Új privát üzeneted érkezett!

Anikó,
kapsz majd egy automatikus értesítést a Teszvesztől, h megnyerted licit nélkül. Abban van az elldó elérhetősége (név, cím, telszmám, mail). Én ált. mailt írok, h milyen számlaszámra utalhatok, amikor megtörtént az utalás, azt is megírom - az eladó pedig amikor megkapja a lóvét, postáz. (jó esetben 1-2 napon belül)

emese1979
 
 


Emese, kösziköszi!

:lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Annus!
A Te képeidet hol tudom megnézni? :roll:
Jó utat! :D

Mozza!
Oké :wink:
A címkés azt jelenti, hogy az eredeti árcímke van a rucin rajta, vagyis nem használt, hanem ÚJ! :wink:
Baby dior rucikat még nem is láttam, szerintem nem gyakran veszik őket, azért...... :roll:

Szofi!
A bordó-barna tök fiús szín!
Enyém gyerekek is hordanak bordót, pirosat is, sőt rózsaszínt is :wink: Persze fiú rucit, de fiúknak is van halvány rószaszínes felső pl. barnával :P

Anikó!
Írj emilt a csajnak, amit a megynyert teszveszes levél alján találsz!

Trixi!
Drukk, hogy több is legyen ebből a cicizésből! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

Reny,
köszi mégegyszer Bogi felvigyázást :) Jányom nagyon jól érezte magát Nálad :) :)

emese1979
 
 


Nagytakarítás kész (na jó, még egy mosogatás hátravan, de az megvárja apát) :twisted: , nagyim műtétje jól sikerült, holnap már ki is engedik! :lol: Enyimgyerek megkapta az első ízelítőt a barackléből, majd megint felült a hintájában. :shock: :shock: Most pedig elmegyünk egy jól megérdemelt fagyizásra! :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Barbi: Annus az én képeim után töltötte fel az övéit, szóval nem külön. Nem tűnik fel, hogy már az övéi, csak abból, hogy ugyanaz a téma jön elő még egyszer elölről. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek! Kis srácok nagyon szívdöglesztők. Ákoska szempillái nagyon szépek, Csani is cuki pofa a többiekről nem is szólva.

Ma voltunk mi is Pesten. Az őssejt bankba kellett felmenni kontroll vérvételre nekem. Akkora dugó volt,hogy csak na. :?

Kipróbáltam ezt a Kire hasonlít jobban a gyerek? programot. Először 5%-kal jobban hasonlított rám,utána más képpel meg már 17 5-kal! :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Vanni!

Ahogy megláttam amit írtál, el sem olvastam a többi bejegyzést, azonnal írok, hogy igen, szeretném elkérni!

Posta, vagy e-mail?

Ezer puszi, hála, és köszönet!!! :D :D :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Zsüci, nógrádi lány vagy?

Tali jó lehetett, szépek a babók! Vmiért nem tudtam megnyitni az utolsó picasa albumot.? Ja, nem csak ötösével lehet picasara képet tölteni, a saját programjával lehet egyben is.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Zili!

Nem bántottál meg, csak az a baj, hogy hiába is kapja be, ha nem jön belőle semmi. Annyira semmi, hogy mire beindul, még ha óránként szoptatnék is, az minimum 4 nap, (ha a szülés utáni időszakból indulok ki) az meg egy ekkora gyereknek nem jó. Szó szerint éhezne!
Nem véletlen, hogy az a baba aki nagyobb súllyal születik, szinte rögtön adnak neki pótlást, mert nagyobb a tápanyag igénye,és nem tolerálja az éhezést. Legalábbis nem annyira, mint " kisebb" társai.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anikó
Zsüci Pesti jány.

Kép
Kép
incike
 
 


na, csak most értem ide, mert lányom valamiért hiperhisztis ma.

Annus! Köszi a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat! Jó utat!

Szofi! Köszi a fuvart! Én Áronra simán ráadom az Alíztól örökölt pirosakat és bordókat, szerintem Csaninak is jól fog állni!

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok, én is itt... hű, annyira nem érem utol magam, hogy hihetetlen.. lányok alszanak, robogok is tovább, csak Netti kedvéért egy újabb párbeszéd Zsófi és köztem :)

Tegnap a játszótérről indultunk haza, de Zsófi meggondolta magát, és visszaszaladt a játékokhoz. Szóltam neki, de nem jött. Én nevelési célzattal mentem tovább, gondoltam nem baj, ha picit megijed. Aztán láttam, hogy kétségbeesetten keresni kezd, rossz irányba el is indult, hogy hol lehetek. Visszamentem érte, rögtön megölelt, én meg megkérdeztem tőle, hogy: "Zsófi, hát ha nem fogadsz szót, és elveszel, akkor mi lesz? Mit fogsz csinálni, ha hazamegyünk nélküled?" Zsófi vigyorogva: "Majd csúszdázom!"

Jól megneveltem, mi? :lol:
Vendég
 


Tinu!
Írtam pü-t, de végül csak az utolsó album nem nyílik meg.

Kép

Kép
hean
 
 


Hean: most nézd meg a blogon!

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza! Olyan jó megfigyelő vagy! Tényleg mandulavágású szemei vannak, de ezt még senki nem mondta rajtam kívűl. :lol:

Emese! Máskor is szívesen! Nagyon cuki lányod van!

Hean! Itt a link: http://www.teszvesz.hu/item731949022_ov ... ellel.html

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anikó, Incike
nem, nem, se nem pesti, se nem nógrádi - hevesi lány vagyok! :D :D De télleg, Egerben születtem/éltem egész 18 éves koromig. Nagyimék laknak Nógrádban (egy kis faluban), anyukám onnan "származott át" Heves megyébe.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Megnéztem én is az utolsó albumot.
Hát,ha kislány lennék, nem tudnék könnyen választani a sok jóképű kis pasi közül. :lol:
Annyira sajnálom,hogy mi nem tudunk elmenni ilyen talikra. :cry:

Ki volt az a másik hajas baba,aki Benjivel ismerkedett?
Talán Kitti Bogyója volt?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Reny,ari az oviszsák.Elmentem a linket én is.Köszi!Bár mi jövőre megyünk,de kell akkor is.
Na ma is pakoltam,mostam.Meg főztem burgonya levest ,apa meg főzött szilvásgombócot.Csak kicsit elmérte magát,mert 50 gombóc van. :lol: Hát sokáig elég,az tuti.
Panndi,Zsófi nem semmi lány!!!Imádom amiket mond! :lol:
Netti???Mozza????Pumukli???Kutyafüle??????Dóri???Merre??Meg még akiket kihagytam!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, engem nem hiányoltál, de azért írhatok??? :lol:

Sziasztok, anyatejes napon voltunk, az anyatejadó lány kapott ajánékot és minket is elhívott a védőnő. Volt tombola, nyertünk egy plüss nyuszit.

Tinu, este Született feleségek! :lol:

Panndi, Zsófi csúcs!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Böbi ne haragudj!!!!Oda írtam,hogy van akit kihagytam :oops:
Annus írtad a múltkor hogy átszerelsz sportra??Már mint a babakocsit???Izus nem fér már benne?Vagy miért?Hanna is megtölti a mózest de fér még.Mivel emelhető,így én abban teleltetem ki a gyereket. :lol: Magasabban van és zártabb is mint a sport rész.Vagy lüke vok?Ki hogy csinálja?
Grétivel bergonunk volt és télen bundazsákban volt,rajta takaró,azon lábzsák.De ő volt hogy 4 órát is kint aludt a minuszban.Na Hanna ilyet tutkó nem csinál majd! :lol: Nem sokat alszik kint.
Na Apuka kész,megyek romeltakarítani. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, túúúúdom, teszkós barátnődet nem direkt hagynád ki! :lol:

Ma egy éve vagyok közöttetek! :!: :!: :!:
Vendég
 


Böbi hát igen!!!Téged és Esztót ismerlek csak személyesen is a kis csapatból!Szépek lettek az új vonalzóid!Jó látni a lányokat!
Épp ma néztem képet a mini talinkról.Gyöngy milyen kis pici volt még!
Én nem tom mikor csatlakoztam....na gyors megnézem!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát igen, már mindenkié fényképes, gondoltam, hogy nekem is váltani kéne. :roll:

Ja-ja, akkor még nyugis gyerek volt, elült végig a babakocsiban! :lol:
Vendég
 


Netti, megjött a Hogyan rajzoljunk könyv, semmit nem ér, kár, hogy nem tudtam belelapozni, biztos nem vettem volna meg.....
Vendég
 


Megnéztem,én szept 9-én csatlakoztam.Aznap teszteltem pozitívat!
Én nem tom mi van ma.Délelőtt aludt Hanna egy fél órát,most meg már 2 óra óta alszik! :shock: Kihagyott egy hamizást. :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Zsüci, tudhattam volna! Valamiért ez a környék jutott eszembe, amikor taliztunk. :lol: Hevesi emberek nagyon kedvesek, nagyszüleim is ott élnek (Gyöngyös környéke)! Eger meg csudijó hely!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


hali!

Hipergyors kérdés:
Ennek a tornáztatós játéknak így kell kinéznie??????? :x
Mi a tök az a 2 kiálló fonal????
Azon valami gyöngynek kellene lennie?????
Csatolom a képet.....NEM ÉRTEM! :?
Kép

Kép
mozza
 
 


Mozza,nekünk még nincs,de én szerintem a cica és egérke farkai azok!!! :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza,
így :) Ahogy Anita is mondta, a cica meg az egérke farka. Bogi ezeket tudta először megfogni :) :)

emese1979
 
 


Mesi néztem a blogod!Hanna is szokta így szopizni az ujjait!Amúgy Bogi egyre jobban Te vagy!Nagyon hasonlít rád!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita...akár az is lehet, de miért nincs eldolgozva a vége????
Mintha levágták volna!
Sztem ennek nem ilyennek kellene lennie....onnan hiányzik valami....
Ja, és pls, pls, valaki fotózza körbe a tornázót...halvány lila gőzöm nincs hogy kell ezt összeszerelni....van hozzá 10 csavar és kész...semmi leírás vagy vm....
Építek belőle egy tornyot, ha így haladok....
Meg a csavarok helyei néhol be vannak repedve..... :?
Ez mindenkinek ilyen?????
Vagy ez most selejtes?????

Kép
mozza
 
 


Hihihihi...na ezt le fogom fotózni....most egy darura hasonlít....bakker, roppant tehetséges vagyok....nekem az ikea a max, amit ö.tudok rakni...

Kép
mozza
 
 


Helló, minden jó, voltunk a munkahelyemen, mindenki odáig volt, hogy milyen jól nézek ki, mennyire hiányzok, stb.

Tinu, háhá, ma már -2 kiló! Te hogy állsz??

Vanni, én ergót szerettem volna, de se újonnan, de használtan nem láttam 25 ropi alatt. Ezért kinéztem a legendás Baby Björn kengurut 17 ezerért. Aztán kaptunk egy örökölt kengurut, régi modell, de használható abszolút, így úgy voltam vele, hogy nem veszek újonnan kengurut nincs akkora különbség a használatban, mint az árban... De most, hogy kenguru árban tudok szerezni a jelenleg létező legszupibb hordozóból, úgy voltam vele, ez már így megéri. Én még nem költöttem ilyesmire, és még tervezünk másik gyereket, csak egészségesebb nekem is, a babáknak is, és hosszabb távon használható (20 kilóig). Na ezért veszek ergót...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anikó, Zsüci, én férjem is hevesi, Gyöngyös melletti faluból való. Anyósom vándorolt Nógrádból Hevesbe! :lol:

Mozza, kiváncsi vagyok a Darura, fotózd le plíz!

Tinu, két rész lesz a feleségekből!!! (remélem jól emlékeztem, hogy Te szereted, mert ha nem, akkor gondolom csak pislogsz. hogy minek Neked írom... :roll: )

Szofi, kezd érdekelni ez az ergo. Megkérdeznéd a csajt, hogy van-e még neki, mert ha jövőhétig sem szereti meg a kengurut, akkor beruházok egy ergóra. KIpróbáltam volna Panndinál a talin, de ugye elmaradt és nem tom, hogy mikor jutok el egy következőre.
Vendég
 


Emese: köszi az infót!

Szofi: én is 2 kilónál járok. :wink:

Böbi: az előző évadot már nem néztem. :cry: Túl későn van.

Kép
Kép
tinu
 
 


helooo,csak ezt az oldalt olvastam!
nincs sok idom most :roll:

Panndi :lol: :lol: Zsofit imadom, latom hat a neveles! :lol: :lol:

Bobii, akkor en nem keresek ilyen konyvet :lol:

mozza :D darura kivancsi vagyok! en nemtudom h kell ossze szerelni.. en egybe kaptam. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza,szerintem az ilyen jellegű játékoknak ilyen a farkincájuk,legalábbis erre felé.
Na most én nem vok képben!Mi a különbség a "mezei" kenguru és az ERGO között????? :oops: Én néztem róla képet,hátha megértem,de nekem még kevesebb tartást mutat,vagy nem is tom :roll:
Ne nézzetek lükének,de ezt nem értem :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Remélem, én össze tudom majd szerelni a tornáztatót. :lol: Mozza, sikerült?

Böbi, melyik faluból?

Tinu, télleg találtál vkit, aki dumcsizik veled angolul?

Férjem bent maradt a városban, a borcuccoson a Várban. Egyedül fektettem Nyunyit.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anita: igaz, nem merev anyagból van az ergó, mint a legtöbb kenguru, de az igazi titok az, hogy alul olyan szélesen tartja a baba lábát, ami miatt sokkal egészségesebb a babának. A kendőben is van a babák lába amúgy, ha jól van megkötve. Ezzel nem terheli a gerincet, mert a láb súlya nem húzza és jól alá van támasztva. Hordani is sokkal jobb, mert a csípőre kell tenni a csatot, a vállánál meg jól ki van párnázva és teljesen máshol terheli meg a hordozónak a hátát, mint a kenguru. Érzésre meg tökre hasonlít az ergó a kendőre, legalábbis jobban, mint a kenguru. Mikor először kipróbáltam, olyan érzés volt, mintha hirtelen visszakerült volna a pocakba Tüci.

Kép
Kép
tinu
 
 


Anikó: elvileg találtam, de még nem vettem fel vele a kapcsolatot. Megvárom, mit reagál a Pekingi Egyetem a megkeresésemre. De még nem sikerült elküldenem a levelet, leg kell fordítani angolra. Magyarul megírtam már.

Kép
Kép
tinu
 
 


Volt vmi pályázat, vagy csak megkerested őket? Hú, de bátor. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu köszi!Már értem!!! :)
ÁÁÁ,Gréti még nem alszik!!!!Pedig ugye délután sem,reggel meg fél 8 kor ke!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Na ráveszem az alvásra...

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


nurofen szirupot sztetek kaphat ket nap egymast utan?

Netti
Kép
maumau
 
 


vagy meddig haggyam uvolteni a fajdalomtol? hatha bealszik vagy mi legyen? tegnap kapott eloszor este .. 20perc utan el tudott aludni :( nem szeretnem ha minden nap ezzel aludna el, de nagyon faj neki, befesziti az egesz kis testet es nagyon siiiiir,keservesen.. brutal be van dagadva neki.. dokineni szerint most 4 foga jon :cry:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anikó, Nagyréde

Netti, igen kaphat, ne félj, nem fog rászokni! Van a fogra egy ecsetelő, receptre írják, már többen is mondták, hogy jobb, mint a dentinox.
Vendég
 


Netti, szegény Boró :( Nurofenről fogalmam sincs, sajna.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Netti, Osanit, az a fogtündér aszongyák!?jajj szegénykém :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szép estét,

én mostanában csak olvasó üzemmódban....kül.okok miatt...
A talis képek szuperek. Minden baba és mama szépséges. Tényleg mindegyik gyerkőc egy kis egyéniség :)

most jöttem a suliból, ellógtam, nem volt kedvem ott maradni, full beteg vagyok és majdnem elaludtam.
egyébként jól vagyunk, Álmos tünemény bogár, as usual, fél9-9kor kel az esti 8as pizsicsillag fellövés után,imádja a répa pürét és én meg imádom őt :)

Zsücivel mi "földiek" vagyunk, mindketten egriek , de ezt már megtárgyaltuk iwiwen :wink:

Mozza,
sok sikert a toronyhoz :)

Netti,
kitartás. :(

Panndi,
jót nevettem Zsófin :)

Tinu,
ez a kína jól hangzik. Családostul kimennétek, vagy hogy?
van már angol korrepetítorod? :)

most csak ennyire futotta, megyek aludni mert szarul vagyok...

egy kép: ez az olvasás fárasztó dolog :)
Kép Kép


szép álmokat

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nóri merre jársz???

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: