Új privát üzeneted érkezett!

És néhány kép :lol: :wink:
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Andi szia!!!!!
Úgy örülök,hogy végre Te is vagy .
Ha lesz egy kis időd rakjál fel képeket nagyon kiváncsi vagyok és gondolom a többiek is,meg persze valami részletesebb beszámolót is kérünk.Vigyázz Magadra és a Babáidra is nagyon .
Tejcsivel,hogy álltok?
Puszi Nektek. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kép
Kép
Vendég
 

 
 

Kép
Sophia

Kép
Lucas
Vendég
 


kicsike1 írta:Andi szia!!!!!
Úgy örülök,hogy végre Te is vagy .
Ha lesz egy kis időd rakjál fel képeket nagyon kiváncsi vagyok és gondolom a többiek is,meg persze valami részletesebb beszámolót is kérünk.Vigyázz Magadra és a Babáidra is nagyon .
Tejcsivel,hogy álltok?
Puszi Nektek. :D :D


Tejcsivel hadilábon állunk :oops: :cry:
Gyerekeim zabagépek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi egyszerűen GYÖNYÖRŰEK!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon szép formás igazi babák.Őszinte leszek már irigykedem... :?


Nita rakjál képet az új szerzeményedről.
Hálóinget intézem.igen 1000Ft.darabja.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bocs, ha túl sok a kép :wink:
Én olyan büszke mami vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nem sok a kép egyáltalán!!!!!!!ilyet ne is gondolj.
A büszkeséged pedig teljes mértékben jogos Én is büszke lennék,és valószínű,hogy leszek is.Jöhetnek még képek amikor csak kedved lesz. :D :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kedv az lenne mindig... csak az idő... :roll: :oops: :cry: :wink:
Vendég
 


kicsike őt hozták ma:
Kép
és köszönöm a hálóingeket!!!!!!!

Twinsmomma gyönyörűűűűűűek!!!!!!!!!!!!!!!
úgy meg dögönyözném őket!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Gyere!!!! Kicsikéim ölbe-babák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gyerekorvos szerint nagyon szépen fejlődnek! Már olyan 50-60 dekát híztak a születési súlyukhoz képest :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Twins,
Hááát, be kell valljam sárgulok ;)
Nagyon gyönyörű babák!!!

Délután óta elég furcsán érzem magam, ha eszem jobb, ha zuhanyzom jobb, de olyan furi. De nem lehet egyfolytában csak enni...
pocok001
 
 


Twins!!!!

Olyan szépek a Babák!!!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!
Én is irigy kicsit,már alig várom,h nekem is a kezemben legyen a Drágám!!!!

Kép
jovana
 
 


Pocok: csak nem szülni készülsz már?!

Kép
jovana
 
 


Nem hiszem, valószínű az volt a gond, hogy 11 óta csak egy fél szelet kenyeret ettem...
pocok001
 
 


Sziasztok!!

Úúú mennyit írtatok! :shock: :lol:

de az én kérdésemre nem válaszoltak az érintettek :roll: :cry:

Csilla
Nagyon vigyázz magadra!! :roll:

tesz-veszelek stb, amíg megy a Forma1, és apa nem tud felügyelni rám olyan szigorúan.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zizikém
Mesélj,mesélj magatokróól! :lol:

Csibe
És hogy csak látogatóba jöjjön majd és ha meglesz a baba, küldjön kaját...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pattogó
Komolyan istenként nézek lassan rád.. :roll: :mrgreen: 2 gyerek mellett még erre is van időőd...hát komolyan ilyenkor érzem, hogy lehet, hogy nem a legjobb anya vagyok.. :oops: :roll: Nagyon szép lett a táska! :wink:

a csajaid is nagyon ügyesek, dédi biztos örült neki!
:wink:

Szilveeaa
zseniális ez a bébi szórkoztató központ
ezt a szép és pontos megfogalmazást! :mrgreen:

Kicsike
Kis huncut, pasis a név! :lol:

(az érzéseim ugyanazok,mint a Tiedid, azért nem is jövök túl sűrűn panaszkodni. :oops: :roll: )

Ginuska
mondjuk a szept. 22 az szimpi dátum..........számomra. :P 8) :lol:

Csibe
Előtte az okosítás rémes volt, a beszédhibás csajszi másfél órán át ijesztgetett minket a szülés borzalmaival...
:evil: :evil: :evil: :evil:

Te is eszméletlenül ügyi vagy!! (nekem eszembe nem jutott volna ez az ötlet, de nagyon jóó! :oops: :lol: )

Screen
buli hogy sikerült? :D

Pocok
inkább törölközző mint papírtörlő. :roll: higiénikusabb is és egyszerűbb is.

Sztercsi
az túlzás, hogy minden ok, de kitartok. :roll: :D

Kkia
Az apukáját egy 6 éves kisfiú vezette a legteljesebb nyugalommal, amikor megismertük őket
vagy inkább a kutya a kisfiút nem? :shock: :lol:

Csilla
fogorvos :evil:

Sziszkó
Tök jó buli lehetett ez a gulyásverseny :lol: A középmezőny szerintem nagyon jó helyezés. :wink:

Jovana
Remélem jobban vagy!

Bébinyuszi
fekvésed :( próbálj azért sűrűbben jönni, ha tudsz! :wink:

Kkia
tök jók a régi rucik!:lol: nagyon szerencsés vagy, nincs is joba a régi textilpelusnál...a mostaniak közül nagyon kevés a jó minőségű sajnos. :roll:

folyt.köv
Vendég
 


Andi!

A kép nem sok és a babáid csodaszépek!!! Én meg még csak epekedem :).

Monica te drága, hát neked meg ki nem válaszol? Láttam ám az apróbetűt :). Figyelek!
anyabebi
 
 


Kicsike! Tök érdekes neked is nagyonbabás a vonalzód és 33+6 napos vagy (én is) pedig 28-ra vagy kiírva és én 27-re.
De az a lényeg egyszerre szülünk :) Mi zárjuk a sort meg Betty. :)
anyabebi
 
 


Nita nagyon szép a pihenő szék :D ügyes vagy.
Ami a kép jobb felső sarkában van az nem egészen piros inkább valami sötétebb barack-narancs párosítás.Kissé bénán fotóztam. Férjem meg is jegyezte. :twisted:


Monica már Téged is hiányoltalak. :D
Érzések ?hát igen......próbálom elnyomni a depit és nem beszélni róla.Struccpolitika talán segít ezesetben.Inkább sokat olvasom a topicot és próbálok minél többet írni beszélgetni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


ááááááá véletlenül elnyomtam az oldalt és elszállt amit írtam:evil: :evil: :evil: :evil:

na mind1 akkor csak a fontosak:

Aisha
üdv itt és gratullaa!! neve van már a csajszinak? :wink: bele teszlek titeket is a tábliba! :wink:

Szilveeaa
neked válaszoltam a kérdéseidra, de nagyjából ugyanazokat tudom mondani,mint a többiek. :wink:

Andi
Gyönyörűűek a babák, és eszméletlenül hasonlítanak! :shock: :lol: képet mégmég :oops: :P hány óra hány perckor születtek?
Vendég
 


Anyabébi igazad van eddig nem is néztem.Igaz ma csináltam újra a vonalzót mert eddig nemvolt rajta a Kisfiam neve. :D Ha a dokimnak igaza van akkor Én zárom a sort mert utoljára azt mondta,hogy november 9!!Teljesen megvoltam rémülve,hogy miivan??!!!! :twisted: :twisted: Úgy érzem nem fogom addig kihúzni de akkor is az utolsók közt leszek.Nem is baj mert valakinek a sort is zárni kell :D és különdben is a többiek addigra már túllesznek mindenen és begyüjtjük a tapasztalatokat.hi-hi. :wink: :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Andi: Gyönyörűek a babák!!! :wink: :D :D Még hogy sok lenne a kép??? :shock: :shock: Nem bírok betelni velük!!!! :D :D :D
bobóbaba
 
 


Hahó! :P

Nitácska,
hol rendelted a pihiszéket? :roll:

Jovana,
én most vasárnap talizam a szülésznővel NST ügyben, azaz 36+4-en!

Twins,
de gyönyörűűűűűek!!!!! :D :D :D

Monica,
mi volt a kérdés? :oops: Én szívesen válaszolok! :roll:

Aisha,
üdv itt és gratula!!! :D Írj már Magatokról! Hogy sikerült végül a babó? :D (jöhet priviben is!)

Anyabébi,
hát ezt mondom én is: óriásira nőttem! :shock: :lol: (Vackorral 40+4-en, szüléskor volt 99 cm a derékbőségem, most 36+6on 103, és még nőni fog :shock: - bőröm állatira viszket, akármivel kenem :oops:
De Te is szépen alakulsz!!!! ;) :) :)

Csomag:
nna, ma rászántam magam és összepakoltam! De még nincs kész, mert ugye hazahozó babarucik is kellenek, ezt nem bízom Apára, mert ki tudja, mit hozna be? :lol:
És egész nap mosómedvét játszottam, holnap meg vasalómedve leszek :mrgreen: - sok a babaruha! :lol:

Jó éjt, Lányok! :P

tillidian
 
 


Ja!
Volt egy kérdés: mi lesz születés után az anonim dolgokkal...Részemről szeretném, ha csak Till, Vackor és Lencsi néven szerepelhetnénk továbbra is :roll: - Ti úgyis mindent tudhattok a g-mailről! :wink: Másra meg nem tartozik...

tillidian
 
 


Sziasztok!

Andi!
Csak ismételni tudom,az előttem szólókat!Nagyon tündériek a bébijeid! :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) Szép formásak! :) :)

Anyabébi!
Kikérem magamnak!!!!Mi is 28.-ra vagyunk kiírva!!!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bár az is igaz,hogy nem szeretném kihúzni addig!Nem tom miért,de nekem szimpi lenne az okt 16,18,20.De ne kérdezd miért. :roll: :shock:

Kicsike!
Úgy látom a nagyonbabás vonalzód Neked is késik 1 napot! :roll:

Tilli!
Akkor össze is jöhetnénk egy vasalós napra! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap kimostam 3 heti adagot,ma meg vasalhatom őket! :evil: Úúúúútálok vasalni!!!!! :? :twisted: :twisted: :twisted:
Na,megcsináltad a sajtos tésztát tegnap? :lol: Én igen! :P :P :P
Egy kicsit a végén még át is sütöttem,isteni lett! :lol: :P :P

Szilveeaa!
"Nálunk ez alapból kizárt, mert éhen halna amíg arra vár, hogy felbéredjek reggel (délelőtt)." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa így járt! :D :D :D :D :D

Őzike!
Nekem is mondták a múltkor az uh-n,hogy van haja! :lol: De fogalmam sincs,miből látják.De hát ők az okosok,biztos jobban értenek hozzá! :roll: :roll: :lol:
Jó nagy babód van,és még van 2 heted! :roll: :roll: :shock: :shock:

Aisha!
Én is had üdvözöljelek köztünk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép dolgokat vettetek a lánykádnak! :lol: :wink:

Betty!
Végül is tegnap megszült barátnőd? :lol: :lol: :lol: Képzeld az én barinőm tegnap hajnalban, 15.-én 5 órakkol szült meg csaszival.Nem így volt Neki tervezve,de ajnos nem tudta kinyomni a babát.Niki elég alacsony termetű és hozzá képest a kislánya nagy volt.3600 gramm és 53 cm.És Elizabetnek hívják.Koromfekete nagy haja van,igazi moncsicsi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kkia!
Mi egyetlen egy vékonyabb sapit vettünk Neki,de van egy meleg téli overállja is,és annak van kapucnija.Szerintem így elég lesz Neki.
Sima kis téli kabit akartunk,de sehol nem kapni itt nálunk.Így a Tescoban vettünk egy overallt.

Édi,Bébinyuszi,Betty!
Megnéztem a képeket a gmail-en! :lol: :lol: :lol:
Nagyon szépek vagytok! :D :D :D :D :wink:

Képzeljétek tegnap Martin 4 alkalommal kezdett el csuklani! :shock: íNem sok ez egy kicsit egy napra? :?: :?: :roll:
Igaz,mint már írtam Bettynek,tegnap született meg barinőm kislánya.Lehet az Ő egészségére ivott ennyit? :lol: :lol: :lol: :oops: :wink: :wink: Mondtam is páromnak,remélem nem lesz nagy alkesz a kis drágánk! :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó reggelt Lányok,

szülésznő:
szerintem elég felvenni vele a kapcsolatot az első esedékes CTG előtt. Én a 35. héten hívtam, mert mondta a doki, h eléggé népszerű és ha nem ér majd rá az 'időpontunkban', akkor kell egy B terv is :D

Nita,
nagyon jó a pihiszék, hol rendelted? Én is szeretnék egy hasonlót, mindenki dicséri.

Aisha,
üdv itt! :) Nagyon szép a babaszobátok!

Twins,
ikrek szenzációsak. Mindig könnyet csalnak a szemembe! Olyan jó Neked, h már babázhatsz! Nem vagy hulla fáradt? Gyere, ha tudsz!

CSAJOK! Már csak nagyon kevés van hátra!!!!!!!
Ma megkértem a babámat, h MA NE jöjjön, mert a nagyimat kell Pomázra vinni rehabilitációs intézetbe. Csak én érek rá, aki vezetni is tud... :oops: :shock:

Várom a védőnőt :evil: 9-re, aztán kilövök. Hozza a recepteket.

Mostanában éjjel arra ébredek, h a torkom ég a gyomorsavtól. Ekkor elszopogatok egy Rennie-t és folytatom az alvást. És egy kicsit nyűgös vagyok mindettől.

Kicsike,
mész ma a szülésfelkészítőre? Én sajnos nem tudok az említett okok miatt :(

Kép
screen
 
 


Screen!
Nem írtál a meglepi buliról! :roll: Hogy sikerült :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó reggelt!

Sziszkó: Jól van n én úgy emlékeztem csak 3-an vagyunk ilyen tejfölösszájúak (33. hét :)), de már megnéztem szóval helyesbítenék :
Char, sziszkó, Kkia, kicsike, Betty és Én zárjuk a hónapot, :oops:

Screen: jó neked, hogy csak "mindettől" vagy nyűgös, én MINDENTŐL! :oops:

Azt mondta az uram, hogy jó lesz ha végre már megszülök, mert néha (mindig) kibírhatatlan vagyok :oops:
NADE EZVAN!!! :lol:

Egyébként én az őszi szünetet céloztam meg (amit szerintem pont miattam raktak ilyenkorra :lol: ) Október 23-November 2.
IDEÁLIS IDŐPONT :)
anyabebi
 
 


Anyabébi!
Remélem nincs hari,hogy írtam! :) Csak vicceltem,nem komolyan gondoltam! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Na,talán most gyorsan sikerül írnom....

Nem sok időm van,mert szinte egész nap egyedül vagyok Pannival,ráadásul a férjemék kimennek 5 napra Belgiumba koncertezni... :? De apukám jön holnap segíteni,így talán haladok valamire.
Ráadásul Panni belekezdett az ő kis dackorszakába.Most pl. nem hajlandó lépcsőzni.Így ha nem akarom,hogy fél óra alatt tegyük meg a 2 emeletet,inkább ölbekapom,és csak reménykedem,hogy nem indul meg a szülés a sok cipekedéstől.

Twins,nem viccelj,ilyen képekből soha sem sok!!
Aisha,és Zizikém!Még nem is üdvözöltelek titeket!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


No, komolyodik a helyzet. Tegnap jósló fájásaim voltak… És a pocim is kicsit kezd leereszkedni… Azért remélem két hetet még tud várni a baba. Most hétvégén szigeteljük le a tetőteret, utána még festeni is kell… (ez a babaszobát szerencsére nem érinti, de mégis) És még van néhány apróság, amit meg kéne venni…

Ma pedig a kedvesem majdnem kinyírta az önkormányzatnál a csajt. Bementünk az apasági miatt. De nem fogadta el a válási határozat jogerőre emelkedéséről szóló papírt. A Tomi úgy káromkodott, hogy egy kocsis is megirigyelné. Én meg hazafelé elsírtam magam, hogy akkor nem az ő nevére lesz anyakönyvezve. De megígérte, hogy majd okosba elintézni… Remélem…

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziszkó,

a meglepi buli nagyon jól sikerült, tényleg meglepetés volt, az ünnepelt nem sejtett semmit sem. Kb. 50 vendég volt, mind tök csöndben kuksoltak és izzadtak a galérián (ami jó nagy) és egycsapásra belekezdtek a 'boldog szülinapot' nótába és lufikat engedtek le mindannyian. :D 8)

Anyabébi,
na jóóóóóóó, én is mindentől nyügi vagyok. Pl. vasaltam vagy 15 percet oszt folyik rólam a víz.

:roll:

Kép
screen
 
 


Sziasztok kismamik!

Már úgy vártam a mai napot, hogy délután újra lássuk babcikát...de este annyira elkeseredtem, anyukám hívott, hogy a nagymamám nagyon rosszul van már, órái, legfeljebb napjai vannak hátra. 89 éves, sokat szenvedett az utóbbi néhány hónapban, de megígérte még nekem két hete, hogy megvárja a dédunokáját...de sajnos úgy néz ki, hogy mégsem :cry:
Fantasztikus nagyszüleim voltak, egyszerű falusi emberek, de az összes szép gyerekkori, nyári emlékem a náluk töltött nyarakról származik...Alig aludtam éjszaka, szegény Kristófot is stresszeltem, fészkelődött sokat, keményedettt a pocakom rendesen :(


Twin, gyönyörűek a bébik! És tényleg nagyon jó étvágyuk lehet, ha már ennyit híztak. Az ismerősünk aug. 21-én szült császárral és még csak most kezd indulni a tejcije, szóval még bármi lehet...

Szisz, kiskabátból / overálból mekkorát veszel?

Screen, neked kell vezetni? Remélem, azért nem mentek messze.

Nita, szuper a pihi szék! Ezt már újszülött kortól lehet használni?

Moncsi, kutyafiú...az előbb jött a postáscsaj, hozott egy utalványt és megkért, hogy ne is jöjjek ki a kapun kívülre, inkább becsúsztatja a papírt meg a pénzt, mert ő annyira fél Zeuszkától...pedig a világ legjámborabb pónilova szegényke...és mégis mindenki fél tőle...Egy előnye van, semmilyen szórólap nem kerül a postaládánkba, mert általában nem mernek közel jönni a kapuhoz a szórólaposok :D

Anyabébi, igen, mi is a tejfölös szájúak közé tartozunk, bár nekem rövidebb volt a ciklusom, amit a vonalzó (és a doki) nem vesz figyelembe, így az én számításom szerint ma betöltöttük a 34-et. Mi kinéztük magunknak az október 22-23-at :roll: De ma majd a dokibácsi nyilatkozik, hogy hogy állunk. Mindenképpen skorpió lesz a drága. Ha érdekel valakit, felteszek egy asztrológiai jellemzést a Skorpió gyerkőcről.

Csibe, önkormányzat :evil: :evil: :evil: Hihetetlen, hogy ebben az országban mi megy bürokrácia terén...még a legegyszerűbb dolgot sem lehet egy lépésben elintézni. De ne idegeskedjél rajta, hagyd, hogy az urad kézbe vegye a dolgot :wink:

Elbúcsúzom, kicsit vízszintbe helyezem magunkat.

Kép
kkia
 
 


Kórházi csomag, a tegnapi nap után, ma gyorsan összepakolom…

Anyabébi, köszi, lehet hogy én is teszek be hálópólót is. Bár nem tudom, hogyan fogok én abban aludni. Én semmit sem viselek el magamon alvás közben. Valahogy mindig a nyakamra csavarom…

Sztrecsi, a Szent Istvánban azt mondta a szülésznő, hogy az elsőként szült nőknél is csak jó 50 %-ban van gátmetszés. Ez a szülés közben derül ki, nem lehet előre megmondani.

Kicsike, grat a jó laboreredményhez! :)

Twinsmomma, nagyon szépek a babácskák! Kicsit irigylünk ám!!! :D (milyen kis komolyak)

Screen, te melyik szülésznőt választottad? Én ugyan nem szeretnék választani, de kíváncsi vagyok, hogy mire számíthatok.

Kkia, én pont ezektől a hatalmas kutyáktól nem félek egyáltalán. Ezek tényleg olyan kis nyugodtak. Egy ismerősünknél van egy óriási berni pásztorkutya. Lehet vagy 80 kiló és úgy hízeleg, mint egy macska.
Az önkormányzat monnyon le!!! :evil: De a párom nagyon édes volt, káromkodott még hazafelé is, amikor észrevette, hogy pityergek. Félreállt és nem győzött vigasztalni, hogy mennyire szeret és ne haragudjak. Pedig nem is miatta sírtam. És megjegyezte, hogy tényleg érzékenyebb vagyok, mint szoktam lenni. :) Imádom… Kép

Skorpió gyerkőc… hihi, közülünk Pattogó és én vagyunk skorpió jegyűek, valami ilyenre számítsatok. :D Irtó szélsőséges jegy, és a legtöbb horoszkóp nagyon nem szereti.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Screen nem megyek mert dolgozom és sajnos nemtudok elszabadulni. :?


Vcsibe még bírjál ki pár hetet! :shock: Nehogy megszülj korábban.
Párod biztosan elintézi,hogy a nevére vehesse a Babátokat.
Kb. az Én Férjem is így beszélt volna a nővel,és akkor még örülhet,hogy nem kapta ki az íróasztalától. :twisted: :twisted:
Elhiszem,hogy nagyon ideges voltál de nyugi biztosan megoldódik.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Till.Screen innen rendeltem:
http://bebibolt.hu/index.php?main_page=index&cPath=54_170
Kicsike nekem tetszik az a szinű hálóing.....
Kkia igen újszülött kortól használható!!!!

nekem reggel óta menzis " fájásaim" vannak......nem erősödnek de nem is gyengűlnek!!!!!!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita meg ne szülj még nincs meg a hálóing!!!!!!!! :shock: :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Vcsibe!
De édes lehetett a párod! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy mit értett azon,hogy okosba elintézi? :roll:
És előreláthatólag mikor mondják ki neki a válást? :roll:
Szegénykém,nagyon sajnállak! :cry: Biztos én is elsírtamm volna magam.Én alapból is elég érzékeny vagyok! :oops: :oops:

Kkia!
Az overallra az van írva,hogy 3-6 hónaposnak megfelelő.
De így télen azért jobban aláöltöztetjük őket,így legalább a tavaszig jó lesz rá. :lol: :wink:
Amúgy én is nagytestű kutyapárti vagyok.Sokáig volt egy németjuhászom.Ha jól emlékszem 13 évig élt szegénykém! :)
És még nagyon tetszenek a Rotik is! :lol:
Sajnálom a nagyidat!Mondjad neki,tartson még ki kb 1 hónapig,hogy láthassa Kristófot! :roll: :roll: :roll:

Nita!
Akkor lehet már várhatom is az smsed????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Huha, jó sokat írtatok mióta nem néztem ide. Nekem is vannak jósló fájásaim, tegnap igen erősek voltak, már azt gondoltam itt az idő.

Köszönöm az üdvözleteket :)

Nita: nekem is tetszik a pihiszéked, nekem apácska egy hintával állított be egyik nap :) ő nagyon ügyes vásárló, néha meglep.

Én is beszereztem jó olcsóan hálóingeket, néha egész nap azokban tengek lengek, de jól néznek ki.

Tilli: képzeld el, természetesen jött 5 hónapra a vetélésem után. A doki épp clostyt írt fel, és megkért, hogy teszteljek mielőtt elkezdem enni. A teszt szép erős volt, így cloty a kukában végezte...

Kérdezetetek a névről: hát ez kérdéses, én Zsebinek hívom még mindig, édes reagál simogatásra, beszélgetésre. De a listából még nem választottunk nevet. Apácska azt mondta szeretné látni az arcát és akkor döntünk együtt. De mivel apácska nem magyar, és nem is otthon élünk nem magyaros hangzású neve lesz úgy tűnik, vagy magyarul érdekesen hangzó. Pl: Sheza, Tisha, Zyva.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Twinsma
Gyönyörűek, formásak a kicsik :lol: Ha lesz egy kis időd, légyszi mesélj a szülésről, az élményeidről - csak annyit tudunk, hogy csaszi volt :)

Nita
Mérd az időt!!! Mennyi szünet van két fájás között??

Jovana
Én is kb a 36.héten taliztam a szülésznővel, és remélem nem felejti el, hogy ki vagyok, mert annyi kismamija van :roll:
Ha viszont a Kútvölgyibe kell mennem, ott nincs is szülésznő, akit ismernék :cry:

TillNyugodtan maradj inkognitóban, teljesen igazad van :!: Szóval ma vasalómaci vagy :lol: Hát ma nekem is kellene, egy csomó inget is :roll:
Ja, és én se siettem el a pakolást, kb egy hete raktam össze a cuccokat, most meg a babának pár holnit, mert a szülésznő szerint a SOTE-n se szívesen adnak semmit, és görbe szemmel nézik azt, aki nem viszi be ami kell :evil: Ebben csak a az a klassz, hogy egy csomó TB-t fizet az ember, és ennyi sem jár érte :x

SziszkóAkkor jó kis hajasbabáink lesznek :lol: A csuklás nem gond szerintem, nálunk is többször jelentkezik mostanában, igaz csak pár napja 8) Ez állítólag nem rossz a babának.. Barátnődnek gartula :!:

Screen
Vigyázz az úton :!: A gyomorsav elvileg a végén újra lecsökken, ha a baba 'leszáll'..ha így nézzük, szerintem azért még van időd neked is :) Nekem is azt mondta a doki, hiába ilyen nagy, úgy tűnik kivárja az idejét, mert még nem ment le amennyire kell..

Zanikó
Vigyázz tényleg, azért ne legyél egyedül :!: Jó, hogy megy az apikád :!: A dackorszakot tényleg át kell vészelni, és ez neked most különösen nehéz lehet...azért próbálj meg ne túl sokat cipelni...

Csibe
A jóslófájások állítólag ilyenkor már normális ha vannak, de azért vigyázz magadra és ne idegeskedj holmi bürokraták miatt :!: Ja, mi úgy döntöttünk - illetve már régóta téma ez, de most, mivel leegyszerűsíti a dologokat és tényleg ezt is szeretnénk, az apasági hercehurca helyett inkább gyorstalpalóban összeházasodunk, úgyhogy kb 2 tanúval ezt meg is tesszük holnap :D

Kkia
Sajnálom a nagymamidat :cry: Hátha megvárja azért a kis dédunokát....
Anyukám is skorpió, és egyáltalán nem illenek rá a jegy fő jellemzői..és imádjuk :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Olvasó üzemmód-

Jelentem én okt 26-ra vagyok hivatalosan kiírva. Akkor én is zárhatom a hónapot. De sztem előbb meglesz. Legalábbis megbeszéltem a Törpivel.

Rohanok tovább. Majd jelentkezem.


ANDI!!! IMÁDNIVALÓAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


BettyAkartam még neked írni, hogy nagyon csini voltál azon az esküvőn :lol:

AishaÉrdekes, de szép nevek :D Hogyan kerültél ki Sheffieldbe? Milyen ott az élet?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike: a férjem családja itt él, ők hívtak bennünket, aztán itt ragadtunk. Az élet érdekes, más mint otthon, valamiben jobb, valamiben rosszabb. Én pl a 7. héttől tudom a szülésznőm nevét és találkozunk sokat. Épp az elmúlt héten volt itt, és beszélgettünk vagy 2 órát.

Az ki is maradt, hogy az ikrek gyönyörűek, hát elhiszem, hogy 24 óra kevés.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Őzike!
Akkor nagy-nagy GRATULA a holnapi villámesküvőhöz!!!!!!

Aisha!
Olyan butának érzem magam,de fogalmam sincs hol van Sheffield! :oops: :oops: :oops: :oops: Esetleg Amerika?Bár lehet,hogy hülyeséget írtam!Sorry!Segíts kérlek! :oops: :oops: :cry:
A Thisa nekem nagyon tetszik! :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


nyugi.....egyenlőre elmúlt...sikerűlt aludni.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi: gyönyörűek a babáid!!! Úúúúúgy megnyöszörgetném őket.. :oops: :lol: Kép meg nem sok. Jöhet még. :D

monica: Na azért ne vessük el a sulykot. :roll: Valamit valamiért... Táska van, rend nincs... :oops: Gyorsba vázolom a helyzetet.. Játékok szanaszét, ruhák szanaszét. :oops: :oops: :oops: Vagy varrok, vagy háztartást vezetek. És igazság szerint szívesebben varrogatok, piszmogok, szöszölök, molyolok, mint takarítok.... :oops: :oops: ciki, de sosem voltam rendmániás.. :oops: Nem is nagyon szeretem, ha jönnek hozzánk. Én olyan megülök a seggemen remetemama vagyok. Nekem a társasági élet bőven kimerül abban, hogy itt beszélgetek veletek, chatelek, meg az utcán ha találkozom ismerőssel, vele fecsegek egy fél órát. :roll:

vcsibe: mit nem fogadott el az a hülye p..csa egy hivatalos válási papíron??? :roll: :shock: :shock: :shock: kapjabe komolyan... :evil: :evil: :evil:
Én pályázom skopió kölökre. Az igaz, hogy a legtöbb jegy utál, de én imádom magam... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kkia: sajnálom a nagymamidat. :cry:

nita: huha :shock: És már a 38. hétben vagy?? :shock: Apám.

aisha: gyönyörűek a nevek!!! Tényleg. :D

csuklás: nem baj, sőt. Erősíti a baba tüdejét! :D Bencus mindíg kb 20 percel az után csuklik, miután vmi édeset eszem.. :lol: :lol:

Én is okt 26.-ra vagyok kiírva, és befektetés előtt még 4 napig lehetek 26.-a után itthon. Vivi 40 hétre jött pontosan, Lara 2 napot ráhúzott, de ő még maradt volna tovább is, ha nem indítják. Ebből kiindulva, lehet Bence megvárja a karácsonyt... :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Őzike: nem semmi :)

Sziszkó: nem vagy te tudatlan, mert ott is van egy, de az angol részen lakom.

Nita: drukkolok, 1 hét van köztünk :) aludj, pihizz és babó tudni fogja mikor jöjjön :)

pattogobolha: Zsebi is ilyen, édes körül csuklik, de kis masszírozással elég hamar elmúlik. Na azért nem marad olyan sokáig :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


ŐZIKE HA LEHET AKKOR GRATULÁLOK ELŐRE A HOLNAPI ESKÜVŐHÖZ.NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Lemaradtam? Őzike nagyon sok boldogságot kívánok nektek együtt!!! :D :D

Ja nem is meséltem. Tegnap estére olyan szinten antiszoci lettem, hogy már majdnem sírtam, hogy miért nincs még okt vége... :oops: Elegem lett estére. De miért nem tudom. Reggelre elpárolgott minden hülyeségem. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziszkó, félreértettél, én voltam férjnél. 8 ÉVE váltam el! Elsőre, amikor a csaj megkérdezte, hogy voltam-e férjnél, nemet mondtam. Irtó régen volt. És a párom szerint csak akkor kellene igazolni a válást, ha azt 300 napon belül bontották fel. Szóval nekem igazából nem kéne, csak az a hülye önkormányzat kér! :evil:
Úgy akarja elintézni, hogy közjegyzőnél nyilatkozik, elméletileg jó kell hogy legyen. Vagy simán lefizeti az anyakönyvvezetőt majd. Ez az okosba módszer. :lol:

Aisha, mázlitok volt akkor ezzel a babával. Képzelem mekkora meglepetés lehetett, hogy csak a doki kedvéért csináltál egy tesztet. :D

Őzike, mi nem szeretnénk holmi gonosz bürokraták miatt összeházasodni. Hogy valami alkesz nőszemély magyarázzon 15 percen át hűségről, meg ilyenekről? :o Én már egyszer elcsesztem (onnan a fenti tapasztalat), a Tomi pedig 13 évig élt együtt egy csajjal esküvő nélkül. Minket csak Elvis adhat össze Vegasban. :lol: Ha már odajutunk, megadjuk a módját. :D
Neked gratula előre is az esküvőhöz! :D

Pattogó, a gyámügyes csaj igazából valami bírósági papírt kért, de olyannal nem tudok szolgálni. Akkor már jó egy éve nem éltünk együtt, a válást simán kimondták, mert az exem új pics@ja már a kölykükkel volt terhes (egy kicsit nem csípem őket). Tojtam az egészre, csak jöttek a papírok…
Ha Bence megvárja a karácsonyt, akkor te leszel a Télanyó!!! És méretben lepipálod a Télapót! :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: