Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!!
a változatosság kedvéért elszállt amit írtam :twisted: :twisted:

na újra:

Till :)

én hülyét kapnék ettől a majmolástól - amúgy is eléggé szokott zavarni, nem hogy a családban ... és itt még beszólni sem tudsz mert hát a sógort csak nem küldheted el ...

Ginuska :)

tényleg Neked mindjárt itt az idő!!!
hihetetlen ... egy csomó mindenkinek már meg vannak számlálva a napjai :D

- én még NEM akarok szülni - jajj

Pattogó :)

szétröhögtem magam itt magamban ahogy elképzeltem amint becuccolsz a gyerekszobába hozzánk :D :D
párom meg csak figyel 8)

Monica :)
nna végre itt!!
azt hittem már valami gáz van ... de akkor jól vagytok!
Okt 5-ig tuti kihúzzátok, az már mindjárt itt van!
takarítónő - sz@r ügy ... nagyon nehéz hogy kit engedsz be az otthonodba ... szerencsére hozzánk ezer éve jár a lány aki nagytakarítani szokott, csak "sajnos" gyereket akarnak ... utána én sem tudom mi lesz.

Ja Till :)
táppénz - tiszta gáz!!!nem utalnak és kész. senki nem tudja miért, minden papírom okés de ha nem utalnak nem utalnak.
Nem tudok mit csinálni. Ők a hatóság én meg a kis mitugrálsz reklamáló. elvileg július 30-án az ügyintéző rátette az "elintézve" mondatot. Háát. Az sem tegnap volt.
Most azt mondták 2 napon belül történik valami.
Ha nem akkor én részemről befejeztem, nem vagyok hajlandó ott rohadni másfél órákat. Rájuk szabadítom anyámat (bevállalta), nna ő nem cicózik. Azt tuti nem köszönik meg!


R

nem uta

Kép
zsrit
 
 


Zsrit! A táppémz utalásnak is utána néztek? Az ő rendzserükben , a te bankszámlakivonatodon, vagy esetleg a postán is tudsz utánakerestetni. Recepciós voltam, az Apeh fél millára akart bűntetni minket, nagyon benne vagyok ezekben a dolgokban. Az volt a mákjuk, hogy nem a férjem ment be, mert ő az asztallal kezdte volna :lol: :lol: :lol:

Monica! Örülünk, hogy olyan nagy gáz nincs. Mármint a takarítót kivéve. Én is hasonló cipőben voltam nemrég, együttérzek veled. SZUSZÁ :lol: :lol: Picinek nyugalom kell!!!

Bobó, Szisz! Köszi, hogy ti is néha jelnetetek, hogy jól vagytok. Pihizzetek csak.

Pattógó! Még meg se dícsértem Bence méretét. Bizti, hogy október végére vagy kiírva?

Képzeljétek egyik ismerős szerint "nem kicsi ez a gyerek- 1946g 33 hetesen- nem lesz nagy, az orvos szerint ideális méret?" :evil: :evil: Miért kell mindíg okoskodni?

Jaj, drága négylábúm döngeti a bejárati ajtót. Úgy tesz le magát fekvésbe, hogy csoda, ha nem esik be az ajtó. Na persze ez azt jelenti, hogy ÉHES vagyok!

Törpi ma kicsit nyugisabb napot produkált. Nem számoltam, remélem megvolt a 10 mozgás :oops: :?

Pussz!

Jó éjszakát!

Sztercsi

Ui: Vkinek még akartam írni vmit, de nem jegyzeteltem :oops: :oops:, majd holnap :D
Vendég
 


Sziasztok!!!!!
velem minden ok volt a ctg-n........a multkori elég erős jósloknak ma nyoma se volt.........Barni viszont nagyon virgonc volt..........
szülésznőm szerint vihar előtti csend van.........
ja és kika szobába hinta székbe volt a ctg.....ki se akartam szállni ...........imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Monica26: Köszi :)

Kaptam nagyon szép ajándékot: tökéletes leleteket kismanóról. Becsült súlyunk 2846g. Még mindig szégyenlősek vagyunk és imádjuk a magzatvizet nyalogatni és inni, továbbá eltakarni az arcunkat. Makk egészségesek vagyunk :) A ctg-t pedig jól elrúgtuk, útban volt :D

Mindenkinek nyugodt éjszakát és szép álmokat!
pocok001
 
 


Sziasztok!

a héten valahogy több az energiám,mint szokott... nemtom miért...

ma kitakarítottam,utána kis pihi (végig olvastama lemaradásomat),majd palacsintát sütöttem,mostam,teregettem,utána megint pihi,majd vacsit főztem,sőt még felsöpörtem a viacolort az utcán.... :wink:
Pár hete ez kb.3 napos munkám volt... :roll:

Végre eljutottam odáig is,h feltettem pár képet a gmailre,magamról,babaszobáról,járgányunkról.... ja és a dekorációt én csináltam tegnap előtt..... :wink:

Takarítónőktől én is frászt kapok... van egy 50-es nő.aki anyósomhoz jár évek óta,2x én is "igénybe vettem" ablakpucolásnál,de máshoz nem engedtem nyúlni,megőrülök,ha helyettem csinálja vki és én még ezt nézem is... most a festés után is akartam hívni kivételesen,de nem ért rá,kénytelen voltam mást hívni,de soha többet nem akarom látni,mert képzeljétek 10,azaz TÍZ órát volt itt 1300Ft/óráért..... :evil: azt hittem agybajt kapok!!!!! ez nekem normál esetben max.5 ó munka lett volna,és hiába néztem rá óránként,nem pörgött jobban!!! Gyűlölöm ezt a munkamorált!!!

Avent cuccok: én innen rendeltem : www.neobaby.hu

Hnap megyek ctg-re,uh-ra,meg tenyésztésre is...... háááááát nekem is elkezdődött a hajrá..... :wink:

Kép
jovana
 
 


Tb kártya: szerintetek az nagy baj,ha nincs átiratva a tb kártyám a férjezett nevemre? eddig nem volt probléma,meg a könyvelő is azt mondta,h neki 20 éve nincs átírva a lánykori nevéről... azt nem tudom,h ha átírják,akkor új számot is kapok,vagy csak a kártyát cserélik ki és a nevet?

Kép
jovana
 
 


jovana: szam marad, csak a nev cserelodik.

sünciboglya
 
 


Monica, és mit vitt el a takarítono, ha nem titok? En is elore félek "idegent" beengedni a házunkba, de kénytelen leszek az épulo házunkba segítséget igénybe venni, mert magam nem fogom gyozni a takarítást :oops: :oops:

Pattogó, bárcsak igazad lenne :!: :!: :!: Mármint a leggyorsabb szulést illetoen :D Szivesen vinném el az elso díjat! :wink:
Na de mindenkinek itt a topicban konnyu és gyors szulése lesz és punktum!!! :lol: :lol:
ginuska
 
 


sünci: köszi az infót!

az elöbb végignéztem az összes képet a gmailen... olyan jók a képeitek.... :lol: ha marad még az aktivitásomból,hnap teszek még fel több képet is...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
jovana
 
 


sztercsi: hja okt vége. Már várom. A dokim szerint átlagos, de gyanússss. :lol: 3800 g biztos lesz. Lara is annyi volt. Vivi 3450 g volt. Oszt majd meglássuk. A lényeg, gofy egészséges legyen és legyen kuki a lába között.. :lol:

nita: hintaszék, kád, kika szoba??? Kezdek irigykedni.. Bár vácon a 6. emeletről a kilátás a dombságra kicsit kárpótol. :D No meg a labda. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Már megint szar a netem.

Sünci küldtem privit :)

Jovana: nekem sem volt átiratva, sztem nem is kell sehova csak a kórházba. A baba taj kártyájánál meg asszem apáét kérik plusszba.

Punnyadék vagyok és a gyerekem egész nap dorbézol. Már elfáradt a hasam bőre :)

Mindenkit elolvastam, mindenkit pusszantok, ennyit bírtam ma. :(

Jó éjt
anyabebi
 
 


Hajnalocska
Gratula a klassz eredményekhez :lol:

Vcsibe
Köszi a véleményt a pezsgőtabliról :) Hát elég gáz, hogy mindent vinni kell a babához...semmit nem adnak :evil: ? Én vinnék egy pár pelust, krémet, rugit.. de ha kell valami azt utánad viszik úgyis...
Mit javasol a szülésznő?

Zsrit
Ez a nem folyósítás nagyon gáz :twisted: Mutassák meg, mikor és szeritnük hová utalták a pénzt. Kell lenni kivonatnak...

Gina
Nagyon vigyázz mostmár :!: Pihizz te is sokat :wink:

Till
Tényleg lökött a sógorod :shock:

Bobó
Tök jó, hogy nincsenek panaszaid és minden OK :D

Pocok
Szép nagy már a kismanó :lol:

Moncsi
Örülök, hogy adtál életjelet :D

Jovana
Naggyon jó képek. Szép a szobácska is :lol:

Én is tettem fel pár új képet, a jó kis kiruccanásról 37 hetes terhesen... sajna ma haza a kellett már jönni :cry:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Lara jóvoltából sikerült extrém hosszút aludnom. hajnal 3/4 2- től egészen fél 5-ig. Kép Kép
Az összes gyerekem ébren van, pedig egyedül akartam a postát megjárni.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


jovana,

tök jók a képeid, szuper a babaszoba. Hááá, Te se híztál semmit sem!!! :D :D

Őzi,

merre voltatok kirándulni? Tök jó lehetett :D

Vcsibe
,

nekem a következőt mondta a szülésznő, h vigyem (a babának):
napi 2 garnitúra body/rugi/sapka, textilpelus, napi 3-5db eldobható pelenka (2-4kg), popsitörlő, fürdőlepedő.

Én tök szarul vagyok, nyom a mellkasom, semmit nem esik jól inni-enni. A vérnyomásom viszont normalizálódott mióta megvettem az új nyomimérőt. A ma hajnali CTG-n is alacsonyt mértek.
Most visszabújok egy kicsit...

Till,

a panaszaid tényleg vérnyomigyanúsak. Mérted? :?:

Kép
screen
 
 


Du meg a dokihoz megyek. Ha előjön a méhszáj tágítással, felrúgom.

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Zsrit!
Nagyon csini csajos a babaszoba! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jovana!
Te se hízhattál sokat,ahogy néztem a képeidet! :lol: :wink:
Mennyi pluszt sikerült felszedned?4-5 kg? :lol: :lol: :roll:
Nagyon csini vagy!És a babalakhely is ízléses nagyon! :lol:

Néztem a táblit és láttam,hogy még egy páratoknak nincs senki megjelölve,hogy kit fog értesíteni.Pl:Jovana,Szmet,Édi,Datolya,Zsrit,Cosmic Girl.
Meg van még pár kismami,de ők már nem írogatnak ide! :roll:

Pocok!
Tudom,tegnap volt,de annál nagyobb szeretettel kívánok
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Tegnap voltam védőnőnél.Vérnyomi,vizelet rendben.Mázsálásnál 9 kg plusz volt! :evil: :evil: Ennek nagyon nem örülök!!!! :twisted: :?
És engem még október 1.-re is visszarendelt. :roll:
És bementem a gyerekdokinkhoz,elkértem a recepteket,amiket a babának írt fel,de kiváltani nem tudom,mert kell Martin születési dátuma is rá.Így azt majd párom váltja ki,ha megszültünk! :)

Ma meg megyek NST-re!Azt mondta a dokinőm,hogy nekem már minden héten mennem kell.(Én voltam legelőször közülünk?Ugye pont 32 hetesen kerültem e a kórházba,és már aznap is rámrakták!)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hello lányok!

Hát, ma sincs túl sok energiám, pedig kezdünk kilábalni a megfázásból és mostanában egész jól alszom is...vajon mitől lehet ez a hullámvasút állapot? :roll: :roll: :roll:

De Kristóf jól van, élvezi, hogy sokat hintázunk, pakolgatunk a szobájában. Tegnap sterilizáltam a mellszívót és a cumisüvegeket, gondolom, hogy még vagy 5x meg fogom ezt tenni, amire szükség lesz rájuk :)

Én is böngésztem a gmail-es fotók között :-)

Őzi, merre jártatok? Azért te is pancsoltál egy kicsit?

Ginuska, te is most kaptál diplomát a Selye János Egyetemen? :roll: Én is ott voltam a komárno-i barátnőm diplomaosztóján (Uhrin Renátának hívják, lehet, hogy ismered is), július 6-án (ha jól emlékszem a dátumra). Hogy bírtad abban a meleg talárban? Én kétszer mentem ki az ünnepségről, mert majdnem rosszul lettem...

Sztercsi, engedd el a füled mellett az ilyen "kedves" ismerősi megjegyzéseket! Miért gondolják az emberek, hogy mindenáron megjegyzéseket kell tenniük a baba vagy a hasunk méretére vonatkozóan, mintha értenének hozzá? :evil:
A mi kutyagyerekünk ugyanezt csinálja :D 50 kg-os német dog, dünnyögve leroskad az ajtó elé, közben majdnem betöri az ajtót...néha a frászt hozza rám, ha egyedül vagyok itthon...

Moncsi, azért a depi már elmúlt? Takarítónő :evil: Tényleg, nagy értéket vitt el? Tök jó, hogy Char élvezi az ovit. Így azért nyugodtabban tudsz készülődni. Hány óráig van az ovi ott?

Zanikó, visszajelöltelek :-)

Jovana, gyönyörű a királylány szobája :)

No, megyek még egy kicsit ledőlök, aztán nekiállok valaminek...de azt még nem tudom, hogy minek.. :?

Kép
kkia
 
 


Még valamit elfelejtettem: megrendeltem egy homeo-os webpatikából a Normál szülés-csomagot, ha valakit érdekel. Ezek vannak plusz egy könyv (A homeopátia és a gyermek). 5950 Ft így egyben+postaktg.


Normál szülés-csomag: (10 db 4g-os monokészítmény)
Praktikus papír tárolódobozban

1 db Gelsemium 15 CH :szülés előtti félelmek, szorongás esetén. 1x5 golyócskát elszopogatni naponta.

2 db Arnica montana 9 CH : Felkészíti az ereket és az izmokat a szülésre, szülés után gyorsítja a sebgyógyulást, fájdalomcsillapító hatású.
A szülés előtti utolsó hónapban: naponta 1x5 golyócskát elszopogatni. Szülés utáni pár napban naponta 1-2x5 golyócskát elszopogatni.

2 db Caulophyllum talicthroides 12 CH: Előkészíti a méhet a szülésre, a
vajúdás alatt pedig könnyíti a tágulást. A szülés kiírt időpontja előtti egy-két hétben naponta 1x5 golyócskát elszopogatni, majd a vajúdás alatt negyedóránként Cimicifuga racemosa 9 CH-val felváltva 5-5 golyócsa.

2 db Cimicifuga racemosa 9 CH: rendszerezi a fájásokat, és csökkenti a
fájdalmakat. Vajúdás alatt Caulophyllum 15 CH-val negyedóránként felváltva.

1 db Delphynium staphysagria 9 CH : segíti a gátseb gyorsabb gyógyulását.
Naponta 3x5 golyócskát elszopogatni.

1 db China rubra 9 CH: a folyadék és vérveszteség helyreállítására,
fáradtság leküzdésére. Szülés után napi 2x5 golyócskát elszopogatni egy-két hétig.

1 db Ricinus communis 5 CH : szülés után a tejelválasztás serkentésére.
Kezdetben minden szoptatás előtt 5 golyócskát elszopogatni, majd a
tejelválasztás beindulásával az adagolást ritkítani napi 2x5 golyócskáig.
[/b]

Kép
kkia
 
 


Sziszkó! NSt hez még van 3 hetünk, de neked már mondták(ha jól emlékszem), hogy korábbi dátummal is számolhatsz? Az eddigiekhez képest +9 vagy összesen? Nekem is most összejött 4 kg az utsó hónapban. Ilyen hírtelen hízásra nem is számoltam. De inkább a pici legyen egészséges.

Ginuska! Ékszereket, pénzt eldugni, vagy eltűntetni a házból. Nekem a jeggyűrűm bánta. Most már bevallom, mert feldolgoztam valamennyire az augusztusi történteket.

Jovana!Irigyellek az aktivitásod miatt. Én most nagyon lajhár módban közlekedem és tevékenykedek. Pedig jönnek rokonok a nagyvilágból és jó lenne picit rendbeszedni a házat. Na nincs rendetlenség, csak mindíg találok vmi takarítani valót.

Nita! Ilyen tuti szülőszoba van felétek??? Majd kíváncsi vagyok, a mi baba barát korházunkban mi van. Majd okt 5.-én megyek ha minden igaz.

Voltam tegnap terhestornán. A jóga lassú mozgásai után...minden bajom volt. Évek óta nem voltam normális tornán. Izzadtam, most meg fáj mindenem. De a Törpéért mindent!
Vendég
 


sziasztok!!!!!!!!
jaj csajok apikámat leütöm esküszöm...........minden áron azt akarja hogy ma szülessen meg Barnika...........én viszont nagyon nem.....ma van a gyökér anyósom születésnapja.......tehát ma holtak napja van..........de Barnika okos és még jelét se adja hogy ki akarna jönni!!!!!!!:))))

Pattogó még labda és francia ágy is van...... :)
de ilyen kika szoba csak 1 van még sajna...... :( nagyon bízom hogy az enyém lesz!!!!!!!!ha lesz ott valaki kiszalad de gyorsan!!!!!!!!! :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
miért fontos Apának, hogy Anyóspajtás "napján" szülessen??? :shock: (Ennyire "anyás" még most is? :shock: )

Nyugi, nem szülsz még ma!!!

Most készülődöm a dokihoz, este jövök! :P
(Lencsim keresztben, pedig győzködöm! :? Az a baj, hogy így már nekem is nagyon fáj :oops: Mikért nem fordul be??? Ennél még farfekvésben is kényelmesebb volna!!! :oops: )

tillidian
 
 


Nita, nyugi, még pár napot biztos bent tölt Barni. Egyébként meg tényleg elég ijesztő a Párod felvetése, ennyire anyafüggő még?

Tilli, csalogassátok alulról zseblámpával, állítólag használ. Kíváncsi vagyok mint mond a dokid, lehet, hogy már nem is keresztben van!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Én ma nagyon nyomi vagyok.Pedig jóval többet aludtam,mint Te ,Pattogó.Remélem tudod napközben pótolni kicsit az elmaradt esti szunyát!

Ami az én pocaklakómat illeti,nekem eszembe sem jut számolni a magzatmozgást:szinte egész nap érzem.De még hogy!Két oldalról feszíti a hasamat,és naggyon fáj!!

Úgy érzem,hogy csak vánszorognak a hátralévő napok...............

Kép
Kép
zanikó
 
 


halihó!

Borzasztó éjszakám volt: hajnalban már azt hittem indulnunk kell a kórházba annyira szarul voltam. Nem tudom, hogy a front vagy csak szimpla jóslófájások tették a dolgukat, de a nem létező tököm is ki van. Most mosogatórongy-effektusban szenvedek. Mindjárt elmegyek és megpróbálok egy kicsit ledőlni, ha a fiam befejezi a hisztit és elalszik végre az ágyában. :?

Takarítónő témához csak annyit, hogy én is éppen a lopások miatt nem engednék be idegent a lakásba. Inkább én csinálom meg, de nekem egy vadidegen ember ne nyúlkáljon a cuccaim között és ne is vigye a hírt a családom helyzetéről és milyenségéről. Akaratlanul is de belelátnak az ember legintimebb magánéletébe, ezt pedig kifejezetten rühellem.

Nem rontom tovább a levegőt, inkább pihizek.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Nita!
"tehát ma holtak napja van.........."
Ez jó! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Hüle anyós!
Ha a múltkori 3 perces fájásokkor nem jött ki Barni,akkor ma se fog! :lol: :lol: :lol: :lol:

Till!
Írj,hogy mi volt a dokinál! :lol: :) :)
Megy a drukk,hogy Lencsi a hejére találjon minél hamarabb! :D :D :D :D

Sztercsi!
Köszi a privit,továbbítom apának este! :) :) :) :) :wink:
Már értjük akkor mi volt a baj Nálatok augusztusban! :cry: :cry:
És nem lett meg a jeggyűrűd?Tettest se találták meg? :roll: :roll:
A 9 kg-ot a terhességem elejétől szedtem össze! :oops: :oops: :lol: Bízom benne,már nem sok jön fel.Örülnék,ha ennyi maradna szülésig!Bár ha másért nem,a babó miatt még tuti fogok hízni.De az nem baj! :lol: :wink:
Nem mondtak nekünk korábbi dátumot,ezt csak én érzem valahogy,hogy hamarabb fog kibújni. :) Így meg aztán pláne,hogy a múlt héten így megijesztett minket! :roll: De azt mondják,már ha betöltöd a 37.-ik hetet,akkor már nem koraszülöttnek számít.
Úgyhogy még min 4 hétig bennt kell maradjon! :lol:

Szóval voltam ma NST-n.Rendben van minden.Nincsennek méhösszehúzódásaim.Vérnyomit is mértek.Vizelettel is oké minden.

Képzeljétek most van Gyöngyösön a Szüreti napok.És holnap délután gulyás főzőverseny lesz,amire minden évben benevezünk.Párom szokott főzni. :P :P :P :P :P
Már délbe megyünk ki a Fő térre,ott lesz megrendezve.2-kor kell elkezdeni a főzést és 6-ra kell a kajcsinak kész lenni.Utána vinni kell a zsűrinek kóstolót és 7 körül lesz eredményhírdetés.
De az első 3 hely minden évben meg van "bundázva",tök mindegy milyen finomat csinál az ember fia. :? Na mindegy,a lényeg az,hogy barátokkal összejövünk és egy jót kajálunk. :P :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Till nem.....gyűlöli az anyját.....csak velem akar poénkodni.........

ma én se vagyok jól....nagyon fáj a fejem,hányingerem van és marja a sav a nyelőcsövem..... :( :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú lányok.... Hát imádom a lányaimat. :D Történt ugyanis, hogy délben tartottam ott, hogy kész elborulok, ha nem alhatok. Mese be, gyerekek nézik, meg csendben játszanak veszekedés nélkül 2! órát :shock: Naaaaaagyonn ritkán van ilyen. 2 órát úgy pihi-szunyáltam a kanapén, hogy fel-fel keltem azért. Éberen aludtam, de nagyon jólesett. 14:11-kor jött Lara, hogy álmos. Mondom na menjünk hátra az ágyra aludni. Jött Vivi is, pikkpakk elaludtak, és egészen idáig aludtunk. 17:20 körül keltünk fel. Egy szavam sincs. :D Boldog vagyok!! Naon. :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


és még csak most fogok nekiállni "ebédet" gyártani.. :roll: :lol: :lol: Egyik ismerősömtől kaptam sajátfogás pontyot. Kirántom, hozzá krumplipüré és azért vésztartaléknak sült oldalas. ( apus utálja a halat. Illetve megeszi, csak ki kell neki szálkázni, mit a gyerekeknek... :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


De látom mindenki nyomi ma.. :roll: Hidegfront..

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Látom ma nem pörög a szokásos módon a topic :lol:

Mindenki számolja a napokat.... 8)

Nita
A sav nagyon rossz, nekem is marni szokta.. :cry: Pedig a legvégére állítólag ez enyhülni szokott, mikor lentebb megy a babó..

Till
Doki után jelentkezz :!:

Sziszkó
Nagyon klassz lehet ez a barátoknak főzőcskézés :D :!:

Kkia
Simontornyán voltunk egy kastélyszállóban :D Nagyon kellemes hely valóban 8) A homeós bogyókat nem lesz nehéz követeni, mit mikor kell bevenni? Én ha három van még azt is kihagyom vagy rossz időben szedem be... :? :cry: Vajúdás alatt meg főleg nem tudnék azzal foglalkozni. De utána, sebgyógyulásra és a tejcsi megindulására szerintem is hasznos lehet :P

Pocok
Lemardtam én is: Boldog névnapot :!: :!: :D

Screen
Jelentkezz doki után :!:

Tündér
Picike azért maradjon még egy-két hétig :!: Jósló fájásaid voltak?

Zanikó
Meglátod hamar eltelik már ez a kicsi idő 8)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sziasztok lányok,
csak életjelet adok én is.
Csatlakozom a nyomik táborához. Az egész napom ráment, hogy eltegyek 5 üveg dzsemet, folyton le kellett ülnöm pihenni, és most teljesen kivagyok.
Gyomorsav a torkomban, étvágyam semmi, a gyerek meg folyamatosan felfele nyomul, ami miatt nem tudok még előrehajolni se a székben :?

És kicsit késve, de örülök, hogy mindenki megvan még egyben és hazajöhettetek a kórházból!

chardonnay
 
 


Mmmmm... Pattogó, a tegnapi marharaguból maradt még? :lol:
Hihi, hol cukik, hol égetnivalók a gyerekeid. :D

Sünci, megnéztem a videót... :lol: :lol: :lol: Az ürge csak egy kicsit paranoiás...

Zsrit, ilyenkor nincs mit tenni, minél többet kell őket zaklatni. Előbb-utóbb megunják és elintézik... De tényleg nagyon durva, hogy mit meg nem engednek maguknak... :shock: Remélem majd anyukád letépi a fejüket és megkapod a táppénzt.

Pocok, szépen nő a baba, lassan tényleg akkora lesz, hogy ideje megszületnie...

Jovana, energia-túltengés? Ilyesmi a szülés előtt egy-két héttel szokott lenni állítólag...

Screen, köszi szépen a tájékoztatást, akkor majd ha végre kivasaltam, összepakolok egy adagot a szülésre az én holmim mellé és egy másikat, hogy a kedvesem majd másnap behozza... Nem szeretnék egy hajókofferrel bevonulni... :roll:
A mellkas-fájdalom majd akkor múlik el, ha a baba lejjebb ereszkedik, addig kitartás, kb. egy hét neked még... :roll:

Sziszkó, neked már most felírta a gyerekorvos a cuccokat? Nálunk a párom jön be majd szülés után érte... :shock:
Mmmm... gulyásfőző-verseny... A szomszédom imád ilyenekre eljárni. Hol lecsó, hogy pörkölt... De valahogy mindig olyankor van, amikor mi másfele járunk... :(

Kkia, múltkor én is sterilizáltam a mellszívót és a hozzávalókat. Igazából kipróbáltam, hogyan funkcionál. :D Aztán jól elraktam...
Cuki lehet a "kis" kutyagyereketek... :lol: A mi ajtónk előtt a szomszéd két akitája szokott strázsálni... A mi házunkat őrzik... :lol: A mi cicánk pedig néha a szomszédnál szundikál el... Csak hogy mindenkinek jusson mindenből... :lol:

Sztrecsi, sajnálom, hogy ilyen bunkó takarítónőt fogtatok ki. Hogy lehet valaki ilyen aljas :?: :shock:
A takarítással még én is így vagyok, csak csinálgatok mindig valamit, amolyan kismamás tempóban...

Nitácska, a párod tényleg dilis... :lol:

Ma újra suliban vagyok... Legalább 30x kérdezték meg, hogy mikor szülök, fiú vagy lány lesz, hogy vagyok, stb. De aranyosak, nem azért írom, mert zavarna. Nem találkoztunk 2-3 hónapja, azóta jókorát nőtt a pocim. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziasztok!!

Őzi, ma tényleg nem tempós a topic, de szerintem ez már így lesz a elkövetkező hetekben...amúgy meg nem bánom, mert így könnyebben eltudlak olvasgatni Benneteket!!! Egyébként bele-bele olvasgatok más topicokba, ahol már megszületett néhány baba és hiába tartanak több száz oldalnál, érezhetően nem ilyen jó a kapcsolatuk egymással mint nekünk. Mi aggódunk a másikért, együtt örülünk azokkal, akik már megszültek,izgatottan várunk azokkal, akik valószinüleg nemsokára világra hozzák a babájukat!!! Még hogy nem jó a csapatunk? ismét meg kellett hogy jegyezzem..nincs igaza annak, aki ennek az ellenkezőjét állította.

Lányok, gratula a szuper eredményekhez mindenkinek, aki járt orvosnál !!!!!Szép, nagy babucik bújnak ki nemsokára!!!! mi csak 2 hét múlva megyünk, s akkor már lefixáljuk a császár időpontját. Őszintén megvallva már alig várom. :D :D :D

Moncsi: szegénykém, nem elég, hogy nem tudod eltartani most a háztartást, még a tetejébe meg is lopnak!!! nagyon sajnálom!!

Szisz: na milyen helyezést értetek el a gulyással?? küldj nekem is egy tányérral belőle légysziiiiiii!!! :D

Zsrit: nagyon nagyon aranyos vagy, köszönöm. valóban néha nehéz így egyedül, távol az enyéimtől, olykor olykor elkelne a segítség, hogy legalább lelkileg egy kicsit stabilabb legyek-ez fontos mindenki érdekében (főleg a gyerekek miatt). De nem panaszkodom, vannak nálam sokkal de sokkal nehezebb helyzetben lévők!!!!!

Pattogó: ez az alvós téma ismerős: én minden délután átélem ezt Iliasszal. Tegnap éjjel is felkelt, bementem hozzá, mellé feküdtem, megsimogattam és elaludtam vele együtt. Mikor magamhoz tértem már olyan voltam mint a mosott sz... és visszakóvályogtam a hálószobába még egy kicsit aludni. Délután meg én is mesét rakok be neki, amellett elvan egy órácskát, azután felviszem, hátha elalszik. Ez vagy sikeres, vagy nem, általában kell még kb.1 óra neki, mire rászánja magát az alvásra.
Marad kb. 3/4-ed órám nekem is, hogy lepihenjek,mert utána mérnem kell a cukromat. azután eszem (mert farkas éhes vagyok),s már nem tudok visszaaludni. Szóval én sem vagyok túl kipihent, de gondolom Te mit élsz át kettővel!!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok én is hozzátok így a finisben??? Rég olvaslak benneteket, de eddig a munkám miatt nem nagyon volt időm jönni.
Nagyon örülök, hogy eljutottam idáig, mert nagyon nehezen indult ez a terhességem.
Első baba és kislányt rejt a pocakom.
A neve: Diána
zizikém
 
 


most egyébként azért van időm, mert elvitte apósom Iliaszt a reptérre...a férjem tesója jön haza a katonaságból és mennek elé. Még nem jöttek vissza, de azthiszem van más dolguk is hazafelé jövet.
Ma ismét felajánlottak nekem lányrucikat, babadolgokat, aminek nagyon megörültem, de majd meglátjuk mi lesz belőle. Ha nem felejtenek el!!! Végül rávettem a férjemet, hogy menjünk el a kicsimnek vásárolni-úgyhogy holnap végre beszerzünk egy-két dolgot. Úgy örülök neki!!! :D :D :D

Más:
Képzeljétek, a napokban 2 túrista halt meg motorbalesetben itt a szomszéd faluban. valami hülye helyi ütötte el őket az autójával. Szörnyű, hogy eljöttek nyaralni és már sosem térnek vissza a hazájukba. Nem tudom hová valósiak voltak, talán angolok, de itt minden nemzetiségű megfordul. nagyon sajnáltam őket.


na megyek, ha van még időm, megnézem a képeiteket a gmailen!!!

puszilok Mindenkit!!!!
Vigyázzatok Magatokra!!!!
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Szia Zizikém!!!!Szia Diána a pociban!!!!!
Hagy üdvözöljelek elsőként!!! Mikorra várható a babucid????

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Zizikém
Én is szeretettel üdvözöllek :lol: Jobb későn csatlakozni, mint soha 8) Ezek szerint már te is táppénzen vagy :wink:

Kislányos mamiknak mindíg örülünk, javítják az arányt :lol: A Diána gyönyörű név :D

Betty
A túristákat én is sajnálom :cry: Klassz ha van egy kis időd magadra :D Örülök, hogy elmentek egy kicsit ti is vásárolni :!: Ez minden kismaminak kijár :lol: Majd írd meg, mit vettetek 8)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


zizikém! Én is üdvözöllek!!! Hogy bírtad ki, hogy olvastál, de nem írtál, reagáltál semmit??? :D :D Mikorra vagy kiírva?

Sziszkó! Sajna nem lett meg. Pedig ahogy írtam vittek el vkit. Felveszem a Korfun vásárolt ezüst gyűrűmet, amivel a férjem az utolsó éjszaka a tengerparton megkérte a kezem 8) 8) 8)
Babgulyás!!!!!!!! Kérek!!!!

ÉN IS NYOMI VAGYOK!!! Keményedek egész nap.

Reggel óta vasalok 8 polót és 8 babaruhát. A babaruhákkal végeztem, de a pólók....

Sztercsi
Vendég
 


Sziasztok! :D

Voltam dokibácsinál, és Lencsim épp fejvégben "nyomta :roll: :D - doki szerint csúcsra kiélvezi, hogy sok a hely (ugye kisajátította ikertesó elől), és azért lubickol :lol: Szerinte normál szülésre készüljünk :wink: Most nagyon jó kedvem van! :lol:

(sógor-sztori: nekünk ilyen jutott :? Hál'Isten, ritkán látjuk őket :D )

Pocok:
szép nagyok vagytok már! :D És Isten éltessen!

Screen,
nem mérték a vérnyomimat :roll: Hétfőn védőnő, majd ott!
(Viszont égni fogok: most tartok +15 kgnál :roll: )
Dokid tágítsa a saját méhszáját! :twisted: :P

Sziszkó,
köszi, hatott a drukk!!! :lol: (Remélem, Csajocska most már így is marad :wink: )
Drukk Apának a főzéshez!!! :D Kűggyé' már majd! :lol:

Nitácska,
jó poén :? Neked kitartás!!!!

Pattogó :lol: :lol: :lol: (Vivi nem jár oviba? :roll: )

Zizike,
persze, hogy csatlakozhatsz! :wink: (a "java" még most kezdődik! :lol: ) Nem csinálsz terhesvonalzót? Mikor szülsz, hányadik hét/napon vagy?

Éééés: megvan a végleges nevünk!!! Yipííííííí!!!!!!! :)
A gmailes táblicskuban olvasható! :wink:

tillidian
 
 


Őzike,
Tudom, hogy nem szép dolog, de remélem nem ilyen "nagy", szegénykémnek én 3200gr-ra maximáltam a születési súlyát :)
Köszönöm szépen!

Screen
Az nem lenne kicsit nagyon korai? Azt nem csak akkor kell, ha a szülés beindult és nem tágulsz?

Sziszkó,
Köszönöm szépen! :)
Minden rendben volt NST-n?

Kkia
Csak annyit nem értek, hogy mikortól szedje az ember, ha előbb szül netalántán?

Nitácska
Teljesen igazad van, nehogy már Anyóssal egynapon... De úgy látom ezt kismanó is tudja :)

Takarítónő: én is hívtam segítséget párszor, jó volt, de elég sokat kért, viszont én mindig vele vagyok és teljesen megbízom benne. Természetesen előtte azért tájékozódtam.

Mi ma bevásárlós napot tartottunk. Tesco, Auchan, és persze a cukrázdát sem lehetett kihagyni :)

Vcsibe,
Igen, persze nagyon várom kismanót, de azért még egy-két hetet maradhat pocaklakó :) Anyukája szept. 28-29.-re teszi a nagy napot...

Zizikém,
Persze :) Mesélsz magatokról egy picit többet? Ha szabad érdeklődni mi volt a nehézség? De már TÚL VAGYTOK rajta!!!!!
pocok001
 
 


Cukrászda, már írni sem tudok :(
pocok001
 
 


Jó estét :)

Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtatok. Nem csalódtam bennetek :)

Én 31 éves vagyok, a párom 34. Az első babánkat várjuk.Budapesten II. kerületben élünk.
Nehézség: fenyegető vetéléssel kórházban voltam 3 hetet. Magnézium infúziókat kaptam, a gyakori keményedések miatt.
Képzelhetitek!!! Igen! Most! Már túl vagyunk! A 36. hetet töltöttem tegnap :) Végre :) Most már nem lehet baj!

Én is kaphatok majd a későbbiekben hozzáférést a gmail-hez?

Ma jönnek vendégeink. A párom testvére, aki szintén kismama Ő már a 39. hétben van. Jól összejött ez a családban, lesz unoka, kit lehet dajkálni :)

Megyek, mert a husi még sül a sütőben, holnap benézek!!

Jó estét, szép éjszakát!
zizikém
 
 


Őzike, Kicsike, Chardonnay,
Nálatok mi lesz a baba neve? Épp most nézegettem a táblicskut és látom, nem csak én hagytam ilyen későre a választást :wink:

Zizikém,
elküldtem priviben a gmail adatokat! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Bolhácskám :D
"nem csak én loptam dinnyét a nyáron"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
de te loptad a legnagyobbat! :lol:

"nem esem orra, viszont leverni dolgokat már nem a kezemmel verek le..."
:lol: :lol: :lol: :? :?

Tillikém :D
a majmolástól én is rosszul vagyok :evil:

nálunk is volt ilyen sztori.. :roll: A bátyám lányai 9 és 5 évesek és Svédországban laknak, és a lányok ott is születtek. És ők úgy akarták adni a neveket, hogy egy Magyarországon ismert és egy Svédországban ismert nevet. Na most a nagyobbik lány az Barbara Janina lett itt még nem is volt gond. Na de mikor a kisebbikkel volt terhes sógornőm, az istenért nem tudtak svéd nevet találni. És nekem volt egy lány név,ami kislány korom óta nagyon tetszett, mert olvastam egy könyvet és abba, így hívták a főszereplőt, Molly. És én elhatároztam, hogy nekem ha lányom lesz az Molly lesz...és én ezt mondtam sógornőmnek, és mondta , hogy télleg milyen szép stb. Erre jön a hívás, hogy megszületett Flóra Molly. Mondom azigen... :shock: :evil: nagyon megharagudtam rájuk...ezért nem lett Molly a lányom... :x

Nagyon szép nevet választottatok végül. :wink: (mondjuk nekem, az előző version jobban tetszett, de ez persze nem jelent semmit :oops: )

Zsritkém:D
"én még NEM akarok szülni - jajj"
én sem vagyok még felkészülve, pedig nekem már csak 3 hét van. :shock:

Sztercsikém :D
okoskodók :evil:

Nitácskám :D
"imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!!"
:lol: :lol: :lol:

nekem ez a szept. 11 alapból nem szimpi, a terrortámadás miatt. :roll:

Jovanám :D
több takarítónő hozzánk se jön az tuti. :evil:

Ginuskám :D
kaját lopott...észrevettük, hogy a hűtőből is csomó minden eltűnt, a spejzból édességek. :evil: így viccesen hangzik, de elég tetemes mennyiségű kaja eltűnt...

Kkiám :D
Ugyan úgy van, mint Mo.-n, lehet ebédig maradni, 3-ig és 4-ig. Charlotte 4-ig van. :D

Tündérkém :D
rosszul léted nagyon sajnálom. :?

Sziszkóm :D
Párod milyen kis házias. :P Úúú de ennék, egy jó kis gulyást.. :roll:

Zizikém
Üdv itt és gratula Diánához! :lol:
Látom, Tilli elküldte az adatokat gmailre, doksiknál ott a tábli töltsd ki! :wink:
Sajnálom, hogy neked is ilyen problémás terhességed volt! :(
Télleg nem akarsz csinálni vonalzót? :D


na puszpusz
Vendég
 


Monicám :D
Azér' ez durva, így lenyúlni a nevet! :twisted:
de a Char gyönyörű név! :D

(Nekem is tetszett az első név, de ezzel egyedül maradtam :roll: Viszont ebbe a verzióba mindenki belehabarodott :wink:
Megírom priviben, mit választottak végül sógorék maguknak!)

tillidian
 
 


Őzike kevesebb a savam mint mondjuk 1 hónappal ezelőtt.......de ha van akkor kínoz rendesen..........

Zizi üdv köztünk!!!!!!!Gratulálok a kis Diához!!!!!!!!

Monica a másik ok nekem is ez volt.......a terror támadás......valahogy 8 évvel a történtek után is ezen a napon nincs túl jó kedvem....... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Mamik!

Nyomi nap ez a mai, valóban... Nem is mondtam, hogy a tenyésztésem pozitív lett, úgyhogy majd egyből belémnyomnak két adag antibiotikumot, amikor megyek szülni... Hurrá. :shock:

Pocok, kismanó jól elvan odabent neked is... Sztem enyém is imádja a magzatvizet szlopálni - erre következtetek a csuklások számából...

Jovana, nekem is elég jó hetem volt: sokkal több energia, mint a múlt héten... Talán ma nem annyira... TB kártya: a szám marad, csak a név változik. Válásom utáni tapasztalat...

Ginuska – úgy lesz, ahogy írod: mindenkinek könnyű és gyors szülése lesz!

Pattogó: elképzeltem, amint vajúdás közben a váci dombságot csodálod a hatodikról... Délutáni alvás de jó lehetett...

Kkia, nagyon jól hangzik ez a csomag! Megírod, honnan rendelted? Mondjuk ez a „vajúdás alatt negyedoránként felváltva szedni”... Háááát... Szerintetek ki lesz olyan állapotban, hogy ezt figyelemmel tudja kísérni?

Zizikém, üdv itt!

Kép
szilveeaa
 
 


Sztercsi, sejtettem, hogy valami lopás lehetett a háttérben nálatok :evil: :evil: Hát nagyon sajnálom.....és a takarítono volt? Vagy valaki betort hozzátok?

Monica, tudom,hogy így is elég kellemetlen, de azért oruljetek, hogy "csak" kaját lopott!!!! Amúgy meg megáll az eszem,hogy milyen emberek vannak!!!

Mindenesetre nem mondtam le róla,hogy takarítónot szerzodtessek, csak nagyon korultekintoen kell választani! Ismerosben gondolkodom, sot még az is lehet, hogy a rokonságban találok valakit, akinek jól jonne egy kis fizetéskiegészítés! Majd meglátjuk, jovore lesz csak esedékes úgyis a dolog! :wink:

Kkia, ismét bebizonyosodott,hogy milyen kicsi a világ :lol:
Igen, ismerem a barátnodet, sokan jártunk egy évfolyamba, de rá speciel emlékszem :wink: Hát ne is mondd a talárt, iszonyat meleg volt benne, nagyon nehezen viseltem, a rosszullét határán voltam, na de kibírtam végig! :)

Tilli, ugyes a babád, látod befordult! gratula :lol:

Tundér, nekem is borzasztó éjszakám volt!Éjfélkor fekudtem le, de már 1 órától nem bírtam volna aludni! Újabban már óránként járok ki pisilni, nagyon lent lehet már a baba! Ma meg egész nap olyan voltam én is, mint a mosott sz.r! :evil: :evil:

Ráadásul egész nap keményedett a pocim, gorcsolgettem és barnázok is :cry: , dokim meg éppen most ment el 3 napra.....szval eléggé kétségbe voltam esve, hogy mi van, ha éppen ma indulna meg a szulés! Még naon jó lenne, ha picurka kibírna odabent legalább 1 hetet!
Szerintetek ez a barna folyás (ami amúgy nagyon gyenge) mitol lehet és mennyire veszélyes?
ginuska
 
 


nita: Azért azt megnézném, hogy 5 perces fájások közben egy seprűvel kergeted ki az épp ott vajúdó kismamit.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sziszkó: a pasik csinálják a legjobb bográcsos kaját. Azért azt megkostólnám :D :D

vcsibe: nem maradt. :D Befaltam :roll: Apusnak is ízlett. Szeressem hami. De most Bence nem rajong a rántott pontyért :? :? :? :?
A gyerekek már csak ilyenek.. :lol: Hol agyon puszilgatnám őket, hol meg egy kis kanál vízbe áztatnám őket.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

betty: Nem irigyellek komolyan. :( De meg lehet olnadi a 2 gyerek összehangolt alvását. :wink: Főleg, ha meg lessz a hugi akkor már a cukros méricskélésekre sem lesz szükség. :)

zizi: Üdv itt és gratulálok én is a babához. :D Javul a fiú lány arány. :)

till: Vivi jár oviba, csak a héten nem volt, mert taknyos lett. Na most tavaly simán vittem kis orrfolyással, az ovónők szerint is felesleges lett volna otthonhagyni, de most a járvány miatt kérték a szülőket, hogy minden kis náthával, meg betegséggel inkább maradjanak otthon.

takarítónő: már attól is kiborulok, ha a saját családom ajánlja fel, h takarít helyettem... :roll:

szilveeaa: Sajnálom a pozitív tenyésztést, de legalább tudod, így a manónak sem lesz baja. :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


ginuska: Pedig jó lenne ha látna doki. Valószínű nyilogatsz és azért van a barnázgatás. De nem vagyok doki. Szerintem inkább telefonálj be a kh-ba, vagy a dokidnak, ha tudod a számát, hogy mit javasol, nehogy valami gebasz legyen. :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: