Új privát üzeneted érkezett!

Csoki
Orulok,hogy "jol" vgytok :wink: Van kovetkezo lepes :roll:

Till
Orulok a johireknek fotot valahogy majd kuldjetek valaki altal 8)

Alle
Akkor neked drukk a spontan babohoz :wink:

Vkrisz
Hat nem tudom,hogy itt akarok-e szulni :shock: Nekem is jobb lenne inkabb otthon de ez nem hiszem hogy kivitelezheto lenne :? Na de az mar a legkevesebb legyen ha mar egyszer babas leszek kit erdekel hol szulok :lol: Koszi a tippet igy mar ertem majd otthon beszerzem itt nem tudom hogy keressem :oops: nagyon csini pocid van meg majd most kezd el igazan noni 8) Jol tele lett a szekreny :shock:

Majd kivancsi leszek mennyi hasznat veszek ki a dolgoknak...erdekes mindenesetre :)

Kisbuta
Katica donoruuuuuu a siros kepen is :lol:

Puszi
Hogy vgy?Mikor tesztelsz 8) Most megy a vonalzid? :roll: Most olvastam majd csak vv lesz :?

Bumi
Koszi eszben tartom vgy majd ha otthon leszek masnem rakerdezek megint mert nem biztos hogy eszben tudom tartani :wink:

Melania
Hotelben lavor aaaah de most mar itthon vgyok veszek kamilla teat es ulofurdozom majd(ez lesz az elso,hogy en beleulok a kadba :oops: ) Most olvaslaaaaak halkan mi is orulunk veled!bar a 12.nap mar nagyon joooo mondtam n,hogy jon a babaesoooo :D 8)

Skrisz
Ez a hason fekve nezelodik ez tetszett :lol: Kep van rola 8)

Bebike
Az a baj itt nem is tudom,hogy kell ezeket keresni de majd ha egyszer hazajutok bevasarolok minden fele teat es kihozom aztan lesz.Jobban vgyok de az antigyogyo 7napos :? Huuhaaa mennyi az a sok peti 8) Szerdara egy kalappal es hajra blasztobabak :wink:

Szezso
Megelozeskepp az mi?hogy csak siman szedem ha kell ha nem :roll: Bendegus edi mikor alszik alig latszodik ki 8) :lol:

Rana
Mikor mesz a korhazba :?: Ugyi vgy am hogy birod meg :wink:

Mai drukkok
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.09.14 17:09-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:shock: :oops: Elteszem oktoberre 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, én is ilyen mániákus vagyok, mert sajna én is hajlamos vagyok felfázni :cry: Megelőzésre úgy szedd a tőzegáfonyát, hogy napi egyet, minden nap, akkor is ha nincs semmi probléma! :D Éljen a laptető! Múlt héten nekem is volt kétszer, gondoltam, hogy akkor ikrek lesznek :D :D
A sok peti az legalább húsz :shock: ebből 16 nagyobb, a többi kisebb.Pénteken lesz a leszívás, ha minden jól megy, mert most a túlstimuval ijesztget a doki, így nyomatom a fehérjét :roll:

Elég sokat van hányingerem, ez a sok hormontól lehet? az alhasam nem fáj, épp csak érzem, hogy növögetnek a tüszők, de nem vészes egyáltalán.

Melánia: mikor mész vv-re? :lol: Én ennyi húst képtelen vagyok enni, főleg vörös húsból :roll: én vettem tiszta fehérjekoncentrátumot, (a doki javasolta) és izotóniás italt (ezt is a doki mondta ma), annyi fehérjét úgysem tudnék megenni, mint amennyi ezekben van.

Puszedli: blasztóknál mikor kell vv-re menni?

Vkrisz: naggyon szép a poci, sokat nőtt mostanában! Jó sok holmija van már Alexának! :D Milyen hajlékony vagy még így, a harmadik harmadban is! :D Tényleg, a lombik előtt hány nap önmegtartóztatásk kell? 4-5 nap elég ?

Till: milyen fickánka Lencsi baba! Remélem, hogy most már marad szépen fejvégben! Az allergiád hogy van?

Skrisz, köszönjük a táblát és hogy javítottad! :D Eszter nagyon jó alvó, hozol új képet?

Kép

Kép
bébike4
 
 

 
 

Bébike: a hányinger is túlstimura utal. :? Igyál meg naponta 3-4 liter vízet!
12. napon kell mennem. Még pont egy hét. :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bébike
3 nap elég sztem.

Bri
Cranberries :D

A szekrényben a ruhák mind örököltek.

Kép
vizkriszisback
 
 


Puszi
Meg 1het :shock: huhaaa :roll: tukon ulsz?

Vkrisz
Csak siman ennyi :shock: aszittem ennel bonyolultabb :lol: Kamilla teat mar vettem :?

Bebike
Okes megjegyzem jol jott ez bar sokszor olvastam itt rola amig nem az meber lanyaval tortenik meg nem is marad meg az agyacskajaban :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hahó! :P

Melánia :D
fantasztikus hír!!! :D :D :D Csíkerősítők 1000rel!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszikám :P
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(néztelek ma msn-en, de nem láttalak...ami nem csoda, mert én sem látszom :mrgreen: )

Bébike,
csak így tovább!!! :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsi,
hajrá START!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bridget,
bacik monnyanak le!!! :oops:

Lányok,
Kata05-ről van valami hír? :roll:

tillidian
 
 


Csajok egy gyors kerdes...ugye ez nem zavarhat be a lombikba oktoberben :roll: Ma rcsak az hianyozna :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
Sztem addigra kigyógyulsz ebből.Tessék mindent megtenni az ügy érdekében! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!


Till, még az is lehet egyszerre szülünk. :wink: Látod, csak tudja a kicsi lány merre a helyes irány!!

Puszi, nagyon drukkolok!!+++++++++++++++++++++++++

Melánia, drukkolok nagyon Nektek!!

Bridget, lassan jöttök haza! :D és indulhat a mandula!

Szezso, gyönyörű Bendi! Sebed hogy van?

Kisbuta, Katica nagyon gyönyörűűű!!!

Nem volt netünk.

Még egyben vagyok, holnap mondanak ítéletet felettünk. Nem szeretnék indítást.....

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!



Kata: gyors és természetes szülést kívánok Neked!

Till: mikor néztél?

Bri: én írtam, nem fog bekavarni. Punkció előtt el kell menni belgyógy vv.-re és én ilyenkor vizeletet is szoktam nézetni. Volt, hogy találtak valamit, gyors kúpozás és mehetett. Te meg kezdésig 100x kikezeled magad!
Jahh, még 6 nap, ne is mond!

Melania: vv?

Vanília: hogy vagy?



Akiknek sikerült, megírhatnák milyen tüneteik voltak ET után vv.-ig. Köszönöm. Tudom-tudom, nem szabad tüneteket keresni! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi,
az égvilágon semmilyen tünetem nem volt, még a melleim se feszültek.
Talán kicsit hisztisebb voltam, de ezt nálam sosem lehet tudni, lehet, hogy épp annyira voltam hisztis, mint máskor, csak éppen kijött. És talán jobb lett az étvágyam, egyik este étteremben túlettem két férfiembert. De lehet, hogy csak éhes voltam egyébként is.

A LÉNYEG: bármit érzel vagy nem érzel, az lehet normális. Bízz a kicsikéidben, ez nagyon fontos!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta: köszönöm!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszedli:írtam privit csak késtem vele kicsit mert itt volt nálam a barátnőm.
RAGI++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
bébike+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vérvételre nem megyek egyenlőre.Dokim megtiltotta a kocsikázást meg a tömegközlekedést.
Sétálni lehet de csak sportcipőben vagy gyógypapucsban.Ha erősödik a csík akkor telefon a dokinak és szerintem jövőhéten uh Pesten.Vagy még ott vérvétel.

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli,nagyon drukkolok! :D Puszikám,neked is! :wink: És Bébikének is :D

Szezsó,cuki fiú Bendegúz :D és Kisbuta Katicája is édes :D

Vkrisz,holnap 30 hetes leszel :D rohan az idő :shock:

Kata,és Lőrinc irányba van?Oldószert küldjük :D Nagyon izgi :D
Vendég
 


Puszi
Bocsi biztos figyelmetlen voltam :oops: Pedig vissza is olvastam :roll: Koszi azert megnyugtattal...szedem a antigyogyot meg meg mindig ezt a vizelet sargasitot es kamillafurdozni fogok bar tegnap kimaradt :oops: Lehet veszek a haztartasiban egy lavort :roll: Nekem valahogy nem fexik igy beleulni a kadba :roll:

Kata
Te meg egyben?Jo hogy jottel :D Igen mar csak 3het hihetetlen mi :wink:

Vkrisz
Ertettem 8)

Melania
Hat teneked aztan van kitartasod en nem birnam ki vv nelkul :shock: Ugyi vgy :wink:

mai drukkok
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsofi@-rol tud valaki valamit? :roll: Es Ranaekrol? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, igen mi még egyben! Magyarországon belül hol szoktatok tartózkodni?

Nyulasz, hát köszönöm az oldószert! És igen irányban van, tehát minden tökéletes lenne, ha elindulna. DE én olyan felsőlégúti nyavalyát kaptam el, alig élek.... :( nem tudom ha éjszaka kéne szülnöm mi lenne. :roll:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kikészültem, de teljesen. Most érzem azt, hogy elegem van az egészből.Ciszta még mindig ott van, és gyakorlatilag kihajítottak a Kaáliból, hogy menjek nőgyógyászhoz, csináltassak valamit a cisztámmal, és utána ha rendben vagyok menjek vissza.
Már ott a pultnál kiakadtam, és ez később sem lett jobb. Jól kisírtam magam. Kész vagyok az erőmmel.
Most azt gondolom, hogy nem műtetem meg magam egyelőre, nincs hozzá erőm. Aztán majd lehet megváltozik a véleményem, de most ennyi. Holnap megyek természetgyógyászhoz, hátha ...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumika: elhiszem, hogy kikészültél. Hagyj időt magadnak, de aztán előre, oké? Ölellek! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bumi
Nekem is volt párszor cisztám, le is akarták szívni 2x is a Debreceni Kaáliban, de addigra mindig eltűnt.Sztem nem is ciszta volt, csak a sárgatestem nézett ki hülyén.De aztán csak elküldtek engem is, hogy menjek műttessem meg magam, mert gyanús ez az egész hol van ciszta hol nincs, meg az endometriozis.MEg is műtöttek, legutóbb már harmadszor, de akkor asszem tényleg rendberaktak. :D (DrFekete IStván a király! :D )Én már nem paráztam a műtéttől:3 laparom volt, örülök, hogy egyszer sem vágtak. :D Sok sikert neked is a rendbejövetelhez!!!+++Fel a fejjel!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Köszi csajok!

Feketéhez már volt szerencsém, ha lehet kihagyom. Ráadásul semmi kedvem műttetni magam, ha nem muszáj. Ami nagyon zavar, hogy a hormonkezelések előtt nem volt soha semmi bajom. Mióta kapom, azóta jött elő ez is.
Nem tudom, de egyelőre nem akarok műtétet. Aztán majd megcsináltatom, ha muszáj lesz. A méhemben tuti nincs endo, mert az már nézték, tehát a lombiknál nem kavarna be, mégha endós lennék is. Merthogy TZ azt pedzegette, hogy ez olyan ciszta. Érdekes, mert BB meg semmi ilyet nem mondott, holott 2-szer is látta. Akkor most mi van? melyik dokinak higgyek?
Ezért is akarok várni, legalább még 1 menzit, hátha elmúlik. Meg hátha a természetgyógyász tud tenni valamit vele. És erősen gondolkozom, hogy átmegyek BB-hez, mert TZ mai viselkedése nem nyerte el a tetszésemet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata
Pesti vgyok ugyhogypesten leszunk :)

Bumi
De hogy-hogy ottvan?Meg ossze sem kezdett huzodni vgy hogy? :roll: Mert vannak olyan cisztak :? En ezt nem ertem...kitettek :shock: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok,
most csak épphogy bekukk.

Szezso, Kisbuta, édesek a törpék, még a bőgőmasinás képen is :wink:

Vkrisz, szépen gömbölyödsz.

Rana kinek üzen, ha történés van?

Kata, húúú, te már túl is vagy a kiírt időponton? Drukk, hogy a megfázás is elmúljon és Lőrinc is rendben megérkezzen.

Bumi :( :( Nekem 1x volt cisztám, de felszívódott magától. Hallgass az ösztöneidre, és ha most nem akarsz műtétet, hát ne legyen.

Bridget, köszi :D gyúrunk rá :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle
Annyi szep spontanbabank is van csak nehez benne hinni :roll: De en is minden honapban beleadok apait anyait(na most nem mert most fogigatlozom :? )mert sosem lehet tudni alapon :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! :P

Kata,
nahát, Te is még egyben!!! :roll: Nagyon drukkolok, hogy Lőrinc rászánja magát a "nagy útra" :D Neked pedig gyógyulást!!!
(Ugye üzensz majd???)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi,
ölellek!!! :cry:

Puszikám :P
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(nem tom, délután fele kerestelek tegnap...de majd holnap! :P )

Melánia,
hogy vagy? :P ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(Ma összeszedtem magam és kimostam a java babaruhát...nameg összecsomagoltam a kórházi cuccokat...de remélem, még ráérek:roll: :P )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Bumi,a fene vigye el a hülye cisztát :evil: nekem nem volt,de gondolom milyen car érzés lehet mindig ezzel küzdeni :x

Bridget,jaj,elfelejtettem jobbulást kívánni neked!Mostanában kicsit felületetsen olvasok,és mégfelületesebben írok :oops:

Kata,neked is jobbulást,és könnyű nappali szülést :D Az jó,hogy irányban van :wink:

Till,gratula,már nem lesztek korababák.37.hét :D
Vendég
 


Sziasztok.

:lol: :lol: :lol:
ErŐSŐDIK A MÁSODIK CSÍKOM!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


bumi:sajnálom ezt a fránya cisztát! Esetleg még tudom ajánlani ellene a hasprést.Doki mondta.Nemcsak ciszta ellen jó hanem még kockás is lesz a hasad töle. :wink:

Kata:én is küldöm az oldószereket!!!

puszedli:olvastad a privim??? Hogy vagy?
ragi:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
bébike:punkcióhoz+++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
tücsi:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Bridget:gyógysugi+++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Till: :lol: Hogy vagy?

Kép
Kép
melánia
 
 


Jó reggelt!

Melánia, szuper!!!!

Bridget, igen, évről évre nehezebb hinni benne, de már csak az élvezet kedvéért :oops: sem akarnék lemondani a spontánkodásról, lombik ide vagy oda.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bumi!
Én is BB-s voltam, volt cisztám is de mindig megvárta hogy magától szívódjon fel.Ami mindig el is tűnt a köv. uh-ig. Amikor kismami letten akkor is volt a petezsák mellett az is szépen eltűnt.
Fel a fejjel! Bízz magadban és a szervezetedben! BB. "sokat látott" jó doki, de TZ.is. Neked kell döntened. Kiben bízol, miért? Ez nagyon fontos! Elégedett legyél a dokiddal, rá merd bízni magad. Nekem BB mindig maximálisan mellettem volt, biztatott.
Sok sikert!!!
Barátnémnek a dokija cisztára tornát aerobikot javasolt, biztosan van haszna, ha más nem átmozgat egy kicsit.

gartula a kismamiknak, kis anyukáknak,az új kis csemetékhez ,nagyon jó egészséget sok sok tejcsit kívánok nekik!

Vkrisz!
Nagyon szép a pocid!!! Csak kíméld magad ne boltozz ne dolgozz! Nagyon csini vagy!!!Az urad büszke lehet rád... ja mi nem mertünk anno ilyen akrobatikus mozdulatokat tenni... :) :)

Mindenkinek drukkhegyek!!!!
Vendég
 


Bumi, elhiszem hogy egy kicsit eleged van az egészből. :( Ha úgy látod jónak válts dokit mindenféleképpen!!

Puszi++++++++++++++++++++++++++++++!!

Melánia, de jó!!!! csak így tovább! :wink:

Bridget és melyik kerület?

Till, mindenféleképpen üzenek.

Alle, az elején én sem hittem hogy túlhordom, így belegondolva nagyon parázós voltam... :oops:

Kórházat megjártam már. Minden rendben. Amnio-t még mindig nem tudnak csinálni(teljesen zárt vagyok), de azt mondta péntek előtt úgyis találkozunk. Indoklása: Magzatmáz úszkál a magzatvízben és ez már a túlhordás és a szülés előjele.
Ha péntekig semmi, akkor kell menni, de ha az értékek jók hazaenged, nem indít.

Kép
kata05
 
 


Kata, nem értem miért kell újabban kirúgdalni a gyerekeket. Olyan sok esetet hallottam mostanában, hogy nem akartak kijönni. Mi van ezekkel a kölkökkel? Oldószer indul!!!!! Jobbulást!

Puszedli, megharaplak! Ne keressél már tüneteket, mert a végén majd találsz. Akkor meg az lesz a baj. :wink:

Meli, szuper hírek, csak így tovább!++++++++++++++++++++

Bumikám, úgy sajnálom. Együttérzek veled, nagy ölelést küldök. Szabad dokiválasztás van, ha úgy gondolod, menj át BB-hez.

Alle, kis huncut! Egyszercsak jössz, és közlöd, hogy babát vársz. :wink:

Dezsina, nyomod a koktélokat? :wink:

Tücsi, Bébike, mennek a drukkok!!!!

Rana drága, azért én gondolok rád!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Puszikám, remélem jól vagy ma is és kapaszkodnak a kissütik a pocakodban! Nagyon-nagyon drukkolok!!!

Melánia, jaj de jóóóóóóóó!!!! :lol: :lol:

Bumi, szerintem intézetet kéne váltani, bocsi hogy itt reklámozok de én azért is szeretem a Forgács intézetet mert ott nem csak a meddősségi kezeléssel fogalalkoznak hanem mindennel (nem akarok senkit megbántani, de talán emlékeztek rá, hogy én is tettem egy próbát a Kaáliba és sikítva rohanta vissza Forgácsékhoz)

Vikimi, he-he emlékszem mikor csak olvasgattalak benneteket, hogy örültem a sikerednek, és most milyen nagy már a lánykád! :shock: :D Rohan az idő...

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Tücsikém,neked is nagy drukkkkkk! :wink:

Meli :D :D :D nagyon-nagyon++++++++++++++++++++

Puszi+++++++++++++++++++++ragacsok! :wink:

Bébike++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:
Vendég
 


Nyuszikám, köszi! Követem a mintádat!;-)
Vendég
 


Sziasztok!


Melania: annyira örülök!!!!!!!!!! Képet nem teszel nekünk?
Privit megkaptam, köszi.

Till: nagyon izgalmas,...... :wink: (Ma csak este leszek.)

Skrisz: igyekszem, na! :oops: :lol:

Tücsi: köszi, viszontdrukkolok, de ezt tudod!!!!!!

Kata: gondolok Rátok folyamatosan!

Nyulasz: elhiszem, hogy 2 gyerkőc mellett felületesen olvasol és írsz! Csoda, hogy tudsz jönni egyáltalán!

Szezso: hogy telnek a napok?

Mabe: régen tettél képet!

Bri: jobban vagy?

Alle: Isten éltessen!!!! Kép



Akiket kihagytam, puszilom!
Ma nem leszek, megyek bnőzni, jók legyetek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!!!

Ezer bocs, hogy rég nem jöttem. Sept. 1-je óta itthon vagyunk. Időm nem sok, de most majd már igyekszem gyakrabban jönni. Addig is mindenkinek drukk, kinek mihez.

Ja és a megint megjöttbe tettem képeket! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, szia!!! Nagyon szépek a babák! Te meg nagyon ügyes és csodálatos nőci vagy!! Örülök hogy minden rendben!! :D

Kép
kata05
 
 


Zsófi
Nagyon örülök nektek!

Melania :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszedli
Drukkok mennek!

Bumi
Én TZ-fan vagyok! Biztosan elmentem volna az ország másik végébe inkább, ha BB-hez be kellett volna mennem... :cry:
(volt, hogy asszisztáltam a Kaáliban :wink: )

Mi jól vagyunk. Ma reggelre megjött :evil: :evil: :evil:
(pedig Molli igény szerint szopizik...)
Vendég
 


Babákok gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép
Kép
Vendég
 


mabe:jaj de kis tündérbogyó.Szeret pancsizni? :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Helló Lányok!


Nem volt nagy forgalom,.... :roll:



Mabe és Zsófi: nagyon édesek a gyerkők!!!!! :D :D :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Mabe, látom Imola szereti a pancsit. Látnád az én Eszteremet. :oops: Mindkét kezét ökölbe szorítja, és feszült mint az állat. Nem sír, de nem úgy néz ki, mint aki élvezi.

skrisz72
 
 


Nyulasz
Megvan bocsajtva :wink: :lol: Koszonom :) Antibogyot meg szedem ugye 7napig kell amugy tok jol vgyok csak a gyogyo nyom el :?

Melania
Az jooo :D es koszonom :wink:

Alle
ugy ahogy mondod... :lol:

Kata
X.ker az elessaroktol nem messze :wink:
Te dokid meddig fog varni :shock: Azert remeljuk a heten megszulsz :)

Puszi
Tok jol vgyok csak akkor szombaton produkaltam a tuneteket :roll: gyogyot tovabbra is szedem(7nap muszaj)Rengeteget teazom :!: Mar csak 5nap :wink: En majd ha otthon leszek tobbet tudok jonni mert mar reggel bejelentkezem de igy en mire jovok del vgy kicsit kesobb addigra otthon 6ora vgy kesobb :?

Zsofi@
Rohanok kukacka kepeket nezniiiii :D

Mabe
Azta :shock: milyen erdekes mostansan nem sokat szokott varni piri anyo a szules utan :roll:
Mekkorat nott Imola :shock:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, nem tudtam visszaolvasni, csak elmesélném, hogy velünk mi van. Ugye volt a nagyon nagyon sok tüsző, legalább 25 van már, de talán még több is, de nagyon sok a pici és kevesebb az, ami jónak néz ki, ráadásul kiderült, hogy nagyon alacsony az ösztrogén szintem :cry: a mai vv alapján 160 :shock: , a hétfői 270 volt, szóval nem is növekszik, hanem csökken az ösztrogén ami arra utalhat, hogy kevés a petesejt a tüszőkben, illetve éretlenek. Mit tudtok erről? most eléggé elkettyentem, először még a túlstimutól féltünk, most meg attól, hogy egyáltalán legyen petesejt a tüszőkben. Állítólag ez is a PCOS miatt van, hogy sok a tüsző, de kevés a petesejt és lyenkor már több ezres szokott lenni az ösztradiol szint is :roll:
AMúgy a leszívás pénteken lesz, de félek, hogy mi lesz az eredménye :oops:

Mindenkinek nagy drukk, bocsánat, hogy csak magamról írtam :oops:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bri: okés, értem. Jó lenne konkretizálni a tali időpontot. Szted?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bébike: nem értek ehhez, de nagyon drukkolok a pénteki punkcióhoz!!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Zsofi@
Hasonlitanak szerintem ngyon egymasra(tudom-tudom tesooook :lol: )Meg mindig milyen picikeknek tunnek :shock: hanyas rucit hordanak :?: Szepek nagyon a lany hasonlit rad?

Bebike
Lehet,hogy ez a pco eredmenye de a lanyeg az hogy legyen petid es azzal mar tudnak valamit kezdeni.Nekem a magas FSH-em miatt almodni sem merek 10-15-20 stb tuszikrol...sot nekem 2lett multkor :roll: szal en megtanultam annak orulni ami van :!: 4-el en siman beerem majd ha egyaltalan lesz annyim :? Nem szabad kesesegni...doki mit mondott o mennyire tippel?Jah es nekem az elozo beultim 1petivel volt :shock: sosem lehet tudni vegulis melyik epp a befuto!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Október X.ei talira jönne:

Alle
Bri
Szalai Heni
Tücsi
Bumi
Hajnoca
Hanna
Bébike
Puszedli

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?