Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Timinek akartam még, hogy nem a taknyitól hányt Jáz? Peti tavasszal, amikor szintén beteg volt, a drága jó anyatejet, amit fejtem, szegénykém kirókázta, mert a takony visszafelé folyt neki.

Veronikusz!
Ez tényleg jó menü. Én ma árva vagyok. 24 órás bicikliverseny :twisted: Úgyhogy nem is főztem, csak túróstésztát. Peti nem ette, csak a tésztát, így kiegészítettem neki némi bébiétellel (fúj, rossz anya). Na, de holnapra már olvasztom ki a husit. :lol:

Megnyírtuk Petit és ettől szőke lett.... :roll: Pici vörösöm. MOst szerzett valami bicikliskendőt, amit apja itthonhagyott szanaszét :evil: , azzal őrjöng a fotelban. Na, majd kimegyünk további őrjöngésre. Reszkess macska! :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Andi össze kellene kötni minket. Én is mennék. Orchidea szép.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


shoppingolni én is-úgy gyerők nélkül.... :lol: :lol: :lol: de mi megyünk pár havernőmmel talán jövőhéten....de hát ezt sem egyszerű összehozni :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
babanetes shoppigolós nap???? :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi: Jobbulást mindenkinek. Vikó szerencsére nem piszkálja az állát, de egy nap 5ször elmondja, hogy bibi, mert elestem :lol: De sajnos taknyosak lettünk mi is, de nem vészes. :?

Tenci: Nem voltam mert összekaptam a férjemmel, ahogy ő mondaná "Durci korszak van!"

Gabi: Örülök hogy apukád már otthon.

Ancsa: Köszönöm a köszöntést, átadtam Vikónak. Szerintem se nagy a lába, mert Vikónak 24-25 között van.

Andi: Szép a virágod, Balu nagyon ügyes, én már most rettegek mi lesz velünk ha oviba megyünk :? :? :?
Nagyon anyás a lelkem.

Akartam még valamit,csak kiabál Vikó és nem tudom mit akartam.
Szép estét mindenkinek.
V

valentina
 
 


Renáta:Boldog hófordulót Lindának!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó sokat írtatok!!!
Visszatér az élet! :wink:

Tigrincs
Jázmin hogy van????
Kérünk valami kis életjelet valahol!!!

Andi!
Larának ugyanez volt, vasárnap, hétfő éjszaka láz, akkor volt 40 fok, és utána nem, kiment belőle! Más baja neki sem volt, kicsit szörcsögött, azt mondta a dokinéni, de amúgy semmi! És azóta se! Szóval sok sok gyógypuszi, ezt küldjük mi, Ő meg igyon sok sok teácskát és hétfőre már el is felejti!
Küldjük a gyógypuszikat!!!
Hú, én nekem inkább olyan van mikor nincs kedvem még vásárolni sem, akkor nagy a baj!
Ma ráadtam Larára az egyik új pizsit és mondta, hogy Anya vette C und A-ban:-) azt hittem megzabálom!

Nagyon szépa virágod, és ez a kép! Tetszik! Olyan misztikus! 8)

Gabikám!
Jaj szegénykém! Megértelek, ez az egészségügy annyir borzasztó, és hát amikor a szerettünk ott fekszik, akkor még nehezebb! Örülök, hogy már otthon van Apukád! Ott van a legjobb helyen!
Mi van veletek? Ház? Sikerül eladni? Milyen a munka? Ha van időd írj egy picit!

Aranyosak vagytok! De hát Lara csaj, mekkora lába lesz? Mondjuk annyira nem aggodom, mert nekem 39-40, Apának meg 42 szóval nem túl nagy! Reméljük Ő sem lesz Julia Roberts!

Brigi
Megértelek, én is aggodtam a tejcsiért! Sajnos nekem úgye nem is volt elég, pedig mindent kipróbáltam! De most nem fogok annyit stresszelni, és késsz!
Várjuk a képeket!

Veronikusz,
Igen, igen az tényleg nagyon fini volt!
És a Daubner közelében nem lehet fogyozni az tuti! Bár azért az árak nem egyszerűk! Meg a sorok sem. Én karácsony előtt több mint egy órát álltam sorba beigliért, aztán mire sorra kerültem, vettem egy ribizlis mák tortát is, (mert úgye akkor még nem lehetett tudni, hogy készen lesz a konyha.) annyira felidegesedtem! Ismét Ők jártak jól, ja meg megismerkedtem mindenkivel aki körülöttem volt!

Ajtókat forgalmaz? Hú, én akkor valamit nagyon elnéztem :oops: , mert valami könyvelőféle rémlet nekem. Neki is TE sütötted a tortát?
És mit kapnak az ünnepeltek?
Nagyon jól hangzik a menü, bár én a vadast nem szeretem, így még sosem csináltam, pedig Gellért kedvence! Nem tudom hogy lehet azt jól csinálni, mivel nem szeretem, és így vagyok a spenottal is. Viszont a másik kedvencét a hortobágyit, azt nagyon jól csináltam, azt mondta!

Köszi, én is örülök, hogy meggyógyult, és az úszásnak is!
Értem, és megértem hogy kell egy kis pihi, nem is értem hogy bírod segítség nélkül. Szemben nagynéni még mindig nem segít? Neki van családja? Vagy még dolgozik?

Kriszta drága,Nagy, nagy ölelés neked!
És kérünk képeket!!!Szöke Petya??? Muti!

Lilluska,
Nálunk a szembe szomszédban egy 7 és egy 9 éves kisfiú van, és a kisebb imádja Larát, és neki is van ilyen játékuk, ismerjük! És a hütőn is mükdök! :-)

Tenci
köszönöm kérdésed, aludtunk hétig! Ja nem csak félhétig, aztán én átvonultam vele a szobájába és ott voltunk 9-ig aztán lementünk reggelizni! Aztán meg el a madaras Tescoba. (Kriszta kerestelek is?) délután meg itt volt „bográcsfőző” (idézet a meghívóból) verseny, meg ugrálóvárak, ott voltunk lent. Aztán 9 előtt már durmolt is!

De igen, szerintem is a nagyságához nézve aráynos a tappancs, és ha azt veszed, hogy 5-6 éves rucikat hord, akkor ez is passzol hozzá!

Tényleg Mesepark? :wink:

Valentina

mennek a gyógypuszik!!! És gyógyul a bibi?

Reni,
Boldog, boldog első honapot!!!

ancsaboszi
 
 


sziasztok,

hugom lehozta a laptopját a mobilnettel, úgyhogy csak beleolvastam :) Jó sokat irtatok!!! :D

Timi,
továbbképzés mindkét napja borzalmas volt. Na jó, leginkább az első nap második fele volt az. 3 órás előadás környezetvédelmi termékdijról, én meg már a 3.percben elvesztettem a fonalat. :?
4 rejtvényújságot fejtettem meg. Kolléganő cserbenhagyott, felmentést kért inkább... Nem csodálom mondjuk, csak én már tavaly ellőttem ezt a lehetőséget...

Tenci,
Scampos cuccok tök jók, csak ahogy nézem se pizsamából, se melegitőből nincs készleten csajos darab, úgyhogy én most passzolom.... :(
Görkori apu szerint nincs már meg :(, de azért körülnézek ha arra járok...

Annyi mindent akartam még, de szita az agyam... asszem elhúzok aludni... (amig lehet, mert egy szobában vagyunk hugommal meg a két csajjal. nem tudni még meddig hagyják egymást aludni...) Apu is feljött már pecázásból a kutyával, azt mondta nagyon fúj a szél... Pedig napközben olyan jó idő volt... Ja meg meg kell néznem valami paragrafust a neten, mert megbüntették Ráckevén parkolásért...
Majd jövök. Megigérem :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ancsa: Köszönöm a gyógypuszikat. Az álla már szépen gyógyulgat, csak engem zavar, hogy olyan nagy a sebnek a helye.

Judy: Anna hogy van? Alszik már rendesen?

Reni: Nagyon szépek vagytok, Boldog Hófordulót Lindának.

Bocsi lányok, de ezt nem hagyhatom ki.
Kép

valentina
 
 


ANCSA-na akkor Larát nem kellet altatni :lol: :wink: ugrálóvár-szereti???-nálunk a trambulin a nyerő.... :lol: :lol: itthon a várban a lasztik a fontos kellékek...-nemsokára cukorterhelés???-azta hogy megy az idő......pocisképet esetleg kérhetünk???persze ha van profi fotós a közelben :roll: :wink: :wink: :lol: :lol:

BRIGI-terrorPetya: még mindig??? :roll: :roll:

VALENTINA-durcikorszak végét várom.... :wink: :lol: :lol:

ANDI-ez a laptetős kép-valami fantasztikus-és ez tiéd??? :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


VALENTINA -JUDY-de jóóóóóó!!!!vagytok még??? :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Judy,

Nagyon helyes, gyere csak várunk!!!!
És most hol vagytok?
De jó, hogy a TEsóddal így együtt babáztok! Olyan szuper lehet!
Azt nem mesélted, hogy milyen volt Annának nélküled??? Hogy bírta? és TE?

Valentina
Jó kép!

Andi
Nem dobnál fel egy táblát? vagy nem nálad van?
persze majd ha időd engedi!


Kati??? Dóri??? VAli? Merre? Sok a meló?

Új kismamik gyertek ám!Szilvi? Kata?

ancsaboszi
 
 


Tenci

Igen, szereti az ugrálóvárat, neki minden tetszik, nagyon kis nyitott gyermek! :D Mondjuk próbáljuk így nevelni. Trambulin is tetszik neki, a játszóházban már azon is nyomult. Nekünk a sátor csak labdák nélkül van felállítva. nem is tudja hogy mennyi labda van hozzá! :lol: Fúj gonosz Anya.
Anyukámnak( Mamának) tudod mi lett a neve, hogy hívja Lara?
Mamiku, olyan édes

Igen, igen már én is gondoltam rá, hogy le kéne fotozni a pocakot, hisz már minden rendben!!! és punk tum!
Fotos Dabason van, Ő már felajánlotta hogy lefotoz minket, csak hát messze van, majd meglátjuk!

Ja, ja ehetek a korházi folyoson. :lol:

Olyan meghitt.

ancsaboszi
 
 



ANCSA-szerválok én neked labdákat mondd mennyi kell és milyen szín-amit tudok hozni, az ami játszóházakban van-meg mekikben.....mamiku-édes,nálunk anyukám -nyanyus :wink: :lol: :lol:

VALENTINA-nyárikép.... :lol: :lol: :lol: -már lassan ennek a nyárnak is vége....mindjárt jönnek a havas képek.... :roll: :lol:

JUDY-akkor most vége agytágításnak???? :lol: :lol: és Anna nem piszkálja Hannát??-és kit büntettek meg???? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


akkor mos vagy????-látom durcikorszakot hamar átlépted :wink: :lol: :lol: -bárcsak ilyen gyorsan menne a gyerkőcöknél is......

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Bizony lassan előkerűlnek a puffi kabik :P :P :P
Elmegyek fürdeni utánna jövök

valentina
 
 


Tenci!

Labda van vagy 70db a sátorhoz volt!
Látom nem figyelsz! :twisted: :lol: Máshová is írsz?
De rossz Anyuci nem tette itt ki! Fent van a szekrény tetején!

mekiből?

Valentina!!!
De jó, hajrá!!

ancsaboszi
 
 


70???? hiszen az nem is látszik!!!-én köbö 700ról beszélek!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jó éjt Bagolytársadalom!!! :lol: :wink:
Látom gyűlűnk-gyűlűnk!!! :lol: 8) :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Végeztem csajok. :lol:

A férjem még nem ért haza, úgy hogy van időm mint a tenger.
Vikó édesen alszik az új ágyikójában :lol:

valentina
 
 


Merre férjed???-Viktor mikor alszik el??-és egyedül??? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


SZIA TIMI!!!!!_még a végén kihagylak..... :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jaj Lányok!

Mindenkinek köszi a gyógypuszikat! Ideértek. Jáz ma már tök jól volt! Semmi jele az egész heti "nyomiságnak"! :oops: :roll: koppkoppkopp!!!! De azért hétfőn Apa elviszi a pisit tenyésztésre! Biztos ami biztos!

Megyek visszaolvasom még ezt az oldat, de ígérni nem ígérek semmit! Válaszok lehet, hogy már csak holnap! :roll:
Ma összeszedtük a medencét és kicsit hulla vok! :wink: Holnap meg Forma-1.... 8) :lol: meg pakolom a Lányok cuccait....Jáznak elő a 80-86-ost, Adrinak el a kinőtteket és elő a nagyoka.....szóval nem is tudom mikor jövök! :wink: De azért igyekszem. Legfeljebb megint éjszaka lesz!!!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


700???
mi????

nektek annyi van? És mekkora szobában? 30szor 30
:lol:

Szép jó estét Tigriske!

ancsaboszi
 
 


elkiabáltam csajok!
Megérkezett, megyek aludni,mert balhé lesz.
Jó éjt csajok
V

valentina
 
 


TIMI-hiszen mindjárt holnap.....Jáz ügyi kiscsaj... :lol: :lol:

ANCSA-900 van-nappaliba van a vár-de nekem is van a szekrény tetején vagy 400,ha jönnek akkor az összes landol a nappaliba :roll: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jó éjt Vali!!! Szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Valentina,
Jó éjt! Hát igen, ez ilyen! Ők jönnek mi meg megyünk!
De addig jó még hívnak!
:lol:

Tenci
Kik jönnek?
az kemény!

ancsaboszi
 
 


ANCSA-ha jönnek Mikeybarátok-és Benedekbarátok :lol: :lol: :lol: -és lökött apukák....dobóverseny.... :lol: :lol: :wink: :wink: :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Na elolvastam! Hát igen....válaszok csak holnap!!! Bocsi Lányok, de most tényleg csak az elolvasásra futotta az erőmből!! :oops: :roll:

Brigi!

Egész hetem Jáz körül forgott!! Nem sok időm maradt másra!!! :? Nem vagy elfelejtve.....de a héten még a leveleimet sem néztem meg! Lehet, hogy jött 100 is!!! 8) Oszt majd belefulladok az olvasásba!! :lol: :wink: 8) De igyekszem! És itt is írtam ám, hogy bocsi akit kifelejtettem......!!!! :roll:

Judy!

:lol: :lol: :wink: :wink: 8) 8) Rendirandi időpontokat nem elfelejteni!!!! 8) :lol: :wink: Csók az összes Csajnak!!! :lol: :wink:

Baglyok!

Imádlak Benneteket, de én zúzok aludni!!! 8) :wink:
Szép álmokat Nektek! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Mindenkinek nyugodt éjszakát!!!!

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!


Szép vasárnapot!

Puszi

ancsaboszi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Tegnap nem válaszoltam TENCI: Férjem üzleti úton volt valahol a határnál. Vikó este 10 kor még dumált hogy apát akarom, meg nélküle nem alszom, de aztán csak elaludt. Sajnos nélkülem nem alszik, legalább is nagyon ritka, hogy nélkülem aludjon el.

Ancsa: Igazad van, tényleg addig jó míg hívnak minket :lol: :lol: :lol:

Szép Vasárnapot Mindenkinek.
V

valentina
 
 


ANCSA-jó éjszakát kívánva és jó reggelttel kezdeni a napot ezt is csak te tudod :lol: :lol: :wink: :wink: -azért remélem pihizni is fogsz kicsit..... :lol: :D
és igen:szép napot Mindenkinek... :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jó reggelt!

Andi!
Szegény Balu! Mi a túró lehet ez hogy így lázas??? :oops: :roll:
bölcsibe akar menni :lol: :lol:
orchidea csodaszép :D

Tenci!
A képeket még várom!!! :wink: tudod! A "atya ég! Hol a gyerek!" :lol:
Fogyókúra: kéne alakítani egy fogyi-klubbot, ahol inspirálnánk egymást a fogyókúra betartására!!! :wink: be lehetne számolni a sikerekről :lol: én már 3x sikeresen lefogytam 15-20 kilót, így remélem most is menni fog!!! :D:D:D (egyszer tiniként híztam még meg, majd a terhességek alatt :oops: csak most türelmetlen vagyok :oops: :D a 90 naposat már próbáltam, de nekem nem tetszik :oops: én a gyümi napon meghalok, nekem farkas éhségem lesz bármilyen gyümitől :oops:

Kriszta!
kórház-papád: Ez annyira, de annyira :cry: :cry: :cry:
Mért lennél rossz anya azért, mert adsz neki babakaját?! Én is szoktam :oops: :D jó is az! :D
Férjed: hát! Neked se könnyű! :oops:
Petyáról kép az új séróval?! :wink:

Ancsa!
:oops: nekem is sokszor van olyanom, hogy még vásárolni sincs kedvem elmenni :oops:
Daubner: nekem a sor nem számít :D mert hogy mindent a cél érdekében :lol: tudod! Gombóc Artúr :lol: valaki ráadásul említette itt múltkor a madártejes tortát, de azóta se láttam :oops:
Laci: nem, nem! Jól emlékszel! Ő könyvelő-könyvvizsgáló!!! A 8 órás főállásában is PÜ-es egy állami cégnél (OFFI-ban) de mint vállalkozó benne van ő mindenben! :lol: van asztalos cége valahol Székesfehérvár mellett, egy másik asztalos cége van Érden (itt csinálják a tűzbiztos ajtókat), akkor ez a tűzvédelmi szerek/anyagok stb (angol – ide jár ki folyton) … szóval nem is tudom sorolni. De ezt nem úgy értsd, hogy ennyi cége van egyedül, hanem van amiben csak résztulajdonos. A könyvelő-könyvvizsgáló cég csak az, amit 100%-ban csak az övé. Bár hogy bevalljam nem is vagyok teljesen tisztában, hogy miben hogy van benne :oops: néha olyanokat mond, hogy feláll a szőr a hátamon :oops: hogy ha vele történne valami akkor itt és itt keressek ezt meg azt …. (pl. életbiztosítás :cry: brrrrr :cry: )
Torta: Lacinak most nem én sütöttem, mert a másnapi elutazára (Svájcba) gyúrtam + bútort hurcoltam + sarokgarnitúrát szereltünk stb. nem volt rá időm :oops: de különben én szoktam :D
Vadas-hortobágyi: én mind a kettőt imádom és szoktam is csinálni :D Tegnap késő este – mikor hazajött Laci – kinyitotta a hűtőt és …. :lol: csak ezt hallottam: WOW! Azta! :lol: :lol: Haspók! :lol:
Ünnepeltek: A papám egy GPS-t kap, hisz most jól jön nekik a hosszú utazások alkalmával, Zsófi szerintem most nem kap semmit :oops: majd jövőre ha már tudja, hogy egyáltalán mi van :D Szofi??? Jó kérdés! Én pizsit szeretnék venni neki a „C und A”-ban. No meg majd az autósülés :D de azt nem most.
Segítség: hát ez az! Hogy hogy bírom? Most épp sehogy :oops: :oops: Nagynéni: nem segít, de hát ő is 75 éves, mit is akarnék tőle. Ennyi gyerek már őt is fárasztja, de mondta, hogy ha el akarunk menni Lacival akkor menjünk, mert ő este vigyáz a lányokra. Sőt! Noszogatott is hogy menjünk már! :D különben már nem dolgozik, de együtt él a kisebbik fiával (40 éves) és van egy 50 éves fia is aki ugyanott lakik mint ő, csak a földszinten. (ott van két nagy lány unoka: 24, 18 éves)

Timi!
Örülök, hogy Jáz már jól van!!! ügyes kislány!!! :D
Gondolom ma nem nagyon látunk a Forma 1 miatt! :lol:

Valentina!
Viktor nagyon kis csibész :D

Brigi!
Hogy vagytok???
Tej miatt én is paráztam eleinte, de ahogy múlt az idő rájöttem, hogy csak a felelősség miatt féltem, így megnyugodtam és azóta sincs semmi baj a tejjel! :D pocifájás? Múlóban?

Szép napot mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Igen,enyém az orchidea (190Ft-ért vettem az ikeába :oops: :roll: , mert olyan kis satnya volt szegény, és kiárusították

hát az éjszakánk horror volt, hajnalba 40 fokos láza volt Balunak, kapott kúpot és most már lement.....de annyira sírt....jajjjjj

táblát dobok fel, csak majd megnézem, oké??

Veronikusz
kár hogy nem laktok közelebb és segítenélk neked szívesen :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!

mi lehet Baluval??? doki mit mond??? :oops: :cry: ez borzasztó!!!! :oops:

annyira aranyos vagy! de komolyan!!! :oops: :D nekem azonban Laci kéne és akkor elhúznám én még a Mount Everest-et is :lol: :lol: :lol: lelkileg vagyok zokni :oops: de azért nagyon nagyon jól esik! NAGYON KÖSZI!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
nem tudom mi lehet vele, mert nem fáj semmije, legalábbis nem panaszkodik :? eszik, iszik.....
holnap Bálint elviszi dokihoz, vagy nem tudom, mert nekem holnap van anyu hagyatéki tárgyalása, pont abba az időbe, mikor a doki rendel :twisted:

táblázat megvan csak kellenek friss adatok:)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Andi!
Szegény Balu! Azért jobb, ha megnézik, mert ez nagyon magas láz. Okozhatja fül is, meg torok is. Pankának torok- vagy mandulagyulladása (nem emlékszem pontosan :oops: ) volt olyan, hogy állította, hogy nem fáj semmije, csak nagyon lázas volt, aztán a doktornéni mondta, hogy jajaj. Nem tudod megnézni a torkát? Én már kértem a doktornénit, hogy mondja meg, mit kell nézni, le is rajzolta nekem, és már nagggyon profi vagyok.
De hát ezek a bölcsik, meg ovik, ez van. Panka is most három nap után lett tiszta takony. Meg is gyanúsítottam, hogy biztos egész nap nyalogatott valakit, akit szintén, hogy nem kelljen oviba mennie. :lol:
Hagyatékihoz meg sok erőt!

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Veronikusz: Tényleg csibész Viktor. Ha van egy kis időd akkor tegyél fel pár képet a lányokról, kérlek szépen. 8)

Andi: Sok-sok erőt a holnaphoz. Szegény Balu :cry: mi lehet vele? Majd gyere és mesélj, hogy mit mondott a doki.

valentina
 
 


Sehol senki :cry:
Nem tudom mit csináljak.... :oops:
Balinak ma már semmi láza nem volt....minimálisat szörcsög.....
nem tudom elengedjem-e holnap bölcsibe vagy vigyük orvoshoz :oops: 8) :shock: (húúú de ciki)

Veronikusz
a férjed könyvelő, ez nekem most nagyon jó!! :roll: Ő nem ismeri a start kártyát???Nekem ki lehet váltani???köszi előre is

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

ANDI-Baluval minden oks??-javult valamit a helyzet???
satnya virágból-szépet alkottál :lol: :lol:gyógypusszancsokat küldünk-de lehet már nem is kell......


ANCSA-pihizel????kicsi ápolónőci aktív volt ma???mérte vérnyomásod??,-ma mérhette volna enyémet is Mikey iszonyat rossz volt....már Benedek is feszkózik velem :roll: :lol: :lol:-hihetetlen tudja hogy rosszat csinál-most éppen rájött milyen jó tépkedni a virágok leveleit...és rámnéz-akció-és nagy vigyor az arcán.... :roll: :lol: :lol: -de meg tudnám zabálni-mindkettőt :lol: :lol: :wink: :wink:

VERÓ-indíthatjuk diétát-találd ki melyik...nekem bejön90napos-igen gyüminap:kemény bár én imádok minden gyümit-de ha egész nap azt kell enni...-mit nem adnék akkor egy szelet kenyérért... :roll: :lol: :lol: Érden is van cég???-akkor te is jöhetnél sűrűbben erre......mikor tartjátok a bulit??? :lol: :lol:

VALENTINA-nálatok sokat vannak mamák???-kitudsz mozdulni kicsit??,vagy Viktort mindig viszed magaddal ha mész valahová???-és amúgy elvan mamákkal???

KRISZTA-gyerkőcök jól vannak???most akkor jár Panka oviba??,-és ez mennyire gáz hogy hazahoz valamit Petyára nézve???


TIMI-mintavétel sikerült??vagy reggel lesz eredmény???-f1 megvolt-azthiszem kedvenceid nyertek... :roll: :wink: :wink: :lol: -ovijárat holnap??? :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


VERÓ-ezt neked...hogy jobb kedved legyen...habár tudom az van :lol: :lol: :lol: ha nyerek a lottón szerválok egy ilyet-vagy hasonlót neked-de mit egy lovat???-egy egész lovardát!!! :lol: :lol: :D :wink: Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk..

Tenci: Sajnos a Viktor csak az Anyukámmal van el, de néha akkor is követeli, hogy ott legyek. Anyóst nem nagyon szereti, pedig ott aztán nincsenek határok szabva / A legnagyobb bánatomra! :cry: /
Gondolom Mikey jól el van a mamival! Ha megyek valahova akkor cipelem magammal, legutóbb a munkahelyemre vittem be, haza se akart jönni :lol: Mikey el van néküled? Bármikor bárkire rátudod bizni?

Timi: Nagyon elfáradtál a pakolásban? Sikerült mindent a helyére tenni?

Veronikusz: Jobb már a kedved? Hogy vagy lelkileg?

Na megyek aludni, jó éjszakát mindenkinek
V

valentina
 
 


Sziasztok Csajok!

Vagyok, vagyok :-)

Bár lecsukódnak a szemeim, de mondom ma már tutira írok valamit vagy legalább küldök füstjeleket :-)

Nagyon sok bepótolnivaló szülinap, névnap van, de egyenként sajna nem tudom felsorolni :(

Szóval mindenkinek nagyon sok boldogságot!!!!!!

Na és akkor...

RENI!!!!!!!
Hát én végig izgultam a nyaralást, hogy lesz baba vagy nem :D Végűl nem lett csak kicsit késöbb és akkor most egy kicsit megkésve szeretnék Nektek nagyon sok szeretettel gratulálni :D
Ahogy Orsi mondaná: Dönölű ez a kisbaba :D

Ancsa!
Még nem olvastam pontosan végig, hogy mi is a gond, de biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi komoly...nem is lehet... :D

Még visszaolvasok és reagálok amire kell, de most csak egy villámlátogatás volt :D

Rólunk!

elkezdődött az ovi. Orsi lelkes volt, de pár alkalommal sírt amikor eljöttem. De ezen túl van már...
Dani holnap reggel kezdi a bölcsit. Tiszta stresszben van a gyerek, mivel minden nap elötte sétáltunk el és már nagyon be akar menni...remélem marad a lelkesedése :D

Ja és Orsi végre végleg leszokott a cumiról...nagyon ügyes a kiscsaj :D bár azért már ideje volt :D

Kép

Kép
cukipofa
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:57-kor.
Vendég
 


Lilluska
nem vittük be :oops: mert belenéztem a torkába és nagyon piros..és reggel úgy köhögött, mint a múltkor mikor befulladt :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:58-kor.
Vendég
 


Lilluska
láz az vasárnap reggel óta nincs!!!Cebion multit szedünk :)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


sziasztok,

Na most már itt megint :)

Hunornak nagyon boldog névnapot!!
(kicsit megkésve, de nagyon rövid időre volt a kezemben a gép szombaton...)

Andi,
nem tudom nyáron be voltál-e jelentve, ha nem akkor szerintem jogosult vagy:
Ki jogosult a START PLUSZ kártya kiváltására?
1. Aki a gyes, a gyed, a gyet, valamint az ápolási díj folyósításának megszűnését követő egy
éven (365 napon) belül kíván foglalkoztatásra irányuló jogviszonyt létesíteni.
2. Aki a gyermek egyéves korának betöltését követően, e gyermek után igénybe vett gyes
folyósítása mellett kíván munkát vállalni.
További infók: http://www.apeh.hu/archiv/sajto/sajtoko ... RT%20plusz
http://www.apeh.hu/data/cms19276/07t34_start.pdf
Balunak jobbulást!!!! Nagyon ügyi a bölcsiben!!!

Ren,
nagyon szépek vagytok!!!

Timi,
na igen, a medence összeszedése... Már én is túl vagyok rajta :) Csak a vízforgatónak a csövét kell még felvinni, mert az később száradt meg... Randi nincs elfelejtve. Ez a hetem kicsit sűrű, de megoldjuk!!! :wink:

Valentina, Ancsa,
Anna jól elvolt a nagyival, bár keresett többször is. Most meg le se lehet vakarni rólam :) Hétvégén a nyaralóban voltunk anyuéknál, de ott nem kellett se a nagyi, se nagypapa, csak anya volt jó... :roll: Alvás egész jó, ma éjszaka nem is mentem be hozzá. Bár elég fáradt voltam, párom azt mondta, ő hallotta nyöszörögni párszor, én nem hallottam semmit :oops: De valószínűleg nem is ébredt fel igazán, mert ha ordít, arra tuti felébredek :)

Hú, mit akartam még... Bocsánat, épp bevallásokat küldözgetek, meg rugdosom a gépet, mert folyton lefagy ez a ..... Majd jövök még ha eszembe jut....

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?