Új privát üzeneted érkezett!

Köszi mindenkinek a szorítást :wink:


Az össz. spermiumszám értékének 40 M-400 Milliónak kellene lennie...nekünk van 5 Millió ezzel szemben.

A c.c.-nek az értéke 20 M-250 Millió/ml...ebből nekünk van 1 M/ml..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Megen tetőőő :!: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Csajok!

Háááát, el kell mondjam, szupik vagytok!! Köszönöm a sok választ, kicsit kínos már, hogy ennyit gyötörlek Titeket a bimbi problémáimmal :D
Úgy döntöttem leszállok a témáról és csak akkor veszem újra elő, ha esetleg szeptember 30-ig nem jön meg... :) akkor már tuti van valami! nem is fogok tesztelni jövő hétvégén! ne is próbáljatok meg rábeszélni!!! :lol:

sellon
tök igazad van, hülyeség túlparázni a dolgot...nekem is le kéne már higgadnom....úgyis úgy lesz, ahogy meg van írva :)

susytunder
a holnapi tesztről azonnal tudni szeretnénk!!! :) gyanús vagy Te lány!!!

anita1984
hát én sem tudom, hogy miért szorítsunk... :)

iner
Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm! ez a sárgatestes magyarázat teljesen kielégített és megnyugtatott...úúúútálom, ha nem értek valamit!

Szép összebújós estét mindenkinek!!! :D

Kép
gtunde75
 
 

 
 

Lányok amint tudok jövök a hírrel, de holnap nagyon sűrű napom lesz. ha nem jövök reggel, akkor tuti negatív, ha pozitív lesz a teszt, akkor mindenképp beugrom legalább egy + jelet tenni. Szóval ha fél 9- ig nem érek ide, akkor megyek a dunának. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Mentek a privik :wink:

réka80
 
 


Réka
nekem nem jött privi..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


susytunder, reggel első dolgom lesz jönni. nagyon izgulok érted! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Suzytündér
Kép

Reggelre+++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Susytunder - mennek a drukkok holnap reggelre++++++ :lol:

Gtunde75 - akkor te már jegyet is tudsz lukasztani a bimbiddel?? :D Vagy üveget vágni...... :wink: :lol:

Betty - húúú, akkor ez tényleg elég kevés szám ahoz képest amennyinek lennie kéne :roll: De ilyen hozzá állással csak is jó történhet veletek :!: :!: :arrow: ....Van egy ismerősünk, egy idősebb házaspár....Van nekik két lányuk....A kisebbiknek már volt 3 gyereke, a nagyobbik pedig nagyon szeretett volna, de éveken keresztül nem sikerült ( azt hiszem 6-7 évig), pedig kivizsgáltatták magukat, sehol semmi gáz....Már az 5-ik lombiknál tartottak, azt mondták ha ez nem sikerül akkor feladják, nincs tovább....Ráadásul a lány védőnő, tehát még nehezebb volt neki nap mint nap babák közelében lenni....És eljött az utolsó lombik.......És sikerült!!!!!Megszületett a pici és ő megnyugodott, hogy most már neki is van egy babája.....azóta még 3 gyereke született, csak úgy potyogtatta ki őket onnantól kezdve, persze lombik és minden nélkül, spontán :lol:
Tehát valószínű nála is fejben volt a dolog eldöntve....Így azt mondom Bettykém, hogy az kizárt, hogy rövid határidőn belül te ne legyél anyuka, mert nálad nem sok mindenki érdemli meg jobban és nálad pozitívabban gondolkodó emberrel nem is találkoztam!!Tiszta szívemből kívánom, hogy minél hamarabb átélhesd azt a csodát, amit minden nőnek át kell!!!! :wink:

Szép estét lányok, megyek kukkolni az iwiw-re :D

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Köszönöm a példát Gyancsi...pont ilyenek lebegnek mindig a szemeim előtt...csodák márpedig vannak, és lesznek is :!: És velünk is meg fog történni...tudom :!:
Köszi a drukkot is :!:
És különben is...mit kukkolsz te annyira iwiw-en ilyenkor :?: :shock: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém hát titeket kukkollak :lol: ....Vagyis a csajokat innen.....De téged nem tudlak, mert nem kaptam meg, hogy mi a " becsületes" neved :wink:
Csak a "becstelent" tudom :lol: ....De erre, hogy Betty615 nem dobott ki semmit a szemét gép :D
Réka küldte priviben a neveket, de csak azokét akik elküldték neki!!Tessék szépen elküldeni, hogy kukkolási vágyam kielégíthessem :!: :lol:

Pusszancs
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ok, küldöm priviben...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi Betty :wink: :lol:

KépKép
gyancsi
 
 


Suzy, naooooooooooooon izgulok érted!!!!!!

Betty, a tábli fantasztikusan jól néz ki és mennyien vagyunk :?:
Annyit gondolok Rád(tok), amióta írtad az eredményeket, olyan jó lenne, ha tudnék innen valahogyan segíteni még nem adom fel valahogyan meg kellene ezt oldani!!!
Tisztelem, becsülöm a sok kitartást, de Én ezen sokat gondolkodtam már...igazából Én is így gondolom, hogy ennyi rossz után csak jó jöhet és nem szabad feladni!
Tegnap éppen kérdezte az egyik barátnőm, hogy akkor most nem megyek a következő inszemre, és Én annyira határozottam rávágtam, hogy dehogy nem!!!
Végig csináljuk az azt utat, amit a sors, az élet nekünk megírt és meg lesz a gyümölcse Én is tudom!!!! :wink:

Tünde, ha egyszer lenne rá mód és Te is úgy érzed, akkor engem nagyon érdekelne, hogy miért nem mostantól indul a próbálkozásotok!(nem akarok Én erősködni,okoskodni csak tényleg érdekelne)

Ancsa, köszönöm kérdésed
Ez a munka nem nőnek való!!!
Sokszor vagyok egyedül éjszakánként, de meg lehet szokni, és akármikor közbe jöhet olyan dolog, ami miatt azonnal be kell, hogy menjen SOS-be dolgozni, elég ritkán, de van ilyen!
a páromnak nem is tudnék más munkát elképzelni, nagyon szereti a munkáját és becsülettel csinálja!

Iner, remélem jól vagytok és köszi a drukkokat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 20:00-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Ne szorítsatok tovább lányok! Totál negatív! Ha lenne baba mensi előtt 2 nappal már kellene mutatnia valamit. Nem is azért vagyok elkeseredve, mert új hónap, hanem az egy petefészkem miatt, félek ezért nem jön a baba.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Tegnap voltam a dokinőmnél és újra kaptam Clostit, már el sem tudom képzelni az életem Closti nélkül :wink: :roll: :?:
Nem kapok más hormont e mellé, jövőhét péntektől minden nap uh, nézzük a tüszőcskéket és utána héten inszem!!!
Már túl vagyok a piris dolgon, nem semmi, hogy milyen erős a mensi, de legalább, ha már negatív is lett, de nem 50 napra jött meg és tudunk haladni!
Azt mondta még, hogy csodálkozott volna, ha elsőre nekem sikerül!
Továbbra is instrukció, hogy pihenjek sokat, ne adjam fel, mert ha már most eldöntöttem, hogy nincs értelme az inszemnek, akkor ne is várjak túl sokat!!!
A kis fejünkben dől el minden!
Eldöntöttem, hogy nem megyek haza a két egymás utáni inszem után, bent maradok, a férjem is szabin lesz, hogy legyen sok kiskatona és alszik sokat, mint egy bébi, hogy teljesen kipihent legyen a fontos napokra!!!

Vidám, szép napot!!!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy, szorítunk dehogy is nem!!! :roll:
Sajnálom, de Te sem adod, adhatod fel!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Nem adom fel (csak ezt a hónapot). Nagyon vacak éjszakám volt, azt se tudom hány órától vagyok fel, nem tudtam megnézni, éjjel át kellett mennem Kristófhoz, mert nagyon nyugtalanul aludt.

Az elkövetkezendő hónapokkal már csak az a bajom, hogy jó meleg lesz nyáron, és nagy pocival nem lesz könnyű, de vállalom. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Így van legyél türelmes (könnyű ezt mondani mi?),meghozza majd a gyümölcsét :wink: !!

Réka!
Majd jelölj engem,mert én beírom a neved és azt írja nincs találat.. :?

Angyalkrisz!
A te nevedből meg olyan sok van :lol: ,nem tudom melyik lehetsz,ugyhogy ha megkérhetlek bejelölnél te? :)
Belölem csak 1 van :)..

gyancsi!
Téged sikerült bejelölnöm 8) ..és a párodat szerintem látásból ismerem a Jelky suliból :roll:
Lehetséges? :)
Ari pár vagytok,tök jó a séród színe :wink:

Susy!
Sajnálom :(!!!!!!!
Pedig ugy reménykedtünk,annyi tüneted volt..
Nem értek hozzá,de bizti van esélyed 1 petefészekkel is!!!

Na megyünk készülödünk oviba..
Ma halászlevet főzők meg sütök valamit,mert anyunak most volt a szülinapja,meglepem mire haza ér :wink:

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Suzy, nyugodj meg kérlek, ne idegeskedj!
Ne gondolj már ennyire előre, majd lesz akkor valahogy!Ki fogod bírni és ne parázz ilyenen kérlek, mert az agyad már akkor arra áll rá, hogy úristen mi lesz nyáron!!!(ne haragudj, hogy ezt írtam, de hidd el minden ott dől el!!!)
puszillak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 20:01-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Nagyon sajnálom Susy :cry: Egy petefészekkel is jön a kisTesó, csak annyira sok szerencse is kell a fogantatáshoz. A topic kicsit "ferde" tükröt mutat ebben, de biztos vagyok benne neketek is sikerülni fog.

Háá Csajok Betty neve nekem nincs meg :( Azoknak küldtem csak át a neveket, akik elküldték nekem is. :P

Az én hőm meg szuperul bénázik. Tegnapi Lh meganega, ovusfájdalmak erősödnek, mindkét oldalon :wink: , a hőm meg már mászik felfelé. Ki érti ezt?És a jó hír, elutazunk a hétvégén Anyósomékhoz, mert muszáj és kész :evil: :evil: Így azért, ha esélyt se adunk, nehéz lesz összehozni a nagy találkozást :evil: Dühös vagyok, de rettenetesen

réka80
 
 


Kírus, tudod, nincs más választás, kisírja az ember magát és megy minden a maga útján tovább és mi emelt fővel indulunk az új uton csakis előre!!! :wink:

Imádom a hallevet!!!

Szép napot!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Érzem, és ari vagy, de nem tudom miért érzel idegesnek, teljesen nyugodt vagyok! A nyár pedig csak most jutott eszembe, amikor az előző hsz- t írtam. nem parázok, és nyugodt vagyok.

Doki amúgy mondta, hogy 1 petefészekkel kb. 60- 70 % eséllyel indulunk.

A tünetek pedig érdekesek, most is émelygek, de ezt már csak bebeszélem magamnak. :)

Na megyek készülök, mindjárt keltenem kell kicsiny családomat, megyek kozmetikushoz és fodrászhoz, aztán elhozzuk Kristóf 2 m- es csúszdáját, most kapta, meg anyósomnál múlatom ma az időt, mert sütünk- főzünk holnapra!

Kírus
Isten éltesse anyudat!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

susytunder, sajnálom. de majd a következő hónap a Tiétek lesz!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Suzy, bocsi csak magamból indultam ki... :oops:
Jó készülődést, szépülést!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Réka, ne legyél mérges, összejön meglátod, majd valahogy ki okoskodjátok, megoldod!Szorítok!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anita, hogy vagy ma reggel?Minden rendben?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt...
Megint sokat kellett vissza olvasni :roll:

Nos....

Suzytunder: Sajnálom, hogy nega lett...Jobb lenne, ha már túl lennél legalább a pirin...

Betty:Jó a tábli!Drukkkkkk

Réka:Neked kell küldeni privit?

Anitám:Végre én is láttom azt a második csíkocskát!!! :) GRAT

Kírus:Jó fözicskélést mára :)

Tünde: Kiváncsi leszek, mi lesz.... :wink:

Sellon: Gratula a picihez...

Zsu: sok drukk!!!
csip-csip18
 
 


Réka: küldtem privit !!!
csip-csip18
 
 


Joli, Iner, Kírus, Angyalkrisz ....

Gyertek sűrübben, hiányoztok :oops: :( :wink:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

susytunder
sajnálom! legközelebb kétszer ennyire fogok szorítani! :wink:
sajnos a tüneteket a legkönnyebb bebeszélni! :?

réka80
nem csináltál 8-án lh tesztet? a görbédet nézve 9-én lehetett az ovud...az lh teszt mindig egy nappal előtte + tudomásom szerint...ovu utáni napon már nega...

gyancsi
üveget vágni még nem próbáltam, de ha tele van mindkét kezem, akkor is be tudok kopogni az ajtón... :) egyébként enyhül...vagy csak megszoktam :)

suzy78
nem nagy dolgok miatt...most szoktam le a dohányzásról, szeretném, ha kicsit kiürülne, + nem éltem vmi egészségesen, most vitaminkúrán vagyok, rendbe tetetem a fogaimat is...ilyenek...
ja, és nem mellesleg....nem egy városban élünk a párommal...most keres munkát itt, hogy ideköltözhessen...szeretnénk a babavárást minden pillanatát megosztani... :)

na lassan megyek fogorvoshoz!!

szép napot mindenkinek!

Kép
gtunde75
 
 


Tünde, ezek azért nagy dolgok, sőt egy teljesen új szemléletváltás, ne viccelj! :wink: grtaulálok és sok sikert mindehhez!
Jaj, az nagyon rossz lehet, hogy külön vagytok, akkor most tényleg ez nem a babavárás ideje, de reméljük nem sokat kell már várni.
Drukkolok, hogy sikerüljön a munka...eljöjjön a Te időtök a projekthez!

A betegeinket meg tudom nyugtatni, de Téged messziről nehéz, de azért ne izgulj itt is a végeredmény a fontos, arra kell mocskos mód koncentrálni!!! :wink:

puszi, mi "jót" csinálnak amúgy a fogaddal :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok csajszik!


Az iwiwes dologban én is benne vagyok :wink: Kinek kell elküldeni? Még nem olvastam vissza :oops:
Tegnap 5,5órát seggeltem végig 1folytában a könyvtárba a szakdolgozatomhoz :cry: Estére kész voltam.
Betty, azt hiszem a másik topicba reagáltam a sp.számra, de azért leírom itt is! Szóval csak egyetlen egynek kell célbaérnie!!! Tudom, nem érthetem a helyzetedet (mivel nem vagyok benne) és könnyű mondanom, hogy fel a fejjel, de tényleg szívből kívánom neked, hogy ez a hónap legyen a gólyák hónapja!!! (persze mindenki másnak is kívánom!)
Réka, nekem sem jött privi :shock:
Suzy, rendőrcsajszi akartál lenni? Hű! Az unokatesóm nyomozó akart lenni, a családja fel volt háborodva, hogy mit képzel meg lelövik mint a filmekben stb és végül letett róla. Most tűzoltó :shock: :lol: hogy is szokták mondani? Csöbörből vödörbe?
S.tundér! Ez nem bizti, hogy - a teszt, tudod hogy pontosan neked mikor volt peteérésed? Mert ha onnantól számítvan 12-14 nap múlva tesztelsz, akkor mutathat reális eredményt! Mi a baj a petefészkeiddel???
[quote]T írta:egnap voltam a dokinőmnél és újra kaptam Clostit, már el sem tudom képzelni az életem Closti nélkül Wink Rolling Eyes Question
Nem kapok más hormont e mellé, jövőhét péntektől minden nap uh, nézzük a tüszőcskéket és utána héten inszem!!!
Nem élet az élet closty nélkül ugye? :lol: átérzem a dolgot! De ez tutkó lesz ez a hónap, hisz uhuznak rendszeresen + closty+inszem, szal tuti esélyes vagy!

Kép
Kép
onlány
 
 


most olvastam, hogy csak egy petefészked van S.tundér! Ez nem jelent semmit! Egy másik topicban egy csajszi ugyanebben a cipellőben járt és láss csodát! Van egy egy éves leányzója!

Kép
Kép
onlány
 
 


Réka, dobj egy görbét!
Tünde, jó hogy ennyire fel szeretnél készülni a babavárásra! Amikor kórházban voltam rengeteg dohányzó kismamit láttam, sőt olyat is láttam, hogy a vajudóból ment le pippantani

Kép
Kép
onlány
 
 


Gyorsan visszolvasok és igyekszem az előző oldalra is reagálni, csak nehézkes lesz kissé, mert leányzóm nyafog :twisted:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsu

Sajnálom pirit, de hiszem, hogy sikerülni fog. Hétvégén bulizd ki magad. Add ki a feszültséget! Csodálom, hogy ilyen jól viseled. Maradj is ilyen! Kell a sok pozitív energia a babához!

Betty

Sajnálom a rossz leleteket! Le a kalappal, ahogy viseled a megpróbáltatásokat! Maradj mindig ilyen. Ahogy írjátok sok minden a fejben dől el!

Csip-csip

Nagyon kedves, hogy hiányolsz! Ti most éppen, hogy álltok a projektben?

Tunde

Nekem is pár napig volt csak hiperérzékeny a bimbóm, aztán enyhült, és kb, amikor meg kellett volna jönnie, akkor erősödött fel ismét. Nekem is állandóan álltak, pedig nekem sem szoktak, és nagyobb is lett a mellbimbóm.

Susytunder

Ne add fel Susy! Sajnálom a nega tesztet, de amíg nem jön meg...
Tudjátok én a várt mensi után 3 nappal csináltam először tesztet és akkor is még csak halvány rózsaszín volt. Mondjuk egyértelműen látszódott.

Onlány, Sellon, Anita

Hogy vagytok friss kismamik?

Réka

Én is mindjárt küldők privit.

Velem minden változatlan, a hányinger jön, megy kedve szerint. A szédülések is. Mondjuk bevált a gyömbéres KInley. Köszi a tippet. Tényleg segít a hányingeren.
Nekem ma kezdődik a műkörmös suli. Hát be kell valljam, izgulok azért, hogy milyen lesz, meg kik lesznek ott. Sajnos nem vagyok egy könnyen barátkozó fajta, de jó lenne végre itt Baján is szert tenni valami barát féleségre, mert így nagyon egyedül vagyok.
Szorítsatok, hogy minden rendben legyen, és hogy ne legyek rosszul sem, amíg suliban vagyok!
Hétfőn reggel fél nyolcra kell mennem köv. UH-ra. Remélem lesz már szívhang.

Kirus

Nem tűnik rossznak az Ivók, csak egy kicsit keményen vizsgál, meg gyorsan lerendez, különben nincs baj vele.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Buta liba vagyok, Réka, kissé lejjebb mentem és látom, hogy ott van a ferty, mindjárt megnézem!

Joli, mennyiért van ez a suli?

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány!

100-ból kijön, vizsgadíjjal együtt.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Hát eléggé érdekesen alakul a görbéd. NEm értem, hogy az elején miért olyan magas a hőd :roll: Mind1 úgyis az elkövetkező nap alpján kapsz pontosabb képet

Kép
Kép
onlány
 
 


hm, kicsit drága (nekem), de amúgy meg átlagárnál kicsit olcsóbb! Én is szeretnék elvégezni ilyet, mert nagyon szeretek kreatívkodni!!! Csak gyűljön rá össze a pénz

Kép
Kép
onlány
 
 


a lányom eszi a tökfőzim! juppppi! Ma kijött egy számla 20.000ftról meg megnéztük, hogy a forgalmim mikor jár le... okt.01-én az meg 25.000lesz :twisted: + a fékek cseréje! Anyagi csőd :( De nem szeretem az ilyet! Csőstől jön a fizetni való

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Onlány!
Az szupiiiiiii ha megeszi a töködet :lol: :lol:
Jaj én is ugy imádom..

Tegnap voltam szülöin az oviban,mondtam anyunak mire haza érek fözzön nekem spenót fözeléket....hu azt ettem volna nagyon..és lám mire hazaértem várt a finom fözelék :P :P

Joli!
Bizti találsz barátnőket :wink:
Szerencsére engem is hamar lerendezett az Ivók :lol: ..bementem a tanácsadásra,megkérdezte hogy vagyok,mondtam jól, nyomta a pecsétet a kiskönyvembe meg aláírta átadta a könyvet és mondta sok pihenést kíván viszont látásra :lol: :lol: ..
mondjuk engem alapból nem vizsgál ö...
dehát igen látszik rajta hogy egy pörgös manus :D

Jaj csajok legyilkoltam a halat :lol: :lol: :lol: 2,20 kg-os volt..alig bírtam el vele az anyját... :D
Majd ha vissza jöttem az oviból akkor teszem oda főni(már el van készítve,csak alá kell gyujtani).. :P
Vendég
 


Sziasztok!

Naaaa, megjöttem a fogorvostól...most csak fogkőtelenített. Nem mondom, hogy helyenként nem volt kellemetlen, de végül is ki lehetett bírni. Két hét múlva töm, meg majd vmikor még egyet...
Aztán ennyi :)

Egyébként sztem felesleges izgulnom, hiszen a ferty nem talált ovut, és már kellett volna neki... még csak most kezd felmenni a hőm... 6-án és 4-én voltunk együtt... sztem nem is volt ovum... :)

További szép napot!!! Én már túl vagyok a nehezén!!!! :D :D :D

Kép
gtunde75
 
 


hmmmm. tökfőzi!!!!! hmmmm... de szeretem!!! kérek!!!! :D

Kép
gtunde75
 
 


Suzy
nagyon jó neked is a hozzáállásod, és tudom, hogy meglesz a gyümölcse is :!:
Csak ilyen pozitívan továbbra is :wink:
A segítség tényleg jól jönne most, de sajna nem hiszem, hogy meg tudnánk oldani... :roll: de mind1, kivárjuk :!:


Suzytündér
sajnálom a negát :!:
Sok erőt küldök neked++++++++++
kitartás drága :!: Ölellek :!:


Réka
bocsika :oops:
minyá küldöm priviben a nevem ok :?: :!: 8)


Onlány
tényleg nem vagyok elkeseredve ááám :!:
És az oké, hogy csak 1-nek kell beérni, de ez elvileg úgy van kitalálva, hogy 300-400 millióból érjen be 1 :wink: , nem 5 millából :o
Mire elérnek a fele útig, már mind elpusztul :roll:
Na de akkor is bízunk, és hiszünk, hátha... 8) :wink:


Kírus
te ölted meg a halat :?: :o :shock:
Húúú, az kemény :shock:


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli:
Hajrá a sulihoz, csak az első nap szar meg kellemetlen egy kicsit, aztán majd ott is össze csiszólodnak a csajok :)
Hidd el kurva jó lesz, szeretni is fogod és majd alig várod, mikor mehetsz megint :P

Én most fejeztem be a pirit :) Szóval mehetne a project...Én nem hőmérözöm, mert tom, mikor van p.é.(mivel fogit is szedtem most még ebben a hónapban, a lakás ügy miatt, nem szerettem volna, ha az idegeskedés mellett, valami baj történjen vele...)Meg nincs időm mindig egy időben mérni a hőm, nekem ez nem jönn össze :?
Jövőhét végén lenne valahogy..csak a párom elutazzik vidékre...Vidéken lesz melója...Ugyhogy lehet lekések róla, de én nem izgatom, idegesítem magam...
Talán nekem lehet, hogy jobb lenne, ha szeptemberi babóca lenne...Mert akkor kapnék gyedet...Amit nem bánnék, az is 20000 Ft-. És a mai világban meg szerintem, minden egyes forintot, meg kell becsülni!!!
De ha elöbb akkar a világra jönni akkor, elöbb hozza a gólya :lol:

Sorsra bízzom!!!
csip-csip18
 
 


Na én is bejelölgettelek Titeket Lányok az iwiwen :D
csip-csip18
 
 


csip-csip18

látom Te is nagy kutyarajongó vagy... :):):) hát én is... :D

Kép
gtunde75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?