Új privát üzeneted érkezett!

Ancsi
mosd ki simán és rakd ki a napra. Kiszívja. Nyoma se lesz a kakának.

EMese
14 hóig volt az esti szopi. Utána tejpépet kapott az ölemben csőrös pohárból, kb 1 hónapig, utána már nem kellett neki.

Mindjárt indulunk csípőszűrésre, majd utána jövök, meg olvasok vissza.

Jó talizást!
pumuklii
 
 


No, kedves Mamik, megyek, mert nagyobbik ma fél 7kor kelt ( :shock: ), és most rettentő ötletes, hogy miket lehet nemjól csinálni... :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


szivom az orrát minden kaja előtt mert ugye megvolt fázva..mostmár nem jön semmi neki, szóval meggyógyult, de azért kiszivom

este bealszik szoppi közben meg éjjel is, nincs szivem meg energiám méregetni :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Nekem kipostázták a gyed igénylőlapot. És azt írták, hogy gyorsan-hirtelen küldjem vissza. Pedig a tgyás okt. végéig jár. :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Petya reggel nekem is megette a 160-at,most meg 3 óra után csak 30-at,és elaludt. Nagyon változó,hogy mikor mennyit esznek. Amíg nem sír,hogy éhes,addig nem aggódom. :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Adraci
Ne izgulj. Nekem még nem jött papír csak arról, hogy okt.-7.-én lejár a szül.szabim.

Niki
Boldog Névnapot Kívánunk!
Kép

Annus
Megpróbálok beugrani. Jól olvastam, hogy bedöglött a lift? Csak, hogy úgy készüljek. Szólok, ha megyek.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Hanna alszik,reggel 6-kor volt az első kajcsi.Az éjjel még mindig fent volt olyan 3-4 óra között.
Amióta átköltöztünk kicsit nehezebben találja helyét a kiságyban,még mindig keresztbe fordul éjjelente(márcsak egyszer)és nyöszörög,hogy fordítsam vissza. :)
Ilyet csak pici korában csinált, azóta leállt a keresztbe alvással.
De amint visszfordítottam,elégedett vigyorral nyugtázta(persze szeme csukva végig),és alukált tovább.
Mi a délutáni kajcsit váltottuk ki gyümis desszerttel.
Kb.két hete már kóstolgatta az ízeket,és szereti az öszit,sárgabarackot,almát,ezeket inkább bébikajaként adom,mert az őszivel egyszer 'befürödtünk'.
Vszínű nem volt elég édes,mert nem ette,és ugye agyümire nem mertem tápit adni,és üvegessel próbáltam utána,mert viszont éhes volt a drágám.
A banánt is nagyon szereti,ha nem túl nagy,akkor egy egészet megeszik.
Sajna nem tudunk menni ma :( ,mert jövő héten elutazunk vidékre egy hétre(apa szabizik,juhhéjjj :lol: ),és elő kell készítenem a terepet. :roll:
Megyünk ma vásárolni,autóalkatrészt venni...stb.
Gyed igénylőt kipostázzák? :?: :roll: Ez jó lenne!!!! :)
Nagyon édesek a babák,sok-sok képet a taliról!!!!! :D
Megyek a blogba.Van új képPuszák!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Jaj,de buta vagyok... :oops:
Niki!Bolodg névnapot!!! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Nikik boldog névnapot!!!

Nemsoká indulok Annushoz, remélem jó már a lift. Ha nem akkor erősítek combra. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


:oops: köszi köszi... :oops: csak apája felejtette el :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ó, Niki tenyleg boldog nevnapot :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi!
Szupi vásárt csináltál!!!

Inci!
Most csinálják a liftet,szerintem hamarosan jó lesz!De ha nem,akkor lemegyünk és segítünk!Csak a másodikon lakunk!!!De szerintem lassan elkészülnek!

Petra....írtam én is,meg felvetettem egy ötletet,bár nem tom ki mit szól hozzá!Mondjuk nekem mindegy 8)

Nekem nem postáztak smmit a gyedhez,de hétfőn viszi át a papírokat a könyvelőhöz sógorom!


Na tegnap 2 szer voltam boltba,mégis kifelejtettem vmit...de azért már öcsém ment el.A SPARban amúgy is kicsit felbosszantottak,vagy is csak 1 nő...mert mindenki más csak leste ,meg jaj de cuki,meg előre engedtek a sorban stb.De ez a nő...pakolta ki az árut,itt folyton pakolnak vmit...és a tejes résznél tök kicsi a hely,na ő még odatolja anagy konténert vagy mit,plusz ott van sörösrekesz amire feláll,így 1 ember épp elfér.Én babakocsival 10 percet vártam mire odaengedtek...félre is toltam Izust amíg levettem 1 tejfölt és 1 joghurtot.Erre hallom közben ordenáré stílusban h kié ez a gyerek..mondom az enyém!! :shock: Mer h rossz helyen van.Mondtam neki h bocsesz,alig jutottam ide...talán kibírja míg leveszek vmit...többet nem megyek oda,vásárolni se engedik az embert...akkor vásárolok ott ahol lehet :lol: :lol:

Na erre este csinálom a salikat,tenném bele a fetát(amit a sparban vettem)erre romlott!!!Pedig 2010 ben járna le...na olyan mérges lettem.Így ma reggel le kellett menjek,de a CBA ba mentem :lol: :lol: Ahol amúgy is imádnak minket :lol: :lol:



Tegnap este meg Iza 3szor evett.Először pépet,aztán bealudt közben,de félálomba is remekül evett,nyitogatta a száját :lol: egyem is meg!Erre felébredt 20 perc múlva,adtam neki cicit.Kiszívta őket...de nem aludt el...aztán adtam neki lefejt tejet.Na így már jó volt minden.És nem kelt enni hajnalban!!!Igaz párszor megébredt éjjel de vissza is aludt!

Na ennyit rólunk!Ja és reggel még varrtam is! :wink:

Hajni!
Majd megszokja az új helyét ne aggódj!!!Gondolom a költözés nem lehetett vmi egyszerű nektek...főleg egy babával!!Jövőhétre meg jó szórakozást!!!!

Adraci!
Ti mikor költöztök???

Niki!
Remélem Lili megnyugszik és h tényleg meg is gyógyult!!!Bizti elég neki a kaja!Amúgy én se mérem,pedig ugye kap pótlást....de minek mérjem,hiszen úgyse eszik mindig ugyan annyit!Kevesebbet adnok neki és ha kér még csinálok :wink:

annus11
 
 


Nikik, boldog névnapot! (Kutyafüle, merre jársz? )

Hajna, már banánt eszik Hanna? Nem semmi! :lol:

Mniki, ne aggódj, Iringó is ilyen, alig eszik, alig hízik, de ameddig jó súlyban van és nem fogy, szerintem nincs nagy gáz. Gondolom Kislili jókedvű, a 2 korty szopit leszámítva jól alszik, nem?

Nagylili! BOldog hófordulót!!!

Cebiont ad valaki a babának? Hogy adja be? Gyöngynek vízbe csöpögtetem, de Iringónak nem adok vizet, így nem tudom, hogy adjam be. Ha kiskanálban tejbe csöpögtetem, az nagyon savanyúúúúúú!
Vendég
 


bakker, no sikerült egy 100ast beleimádkoznom Lili pocába mert már nyüglődött, odatettem az ujjam (így tesztelem éhes e9 rákapott...mondom akkor jó cici...mérleg...100 gr...majd ebből 20at visszabukott :cry: és szart egy olyat hogy fürödtünk...a fülcimpája is szaros volt...de komoly :shock: nemértem hogy tudnak felfelé kakilni :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Bobi, en csak ha csuklik nagyon akkor adok cebiont,vizzel :lol: elnyammog rajta :D

Netti
Kép
maumau
 
 


ááááááááááááááá üvlölt és forgolódik összevissza, a kezembe sem jó, cicin se jó....mi a bajaa???????????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


nETTI, ÉN ŐSZTŐL TAVASZIK ADOK C VITAMINT A GYEREKEKNEK, ÉN MAGAM IS SZEDEM, ÉS ITT AZ ŐSZ! :(

nIKI, NEM ÁLMOS?
Vendég
 


Annus, elhiszem, hogy felbosszantottak a boltban. Hétvégén a Metróban voltunk, mi is kerülgettünk mindent és mindenkit; mondjuk ott megértem, hogy össze-vissza pakolnak, hiszen mégiscsak egy raktáráruház, na de egy Spar-ban? :roll:

Hova költözünk mi? :lol: Ja, amit még írtam, hogy jövő tavaszra házban akarok élni és nem egy lakásban, mert a gyerekem egyszerűen úúúútál bent lenni. Nos, ez akkor valósul meg, ha a férjem végre hajlandó lesz egy nagyobb összeget kivenni a cégéből. Kb. 2 hónapja intenzíven győzködöm, de addig nem nyugszom, amíg tavaszra nem lesz valami kinti alternatíva AndrisMarcinak. (ja és úgy látom elég meggyőző vagyok :D )

Kép

Kép
adraci
 
 


Bobi, erteeeeem, szoval adhatok neki minden nap? szeretii :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki, ha evett, aztán volt pelenkacsere egy jó nagy adag cucc következtében, akkor csak a foga lehet, nem? :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti és Böbi, a kajákban (akár anyatej, gyümik, tápi) nincs annyi C-vitamin, amennyi elegendő nekik? :shock:

Kép

Kép
adraci
 
 


Hali!

Liló ma 7kor kelt, de tegnap hamarabb is feküdt....11 órás szundi....királyság! :lol:
Ha nem kel fel 5-6 körül, akkor nekünk sem sikerül ám rögtö szopi után visszaaltatni....ma pl. másfél órát nézte ahogy a papája dolgozik....én addig meg szundiztam még.... :roll:

Petrus! :(
Annus! Jó az ötlet!!!!!! Meg tudod valósítani? Hol lehet ilyet? (válasz akár a blogba is jöhet :wink: )

Szofi!
Ügyi vagy! Sajna az én férjem nem preferálja, hogy használtat adjak Lilire.... :? ...nem is értem....pedig itt is volt egy cikk, hogy sokkal jobbak, mint a vadiúj, amiből a festék még engedhet....
De Next, meg Baby Dior ruckókat eredeti áron nem túl sűrűn fogok így venni.... :( ....így Lili tescosban, meg h&m-esekben nyomul.
És semmi nem unisex...így ha a kövi babánk majd fiú lesz.....kezdődhet újra a felhalmozás..... :?

Niki!
Fogacska??????

Na, lépek, szundimundi ébredezik....lakás még romokban...tegnap én is bealudtam a meccsen, mint Adraci. :lol: Na, ez ha Szex & City-t néztünk volna tuti nem fordulhatott volna elő! :wink: :lol:

Kép
mozza
 
 


ADraci, nemtudom, majd megkerdezem a dokit! en akkor adtam neki eddig ,mikor csuklott nagyon, mert elmult tole, meg mikor megfazas gyanus volt!

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja, Niki: Boldog névnapot!!!!!

C-vitamin: Túladagolni nem lehet.....naponta kiürül....így ártani nem árthat. :roll:

Kép
mozza
 
 


No én is rákérdezek a dokkertől mit gondol errő a C-vit pótlásról.

Ez az egyentorni mennyire bírja a gyűrődést, mert AM akkora erővel rángatja az egeret, hogy mindig attól félek szétszedi... :shock:

Kép

Kép
adraci
 
 


A második kérdés akart lenni...

:?:

Kép

Kép
adraci
 
 


mozza, Lilinek boldog HOfordulot :D

Adraci, sztem birja! Boro mar felboritotta :lol: nem is egyszer.. szoval o felugyelet nelkul nem tornazhat :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Úúú, télleg, Lili 4 hónapos! Boldog harmadszülinapot! :lol:

Most írt az egyik középiskolás osztálytársam iwiw-en, erre látom, hogy ikrei vannak, én meg nem is tudtam róla. :oops: Úgy ránézésre a mi babáinkkal hasonló korúak lehetnek. Jól kifaggattam hogy bírja, stb... :D

Kép

Kép
adraci
 
 


én ezt nem hiszem el...álmos,lehet, de sose csinált ilyet...most lettem a földre, megy e tv- azt néz 15 perce...tudom nem kéne, de kicsit már muszá csöndben lennem, mert kivagyok :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!!!
Niki Boldog Névnapot!!! :lol: :lol:
Köszönöm szépen én is a köszöntéseket, meg hogy hiányoltatok néhányan. Nagytakarítok, szóval non stop házimunka. :( De lassan is igaz,alakul.Majd jövök.Most futok melózok tovább!!!!Puszi mindenki!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


a babyDior turis volt :D :D :D mint Lilkó minden cucca, enyimférj meg azt nem engedi hogy újat vegyek...mert 2 hétre minek?...meg egy kiló ruha annyi mint egy darab új...igaza van, de akkor is... 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nekunk van uj meg hasznalt is, bar gondolom ez egyertelmu volt, en raktarrol valogatok 8)
de az ujnak se tudok ellen allni :oops:

ja es kaptam infot, mar frankfurtban van a gucci szettem! remelem jovoheten mar a kezemben! :lol:

Niki,kapcsold be a porszivot! nem probaltad meg? nekem Boro hisztit abba haggya es alukal tole, nekunk fel van veve porszivo hang es van h bekapcsolom winamp.. es ennyi! most is megy halkan,mert jarokaban alszik mellettem es ha nem menne felebredne minden mozdulatomra :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hm, Niki, nekünk már 2 reggel volt az, hogy nem akarta szokásos programot (beviszem hozzánk a hálószobába és a férjem és én dumálunk neki, ő meg nekünk és röhög kb. fél-1 órán át)
Betettem a pihenőszékébe és a televíziót egy mesecsatornára kapcsoltam. A gyerek azonnal abbahagyta az ordítást a férjem meg majdnem hülyét kapott, mert nem hitte el, hogy ilyen van.

Ha ő otthon van, a gyerek nem nézhet televíziót, amivel én is egyetértek, de nekem azért a nap során meg kell csinálnom bizonyos dolgokat és igyekszem máshogy szórakoztatni, először én dumálok neki, játékokat viszek, adom a kezébe, zenét kapcsolok, de amikor már semmi nem megy, és nekem nagyon igyekeznem kell, akkor bekapcsolom a mesecsatornát, de nem teszem a televízióhoz közel, hátha valami más is érdekes lehet neki. Én meg igyekszek, és minél hamarabb kikapcs a tv. :( :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


nalunk olyan volt h bekapcsolva maradt de nemitva, en eszre se vettem.. letettem a gyereket aki elegge uvoltott,de be kellett fejeznem a fozest.. es azt vettem eszre h csend van meg neha kacagas.. aztan oda mentem,be neztem a jarokaba.. Boro total felfele nez! a tv fele.. es bamulja :shock: :roll: szoval akkor azert lett nyugi :roll: de nekem sose jut eszembe bekapcsolni, mert en se nezek szinte soha tvt :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, felhívtam az ebéd dílert, hogy húzzon bele, mert nekünk el kell mennünk. Azt mondta 15 perc :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Böbi!Én először csak pár kanálkával próbáltam a gyümiket,banánt is,de mivel nem lett poci fájás,és ízlett is neki,így szívesebben adom,mint a tápot.
Persze csak fokozatosan.Gondoltam egy hónapig csak du,után már délelőtt is és így....szted korai?

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


A változatosság kedvéért most vágott be 180ml tápit,és a végén már csak nyammogott,de utána mégis sír,mintha kevés lenne.
De csak este szokott ennyit enni,napközben olyan 150 ml.körül.
Ilyenkor is van ugrás?
Dehát 6 és fél kilo a lányom,hová ugrálna?! :shock:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


fabri, engem meglepne ha 180 ml utan ehes lenne :D Annyit Boro egyszerre ritkan tud megenni.Pedig 7,5kilo talan van mar, vagy akorul.. persze nem egyformak :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!Köszi :wink: most épp letettem,és nyugi-duma van.
Az új avatarral szórakozom,de mire betenném,addigra nagyon kicsinyíteni kell.Neked hogyan sikerült ekkora képet feltenned,és mégis befér? :roll: :?:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Mozza
írd le légyszi még egyszer a hajpakolásos cuccot. Lehet délután megyek dm-be, aztán vennék vmi balzsamot, most fogyott el.

Majának se voltak használt cuccai, aztán 1x kapott ajándékba egy zacsi tök jó haszhált ruhát. Azóta már van több, meg Kolosnak is. Főleg mióta látom, hogy mennyi jót lehet turizni.
pumuklii
 
 


fabri, hat lekicsinyitettem a kepet es ugy toltottem fel :D

pumukli,nalunk apat is azota nem zavarja miota latja milyenek a babaruhak.. marmint hasznaltan... milyeneket lehet kifogni.Persze en azert szerencses helyzetben vagyok,mert nem a boltbol valogatom ossze, de hat akkor is..
anyum azt mondta h mar minden uzletbe megerkeztek az oszi teli cuccokat, bar sztem inkabb osziek, de nemtudom pontosan. minden heten kedden van aru szallitas, de minden nap van kiteve legalabb 10 zsak uj aru.. :)
mostmar vmikor en is bemegyek anyuekhoz, szet kell neznem :roll:

mozza, hajpakolas + a cim h hol lehet azt a cuccost megrendelni,megvenni, a fogakraaaa :roll: plspls

Netti
Kép
maumau
 
 


Ne is mondjátok....én is olyan jókat turiznék.....lehet hogy férjem...sőt tuti....észre sem venné....de a háta mögött nem csinálnék ilyet :oops:
De ígyis egy rakat pénz....és a turiban néha szebb, márkásabb darabokat kapnék sokkal kevesebbért.... :? :roll:

Pumukli!
Hajpakolás: alap: bármilyen dm-es 1szeri zacskós hajpakolás. Ami a hajtípusodnak megfelel. Azt kell feltúrbózni egy szétmorzsolt élesztővel és 1 kanál olívaolajjal.
Ezt jól bemasszírozni a fejbőrbe, hajra és min. egy 1/2 órát rajta hagyni. Ezt heti 1-2-szer megcsinálni. mellette nyomasd a bőr-haj-köröm vitamint. Azt is naponta, 2 naponta!
Látványosan csökkenti a hajhullást és szép fényeslesz tőle a hajad!!!! :D

Köszi Lili nevében is a köszöntéseket. Ma már vagy 20szor elénekeltem neki a happy Bdayt! :lol:

Lili is mostanában kicsit kezdi megváltoztatni a kialakult napirendjét. Alkalmazkodom hozzá, ahogy tudok.
Pl. nagyobb-hosszabb ébrenlétai vannak, 2 óra kb., viszont tud délután is alukálni néha akár 1órákat is! Ilyen eddig nem volt! :roll:

TV: nem hinném, hogy napi 10 perc TV 'nézés' ártana...Lili ha nyügis, de nekem még lenne 1-2 dolgom, akkor benyomok neki egy mesét. Ma pl. ágyazás-teregetés alatt nézte a Micimackót.
Szép nagy színes vidám figurák édes hangon dumálnak....jól elvolt. :roll:
Persze ha nagyobb lesz, majd kitalálok valami szabályt a TVzésre...de sztem ez még nem minősül annak. :roll:

Kép
mozza
 
 


Annus
15h-körül érkezem.+- 1/2 óra.

Kép
Kép
incike
 
 


én is kicsinyítem,de mire belefér a megadott-ba,addigra már nagyon picike :? :(

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Netti!
Mailbox check!!!! :roll:

Kép
mozza
 
 


kérlek ne nézzetek hülye szőke pics@nak, de képzeljétek rossz a mérlegünk :oops: Lilkó 6,35 kg, egy hét alatt 220 gr.ot hízott...csak én vagyok egy akkora böszme marha állat amit nem látott az univerzum :oops:

kaptunk szurit

vettem új elemet
lecsót csinálok, nyammmmm

Kép
Kép
mniki84
 
 


fabri, hat akkor nem ertem :shock:

Niki........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szegeny gyerek, meg jo h nem adtal neki mast h jol lakjon ha mar ilyen keveset eszik :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jippijéé, boszorkány vagyok vagy mi :lol: Hogy ráéreztem, hogy rossz a mérlegetek Niki. Szerintem 60 grammos adagok után nem kicsit sírt volna ez a pici lyány, hogy mégmégmég!!!

NagyLilinek boldog negyedszülinapot. Mozza és a hajpakolást úgy hagyod fenn a fejeden, hogy dunsztban legyen (törölközősturbános), vagy csak simán? Brutál, hogy hullik a hajam, csomókban :cry: Mindenhonnan azt szedegetem, broáááf.

Pumukli, hogy haladtok a ház projekttel?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na megjöttünk a 2 szuriról. :?
Röhögött a dokkernénire, szegény meg mondta neki, hogy 'drágám, ez most kicsit fájni fog, kérlek ne haragudj rám!' :lol:
Szóval beadta a 2 injekciót, kicsit sírt, aztán egyből felvettem és azonnal abbahagyta. 8)

A Cebiont elfelejtettem megkérdezni:? , azt mondta gyümit meg semmit ne adjak 6 hónapos koráig. És szerinte a televízió egyáltalán nem jó ötlet. Inkább valami zenét javasol, kezdetben kicsit hangosabban, ami eltereli a nyűglődésről a figyelmét.

Ahogy hazaértünk épp kajaidő volt, most meg alszik a drágám.

Kép

Kép
adraci
 
 


Én a TV-től - megmondom nektek őszintén - félek mint a tűztől. Van egy ismerősünk, ahol a kisgyerek olyannyira TV függő lett, hogy pl. enni is csak akkor volt hajlandó, ha odatolták a villámló doboz elé. Most 4 éves és saját TV-je van a szobájában :roll:. Az anyuka is csak úgy kezdte, hogy "amíg kiteregetek, nézzen egy kis reklámot, az színes, mozog és leköti". Elmondása szerint nagyon elrontotta ezt a dolgot. Szóval...csak óvatosan :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: