Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bridget, nem, én most nem akciózom, majd januárban.

Till, hajrá fejvég és természetes szülés. Atyavilág, mindjárt itt az idő :shock:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Puszedli, kéred a laptetőt? :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Szép jó reggelt!

Engem ma is kidobott az ágy 6-kor, hiába:a hólyagom és gyomrom irányítanak. :D

Tegnapelőtt és tegnap nekem is lemondták 2 órám betegség miatt...de nem is bántam. :D Este még szóróztunk, de az is kellett, sok volt a vacsi :oops: (chillis bab+jégkrém).
Apa még szunyál, mondtam neki este, hogy én föl nem keltem, majd a belső órája felkelti ha kipihente magát.Ma du is megy 2 ügyfélhez:kettőre és fél 5re...ezért én is oda pakoltam a tanításom. :D Holnap nem dolgozik, csak én tanítok egyet 8-10ig, de sztem ő még akkor aludni fog, utána sztem anyuéknál eszünk a kertben, utána pihi, kirándulás vagy szekrényeltávolítás végre...meglátjuk mihez lesz ereje, kedve apának.
Alexandra baba jól van, most épp alszik sztem, pedig épp most vágtam be egy adag tejbegrízt.

Bri
Elhiszem, hogy nagyon szomorú lehetett arrafelé a tegnapi nap, én bár tv-t nem néztem, híreket nem hallgattam egész nap...de eszembe jutott a katasztrófa. :(
Remélem jó lesz ott szülni. :wink: Apának is tecc. :D

Till
Hát itt nincs epi. :? Amúgy meg valóban hiába van mindenféle cucc, majd ott kiderül mi kényelmes...hugom tudom végig sétálgatott...kint volt a folyosón a családdal és csak a végén ment be szülni. (De akkor volt épp az átalakítás.)

Alle
Jó, hogy benéztél. :D Kellemes feltöltődést januárig! :D

Sleepin
Sajnálom nagymamid. :( Az enyém 90 lesz jövő hónapban, nagy meglepetésbulit szerveznek neki. (étterem stb) :D

Érdekes, hogy itt mennyien kapnak vérhígítót negatív eredménnyel is. :shock: Fő a biztonság?

Pussz mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 

 
 

Bocsi, Sleepin a másik topikomban van. :oops:

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok! :P

Csak gyors bekukk, vendégeink jöttek, holnap este tudok csak jönni! :P

Addig is szép hétvégét, vigyázzatok Magatokra!

Akciósoknak drukk!!! :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Helló!

Alle: kösz, Drága vagy! Vkrisznek és Tillnek úgysem kell! :wink:

Melania: nem teszteltél???????

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


A vonalzóm meg megállt????? Tényleg megállt az idő!!!!! :twisted:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszi:NEM és még nem is akarok.Ez a 10. napom.Nem akarok még elkenődni.
ragi:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Te hogy vagy?

Kép
Kép
melánia
 
 


Mennek a drukkok az akciózóknak és a kismamijelölteknek!
+++++++++++++++++++++++++++

Meg a kismamiknak
++++++++++++++

Ígértem egy képet Katicáról, íme:

Kép

meg ilyen is szokott lenni :D

Kép

El se hinné az ember, hogy a két kép ugyanarról a gyerekről készült... :lol:

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta, látom az öltözködés nálatok sem kedvenc... :wink:

skrisz72
 
 


Csak egy gyors beugras csajok :oops: Most nem tudok visszaolvasni tudjatok nyaralunk 8) De lenne egy gondom...asszem felfaztam :x Sokat pipilek es allando pipiingerem van :roll:

Gyogyszerem nincs viszont minden mas tipp jol jonne!Sok folyadek azt vagom...Koszonom elore is majd estre beugromAddig is mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
kamillatea és C-vitamin minden mennyiségben, esetleg még tőzegáfonya (de nem tudom, olyan van-e USA-ban?)!
Kamillás ülőfürdőt is vehetsz...

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
mar itt ulok az ugyeleten remelem nincs Nagy baj. Minden 5percben mennem kellett es mikor toroltemkicsit veres volt. Mondtam paromnak irany a korhaz. Minnya hivnak be aztan tobbet tudok mindenesetre a vizeletem Amit leadtam barna :shock: 400$ fizettunk es tudod most kirandulunk a hetvegen a szallodaban csak tusolo van. Kamilla furdo eszembe jutott nekem is. Koszi a tippeket!telorol irok nem tudok visszaolvasni majd Meg benezek.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: mit mondott a doki? Sajnálom. :(

Kisbuta: nagyon édes a lánykád! :D

Melánia: köszi jól. 2,5 fél napot feküdtem, ma már nem. Majálisféle volt nálunk, nyárzáró, ott voltam egész nap. Persze ültem, feltett lábbal és semmittettem, de levegőn voltam egész nap és rengeteget nevettem. Csak utrózni és szurira sétáltam haza. Te fekszel?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Kaptam antibiotikumot Meg egy masik gyogyszert ha 2-3napin belul nem mulik vgy rosszavbodik lazas leszek vgy hatfajas is elojon vissza kell mennem. De mar most jobb koszi.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, jobbulást!

skrisz72
 
 


Sziasztok.

kisbuta:tündéri babád van!!! Másik fórumra is tedd fel a képet, hiányolunk!!! Persze ha időd engedi.puszi.

puszedli:nem fekszem állandóan.Van hogy főzök van hogy nem.Rendett teszek a konyhában lightosan ilyenek.És csak lassan óvatosan hajulok le ha muszály.Ma például seggen ülve cseréltem ágyneműt.
És egész este fájtam megint.Szerintem jól csinálod ne aggódj.Utroval feküdjél!!!

bridget:én is felfázós voltam.Nekem jót tett a meleg vízes fürdő annak ellenére hogy ilyenkor nem ajánlják.Tudom most te mit írtad ezt nem tudod kivitelezni.Esetleg egy lavorba????? Az altájékodat bele tudod tenni. :wink:

skrisz:hogy vagytok???

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli, köszi jól vagyunk. Eszter ma már többször reggelizett, tízóraizott, ebédelt. Most hason fekszik és nézelődik. Egyenlőre elégedett fejet vág. 8)

skrisz72
 
 


Sziasztok!


Melania: igen, utróval fexem. Első napokban feküdtél szigorúan?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bri: jobbulást!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszedli:hát bevallom neked,hogy NEM.Feküdtem de mivel egyedül vagyok itthon hétköznap így ki kellett szolgálnom magam.De a beágyazódás a Pesti biólogusok szerint a 6-11. napig lehetséges.Bár a te esetedben nem tudom.A blasztók miatt.

skrisz:én is szeretnék ott tartani már mint ahol ti.Kiságyba a babánkal.De jó lenne.Biztos nagyon boldog vagy!
Éjszakázást hogy birod???

Kép
Kép
melánia
 
 


Gyors bekukk, hogy elbúcsúzzam egy időre:

Csoki-vani :cry: :cry: :cry: :cry: Ezen sajnos sokunknak át kell menni, mielőtt sikerül végre...

Puszi, Meli, ++++++++++++++++++++++++++

Bri, remélem jobban vagy már!

Majuska! Kívánom, hogy az öribabátokban hatalmas örömötöket leljétek, és egyszer majd sikerüljön a sajátotok is!!! (Ezt a majdnem-trombózist nem értem, írd meg priviben ha gondolod...) És írd meg (plusz képek!), ha megvan a szívszerinti babátok!!!

Till, nem sürgetlek, de nagyon nem szeretnélek beelőzni... :lol: :lol: :lol:

Mindenki másra is gondolok!

Ja és gyönyörűszép kisbabákat láttam itt ám!
:wink:
Majd írok ha tudok. És köszi lányok a rámgondolást. :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana, puszillak, valahogy majd próbálj hírt adni magadról!

Meli, nincs éjszakázás. Alvás van! A kisasszony reggel fél 5-ig alszik. Aztán meg 9-kor kel újra. 8)

skrisz72
 
 


Sziasztok! :P

Alle, Drága :P
biza, minnyán' menni kell... :roll:

Kisbuta,
csodaszép a Lánykád így is - úgy is! :wink: )

Bridget,
gyógyulgasssss!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszika,
hajrá pihizés és jókedv!!! :lol:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia,
kitartó vagy!!! :P +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rana,
hát ne is előzz!!! :wink: Vigyázz Magatokra odabent!!! (mondtam már, hogy gyönyörűek a neveitek? :wink: )

Skriszmami,
puszillak! :P

(Én ma voltam szülésznőnél: volt NST, kenetvétel, vizelet teszt meg vérnyomás - ez 130/90 :? - és jót beszélgettünk! :P
Vkrisz, itt van EDA, meg is beszéltük a részleteket...)

tillidian
 
 


Sziasztok.

ET+12. napig birtam.Teszteltem egy POZITÍVAT!!! :lol: :lol: :lol:
A második csík máris erősebb mint a múltkor de még erősödnie kell!!!
Még ne gratuláljatok! Én is csendben örülök. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melani,
nagyon drukkolok
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
kisbuta
 
 


Melani :D :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Puszi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Melani,
akkor csak csíkerősítőket küldök!!! ++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!!!

De jó ilyen hírekre jönni!!!! :lol:

Melania: megéri küzdeni és menni előre, igaz? Annyira örülök!!!!!
Mennek a csíkerősítő drukkok! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Melani: jaj, de örülök, egyelőre csendben :D , de minden okés lesz! Csíkerősítőket Neked!

Puszi: nehéz lehet a várakozás, mivel töltöd a napokat? drukk Neked is a két csíkhoz!

Bridget: jobban vagy már? tőzegáfonya kapcszula is nagyon jó felfázásra, de látom, már kaptál több gyogyit, remélem mára már el is múlt!

Kisbuta: csodaszép Katica!

Vkrisz: szerintem a vérhigítót a beágyazódás elősegítésére is adják ,mert fokozza a vérbőséget.

Mi hétvégén Dobogókőn voltunk, sokat kirándultunk, sétáltunk, igazi feltöltődés volt. :D Mai kukucskám is megvolt, sok tüsző van, a doki elsőre csak felkiáltott, hogy "Te jó ég!" :D Izgulok, hogy jó petesejtek legyenek, a stimutól nem tartottam, ha emlékeztek, már az előző inszemet is le akarták állítani, mert simán csak a clostytól sok lett a tüszőm. PEdig most is csak 75 Puregont szúrok, az első néhány napban kaptam 100 egységet. Szerdán valszeg tüszőrepi injekció lesz! :D A doki fél a túlstimutól, javasolta a fehérjekoncentrátumokat, tudtok valamit ajánlani, ha valaki szedett már ilyet?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Ja, és azt mondta, hogy ha ilyen sok petike lesz, akkor tuti hogy elmennek blasztóig! Éljen!!!! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike: ezek nagyon jó hírek! Én csak a kajákban nyomom a fehérjét, azaz sok pipihusi, túró. yoghurt,....
Szerintem a patikában kérdezd meg!

Melania: hányadik napon kaptad vissza őket? Szerintem a 4ből 2 megtapadt! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Csoki-vanília, sajnálom, hogy nem sikerült!! :cry:

Kisbuta, Katica csodaszép!!!!

Melánia, ez igen! Drukkolok továbbra is!!!!

Puszikám, Bébike ti következtek! Mennek az enerdzsik!!!;-)))

(Én ma kezdtem az antagonistával, az imént adtam be 3 ampulla Fostimont, pénteken UH)

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Tücsi: akkor innentől tessék gyakran írni nekünk, rendben? Avandametet mikor váltod sima metre?
A drukkok mennek!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszikám, nem tom mikor mondta Tűű doki a váltást, de nekem a leszívástól rémlik...Huh, bakker lehet, hogy már most váltanom kellett volna!??? :roll: :oops:
Vendég
 


Lányok a trombózisról és az örökbefogadásról inkább priviben, akit érdekel, dobjon egy privit, válaszolok (Rana neked is külön köszönöm, amit írtál!!!)
Till, Vízkrisz, Brig, Puszi, Bumi, Nyulasz, Bébike, asszem mi érdeklődtetek, várom a privit!!!
Bocsánat, de ez a trombótéma kicsit kényes, erről itt nem.....

Melani, csendben, de hatalmas drukk és csíkerősítő!!!!

Kép
majuska
 
 


Bébike,
szerintem a banánturmix is ugyanolyan jó... a sok pipihusi mellé.
:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Gondoltam gyorsan írok pár sort! :-) (ha VALAKI fel nem ébred közben :-)

Melánia: gratulálok! :-)

Puszi: mennek a drukkok, azta, már ET+5, úgy elment az idő, mióta beszéltünk :wink:

Tücsi: drukkok Neked is! :-)

Bridget: valószínűleg itt már a természetes szerek nem fognak segíteni, antibiotikumot írnak fel. De majd megelőzésképpen alkalmazhatod az áfonyalét pl. vagy amit Kisbuta írt, a tőzegáfonya kapszulát.

Bébike: hajrá sok tüsző!! :-)

Skrisz: és mikor szűnt meg az éjszakázás? Vagy Eszter mindig ilyen jó alvó volt?

Kisbuta: naaaagggyon cuki :-D öltöztetés nekem is ismerős :lol:

Rana: lehet, lekéstelek, de gondoltam Rád! :-) kitartás a kórházhoz! (annyi előnye még lesz - azonkívül, hogy szem előtt leszel - hogy minden doki és nővér ismerni fog már, mire meglesznek a Kiscicák, így többet fognak segíteni! :wink:

Juhar: már Te is túlléptél a 12. héten :shock:

Vanili: sajnálom, hogy nem sikerült :cry:

Majuska: hajrá örökbefogadás!!! :-)

Bumi: drukkok mennek, hogy érzéseid ellenére - a ciszta már ne legyen ott! :-)

Petne: nagyon szép a Kiscsaj! És mekkora már! :-)

Till: akkor hajrá normál szülés! :-D

Mi megvagyunk, éjjel kicsit többet vagyunk fenn, de pl. a délelőttöket Bendegúz végigalussza. Szerintem lassan fel is kel enni :-) Gyorsan teszek fel képet:
Kép

Szép napot Mindenkinek!

Szezso
szezso
 
 


Szezso: Istenem, nagyon édes!!!!! :D Tejci van?

Tücsi: nekem stimu kezdetétől kellett váltanom.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szezso!
Bendegúz baba gyönyörű! Sok egészséget kívánok nektek!

Puszedli: Nagyon-nagyon drukkolok, hogy te is ilyen jó hírekkel gyere, mint Melánia. Te mikor fogsz tesztelni először? Vagy csak vérvételre mész?

Mindenkinek mennek a drukkok!

Puszi

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Szezso, látom tejcsi van. Enyém gyerek tiszta kiütés... :lol: Kezdettől fogva jó alvó volt éjjel. Ugyanazt csinálja, amit a pocakban. Este 11-ig buli van, utána pihi. Nálad gézengúz felcserélte a nappalt és az éjszakát. Nem lehet könnyű.

Meli, akkor csendben örülök én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszedli, Bella, sok-sok babaragit küldök!

Bébike, hajrá tüszőcskék!

Kép

skrisz72
 
 


Csomee: nem tesztelek, csak vv. lesz. De az még iszonyat messze van! :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bébike: Köszönöm kérdésed, 2,5 napot feküdtem, most már nem. Ma már főztem is, meg kevés nem megterhelő házimunka, de persze sok-sok pihivel.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Melánia: gratula!!!!

Puszi: megy a drukk ezerrel!

Bébike: neked meg jó tüszőnövesztést!


Bridge!
Sajnálom a pisibajt. Én amikor korábban ilyenem volt, akkor Urogin cseppeket ittam. Ez egy gyógynövényalapú cucc, és nagyon jó.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Halihó!!!

Melani
:D :D :D Drukkhegyek!!!+++Erősödni fog az a csík!!!

Puszi
Neked is hasonló két csíkot minél előbb!!!+++

Skrisz
De jó, hogy Eszter ilyen jól alszik. :D Pocakosmami tábla? :oops:

Kisbuta
Hát tényleg ég és föld (vagy inkább angyal és kisördög :D ) a két képen KAtica. :lol:

Szezso
Jaja de édesdeden alszik Bendegúz! :D

Bri
Mihamarabbi gyógyulást!!!Ha találsz knt Tőzegáfonya kapszulát, akkor abból majd ha ez a fertőzés lefutott, de akár a bogyók melleett is szedhetsz napi egyet megelőzésre...nagyon jó és csak gyümi. :D

Rana
Gondolunk majd rátok!!!Jó pihenést és rákészülést bent!!! :D

Ma de. boltoztam, hamar elment, kicsit tudtam fordítgatni is lent. :D Aztán a szokásos:evés, alvás itthon. :D Most tanulgatok amíg apa haza nem ér.

Tegnapi pocifotó:29+4
Kép
(Mellesleg a tegnap esténk elég jól sikerült :oops: , nem is tudtam, hogy a lábam felférhet apa nyakába..csak az egyik persze :wink: .)

Hétvégén kipakoltunk egy komódot, bedobozoltuk az egyetemes cuccokat amik benne voltak, meg szétszórtam a többi apróságot és megtöltöttem azt Alexa már meglévő ruháival, egyéb apróságokkal.Ez csak átmeneti persze, mert mosni, vasalni kell őket, na meg a leginkább használanandó rucik, dolgok a pelenkázó komódban lesznek...de legalább már haladtunk vmerre.
Kép

További szép napot!

Kép
vizkriszisback
 
 


puszedlim:4embrikét kaptam vissza.3naposan de ebből 2 fiatalabb volt mert ezt a kettőt érlelték még 1napig és akkor ICSI-ték meg.De így is szépen osztódtak.
Hát igen KÜZDENI KELL ÉS MENNI ELŐRE,máshogy nem lehet.Mi rengeteg buktatót kaptunk az biztos de még nem akarok okoskodni.Egyszerűen csak örülök. :lol:
Neked meg nagy adag RAGASZTÓ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

bébike:Dévainál rengeteg húst kell enni,naponta háromszor.Ez sertés és marha hús legyen.A fehérje miatt kell!!! Ez a Kaáliba nem volt.Sőt ezt beülti után is folytatni kell.
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ja és sok folyadék!!!!!

szezso:SOK BOLDOGSÁGOT NEKED IS!!! :lol:
Krisz:nagyon csini vagy!!! :lol: És mennyi sok ruhácskája van már a pocaklakódnak!

Kép
Kép
melánia
 
 


tücsi:hú azt a protokollt nem ismerem de NAGYON SZORITOK!!!

skrisz:az nagyon szupi,hogy átaludjátok az éjszakát!!! :lol:

csokika:HOGY VAGYTOK????

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: annyira, de annyira örülök Nektek!!!!! :D

Vkrisz: de csini vagy! :wink:

Dezsina: hová tűntél? :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Koszonom csajok a sok jokivansagot :!: Mar a korhazban ulve es varva nem is voltam annyiszor pipilni...es a gyogyszertol amit felirtak meg nem faj ha pipilek.Szal televan bacival a pipim szerintem ver is volt benne de konkretan nem mondtak meg csak adtak gyogyot!

Meg egy rahedli utasitast,hogy elorol hatrafele kell torolni,meg ha most egyutt vgyunk akkor gumival,sokat inni meg hasonlok :? Had ne mondjam 2szer furdok napjaban reggel/este attertem a nagy bitang bugyikra mert allitolag azok nem fertoznek annyira ugye mint a tanga...nem mintha a tangaval bajom lett volna csak mindenben 100%osan akartam teljesiteni szal tobb mint egy honapja nagybugyizom,minden birko elott apacskaval tisztalkodunk :!: utana is sot olvastam valahol,hogy birko utan elkell menni pipilni egyet,hogy a bacik igy meg ugy....na ez is megvan mostansag :arrow: azt mar 14eves korom ota tudom,hogy elorol hatrafele kell torolni mivel nekem mindig volt felfazasm minden evben korhazban voltam emiatt :roll: :arrow: Nem ulok ra idegen wc-kre es nem pl miota ittvgyunk 2honapja nem furodtem meg a kadban mert nem a mienk es en igy nem szeretek beleulni :oops: :arrow: kulon ezt a lactocyd nyavalyat hasznalom nunimosasra szal en tenyleg maximalisan odafigyelek mindenre :!:

Az uccso 2napban viszont nem hiszem,hogy ittam eleget :? es ezaltal a bacik elszaporodnak es ott a baj...szal csakis erre tudok gondolni :roll: Antibigyot kaptam 1hetig szednem kell es meg egy holyagfajasra gyogyot amitol a vizeletem narancssarga lett :shock: Mint a tojasfestek :shock: Marha erdekes es veny nelkul kaphato :) Sokat iszon jarok pipilni koffeint nem ihatok ugyhogy teabol is csak a herb tea johet szoba :roll: amugy nem faj semmim es mar a korhazban nem kellet mennem annyiszor...persze az a napunk kesz volt fel 5kor vegeztunk fel 1tol voltunk ott :twisted: es mentunk enni aztan kicsit meg setalgattunk...viszont vasarnap bevetesre keszek voltunk 8) :lol: Szerintema gyogyotol de mar 2napja reggel hasmaris itt van nalunk de csak reggel 1szer :roll:

Minnya visszaolvasok 8)

A hetvegenk amugy csodas lett volna ha aznap nem a korhazban ulunk egesz delutan de vasarnap csudaszep ido volt meleg es ngyon szep Washington!!!!Friss levego max 5-6emeletes hazak,sok zold park szep latnivalok jo kaja!!!


Azt mondtak szoljak a dologrol a dokimnak :roll: remelem emiatt nem lesz gaz vgy tolodas :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: ááááááá, még kisebbel nem tudtad volna írni?
Én is ilyen higiénés vagyok,.... örülök, hogy jobban vagy! Igyál nagyon-nagyon sokat! Szerintem nem tolják el emiatt, szinte biztos vagyok benne! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?