Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska, nagyon drukkolunk!!! :) reméljük, a jóslófájások után azért minden oké lesz, és ügyesen gyorsan! :) Szorítunk!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Nitacska: de aranyos vagy!!! Nagyon jó volt talizni veled! Aggódtam,mikor Ildi mondta reggel, hogy nem biztos, hogy láthatlak, mert vesegörccsel küldött le az urológiára!!! :cry:
De aztán mégis sikerült! Nagyon vigyázz magadra!!! Drukkolok, hogy még maradjon egy picit a baba! De ha jönnie kell, hát jöjjön, de legyen minden rendben!
Megy a drukk és a sok energia ezerrel!!!

Morca: hozd majd a híreket Nitáról! Várom nagyon én is!!!
Sajnos a szopira nem tudok mit írni neked, de biztos, hogy megtalálod a legjobb módot. Nekem e téren nincs tapasztalatom.
Vigyázz nagyon magatokra!

Pancsika: te is nagyon vigyázz, már nem sok van hátra és láthatod a manókát!!!

Bábaildi: köszönök mindent! Nagyon jó volt látni téged! És köszönöm a vizsgálatot és a tanácsokat is! Remélem, a fogad mihamarabb tökéletes lesz!!!

Jah, a cukrom is teljesen OK lett!!! :P :P :P
A fülem viszont jól megfájdult estére, és a fejem is. A tegnapi nagyon nem esett jól, és éreztem is. Remélem, hamar elmúlik.

Mindenkinek sok puszi!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszti köszi!!!!!!
remélem már csak szülési fájásokkal megyek a korházba!!!!!!! :roll:

Ildi neked is köszönök mindent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Ezek szerint otthon vagy? Akkor vmit nem jól értettem... Nagyon drukkolok! Puszi a pocak-Barninak is!

Holnap nagy napunk lesz, teljesen hulla vagyok, szóval megyek. De majd remélem a napokban már több időm lesz jönni.


Puszi, jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!
ma elég carul keltem.....kemény voltam mint a kő.......:(
most meg reggel óta pakolok,,palacsintát sütök.......mindezt egyedűl.......kénytelen voltam most leűlni mert már nem birom.....de délután be kell fejeznem......még a fürdőt....

Dóri igen itthon vagyok......még...... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Danci nem akar aludni ma egész nap! Nem tudom,mi van a levegőben.

Nitacska: ez nagyon úgy hangzik, mint az én utolsó napom szülés előtt! :wink: :wink:
Húúú, de ennék palacsintát, most hogy mondod!!!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Minket megviselt a mai 2 szuri, nonstop sírás, de Samu is ezt csinálja, pedig vele nem történt semmi... :) Ragadós... :)

Örülök, Eszty, a cukrodnak!

Nitácska, szorítok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Eszti csak hasonlít......még egybe vagyok... :)
10-én jössz te is??? :D :D :D :D
Dóri köszi neked is!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Minden rendben? Eltűnt mindenki szinte!

Bábaildi: hogy van a fogad? Sikerül pihenned kicsit?

Nitacska: vigyázz magadra!!! Jönnek-mennek a frontok és lehülések!

Dori: szegény nyuszika!! Így megviselte az oltás? Puszi a kis karjára!

Morca, Etelka? merre vagytok?
Mi jól vagyunk, éjjel ludt, mint kit lelőttek, mert tegnap egész nap nyüglődött. Ma is picit nyüszi, de sokkal kevésbé, mint tegnap, és a füleim is alakulnak. Lámpázom őket, így lassan kitisztulnak és a mirigyek is rendbe jönnek.
Ma megyek a nőgyógyihoz 6 hetes kontrolra, de Bábaildi már megnézett, így nyugodt vagyok.

Mindenkinek sok puszi!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszti vigyázok!!!!!!
remélem nem haragszol,hogy zargatlak? :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon nem jár erre senki...
:?:

Jól vagytok??? Nitácska? Megy a drukk. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


én megvagyok de ma ha megyek akkor leszakad a derekam és fáj a hasam alja kétoldalt......úgy birok menni mint a 88 éves nagyikám......... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitacska pihenj sokat, már csak 3 hét :D:D:D Aztán nem lesz időd...

Etelka, veled mizu? Pocak gömbölyödik? Mikor mentek dokihoz? UH képet hozol?

Morca, fiúk jól vannak?

Velünk minden oké, most hogy nincs annyira meleg, Dórinak nagyon jó kedve van, sokat nevet, ficánkol. Ma voltunk másodszorra baba-mama tornán, nagyon tetszik neki :D Ismerkedik a picurokkal, vigyorog rájuk. Jót tesz neki a társaság. Meg persze nekem is. A múltkori torna után volt egy kis izomlázam, de szerintem holnap is számíthatok valami hasonlóra. Pedig nem csináltunk semmi megerőltetőt, csak 7 kg-t emelgetni a fejünk fölé, majd lehajolni, nem annyira könnyű. De persze édes teher :D Októbertől szeretnénk járni babaúszásra is, ha Dórim is úgy akarja.

Legyetek jók!

Puszi

Kép
plutonella
 
 


A babauszi nagyon jó! Örülök, hogy Dóri jól van! Milyen az a baba-mama torna? Gyerek is tornázik, vagy csak anya a baba emelgetésével? Meg sok egyébbel, gondolom... Csak én még nem láttam ilyet. :)

Nitácska, hát ez már a finish! :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, köszönjük az érdeklődést, csak ez a költözködéses mizéria teljesen kikészít.... már napközben is úgy mászkálok itt bent, mint egy zombi.... de nem akarok szabadságot kivenni emiatt most, mert már kiszámoltam, hogy amik megmaradtak szabadnapjaim, azokat a szülési szabadságom elé tolom, és így novembertől már nem dolgozom :) :) :) és inkább most kicsit zombi vagyok, de akkor már pihi lesz :)

Képzeljétek, hétfőn csuklott a Bébi... :lol: kicsit megsajnáltam, de végülis nem sokáig csuklott :) de olyan kis édes volt!!! Most már ha odateszem a kezem, szoktam neki mondani, vagy gondolni, hogy az enyém van ott, mozogjon nyugodtan :) meg ha az apukája teszi oda, akkor sem mindig hagyja abba :D Szerintetek meg tudják különböztetni???? hogy valaki idegen, vagy mi tesszük oda??? Más lehet a kisugárzásunk, mint egy idegennek??

Nitácska, már tényleg a finish lehet ez :) és nagyon-nagyon drukkolunk!!!!!! :))))

Eszty, örülök, hogy alakul a füled! Hátha helyrejön végre!!

Nagyon-nagyon szép napot mindenkinek!!! Majd még jövök, csak lehet, hogy ritkábban.... de hozok most már képeket is!

Plutonella, 23-án megyünk dokihoz :) és utána tervezem, hogy elmenjünk 4D-s uhra is :) :) kerekedik a pocak, hozok arról is képet :) csak most akkora a kupi a lakásban, hogy már végül semmit sem találok.... Mindent azonnal be kellett dobozolni, most meg hogy dobozban vannak, már nem sürgős.... de már legalább nem találok semmit... :)

Beagle is eltűnt kicsit :) és Morcáék is!!! :) Reméljük ott is minden oké, és Bábaildi foga is helyrejön!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!
Etelka de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!
mindjárt eléred a 100.napot!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Erről a kéz a pocakon dologról nem tudom én sem, hogy van. De vhogy itt kívül is megérzi az ember, ha olyasvalaki érinti, aki szereti, közel áll hozzá, nem? Lehet, ez csak egy belemagyarázás, meg nem csináltam kísérletet. :)

Szép napot!

Etelka, várjuk a képeket!

Nitácska, hogy vagy ma?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kép
mai pocikép......
Dóri köszi már jól illetve jobban vagyok.........tegnap óta alig birok menni.......reggel fájt megint a vesém.....de a jobb és nem a bal amibe a kő van........néha már kezdek kiborulni..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! A fogam alakul, vagyis hidat kell csinálni, most csiszolt fogakkal mászkálok, szívószállal eszem-iszom, ha nem ér hozzá semmi, nem fáj. Próbálni már voltam, péntekre vagy hétfőre végleg megkapom. Ez kicsit macerás így, de élő fogak maradnak a híd alatt, nem gyökér-kezeltek. Szóval vállalom a nyűglődést a nemes cél érdekében. Hajaj! Ezek már a nagymamakor gondjai!!!! :? :? :? Mindenesetre a nagymamakor örömei sokkal nagyobbak: Eszterunoka múlt hétfőtől óvodába jár, Barnabás pedig már hasrafordul, gőgicsél, és teleszájjal vigyorog. (lehet, hogy ez nem szép szó, de kifejező). :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Édes lehet Barnika ahogy "teli" szájjal nevet!!!!!!!!!!
fog:te egy hős vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, olyan izgi, hogy Barnus és Danó 1idősek! Ő is ezeket nyomatja! :) Nőnek ezek a gyerkőcök nagyon... :roll: Kitartás a fogakhoz!

Jó nagy már az a pocak!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Csak bekukkantok, majd később jövök és visszaolvasok: Morcáékkal álmodtam, náluk voltunk Dórival vendségségben és ott is aludtunk :D (ez nem tudom, honnan jött, de arra határozottan emlékszem, hogy hajnalban felkerekedtünk és bementünk a kórházba, mert megszületett Nitácska kislánya (tehát nem Barnus :o ) és egy nagyon szép padlizsánszínű rugiban volt és ő maga is nagyon szép volt.
Kissé kaotikus, ugye? :D Nézzétek el nekem, ez volt hosszú hónapok óta az első átaludt éjszakánk. Csoda, hogy Veletek álmodtam? :D :D

Kitartás pocislányok, innentől már féllábon állva is kibírjátok! ;)

Kép
anhel
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Bábaildi, maximálisan át tudom érezni, amin most keresztül mész.... sajna volt benne részem... De jobb lesz :) Eszterunokának minden jót az ovihoz :) tetszik neki? :) Barnabás pedig nagyon kis édespofi lehet :) :) :)

Nitácska, valóban jó nagy már a pocak!!! :) De már nincs is sok hátra! :)

Hoztam megint két képet az esküvőről :) ezeken kivételesen a férjecskémmel vagyunk :) :) :)
Kép
Kép :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!!!
velem minden ok volt a ctg-n........a multkori elég erős jósloknak ma nyoma se volt.........Barni viszont nagyon virgonc volt..........
Ildi szerint vihar előtti csend van.........
ja és kika szobába hinta székbe volt a ctg.....ki se akartam szállni ...........imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!! :) :) :)

Anhel kérlek ne ijesztgess!!!!!!!
apinak meséltem az álmod......nagyon fülig ért a szája.....nagyon szeretne egy kislányt!!!!!!! :wink:

Etelka nagyon helyesek vagytok a pároddal!!!!!!!!!!!!

Ildi neked meg köszönöm hogy válaszoltál minden "hülye" kérdésemre.......és félig el hesegetted már a szülés miatti félelmem!!!!!!
ha lesz 3. baba tuti ő is nálad fog születni!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, örülök, hogy minden renben! Ne félj, tök jó lesz idekinn találkoznotok! :)

Etelka, te olyan csini vagy! Nameg Apa is. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!!!!!!!!
jaj csajok apikámat leütöm esküszöm...........minden áron azt akarja hogy ma szülessen meg Barnika...........én viszont nagyon nem.....ma van a gyökér anyósom születésnapja.......tehát ma holtak napja van..........de Barnika okos és még jelét se adja hogy ki akarna jönni!!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zdori: valóban olyan gyorsan nőnek, alig győzi az ember örömét lelni Bennük! :lol: :lol: :lol:
Nitácska: ne izgulj, úgyis a 38. héten szülünk, szerdán még elmegyek Esztergoma kirándulni (megjutalmazom magam a fogak miatt), utána jöhet a mehet! :? :? :?
Azt még le kell írnom, hogy Eszty húga is velem fog szülni, nagyon hasonlítanak egymásra, külsőleg is, derűs temészetükben is. (Eszti, nem baj, hogy megírtam?), Eszty Danója pedig szintén az anyukájára hasonlít, és tüneményes-mosolygós.
Ezt még le kell írnom: tegnap Szidónia, Zselyke, és Keve nevű gyerekek születtek. Előző éjszaka Málna és Anasztázia. Szerintetek gondolnak a szülők arra, hogy a gyereknek felnőve is ugyanaz lesz a neve, mint kicsinek? Jópofa lesz "Málna néni" 40 éves korában.....
bábaildi
 
 


Ildi jó és kellemes kirándulást!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Viccesek ezek a nevek, de gondolom a szülők sem egyszerű esetek...

Nitácska kitartást még, és szurkolok, hogy minden rendben menjen.

Etelka nagyon aranyosak vagytok :D

A baba-mama tornán a baba is tornázik, masszírozzuk a lábait, kezeit, talpait, tenyereit :D. Simogatjuk a hátát és közben pedig mondjuk a mondókákat. De tök érdekes, hogy mielőtt elkezdődik, szinte minden baba nyűglődik és amint elkezdünk énekelni, elhallgatnak. Szóval nagyon tetszik nekik. És itthon is csinálom vele a gyakorlatokat és nagyon tetszik Dórinak.

Anhel, még mindig Dóri fogacskája a nem alvás oka? Mennyi idő alatt jön ki? Mire számítsak?

Morca, merre vagy?

Jó éjt és jó hétvégét...

Kép
plutonella
 
 


Morca jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

meg vagyok.. :P :P leginkább olvasok, gyors üzemmódban.. :P :P nagyon sokat éjszakáztam mostanában, ráadásul jó sok dolgom van, most is éppen szét verjük a wc-t, mert átrakjuk az ajtót a fürdőszobai oldalra.. :P úgyhogy nem unatkozom.. :P :P mire a géphez jutok, már csak olvasni van erőm.. 8) de azért igyekszem jönni.. :lol: :lol:

amúgy a hajnali balhék elmúltak, valószínűleg a fogacskái generálják ezt a maratoni szopit Ákosnál.. :roll: de kaptak egy csőrös poharat, bár nem emiatt, de ha felébred odaadom neki, és abból iszik vizet.. :P ez bevált, mert nem kell felülnie, nem ébred fel annyira, ezt is szívni kell mint a cumit, gondolom a szopigény is valamennyire kielégül, mert alszik is tovább sírás nélkül.. :P :P úgyhogy most visszaállta rend hét körül kel csak cicizni.. :P :P

Anhel: nagyon jó kis álom.. :P :P egy része meg is valósítható.. :wink: :P

Etelka: nagyon csini kismami vagy továbbra is, és nagyon helyesek vagytok a férjeddel.. :lol: :lol:

Plutonella: de, jó, hogy bejött nektek a torna, legalább kimozdulhattok egy kicsit.. :lol: :lol:

Bábaildi: örülök, hogy jól vannak az unokáid, remélem a fogaid miatt sem kell már sokat szenvedned.. :P

Nitacska: nagyon helyes poci.. :P :P kitartás, már nincs sok hátra.. 8) várom az sms-t.. :wink:

Beagle: este küldöm a privit.. :wink:

szerintem csinálhatnánk megint egy talit, persze nagyobb létszámmal mint a múltkori.. :wink: :lol: :lol: mit szóltok hozzá..:?: :?:


na mennem kell ajtót festeni.. :roll: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi, jó kirándulást! Úgy tűnik, még azért kényeztet minket az időjárás egy darabig és nem vált át hirtelen hideg őszre. Ma szinte strandidő van!
Málna nénihez még annyi, tavaly, mikor hordták ki reggel a "kenyereskocsikon" a babákat, mindig megnézegettem ám a többieket is, olyan édesek már akkor is, amikor még kvázi egyformák (csak ott feküdtek és vagy visítottak vagy bambultak álmosan a kis egyenpólyáikban) lestem ám a nevüket is. Brendon, Kevin...hogy tudtam én örülni pl. egy Tamásnak. :D

Plutonella, ez a babamama torna tök jó lehet, olyasmi, mint a babamasszázs, élvezeti értékét tekintve mindenképpen. :) Dóri 2-3 hónapos koráig megállás nélkül bírt sírni, akkor még nem tudtam, hogy a fogai miatt, viszont ha babamaszira mentünk, ott kivirult.
Fogak: szerintem igen, azért ilyen cudar a legtöbb éjszakánk mert most a rágófogai jönnek pár napja. Kettőt kitapintottam. Este homeós bogyó vízben oldva, plusz egy kis dentinox és viszonylag fájdalommentes az éjszaka. Dóri nagyon korán kezdett fogzani, 3 hónaposan már kint volt 3 fogacskája. Azok is megviselték persze, de éjjel nem volt az mint most pár hete (2 óránként fejhangon felvisítás). De ne ijedj meg, egyátalán nem biztos, hogy Dóridat is ennyire megviseli majd. Mindenesetre Ildinek igaza van, a homeós bogyók sokat segítenek. Tankolj be szerintem Te is. :)
Ja, én úgy vettem észre, az első fogak pár nap alatt kibújtak (ahhoz képest, hogy érzékeltem, be van dagadva az ínye).

Morca, Neked is kitartás a felújításhoz! Kemény lehet bármilyen meló a két gyerkőc mellett, de legalább már a csőrös pohár enyhített az éjszakákon! :)

Beagle, merre vagy? Voltam Liliputizni, nagyon jó kis cipőt vettem Dórinak! És ez az első cipő, amit nem akar mindenáron letépni magáról.

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, minden rendben velünk.

Anhel: Ma mentünk volna liliputi boltba, de Dórim átaludta a délelőttöt és nem jutottunk el. Úgy örülök hogy bevált nektek, megmutatod melyiket vettétek? Tanácstalan vagyok cipő ügyben még mindig, de egyre jobban efelé hajlok. Mindenképp elmegyünk de szerintem csak jövőhéten.

Etelka: jók a képek nagyon, alakul már a pocak.

Morca: Tali ötlet szupi, tööbiek lányok mit szóltok hozzá?

Nitácska: Jó nagy a pocid, igazi finisben lévő pocak :D jól vagytok?
Vendég
 


Morca benne vagyok a taliba de várjatok meg míg megszülök és lehet utazni Barnival!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Zsuzsi hát jól vagyok de elég sokat kínlódok már!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beagle, én ezt a kis pisztáciaszínűt vettem meg végül Dórinak. Beltérre szuper, de a homokozóba már nem olyan jó. Úgyhogy egy sima bőrt (ez velúr) fogok következőnek beszerezni, mert az kevésébé kényes. Ezt is ki lehet tisztítani, csak játszóterezés után mindennap kell mosogatni. Egyébként isteni. Bármelyik másik is szerintem, barátnőm is vett a kisifiának ugyanilyen fazont és bebújósat is bőrben.
http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... xl&catId=2

még jövök később

Kép
anhel
 
 


Hahó!

Mio nagy rohanásban pétek óta, szinte csak annyi időre vagyunk itthon 4-5 óránként, ameddig Danó eszik... :roll: DE holnap, remélem, nyugisabb lesz már minden...

Morca, jó, hogy jöttél. Örülök, hogy lenyugodott a szopitéma. :)

BábaIldi, igen, vannak érdekes nevek. De végülis biztos csak különlegesnek tartják a csemetéiket, és ezt a nevükben is szeretnék kifejezésre juttatni, nem? Az meg, hogy nem gondolkoznak előre, hát... Én sem... Ezért a nagy meglepődés, hogy tényleg itt van már mindjárt Samu szülinapja. Már a 2. :shock:

Minden Dóri-babának nyugodt éjszakákat, jó nappalokat, hagyjátok Anyát pihenni!!!

Megyek, mert mi még megyünk el...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak ritkn jövök, de elég sok dolog van körülöttem a babóval. Egyre édesebb: mosolyog, nézelődik, de hamar elkezd unatkozni az ágyban fekve, ha ébren van. :wink:

Bábaildi: dehogy baj, hogy megírtad! Tesó már nagyon várja a szülést veled! Nagyon ügyin kezeli ezt a nehéz utolsó időszakot! nem fél a szüléstől, nem szorong, és ez jó, mert a félelem mit sem enyhít a dolgokon, sőt, csak ront, gátol és hátráltat!
Remélem, jó lett a fogad! És a kirándulás!!
Málna néni!!! Marha jóóóó!!! :lol: :lol: :lol:
Hát nem sokat gondolkodnak ezek a szülők! Csak különleges legyen! De a gyereknek ezzel a névvel kell élni!

Ne haragudjatok, hogy nem reagálok külön, nincs sok időm, de olvasgatlak titeket! És drukkolok mindenkinek!
Jön a szép ősz!
Szombaton délután voltunk manókkal a Normafánál gesztenyét és makkot gyűjteni. Tök jó volt: a késő délutáni napsütés olyan szép az erdőben! Azóta készült makkmarci is már! Orsi egy tünemény!
Minden darab gesztenyét és makkot külön megköszönt, hogy "nagyon köszönöm, nagyon ügyes voltál, hogy találtál nekem gesztenyét!" Azt hittem megzabálom!!! Olyan kedves gyerek!!!

Puszi mindenkinek!!!
eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty, :) ! Nagyon aranyosak a gyerekeidÍ! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Eszti tüneményes lehetett Orsi!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na kész a fogam! Egy órája ragasztották fel, már csak meg kell szokni. Mindenesetre most már mosolyoghatok bátran: :lol: :lol: :lol:
Gyönyörű ősz van lányok! Mindenki aki cak teheti menjen a levegőre, kiránduljon, sétáljon, napozzon. Olvastam a Neten, hogy 67 évvel ezelőtt 10 napos kánikula köszöntött Magyarországra, 30 fok feletti hőmérsékletekkel. Hm! Annyi azért nem kell, de szép és főleg hosszú kellemes őszt kívánok magunknak.
Megyek dolgozni, szasztok!
bábaildi
 
 


Ildi jó munkát!!!!!!! :lol:
én is kirándulgatnék de örülök,hogy luk van a hátsómon!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az egyben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogókendő nyakba "szerelhető" – kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Üdv

MarikoGold
marikogold
 
 


Bocs!

A fényképet elfeljtettem a párnáról. Ez az "M"-es méret, még "XL" változatban is készül.

Kép

Kép

Üdv

MarikoGold
marikogold
 
 


BábaIldi! Örülök, hogy megvan a fogad!!!
Igen, igen, megyünk mindig sétálni, kölkeim nagyon élvezik, hogy lehetnek levegőn. :)

Nitácska, remélem, minden rendben!!!

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri köszi egyenlőre minden ok.......Barni nem akaródzik még kijönni!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Növögetünk: Kép Kép Kép
bábaildi
 
 


istenem de édesek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bábaildi: nagyon cukik a gyerkőcök! Hogy összebújnak, olyan édesek!!!! Nagyon szépen nőnek! És azok a szemek Eszter-unokának: továbbra is a régiek! Gyönyörű!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Nagyon szépek!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!
ma egész délelőtt fájdogáltam.......de mostanra elmult.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?