Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vickykém, akkor sokat gondolok majd rád ma, ügyes legyél!!!

Cukorral hogy állsz?

KépKépKép
bikfy
 
 


Tegnap kaptam a barátnőmtől valami gyönyörűt. Este megírom Nektek. Most rohanok, remélem, azért ma többen idetalálnak majd.

Mindenkit puszilok és szép napot kívánok Nektek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkot.

Bikfy
Nem lapítok, csak hát így alakul. Melóba nem tudunk babanetezni, otthon meg nincs kedvem sokszor.
Még nem tudom mi van, jövő héten kiderül.

timejka
 
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Beze vagyok, van egy majdnem 8 hónapos gyönyörű és eleven kislányom, aki a 4. inszeminációkor fogant. PCO-s vagyok, bár a legutóbbi uh alapján egyelőre eltűntek a cisztáim.

Mindenkinek drukkolok, hogy sikerrel járjon!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bocsi, hogy pofátlankodom, de beze ha akarsz írhatsz a pcos fórumba is. Van gyereknevelős és teherbeesős is. Nézz el arra is, ha van időd és kedved.
Tudom vannak más vélemények is, mindenki máshol érzi jól magát, ez csak egy lehetőség.

Vicky nagyon drukkolok, hogy a cukrod rendben legyen, és hozz képeket a picikéről, remélem azt is megtudod kislány vagy kisfiú :) no persze a lényeg, hogy egészséges legyen!!!!!!

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Sziasztok!!!

Bikfy laptető:) remélem jó hír!!!!Remélem minél elöbb babás maradsz!!!

Bumi kitartás nehogy feladd nekem !!!!!!!!Hogy adjak erőt neked hogy kitarts?

Timejka Hajrá!!!nagyon szorítok!!

Beze üdv köztünk!!!!Látom nem is vagyunk egymástól messze.Hova jártál inszemre?ha nem baj a kérdés!

Gyerekek mi nagyon mázlisták voltunk hogy másodszorra sikerült az inszem.

Bikfy Mit kaptál? :lol:

Nekünk tegnap volt a második házassági évfordulónk Szombaton lesz a szülinapom apitól kaptam egy szép fülit és a házassági évfordulóra az ajándék ma esedékes fél 4kor megyünk 4d uhura.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bumi!!!!

Lenne egy kérdésem!!

A kaáliban nem foglalkoznak mással csak inszem meg lombik????
Mert hogy a cisztával nőgyógyhoz küldtek?

Nekem is volt cisztám de lapar mütéttel eltávolították de más mindent is meg csinálnak pl endot pcos kezelések sőt inszem és lombik is.Én továbbra is oda járok.

Vagy csak jól választottam hogy mindent egy helyen kezelnek?

Én is pcoval kezelt vagyok.

Mikor műtöttek akkor a melettem lévő csajt meg endóval műtötték egy másik csajt meg azzal hogy nagyok voltak a szemérem ajkai és plasztikázták neki(18 éves)Szóval mindent egy helye.

A laparra azt mondták hogy diagnosztikai műtét csak ha találnak olyant amit meg lehet vele oldani akkor azt mindjárt meg is csinálják.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy-vel mi van lányok régen láttam már remélem minden ok vele!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Én most megyek fürdeni készülök uhura majd jövök

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Én tegnap este jól lebetegedtem. Nagyon fáj a torkom, lázam van, és ráz a hideg. MA itthon is maradtam és egész nap alszom, és próbálom kiizzadni magam.

Bumi!
Nagyon sajnálom, hogy nem tűnt el az a gonosz kis ciszta! Megértem, hogy teljesen kivagy, és megint csak húzódik minden. De, remélem hamar rendbe jön a lelked, és a ciszta meg pikk-pakk eltűnik. A Kaálin meg valahogy nem csodálkozom. Én egyáltalán nem vagyok megelégedve velük, eléggé profitorientáltak, és lelketlenek. Sajnálom, hogy nálatok is ilyen doki van.

Vicky!
Minél hamarabb gyere, és számolj be, hogy mi történt!

Bikfykém!
Olyan jó látni, hogy megint jó kedvű vagy! Látom tele vagy lendülettel, erővel. Azt hiszem a természetgyógyász jót tett neked!

Timejka!
Valami tünet? Nagyon drukkolok!

Beze!
Üdv köztünk! Gyere nyugodtan!

Vius!
Gyere te is a hírekkel és kérünk képeket is!

Egyébként soha még eddig nem ajánlották a dokik a metet. Majd ha megyek a Kaáliba rákérdezek.

rodina74
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást. :D

Aisha, köszi, benézek oda is. :wink:

Vius, persze hogy nem baj, Székesfehérvárra jártam, a Gólyafészek Kismama Centrumba, és a fehérvári megyei kórházban szültem.
Utólag is boldog házassági évfordulót. :D
Mi volt uh-n?

Rodina, a met ugyan nem csodaszer, de pco-nál tökéletesen alkalmazható. Szerintem mindenképpen kérdezz rá. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na itt vagyok erről ennyit....ide se megyek hozzánk többet.

Nem tudták megcsinálni a 4d uhut. most jövö héten hétfőn megyek szekszárdra majd ott megcsinálják és nem 15000 hanem 12000 ft

Tiszta mérges vagyok!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mi történt Vius? Miért nem sikerült megcsinálniuk?

rodina74
 
 


Nati!
Te pontosan hova is jársz? Ugye te mondtad, hogy ott minden hónapban csinálnak inszemet, ha úgy akarod?

A mostani inszemet megvárom, de ha most sem lesz eredmény, váltok. Azt hiszem időpontot is minél hamarabb fogok kérni.

rodina74
 
 


Azt mondta az itteni doki hogy későn mentem már!!
A lósz@rt csak balfék volt nem az ő kismamája vagyok mingyá nem úgy állt a dolgokhoz .nem volt kedve.Na de nem baj jövőhéten hétfőn szekszárdon megpróbáljuk

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is. :D Szorgalmasan lövöm a szurikat, egész jól megy, remélem a hatása is meglesz. Már csak holnap és pénteken megyek az orvoshoz. Kiváncsi vagyok mi lesz, mert alegkisebb adag szurit kell kapnom. Lehet hogy hétfőn inszem. :)

Majd megírom pénteken mi volt.

Beze: szia! Nagyon jó neked, hogy már babázhatsz. Neked spontán sikerült teherbe esni? A Lexike név minek a becézése? Nagyon különlegesnek hangzik.

vius: Akkor remlem a pénz nem kérték el? Mi az hogy nem tudták megcsinálni. Azt nem lehet bármikor?

Rodina: Te hogy állsz? Egyszerre megyünk? :D

Kép
babicsek
 
 


sziasztok,
rossz a gépem, apáéról írok most is... előbb írtam egy kisregényt és mikor a küldésre kattintottam kidobott a gép :twisted:

Bumi,
rettenetesen sajnálom, kitartást kívánok!!!!!!!! Példakép vagy előttem, kérlek, ne add fel!!!!!!!!!!!

Rodina,
jobbulást neked!!!!!! Teszt, piri?? Hogy vagy??? Én fehérvárra járok a kórházba.

Bikfy,
jó olvasni a pozitivizmusodat!!!!!! Hajrá!! Mikor mész legközelebb a természetgyogyihoz?

Vikcy,
drukk a vizsgálatokhoz!

VIus,
hát ez nem semmi... remélem jövő héten sikerül!!!!!!!

Babicsek,
milyen szurit szúrsz és mennyit??? Gyere majd a részletekkel!!!

Beze,
üdv közöttünk!!! Irtam privit!!!

Timejka,
drukkolok nagyon, jó lenne ha valaki elkezdené már végre a pozitiv tesztelést és az egészséges babásodást!!!! Nektek ez hányadik inszem??

Nekem a merional closti sem hozott mást eredményt mint a stimu nélküliség... illetve akkor jobb volt a nyálkahártyám... most jóindulattal 7 mm, a jobb oldalon van egy 27-es tüsző. este kaptam tüszőrepit, pénteken reggel lesz az inszem. Bár szerintem addigra már hült helye lesz a tüszőnek, de majd csak lesz valahogy... fáradt vagyok.. megyek is. puszi mindenkinek és drukkolok akinek kell4!!!!!
Vendég
 


Természetgyógyász: állapotfelmérés volt. Hát elég sok eredményem nem volt jó.Merthogy 55 és 65 % között kéne lennie a vizsgált értékeknek, és ha felette van, akkor túlműködsz, ha alatta, akkor alulműködsz. Valami elektromos kütyüvel nézte, az egyik végét, egy réz hengert, a kezemben kellett tartani, a másik elektródát pedig a kezem és a lábam ujjainak 1-1 pontjához érintette. Aztán meg gyógynövénykivonatokat tartalmazó fiolákat tett a kezemben tartott réz hengerbe, és ezzel is megnézte, hogy változik e az érték. Ha attól jó lett, akkor az a nekem való gyógynövénykoncentrátum.

A lényeg, hogy ne igyak szénsavas ásványvizet, ne egyek/igyak tejtermékeket (kefír az mehet). Szednem kell Vironalt, Gynexet, meg Chlorellát, innom kell a következő gyógynövénykeverékből készült teát:fehér árvacsalán, palástfű, cickafark, körömvirág, fekete nadálytő gyökér, és végül irrigálni a Női cseppek nevű szerrel. Ja és el kell mennem csináltatni egy Candida tesztet.
Ha annak az eredménye megvan, azzal kell visszamennem. Mindenesetre a renyhe bélműködésemet orvosolni kell.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vius, ez hülyeség! max már nem kaptok olyan éles képeket, mint mondjuk a 22. hét körül. De attól még nem vagy későn. Kihez jössz hétfőn? Hol fogsz szülni?

Babicsek, Lexi a 4. inszemnél fogant. Én csak remélem, hogy a kistesó spontán fogan. Egyébként Alexa Ildikónak hívják a tündérkénket.
Drukk az inszemhez!!!!!!!!!!!

Tnati, drukkolok neked is nagyon!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Á, nekem még meg sem jött a mensim! Ti már tesztelni fogtok, mire én az inszemihez érek! Ma kellett volna megjönnie, de sehol nincs. Terhes biztos nem vagyok, sajnos. Úgy számolom, hogy a leghamarabb 28-án lesz sz inszemim, de ahhoz holnapra meg kellene jönnie. Na, mindegy, majd meglátjuk mi lesz.

Nati!
Péntekre megy a drukk!
Ma egész nap pihentem, és sokat aludtam. Hőemelkedésem van, de a közérzetem nem a legjobb. Remélem még idejében elkaptam, és nem leszek komolyabban beteg.

Vius!
Sajnálom, hogy ilyenek a dokik! Remélem Szekszárdon minden rendben lesz.

Bumi!
Remélem, hogy a természetgyógyász és az általa meghatározott kúra eredménnyel jár majd, legalább egy pozitív teszttel!

Babaicsek!
Hétfőre megy a drukk! NAgyon szurkolok!

Timejka,
hány nap van még tesztelésig?

Már többször eszembe jutott, hogy a régi táblázatunkat újra kellene szerkeszteni. Már annyi babásodás történt, és újak is jöttek. Nem is tudom kinél van! Ha valaki emlékszik, írja meg!

rodina74
 
 


Beze,
mennyi idős vagy? Hova jártál általánosba? Csak azért kérdem, mert mi 2 évig Szekszárdon laktunk, igaz már nagyon régen!

rodina74
 
 


Rodina, 30 éves vagyok, és a Dienes Valéria Általános Iskolába jártam. Régen 4-esnek hívták.
Bizti ami bizti csináltál tesztet?

Nati, válaszoltam. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó éjt mindenkinek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze a holub utcába megyek 4dre ez valami magán rendelő.Pécsett fogok szülni oda is járok dokihoz csak gondoltam hogy itt nálunk megcsináltatom a 4dt mert nálunk 15 ezer pécsen 10 ezer Szekszárdon 12 ezer nem megyünk pécsig elég csak 40 km mondjuk kedden megyek pécsre de lehet nem kaptam volna időpontot meg az egy kicsit zsúfolt lett volna mert reggel 8 vérvétel meg kell várni eredményt ami délben van majd a diatetikus orvos kielemzi az kb 1re meg van és fél 4kor meg mennem kell a magándokkerhez.közben még várakozok addig elmegyek és elintézen a teszveszen 3500 ftért vásárolt hálós járókát.

Babicsek láttam már 36 hetes 4d képet is.Annyi hogy akkor mondjuk már most sem fér rá egészben a képre.itt az volt a baj hogy nem az ő kismamája vagyok és nem volt kedve dolgozni...Pénzéhes dög.mondtam neki hogy mivel tartozok azt mondta semmivel pedig 15 percet gyakorolt mondtam akkor köszönöm szépen viszlát.
Pénzt nem kapott.
Azt is mondta hogy a következő gyereknél 26 hétig menjek.Hát gondoltam magamba engem te itt nem látsz.A pénzt nem kérték el csúnya cirkuszt rendeztem volna ha kér pénzt.

Remélem hétfőn több sikerrel járunk.
Mondjuk én és api is látta a pofiját.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Megyek hátha tudok aludni.aztán még lehet éjjel felnézek.
Sziasztok jó éjt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Vius, ismerem a Holub utcát, jártam oda egy párszor. Ki fogja csinálni a 4d-t? Emiatt én se mentem volna Pécsre. A 15 rugó azért nem semmi! :evil: Nekem anno mindig 10 volt.
Szép nevet választottatok! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Fogalmam sincs ki fogja csinálni hazajöttünk tegnap az itteni 4dről gyorsan kerestünk a közelben a férjem felhívta megbeszélték és ennyi.Csak nem tudom hogy a 12ben van e kép meg cd .de mintha azt mondták volna hogy van de a neten külön írja azt.mindegy csak sikerüljön

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Beze!
Nagyon sok szeretettel üdvözöllek itt! Remélem, mihamarabb sikerrel jársz. Szorítok!


Vius!
Ezt megint itthon bírták mondani? Totál kiakadok........ :shock:

Rodikám!
Gyorsan gyógyulj meg! A Met-re pedig tényleg kérdezz rá! Nem is értem, hogyan nem mondták még neked. Gyógypuszi megy! :wink:


Lányok! Én nem értem, Dy hova tűnt. Már nekem is hiányzik egy ideje, de nem mertem háborgatni. Szerintetek gáz, ha ma felhívom telefonon?

KépKépKép
bikfy
 
 


Még valami:

Rodi Bébi!

Azt írtad, ti már rég tesztelni fogtok, mikor nekem indul az inszem. -
Ne mondj ilyeneket, tudod, ez nem verseny. Mindenkinek eljön a maga ideje. Így nem egyszerre, de folyamatosan, minden hónapban örülhetünk.

Amúgy meg lehet, te már rég babás leszel, mikor én még csak rovom a köröket a természet gyógyásznál. De nem baj, majd ellátsz a babás tanácsaiddal. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy igen engem itthon folyamatosan szivatnak ide soha többet nem megyek azt mondta ez a herélt kan hogy a következő gyereknél 26 hétig menjek.Gondoltam magamba anyád....

Beze és ott milyenek a holubban?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy!

Szerintem nem gáz, ha felhívod, mert minket is érdekel, hogy mi van vele. Mondd meg, hogy nem szép dolog, hogy így eltűnt! Várjuk vissza!

Beze!
Én az 5. számú általános iskolába jártam, de én idősebb vagyok 5 évvel. Júliusban voltunk Villányban, és visszafelé bementünk Szekszárdra, megnéztük a sulit, meg a környéket, ahol laktunk, és annyira más volt minden.
Nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön a tesó!

Vius!
Hogy aludtál? Te is nehezen alszol a nagy pocakod miatt?

rodina74
 
 


Rodina egyre kevesebbet alszom fájnak a csontjaim persze külön alszok apitól mert nagyon horkol földön fekszem egy vagtag szivacson van bőven helyen de ha fordulni kell vagy ki kell mennem pisilni az nem éppen kellemes.de 9 és fél hetet csak kibirok még :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy, Rodina, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :D

Vius, 3 dokiból 2-őt ismerek, normálisak, bár azt nem tudom, 4d-n milyenek. Ebben az árban szerintem benne kell(ene) lennie a képeknek és vagy a cd-nek. Aztán ki tudja? :shock:
Nem akarlak elkeseríteni, de lesznek még rosszabb éjszakáid is. :) Persze a piciért mindent. :) Anno nálam 7 pisi volt a rekord 1 éjszaka alatt, férjem azt hitte, indulni kell. :D Azért próbálj meg annyit pihenni, amennyit csak tudsz!

Rodina, hol laktatok? És most hol éltek?

Bikfy, ugyan nem ismerem Dy-t, de én a helyében örülnék, h érdeklődnének felőlem. :wink: Szóval nyugodtan próbáld meg, egyáltalán nem gáz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodina, Biffy, megkérdezhetem, mennyi ideje próbálkoztok? Vius, nektek mennyi idő alatt fogant meg Darinka? Ha nem szeretnétek válaszolni, nem gond. :wink: Mi 23 hónapot vártunk Lexire, közben volt 3 nagyon korai szakban történt vetélésem. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy,

hát megvolt a konzi a Bajcsy osztályvezető főorvosával, és mostanában nem lesz semmiféle laparom, átjárhatósági, semmi. A februárban aktuális rákszűrésig nem lesz semmi, csak a januári hormonvizsgálat, de az az endokrinológus dolga.

Megvizsgált mensi 2. napján :? aminek nem örültem, de kibírható volt. Azt mondta, semmi nem utal endora, se a vérzés jellege, se a hossza, a fájdalmassága (mert nem szokott vészes lenni).
Azt is mondta, h a petevezető elzáródás sem gyakori, ha a termékeny korú nők össz számára vetítjük, csak ugye a fórumokon könnyebb összetalálkozni ilyen esetekkel...

Emiatt azt mondta, hogy elsősorban pszichésen kellene összeszedni magamat, az a legnagyobb bajom, mert már a pcos is szépen javul, és a petefészkeim is jóval kisebbek lettek, aminek persze örülök.

Azt mondta, ha a kedves uram kikezelteti magát, joggal bizakodhatunk a spontán babásodásban, de még a műtéte után is 6-8 hónapot kell hagyni a dolgoknak, mert az elmúlt 9 hónap próbálkozás úgy, hogy én még az elején álltam a dolgoknak, neki pedig nem volt oké a spermaképe, nem is vehető figyelembe, kezdjünk tiszta lapot 2010-re.

Egyébként sajnos nem érzem okos-ügyes nőnek magamat, és még azt sem állítanám, hogy bele tudtam volna törődni a helyzetbe, inkább belefásultam.

Konkrétan rákérdeztem, hogy nem-e arról van szó, hogy mivel június óta egy új sportágat kezdett versenyszerűen, amit eddig még sosem csinált, és kiderült hogy nagyon tehetséges benne, most inkább versenyezni szeretne 1-2 évet, és nem apaszerepet vállalni, mert ez a kettő nem fér össze..... persze nem volt a válasz, de én tudom, ha lenne gyerek, és sem anyagilag, sem időben, energiában nem engedhetné meg magának a versenysportot, akkor nagyon szomorú lenne....

Amikor januárban eldöntöttük hogy legyen gyerek, amit ő hozott fel, akkor még nem volt róla szó, hogy az ország legprofibb szakedzőjével fog edzeni és versenyezni....

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Beze 2007 decemberében hagytam abba a gyógyszert januárban már nem mensiztem elmentem ide hozzánk a nőgyógyra azt hittem máris sikerült aztán nem.Kaptam gyógyszert hogy megjöjjön többször is egymás után aztán tavaly szeptemberben elmentem Pécsre mert itt nálunk azt mondták minden ok de nem mensiztem és nem voltam terhes.
Ott november elején megműtőttek laparral kaptam metformint eltüntették a cisztáimat majd továbbra sem mensiztem kaptam ott is gyógyit hogy megjöjjön decemberben és már január végén volt is inszem az nem sikerült majd akkor ugye megjött magától mivel volt peteérésem sok hormont kaptam.A második inszem meg márc 2. 3.án volt és annál sikerrel jártunk.Szerencsére nem kelett a lombikig elmenni és viszonylag gyorsan sikerült babásnak lennem.
Itt nálunk nagyon gáz a nőgyógy pedig itt is fogadtam orvost ráadásul olyant aki látott egyet s mást mert már én is nála születtem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Csajok nem lesz szükségem tesztelésre úgy néz ki.

Bocs már nem tudom ki kérdezte, de ez a 2. inszem vlt. Tavaly nyár elején volt egy, meg most.

Bumi
Biorezonancián voltál? Mert úgy hangzik. Én már nem tudom hova menjek, mit csináljak, mit szedjek. F...om ki van már teljesen.

timejka
 
 


Timejka!
Miből gondolod? Mit érzel?

Beze!
Most már Budapesten élünk. Korábban is ott éltünk, csak apukám focizott és mikor már kiöregedett az NBI-ből akkor két évet a szekszárdi focicsapatnál volt levezetésnek. Szóval azalatt a két év alatt mi is Szekszárdon éltünk, aztán visszajöttünk Pestre. Egyébként a Béri B. Ádám utcában aktunk a 77-es szám alatt.

Mi igazából januártól próbálkozunk segítséggel, a Kaáliba járunk. Korábban már próbálkoztunk - 3 évig - spontán, de abból nem lett semmi. Már volt három inszemem, és két vetélésem, melyből az egyik ikres volt 7-8 hetesen, és egy 5 hetes. :cry:
A mostani inszemben nagyon bízok, csak jönne már meg.
Most már attól félek, valami baj van, mert 35. napra mindig meg szokott jönni, most meg semmi jele.

Lexi nagyon szép baba!

Vius!
Napközben tudsz pihenni? Jó lenne, ha sok erőt tudnál gyűjteni!

rodina74
 
 


Rodina, köszönöm. :D
Sajnálom a vetéléseket. :cry:
Ha lombikra került volna a sor, én is a Kaali-hoz fordultam volna.

Vius, Pécsen ki a dokid? Hírből ismerem a Mándokit, állítólag nagyon jó. Azt hiszem, így hívják. :oops:

Timejka, megjött? Sajnálom... :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vius, rengetegen nem értenek a meddőség kezeléséhez, csak azt hiszik. :evil: Közben meg megy az idő, és fogy a pénz a nagy semmire!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nekem a Várnagy Ákos a dokim akire te gondolsz az a Mánfai Zoltán.Jó doki ő is de az én dokim meg még egy doki csinálja ott az inszemet a Mánfai azt hiszem meg a lombikot.


Rodina tudok pihizni ha épp nem rohanós napom van .ma fél 12 től idáig csak mentem.most le is dölök kicsit tvzni.
Ma amugy sem vagyok jól melegem van és folyik rólam a viz is de álmos is vagyok ...

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Hú, Vius, tényleg a Mánfaira gondoltam...De h.e vagyok!
Ha nem vagy jól, azonnal pihenj le! Tudod, a pici is megérzi!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, de estére már mindig olyan fáradt leszek, hogy nem tudok gép elé ülni.


Eclipse!
Nagyon boldog vagyok, hogy jól alakulnak a dolgaid és bízom benne, hogy ha apa eredményei megjavulnak, akkor sikerrel jártok. És igenis okos vagy, csak ne ronts ajtóstól a házba, sok türelemmel segítsd a párodat. Nyilván fél a műtéttől, én is félnék. A pasik már csak ilyenek. Gyáva nyulak. És olyan érdekes, mikor mi járunk lábat tárogatni, azt fel sem fogják. És ezt évekig csináljuk. Mikor rájuk kerül a sor, akkor meg kiakadnak, mint a kakukkos óra. Ez bosszantó, és ilyenkor le kellene ordítani a hajukat, hogy látod, én mit élek át időtlen ideje. De akkor úgysem érnénk el semmit. Így hát marad az, hogy a lelküket simogatjuk, és bízunk abban, hogy ez sikerrel jár. A január meg már úgy sincs olyan messze. Most engedj le, nyertél egy kis időt. Addig marad a spontán szeretgetés, a tét nélküli. Sosem lehet tudni. Hátha a görcsmentes szerelem meghozza a rég várt sikert. Nagyon szorítok.
Ölellek, és tudod, csak okosan!!!
:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!

Nem is tudom, mit írjak. Megjött már a mensid? Sajna Rani is így járt.

Most írok nektek valamit, amin én nagyon kiakadtam. Az egyik ismerősöm már valami 7-8. lombiknál járt, mikor elment ehhez az én természetgyógyászomhoz. Az felmérte az állapotát és azt mondta, itt ő sem tud segíteni. Merthogy szerinte a babásodás gátja a mandulája. Azt kellene kivetetni. A csaj kivetette és még abban a hónapban spontán terhes maradt 3-as ikerekkel. Ebből 1 baba elment, de kettőt minden gond nélkül kihordott. Már meg is születtek a makk egészséges babák. És ki a büdös fene gondolt volna a mandulára? Senki. Szóval azt mondom, sokunknál talán nem is nőgyógyászati a probléma. Csak a megfelelő okokat kell feltárni. Tudom, hogy ez a legnehezebb, de ezért nem lehet feladni, mert nem tudhatjuk, mikor akadunk rá a legegyszerűbb megoldásra.

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Persze, hogy megkérdezheted. :wink:
Tavaly novemberben elmentem az itteni osztályvezető orvoshoz, hogy babát szeretnénk, vállal-e, ha szülni szeretnék. Gondoltam, nem olyan távoli a dolog, mert bár nekem előtte mindig 28. napra megjött a mensim, akkor már a 40. napon jártam. Megállapította, hogy terhes nem vagyok, de javasolta is rögtön, hogy csináljunk egy hormonsort. Csináltunk. Szar lett. Peteérésem sem volt. Progi szintem 2., a 21. napon. Azóta ez talán rendeződött, valamiért mégsem jön a mi csodánk. Mondjuk a természetgyógyász szerint csak a Meforal miatt van ciklusom, a hormonrendszerem teljesen meg van zavarodva. Persze minden doki mást mond, legutóbb a PCO-s mellé már endometriózis gyanút is megállapítottak. És egy ideje már azt érzem, hogy talán nálam is valami piti dolog lehet az akadály. Amit a fehér köpenyesek tábora nem fog tudni orvosolni. Na meg aztán mostanra be is sokalltam, s most ott tartok, hogy a jól működő házasságomat nem szabad tönkre tennem az állandó zokogásaimmal. Most időre van szükségem, aztán ez alatt kipróbálom a természet gyógyászatot is. És támogatott ebben a férjem is, úgyhogy most itt tartok. Bízom a spontán sikerben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


A szaporodás az élet legegyszerűbb dolga. Ez mindenkinek megy. Az állatvilágban is.
Érthetetlen számomra, hogy miért küzdünk ennyien ilyen problémával. 28 évesen PCO, hormonzavar, 0 peteérés, cukorbetegség, endometriózis. Na nehogy már.............. Itt valami megzavarodott. Meg akarom találni, mi történik velem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy, aki nem akar babát, annak valóban nagyon egyszerű... Sajnos egyre többen vagyunk, akik kénytelenek vagyunk rengeteg tortúrán túlesni, mire sikerül. De az nagyon jó, hogy bízol a spontán sikerben! Az az igazi! :wink: Mindenesetre nagyon drukkolok neked!!!

Nati, mi újság?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vius, jobban vagy?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, elfelejtettem megkérdezni, hol laktok? Ha nem gond, hogy kiváncsiskodom. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Megírom priviben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: