Új privát üzeneted érkezett!

Ha jól emlékszem, valaki emlegette itt Tasnádi profot (Heim Pál Kórház) egy éranyajegy (tűzfolt?) miatt, de nem sikerült visszakeresnem, h ki volt... Na mind1, az érintettnek egy link alább a dokiról, ma bukkantam rá egyik kedvenc blogomban... :shock: :shock:

http://homar.blog.hu/?token=e1f2fcbf5707ad3754ee1290af4a8b38

Kép

Kép
zsüci
 
 


Köszönöm mozza, rá is kerestem a guglin,

http://patikaszentanna.hu/?p=sztanna_hir2&id=993
1 találat, kevés infó, lemegyek a patikába szétnézni.Tinu :cry:

Kép
Kép
zili
 
 


Pumukli!
Sehogy 8) Arra van oltás amit már ismernek,a módosultra majd csak utána tudnak gyártani...de lehet utána megint módosul :lol: Jó mi :?

annus11
 
 

 
 

Pumukli, abba a gyönyörűséges Majatortába is bele tudnám ám fúrni az arcomat :-) Gyerekek, ti azt elképzelni nem tudjátok én mennyire nem voltam édesszájú. Most meg. Még a lúdlábat is meg bírom enni. A LÚDLÁBAT!!!! :shock:

Netti, várjuk a fotót, biztos nagyon csini leszel. De szerintem téged Boróka öltöztet a leginkább :wink: És van hozzá cipőd? :-D

Esztó! Szorítok, hogy te gyorsan túl legyél a nyavalyán (akármi legyen is az), Álmi meg egyáltalán ne kapja el.

Annus, hétvégén én is megyek őszi cipőt venni. Már alig várom :-) Valami kényelmes, sétálós Skechers-re gondoltam, de olyan szarrági lettem mostanság. És az meg ollan drága....

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zsombi nagyon édes kis fickó,pont ilyen a haja Árminnak is hátul és oldalt van sok és a feje tetején most nő :D .

Netti, már várom a képet kiváncsi vagyok rá milyen és használat kőzben is csinálj képet. :wink:

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Hú, mire elolvasok egy oldalt, már itt is a következő! :-)

Csilla, Réka, üdv közöttünk!

Pumukli, jobbulást!! Esztó, Te meg remélem, hogy megúszod!

Arik vagytok, hogy ügyes voltam a defekttel, de első pillanatban egy hajszálnyira voltam a sírástól. A férjem Szombathelyen én meg egy erdő kellős közepén....
A pasi magától állt meg, közben megetettem Iringót és az álmosságtól Gyöngy is elaludt hátul, így mire a gumishoz értem, már csend és nyugalom volt! :lol:
Ja, durranás nem volt, egy nagy szögtől szépen lassan leeresztett ameddig bent tárgyaltam a rehabon.

Mostanában kevesebbet leszek, mert a tesóm ügyei nagyon pörögnek, önkormányzathoz, bíróságra, szociális munkásokoz rohangálok, én leszek az ideiglenes gondnoka, úgy érzem, hogy lassan kikészülök, ezért zabálom a csokit ezerrel.
Ha jövőhétre sikerül lefuttatnom a dolgot, akkor csütörtökön én is megyek a talira, erre a hétre esélytelen, pedig már úgy megismerném Vannit!

Erzsi, aranyos vagy, dehogy intéztem, majd jövőhéten.....

Zsüci, neked még szerettem volna valamit....... mindjárt visszanézem, hogy mit! :-)
Vendég
 


megvan Zsüci, lassan nem csak babaszám rekordot, hanem ha így haladunk, akkor hozzászólás szám rekordot is döntünk! :lol:

Tinu, na akkor te sem vagy szerencsés az autóval a héten. Az én első és egyben utolsó koccom is a másik hibájából volt, aki el is hajtott rögtön! :twisted:
Vendég
 


Na én is itt, lányok alszanak :) Zsófi kapott szülinapjára egy kis mozdonyos játszósátrat, abban alszik, nagyon vicces :lol:

Netti, mondta a férjem, hogy szerinte kinn voltatok, amikor ment dolgozni, csak nem látott be rendesen, csak azt, hogy sötét hajad van :lol:
Vendég
 


Gyongyi, van persze :lol: es Boronak is lesz :lol: de most leszamitva h Gucci, maga a kenguru tenyleg nagyon szuper! tok elfer benne,mert nagyon konnyu. sokkal kenyelmesebb nekem mint a baby bjornunk.. szoval tok megerte :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


panndi, igen igen :lol: eleg sotet, fekete! :lol: mindig kint setalunk abban az idoben.. es most csak az udvar hatso reszen lehet, elol no a fu :lol: persze mindig ralepek veletlenul..
Mar azon is gondolkodtam h ha oldalrol vki benez tok hulyenek nez, mert reggel nem oltoztetem fel Borot hanem egy takarot radobok azt ennyi, de kivulrol ez ugy nezhet ki h cipelek egy takarot korbe korbe :shock: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu, sajnálom a kocsi-ügyet. :( Én se vezettem 11 évig, aztán mikor napi 3 órát kellett BKVzni a munkahelyre, rögtön kedvem szottyant hozzá. :lol: Elején para volt úgy beülni, h "elfelejtettem mindent", ráadásul pesti forgalomban, de hozzászoktam és szeretem! Szal: hajrá, lányok!

Készülődnöm kellene, elkészültek a fotók a DM-ben és várnak. Sikerült végre összeszedni magam és előhívatni pár képet, Blankiról ÉS esküvőről (2007) :oops: :oops: :oops:

Holnap meg jönnek nagyszüleim, anyuék hozzák őket. Még nem voltak nálunk, ill. Nagymamám még nem (csak Nagyapa) látta Nyuszókámat. Nem fiatalok már ők sem (84 és 88), lássák a negyedik dédunokát, meg, h hol lakunk. :lol:

Betegek, gyógyuljatok!!!!!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: 2007-es eksüvői képek :lol:

Netti: ááá, ő tudta, hogy Boró van alatta :wink:
Vendég
 


Ja, Mozza, köszi a tippet!!! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jaj, nekem most lesz 9 éves a jogsim, szóval lejár, el kéne intéznem :roll:
Vendég
 


Anikó, nem találom, hogy írtál volna az Ádám párja újságról, milyen volt?

Panndi, Már felköszöntöttétek Zsófit? Vagy csak úgy odaadtátok előre az ajit? (Bocsi, de csak kb 5 oldalt olvastam vissza.....)
Vendég
 


panndi :lol: :lol:

mennyire akartok keresztelore hasznos dolgot? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi, jó volt, leszámítva pár dolgot:
a) legelején elhagytuk a cumit, így kézben kellett elaltatnom Blankit a beszélgetés alatt
b) ha zavarban vagyok, össze-vissza hablatyolok. És zavarban voltam. :lol:
Egyébként nagyon kedvesek voltak, novemberi számban leszek benne. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Boroka alszik, pedig kivinnem setalni,vagyis en setalnek o meg nezelodhetne :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


visszaolvastam. Köszönjük a szerkós dicséreteket :) rakok másik macis szerkóról is képet (már ha nem baj) , úgy látszik ez a hét macis szerkós lesz :)

Évi,
Balázs nagyon szép! Jó hogy jöttél. Hát nem lehet egyszerű ennyi gyerekkel :) és nem csodálom hogy hiányzik a balcsis romantikázás :)

Reny.
Aminának jobbulást, küldöm a gyógypuszikat! és Mirának is :)

Tinu,
Álmi is hason volt ma is, odapakoltam a játékokat, de ő csak keljfeljancsit játszott, nem volt olyan ügyi mint Csongi, hogy elkapta a csörgőt pl :) hehe, ugyanilyen habtapink van :)
Hogy állsz a kutatással?
Örülök, hogy jobb volt az éjszaka :)
Sajnálom a kocsit :x

Netti,
nem normális ez a doki...menjen a ....-ba...most csúnyát akartam írni. Ennyi görénykedés után én tuti beszóltam volna már :) Boro már csak tápizik vagy még szopizik is?

Anita,
remélem, most már rendeződnek majd a dolgaitok. Ne szomorkodj!
Mi majd felvidítunk :)

Szofi,
én is nagyon kiváncsi lennék a ppt-re :)

Gyöngyi,
olyan jó hogy mindíg ilyen pozitív vagy :) hakunamatata :D mi lemondunk a taliról, ilyen betegen. De jó talit és soksoksok képet kérünk.

Ági,
Jázmin most kezde az ovit? (bocs ha már írtad) remélem jól bírja.

Annus
tényleg érdekes, hogy Iza miért csinálja :) ezen a pólótépésen jót mosolyogtam :)

Csilla,
Gergő tényleg jó hosszú baba, nagyon édes :)

Böbi,
én már akkor megbuktam a vizsgán amikor kereket kellett cserélni ELMÉLETBEN, merthogy megsajnált a derekam miatt (akkor is féligbénán mentem vizsgázni), ezért nem kellett gyakorlatban megmutatni. Próbáltam elütni egy poénnal, hogy lestoppolok vkit és szépen mosolygok rá, hogy kicserélje, de nem jött be... :? :lol:
Na de tényleg, örülök, ha egy befőttes üveget ki tudok nyitni, nem hogy egy kocsikerékcsavart meglazítani...:)

A fürdés, vacsi nálunk is apás progi, én max akkor segíthetek amikor kell a törülköző :)


Réka,
üdv :) örülök, hogy Te is "előbújtál" :) Lilla baba meg nagyon szépséges!

Mi is szombaton megyünk az első babauszira :) kiváncsi leszek.
(az is apás progi...anya suliban van szombatonként, kivéve ezt a szombatot :) )

Zili,
Örülök, hogy legalább Te jobban vagy.

Emese,
szegény Bogi. nem néz ki túl szépen az a csípés...puszi neki is.


Pumukli,
sajnálom, hogy ennyire szarul vagy :( remélem hamar meggyógyulsz.
Maja gyönyörűűű!

Zsuzsi,
Hanna nagyon édes :) ja és köszi az iwiwes hozzászólást :)

Adri,
kubai sógor :lol: :lol: :lol:


Mozza,
remélem Lili már jobban van és ma jobb éjszakátok lesz.
Hát igen, lassítania kéne a férjednek...

Ancsi,
Zsombor egyszerűen gyönyörű!!!

Netti,
engem érdekel a G szett :D képetképeet

én is mire végig olvastam, újabb oldal jött :)

Böbi,
kitartás!!!!

húúúúú a végére értem :)


Kép Kép Kép kismalac :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, este hozok kepet :D
kismalac :lol: :lol: jo hat Boro is igy nez ki mikor elkezdunk enni,a vegere o durvabb, a keze is kajas es az eloke total.. mert h o ha elhuzom a kanalat mergeben egybol a kezet a szajaba tomi ami ugye is kajas lesz total, aztan a nadragja a kezetol es igy tovabb!!! :lol: :lol:
sutotokozik a fiatal ember? :lol: vagy repa??
megzabalom!!! :D es miben eszik??? olyan az anyaga mintha le lehetne torolni rola a cuccost,rosszul latok??

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, most olvastam, hogy fél10 körül kinézhetek... Eddig nem volt 1 perc nyugi sem... :) De majd most akkor már ráér, mert éppen emeleti felügyeletet tartok... :lol: Nagyon köszönöm látatlanban is!!!

Majd olvasok vissza tovább, csak nem jutok hozzá<ég 1 darabig...

Gergő szép, nyurga kisfickó!!! :)

Anita, remélem a blézered kitisztult!

Iza ezek szerint picit felrúgta a napirendjét... De azért vissza fog állni, csak most egy merőben új helyzet jött létre az új kajákkal! :wink:

Na, rohanok, mert a felügyelteknek szükségük van rám... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kismalac gyönyörű!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dori :lol: :lol: inkabb 5 korul nezegess ki, akkorul fog odaerni a csomag :lol: de ahogy elnezem, lehet meg addigra se ersz ki,mert lekotnek rendesen :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó, hogy csinálod? Ilyen jó a memóriád, vagy jegyzetelsz olvasás közben? Olyan helyes vagy, mindenkihez volt egy jó szavad :-)
Te, csak én látom, hogy Álminál mintha hasban szűkös lenne az a macigatyó? :D Vagy csak behúzta a hasát, hogy jobban érvényesüljön széles, dokkmunkás felsőteste :lol: Tündérherceg.
Ilyen simizős mackós bodynk nekünk is van, imádom! Marci által domesztikált vadállatok egyik legkedvesebb tagja :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti,
hát eddig mi is fejtetőtől talpig répássütőtökösek voltunk, DE okosanyu lement a bababoltba és vett olyan előkét ami gyakorlatilag beteríti (mert még nagy :) ) és letörölhető igen, műanyag az eleje, háta meg textil.
Álmos is tömködi a kezét a szájába...
Ebédre répa volt, 4kor sütőtök lesz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
GYors bekukk..
Tali akkor pénteken, eddig Szofi, Annus, Zsüci du 1 től...
Mozza, ti nem tudtok jönni? :) És a töbiek, akik még nem írtak? Hean, Kitty? Írok Petrusnak is, hátha....
vanni
 
 


Boro amugy szopizik meg, csak elfelejtettem valaszolni :lol: olyan 60mlt alkalmankent,szoval keveske! nem ezzel fog jol lakni :lol: mi ma alma + sutotokot nyomtunk ! imadja :lol:
keverni meg nem keverted neki?

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi,
nem szűk az :) de most nézem, tényleg furin áll :) az apja öltöztette, mit csodálkozok? :)

őőő két ablak van nyitva, olvasok, írok, olvasok, különben elfelejtenék mindent :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


még nem kevertem, csak próbálkozok mi jön be neki :) almából melyik fajta?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


a szomszed bacsi almaja a fajarol :lol: nemtudom amugy, sose ismertem ki magam az alma fajtak kozott, de jo edes :D
Boro almat,sutotokot szereti eddig csak, repa nagyon gaz nala.. oszitol volt kis pocak fajas,asszem,szoval azota nem kostolt :D
repat hogy probaljam meg neki?azt mivel lehet keverni??

Netti
Kép
maumau
 
 


én se ismerem az almákat, csak vmi édes kéne.
répakrumpli?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Netti!

Répát krumplival, és almával is lehet, én ma mindhármat összefőztem! :) De lehet a sütőtökkel is, vagy a tököt az almával, a krumplit almával. Ezeket általában szeretik a törpik! :)

Lányok!
Ha valaki tud, hall esetleg valami munkáról amit vagy itthonról, vagy délután lehet végezni, az szóljon légyszi. Nagyon szarul állunk, és még csak azt sem lehet, hogy rendesen visszamegyek melózni, mert Anyumék is dolgoznak, nincs aki vigyázzon a törpire, viszont így 1-2 hónap alatt totál csődöt kell jelentenünk. (A lakásom felét már így is elbuktam egy "jó" építési vállalkozó miatt)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


de pont a repat utalja.. es a krumplit is magaban persze.. :D
piacon kene almat venni sztem! bar amig a szomszed bacsi ilyen adakozo addig nem veszek, oszit is adott,de az olyan mezedes volt h megettem. :D most szolovel pumpal minket, nem erti h utalom :)

Netti
Kép
maumau
 
 


jajj trixi :cry:

ezek a babakaják :roll: így belegondolva az ízükbe is rosszul vagyok... :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


krumpli alma, sutotok alma, sutotok krumpli ezek okek, mert az almat es a tokot szereti! de a repatol sirva is fakad ha probalkozom 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó, Álmos nagyon szép! :)

Böbi: most hétvégén köszöntötte fel a család, mert Zsófi keresztanyukája már bármikor szülhet. Mi majd csak pénteken köszöntjük fel :) Jövőhéten valamikor egy Pólusos tali? Mondtad, hogy szóljunk, ha készülünk oda, hát mi készülünk :) De a jövőhét utáni hét is jó!

Netti: nem kell hasznos dolog, és nem kell túl drága, mert mi csak vendégek leszünk, nem keresztszülők :)
Vendég
 


Sziasztok!
Voltunk sétálni,hát nem sokkal jobb....
Esztó!Álmos nagyon cuki és nagy!Hogy eszi a répát!Megtaníthatná Hanninak is hogyan kell.Az én répám folyt és akkor is fuldoklott tőle!
Netti én is kivi vok a szettre!Meg Boróra!!! :lol:
Trixi,ismerős helyzet sajna!Aki tud valamit,az szóljon nekünk is.Akár Apának is.
Betegeknek jobbulást!Esztó,Amina,Mira,Pumukli.Elnézést ha valakit kihagytam.
Zsombor nagyon cuki baba!
Dóri,hát a blézerig el sem jutottam még.....nem baj,este ütközöm vele. :oops:
Annus,mikor elkezdtünk kóstolni,nálunk is volt zavar,de helyrejött.
Tinu,sajnálom a kocsit!
Grétike tükörtojit kért megint.Eddig nem ette a tojást.Most meg kettőt is eszik :roll:
Megyek sírás van

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi, szerintem a jövőhét utáni hetet lőjük be, mert a mai nap kivételével eléggé be vagyok táblázva. Jövőhéten talán a csütit Gyöngyihez meg tudom oldani, de mást nem hiszem. Akkor 2 hét múlva jó?

Én hétvégén adtam először sütőtök levet Iringónak, kiköpte. Gondoltam ne menjen kárba, odaadtam mindentmegeszekamitelémteszel nagylányomnak, hát ő is kiköpte! :-) Marad az alma vagy az őszibarack.....

Trixi, uraméknál szokott lenni meló, majd rákérdezek. Csak az a gond vele, hogy minden nap érte kell menni a II. kerületbe és másnap vissza kell vinni. Így is érdekelne? Nekem az a szerencsém, hogy Ő hazahozza. Esetleg Soroksárra kellene átmenned, az még nincs olyan messze, ha bevállalja a kollegája, hogy hazaviszi. Persze ez csak elmélet, mert nem biztos, hogy van most valami.
Vendég
 


[url]http://www.teszvesz.hu/item743429069_next_2_3_eves_98_as_drapp_barsonyszoknya.html
[/url]
Barbi, ezt neked!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi, en vmi hasznos haszontalan jatekot vennek :D pl most vmi zenelo rezgo allatkat szeretnek amit lehet barhova csiptetni!! akar babakocsira, hordozora, kisaagyra, ilyesmi.

Normalis h ket napja ki akarom probalni a szappan kretat?????? nem hiszem h az en korosztalyomnak talaltak ki :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi!

Nagyon jó lenne. Mindegy, hogy hova kell menni vele, érte, ha ki tudjuk kalkulálni, hogy ne vigye el a bevételt az üzemanyag!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


mniki, nem találom a cikket, nem tudom belinkelni..

Kép
Kép
zili
 
 


Huhh, bakker, metál tempót diktálunk!

Trixi, Anita, ha hallok vmit, szólok!

Réka, lilla, de jó, hogy jöttetek, üdv köztünk. Hova jártok babauszira?

Emese, a BCG nem szép. Holnapot várom, hogy tudunk-e menni usziba, vagy micsinájjjjak???

Tinu, sajnálom! Én a 2. nap letörtem az új kocsi visszapillantóját, és egy idegenét. Az én hibámból, természetesen...

Zili, hát életem kellemetlen élményeinek listáján előkelő helyet foglal el az a sztori, amikor a haverjaimmal az M5-ösön kifogyott a benzin hajnal kettőkor... És hát mit volt mit tenni, felhívtam szegény apámat a legszebb álmában, hogy öltözzön, hozza a benzint, és minél hamarabb belátja, hogy nincs más választűása, annál hamarabb otthon lehet újra...


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSS!! Köszönöm mindenkinek a taktikus segítséget, az utolsó másodpercbeni licitálásommal az imént megszereztem a babakarámot Csaninak Háhá! Szegény ürge meg agyvérzést fog kapni...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Huh, ismét temeltetek rendesen!

Evamama! Jó hallani Rólatok! :)

A "régi-újaknak" üdv. itt! Csak előmerészkednek a fűben lapulók is.. ;)

Böbi! Írtam privit...

SZofi! Hugoméknak is bébikarámjuk van, nagyon szeretik! Az ikrek kevésbé...

Vanni! Szerintem a péntek du.nem fog összejönni most. Ez most hülyén hangzik, de: remélem, hogy nem tudok menni. - tudniillik Apával 3-asban -már ez is nagy szó, hogy nem 6-an... -el szeretnénk menni a7végére v.hová. Kezdek ugyanis bekattanni...
A Nagyokat elviszik Anyumék.
Ha nem jönne meg a TGYÁS addig, akkor lefújva az egész -> ezesetben megyünk! :)

Kép
szkitty
 
 


Zsombor csodaszép!!!!

Gyöngyi: á, nehogy azt hidd, hogy a nőci kedves és bocsánatért esedező volt. :roll: Azzal szállt ki, hogy miért mentem csak 30-cal! Erre az uram elővezette, hogy nincs szabály arra, hogy mennyivel kell minima menni, meg hogy nézze már meg a nagy T betűt a kocsin! Mondjuk nem ordibált, csak az a fajta volt a nő, aki ha ideges, akkor mindig a másik a hibás. Én nem szóltam be pedig semmit, sőt az uram sem, pedig egyértelmű volt, hogy nem én voltam a ludas. Én csak simán béna voltam, de attól még nem lett volna kötelező megelőzni úgy, hogy közben megtöri a kocsit. Én csak megjegyeztem egy idő után, hogy örüljünk inkább annak, hogy senkinek nem esett baja. De erre is csak azt mondta, hogy miért lett volna, mikor lassan ment. Na erre én is: hát persze, hiszen én is LASSAN mentem. :lol: Mikor fél órát tököltünk a papírokkal (amúgy úgyse visszük szerelőhöz, csak gyakoroltuk a kitöltést :wink: ), a végén mondta csak azt, hogy elnézést, DE legközelebb ne 30-cal döcögjek a védett úton. :shock:

Esztó: egyelőre az ösztöndíjamat próbálom leszervezni, de egyelőre mégcsak e-mailcímet kaptam valakihez, akit be kell cserkésznem. Hát nem tudom, nem futok-e ki az időből. :roll:

Ja, amúgy miután volt ez a kis kocc, az uram kérdezte, hogy vezessen-e ő hazáig. Mondtam, hogy dehogy. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, Lilivel megjártuk a Müllert, meg mcdriveoztunk is. Olyan jól viselkedett! Vigyorgott, dumált, majd a hazaúton beszundizott...most épp az ágyikójában folytatja. :)

Vanni!
Most jutott eszembe, hogy akartam írni: nagyon büszke vagyok rátok, hogy kimozdultok! :D
Imádni fogjátok mind2en....manóci felfedezi a nagyvilágot...szépen fokozatosan. Lili pl. egy másfél órás autóutat még nem nagyon bír-...eddig egyszer próbáltuk, és hazafelé már minden tudományomat be kellett vetnem, hogy ne üvöltsön.... :roll:
Tali, nekem ez a hét tuti nem jó, de sztem j. hét sem...férjem szok. módon rámakasztott pát melót, Zürichből itthon van az egyik legjobb barátnőm.....szóval most kicsit sűrűek a napjaim...DE! mindenképp talizzunk valamikor....te is 2. kerben laksz, elvihetnénk manókat sétálni valahova félúton amíg még ilyen szép idő van???? :roll:

Jaj, szegény macsink...most nézm...itt fekszik a teraszajtóra tapadva....nem jöhet be....pár napja nagyon szeretethiányos lehet és mindenképp szeretne bejönni....de Lili sokszor tornázik a földön a játszószőnyegén....nem akarom, hogy megegye a macsiszőrt, vagy valami....sajnálom a cicót is...este pl. kaparta az üveget, hogy engedjük be....macsitulajok! most mit csináljak????? Nem akarom beengedni...múltkor Lilit kiraktam-anyósom javaslatára a teraszra levegőzni....1 percre elmentem inni, majd arra mentem vissza, hogy a macsi a járókára ágaskodik.....hú, tiszta ideg lettem, a macskát úgy elüldöztem.... :oops: ....na, ennyit a Lili teraszon altatásáról....SOHA többet nem fogom, bárki bármit mond...kertnél ez nem biztonságos...idegen cica lehet, hogy be is mászott volna hozzá....baromira nem félnek ám!!! :evil:

Na, meg kellene ennem a mekis szenyómat....nem vagyok túl éhes....valahogy nem nagyon kívánok egy ideje semmit...de a tej miatt meg muszáj....ma edig 1 rudit, 1 almát, meg vagy 2 liter fehérteát sikerült magamba erőltetnem.... :oops: :?

Kép
mozza
 
 


Álmi nagyon édes abban a macis szerelésben!
Esztó: nekünk csak rövid ideig vált be az az előke, mert elkezdett penészedni a textil része. Vizes lett, mikor letöröltem a műanyag részről a hamát és a víz+kaja kombóból lett a penész. A mosógép meg nem szedte ki a penészfoltot, úgyhogy az előke kukasorsra jutott.

Voltunk ma kontrollon az ortopédián. Csongónak az egyik lába már majdnem tökély, arra rövid sín lesz már csak, a másikra marad a hosszú. 6 hét múlva kontroll megint.

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi, én ezt néztem ki keresztelős ajándéknak:
http://bookline.hu/product/home!execute.action?id=81014&type=22&_v=Benedek_Elek_Arany_mesekonyv
Nektek nem jönne be? Szerintem igazán értékes darab.
Vagy ha kislány, akkor ez is nagyon édes:
http://www.teszvesz.hu/item736666493_lamaze_emily_a_baba_uj_termek.html#gallery
Netti, nézz körül, ennél z ürgénél nagyon szép cuccok szoktak lenni.

Szofi, hááát gratulálok életed első és ráadásul sikeres licitjéhez. Valahol az ország másik csücskén valaki rendesen anyázik, de hát ez ebben a játékban a szép :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Naaaaa, miért nem műkszik a linkelés?

Tinu, jaj, ezek a hibázni képtelen emberek, az egyik legrosszabb fajta. Én is ilyen vagyok...muhaha... :twisted: Ráadásul a férjem is. Képzelhetitek :lol: Sajnálom, de tök jó, hogy rögtön visszaültél a lóra :wink: Ortopédiás eredményhez gratula!!!! Nagyon ügyik vagytok.

Valaki a múltkor hiányolta itt oldalt a trambulinozó riskát, most itt nyomja egy futópadon. Tök jó :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


AKI NEM SZERETI A MACSKÁKAT MOST CSUKJA BE A SZEMÉT VAGY UGORJA ÁT! :lol: :lol:
Mozza! Az én macskámat bizony rendszeresen a babakocsiból vagy a kiságyból kell kivenni. :oops: Ugyebár ő itt lakik a lakásban, elkerülhetetlen, hogy Mira vagy Amina szőrrel találkozzanak. Semmi bajuk nem lesz. Ha kinti a cicád, de be is jár, oltás, féregtelenítés, bolhátlanítás után Lili max. egy macskás élménnyel lesz gazdagabb. Mellesleg én a hajamtól jobban féltem a gyereket, mert azt már találtam a kakijában, tehát tutti megette.
Végezetül egy kép Amina kiskorából, de még sok ilyet tudnék mutatni. :) Kép

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: