Új privát üzeneted érkezett!

Mozza: nem nyilvánosra, mert voltak olyanok, akik nem szerették volna korábban, hogy a nyilvános topikra rakjunk róluk képeket. Gondolom, most se akarnák a nyilvános albumot.

Viszont akkor egyáltalán nem tudom, hogy kinek hova klikkeltem. Ne haragudjatok, de akkor megint végig fogom klikkelni az albumokat, de majd csak holnap! Addig írja meg mindenki az e-mailjét, aki szeretne hozzá meghívót, hogy ne kelljen megint ugyanezt a procedúrát végigjátszani néhányszor! Főleg, hogy egyre több album lesz. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!Rájöttem!!!!
A legegyszerűbb:
Belemész az albumba, és jobb oldalon van egy olyan, hogy LINK EHHEZ AZ ALBUMHOZ, na azt szépen kimásolod és pl. beteszed a blogba a képeid alá a kommentbe, így onnan mindenki le tudja másolni és már nézheti is! :D

Kép
mozza
 
 


Köszi, MOzza, akkor ezt fogom tenni! De ezt is majd csak holnap. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Annus
Köszönjük szépen a vendéglátást!

Jól éreztem magam csak azt sajnálom, hogy sokatokkal nem tudtam beszélgetni. Igaz kicsit nekem is oldódnom kellet és sajna mire elmentetek addigra jött meg az én beszélőkém. :oops:

Szofi
Nagyon szimpi vagy nekem.

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu, kösziköszi, most megkaptam :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Annus, mi is nagyon köszönjük a vendéglátást! :)
Én is feltettem a képeket...
Jóéjt, megyek szortírozni:(
Marci kidőlt 8.30-kor.

Vanni
vanni
 
 


Gyöngyi,
jó utat Bodajkra!!!

Tinu,
nekem megjött a meghívó a Picasa-hoz, köszi :)

Bogi is kinyúlt, hnegyed9 körül beájult... fél10 körül szokott. Evett még negyed5-kor meg negyed7-kor is, bepótolta a napi lemaradást :)

Vanni,
jó szortírozást! Pihenj is :)

emese1979
 
 


Vanni!
Fiadnak HIHETETLEN szemei vannak!!!!!
Ő lesz az ovi casanovája! :roll:
Na, lányomnak be kell mutatnunk, tuti heőzne tőle nagyokat!!!! :lol:

És milyen volt az Út???? Jól boldogultál???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.09.10 20:20-kor.

Kép
mozza
 
 


Tinu!
Jaj ne hülyéskedj,semmibe nem telik bedobni :wink:
Amúgy küdtél nekem linket?Mert 2t is kaptam az új albumhoz!Meg sz össze többihez is megint!!Ja és töltögetem én is a képeket!!!Szólok ha kész és lehet nézni! :wink:

annus11
 
 


Annus! Köszi, hogy ilyen sokáig elviseltél minket! Ha hamarabb rájöttünk volna, hogy Iza tornáztatója így bejön neki, nem ordított volna ennyit a talin... Amúgy hazafelé a Petőfi-hídig gagyorászott, majd onnan Hűvösvölgyig nonstop ordított. Az utolsó 5 percben meg bealudt.. Nem volt ma front?

Kép
szkitty
 
 


Ja, bocsi, előbb Bogyóról írtam.. csak az lemaradt...

Kép
szkitty
 
 


Juj, van egy másik szépszemű kiskrapek is!
Ő ki? :oops: :roll:

Kép
mozza
 
 


Szívesen lányok!Máskor is :wink:

Inci!
Nem volt semmi gond a beszélőkéddel! :lol:

Kitty!
Sejtettem h Bogyóról van szó :lol: :lol: Hát én már nem tom mikor van front...sose lehet ezt tudni!Amúgy 11 babó volt,de sajna a csopi képről lemaradt Lénus(aki aludt),Bogyó(aki még nem volt ott) és Amina(aki talán evett v aludt,ere már nem emlékszem)

annus11
 
 


Na mire Annustól elmentem Marciért és onnan haza, totál lefáradtam.
+ Apa ma is csak hajnalban jön haza. Útálom az iskolakezdési időszakot. Ilyenkor min.2-hétig csak köszönés erejéig találokzunk. Holnap sem pihenhetek, mert jön 10-re a védőnő és utána forgatni megyünk meg anyut is hétvégére hazaengedik a kórházból, így még érte is menni kell. Néha az az érzésem, hogy kicsit sokat vállalok, de ez van. " Vagy megszoksz, vagy megszöksz."

Kép
Kép
incike
 
 


Kitty,
láttunk Titeket, mikor jöttetek, a boltban :)

Mozza,
milyen szerkóban van?

emese1979
 
 


Ákoska v Áron.Ákoska farmerben volt,Áron kék kisnaciban,Marci meg barna sortban,Benji a kis szöszi,Bogyónak meg feláll a haja,de róla majd most töltöm fel a képet.Bogit már megismeritek meg Izust és Lénust,csongit,Csanit és Aminátis!

annus11
 
 


Kitty
Bogyó nagyon aranyos csak most nem volt formában. A ciróka-maróka (arcát a pelus puha részével ciróztam, mint, ha simizném) nagyon tetszett neki. Ezt egyébként Benji is szereti.

Kép
Kép
incike
 
 


Szöszkeségének köszönheti a filmeszerepet.

Kép
Kép
incike
 
 


Nekem meg néha fordítva teszi fel a képet...nem tom mért :?

annus11
 
 


Helló!

Na, ez megint jó tali lehetett! :) Sajnálom, hogy itt nyavalyázunk... :roll:

Szofi! A ringatós tali attól függ, mikor lesz, hogy Annussal mikor tudjuk összehozni a felvétel átadás-átvételt. Mert meg szeretnék nézni egy ilyen foglalkozást előtte, nehogy vmi egész mást csináljak már... :oops: De, ha ez megvan, akkor már mehet is sztem napokon belül. Előrebocsátanám, hogy valószínűleg nekünk a péntekek volnának a legjobbak, ha az nektek is megfelel, mert pénteken jelenleg Apának nincs a suliban órája, szóval VAN AUTÓ... :)

Annus, még nem reagáltam, de sztem (és tudjátok, miért...) is jó ötlet a zárt fórum, ha akkor Petrus is csatlakozna. :?:

Tinu, én most nézem meg, de a múltkor nem kaptam hozzáférést a képekhez. Írjak még 1x címet, vagy most akkor a blogon elérhető lesz a cucc ezek szerint?

Pihenjetek! Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi
Azt hiszem te kértél képet tőlem tesósat.



Kép
Benji(bal oldalon), Marci(jobb oldalon)
A haj és szemszín a külömbség csak köztük. Na meg a 3+1/2 év.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Annus!
Köszönjük a meghívást, nagyon jó volt a tali, meg finik voltak a salik is :wink: :D

Tinu!
Én is kaphatnék meghívót a picasad-hoz? Meglesném a képeket :P
nolcsika@hotmail.com
Köszi előre is!

Használt ruha: Noel, mint első gyerek, csak új rucikat kapott. Kb. 10 hónapos lehetett, amikor nyíltak az angol használt turik. na azóta turizok, mivel ezerszer vagányabb rucikat vettem neki, mint amit akkor boltban lehetett kapni. Akkor még nem volt next, h&m, cherokee se.....
Most meg már vadászom a next szetteket :P
Next egyébként 50%-os leértékelésnél egész jó árban van, majd dec. 27-én lesz a nagy téli sale, arra gyúrok :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép
Akkor 1 kép apáról, hogy Benji rá hasonlít. Itt Marcival van.

Kép
Kép
incike
 
 


Nagyon aranyosak a képek, Inci! :) Szépek a fiúk! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tinu, most KAPTAM meghívókat... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszönjük Dóri.
Jut eszembe , hogy juttassam el hozzád a fürcsikrémet?

Kép
Kép
incike
 
 


Dóri!
A hétvégén kiírom,és hétfőn feladom neked!Keddre meg is kapod akkor!!!Majd dobj priviben egy címet!!!

annus11
 
 


Mindenkinek Jó Éjjszakát!

Megyek én is elteszem magam.

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu, köszi, én látom a képeket!

Netti, akkor nincs mit tenni, nemsoká beruházhattok egy Csaniba is! És akkor vehettek neki szörnyikés tipegőt! Amúgy szerintem is marha jó cucc. Én akár kislányra is ráadnám!

Incike, Te is nagyon szimpi vagy nekem! :D És köszi a képeket, nagyon helyesek a srácok! Benjit megzabálom azzal a hihetetlen séróval!!!

Dóri, jóvan, akkor még ráér. Nekünk jók a péntekek. Lehetne 2 hetente pénteken mondjuk...?
Minden második héten meg valakinél sima tali...

Na jó ellécelek aludni...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jajj, írt a tornáztatós csaj, hogy van ergó. Bordósbarna - szerintetek nem gáz az egy fiúnak? Meg ha megveszem, akkor beruházok egy egyentornáztatóba is. Tényleg olcsó és gyönyörű. Csaninak nagyon tetszene, imádja a játszószőnyegen a cuccokat fogdosni. Így lenne neki a nappaliban is mit csinálni anélkül, hogy mindent szétrángassak. Na, befejeztem a kutyát nem érdeklő mélyenszántó filozofálgatást Csani testi és szellemi fejlődését segítő jelenlegi és jövőbeni segédeszközökről... JÓÉJT!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!Én is élek,csak nem érzem.. :lol:
Ma takarítottam,ablakot mostam,függönyt is.Hulla vok.Ma is sütöttünk nemrég tököt is.
Remélem holnap már picit pihizem.Csak takarítási lázban égek.
Nikik,boldog névnapot!!!!!
Talis képeket átfutottam,nagyon jók!
Petrus :cry:
Mozza,nem semmi a posta.Erre nekem is van storym,majd holnap leírom.
Bocs hogy nem reagálok mindenre,de fáradt vok.
Szép álmokat!
Ja,ma mindkét lányom tündér volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi,ha nekünk a kék-szürke kocsi nem gáz,akkor simán mehet nektek a bordósbarna!Komolyan,szerintem az olyan unisex szín.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, megy a címem priviben.

Inci, hát, nem sokan érdeklődtek a fürdetőre. szóval akkor én kérem szépen. :) Mi gyakran járunk bent a városban (a 6-7. kerületben), ha arrafele vmikor jó neked, lehet, hogy össze tudunk futni. Holnap du. 5-től bent vagyunk a Fasori Református Templomban, szombaton bent vagyunk legkésőbb 3/4 3-tól, esküvője lesz Danó keresztszüleinek. Vasárnap de. 10-től vagyunk ugyanott. Te jársz vmerre a városban a hétvégén? Köszönöm. :)

Jó éjt, most én is megyek.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Incike is csepeli!

na töltöm a képeket,lassan fen van mind....

annus11
 
 


MOzza, szerintem Ákoskával sikerült összekeverni Marcit:) Próbáltam jó közelibe lekapni, mert olyan hosszú szempillákat még nem láttam, mint neki:) De azért talán még szóba áll Lili Marcival is:) Neki a szemöldöke a menő:) (De ott van Csani, akinek a hangja, nem tudom hallottad -e már, olyan bariton, hihetetlen milyen fiús:) Vagy Csongi, aki úgy tud kacagni, hogy én pl a másik szobából is hallottam, és aki úgy pörög, mindíg el kellett kapni, hogy nehogy az ágy alá guruljon,mászott is a lányokra:) És ott van Bendzsi a hihetetlen frizurájával:) Vagy Áronka, a nyugodtság és szabályos formák megtesetesítője, a maga kis 8,x kilójával... Szóval tényleg mindneki már most karakter, kívül belül:)
És ezek azok a fiúk, akik most ott voltak a talin:)
Lehetne folytatni a listát a többi babával.....
vanni
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Már a rendrakás nagyrészén túl vagyok. Porszívóznom és felmosnom kellene már csak, de előbb Marcit elviszem az oviba.
Apa még még mindíg a melóhelyén.

Dóri
Én ma délutántól , kb. 17h-tól 130-150km-re leszek Pesttől.
Vasárnap meg 14h-körül visszajövünk, de akkor meg étterembe megyünk a 6.Házassági Évfordulónkat ünnepelni. Esteleg jövőhét eleje, valahol a városban?

Kép
Kép
incike
 
 


Jó reggelt!
Lányaim még alszanak!
Én meg addig pakolgatok
Néztem a talis képeket,hát minden baba olyan nagy már.
Iza olyan édesen eszik!
Csongi meg nagyon kinyomja magát.Cuki!
Meg a többiek is,minden baba édes.
:arrow: iszom kv-t

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Na a tegnapi nap eredményeként Bogi aludt8-ig, legalábbis most ettünk :)

Anita,
ma is annyi minden dolgod lesz, vagy tudsz majd kicsit pihenni?

emese1979
 
 


Na még pár képet feltöltök és végeztem!
Reggel jutott eszembe h nem kínáltam kávét :oops: Bízom benne hogy aki akart volna inni szólt volna :oops: :lol:

Este 8ra már elmosogatva,Iza megfürdetve,elaltatva.Vagyis elaludt magától ugye
8)
Amúgy Bogyó a végén már tényleg nem sírt :wink: Lehet sok is volt neki az a pár baba és mama!
Iza meg ide oda forgott,bezzeg délelőtt nem nagyon aktivizálta magát,elvolt azzal h mindent a kezébe kaparintott!
Benji meg aludt mint egy kisangyal! :wink:

annus11
 
 


Mesi,ma már inkább a fenekemen ülök :lol: Elég volt az utóbbi 2 nap.Na de valamikor ezeket is meg kell csinálni.
Ma még délig védőnőnél receptet kell kérni,onnan patika tápszert venni.Hát remélem lesz és nem kell máshová mennünk érte.
Sajna itt soha nincs semmi.Ha Grétii beteg én hiába viszem reggel dokihoz,ha gyógyszer csak másnap van rendelésre.Mindig menni kell másfelé.
Nem is írtam,tegnap éjjel az utcánkban egy csaj megszülte a babát mire a mentő kiért,vagyis a mentős épp még ott tudott lenni a végén. :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Nagyon sajnálom, h lemaradtam a taliról, :( de nagyimnak előrehozták a műtétjét, és le kellett mennem érte Nógrádba, h felhozzam (a SOTE-n műtik). Így egybekötöttem az utat egy kis családlátogatással (magyarán élveztem, hogy anyum süt-főz-takarít helyettem, én meg csak babázhatok) :lol: :lol: De mindjárt megyek, megkukkantom a képeket!!

Ja igen, még gyorsban annyi, hogy az elmúlt napokat túléltük tápszer nélkül, viszont Csibe megint kel éjszaka (2 hónapos kora óta nem), legalább egyszer, 12-1 körül, függetlenül attól, h evett-e lefekvés előtt vagy sem. :roll: :roll: :roll:
Tinu, most már meg tudom válaszolni a kérdésed: a múltkori cici-sztrájk K szeszélykéje volt (tegnap este jöttünk vissza, Pesten óriási dugóba kerültünk a Lánchídnál, béb ordított egy fél órán át a kocsiban - vagyis fáradt is volt, álmos is volt, nyűgös is volt - ennek ellenére szó nélkül cicizett mikor hazaértünk, majd fürdés után is...)

Sütőtöklevet kóstolgattunk a héten, béb tiszta extázisba esett az új ízektől, de megfogta a pocóját (csak Gripe Water-rel jöttek ki a pukik + napi 1 kaki - a normál 3-4hez képest... :shock: :shock: :shock: ) Most a barack jön, az ellentétes hatások miatt, ugye. :D :D

És akkor most dugó, és megyek visszaolvasni! :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jó reggelt!

Gyöngyi!Ezer köszi mégegyszer!Jó utat Nektek!!!! :wink:
Nagyon szépek a babák! :)
Igazad van Vanni,már Mindenki igazi kis karakter.
A lányok csajosodnak, a fiúk pasisodnak!Gyönyörűek!!!!!!!!!!!!! :lol:
Tinu!Lehetne Nekem is,
horhaa@gmail.com KÖSZI SZÉPEN!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Ja és drukkoljatok mára!Iza ma fog előzsör vonatozni!!!ICvel megyünk :wink:

Incike meg olyan jól szórakoztatta a többi babát is!Iza pl nem sírt a kezében :shock: Pedig ő az idegeneknél max 10mpig van el,aztán ordítás!És még Borót is meg tudta nyugtatni egy kis időre :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus!Drukkolunk,de Izus olyan ügyes csajszi,bizti nem fog sírni.

Mivel a költözésnél vszínű "elveszítettük" a fotogépünket :twisted: :evil: (apa elpakolta),így nem tudtam Hannáról képet készíteni.DE vettünk másikat,így hamarosan jövök pár képpel.Már átnéztem a lakást ,de sehol semmi.Szerencse,hogy tudtunk venni újat... :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Na a picasan fenn vannak az én képeim,Tinu képei után!!!!

annus11
 
 


Marcinak meg boldog 5.hófordulót!!!!

annus11
 
 


huhh.erről lemaradtam... :oops: Nekünk is van itt az asztalon picasa,de nem igazán tudom a lényegét :oops: :( .Olyan össze-visszásnak tűnik...
A képekhez be kéne lépnem?
Annus pls!A blogba nem lesz?

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Annus
Jó utat nektek. Szerintem nem lesz gond Izussal. Vagy nézelődni fog, vagy elalszik a monoton hangtól.

Tinu
Én is szeretnék belépést nyerni a képekhez.
Köszi
pszi@t-online.hu

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Na mi már Bodajkon.
Csak gyors bekukk, aztán megyek családozni

Hajna, nagyon szívesen máskor is :wink:

Annus, gondolok rátok. Izus bizti ügyes lesz az IC-s túrán, végülis a vérében van :-)

Szofi, Ó mit nem adnék én egy barna-bordó ERGO-ért. Szerintem bátran vedd meg, nagyon jól fog állni mindkettőtöknek. Ráadásul a fekete nagyon SZÖSZÖLŐDIK!!! Formáljátok csak bátran a közízlést. :lool:

Jaj, olyan nagyon szépek ezek a topikbabák. EGYTŐL-EGYIG!

Na jók legyetek, pusz.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek mi történt!
Ma hajnalban Petya kelt 4-kor a szokásos kajájáért először nyöszörögve, majd üvöltve. Én kint szenvedtem a cumisüveggel a konyhában. (Tomee tippee annyira jól zár,hogy nem tudtam lecsavarni a tetejét)A gyerek üvöltése hallatán feladtam,és mivel már Apa is felébredt nyugtatni, a kezébe nyomtam az üveget,hogy kezdjen vele valamit, különben falhoz vágom. Annyira sírt már Petya, hogy kínomban megpróbáltam, hátha cicizik,másnem nyugtató céllal, mert tejem az ugye már nincs! És láss csodát! Kis sírás után bekapta, és szívta. Aztán elvettem, és még büfizett is! :D Uh valamennyi volt még benne! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: