Új privát üzeneted érkezett!

Evi
Ja, ez mas.Ugy ertettem,hogy egyszer hanyt Petra. Igy mar valoszinu mi is bementunk volna.

Norka
norkini
 
 


Hahó!

Évi!
Szegény Petra! De szerencsére már jobban van! Gyógyulgassatok!Kép

GOmbóc!
Itten maradt a varázsitató.Kép
Holnap megyek be Pestre a Pillangó utcához, valahol ütközhetünk és odaadom.

Ami még itt maradt:
Egy szalmakalap, és egy kacsás kislabda.

Jelentkezzen akié és eljuttatom.

Na most ennyi voltam!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Lányok!! HELP ME, én is szeretném tudni, hogy kell megnézni a képeket a tár-on!

Bocsi, de még nem jártam ott!Kép

Pussz
T
tündér
 
 

 
 

csak gyorsan...annyira nincs időmKép

Tündér,
nagggyon jó volt a tali!
Köszönet a vendéglátásért és még egyszer gratula a szépséges házikóhoz!Kép
Jó pihegést, gondolom van mit kipihenni, jó kis felfordulás volt.Kép

Norka,
örülök, hogy habár csak kutyafuttában, de még találkoztunk Veletek.KépKépKép Kár, hogy Jázi nem jött oda hozzámKép.
Én sem emlékszem már a táros izére, megdobnál egy jelszóval? köcciKép

Csajszik,
jó volt látni Titeket!!!!KépKépKép

Évi,
Petrának jobbulást! +++++++++++++++++

Momo, Gombóc,
naggyon király a pocakKép, én is, én is akarok!

Megyek, mert levél hegyek várnak még ám, no meg nagyszabású terveim vannak hobbyilagKépKépKép
pusza,
Timici
timici
 
 


Halihoo, megint itt! Kép

Tunder, Timici
Kuldtem mailt Kép

Timici
En is orultem,hogy osszefutottunk! Kép Jazi mostanaban eleg lassan enged fol idegenek koreben Kép Szoval ne vedd magadra! Kép majd legkozelebb remelem tobb idot birunk majd 1utt tolteni!!!!!

Franyoek mikor jonnek mar haza nem tudja valaki????

Ma nincs kedvem semmihez Kép Kép
Norka
norkini
 
 


SziasztokKép

Tesómék 9 óta itt vannak, most volt éppen két perc, hogy idefértem a géphezKép

Tündér
Tali tényleg nagyon klassz volt, még egyszer köszönjük a lehetőségetKép
Ollllyan jó volt látni mindenkit igazibanKép
Képek még a gépben, talán egyszer sikerül letölteni és feltölteni a tárra...

Évi
KözépfülgyusziKép, jobbulást Petrának!!!

Gombóc
A kedd akkor is áll, ha ilyen idő lesz, mint ma? (elég szélfújós)

Bocsesz, csak ennyi fért bele. Ebédelünk aztán irány a Tropicarium...

PusziKép
Toffi + nagyon sokan
toffifee
 
 


SZIASZTOK!

Mi is megvagyunk, 2 hét dédmamás étvége nagyon gyorsan eltelt, micsoda segítség volt..

Most dolgozok, a kis manóra a keresztanyja tesója vigyáz, pénteken az párom marad otthon vele, mert muszály bejönni, fökönyvi eggyeztetés lesz, ettől függ a prémiumnom...

Jól vagyunk, nállunk se akar enni a Dorka, azaz nem mindenkitől akarja a kaját elfogadni, tőlem elfogad mindent de a dédivel ionkább éhezett, most szólt a barátnőm is, hogy nem eszik a Dorottya..

Jövő héten utazunk Szegedre 1 hétig ott leszünk a nagynénémnél, a dédiéknél, így megint lazíthatok egy kicsit.

Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzsi itthon van. Össze kéne jönnünk talán valahol a városban. Pl. Margitsziget? Na nem holnap, de mondjuk jövő hét?

sofka
sofka
 
 


Sziasztok

Na hazajöttünk a nyaralásból.
Nagyon jól éreztük magunkat, Márk is szuperül volt végig. Igaz ő se evett vagyis evett de kevesett. Szegénykém rögtön az első nap ugy elesett, hogy a térdét nagyon leverte, de hamar meggyogyult neki.
Nagyon jó időn volt végig. Sokat játszott és fürdött.

Képzeljétek a második éjszaka meglátogatott minket egy betőrő. Szerencsére nem vitt el semmit, mert a haverunk akivel mentünk elkergette, mert a szobájába bement és meglátta az embert. Hozzánk is megprobált bejönni csak elcseszte mert a gyerek épp akkor ébredt fel valami miatt és én felkeltem hozzá. Az üvegajton keresztül láttam is az embert. KépKépKép

De egyébként nagyon jó volt.
Képeket nem teszek fel ide, mert egyszerüen nem tudnék válogatni a sok kép között, hogy melyik legyen.
Aki szeretné megnézzni az itt megtalálja: http://belo.sytes.net

Psandi: Ne izgulj Dani súlya miatt. Márk most 18hónapossan volt 83cm és 9500gramm. És ő csak darabosat eszik meg meg se enné a másikat. Igaz babatejet azt kap reggel ő a Nutrilon3 at kapja kikeverve neki ezzel az eper alma bébideszertel, mert különben nem eszi meg ő se pedig ő végig tápszeres volt. Vagy kikeverve neki kakóval vagy macikávéval. Azzal is szereti.

Na most ennyi
Majd még jövök
Puszi
Andy
andy78
 
 


Sziasztok,

Biztos jó volt a tali. Sajnos férjem elutazott, így nem tudtunk volna odakeveredni, ill. Isaszegen is voltunk 2 nap.

Évi, Szegény Petre, biztos elege lett a fehér kopenyesekből. Nagyon sajnálom őt. Jobbulást.

Andy, Betorő még jó, hogy el lett zavarva. Jó, hogy szupi lett a nyaralás.

Domcsinak kijott az 5. foga, és amár a 6. is lassan. Felül a két metszőfog. 7 hónaposan csupa fog.

Majd jovok még, remélem.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Évi
szegény Petra Kép Örülök, hogy már jobban van

Andy
szupi, hogy jól sikerült a nyaralás Kép kivéve az elesést és főleg a betörési kísérletet Kép

Nelli
Húú, ahhoz képest, hogy Daninak 8 hósan jött ki az első foga... Kép Mi most a nyolcadikat várjuk

Norka
kár, hogy elkerültük egymást a talin, na majd ha már itt laktok Kép

Ma úgy csempésztem a gyerekbe a babatejet, hogy belekevertem neki 7gabonást, és így megevett 1 dl-t. De szerintem enélkül is elég tejterméket eszik, ma pl. ebéd után desszertnek evett vagy 5 szelet sajtot, uzsira meg 1 krémtúrót és egy joghurtot is bevágott. Szóval nem aggódom és kész!

Sofka
Zsuzsi meddig lesz itthon?
megnéztem a táron a pocakos talis képeidet is, és láttam Marcipánt is, milyen nagyot nőtt!


Andi
psandi
 
 


Összegyűjtöttem pár régóta érlelődő kérdésemet:

Tárral kapcsolatban: Miért nem tudom megnézni a régebbi albumokat?Kép Pl. Cserepesházas talik. Olyan mintha nem lenne benne egyetlenegy kép semKép

Margitsziget: Kocsival szoktatok menni (talira, strandra)? Mindig van parkolóhely, mennyibe kerül?

Csőrös pohár: Nektek a csőr részben belül nem lettek pici sötét foltok (lehet hogy penész)? Mivel tudnám eltüntetni, mégsem hypózhatom. Pedig rendszeresen mosogatom a cumi(süveg)mosóval, de nem jön le rendesenKép

Zulu,
Tali képek szupikKép

Andy,
KépekKép Szupi lehetett. Ez valami bababarát szállás vagy rokonoknál voltatok?

Maci_2
maci_2
 
 


Maci, én meghipózom a csőröst. Aztán meg alaposan elöblögetem. Vagy a mosogatógép. Viszont abba nem szoktam fényezőt tenni (öblítő?)

MArgitsziget parkoló a Nagyszállónál az Árpád-híd felől. Általában van hely. Nem oclsó, de nem emlékszem az árára. Mondjuk egy Állatkerti belépővel nem vetekszik. Kép

Zsusi hat hétig marad.


Évi, szegény Petra. De tényleg, miért mentetek be a kórházba? Annyira hányt? Annyira sírt? Annyira?

sofka
sofka
 
 


Évi, visszaolvastam, és megtaláltam. Jobbulást! Nálunk a lányok mindig hányással nyitnak, ha betegek. Azt gondolom, hogy a váladék irritálja a gyomrukat. de az is lehet, hogy a szervezet így kezdi a tehermentesítést. Mondjuk én rettentő kórházellenes vagyok, attól félek, kapunk valami masszívabb, ellenállóbb bacit.
sofka
 
 


Maci,
tessék csak feldobni a Te fotóidat isKép.
Tárral kapcsolatban épp ezt akartam kérdezni. Úgy rémlik, hogy ha meghatározott időn belül nem lép be vaalki az adminisztrációs oldalra, akkor törlik az albumot. Lehet, hogy ez történt?Kép Az újabbak megvannak.

Csőrös pohár ügyben Timicit kérdezdKép. Viccet félretéve, ha Avent típusú, akkor legjobb, ha veszel új csőrt. Bár lehet, hogy valakinek van valami tuti tippje.

Sofka,
mi sajnos nem érünk rá jövő hétenKép, pedig úgy taliznék már Zsuzsival. Pettyes brigád látom javulgat végrevégre, hát mit is mondjak, nem semmi, amit végigcsináltatok! Én egyre erősebben gondolkodom az oltáson, de egyelőre döntésképtelen vagyok.

Évi,
jesszusKép. Szegény kicsi Petra, de látom, jobban van, hurráKép!

Andy,
betörőKép. De legalább nem sikerült elrontania a nyaralásotokatKép.

na még jövök, ha tudok, addig is csók mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

Andy,
betoro Kép

Sofka,
en szivesen taliznek ZSuzsival, de a jovo het nekunk nem jo. Kép Az azutani viszont mar igen. Kép
BAranyhimlosoknek gyors jobbulast! Kép

MAci_2,
mi legutobb busszal mentunk, es setaltam egyet ZSombival a strand bejarataig. Kocsival csak az Arpad-hid feloli vegen lehet megallni es eleg draga a parkolo. Kép

Norka,
en is orultem, hoyg vegre megismertelek! KépKép BAr az elso par percben nem tudtam, hoyg Te vagy a Norka, csak a ferjed bemutatkozasanal kezdtem gyanakodni. Kép Remelem, meg talalkozunk tobbszor is, plane, ha mar idekoltoztok! KépKépKépKép

Toffi,
most hallgattam, holnap max. 21 fok lesz. Kép Szerintem ez nem strandido. HA tenyleg ilyen hideg lesz, akkor mi valoszinuleg passzolunk. KépKépKép

PsAndi,
akkor Dani tenyleg eleg sok tejtermeket eszik. CSak semmi aggodas, tudod! (MOndom ezt en....) KépKépKépKép

Nelli,
Kar, hoyg nem tudtatok jonni! Kép A sok foghoz meg gratula! Kép

Kuldtem egy mail-t, elnezest azoktol, akik nem voltak a talin. Kép

JOejt!
Gombóc, aki mindjart rahullik a billenytuzetre Kép
gombóc
 
 


Bocsi, most olvastam csak vissza Zulu muveszno felszolitasara, hoyg Tunder megtalalta a csorospoharat (vaksiGombóc Kép).
Hurra, hurra! KépKépKép

Tündér, holnap felhivlak, es akkor probaljunk meg valahol talalkozni, jo?
Koszi, koszi, es meg egyszer bocsi a tobbektol a zargatasert. Kép vagy inkabb Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Maci2,
nekem sem jött le a dög folt semmivel.KépKépKép
Pedig én kifőztem már citromsavval, áztattam ecetben, mostam, sikáltam, dörzsöltem, de nem és nem. Ma pedig hiába szerettem volna újat venni a Corában, pont a zöld csőr nem volt már.KépKépKép
brühühü
Szóval én már feladtam és ki fogom hajítani a sunyiba és bazi mérges vagyok az AVENTre, mert nincs arányban a minőség az árral. mérgesfej!
Soha nem hagytam beszáradni vagy ilyesmi, mégis ilyen kakás lett, az 500 forintos BabyBruin meg szép és jó. Ki érti ezt???

Timici
timici
 
 


Norka,
én úgy tudtam, hogy már itthon kéne lennie Franyóéknak, de nekem sem írt, szóval lehet jól sikerült a nyaralás és még ráhúznak.Kép

PsAndi,
ez a beszéd! Látom már sokkal határozottab vagy.Kép
Örülök. Abszolút jól néz ki Dani, úgyhogy nincs itt semmi aggódnivaló.KépKépKép A leírt tejescucc mennyiség pedig tök elég, szerintem ne erőltesd a babatejet, ha nem kéri.

most csak ennyi, mert még ezer vasalnivalóm van, pedig még a képeket sem láttamKép
pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Mi úgy szoktunk a Margitszigetre menni, hogy az autót lerakjuk az Árpád-híd pesti oldalán a 10 emeletes házaknál (ott nincs parkolási díj) és besétálunk a szigetre. Kép

Sofka!
Mi benne lennénk egy szigeti taliban. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Margitszigeti tali nekem is jól hangzik. Oda HÉV-vel és egy kis sétával el tudok menni. Kérdés, hogy mikor lenne?

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Évi!

Nekma Lászlóban mondták hogy lázas gyereknél autómatikusna füleszeto kontrollt kérnrk, mert sokszor láz mögött fülgyulladás van. Mi hasemneéssel mentünk be és mégis fülészeti vizsgálat is volt amikro lázsa lett. Szóval nem megérzés, hanem rutinKép Persze ettől még jó hogy idejében ézsrevették!

Egyébként ha hányás van akkor 20 percenként kb 10 ml teával kell iattani, esetleg picit sós teával és ha az sem marad benne akkor kell csak bevinni. Én 2 nap húzós hányást húztam így ki Emmával a kórházban és így nem került infúzióra. Ezt most nem azért írom, valószínűleg én is rohantam volna az ügyeletre csak jó tudni. Sajnos tapasztalatból vanank ilyen ötleteim, Emma nagyon hányós típus, hány betegség jeleként, fogzáskor vagy csak úgy a hisztitől.
Persze sz infúzió jó megoldás egy nyugodtabb gyereknél, de Emma pl olyna hogy tuti hisztizett volna ha nyugton kell feküdnie és rángatta volna karját, így tuti kikötötték volna, attól mégjobban hsiztizett volna kkor meg benyugtatózzák, így én ezt nagyon szerettem volna elkerülni. szerencsére sikerült, de végig bőgetm azt az időszakot, végül anyukám jött be segíteni.

Manó2!

Én is felszabadultam, már nincs vendégünk. Emma most piheni ki fáradalmait, még alszikKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


sziasztok,
gépem most nincs (apropó, Magdi, nincs meg a számod a telcsimben és nem tudok érdeklődni, hogy van az én drága számítógépemKépúgyhogy ha a gyógyulás jeleit mutatja, kérlek szóljKép) most vendégségből írok.Ezért sajna visszaolvasni se tudok, pláne képnézegetni, nem akarok itt visszaélni a vendégjoggalKép
Tündértali nagyon kafa volt, köszönjük a lehetőségetKép
...és ha összejön ez a Szigeti (vagy akármilyen) tali valaki dobjon már lécci egy sms-t, beneveznénk mi is, bár remélem, addigra Magdiférj meggyógyítja a gépem.
puszka
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Aventtal kapcsolatosan annyi észrevételem van, hogy nekem 2 db 260ml üveget kicseréltek, mert az alján kis repedések jelentek meg, és szivárgott belőle a lötyi, ami benne volt. A párom elvitte az pro-mama szakboltba az Erzsébet királyné útján vannak.Lehet hogy megéri felhívni őket...

Manó: most Dorka is alszik, ő is piheni a tegnapi napot, ott volt nem messze nállatok, (ahol laktunk) lent voltak a játszón is, meg minden felé, én 4 re mentem kozmetikushoz 6 ra végeztem utána már jöttünk haza, így sajna esélyem se lett volna meglátogatni Titeket, de majd legközelebb.

Ledközelebb pénteken megyek dolgozni, addig igaziból nincs program, a munkásokat várom ma 8-tól, hogy kiássák az esővíz elvezető csatornát, felfalazzák az elválasztó falat, és a csatornát beforrasszák. Nem tudom mikor lesznek kegyesek beállítani..olyan linkek, hogy nem kifejezés.

A teraszon lerakták a járókövet, elég szép lett, igaz meg is kérték az árát, 2 nap munka 3 embernek 100e nem semmi, más 1 hónapig dolgozik, olyan igazságtalan, és ez csak munkadíj, az a gyanúm az ember többre megy egy jó szakmával, mint egy érettségivel, főiskolával.

Dorottya jól van már egyre okosabb, és nem akarom elkiabálni, ha valamit elvesz valahonnan, oda viszi vissza, na és nagyon segítőkész, ma segített felmosni. Ez most a sláger nálla.


Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


sziasztok,

megdobna engem is valaki egy maillel,hogy tudom a képtárban a képeket megnézni. Csucsuka féle mailem csak a halott gépünkünk van. Kép köszi

Mano,
Petra egyáltalán nem volt lázas,mégcsak hőemelkedése sem volt. a dokinéni is mondta,hogy csak azért küldi el,mert megártani biztos nem fog,de azt nem mondta,hogy valószinüleg ettől is hányhat. Tudom,hogy itatni kell a hányós gyereket,de semmi nem maradt meg bennet,hiába itattam....na meg amikor fél óra kitartó hányás után szinte kicsúszik a kezeink közül.....hát nem tudom.... én tuti nem maradtam volna itthon.
az infúziót a lábacskájába kötötték, este volt és nagyon kimerült,úgyhogy hamar elaludt,addig meg vigyáztam rá,hogy nem piszkálja.

sofka,
látom olvastad...igen sajnos annyira. Ilyenkor nem csak az számit,hogy hányt a gyerek egyet,aztán jólvan,....hanem azt is nézi az ember,hogy milyen a gyerek kinézete,kedve.Petra nagyon összezuhant, bágyadt lett,egy hangot nem adott ki magából,pedig előtte még semmi baja nem volt....karikásak lettek a szemei,sápadt.....nekem elég ijesztő volt ahhoz,hogy kocsiba vágódjunk és induljunk. dehát ezt nem kell mondani Neked,Te már csak tudod 3 és fél gyerkőc után. Kép

nálunk főleg apa olyan,hogyha beteg valaki,akkor mielőbb és feltétlen menjünk orvoshoz,mert mi nem vagyunk azok. nem avgyunk hipohonderek sem,csak jó egészségesnek lenni.

köszönjük a sok jókivánságot....Petra tudomásul vette és igyekszik eszerint cselekedni. szerintem semmi baja már,bár gyógyszert még szedni kell,aztán majd holnap reggel meglátjuk mit mondanak a kontrollon.

Margitszigeti tali minket is érdekel. Kép Végre talán eljutunk. Kép

Nelli,
már mondani akartam,de még nem jutottam le idáig ...gyönyörűséges lányaid vannak. hiretelen nem is tudom melyik szebb?!?!? Kép

szeretnék képeket nézegetni,valaki dobjon egy mailt légyszi.

pussz
Évi és Petra

teganap készült.. és már igy tudok mosolyogni
Kép
Évi24
 
 


Évi!

Elküldtem a táblát. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


manó2!

Tgenap este jöttünk csak haza anyósoméktól, úgyhogy úgyse tudtunk volna találkozniKép Képzeld 3-kor akartunk indulni, de a hülye ottani kutyánk idegességében kiharapta guminkat(sosem akarja hoyg hazjöjjünk). Mentünka gumishoz, potom 1 óra altt megragasztotta gumit, amivel Pilisig jutottunk. Ott leeresztett. Ott mankókerék fela kocsira, majd 80-al hazazötyögtünk.

Évi!

Elhiszem, mondom tuti hogy én is bevittem volna, már mi is voltunk 2x ügyeleten. Én csak azért írtam le hogy sűrűnk minimális mennyiséggel kell iattani, hátha máskor, másnak is szüksége lezs rá, és tényleg működik. nekem a rota vírustól hányó lányzónál működött. A 10 ml nem jött ki belőle, és kb 20 pervcenként itatva nem is szárad t ki. Egyébként za infúzió szuper dolog, csak én akkor ott a kórházban több napig hallgattam a beérkező gyerekek infúzióra kötésétKép És annyira ordítottak és annyira hisztiztek amíg lekötötték őket, aztán a nyugattó a 90%-uknál...szóval bevallom én teljesen bestresszeltem még a gondolattól is hogy azt kapjon Emma. pedig lehet gyorsabban túllettünk volna rajta.
Jó hogy Pter ilyen jól viselte és nem hisztizett.,

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Magdi,

köszi. Kép
Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Avent ügyben: eddig nem mertem írni, nehogy rosszakat gondoljatok Kép, de ezek a penészszerű foltok nálunk is megjelentek at itató szelepében. Én is kifőztem már, sikáltam, ecetes vízzel lemostam, áztattam de mindig visszatérnek. Az egyetlen megoldás, hogy levakarom tiszta, száraz konyharuhával és legalább eltűnnek egy darabig.

Évi24-ék esete után ellenőriztem a telefonomban az ügyelet, az orvos és hasonlók telefonszámát. Bevallom, mi még betegrendelésen sem voltunk (kopp-kopp-kopp), fogalmam se lenne mikor kit kell hívni, hova kellene menni. Most újra felfrissítettem a dolgokat.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Dana kilőtte és elszállt az egész Kép
Egyébként meg majdnem eltörte Abisz kezét, mert azzal simogatja magát.
Egyébként élni sem hagynak Kép Abigélt egyáltalán nem lehet letenni. Az éjszakák egyenesen borzalmasak Kép Tegnap "apuska édes" (idézet Danától - acsaj olyan, mintha egy Csehov drámából lépett volna ki) majdnem elaludt a munkahelyén...
folyt. köv.
zs
zsuzso
 
 


Még az maradt le,

hogy Évi jajj szegény Petra, de jó, hogy jobban van. Kép

Andy,
láttam pár képet Kép

Tündér,
kalap a mienk,de mivel kissé viseltes, szal, veszhet.

Jas meg hogy Zsuzsitali nekünk jó - mert még úgy sem ismerjük egymást - szerda és csütörtök kivételével.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok Kép
akinek van tapasztalata ételallergia terén segítsen léccilécccccii!!!
Ma Hamin fürcsikor pöttyöket vettünk észre: elszórtan max. 8-10 darabot, van kis hegye.
Előtte 1,5 órával kóstolta először a sóskát (4-5 kanál - kóstolóadag). Szerintetek lehet attól?
Új mosópor és társai nem jönnek szóba.
Egyéb ötlet?

Nagyon köszi! Kép
Ann
annann
 
 


Köszi lányok a válaszokat.

Évi,
KépKép

Zulu,
Feltenném én a képeket, de modemmel nagyon lassú, és szabadidőben is szűkölködömKép (örülök, ha legalább olvasni beugorhatok)
Pár kép ízelítőül.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Még egy kérdés. tudtok olyan helyet, ahol háti hordozót, esetleg utazó kiságyat lehet kölcsönözni?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!


Maci
nagyon jók a képek! KépKép a legjobban persze az tetszik, amin a 2 pasim van együtt Kép

ÉVi
Petra nagyon édi Kép

Ann
szerencsére nincs tapasztalatom ételallergia terén, így viszont segíteni sem tudok Kép Hol vannak a pettyek? Hami hasán? Mert akkor lehet, hogy tényleg ételall.

Zsuzsó
apuska édes KépKép és mi jópofát mond még Dana?

Egy barátunk mesélte, hogy a kisfia látott egy sirályt repülni az égen, rámutatott és így szólt: néd apa, cica, pijos cica, látod? KépKép

Margitszigeti taliban én is benne vagyok, nekünk jó a jövő hét.

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Ann: Ételallergia ügyben csak annyit tudok segíteni, hogy bárhol kijöhetnek a pöttyök és az elfogyasztott étel után kb 15perc múlva jön ki. Fenisztil csepeket kell bevenni és jó bekell kenni fenistil krémmel. Ha nem múlik el másnapra akkor orvoshoz menni.
Mivel csináltad a sóskát? Tejjel vagy tejfölel vagy mivel? Nem biztos, hogy a sóska lesz a felelős a pöttyökért.
Jobbulást nektek és muljanak el a csúnya pöttyökKépKépKépKépKép

Nagyon jó lehetett a tali a képek szuperek.KépKépKépKép

Mi jól vagyunk Márk is egyre többet beszél.
Ami most sláger nála az adide, szia mia, a gombára azt mondja, hogy büba. A többi most még nem jut eszembe.

Aki kérdezte nem akarok vissza olvasni, hogy ki volt bocsika igen az üdülő gyerekbarát volt.

Most csak ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Ma végre volt egy nyugis éjszakánk, csak én hülye nem feküdtem le idejében Kép már azt gondoltuk, hogy a tervezés legvégén járunk, de tuti, erre sincs elég pénzünk Kép kicsit jajjmiisleszvelünk hangulatom van. És szegény apáját is ezzel keserítem Kép Na mindegy, ezen agyaltunk éjfélig - ő kettőig. Ma reggel találkozik az építésszel. Az a baj, hogy még el sem kezdtük, és már elegem van.
Azért hozzá tartozik, hgoy tegnap megint adtam este Abigélnek konzervtejcsit és így n6-ig aludt. Szal, tényleg mégsem elég a tej jajj Kép
Na abbahagyom.

Andi,
Dana ma reggel végre a 'nem' megjelenése után majdnem 9 hónappal végre teljesen adekvát helyzetekben többször is mondta, hogy 'inyem' Kép
dhaxxxxxxxx
Ezt üzeni nektek, úgyhogy mennem kell.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!
Nyaraltunk mi is a Mátrában, nagyon jó volt. Igaz a mi szállónkban nem sok mindent lehetett csinálni, viszont a faluban felfedeztünk egy másik szállót, ami szuper volt. Ha valaki a hegyek között keres bababarát szállást, annak szívesen küldök infókat. Volt vadaskert, kézművesfoglalkozás, etetőszék, kiságy, stb. még előkét is adtak a gyerekmintás tányérok mellé. És ha valakit érint: még kutyapanzió is volt. Szóval jó kis hely volt, gyönyörű kilátással, sokat jártunk oda sztrapacskát enni és őzikéket etetni.

Csak belepillantottam a mai termésbe.
Képek láttán óriási irigykedés van, kár, hogy nem tudtunk menni. KépKépKép


Utazóágy-kölcsönzés: A babaszobán a csere-berén szoktak ilyet kínálni, szerintem nyiss egy topicot, Maci, és biztos lesz jelentkező.

Tár: én rákérdeztem, azt írták, hogy adatvesztés történt, roppantul sajnálják. A régi képek már nem lesznek megKépKépKép

Jövő héten tali szerveződik? Lehet, hogy nekünk is jó. Mikor lesz?

Évi! Látom, mi történ Petrával. Szegényke! Örülök, hogy már jól van!

Beu
beu
 
 


Sziasztok Kép
Köszi a segítséget, de közben kiderült, h nem a sóska volt a bűnös.
Mára kezd hólyagosodni, tehát
Hami = Kép
Ez van...
Ann
annann
 
 


Reggel voltunk kontrollon....Petra még mindig beteg. Még mindig tüszős a torka és kezd hurutosodnia jobb füle is. Mondták is,hogy elég ritka,hogy csak az egyik fülön jön ki a középfülgyuszi.Pénteken kell visszamennünk,majd akkor meglátják mi lesz. Nagyon aggódom, nem szeretném,hogy ezt a fülét is fel kelljen szúrni. ránézésre semmi baja Petrának, játszik,nevetgél,stb....
Még az étvágya is jó,bár ma nagyon keveset ebédelt. Láza továbbra sincs.
Évi
Évi24
 
 


Zsuzsó,
Fel a fejjel! Majd csak lesz valahogyKépKépKép

Beu,
Jól hangzik amit írtál a szállóról, jöhetnek részletek is.

Ann,
Jobbulást Haminak!

Évi,
Petrának gyors gyógyulást!

Ja, ha valakinek kell (nagyobb méretben) valamelyik kép dobjon meg egy mail-lel és elküldöm. (PsAndi?)

Maci_2
maci_2
 
 


Találtam a hotelről:
http://www.vendegvaro.hu/36-276
Beu
beu
 
 


Beu
nem te kerestél régebben a kocsiba ülésvédőt (gyerekláb-rugdosás ellen) mi ma vettünk a Plus-ban egyet, illetve ez még jobb is, mert tasakok is vannak rajta meg leniytható tálca, 799 froncsiért
a miénk sötétkék
Kép

Andi
psandi
 
 


ez nem jött össze
szóval találsz róla képet itt:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=14777;from=2
a 2. oldal alján
psandi
 
 


Köszi Andi! Melyikben vettétek? Mindenhol van? Felénk hol van plus???? Holnap nincs kedvetek egy sétához?

És akkor néhány kép. Én balga persze nem vittem töltőt, és lemerült a gép.

Ez még egy itthoni:
Kép

Egy hirtelen pillanatban Kelet felé fordult, és...
Kép

És egy kis ízelítő a vadasparkból:
Kép

Ezt csak úgy szeretjük:
Kép

Beu
beu
 
 


Beu
sétához de igen, van kedvünk Kép inkább délelőtt jobb nekünk, vagy du. de akkor csak kb. fél 5 után
képek szuperek nagyfiú-Lőrincről Kép
ja igen, minden Plusban van, 17-ig van az akció
Plus felétek pl. Vezér út 39-41, vagy www.plus.hu
írj emilt, ha jó a holnapi séta

Andi
psandi
 
 


Andi!
Ötkor van az Árkádban dolgom. Utána?
Rád csörgünk, ha végeztünk.
Beu
beu
 
 


oké, akkor talizhatunk az Árkád előtt is, mondjuk fél6?
Andi
psandi
 
 


Hali csajszik,

Beu,
üdv itthon, képek szupik, látom jól telt a nyaralásKép.

Évi,
nagyon jó látni, hogy már ilyen vidor a lánykaKép.

Nekünk is van ilyen Plus-os szütyőkénk, sajnos csak egyKép. De még megpróbálok szerezni Macónak is.

puszka mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

ma végre megérkezett a Nestles ajeszunk. Kép csak egy partedlit és egy dobozt rendeltem,mert összesen 70 pontunk volt....erre futotta. viszont azon most tök kiakadtam,hogy tovább folytatódik az akció és ha ezt előbb tudtam volna,akkor biztos nem küldöm be lázasan a 70 pontomat, hanem gyűjtök még hozzá és akkor egy fürdőköpenyt szerettem volna. Na az se lesz már a mienk...annyit remélem márnem tudok majd összegyűjteni. Kép Remélem mihamarabb leszokik Petra ezekről a pépekről....imádja az almapürés kétszersültet. Kép

Plusos ülésvédőt holnap én is nézek Gödöllőn, ott tudok a legközelebb hozzánk Plust. Kép

Beu,
képek szupik, de legszuperebb rajtuk Lőrinc. a helynek én is utánanézek,ahol voltatok....vadaspark azt hiszem Petrának is nagyon bejönne. Imádja az állatokat.

holnap reggel megyünk kontrollra ismét....nagyon izgulok.

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


a dinnye majdnem olyan nehéz,mint Petra....Kép
Kép
Évi
Évi24
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?