Új privát üzeneted érkezett!

üdv az újaknak!
Velünk minden rendben hallagtjuk itthon a szívhangot nagyon bulis.

Kép
Kép
20100310
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözlést!

Detty:A kisfiam is császáros volt(őt azért kellett mert arctartásban volt és az ügyeletes orvos így döntött),+egészségügyi okokból.

Vivi:A fiamat a Sote I.szültem de oda soha többet nem megyek,nekem nem volt jó élmény(a fiam születésén kívül persze).
Dr.Nyulasihoz járok a magánrendelésére.
A 12.héten az Sztk-ba voltam,és megnéztem az előbb a leletet Bergendy Katalinnál voltam.Nekem 1.7mért és olyan furi mert a fiamnak ugyanezt az értéket mérték.Remélem nem tévedett.
Sajnálom,hogy nálad elmérte.De ez hogy lehet?Mit nézett cseh kettőt???? :D
A barátnőm azt mondta,hogy az Istenhegyi úti genetikai kp.az nagyon jó.Én oda szeretnék menni.
14.000ft és elég sokáig vizsgálnak és alaposak.

20100310:Mi a keresztneved????
De jó nektek,hogy hallgatjátok a bébi szívhangját.Én is már úgy meghallgatnám.

Jó éjt

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szia Szilvi!

Üdv Neked is! Én is márc. 12-re vagyok kiírva! :) Viszont én a Sote II-n fogok szülni. Nekem is volt vérömlenyem, a 6. héten. Másfél hónap fekvés volt, azóta minden ok. :) A Sote 1-en nekem is csak rossz tapasztalataim voltak. Ki volt a dokid ott?
Az Istenhegyi tényleg jó, én is ott voltam, nagyon profik és rendesek.
Gratula a babához! Tudod már, milyen nemű?

Jó éjt mindenkinek, Csajok!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 

 
 

Heni!
Hol lehet olyan szívhanghallgató berendezést kapni? Én is nagyon szeretnék, nagyon megnyugtatna, ha hallhatnám bármikor, hogy minden rendben a Picúrral.

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


20100310-et azt hiszem, Hajninak hívják, ugye?
De jó Neked, hogy van ilyen szívhallgató izéd!!!
Szilvi! Arctartásban?!?! Húúúúúúúúúú az azt hiszem, nagyon ritka! De hallottam már ilyet!
Gyorsan megnéztem a táblát, szül-e valaki a Sote I-en, és nem!
Akkor írhatom!!!
Szoval, eddig csak a szomszéd csaj áradozott róla, mindenki más, aki ott szült, már máshol akar! Főleg a kh állapota miatt gáz, hogy 8 ágyas szobák vannak, tele van kisebbséggel és egy gyerekgyár. Irtó sokan szülnek ott! 8 anyukára van 1 wc... és csodálkoznak, hogy anyukának a 3. napon sincs széklete... még jó!!!
Szoval Szilvi, ha a Sote I után a Szent Imrében szülsz... ordítani fog a különbség! Nem akarom annyira ajnározni, hisz tudom, vannak jobb kórházak is, meg vannak még ilyen szép és felújítottak máshol is! De én itt szültem csak, és soha nem mennék máshova (főként mert gyalog 5 percre van hehehe).
A Sote II-t nem ismerem, de arról már nem hallottam rosszat!
Itt is milyen sokan szülnek a topicból :)
Nyulasi a dokija Yilonne-nak is! És egyik barátnőmé, nagyon szerette!
Az Istenhegyi full profi hely!!! nagyon alaposak és megbízhatóak, tényleg!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi,h.így bepofátlankodok közétek, csak tudatni szeretném veletek,h.megnyitottuk a bababoltunkat, ahol minden direkt a gyártótól származik, ezért mi vagyunk a legolcsóbbak.Utána is tudtok nézni...ha valaki szeretne bármit is rendelni tőlünk, a rendelkezésetekre állunk!Nézzetek be hozzánk! :wink:

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu/

Üdv.Timci

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


szilvi,

üdv köztünk!! :D
Én is imrés vagyok és csak igazolni tudom vivi szavait.
Max 4 ágyas szoba van, de többnyire 2 ágyasak. Minden szobának saját wc, zuhanyzó.
Csitti fitti tiszta minden! :D

vivi,
tök közel lakunk egymáshoz!! :D Többek közt én is azért vagyok /lettem anno Imrés, mert 5 perc a kórház.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


üdv az újaknak

szilvi én is nyulasis vagyok (minyu te is végül?)

voltam szüreti bulin és betegre ittam/ettem magamat szőlővel musttal baracklével(igazival)
:)

Kép
yilonne
 
 


jah és a lényeg:
a barátnőm barátai észrevették, és megkérdezték nem e vagyok ketten esetleg
eddig mindig csak azt kaptam h nem is látszik, meg h vékony vagyok
trállálááááá

Kép
yilonne
 
 


szia szilvi a keresztnevem Heni
a magzati szívhang hallgatót a Tégel babaszakáruházban vásároltuk 9900 ft volt Angel Sound a neve lehet rendelni a netről is

Kép
Kép
20100310
 
 


Gyors bekukk :)

Vivi :)
Köszi, láttam, :D :D

Szilvi :)
na, akkor nagy pacsi, szintén arctartás miatt volt az első szülés csaszi, a 2. Nyulasinál hüvelyi :) Most még nem beszélgettünk a szülésről. 18. hetire a Fehérvári útra megyek.

Jó hír: csüt este óta nincs vérzés (igaz, szinte egész nap fekszek) Megyek is ledőlni...

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu,
jaj de örülök, hogy már jobban vagy!!!!
Te tudod, hogy egy hamatóma mi a fenétől alakul ki? Mennyi időre ítéltek fekvésre?

szilvi, minyu
az arvtartást hogy veszik észre? Szülés közben derült ki, vagy már előtte az uh-n látszik?

Heni,
te hallasz bármit azzal a kütyüvel?! :shock: Mert én azon kívül, hogy hallom a saját szívhangomat, nem hallok semmit. Jobbára csak felidegesítem magam vele. Egészen addig, mig nem kapok egy nagy "yokogerit" bentről. :D
Én Flóránál is csak a 6-7 hónap után tudtam használni igazán.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


yilonne,
gratula a látványos kigömbölyödéshez!!! :D
Anno én is úgy voltam vele még a 17-18. héten is, hogy hogy a fenébe nem lehet ezt észrevenni??!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Flóra még mindig alszik... :shock: tegnap este fél 9 óta... kezdek aggódni. :shock: :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


ginnie: pont így vagyok én is az alvással. Nagyon rosszul alszom mostanában. Este már hamar kidölök- 8-9 körül. Többször felkelek a mosdóra és nagyon nehezen alszom vissza.

Képzeljétek nekem is azt mondta a férjem, hogy nő a hasam. Pontosabban mivel nekem alapból van hasam, kezd átalakulni. Kezd babás lenni.
Ma reggel fel akartam venni az egyik gatyám, és nem tudtam begombolni :oops: :lol:

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Sziasztok!
Honey, nem jártok egész véletlenül a bikás domb melletti játszóra??? Bánk bán utca nem ismerős? Fraknó utca, Szeles utca???
Yilonne, hát igen, mikor elsővel voltam terhes (50 kiló), akkor azért a 16. hét körül már tényleg látszott! Te már mindjárt mész AFP-re!
Minyu, nekem a harmadikkal a 12. héten vették észre a haematomát, és a 15. hét után már nem véreztem, de még feküdtem. A 18. hét körüli uh-n már sehol nem volt!!! Szoval mióta is vérezgetsz? Ha már nem jön vissza kb egy hete, akkor tuti felszívódott! Nyugi! De ügyes vagy, hogy így pihensz és szigorúan veszed!!! Emlékszem, anyukámék elvitték 2 és fél hétre a 2 csemetémet, hogy TÉNYLEG pihenjek!!!
Jaj gyerekek, a két lányom taknyol! A nagyobb nem annyira, de a kicsi nagyon rosszul viseli!!! Éjjel alig aludt! Borzasztó volt, hiába szívtam az orrát és csöpögtettem orrcseppet, folyton eldugult!!! Már nyitott szájjal aludt, és félóránként felsírt, szoval aludtam vagy 3 órát nem tudom, hány részletben!!! apa megsajnált, és a gyerekekkel 4-en (vagy inkább 3-an, mert a kicsi nem segített) összerámoltak egy csomó mindent! Hogy mekkora segítség ez...
Én a konyhát sikáltam, pakolásztam. De még egy halom ruha vár vasalásra :x :x :x :x :x :x :x addig nem mosok, míg ezeket ki nem vasalom, mert nem fogom utolérni magam soha!!! Mikor lesz már ősz?!??!
Azon gondolkodtam, hogy annyi vizsgálat van mostanában!
Ugye a 12. hetin már lassan mindenki túl van.
Aztán jön az AFP
19-21. hét között második genetikai uh
24. héten megint vérkép, vizelet, cukorterhelés, kenetvétel
Meg asszem a Hepa B-t is akkor nézik, vagy azt az AFP-vel együtt???
Nem tudom. Mikor hagynak már kicsit békén???
Vendég
 


Vadszi, na ugye, csak elkezdtél Te is kerekedni!!!
Lehet írtad már, de mi lett a csípéseddel?
Meddig fogsz dolgozni, nem kapod el a takonykórt? A mi ovinkban már csomó gyerek kidőlt!
Vendég
 


rosszul alvók
ez velem is így volt a 13-15hét körül
de elmúlt
15.hetet átlépve újra teljes értékű ember lettem, csak már tényleg növöget a hasam, meg állandóan ennem kell
igen, jövő héten megyek afp-re
én nem is igazán tudom mit takar ez
de minden rendben lesz az tuti
aztán köv héten meg megyek nyulasi dokihoz, és remélem megnézzük hogyan alakul manócska a hasamban
muszáj képet szereznem mer apa már kérdezte h miért nincs
persze eljönni nem fog velem tuti, mert ki sem látszik a melóból (
csak nehogy bánja majd később)
ha nem kapok sehogy sem képet elmegyek vm magán helyre
tudtok olyat ahol van minden és nem a legdrágább?

Kép
yilonne
 
 


Én a 9.héttől hallom vele a szívhangot és a mozgást de csak az angel sound termékkel lehet a bébé sound-dal nem.Nekem nagyon bejön pedig nem vagyok vékony sőt és még így is hallom.

Kép
Kép
20100310
 
 


Yilonne, az első uh-n kinél és hol voltál? Nem lehet, hogy azért nem adtak képet, mert azt hitték, hogy már jártál előbb ott? Biztos nem gondolták, hogy ez az első uh-d. Mert csak az első uh alkalmával adnak képet. Ha mész, mondd meg, hogy még nem kaptál!
Vendég
 


Vivi: Nálunk is sok gyerek kidölt, de azokat szerencsére otthon fogják. Meg nekiálltam most pluszbn c-vitamint szedni, nekem be szokott válni. Napi 3x1-et.
Amúgy amig lehet addig dolgozom. Már az anyagiak miatt is.
Amúgy úgy döntöttem, hogy ha megjelenik az óviban a H1N1-akkor tuti téppénzre jövök addig.
A városban már van, sajnos nem is kevés. :cry:

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Lányok kérdesem lenne:
Mit tudtok Az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumról?

Arra gondoltam, hogy majd a 18. heti genetikai ultrahangot összekötném egy 4d-s ultrahanggal is.
Vagy ti mit ajánlanátok?

Tudom még nem itt van...
De már csak egy hónap!!
Jah, és a naptár szerint is megkezdtem tegnap a 4. hónapomat!!!!

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Sziasztok!

Pörög a topik..

Üdv az újaknak!

Nekem sincs még semmi eredményem, igaz, hétfőn megyek, remélem minden okés lesz.

Én is többször felkelek éjszaka pisilni, de szerencsére az alvókámmal nincs baj, nagyon jókat tudok aludni, mostanában 9-10 kor már alszom, és 7-8kor már kelek is, napközben meg sokszor elfog még az álmosság....

Hú, készítettem ma egy vas-kalcium bombát: rakott mákostészta baracklekvárral, nyammmm, kárpótlásul, hogy ügyeletben vagyok este 8ig.

Kép

Kép
ktouch
 
 


jbarbi írta:


Az a PAPP A az Edwards kór lenne? nem tudom, mert nekem még csak tegnap vették le a vért, így fogalmam nincs. Szoval telefonba felolvasták az eredményt? Nem úgy van, hogy sms-ben küldenek egy kódot? nekem ezt mondták. És miért csak hétfőn tudod megnézni, ha már egyszer van eredmény?!?!??!?!
És ha az életkornál tartunk, hány éves vagy?
És az, hogy az a másik eredmény alacsony, az pozitívat jelent??
NEM ÉRTEM!!! azt hittem, egyértelmű lesz az eredmény, ha megkapom!!! Hülyét kapok, ha nekem is ilyen formában fogják közölni!!!


Barbi, utánaolvastam, ne aggódj, nem vertek át:

A Down-kór terhesség alatti szűrésének egyik leghatékonyabb módszere a Kombinált teszt, melyhez mindössze egy vérvétel és egy ultrahangvizsgálat szükséges. Az anyai vérben két összetevőt, a hCG (lepénytermelte hormon) és egy a terhességgel összefüggő fehérje, a PAPP-A szintjét vizsgálják. A terhesség 11-14 hete között ultrahangos vizsgálattal egészítik ki a kapott értékeket, ahol a magzat tarkóredőjének vastagságát mérik. A Kombinált-tesztnek általános bevezetése révén, jelentősen növelhető lenne a Down-kórral sújtott terhességek megtalálásának aránya (56%-ról, 85%-ra) úgy, hogy közben a kb. 1 %-os vetélési kockázattal járó magzati kromoszómavizsgálatok száma a jelenlegi 60%-ára lenne csökkenthető.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ktouch 2009.09.13 14:04-kor.

Kép

Kép
ktouch
 
 


Ktouch köszi, de nem én írtam, hogy átvertek :)
Egyébként az új hülye vírussal kapcsolatban... honnan tudjuk mi, mezei emberek, hogy ez most az-é, amit elkaptunk? Ugyan az a tünete, mint más takonykórnak! Szerintem ezzel is csak egy ideig fognak riogatni, mint a madárinfluenzával stb, aztán ki is derült, hogy kamu...
Vendég
 


ja, Vivi, bocs, átjavítottam :)
Egyébként szerintem is túlságosan nagy a média felhajtása a H1N1 körül....

Kép

Kép
ktouch
 
 


én össze-vissza voltam UHn eddig...
mindegy majd most!

Kép
yilonne
 
 


ááááááááááá annyit írtam és mind elszállt!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Viv, nagy gratula az eredményekhez!!! Mi mind tudtuk, hogy rendben leszel, és íme... :lol:

Üdv az újaknak! Kellemes babavárást!

Jbarbi, nekem (is) pozitív lett az eredményem, ezért én amniora, magzatvízvizsgálatra megyek 30-án a SOTE I klinikára. Az én arányom 1:140, de ugye 41 évesen ez nem meglepő. Egyébként a genetikus nem látta nagyon borusnak a helyzetet, mert a kor az nagyon nagy súllyal szerepel ezekben a statisztikákban! Lehet, hogy neked is ezt fogják javasolni, ha gond van.

Szóval van miért drukkolni, de jövő hét kedden azért meglesem a kicsit.

Ma én is nézegettem kismama nadrágokat, de még egy kicsit várok, úgy döntöttem, döntöttünk. Még nagyjából rám jönnek a nadrágjaim, majd bő felsőkkel kell takarnom magam. Ja, mert nálam még nem tudják a melóban, de szerintem hamarosan elmondom. Bár, ha kibírom a jövő hetet, akkor azután alig leszek bent a vizsgáimra készülve... akkor lesz meg az amnio is. Jó időzítés, mi?! Főleg a pihenés miatt, mert ugye utána 2 napig pihenni kell.... ágyban tanulok! :roll:

KépKép
stike
 
 


Visszatérve a magzati szívhang hallgatóra csak akkor fogod hallani a magzati szívhangot ha hasznélsz hozzá bőven zselét vagy babaolajat mert ezek vezetik a hangot ezek nélkül én sem hallom de ha használom nagyon szuper és mindent hallani ha lehet azt a nagyon folyékony babaolajat használjátok ne a sűrűt (a nagyon folyékony zöld színű johnsos a sűrű ami nem jó az narancssárga)

Kép
Kép
20100310
 
 


Sziasztok!

Szép estét mindenkinek! :)

Heni!
Köszi szépen az infókat a kütyüről!

Vadszi!
Én az Istenhegyin voltam a 12. heti genetikain és kombinálton, és nagyon meg voltam elégedve velük. Tök profik az orvosok, és mindenki nagyon kedves. És az sem utolsó szempont, hogy max. 2 órán belül megmondják az eredményt is. Engem fél órát UH-oztak, és közben mindent alaposan elmagyaráztak. Sajna 4D nem volt, de a következőnél már biztos lesz. Kaptunk képeket, meg dvd felvételt is az egészről. Amúgy 28 ezer volt komplett. Hát nem olcsó, de szerintem megéri. Remélem segítettem! Örülök, hogy már Neked is kerekedik a pocid! :)

Minyu!
Örülök, hogy jobban vagy, és elmúlt a vérzés!
Sajna ez még nem jelenti, hogy fel is szívódott a vérömleny, mert nekem 1 nap alatt elmúlt a vérzés, a vérömleny pedig csak másfél hónap alatt szívódott fel. :( Pihenj sokat. és ne nagyon mozogj, csak ha már a doki engedi!

Na legyetek jók! Jó éjt mindenkinek!
Remélem holnap benézek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


vivi,
igen, akkor tényleg nagyon közel lakunk! Bár mi a Fehérvári útra járunk játszóra, mert az van közelebb és vadi új.

Nekem 2 hetet mondott a doki csak a fekvésre. Mondjuk én nem vérzem és egyáltalán nem biztos a hematóma sem, csak gyanú. 1 hónap az brutál soknak hangzik!!!
A gyerekeid hogy bírták a 2,5 hét távollétet? Én úúúgy sajnálom szegény kis Flórát. :cry:

Tök furi amit a genetikai uh-ról írtál, mert az én dokim a 18-20. hét között csinálja.

A Hepat az AFP-vel együtt nézik. Én most pénteken voltam.

Heni,
na akkor ez lehetett a baj, soha nem használtam hozzá olajat vagy zselét. Most éppen "kölcsönben van" , mert nem számítottunk rá, hogy ilyen hamar jön a kistesó. De a lány max 2 héten belül úgyis megszül... addigra meg már tuti jobban hallom.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


vivi, dizzy
tulajdonképpen mi a fene az a hematóma? És mitől alakul ki?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


A kisfiam még mindig beteg nem tudom mikor fogja elkezdeni már az ovit már több mint egy hónapja nem tud kilábalni belőle.
Nem tudtok valami jó gyógymodot a köhögésre?

Kép
Kép
20100310
 
 


sziasztok! Mi átrendezzük a szobát és most lett kész a lecsó! Olyan jó lenne, ha csak a gyerekeknek lenne szüksége alvásra, akkor mindig lenne időnk egymásra és nem lennék a házimunkával sem elmaradva..... :P :P :P :P :P :P
Haematoma: vérömleny. Ami vagy kifelé ürül, vagy felszívódik. De hogy mitől alakul ki?!?!??! Passz! nekem doki mondta, hogy talán azért volt hármaskával, mert előtte elvetlétem és műszeresen fejezték be... meg nekem volt utána amnionszalag is, na mindegy, de végülis kutya baja a gyereknek!!!
Nekem sose csinálták a 18. héten az uh-t, inkább 20 vagy utána.
Honey, Fehérvári úton játszó? Hol? Az Sztk rendelőhöz képest merre van? Nem mintha arra akarnék járni, de kíváncsi vagyok. Amúgy itt nálunk is van legalább 3 nagyon nagy játszó, meg kisebbek is. Jó ez a kerület! Tele van kisgyerekesekkel!!!
Stike! Hú 1:140??? És a 32 évem az most akkor rontani fog, vagy javítani az eredményemen?!?!? Jobban örülnék, ha inkább az 1000-hez közelítene az eredmény, mint a 100-hoz...... :o
Brr azért kicsit fofok az eredménytől! És az amnio után csak 2 napig kell feküdni? Azt hittem, legalább egy hétig!!!
Vendég
 


Stike gondolunk Rád, de holnap meg Angie-re gondoljon mindenki!!!! Holnap megy a lepény biopsziára!!! Azt hamarabb lehet, és nem vagyok biztos benne, de szerintem az Istenhegyire megy, mert oda ment a tesztre is. És ha oda megy, akkor egy-két nap és eredmény!!!!! Nagyon nagyon imádkozok érte!!!! Szegény, biztos nem sokat alszik ma! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Aranyos vagy Viv, rám majd ráértek gondolni! Most elsősorban Angie-ra kell koncentrálni! Bíztos minden rendben lesz vele! :!:

Viv, te még nagyon (mondhatnám szemtelenül) fiatal vagy! Gondolom a 32 éved még nem rontja a statisztikát, sőt!!! Ne aggódj feleslegesen! :lol:

Szép napot, hetet mindenkinek!

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!
Stike, a "szemtelenül" fiatalok a huszonévesek, nem??? HIhIHI
Heni! Próbáltad már a lándzsás utifű szirupot?
http://www.bioszallito.hu/Dr-Theiss-Lan ... ermek-9215
Nagyon jó és nem gyógyszernek minősül! És szerintem finom!
Vendég
 


Nagyobb kiszerelésben és gyógyszertárban olcsóbb!:)
Vendég
 


Heni!
Anyukám nem szedhet gyógyszert, mert az öszesre allergiás, és neki köhögés ellen mindig beválik a hagymatea. Nem olyan rossz és gyorsan segít.

Nagy drukk Angie-nek!!!!

Kép
Kép
detty74
 
 


Üdvözlöm én is az újakat, és drukk mindenkiért!
Hétvégén csak olvasni volt időm benneteket, mert sok dolgom volt, voltam kismama előadáson, nagyon érdekes volt.

Én is már nagyon izgulok a holnapi vizsgálat miatt, remélem minden rendben lesz, és végre meg tudják mérni a nyaki redőt, pénteken pedig vérvétel a kombinált teszthez.

Képzeljétek csajok visszajött a rosszullét, puffadás, gyomorsav, émelygés, normális ez, hogy visszajött?

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Akkor ma hajrá Angie! SZorítunk Neked!!!
danyuci
 
 


Sziasztok!

Az uh-khoz hozzászólva nekem már 4 uh képem is van a babáról pedig 13 hetes vagyok, szóval szerintem orvosa válogatja!

És a genetikai uh-t 5 éve is és most is 17 és fél hetesen csinálta/ csinálja/ a dokim, pedig most más dokihoz járok, szóval szerencsésen kifogtam mindkétszer olyan dokit aki elég sokszor megvizsgált és ultrahangozott/ sokszor nem is kértek pénzt/ ami nekem nagyon megnyugtató, szeretek orvoshoz járni, mert utána mindig repkedve jövök ki onnan hogy minden rednben van!

Szerintem minden orvos egy kicsit másképp csinálja, de a lényeg ugyanaz, a fontos kivizsgálásokat mindegyik megcsinálja, aztán a többit mindenki úgy ahogy gondolja, ami a szokás a kórházában ahol dolgozik.

Én nem parázom túl a dolgokat, pedig én is véreztem az elején, de úgy gondolom hogy bízom az orvosomban és minden lendben lesz. Szerintem nálatok is minden oké lesz nem kell félni, Angie-nek meg nagyon drukkolok, de szerintem jó hírekkel jön majd :) csajok legyünk pozitívak!!!! Mindegyikünk egészséges kisbabát fog szülni jövő márciusban! :D

Ja, amúgy nekem ugyanúgy megvan a rosszullét, hányinger, öklendezés 13 hetesen, de már nem is érdekel, egyszer majd elmúlik... :( De ennél nagyobb bajom/ bajunk ne legyen!

A kisfiamnál is úgy voltam hogy annyira rosszul voltam 6 hónapig hogy azt mondtam magamnak hogy ennél csak jobb lehet az utolsó 3 hónap, hát tényleg tök jó lett a vége, és egy kis vasgyúrót szültem meg simán, szóval a rossz dolgokat én hiszem hogy felváltják a jók, így bízom abban is hogy ennyi rosszullét és hányás után ismét tök egészséges babával ajándékoz meg a sors márciusban!
Sajna én nem tartozom a jókedvű, kicsattanó, virgonc terhes nők közé, tök irigylem az olyat, én a ki sem mozdulós hányós, sápadt vánszorgós kismamák közé tartozom, mindig irigyeltem a tök jól lévő csajokat, hát én nem vagyok olyan sajna, de mindegy, majd nagy pocakkal jobb lesz.
Fodrászhoz hónapok óta készülök menni, de nem merek mert lehányom a fodrászt az tuti.... :( kisfiammal is csak a 7.hónapban mertem elmenni a fodrászhoz. Na mindegy addig is magamnak festem a hajam, bár kéne már vágatni....szóval ilyen bajaim vannak! :lol:
csézjang
 
 


Hétvégén én is csak olvasó üzemmódban voltam... :oops: Gabus mellett most épp lehetetlen minden...

Üdv az újaknak...próbálom elraktározni mindenkiről az infót, de nehezen reagálok még név szerint, idővel jobb lesz ígérem :lol:

Viszont Vadszinak gratulálok a pocakhoz...ez különösen megragadt, hogy megnőtt hirtelen :lol:
danyuci
 
 


Kicsit tájékozódásképpen ajánlom az alábbi videót és cikket a"sertésinfluenzáról" (van benne összeesküvéselmélet, de szél fúvatlan nem indul, nem zörög a haraszt.....)

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=6223468

http://www.fehervarkorut.hu/index.php/t ... i-fegyver-

Szóval, nem hagyjátok magatokat és fő az immunrendszer erősítése!

Kép

Kép
ktouch
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak egy gyors bejelentkezés, mert annyira aranyosak vagytok, hogy így gondoltok rám. Vivi! Neked külön köszönöm az imádságodat :)

Az Istenhegyin voltam chorion-boholy biopszián (lepény mintavétel). Ezek itt szuper profik!!! Ezt ki merem jelenteni, és az ország legjobb humángenetikusa csinálta, Hajdú Krisztina. Egyáltalán nem fájt, viszont az elején úgy nézett ki, hogy nem tudják megcsinálni, mert a lepény teljesen rajta van a méhszájon, és azt hitték, hogy nem férnek hozzá. Aztán elküldtek pisilni, és addig nézték utána, hogy végül mégis úgy látták, hogy hozzáférnek. Az egész 5 perc volt, kaptam egy érzéstelenítőt hasba, ami még kevésbé fájt mint egy injekció, a többit már nem éreztem. Szúrtak egy nagyobb tűt, amibe egy másikat, és azzal vették a mintát, pár milit. Kaptam egy anti-D szurit popsiba, mivel negatív az RH-m. Viszont a tarkóredő sajnos tovább nőtt, most 3,3-3,4-nek mérték, és orrcsont továbbra is bizonytalan. Ennek ellenére bíztattak, hogy ők már láttak 1:2-höz eredménynél negatív végeredményt.
Semmi más rendellenességet nem találtak, minden egyéb érték tökéletes. A baba 74 mm, minden más mérete normális. 14+0 a kora.
Eredmény a hét második felében lesz. Akkor majd jelentkezem, és jövök vagy búcsúzni vagy örömködni. Aki szokott, azt kérem továbbra is, hogy imádkozzon értem!

Mindenkinek további jó eredményeket és végre megnyugvást kívánok!
Vendég
 


Vadszi!
Neked akartam még írni az Istenhegyivel kapcsolatban.
Országosan a leg elismertebbek, és (bár valaki írta, hogy nem kapott 4D-t) én már másodszor voltam, és mindig csináltak 4D-t és kaptam DVD-t is minden alkalommal. Olyan csapat dolgozik itt, akik annál a cégnél képezik folyamatosan magukat, akik ezt az egész módszert kitalálták, a világ első számú genetikai központjában (nevére nem emlékszem pontosan). Genetikusok, biologusok együtt dolgoznak. Én mindenkinek ezt az intézetet ajánlom. Végig mondták, hogy épp mit csinálnak, mit fogok érezni, stb. Tehát, nyugodt szívvel mehetsz hozzájuk.
Akinek van egészségbiztosítása, az el is tudja számolni az ott kifizetett összeget.
Vendég
 


Sziasztok!

Angie,
örülök, hogy már túl vagy rajta!! Most nagyon sok pihenés!!!

Vadszi,
én is az Istenhegyire jártam Flórával és most is ott voltam. Flórával nagyon sok gond volt a pocakban, de ott mindig meg tudtak nyugtatni, de úgy, hogy közben sosem beszéltek mellé.
A csapat nagy része Czeizel prof (bocs ha nem így írják pontosan ) csapatából vált ki. Szóval tényleg ultraprofik!

vivi,
én a fehérvári másik végén lakom. A játszó is ott van, ahova mi járunk.
Érdekes dolog ez a vérömleny... most hogy jobban utánnakérdezgettem, hihetetlen sok anyukánál olt, főleg a többedik terhességnél.
Nálam Flóra születése után bent maradt egy pici darab ( 4-5mm) a lepényből. Azt mondták, ez olyan pici, hogy ezért nem érdemes eü. kaparást csinálni, majd kilőkődik a mesivel.
De mivel csak 2x volt mesim az újabb terhesség előtt, lehet ez okozta a mostani problémámat. :shock:

A 32 év az még simán javít az átlagon. Én 31 vagyok és nekem 1:21810 -hez lett a down arányom. Szóval no para!!!

Még csak 3 napja fekszem, de én már kezdek megkattanni.
Csezjanggal ellentétben én a mindig pörgős, jövö-menős kismama vagyok. Szóval nagyon nehezen türtőztetem magam, hogy maradjak a seggemen. :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ja, amúgy nekem is mindig átkapcsoltak 4D-be az Istenhegyin és DVD-t is mindig kaptam!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Angi nagyon szorítok neked minden rendben lesz!!!!!!

Kép
Kép
20100310
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: