopédusok is inkább ezt ajánlják. Sokszor van teszvesz-en is, itt olcsóbb, de biz. segédeszközboltokban is lehet kapni.

Szofi,
esetleg tőletek is láthatunk babauszis képeket?

Réka,
a szintén zenészt csak átvitt értelemben írtam: én sem vagyok zenész ám, csak több dologban egyeztünk, (pl. passzív fórumozók, stb), ezért írtam. Nagyon jók az uszis képek. :)

KépKép

Kép
hase
 
 


Ildi!
El ne menj már!!!!!!! Ne izgulj, én is érzem, hogy ha nagy ritkán írok, akkor szinte senki nem reagál rá, de hát ez van, sokan vagyunk, nem lehet mindig mindenre reagálni...... :?
Sorban állás a dokinál durva lehetett, de a lényeg, hogy minden rendben!

Én mondjuk inkább élőszóban szeretek beszélgetni, a talikon kiélem magam :P :P

Esztó!
Jó lett a hajad, tetszik a színe :wink:
Jó így egyenesen, de nekem hullámosan is tetszik :D

Netti!
Édes Boró a kis kajás pofijával :D
Ma este nálunk is volt egy sor üvöltés, Léna nem akart szopizni, csak sírt kézben, ringatva, sétálva, mindenhogy.....Ha a cicit meglátta, akkor sírt csak igazán......1-2 hetes korában volt ilyen utoljára :?

Kutyafüle!
Én szeretem a répát, de a répafőzeléket meg nem enném......megértelek..... :wink:

Mozza!
Szép helyen lakhattok, ha ennyi ott egy telek :P
Mi telkünk a Testvérhegyen is ilyen részen van, ráadásul csak egy szomszéd van, ideális lenne építkezésre.....
Csak az öcsémmel közös néven van és nem tudnánk kifizetni őt, mivel olyan drágák a telkek....a lakásunk ára tuti rámenne és nem maradna házépítésre pénz.
Így hétvégi telek kis nyaralóval, a nagyim van kint hétközben, ápolja a kertet, veteményez, van rengeteg gyümifa, szőlő, zöldség. :P
Mi meg megyünk minden hétvégén...nekem ennyi elég is a kertből, van vele munka rendesen....pedig van segítség is, jön egy pasi heti 2-3x permetezni, kapálni, füvet nyírni, stb.

Annus!
Mi dokink szerint mindig azt kell etetni a gyerkőccel, ami van hazai idénygyümi. Szóval most alma, barack, sütőtök, répa. Banánnal várjál sztem.

Réka!
Jók a babauszis képek :wink:

Szofi!
Képzeld, Léna már első órán merült, de nem volt semmi sírás, olyan ügyi volt :P
Csaninak is gratula! :D

Influ ellen én nem oltatok, homeo-ban hiszek :D
Noel-nél a fogzás miatti éjszakai kelések megszűntek a chamomilla szedése után 3 nappal.....Leon nem kelt, nála nem használtuk, meglátjuk Léna hogy viseli majd a fogzást.

Lénus meg kicsit taknyi lett, ma már 2x is szívni kellett az orrát :(
Remélem ennyivel megússzuk és az esti műsor is csak emiatt volt...

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lénának jobbulást,remélem semmi komolyabb nem lesz!Ügyi a merüléssel!
Évi:Köszi!A lányok szuperül vannak,imádom őket!Hanna kis husi,meg jó hosszú.Grétike meg kis manöken alkat!Szeretnek együtt lenni.Már Hanna is játszik Grétóval.Mit is írjak még róluk?Reggelig tudnék!
Olyan szép hogy ekkora a családod!

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi!

Nem emlékszem Pék doktorra, szerintem nekünk nem ő volt.
A kórházból úgy engedtek ki, hogy vigyem 6 hetes kontrollra a Vasútegészségügyi KHT-ba. Na, most eszembe jutott, dr. Kéry Lajosnak hívták a orvost. A Vasútegészségügyi KHT teljesen jó volt, nem kellett várni egyáltalán, csak nem volt ultrahang. Az orvos megnézte, azt mondta, hogy a bal csípője picit kötöttebb, és megmutatta, hogyan kell tornáztatni. Ezek után adott beutalót már nem is tudom, melyik gyermekortopédiára ultrahangra, és annak az eredményével kellett volna visszamenni. Az ultrahangra kb. 2 hónap múlva kaptam időpontot, és megbeszéltem a háziorvossal, hogy ez így nem lesz jó, adjon beutalót máshová, mert felnő a gyerek, mire megnézik. :?
Aztán a Budai Gyermekkórházban voltunk, ott már rendesen sorba kellett állni 2 órát, de megnézték ultrahanggal és felírták a terpeszpelust.
A 3 hónapos kontrollon már mindent rendben találtak szerencsére.

Az biztos, ha még egy gyerekem lesz, önszorgalomból ráadom a terpeszpelust, hogy ne nyújtsuk tovább ezt az egészségügyes tortúrát... :? :)

Köszönöm mindenkinek a dicséreteket. :)
Jó éjszakát!
Réka

rekap
 
 


Ildi! Aludj rá egyet! Ma bizti rossz napod volt... :)

Kép
szkitty
 
 


Réka! Bgyó is a MÁVban született. :) (Bocs, ÁEK- ezt sosem fogom megtanulni!!)

Kép
szkitty
 
 


Réka! Ez a "Vasútegészségügyi KHT" hol a bánatban van? SOsem hallottam róla, pedig a párom vasutas...

Kép
szkitty
 
 


Mozza!
A/ II. kerület honlapja -> kikeresed a rendeletek közül azt, amiben leszabályozzák, hogy milyen tevékenységeket -mikor lehet ill. nem lehet csinálni -zajrendelet v. v.mi hasonló néven kell lennie -> szépen felhívod a polg.hiv.t+írsz egy mailt +egy levelet is, amit beviszel és érkeztetsz személyesen/vagy feladod postán -> ezután reménykedsz, hogy lesz eredménye
B/változat: Priviben megírod a címet nekem -yelég jó ismerőseim vannak a munkaügyi felügyelőségen...

Kép
szkitty
 
 


Kitty!

A Vasútegészségügyi Kht. a kórháztól kb. 50 méterre van a Podmaniczky utcában. :)
Úgy látom, szültünk néhányan az ÁEK-ban. :)

Csilla!
Igen, így én is szintén zenész vagyok. :)

Most már tényleg jó éjszakát, aludnom kell, mert jön az éjszakai műszak. :?

rekap
 
 


Ildi! El ne menj! Én is nagyon ritkán tudok jönni, viszaolvasni pláne és mindig elfelejtem, kinek mit akarok írni. És tényleg sokaknak erőt adsz, azzal amit megteszel a gyerkőcökért!

Üdv az új csatlakozóknak!

Annus! A banánnál én is meglepődtem az első kakinál, de normális. Alíznak eleinte a banán volt a kedvence, mindent azzal kellet ízesítenem, hogy megegye.
Abszolut átérzem a sok munka, nulla elismerés érzését, de sajnos nem hiszem, hogy az én életemben ebben változás lenne. Legalább is az én szakmámban biztosan nem.

Látom, nagy viták voltak, de már lefutóban, ugyhogy inkább nem folyok bele.

Rólunk: Alíz tegnap volt 3 éves! hihetetlem, hogy repül az idő.
A férjem, meg itthon lábadozik influenza szerű tünetekkel, a házidoki szerint akár H1n1 is lehet. Tanár és a sulijában egyre több gyerek beteg. Ő elég vacakul van, de szerencsére mi még nem kaptuk el, bár Alíz kicsit náthás, nekem kapar a torkom, de már napok óta nem rosszabodik az állapotunk.

Vanni! Így nem merek Hozzád menni, de jó talizást!

Kép

Kép
hean
 
 


Húúúúh, alig bírtam visszaolvasni! :)

Ildi! Szerintem is maradj. Mindnyájan éreztünk már így (gondolom), de tényleg olyan sokan vagyunk, hogy képtelenség mindenre reagálni. Most például szinte mindent elfelejtettem már. :oops:

Mozza! Elhizem, hogy ideges vagy, engem már az is idegesít ha itt fúrnak a házban. Jó kis vasbeton vezeti a hangot. :?

Esztó! Jó a hajad! :wink:

Netti! Klassz a G szett, és tényleg nem volt drága!

Hát ennyi jutott eszembe. :roll:

Aminának középfülgyulladása van, ma megjártuk a fülészetet, kapott antibiotikumot amit kihány, pedig direkt tablettát kértem, mert a feloldós porokat is visszaküldte eddig. Gondoltam majd ezt lenyeli. Nem nyeli, feloldottuk neki, azt meg kihányta. Nagyon gáz. Valahogy bele kell pedig tukmálni, a fülgyuszi nem játék.
Na megyek is, a férjem már megint a gépre vár. :evil:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Alíznak boldog szülinapot!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Visszaolvastam.. de ügyi vagyok:)

Ildi, nehogy elmenj, én is sokszor örülök, hogy visszaolvasok, reagálnak a többek helyettem! :) És tényleg példa értékű, amit a tejjel csináltál a leánykádért!

Pénteki Tali: akkor várok szeretettel mindekit mondjuk 12-től, ha az nem késő.... reggel dolgoznom kell sajnos... aki nem tudja a címet, idejutást, priviben kérje meg légyszi, és megírom... ( Anyugatitól kisbusszal 10 perc efgyébként, plusz 3 gyalog...

Pusz mindenkinek!

Ja, Mozza, kitartás az építkezés miatt! Büszke vagy rám:) Ez tesztett nagyon:)
vanni
 
 


oh, még a jövő heti talival kapcsolatban:szerdán lesz, ugye?

Zsüci, Barbapapa,
nagyon köszi, hogy felajánlottátok, hogy elvisztek Szmikire a a Gyöngyi talira... ha jól emlékszem szerdán lesz... Ma volt a Dévényes tornász, heti egyszer jön, és jövő héten is csak szerdán tud jönni, így sajnos nem tudunk menni.... :(
vanni
 
 


Réka: köszi a linkeket homeóról, elég meggyőzőek. Persze hittel nem lehet vitatkozni, de legalább jól megvilágítja, hogy mit jelent az a szó, hogy "tudományos". :)
A háton hordozásnál nem baj, ha felcsúszik a kendő a baba popsijáról, nem az tartja, hanem a kendő felső szára a hóna alatt. Annak kell biztonságosnak lenni. A Nandu jó kendő amúgy, de ha a nagyokra hallgatsz, tuti rádtukmálnak valami jó drága biokendőt. :lol: Én kipróbáltam, de részemről nem volt semmi különbség a Nandu és közte. Bár ha a tiéd rövid, akkor persze érdemes lehet hosszabbat beszerezni. Amúgy meg a képek alapján Lilla nem tűnik kórosan soványnak, úgyhogy állj ellent nyugodtan a tápszerpótlásnak! :wink: Amíg fejlődik, addig nem lehet gond!!!

REni: hát ez nem jó hír! Sokféle antibigyót kipróbáltatok már? Mert van, ami kevésbé rossz ízre. Legalábbis mi egyszer kaptunk olyat, amire kifejezetten azt mondta a doki, hogy nagyon jó szer, napi csak egyszer kell bevenni, de nagyon rossz az íze. Máskor meg olyat kaptunk, amit napi többször kellett szedni. Szóval van közöttük is különbség. Esetleg belekeverni valamibe?

Vanni: én csütörtökre emlékszem tali-ügyben. :roll:

Annus: nem írtam, de mélységesen egyetértek és hasonlókat érzek én is azzal kapcsolatban, amit a fizetéskülönbségekről írtál. És én sem értem, hogy lehetséges ez, hogy ilyen nagyságrendi különbség lehet két ember bére között. Nekem soha életemben nem lesz olyan fizetésem, mégha sokat dolgozom is és van ezer diplomám, mint pl. egy sutyerák "médiaszereplőnek" (nem mindegyikre értem). Miért? Ha az ember bohócot csinál magából az miért ér többet az országnak, mint az, ha valaki segít másoknak megküzdeni a pszichés bajaikkal??? Szerintem sem társadalmilag, sem egyénileg nem kevésbé értékes a munkám, mint egy BKV vezérnek pl. Na mindegy, ez van. Az uram mindig mondja, hogy hagyjuk itt ezt a szerencsétlen országot, de én nem hiszem, hogy máshol jobb. Mindenhol a kapcsolatok számítanak, máshol meg, ahol még a nyelvet, kultúrát sem ismerem anyanyelvi fokon, még kevesebb az esélyem rá, hogy ilyenekre szert tegyek.

Kép
Kép
tinu
 
 


Vanni, nem menekülsz, csütörtökön lesz :D Egyébként hogy viseli Marcid a Dévényes tornát? Sír még, vagy már átadja magát a masszírozás örömeinek? Öröm egyáltalán?

Reny, ez nem hangzik túl jól, gyógypuszi Aminának meg az emberednek is. Ó csak ovis ne legyen a gyerek. Így aztán jó könnyű a beszoktatás :?

Ildi, kérlek ne menj. Az is rossz, ha egy frissen csatlakozott lép le, de ha egy régi tag akarna elmenni, az olyan szívszorító. Elfáradtál a nehéz nap végére és nem kaptál tőlünk vigasztalást. Legközelebb jobban figyelünk, jó?

Egyébként nekem is összeugrik a gyomrom, amikor nagy vita van, mert félek, hogy az lesz belőle, hogy valaki megbántódik és dobbant...és az nem jó :cry: :cry: Én inkább nem vitázom. Persze az én joviális magatartásom meg nem viszi előbbre a dolgokat, csak a párbeszéd :wink: Homeóben (még) hiszek, mert nincs még se pro, se kontra tapasztalatom (csak egy gyors szülésem...és hát ki tudja amiatt-e) Influ ellenit nem adatom be.

Barbi, Hase, férjeméknek is volt egy szőlőjük...hogy utáltuk :-) Mindig csak a meló volt vele. Ráadásul szegény megboldogult apósomnak olyan rossz bora volt, hogy büntetésként adtuk el azoknak, akiket nem kedvelt a rokonság.

Uszisok, nagyon ügyesek vagytok. Jaj, csak fürdőruhát ne kellene felvenni, mi is mennénk :-) Mostanában már olyan csini, fitti kismamák vannak, égne a pofám mellettük. :-) Annus ide is elkéne a jól tesztelt leszarom tablettád :lol:
Esztó, hajad szép (te is), Mozza, daru nagyon nem szép. A zajrendeletet tényleg nézd meg, legalább a hétvégi esztrádműsort megúsznád. Bár akkor meg lassabban halad a dolog...szóval...nincs jó megoldás. :roll:

Megyek csecsemőt gondozni, gróf úr felébredt.
Puszi!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


maumau írta:. Taltaltam egy olyan eloket, ami belebujos, nemtudom kitol kaptuk,de be kene szerezni parat! hosszu ujju bele kell bujtatni es tok jo! de csak egy van belole :roll:


Netti!
Tegnap láttam Tescoban ilyen előkét,amit írsz. Volt tűzoltós és nővérkés kivitelben. Ha már írta valaki,bocs. :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Netti: nekünk is ilyen előkénk van, Ikeás.

Gyöngyi: nekem eddig két gyors szülésem volt homeo nélkül. :wink: És hogy ne csak sikeres homeós kezelésekről legyen itt hír: magamra is használtam már kétszer, Tücire is kétféle szert, Csongóra is már ezt a kúpot. Egyszer sem használt. Csonginál rezgett a léc, mert kicsit jobban aludt kúp után, de máskor is aludt már ugyanígy kúp nélkül, szóval nem meggyőző. És másnap megint rosszul aludt kúppal. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!!!
Amit tegnap elfelejtettem:Esztó nagyon szép lett a hajad!!!!!
Aranyos ez a babauszis kép.Én is kedvet kaptam hozzá!! :oops:
Ritka rossz éjszakám volt.Két órán keresztül álmatlanul forgolódtam, és gondolkoztam mit csináljak, mi legyen Stella sorsa. Ha nem bánjátok,leírom. Miután a szőrkérdés megoldódott jött egy újabb.Úgy fest nem elég neki,az amennyiszer egy nap levisszük.Tegnap előtt is és tegnap is (szerintem a tegnapi bosszú volt a tegnapelőtti szidalomért) becsinált. De nagyon durván lányok. Pont akkor,mikor a levitel következett volna. Mindkét nap előtte a boltban voltunk manóval,és vittük volna rögtön le, és mire hazaértünk, horror....... Fúúúúú nagyon rosszul vagyok mind a kutya pisitől,mind a kakitól,és mindkettőből kijutott bőven. Fúúúú!Tegnap nem szidtam egyébként le, más módszert alkalmaztam. A lényeg, hogy 3/4 órán át súroltam, a folyosón üvöltő gyerek mellett, de hát még be sem tudtam hozni a lakásba.Mindegy nem részletezem. Ilyen eset egy évben csak egyszer fordult max elő.Eddig.És most tanácstalan vok.Nyilván logikus lenne, hogy akkor vigyem le többször.De egyszerűen nem fér bele az időmbe.Nem megy. Sőt!Ha lesz másik baba, negyed ennyi időm nem lesz semmire sem, köztük rá sem.Sőt!Ha sikerül a költözés, akkor van ám igazi gond, mert ott két probléma is felmerül. Egyik, hogy olyan kicsi a lift, hogy a kocsi+én+a kutya nem férünk el benne. Igaz ez csak néhány hónapig lenne így.De ott a másik is. Az a belváros.Ott aztán nincs igazán olyan hely, ahol nyugodtan tudnám pisiltetni,kakiltatni, csak egy bő 15 perces sétára a Tiszapart, amit történetesen két gyerekkel+ kutyával nem vállalnék be.És amúgy semmilyen 4-esben történő sétát sem.Majd,ha már lesznek olyan nagyok a gyerkőcök, hogy szépen tudnak velem jönni,nem csatangolnak el.Szóval egy szó mint száz, ez mind azt sugallná, hogy jobb lenne Stellának mamáméknál. Hisz ott udvar van, akkor mehet ki,amikor akar, el tudja végezni a dolgát, mert egyébként jól nevelt kutya.Ha otthon vagyunk még az éjszaka közepén is szól, hogy mennie kell. De ugyanakkor mamámnál is bent lakna a házban,merthogy természetesen nem maradna meg egyedül kint,és nem mellesleg nem is engedném.DE.Ott vannak a ház jelentette veszélyek.Nem dob e be a kerítésen valaki mérgezett kaját.Nem hagyja-e kint mamám megint elől a patkánymérget. Egyáltalán, tudna e gondoskodni róla. És Stella.8 év összenövés után mit okozna benne,ha hosszabb időre, esetleg hónapokra vagy évekre át kéne költöznie. Szóval kivagyok. Nagyon szívesen venném a véleményeteket, mert a kutya neveléséhez értek, de ez lelki-gyakorlati kérdés, és döntésképtelennek érzem magam.
Bocsánat a hosszú terjedelemért!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na itt,csak bekukk!

Kb 0,azaz nulla órát aludtam...Iza estére tiszta takony lett...folyton felsírt.Életében nem sírt még éjjel...szóval a többiek se nagyon aludtak...főleg h porszívóztam 2 óráként,és így is szipog rendesen...néha köhög,de szerintem inkább csak a sok nyál meg a trutyi amit visszanyelhet :(

Jaj annyira sajnálom,na persze volt kitől elkapnia,férjem és öcsém is taknyos.De mondtam h sűrű kézmosás,meg gyerek tabu...mégis elkapta....

És nagyon sírt mikor porszívóztam meg cseppentettem...eddig sose sírt emiatt,aztán sokáig kellett vigasztalni is.

Amúgy kiszorultunk a nappaliba a földre,mert a férjem megjegyezte úgy éjfékor h musáj ezt most :evil: mondom igen,különben a gyerek nem kap levegőt,vagy rámegy az arcára :evil: felmérgelt így kijöttem a nappaliba a gyerkőccel és a porszívóval :roll:

Ma amúgy is megyek receptért,lehet megnézetem.De nem lázas,más baja nincs,de égnek áll a hajam ahogy szürcsög :cry:


Vanni!

Így sajna nem tudunk menni,nem akarok fertőzni...nem hiszem el h már megint hozzád nem jutok el....én a kertben akartam volna babázni!!!Nem érrrr :(
Na elszürcsölöm a dupla kávémat,Iza épp alszik,de én már nem tudok...várom h kelljen,mert csak 10ig van rendelés...

Csonginak lement a hője?

Alíznak boldog szülcsinapot!

Aminának jobbulást!
Mennem kell!!!.

annus11
 
 


Na,az előbb telefonált anyum, ezennel az influ oltás kérdés részünkről megoldódott. Az infektológus mindkettőnknek erősen javasolja.Azt értem is, hogy anyának miért, hiszen ő most erősen immunhiányos állapotban van.De nekem miért????? :shock: Én csak hordozó vagyok,de egészséges ember. :roll: Mindig ezt mondja.Akkor meg miért?Na mindegy,így tutira beadatjuk,csak én félek a mellékhatásoktól piszkosul. :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!

Szerintem ezen ne agyalj!
Hiszen még nem költöztök,vagyis nem dőlt még el.
Egyenlőre egy baba van csak!
Esetleg próbálj benn csinálni egy WC-t :lol: Vagy a kutyusoknak nem lehet úgy mint a macsekoknak?
És ha meg imádod Stellát,akkor simán ki tudod gazdálkodni azt a kis időt h levidd!!!Esetleg kengurúba teszed Rikit és leszaladsz vele!.Hiszen nem olyan sok idő egy pisi kaki,nem?A nagy sétára meg viszed ahogy szoktad!

Szóval tuti megoldható!!!És koránt se bizti h az új lakásban,vagy 2 gyerkőccel nem menne!Csodákra képes az ember :lol: :lol: Szóval no para!!!!!Ne agyalj ezen ,majd ha tényleg jön a gond csak akkor!!

Na megnéztem,10től meg rendel a doki a tanácsadás után,lehet h csak akkorra érünk oda!Az is jó,legalább nem fertőzünk tovább!

annus11
 
 


Niki!
Lehet h egészséges vagy,de attól még benned van,mármint maga a betegség!Tehát az immunrendszered vhogy mégsem oké teljesen!Ha a doki ezt javasolja akkor vagy megbízol benne,vagy mégsem adatod be.
Most a férjem is filózik,pedig neki beadjáka cégnél,ha kéri!Őt annyira nem féltem,a maga 100 kilójával csak jobban viseli majd mint mi a gyerkőccel!És sajna ő olyan helyen jár ahonnan hazahozhatja...lásd vasút és BKV :roll:

annus11
 
 


Válasz még Maumaunak!!!(bocs,de ez is annyira tetszik így nem mindig Nettizlek! :lol: ) Szóval a hétvégén nem főzelék lesz, hanem zöldségleves, borsos tokány és fehér torta.Remélem összejön.Egyiket sem csináltam még, de a leves asszem menni fog,mert a marhám amúgy elég jó,és ez hasonló.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Egyszer réges-régen jártam nálatok, be-be köszöngettem, de aztán mégis elmaradtam innen a sok meló miatt.
Aztán amikor megszületett a kislányom, értesítettem Annust, de végül az elmúlt 4 hónapban nem értem ide...
Most jönnék és megpróbálnám felvenni a fonalat, ha még lehet! :)
Befogadtok? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Annus,tudom persze igazad van, de nagyon előre parás vagyok mindenen. Hát nem tudom fog e menni. Kenguruban az a baj, hogy nem tudom felszedni a kakit.Mert nem tudok benne leguggolni.ill. ha leguggolok Riki összenyomorodik és üvölt. Továbbá félő, hogy Stella meglát egy másik kutyát, ránt egyet rajtunk és már el is dőltünk mindketten.Áááá,már tucatnyi variációt végiggondoltam.Egy a biztos most:megfürdetem,aztán fertőtlenítem a fürdőt,aztán csinálok egy ecetes felmosást,mert én még mindig pisi szagot érzek.Pfúúúúúj!!! :cry: Ja,eddig 4x mostam fel, egyszer klórral tegnap fél 7 óta. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, relax mindenre van megoldás.
1. a legjobb, hogy ha mégsincs megoldás, akkor is van, mert a mamád a kertes házával vésztervnek sem utolsó :wink:
2. szerintem a döntést kell meghoznos, hogy mindenáron akarod-e hogy Stella maradjon. Mert ha igen, lehet érdemes lenne más lakás alternatívát is nézni (közelebb a Tisza-parthoz, zöldebb övezetben stb.)
3. Férjed is sokat tud segíteni. Hasonló helyzetben lévő barátainknál ő viszi le a kutyut reggel és este.
4. Sétáltatás. Na az bizti nem egy egyszerű dolog, de pl. ha beruházol egy mei-tai-ra (vagy ergo-ra :wink:) akkor Rikit a hátadon is viheted.

Annus sajnálom...remélem Iza gyorsan meggyógyul :(

Alinak sok boldogságot. :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Huncutka!
Hogy a fenébe ne jöhetnél!!!Igen,még emlékszem,szerintem a régi motorosok is! :wink:

Mesélj már picit Brigiről!!Az avataron nagyon kis helyes kislány!!!!

Niki!
Akkor mész babakocsival!Rikinek is jót tesz ha kinn van és nem a lakásban!Gondolj erre!!!!A kutyának is jó,Rikinek is,és lényegében neked is hiszen nekik jó!Pik pakbe lehet tenni a gyerkőcöt is a babakocsiba!
Na meg amikor dolgoztál akkor se vitte le senki napközben,nem?Az is lehet h féltékeny a kutyu,szeretet hiány van vagy ilyesmi!Nem?

annus11
 
 


Ali=Aliz :D Marci itt van a vállamon, így nehezített az írás

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Köszi!Hát én is....megyek,hátha nem aludt vissza,az előbb porszívóztam :roll:

Szofi!
Vhogy ne tudod átdobni a ppt?Lehet h át tudnám konvertálni.Koránt se bizti,de megpróbálnám ha gondolod! :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: