Új privát üzeneted érkezett!

En amugy meg senkivel se faztam ra vateran. Nekem is van most rendelesem ami ki van fizetve de meg legalabb egy het mire megjon. 44ezer ft-ot utaltam at :roll: sztem akitol mar rendeltel az nem ver at!
ja meg a btornaztatos csajnak csomoan tudjak a cimet, nem hiszem h egy ilyen olcso dolgon sz*rozna, neki se eri meg :wink: sztem vmi tre van a postaval........ kerd el a csajtol a szamat a cuccnak, o tuti kapott bizonylatot vagy mit szoktak ilyenkor adni :lol: azt diktalja le neked es kerdezz utana mozza te!!!
postaval mar volt gondom, nem hoztak ki a kendot......aztan azt mondtak naluk sincs.. stb aztan elokerult... :evil:

Iringo tiszta anyja :lol: a felsoje honnan??

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, ne parázz, nekem már kb 200 adásvételem volt és még nem jártam meg!
Játszószőnyeget még Gyöngyöm kapta a keresztszüleitől.

Netti, Köszi! :-) H&M, de tavalyi :-( Tudod, nekem kevés új cuccom van, mert annyit örökölt meg kapott. Ezt is még Gyöngynek vettem tavaly év elején.
Vendég
 


Bobi, nncs szerencsem a ruhaitokkal :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Szofi: hát annál jobb, minél tovább vagy otthon a gyerekkel. Általánosságban. De annyi mindentől függ ez. Pl. attól, hogy milyen bölcsibe adod, hogy mennyi időre (délben elhozod-e, mindennap megy-e), hogy te mennyire kattansz be az otthonléttől. És attól is függ, hogy amúgy mi az otthoni helyzet, milyen a kapcsolatotok stb. Saját példámat tudom még leírni, hogy Tüci 19,5 hós volt, mikor kipróbáltuk a csanát. De sose járt teljes hetet, csak max. 3 napot. Az első hónapban csak délig volt. Szóval ízlelgettük, hogy megy majd neki. De minden rendben volt. Amúgy meg szerintem jobban megy az alkalmazkodás, ha már tud valamennyire beszélni a gyerek. Meg tudja magát értetni, meg ő is jobban megérti, mit akarnak tőle. Igazság szerint nem adnám be még mindig teljes hétre, egész napra Tücit. Van olyan gyerek, akinek még az ovi is korai 3 évesen. Egy csomó nehezítő tényező lehet, pl. kistesó születése is beleszólhat. Majd gondolkozz ezen akkor, ha időszerű a dolog! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mi jövő ősztől szeretnénk Zsófit oviba adni, de nem fog menni, csana lesz belőle, fél napos.

Nekem most még nagyon hiányozna, ha nem lenne itthon.

Na nézek vonatot holnapra, remélem nem jön közbe semmi :)
Vendég
 


Panndi, melyik csana? nem lesz kesz az egyhazi ovi?

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, ez a Murphy rendesen elintézte a napodat :( Ráadásul pont egy pics@libába kellett belefutnod...Mert ha már átutalta volna a pénzt, azt mondom jogos a hiszti, de így, hogy tkp a naci még a tiéd (azaz a másik vevőé :P), na mindegy, felejtsd el... Sztem is regisztrálj újra, mert tuti fog adni egy jó zsíros negatívot :roll:

Szofi, hasmarsra kis étcsoki jól fog csúszni. Jobbulást neked! Gyomorrontás lehet?

Iringó nagyon szép és édes azzal a huncut mosolyával. A siker mámora :)

Egyre jobban alakul az ERGO-s helyzet. Ma nagyon rövid sírdogálás után megint bealudt séta közben. Aludt 35-40 percet, ébredés után meg még nézelődött vagy 10 percet a kertben. Jaj Annus, ha jövő héten lenne a találkozó nálad, már simán nekivágnék...Na sebaj, majd még biztos lesz rá alkalom.

Jó éjszakát, szép álmokat, megyek még körülnézek teszveszen, olyan rég vettem valamit :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti, nem, még legalább két évig nem :roll:

http://nandagyerekhaz.hu/

Ezt néztük ki, közel is van, meg szimpi is :)
Vendég
 


Zsófi elaludhatna már, ennék csokit én is :roll:
Vendég
 


Emese! Licit nélkül ütötték le a gatyát?

Kép
Kép
g_reny
 
 


No, megvolt ma a csípőszűrés... A doktornyanya szörnyű volt. Zsombi alvásidejében kellett mennii, tök fáradt volt, várni is kellett, mire bejutottunk ordított. Kérdezi a nő: 'mindig ilyen feszes?' Mondom, csak ha sír. Erre ő: 'ja, látom, hisztizik' :evil: Egy 3 hónapos gyerek??? Csípője egyébként o.k., de mivel tesómnak csípőficama volt, mennünk kell UH-ra. Egyébként semmi informálás, meg ilyenek, mondván minden rajta van a papíron :roll:

Aztán itthon vajjá köpültem 5 dl tejszínt :shock: Tejszínhabot akartam... :oops:

Ja, és délután teszteltük a mosható pelust. Zsombó úgy döntött, nem aprózza el, megakakival bombázta az új szerzeményt, de benn maradt 8) Annus, mennyire kell ilyenkor a pelust kiöblíteni? Hogy abszolút fehér legyen vagy csak, hogy a nagyja tűnjön el? Többiektől bocsi :oops:

Na :arrow: olvasni!

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Panndi, ez legalabb ketto perc seta :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


ancsi, melyik moshatot vetted?
en is akarok probalni! de nekem csak szines mintasak kellenek :roll: 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, gyerekekkel öt is van :lol:
Vendég
 


Panndi, igaz :lol: na nem mintha az olyan sok lenne :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Mniki, ugyanilyen MT-om van, csak narancssárga pánttal :D Az is nagyon cuki, amit Te csatoltál Gyöngyi! Én is szeretem, ha elalszik benne, de ez még csak 1x fordult elő :(

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Niki, ezt a meitait egy másik topicról való topictársam árulja a vaterán, nagyon szép termékei vannak ám :)
Vendég
 


Netti, Coolababyt vettem, egyelőre egy kéket és egy zöldet. Szépek a mintásak, de drágább, és úgyis csak én látom, szóval nekem jó az egyszínű is :)

Annus, szupi, hogy Iza ilyen ügyes! Nagyon cuki, ahogy a kanalat bűvöli :lol:

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Sziasztok!
Mesi,ez elég bosszantó.
Panndi,nagyon szupi az ovi/bölcsi.Zsófi bizti szereti majd.
De jó nektek,akik jó helyen laktok!Nem kell a piciknek ilyen ......... oviba járnia.
Ma is sok mindent csináltam,főztem bolognait,meg sütöttem körtés-almás sütit.
Gréti és Hanna még most aludtak el 20 perce.Szerintem időjárás változás lesz!Oyankor ilyenek.
Megyek pihizem,csak még várom hogy kisülljön a sütőtök. :roll:
Ja!Céklát hogy kell fagyasztani?Azt lehet?Tinu,hogy kell adni a picinek?Lehet írtad már de olyan szita vok.Anno Grétinek nem adtam :oops:

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nekem is van most bajom az egyik eladóval a vaterán. Megvettem licit nélkül valamit. Sürgős lett vna, ezért rögtön írtam neki,hogy kérem a szlaszámot,hogy utalhassak.Erre egy hét múlva válaszolt. Még aznap átutaltam a lóvét, és még csak vissza sem jelzett,hogy megkapta. Ma rákérdeztem, mondta,hogy igen, de még nem tudja,mikor postázza a cuccot. Mi lett vna,ha nem sürgős??? :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


A céklát lehet nyersen is, főve is fagyasztani. Én kockáztam, úgy főztem, összepürésítettem, és bébikajás üvegekben fagyasztottam Samunak. Így, mikor kiolvadt, csak melegíteni kellett, és lehetett adni a manónak! :)

Petrus! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jó éjt, lányok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Vazz, elszállt a kreálmányom :evil: :evil:

Ancsi,
a lényeg, h minden ok Zsombival!
(Múltkor mi akkor kerültünk sorra az oltásnál, mikor Boginak kajaideje volt, és már éhezett...jó móka volt..)

Pumukli,
el is felejtettem írni, h szépek a gyermeikeid! Azt hiszem, Kolos néhány év múlva simán megvédi majd Maját :)
Írtad, h Maja 17 hóa koráig cicin aludt el este. Utána mire váltottatok, ill. könnyen szokta meg?

Anita,
jól nyomod, este 10-kor még sütőtökön csinálsz :)

Trixi,
mi a Mekihez járunk, Á. Bernadetthez. Most kezdett szept. 1-én (sztm a védőnői szakmát is most kezdte..)

Reny,
igen, mindkét oldalon néhány perces eltéréssel licit nélkül :( és pont Bogit szoptattam meg altattam, így nem tudtam lezárni a mésik oldalon :( Na mindegy, már letojom.. de jó lecke volt, egyzserre csak 1 helyen hirdetek!!!

emese1979
 
 


Na még vmi...

Netti,
anyud turija itt Csepelen hol található? Megtennéd, hogy megkérdezed nekem? (bár az újpesti leírása szerint van egy sanda gyanúm... :)

Na megyek aludni, jó pihit!

emese1979
 
 


Emese, hát jó nagy seggfej ez a csaj! Én nem is értem, nem igaz, hogy annyira kell neki a gatya, szerintem csk kihasználja a szorult helyzetedet. Kapja be! Nem tudod te magad letörölni, és kész? Aztán újra regisztrálsz...

Tinu, olyan szempontból a bölcsi aktuális, hogy hiába nem tudom (csak megtippelni), hogy Csani mikorra lesz rá érett, a jelentkezést most kell intézni... 2010-re NINCS MÁR HELY, és a 2011 is telik...Én szeretnék tutira menni, olyan szempontból, hogy:
1. mikorra kell nekem, addigra legyen helye
2. akkorra kelljen nekem, amikor már neki relatíve nagy eséllyel OK lesz
Nem tudom ez érthető-e... Ha járni fog, akkor viszont járni fog, hétfőtől péntekig, egész nap. Szóval ezért nem szeretném túl hamar se.

Na megyek, jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Emese, tökgáz ez a szitu... Ezek szerint nem lehet már semmit tenni? Hüpp... :roll:
Én már láttam 1 csomó olyan hirdetést, ahol a hirdető írta, hogy máshol is meghirdette az adott terméket, de azt is leírta a hirdetésben, hogy amennyiben ott előbb ütnék le, akkor a termé, hiába venné meg valaki, nem lesz megvásárolható. És azt is írta, hogy csak akkor licitáljon a vevő, ha elfogadja ezeket a feltételeket. Szerintem így lehet hirdetniegyszerre 2 helyen. Nem? :roll: Én voltam olyan értelmes, és megértettem a helyzetet... Talán más is megérti.
Emese, kívánom, hogy azétz jól keveredj ki ebből!

Ancsi, örülök, hgy Zsombival nincs semmi gond! :) Hidd el, ez az orvos is látott már sírva babát, csak olyanja volt, hogy odamondott neked egyet. Amit persze nem értek, de ez van. Nem értem, miért így élik ki magukat, szegények, ha ebben telik örömük...

Lányok, jó talit nektek, és jó éjszakát!

Ja, Szofi, köszi, hogy lehet nálatok! Oda még mindenki el tud jutni, akinek a távolság a kérdés?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


NIKI BOLDOG NÉVNAPOT!!!]

Kép
Kép
mniki84
 
 


Emese, mar egyszer leirtam :lol: csak h elfelejtettem! de megkerdezem megint h pontosan hol van :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, kossuth lajos utcaban! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Ma elhatároztam, hgy megyek turiba Annus felé. Aztán, hogy megbírom e valósítani majd kiderül.

Netti
Engem is érdekelne, hogy itt csepelen hol van anyudék turija.

Emese

Mi is a mecihez járun védőnénihez csak mi a Nagy Erzsébthez.

Én gyerekem mióta jön a foga nem hajlandó csak nagylyukú cumisüvegből megenni a bébikaját kicsit higítva babavízzel.Csinálja még másbaba is ezt? Már igazán kibújhatna a foga és akkor, hátha visszaállna a kanálra. Ez így megy 3 napja.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti
Kossuthban? Az OTP-nél?
Mert, ha igen akkor most vettem ott Mark&Spenceres baba rucikat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.09.10 07:26-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


incike, fogalmam sincs :oops: en meg sose voltam ott, na meg a kornyeken se! kossuth lajos utca 80!

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
köszi! Valszeg múltkor átsiklottam felette :oops: Na azt a turit ismerem, sok mindent vettem ott Boginak, sokszor eredeti cimkés mutyikat is kifogtam már!

Dóri,
nekünk Szofinál teljesen megfelelő, köszi Szofi! :wink:

Na Boglárka kelt éjjel fél3-kor, szemei igen csak nyitva voltak... gondoltam megetetem, majd visszaalszik. Hát nagy túrót, kiette mindkét cicit, majd fél5-ig mókázott... a tök sötétben forglódott, nézelődött meg magyarázott... aztán cumival elaludt nagy nehezen...
úgyhogy aludtam kb.. 2szer 2-3 órát :) most meg boldogan löki a dumát, ő nem nagyon álmos....

emese1979
 
 


Orulok neki, nem neztem meg a mostani kinalatot, de majd rapillantok vmelyik hetvegen a dolgokra :D
Boroka is koran kezdte ma a mokazast, fel 7 kor..... ilyet mar reg csinalt. de mar alszik is :lol: kifaradt a koran kelesben :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti
Akkor ott voltam.

Kép
Kép
incike
 
 


na csajok okoskodjuk össze a megoldást!

Enyimlili 3 napja alig eszik, alajában 6 szor eszik egy nap( 7-11-15-18-20.30-4) ebből 4et tudok mérni...akkor soha nem eszik 50-80 gr-nál többet ez a max...este fél órát cuppog akkor szerintem eszik rendesen...hajnalban 2 szipp és alszik, nemhizsem hogy az evésről szólna neki...mivel 6,2 kiló így alkalmanként 150-170 gr-ot kéne ennie, ehhez képest ez írtó kevés...igazából 4*80gr+esti nagyobb falat
ez semmi
az elmúlt egy hétben 20gr-ot hízott a szokásos 200 helyett :cry: :cry: :cry: :cry:
ma megyünk dokinénihez...remélem nem ír fel tápit, vagyis ha kell írjon de hát akkor is.... :cry: :cry: :(

valami ötlet mi lehet ez? :?: :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, hat valoban nem viszi tulzasba az evest, nem nagyon tudok erdemben hozzaszolni! :roll: foga miatt nem lehet h kevesebbet eszik?
Magunkbol indulok ki,tegnap Boro evett reggel 7 kor,aztan 11korul almaztunk kicsit es 14kor arra eszmeltem h a gyerek csak reggel evett ... es nem sirt meg semmi.. elvolt :roll: 14kor megetettem aztan 17kor gondoltam megetetem ujra,mert alig evett... aztan este is 60mltol bekeszult es aludt :roll:
En nemtudom elkepzelni h keves lenne a tejed, eddig minden szuper volt, most se lesz sztem problema!! esetleg nem probalsz meg fejni ha kevesebb a tej? bar sztem uvoltene kajaert ha ehes lenne, lehet annyi eleg neki most :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na gyors bekukk!
Nikiknek boldog névnapot!!!!!

Kicsit pörgős lett a tegnapi nap illetve ma reggel...majd emsélek! :wink:

Ja nem jó a lift,remélem mire jöttök megcsinálják,általában hamar kész lesz.Még jó h kengruval indultam el a boltba...bizti megéreztem!


Inci!!!!
Ha ma erre jársz ugorj már be!!!!!!Címem a blogba!!!!

Ancsi!
Én dm-es folteltávolítót használok,naygja lemegy,aztán átdörzsölöm vele,nem baj ha még marad volt,de csak halványan.Majd a kosás után meglátod úgyis h elég volt e tisztítás vagy sem!.A frottírban belül bizti fog maradni,az ki fog jönni a mosással.Ami közvetlenül kapja a kakit,azt elég jól ki lehet öblíteni a folttisztító segítségével és szinte ki is jön már akkor minden!Nem szoktam amúgy mosás után foltosak maradni :wink:


Mért írja mindenki h Petrus :( .Azt hiszem vmiről lemaradtam...vki írja már meg mi van!!!!plízz

Na megyek hajmosás,zuhany aztán mosogatás!És ha még nem lesz itt senki jövök!!!!

annus11
 
 


Annus, blog!

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!
Petrus írt a blogba, arra mennek a :(-k. Én me mindjárt írok Neked privit!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nikiknek sok boldog nevük napját!!!

Annus...Petrus...blogban :-(

MNiki, bakker, jó kis anyag lehet a lányaidban, ha 50-80 grammok után is hízik Lili (még ha keveset is) :shock: Én ritkán szoktam vészmadárkodni, de az nem kevés egy kicsit (nagyon)? Vagy lehet, a mérlegetek rossz. Próbálj meg inkább újra fejni (akkor meg ömlött, nem?)

Anita, mivel turbózod magad? Adhatnál nekem is belőle :D Süti, sütitök, kaja, nem vagy semmi 8)

Ancsi, örülök, hogy jól sikerült a csípőszűrés. Nálunk Marci egy látványos partizánpisivel bosszulta meg a dokinyanya nyektetését. Legközelebb álljatok ti is így bosszút :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki,
sír Lili hogy éhes? Vagy úgy érzed, éhes?Mert ha nem,. isten őrizz, h tápit írass!
Boginka is volt egy kb. hét, mikor alig evett - amikor nagy nehezen cicire tudtam tenni, kb. 3-4 percig szopizott csak, előtte meg vagy 20-at...
A gyarapodás miatt se aggódj, mert már lassul nekik... Én is totál beparáztam, mert a szokásos heti kb. 250 gr helyett most hízott 180-at 3 hét alatt, másik mérés szerint 50-et másfél hét alatt... a védőnő is azt mondt, amíg hízik, mást ne kapjon.

emese1979
 
 


Hello csajok,

AndrisMarci is bemondta az unalmast ma reggel fél 8-kor. Én meg milyen jól aludtam még akkor, de egy perc alatt felkeltem, amint elkezdte, hogy ö-öö-ööö

A férjem hozott szupi reggelit, már mosok, pakolgatok. Az ilyen napok következménye az, hogy estére kissé lemerülök, pl. most se emlékszem, hogy mennyi lett a tegnapi meccs eredménye, amit elvileg néztem :shock: :lol: Na mindjárt utánajárok.

Nekünk a bölcsiben van ismerős, így aztán meglátjuk AndrisMarci mennyire igényli a társaságot, én meddig bírom itthon, meg a férjem mit tud bevállalni (normál esetben heti 2-3 napot dolgozik) és ennek megfelelően alakítjuk a dolgot. Szerintem tök jó lenne, ha mondjuk az apjával lenne itthon heti 1-2 napot, szerelnének, barkácsolnának. :D

Niki, szerintem nem kell aggódni a kaja-dolog miatt. Nekünk is volt már ilyen heti minimális hízás, most meg majdnem 1 kilót gyarapodott 1 hónap alatt. Lehet a foga, vagy most ennyi elég neki. Én nem aggódnék. Pontosabban én nem aggódtam emiatt. Tudják ők mi a jó. :lol:

Emese, remélem valami jó vége lesz ennek a Vaterás ügyletnek. (én kevésbé kedvelem a Vaterát...)

Kép

Kép
adraci
 
 


óó tej az van...azzal nincs gond, ömlik...bár jós ok bentmarad így...nem sír hogy éhes lenne...na majd az okos dokinéni megaszongya a okosat... :( lehet a foga...de ő még olyan pici a többi "fogas"babához képest... :shock:

köszönöm a köszöntéseket!

Jó talit csajok!! irigy.irigy

Kép
Kép
mniki84
 
 


Helló!

Igen, Annus, Petrus írt a blogba, ott láthatod, miért :cry: ...

Boldog névnapot Nikijeinknek! :)

Niki! Ha eddig piciLili ennyit hízott szépen, akkor most csak annyi a "gond" sztem, hogy elég volt neki a rohamos növekedésből. Picit pihen. Nekem is evett Dani keveseket sokszor, megdöbbentő volt időnként. Miért nem tudod minden evését mérni? Akkor kiderülni, pontosan mennyit eszik. De mondjuk, ha ez jobban megijesztene, akkor inkább ne mérd. Viszont próbáld ki, hogy van-e vmi az orrában (Danó úgy tűnt, mint akinek semmi nincs, és nem evett szinte semmit, aztán kiszívtam az orrát kínomban, mert nem tudtam, mi van vele, és aztán szépen, mint akit kicseréltek, enni kezdett megint), hátha nálatok is beválik... :roll: Annyi sztem még fontos, hogyha 1 ciciből befejezte az evést, azt, ha tényleg keveset evett, akkor fejd le, hogy neked ne legyen se mellgyulladásod, se ne csökkenjen a tejmennyiség. Aztán legközelebb kaphatja a másik cicit, és ha véletlenül annyira éhes, hogy nem tudod kielégíteni így az igényeit, lesz lefejt tej... :wink: De fogalmam sincs. Fogát nem látod? Meg még, amikor nem evett Dani, akkor fájt a torka. Fájt neki nyelni. Fájdalomcsillapítót kapott, és negyed óra műlva boldogan megevett mindent, amit csak lehetett. Bocs a regényért, csak épp ráérek, így elhatároztam, hogy osztom az észt... :oops: No, de más ötletem nekem sincs... :?:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Niki, szerintem, ha van tej, csak a gyerek nem kéri, mert nem akar sokat zabálni, és közben nem fogy, akkor nincs gond!!

Emlékeztek, hogy pár napja egy csaj itt hirdette a kisfiának kinőtt ruháit? Végül leleveleztem vele, és megvettem egy komplett 74-es ruhatárat, ráadásul tele van tök jjó cuccokkal, minden nagyon jó állapotban, meg még küldött egy csomó grátisz a jándékot, nagyon hepi vagyok vele! Már le is szerződtem vele a 80-as csomijára is! 9000Ft-on megspórolok kb. 25-öt, és csak egy kisfiú hordta, jippééé...

Na megyek, készülök a talira! Viszek epres alkoholmentes sört! :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na persze, mire a regényemet megírtam, már mindenki reagált mindenre... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Niki,
ha van is elég tejcsi, akkor nem fog kelleni neki tápi :wink:

emese1979
 
 


Szofi, abból küldjél már nekem is légyszi! :wink:

És ügyes vagy a cuccokkal! Úgy látszik, hogy csak a mamám hülyesége, hogy kizárólag új cuccokat lehet adni a gyerekre. És még nem bírtam vele megértetni, hogy nem ez a lényeg. :evil:

Boldog névnapot Nikik!

Kép

Kép
adraci
 
 


Király, Szofi! :) Ilyenkor én is mindig vágyakozom egy nagyot vásárolni vkitől, de nekünk a srácok 3 éves koráig minimum van ruhatárunk. Kaptunk rengeteg cuccot. :) Úgyhogy mi még szinte semmit nem költöttünk ruhára nekik... :oops:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Hanna fél 5 körül kelt,magunk közé vettük,mert nyüglődött. Aztán kimentem kaját csinálni neki. Mire visszaértem kisasszony szépen bealudt. :? Egészen fél 8-ig szunyált.
Na mondom,jófej vagy! :)

Tegnap is ugyanezt játszotta. :shock: Szórakozik velem a kis büdös! : :roll:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: