Új privát üzeneted érkezett!

Judy
nem voltam bejelentve(Csak az "eredeti munkahelyemen")feketén dolgoztam :oops: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Na én se sűrűn vagyok laptetőn :D

Tenci,
igen, fejtágítás vége. Erre az évre legalábbis :)

Cukipofa,

jó téged is látni :) Hogy megy a munka? Belerázódtál már ebbe a tanácsadásba?

Veronikusz,
sose értettem honnan szedsz ennyi energiát... Én egy gyerek mellett nem tudok ennyi mindent elintézni, mint te hárommal... :oops:

Na talán betöltötte az oldalt végre... :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi,
Akkor szerintem jár. De esetleg hívd fel az apehot, és kérdezd meg, mert a régi helyen most szüntetnéd meg a munkaviszonyodat gondolom, és emiatt nem vagyok 100%-ig biztos benne. 06-40/424242 Ott nem tudom melyik menüpont, de próbáld meg az Adójogszabályok értelmezése (1-es gomb asszem) / Járulékok menüpontot, ott tudniuk kellene... Legalábbis illene...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Na kettő már fent van... :roll: Már csak anyósomé van hátra...

Andi,

Na bővebben: azért nem vagyok benne teljesen biztos, mert a sima startkártyánál nem lehet munkaviszonyod mikor igényled. Ennél a start plusznál ebben nem vagyok biztos. Ha akarom így értem, ha akarom úgy. Telefonon se biztos hogy jobb infót kapsz, mert ők se mindig értik :roll: De egy próbát megér. :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


JUDY-ha már jöttél ennyi jár!!!! :lol: :wink: :wink: :wink:fejtágítás- erre az évre???-hiszen mindjárt 2010!!!!! :roll: :roll: :roll:éjszakáitok,nappalok????

ANDI-akkor úgylátom ebből doki lesz- :roll: amúgy milyen kedve van Balunak???-nem akar menni bölcsibe??? :roll: :lol:

LILLUS-vettem az adást....oks Dorottyának is szerzünk lovacskát... :wink: :lol: :lol: jólvagytok??,-gondolom Bogger ezerrel tép-most nem hiányolja tesókat??? :roll: :lol: :wink:

KATI-majd írjad Daninak hogy jött be bölcsi....de gondolom nem lesz gáz...ahogy írod :roll: :lol: :lol:

VALENTINA-Mikey tök jól elvan mamikkal,tesókkal..szóval mobilis a kiscsávó :lol: :lol: :wink: :wink: -és tényleg eltudok-eltudunk menni bárhová-persze baromira hiányzik de néha jóóó kicsit,szabadon mozogni-és a tudat,hogy jó helyen van és jólérzi magát. :D :D Viktor mocizik?vagy maradtok a bicajnál?

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
elmentek apjával orvoshoz, de reggel itt cirkuszolz Balu, hogy megyünk bölcsibe és ő nem beteg.......
Amúgy olyan, mint szokott lenni, rosszcsont és nem látszik,, hogy bármi baja lenne

Judy
utánanézek

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi-na ez az ilyenkor legyen okos az ember.....mit tegyen???majd doki megmondja....
de édes lehet Balu-akkor is menni akarok bölcsibe...... :lol: :lol: :lol:
remélem semmi komoly....és holnap mehettek is.... :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
ebben reménykedek én is, hogy hamar mehet bölcsibe 8)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Na a lánykám elájult. Pedig délelőttönként mostanában nem szokott :shock: Na mindegy...

Tenci,
javulnak, javulnak :) Többet alszik, ma éjszaka nem is voltam bent nála. Remélem folytatódik ez a tendencia :D

Andi,

nagyon tetszik neki a bölcsi ezek szerint :D
Bocs, hogy csak megadom, hol nézhetsz utána, de ezerfelé futok, nem tudok most utánajárni neked :oops: Ne haragudj...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Valentina!
Egyelőre nem tudok képeket letölteni az ÚJ csodagépünkről. :oops: (se kábel, se software)
Lelkem: hát azt inkább hagyjuk! Még rosszabb :oops: megint válós kedvem van :oops: :D (nyugi! Eddig mindig elmúlt :lol: )

Andi!
Mondanám, hogy ha találkozom vele akkor megkérdem, de félek ennyire nem ér rá a dolog :oops: :D írtam neki mail-t! Ha válaszol jelzek! :D
De látom Judy már válaszolt is :D azért ha válaszol, szólok.
Balu: szólj hogy mi volt!!! :oops: furi egy nyavalya :oops: de jó fej, hogy reklamálja a bölcsit :lol:

Tenci!
Diéta: én úgy gondoltam, hogy mindenki olyat válasszon, ami neki bejön! :D én még nem tudom milyet választok, mert a MENZÁSOM lehet hogy reklamál :oops: most kísérletezek :D egyelőre rendeltem SÚLY-STOP-ot a Gastroyaltól. Tudom, hogy ezt fogyás után kéne de ennél alacsonyabb kalóriát nem mertem bevállalni és a mai az első napom … hát! Nem zabáltam magam tele :lol:
Férj: igen! Érden is van cége! Egy biztos, de ki tudja :lol: már el se meri árulni, hogy hány cége van :lol: viszont én nem szoktam vele mászkálni :oops: ennél az érdi cégnél is csak 1x voltam a lányok miatt, mert itt van csacsi, tyúk, cica, kutya, birka, kecske … :lol: tudod! Biosz órát tartottunk :lol:
A képet meg köszi, (igazán formás lovacska), no és az ígéretet is!!! :lol: Nekem egyelőre egy paci is elég lenne, csak bírja a terhelést :lol:
Virágtépkedés: :lol: rendes gyerekek! :lol: nálam Zsófi a földezésnél tart :lol:
Buli: most szombaton lesz, de csak egy ici-pici. Szüleim, 2 tesóm, nagynéném és a kisebbik fia és mi 5-en :D (=11 fő) csak lesz két torta, pici nasi oszt kész :D

Szia KAtiiiiii!!!!!
Végre!!!! Már ideje volt!!! :lol:
Örülök, hogy ilyen flottul ment az ovikezdés és Dani bölcsis hozzáállása is remélem marad! Orsinak meg … HATALMAS GRATULA!!! :D
Gyere majd még ha tudsz!!!

Judy!
Jó téged is látni!!!
Energia: szerintem mindenkiben van! :D KELL HOGY LEGYEN!!! Próbáld ki!!! :wink: szülj te is gyorsan kettőt! :lol: bocsíííí :oops:

azt hiszem inkább elteszem magam, mert már hülyeségeket írok :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na megjöttünk röpke 3 órát vártunk a dokinéninél
vírusos torokgyulladás, egész héten itthon van!Antibiotikum+normaflore+fenistil csepp+kúp ha nagyon lázas

Közbe míg vártak a dokinál voltunk anyu hagyatéki tárgyalásán :cry: (lelkileg nem vagyok ismét jól)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
((((((())))))))

Veronikusz,
biztos hogy igazad van, és sejtem is, hogy nekem mitől nincs... Az az igazság, hogy az én párom itthon van, mégis erősen hanyagolva érzem magam. Tudod, amikor már szinte nem is beszélgetünk, mert nem hallgat meg, nem kíváncsi rá, hogy mi van velem, az erősen lehangoló :( És ilyenkor valahogy semmihez sincs kedvem... :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi! jaj sajnálom szegény Balut!
és veled is együtt érzek nagyon :(

Steffi mikor járt erre??próbáltam vissza-vissza olvasni de nem látom hogy mostanában lett volna :shock:

ANcsa de jó hogy már így telnek a hetek!!!figyellek ám!!!

jaj lányok most csak ennyit tudtam,de majd jövök igérem...
Majd fotót is nyomok fel..
Encivel tegnap templomban voltunk, mert ilyen zenés gyerekműsor szerűség volt, és nagyon élvezte,,,voltak ovis társai is... :)
majd rakok képet
puszi mindenkinek
és minden szüli és névnaposnak nagyon boldogságosat kívánok!!

Kép
gablaty
 
 


Halihóóóóóó!!!!!!!

Na vagyok megint.

Ma voltunk egy órácskát bölcsizni...háááááát amilyen lelkes volt, hogy menjünk már azért az ajtóban inkább megfogta a kezemet és szorította :D amúgy soha eszébe sem jut neki, hogy megfogja...
De végülis hirtelen elég nagy nyüzsi vette körűl, szóval talán nem lesz majd gáz...
Annyira izgulok, hogy mi lesz :D :D :D

Lilluska!
Nem volt ám módszerünk...én mondogattam állandóan, hogy nem kellene már cumiznia, de nem hallgatott rám. Nem szekáltam, de azért már baromira idegesített, hogy nagyon sokat lóg a szájában...Aztán egyik este amikor vásároltunk akkor kinézett egy hercegnős csillogós táskát (potom 7ezer forintért) és kérte, hogy vegyük meg...mondtam, hogy tudod mit Orsika, ha odaadod este a cumidat, hogy elvigye a cumitündér akkor megveszem...(én biztos voltam, hogy nem adja oda) és erre odaadta lefekvés elött... :shock: reggel 7kor ébresztett minket, hogy akkor menjünk megvenni a táskát... :roll:

Andi!
Na szép kis bölcsikezdés...szegény Balu!!!!! Orsi is így kezdte az ovit aztán végig betegeskedte a telet :? remélem idén már jobban fogja bírni...

Judy!Hát megyeget a dolog :D Imádom csinálni, nagyon érdekes dolgokat tanulok!!!!! És jó nagyon, hogy rugalmas az időbeosztás...

Nagyon fáradt vagyok...megyek aludni, hátha álmodok valami szépet :D

Ja és Veronikusz!
ez eszméletlen....mág 1 éve, hogy Zsófi született...behalok...
Négyeske készülhetne már :D :D :D

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Hahó!

Gabikám!
Encinek boldog névnapot!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta!
Köszi :D most csak sutyiban jelentkezek be,mert dolgozom :lol:
elvileg...
Apu ma reggel ment vissza vérvételre, kiváncsi vagyok mit mondanak még??

Kép
gablaty
 
 


sziasztok,

Encinek nagyon boldog névnapot!!!


Cukipofa,
örülök, hogy élvezed!! :D Ez nagyon jó! Majd lehet pár kérdésem priviben ezzel kapcsolatban? Nem most, mert most nincs időm írni (mindjárt jön egy ügyfél), de valamikor begépelném... :oops: ha nem gond...

Gabi,
Steffi kb 2 hete járt erre, de azóta nekem e-mailre sem válaszolt... Remélem nem betegek a gyerkők...

Timi,
merre jársz?? Holnap járok Érden, de nem biztos, hogy össze tudunk futni... :oops: A Suzukit viszem ki, mert apu egyik haverja megnézné, hátha jó lesz a lányának... Jó lenne eladni, mert egyre lejjebb megy az ára :( Lényeg, hogy ha sikerül, akkor apu hoz haza mert nem lesz autóm... De a fűnyíró attól még itt áll a sufniban, azt is ki kell vinnem - tán a jövő héten... És akkor összehozzuk a randit :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Encike
nagyon boldog névnapot

Cukipofa
remélem Dani ügyes nagyfiú lesz és élvezni fogja a bölcsit

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Enikők Boldog Boldog Névnapot Nektek!!!

JUDY-még megvan az autód? :roll: :roll: nehéz eladni az tuti....és miért nem tartod meg??,-vagy sok lenne két autó+fenntartás???-nekünk is jó lett volna megtartani cliót nekem :roll:-de most ez van...talán majd egyszer....drukkolok hogy megvegyék....érdi tali jövőhéten??, :lol: :lol:

ANCSA-merre??minden okés veletek??egy,kettő ..sok bejelentkezést várunk :wink: :lol: :lol:

ANDI-Baluhelyzet???-jobban van?...mert ha hétördög olyan nagy baj nem lehet....és ab-t kell rögtön szednie??

VERÓ-milyen az érdi cég??,valami farm??? :roll: :lol: :lol: tök jó lehet...és már csak egy vagy több ló hiányzik-és akkor téphetsz is lovagolni...-egyébként hétvégén Pákozdon voltunk igaz nem sokat van ott egy nagyon klassz arborétum...visszafelé mentünk be a lovardába-most nyílt -naggyon pazar :wink: :lol: :lol: -igaz Mikeyt és Benedeket is jobban érdekelte az ott dolgozó bobcatek-és markológépek :roll: :lol: 8) :wink:

TIMI-te merre?????felvételekre jársz???beválogattak???? :roll: :wink: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
igen, mindent nehéz eladni, de a Suzukit különösen... :( Nagyon leesett az ára... De muszáj...
Két autó teljesen felesleges lenne. Párom BKV-zik, mert a városon azzal gyorsabb átjutni, így nekem ott a nagy autó. Ha visszamegyek dolgozni, én is BKV-zni fogok, mert a Nyugatihoz is azzal gyorsabb. Akkor meg pláne minek kettő...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Most csak egy nagyon gyorsra 8) .....este majd jövök bővebben! :lol:

Andi!

Balunak jobbulást!!

Valentina-Tenci-Judy-Vero-Megatöbbiek! :lol: :wink:

Megvagyok megvagyok! Vali! Tegnap du. 4-re sikerült végeznem a pakolással-vasalással! Huhh! :twisted: :roll: Már aszittem a végén magamat is kivasalom....vagy valami hasonló! :wink: 8)
Nem wazzeg Tenc 8)..... nem válogattak be! Én nem vok óvodás!!! :lol: :wink: 8) És ez nem válogatós műsor volt, hanem Petimről 8) :lol: :wink: szólt a műsor.....na jó, meg a Gyerkőkről. Adás kb. a jövő hétne! :wink: :lol: De majd értesítelek! :lol: :wink: Nem járok én semerre sem Judykám! 8) :wink: Itthon nyomtam az ipart! Meg ma reggel ovi előtt elvittem Adrit doki bácsihoz és beadattam Neki az agyhártya elleni oltást! :roll: Egy hős volt!!!! Csak egy icipicit sírt! Persze nem mondtam meg neki, hogy miért megyünk a doki bácsihoz! Mondtam kap tőle egy meglepit! :roll: Hát kicsit meglepődött! De utána a matrica "helyre rakta" a lelkét! :wink: :lol: Randi.....alig várom!! :wink: 8) A jövő 7 az nekem is jobb! :roll:

Lánykák! Most ennyi! Robogok kajcsizni aztán Adriért az oviba meg még venni Fanninak (ovis társ) valami ajándékot a szülinapi partyra! (holnap este lesz mekiben! ) :wink: :lol: 8) Ja Tenci! Küldhetnél még egy lovat, mert Fanni is lómániás!!!! :lol: :wink: 8) Ja és képzeld, hogy mondta Fanni az anyukájának, hogy ne szólítsa őt Fanninak, mert őt nem úgy hívják, hanem Szilajnak! :shock: :lol: :wink: 8) (ugyebár Szilaj egy ló! de ezt mondanom sem kell! :wink: )

Encinek és Enidollnak sok boldog névnapot!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.09.15 12:48-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci
sapka úton (ma feladtam)
Balu joban, mamár evett is:)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Csak gyoran.
BABa jól van, mocorog!
Sajnos én nem, éjszaka az ügyeletet is ki kellett hívni, mert olyan gyomor görcsöm volt mint soha, hányás, hasmenés, és aggódtam a babárt! Megvizsgált a mentős, Ő jól van, én meg lehet hogy valami rosszat ettem. MÁr kicsit jobb, de gyenge vagyok, így megyek is.MIndenkinek köszi az érdeklődést, de most nincs erőm visszaolvasni.

Puszi

Ancsa

ancsaboszi
 
 


Ancsa
(((((())))))))
pihenjjj!!!!!!!!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Visszanéztem és...... :?

Boszi!

Pihenjj!!! És nem összeenni mindenfélét!!!! :oops: :roll: Csajok erősek!!! :wink: 8)

Menek....majd este jövök! Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Előre is bocsi, de csak pár percem van …

Judy!
Sajnálom! :oops: kéne egy kis kettesben töltött kiruccanás! :roll:

Sziiiia GAbiiii!
:wink: gyere majd! Encinek boldog névnapot!

Kati!
Szóval bölcsi-FUN lett Dani fiú! :lol: De jóóó!
Orsi-táska-cumi: hiába! Nőből van a lány!!! :lol: ez nagyon aranyos :lol:
Zsófi: hát igen! Öregszik a csaj! :lol: :lol:

Tenci!
Érdi cég az Ercsi útról nyílik, utolsó utáni utcában. Van ott még gyümölcsöskert is. Ott van a tűzbiztos ajtógyár központja. Ezzel is BNV-ztek most :D Ló miatt majd panaszt emelek a krapeknál, hogy az is legyen. Lovardát viszont tudok többet is. Van egy nagyon szép Sóskúton, de én Törökbálint Anna-hegyre jártam és az nagyon szép. Látszik egész Budaörs miközben lovagolsz és a lovak a domboldalba-vájt mészkő barlangokban vannak :D nagyon király :D és nincs is olyan messze mint mikor Tordasra jártam :)
Pákozdon nem voltam de majd egyszer. :wink:

Tigrincs!
Nagylányod egy kis hős!

Ancsa!
Te meg pihizz és kíméld a pocid! :oops:

Még jó hogy rövid akartam lenni :lol: és még el se meséltem, hogy hogy vásároltam ma a Camponában. Zsófi bevásárló kocsi ülésében feláll, ezért bele szoktam tenni a kosárba. Na de most kitalálta, hogy amit én bepakolok azt ő meg ki. Na Ja! Csak hogy befőtteket, babakajákat lódított kifele a kőre a drágám :oops: kivagyok! Hogy fogok ezután vásárolni???? :oops: :lol: lekötözzem? :roll: :lol: borzasztó :D:D:D (még szerencse, hogy jók a reflexeim és elkaptam mindent :wink: :lol: )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ancsa,
(((((((())))))))) Pihenj sokat!!

Vero,
Hát igen, az kéne... :oops: a múltkor jutott nekünk 20 perc... 3 nagyszülő is ott volt a telken, lefoglalták az unokát, mi meg kiültünk a stégre sörözni. De jó is volt :D
Vásárlás: na nálunk úgy néz ki, hogy bemegyünk az Auchanba, rögtön az elején kivesz egy pogácsát vagy kiflit, és egy darabig elvan vele... :D A gondok akkor kezdődnek, ha jóllakott vagy megunta :roll:

Timi,
nagylányod nagyon ügyes :) Mi hétfőn megyünk 15 hósra + Prevenar... :roll:
Akkor jövő hét :wink: Hétfő és kedd nem jó, utána mobil vagyok :) Melyik nap lenne jó?
Tenci, te mikor érsz rá??

Na megyek, már kiselejteztem 2 zsák ruhát a gardróbból, + 1 szatyor lejárt krémet a fürdőből :oops: A többség még Avonos múltamból...megvettem mindent sz...t :oops: Még ki kell pucolnom a Suzukit, meg vár egy kupac mosás és 2 kupac vasalás :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


ANCSA!!!!-csak óvatosan akkor a kajákkal!!!-én főttkrumplira szavazok.....hűűű mennyit ettem mindkét srácaimmal.... :roll: :lol: :lol: az erő veled legyen...küldünk innen :lol: :wink:

JUDY-sörözős csajok :lol: :wink: :wink:tök laza,bírom a sörözős csajokat :wink: :lol: :lol: taliba benne vagyunk -a hét első fele nekünk sem jó....már beígérkeztünk...meg sok más.....-de abszolut mobilisak vagyunk.... :wink: :lol: :lol: -és jóóóó vasalást....meg pakolást meg mosást meg.....szóval mindent..... :wink: :lol: a végén még kidőlsz aztán altatni sem kell :wink: :wink: :lol: :lol:

ANDI-szupi csaj vagy :wink: :lol: -és a részleteket megbeszéljük????-én Andicímet nem találok-írhatok privit??? :roll: :lol: :lol:

VERÓ-már a cím is jól hangzik-ercsiút!!! :wink: :lol: :lol: ez itt van Érd déli részén-tök közel hozzánk.....úgyhogy ha jöttök-várunk benneteket :lol: :lol:
vásárlás-én is átéltem Mikeyval :roll: :wink: na többször nem is mentem egyedül.....-és hogy rátudnak érezni melyik az a tárgy amit dobni kell-és persze nagyot szólna....a többiről nem is beszélve :roll: :lol: :lol:

TIMI-na jóóó SzilajFanninak is szerzünk lovat :wink: Adri-igazi nagycsaj.....matricáért bármit :lol: Jázmin nem kapott oltást??? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
írjál nyugodtan privit :lol: vagy ide vagy emano77@hotmail.com

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI!!"'!QR4TTTTTTTTTTTEYVEF VH GZZZZZZ

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Bocs Benedek volt...ment email :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Vagyok! Sziasztok! :wink:

Kati!

Hajhóóó!!! Milyen ügyes Orsi!!! És akkor most megkapja azt a táskát? 8)
Tényleg....és oviban hogy volt a cumival? Be lehetett vinni nálatok?
Dani meg ügyi fiúcska! Anyukának meg kitartást! :wink: És miben adsz tanácsokat? Kicsit asszem le vagyok maradva, hogy mi a foglalkozásod.... :roll:

Judy!

Jövő 7en eddig bármelyik nap jöhet! :wink: Döntsétek el Ti Tencivel, meg aki még jön én meg megadom magam!!! :lol: :wink:
Remélem Suzit el tudjátok adni!!!

Vero!

Forma 1-nek vége!!!! 8) :lol: :wink: Itten vagyok! :wink: :lol:
Holnap Liverpool-Debrecen meccs!!! 8) :wink: :lol: Holnap meg "ott leszek"!!!! :lol: :wink: 8) De addig írok..... :wink:
Köszi Adri nevében is! :wink: És a vásárlás....tényleg nem lehet egyszerű! Bár én nem panaszkodom, nekem a Csajok mindig nyugton, rendesen ülnek! Imádnak nézelődni és bírják a tömeget! 8) :wink: És ahogy Judy is írta....kifli a tuti dolog nálunk is. Na meg hogy víz legyen nálam, mert Adri ha meglát valami "piát" ami szimpi Neki, rögtön megvetetné, hogy Ő akkor most szomjas....!! 8) :wink: És mit kap Zsófi a szülinapjára? :wink:

Ren!

Na jó van! Még egyszer megdícsérlek, hogy életjelet adtál magatokról! És igen, képekkel még mindig adósod vagyok. De még mindig nem jutottam el a levelezésemig! :oops: :roll: De igyekszem igyekszem.....lógok még egy pár emberkének levéllel is! :oops: :roll:

Andi!

Héten meg lesz Thomas.....és akkor majd hívom Anikót! :wink:
Használd ki ezt a bő két hetet még pihi szempontjából és akkor októbertől hajrá melóóóóóó!!!!! :lol: :wink: És Balu kapitánynak naaaaagy díííííícséééééret, hogy szereti a bölcsit!!! :wink: :lol:
Ja és este, ha sikerül küldök Neked.....meg Lillusnak.....na jó, a Többieknek is :wink: 8) :lol: valamit!!! :wink:

Tenci!

Jázmin most nem kapott szurit. Nem is vittem magammal. Majd két hét múlva, ha viszem 8 hónapos mérésre....majd akkor. Kicsit még taknyi, úgy hogy szerintem egyébként sem kapta volna meg. De mivel ez nem kötelező oltás.....végülis ráér! 8)
Holnap este meccsen vagyok! :lol: :wink: 8) Nezavarj!!! :lol: :wink: 8) De előtte még Adrival "lenyomjuk" a hepimekipartit! :lol: :wink: 8) És míg hazaérünk, addig Apának kiadtam, hogy Jázmint fürdesse meg!!!! 8) :lol: :wink:

Orsi!

Tudom, hogy nagyon lefoglal a házikó renoválása és berendezése, de egy uffra jöhetnél! És tudom, ne fárasszalak ilyennel, de nem készítenél a házikóról képet, hogy "ilyen volt ilyen lett" címen? Aztán majd ha nyugiban leszel, dobhatnál róla képeket! 8) :roll: Uh vagy valami mikor lesz legközelebb? Pihengessél azért és vigyázz Magatokra! :wink: Koli jól van?

Na Lányok! Most ennyi! Mentem vacsiztatom a bandát aztán fürdés, mese.....majd nézem az olasz "bácsikámat" az m1-en!!!! :oops: 8) :wink: :lol: Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Tenci: Petya "terror" még tart. Nem tudom mikor fog elmúlni... Szerintem soha. Beszereztem egy járókát, de nem merem belerakni Benit, mert Petya bedobál minden félét és próbál belemászni :roll: :o
A kendőt nem próbáltam....

Veronikusz: Nem semmi Zsófi! Szerintem nem gond, hogy nem vesztek semmit Zsófi szülinapjára. Mi sem vettünk neki semmit tavaly :oops: Mert nekünk is annyi játékunk van, a rokonoktól kapott így is.

Andi: Balu hogy van?

Timi: Jázmin jól van már?

Isten Éltesse Enikőt!

Ancsa: Nem lesz semmi baj!! Én most, mikor Benedekkel voltam várandós beleittam a kiöntött tejbe, ami romlott volt. Én 2 napig iszonyú szarul voltam, sőt Petya a terhességem alatt szalmonellás volt!

Kati: Örülök,hogy újra jöttél!

Mi jövö héten már megyünk a 2 hónapos oltásra... Hogy megy az idő....

Vasárnap történt egy baleset. Petyát levittem a játszira, ő felmászott a kerítésre (mindig fel szokott) csak most mire odaértem a tetején volt már és át akart mászni rajta, nem tudott és hanyatt leesett róla. Zuhant kb 2 métert. Azonnal felsírt, nem volt eszméletvesztés nem hányt. Szerencsére jól van, de azt amit én átéltem senkinek nem kívánom....
Viszont Petya fiam nem tanult az esetből, mert ma is kb 3X szedtem le a kerítésról :roll: Mondjuk most az ismerős anyukák is rohannak, ha látják,hogy Petya a kerítésre mászik.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Most olvastam vissza, hogy mit írtam:

Veronikusz: Petyának nem vettünk semmit tavaly a szülinapjára...

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Látom ma még sehol senki.... 8) Vagyis bocsi....Brigi már volt! :lol: Remélem jól aludtál Brigi! :wink: Figyu! Petyát valahogy nem tudnád rávenni, hogy ne "terrorizálja" Benit és hogy ne mászkáljon a játszón a kerítésre? De egyébként ez milyen kerítés? Mármint úgy értem, hogy a kerítés ott nem arra szolgál, hogy a gyerkők ne lógjanak ki a kutyák meg ne jöjjenek be "tiszteletüket tenni"?? Én biztos nem hagynám, hogy felmásszon. :oops: :roll: Nem tudsz rá azzal hatni, ha felmászik, nem viszed le a játszóra? Egy próbát megér! Csak akkor be kell tartani egy pár napig, hogy tényleg nem viszed le, hogy lássa/érezze, hogy nem viccelsz! :oops: Tudom, nehéz, de talán muszáj.....mielőtt nagyobb baja esne!

Judy!

Jövő hét csütörtök kilőve randi szempontjából, mert ismét hivatalos Adri egy ovis szülinapi partira!!! :shock: 8) Csak most Benőére! 8) :wink: Lassan beköszöntenek a pasik is! 8) :lol: :wink: És megint agyalhatok valami jó kis ajándékon! :roll: Na mindegy. Én ugyis azt vallom, hogy megkérdezem Anyukát, hogy Gyerkőce "miben utazik" oszt körül nézek! Utálok úgy ajándékot választani, hogy nem tudom ki mit szeret. Hülyeséget, meg ami úgysem tetszene utálnék venni! :roll:
Úgy hogy ha jól számolom, akkor marad a szerda vagy a péntek. Ha nagyon nem jó egyik sem, tegyük át köv. hétre. Hátha az már nyugisabb lesz Mindenkinek! :roll:

Tenci!

De nagyon belelendültél az írásba, ma meg még sehol sem vagy?!?! Milyen munka ez?!?!?! :twisted: :lol: 8) Gyere oszt írjál két sort! :wink:

Mindenkinek puszi! Megyek adok ebédet Jáznak! Aztán meg már gyúrok a délutánra! 8) :wink:

Szép napot Lányok!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

csak gyorsan, amíg a lányom szétdobálja a rántottcsirkét :roll:

Timi,
Suzuki eladva 8) Kicsit áron alul, de legalább már a kezemben a lé... Ki tudja mikor ment volna el ha tartom az árat. Annyira lezuhantak az autóárak :(

Nekem jó a szerda és a péntek is. :) Ha viszont az utána levő hét, akkor inkább hétfő vagy szerda, mert vasárnap utazunk, úgyhogy csüt-pénteken már lesz mit rohangálnom...

Tenci,
na a vasalás már kimaradt - arra már nem futotta az energiámból... Meg a párom is hamarabb hazaért, aztán kint voltunk a kertben.

Na megyek, ebédelek valamit, aztán nekiállok takarítani - ma jönnek párom haverjai meccset nézni. Majd jövök még ha tudok (lehet hogy este, ha elaltattam a törpét :wink: )

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


TIMI-vagyok ám csak ma sok dolog összejött délelőttre....tudom neked ez is hihetetlenül hangzik :lol: :lol: és én még nem is főzök :roll: :lol: :wink: :wink:
Amúgy tök jól hangoznak ezek a gyerekzsúrok....ami nemcsak a gyerekeknek buli hanem az anyukáknak is......és olyankor anyukák is partyznak??? :roll: :wink: :wink: -egy kis bacardi,pár pohár sör...és apukák jöhetnek értetek.... :lol: :lol: :lol:

BRIGI-pókembert Mikey is játszott,nálunk is jól mászható kerítést csinált Miki :? :roll: persze ezerszer szóltam nem lehet de mintha a falnak beszéltem volna-nem is egyszer leesett -de mi az neki-.....aztán szép lassan leszokott róla,már nem is mondtam neki....dobálni melyik gyerek szeret??,főleg ha van mozgó célpont??-na ez kemény harc volt-van.....

JUDY-talán alszol???. :roll: :lol: :lol: vagy teljesen elmerültél a munkában???-nekem a péntek jobb lenne.....

ANDI-kösziiiiii megjött...igen ez Benedekméret habár picit nagy de mire hideg lesz belenőőő :wink: :lol: :lol: és címet köszi kétszer is.....és majd én tudom mit akarok :roll: :wink: :wink:
Balu -látom jobban-de tudod addig jó még hétördögök....... :lol: :lol:

ANCSA-jobban vagy???-icipici életjelet magatokról??? :roll: :roll:

RENÁTA-mikor jössz??beleférünk két etetés közé??? :roll: :lol: :lol:
Ivánnak megy az ovi???

többiek merre vagytok??,
belekukkoltam Tehogyanba-és lestem..... :roll: :D
Dorka ha nem is írsz erre de benézel akkor innen is:
LETTINEK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


JUDY-itt is meccsnézés lesz!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: úgyhogy gép az enyém-akkor este talizunk??? :wink: :lol: :lol:
Mikihaverok jönnek-anyukák meg otthon gyerkőcökkel....tök jó fejek....na mindegy enyém gép-akkor este tali???? :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


szóval csak egyszer akartam kérdezni..... :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANDI-mit takar ez a vigyor???? :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ezt írtad
és majd én tudom mit akarok
erre írtam :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


tudom én!!! :lol: :lol: :lol:
és tényleg tudom mit akarok!!!! :wink: :lol: :lol: csak várjjjjjjj......és majd nézz!!!
mégegyszer köszi....
Balu??????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
ha a törpöt sikerül elaltatnom akkor igen. Sajnos pont a nappali mellett van a gyerekszoba - ez nem volt okos tervezés részünkről - de megígérték, hogy nem ordítoznak... Ha egyáltalán jön valaki, mert ez egy olyan banda, hogy amíg be nem jöttek az ajtón, addig semmi sem biztos :roll:

Timi,
akkor péntek neked is jó jövő héten??

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

voltunk reggel a kórházban,
Baba szívhangja jó, vérnyomásom rendben
csináltak májfunkicót
mert este még beszéltem az intenzíves növérkével(aki ott kezelet, és azóta is tartjuk a kapcsolatot) , és mondta, hogy menjek be szerinte mindenkép
mert a HELLP SYNDROMA KEZDŐDHET ÍGY (és hát Ő ebben nagyon otthon van, évekig volt intenzíves növére a kútvölgyiben, és ebből írta a szakdogáját) (HELLP tünetei ugye gasztrointesztinális tünetekkel kezdődnek legtöbbször) (mert ugye nekem 2005-ben az volt)
holnapra lesz eredmény
annyira gyenge vagyok


Lara jól van, aludt a kocsiban, így most itt bulizik!! most az a legujabb hogy mindennel hajat szárít! Most már én is, mert ideadta Malackát, így a GPS töltővel szárítjuk.

Tenci,

Hát az elalvásom én szabályozom, na jó olykor Hugika, de a felkelést, a nagyfönökasszony!!!
Kicsi ápolonőm, most átment fodrászba! Már nem jön vérnyomást mérni, de Sándor megmérte és rendben volt.


Veronikusz,
Hát igen a 90 napos nagyon kemény! De én szerettem mert még csokit is lehet benne enni!! És hát gyömölcsöt is ehetsz sokat! Én igaz csak egy hónapig csináltam, és viz napot nem, mert én attól haltam volna meg, de azért lement 4 kg, és sokáig lent volt. Ja én régen csináltam tök jó Word doksit a receptekből ha érdekel valakit elküldöm szívesen.

Hát én is olyan vagyok mint Gomboc Artúr, de azért az a sor néha a Daubnerben kegyetlen!!!

Akkor örülök, hogy nem vagyok teljesen Szenila, és nem rossz fogalkozásra emlékszem.

Gondolom azért jó érzés volt, hogy Férjed így örült a hamiknak!! mindig ennyi -féle van?

Kriszta,
ez butaság!!!
Nem vagy rossz anya, időnként ehet babakaját, és hát van amit még szeretnek is!!!


Andi,
nagyon ügyes vagy, hogy ilyen szép virágod lett! Ez olyan jó!
Balunak sok sok gyógypuszi

Kati,
Jó hogy itt vagy!!!
Gratulálok hogy a cumitündér elvitte a cumit!!!

Lilluska
És mikor költözik hozzátok a paci? :wink:

Na ezt elküldöm, mert Lara nem akar aludni!

ancsaboszi
 
 


Tenci
Balu jól , alszik és iszonyat rossz!!!!

Ancsa
((((()))))
HELLP SYNDROMA ez mi?? :oops: leírod, ha megkérlek :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog Névnapot Encinek

Tenci: Viktor nem motorozik, ma ült elöször bringán :lol: bár az első 5 percben még mérges volt , hogy nem motor, :oops: de aztán megnyugodott. Nem is akart gyalogolni a boltba :lol:

Veronikusz: Hogy vagy? Lányok?

Brigi:Petya a csúcsra tőr, hogy ilyen magasra mászik? Viktor is előszeretettel mászik kerítést, de multkor csak megcsúszott rajta és azóta nem érdekli.

Judy: Anna nagyon szétdobálta a finom kis rántottcsirkét? Hova utaztok?

Ancsa: Örülök, hogy minden rendben veletek. :)

Akartam még valamit,de most rohanok almát szedni.
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Kitartás...én nagyon bízom benne, hogy nem lesz semmi gond!!!!!!
Küldöm a +++++++++++++++++++++++++++++++++

Tigrincs!
Cumi engedélyezett az oviban, de csak alváshoz. Azzal nem is volt gond, mert ott nem kérte, de reggel úgy mentünk be és úgy is jöttünk haza, hogy a szájában volt, nem akarta odaadni...beszédben is zavarta, szóval már nem volt jó...
Táska meg meglett már másnap, hogy odaadta a cumit.
Sőt...apa vett bele neki hercegnős ceruzákat, füzetet meg vonalzót.... :shock: én nem tudom, ha ő megy vásárolni velük akkor annyi baromságra rábeszélik az apjukat...direkt mondtam, hogy CSAK a táskát vegye...
Hogy tanácsot miben osztogatok????? Hát minden ami pénz :D
Személyes pénzügyi analízist készítek és megmondom, hogy mi lesz vagy nem lesz :D ez elég érdekes szokott lenni családoknál :D

Szóval ha bárki szeretne ilyet csináltatni akkor szóljon bátran :D
Tök jópofa...

Judy!

Kérdezz bátran...segítek amiben tudok...

Voltunk ma is bölcsiben. Ma már sokkal jobb volt a helyzet...eleve nem lógott rajtam és ha bármi volt akkor Kati néninek szólt és nem nekem...játszott szépen, elvolt mint a befőtt...
Ma már ott is ebédelt és mindent megevett...ott is akart aludni, de ma még nem lehetett, majd kedden. Holnap ugyanígy megyünk csak majd elmegyek olyan 10 percekre...majd meglátjuk... :D

Szép napot :D

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Ancsa!
Örülök, hogy a kórházban mindent rendben találtak nálad!! Pihenj amennyit csak tudsz!
Kaja: áh!!! Nem szoktam ennyit főzni :D:D:D

Valentina!
Csajok jól vannak. Zsófi tegnap a szemetesből evett :oops: :oops: pedig nem a kukázástól lett ilyen combos :oops: hát ezt is megéltük! :lol:
Én: lelkileg roncs! 2 napja sírok, de szerencsére csak hullámokban. Tisztára mintha hormonális lenne :roll: :oops:
Viktor álla teljesen meggyógyult???

Kati!
Bölcsi: megy ez mint a karikacsapás :lol:

Bocsi, de most ennyi voltam … tiszta hulla vagyok és még a máktortát is be kell fejezzem holnapra, oviba visszük, mert Szofinak névnapja van :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Folyt köv.

Judy,
Örülök, hogy jól elvolt a Nagyival, és hát igen most ez a normális, hogy el sem enged!
Mi még mindig nem szedtük szét a medencét, Apa mindig megnézi, és tök jó a viz minőség, így nem szedi szét, hátha :-)
Szegénykém megértem! Akkor el kell gyorsan menni valamerre kettesben!
www.szentorban.hu

Andi,de édes Balu, hogy bölcsibe akar menni!
Jajj szegénykém, nagy nagy ölelés neked!!!

Veronikusz,
válós kedved???
Na mi a baj? Szokásos? Vagy valami új? Akkor tessék menni vásárolni, én voltam hétfőn a C und A-ban :-) tök volt, Larának vásároltam meg magamnak fehérneműt, na jó Apának is vettem 7db zoknit!


Gabi
Édes vagy!
Encinek nagyon boldog névnapot!
Gyere ha van időd és mesélj!!!
Steffi rég járt erre!
Vérvétel eredmény?

Kati
biztos nem lesz semmi gáz! Olyan ügyes nagyfiú!
És megvettétek a táskát? Kép? Hát drága egy cumid lett!


Tigris
Adri egy hősnő!
Mi is votlunk a múltkor szülinapi buliban, és ott a kislány poni mániás, de Anyukája arról letiltott, így vettem nyomdát, Anyuka azt kért, meg vettem egy tök jó könyvecskét, amit ki lehet szinezni, és utána kimosni, imádja a kislány, ja persze ponis könyvecske!
Nem ettem semmit össze, tényleg nem, ugyanezt ettem amit a többiek! Nem is értem!

Hát szomorú vagyok, olvastam amit írtál, mégis megharagudtál? :-(


Enidoll
Boldog névnapot!

Veronikusz,
ez a vásárlás nagyon kemény lehetett!!! ügyes vagy!!!

Tenci
mért ettél sok krumplit? Amúgy azt eszem, nem szeretem, mert kiskoromban is sokat volt gyomorrontásom, és hát megutáltam! És Sádnor szerint most 4 napig diétázzak! Remek! Ű


Orsi
merre?? Gyere egy picit!!!

Brigi

hú ez kemény lehet! ÉN is félek ettől, hogy Lara majd hogy viszonyul hozzá!
Szegénykém és még ez a baleset is, de jó hogy nem lett semmi baja!!!

Judy
Gratulálok az eladáshoz!!!

Na Lara elaludt, sikerült a zsarolás!
Megyek én is lepihenek, mert nagyon gyenge vagyok, és Apa későn jön, szóval még az este is egyedül vár rám!

ancsaboszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?