Új privát üzeneted érkezett!

én kérlek ifo-szálloda, de előtte még 2 évet ifo szakmen.-re...ezzel mindenkit megnyugtattam hogy nem nem tanitónéni vagyok :D Te?

Kép
Kép
mniki84
 
 


oké elolvastam :oops: hú és ennyire emléxel az arcokra?? te figyu egy B Szilárd nem votl szaktársad?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Én tanító szakra jártam. Tanítónéni a végzettségem,csak nem tudtam elhelyezkedni vele. :(

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 

 
 

Igen,jó az arcmemóriám. Nem emlékszem Szilárdra.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Kicsi a világ, vagy a győri tanképző nagy :D

Annus, most jutottam el a pépes videóig. Nagyon ügyesen bánik Iza a kanállal!!!! Édes, ahogy nyújtogatja a kezét.

Anikó, kocsi :evil: pedig a Toyoták olyan megbízhatóak (nekünk is volt/van). Bár a legjobb autó tutira a céges autó...hehe...

Én nagyon nem vagyok jó ebben a kire hasonlít játékban, de hogy Marci szeme az enyém, az fix. A gyulladt lábkörme az apjáé. Na de a többi???? :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


na akkor jóvan akkor :D még valaki mondta hogy ismerős vagyok? ki is volt jujj :oops: ? fejtsük már meg!

Kép
Kép
mniki84
 
 


gyöngyi a suli nagy :) meg én vagyok hibás...akiket nem láttam naponta többször azok kimaradtak az életemből :lol: örülök ha a tükörben magamat megismerem, bár inkáb hanyagolnám, úgy nézek ki mint egy rügyező fa...a hajam tincsekben hullik, az arcom lóg...na nem úgy nézek ki mint egy 25 éves friss tipptopp fitt anyuka na 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Bakker....még mindig nem érkezett meg a tornázónk! :? :(
Hol a francban lehet már??????????????
Lassan 2 hete rendeltem.... :shock: :?
A csaj elvileg ma rákérdez...na kiváncsi vagyok.... :(

Kép
mozza
 
 


Emese!

Ki a védőnőtök? Csak mert a miénk is nagyon fiatalka, bár kizárt dolog,hogy ugyanaz lenne mindkettőnknek. A mekihez jártok, vagy CST-re?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi!
Bölcsi intézés?Nem semmi!Én egyenlőre azt se tom h megy e 2 évesen bölcsibe...na meg ha megy akkor hova és hol leszünk és lesz e kistesó és egyéb apróságok....Majd jövőre elválik remélem!!!

Niki!
Tuti ez a hordozó!!Nagyon szép!

Mozza!
Hmmm :roll: bosszantó bosszantó!

köszi az Iza dicsiket! :wink: Mamám is tegnap felhív és oda visszaáradozott h milyen ügyes és fantasztikus.Mert h ő vmi prüszkölős jelenetre várt meg ilyenek!

Ma mikor kapta,már akkor vigyorgott mikor a szopipárnára tettem.Aztán meglátta a tányért ,kanalat már nyúlt is volna érte!És ha közelízek a kanállal szépen nagyra nyitja a száját!Jaj olyan jó ízűen eszik,egyem is meg!Holnap hurka kolbászt kap 8) :lol: :lol: :lol: Na jó,talán nem :wink:

Na majd jövök,kész az ebédem!

annus11
 
 


Ja Dóri!
Ma átveszem!És max elküldöm postán,másnapra ott is van!Vagy ha erre jártok beszaladsz,de külön ezért ne császkálj erre 2 gyerkőccel!Hétvégén nem is leszünk!

Anikó!
Fránya kocsi...

Trixi!
Ti nem jöttök a talira?

Tali akkor még egyszer!
Holnap,azaz HOLNAP 10től várok mindenkit!!!!!Cím a blogban!

És salit csinálok!

annus11
 
 


Gyongyi, sztem a fiad kikopott TE! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese!
Hát szerencsére nincs nagy hőség,tehát nem 30 fok van csak 26 :lol: De ha fázna,max adunk rá vmit...van itt elég ruci! :wink:

Netti!
Nagyon el vagy tűnve!!!Tán az esküvőre készülsz :wink:

Kutyafüle?
Nóri?Nagymosás vége?

annus11
 
 


Megint le vagyok maradva....

Voltam tegnap turiban (most harmadjára), és Kolos méretben nem nagyon volt semmi. 1 kis hosszuujjut vettem. Viszot nővérem 9 meg 7 éves gyerekének csomó jó cucc volt. Pedig ez is Háda turi...
Létezik ez?
pumuklii
 
 


Annus, kicsit ossze jottek a dolgok :) eskuvobol elegem van.. majd talan leirom blogba, de semmi uj dolog, csak a szokasos, megspekelve par extra dologgal!
:evil:

Netti
Kép
maumau
 
 


pumukli, ujpesten kozpontnal anyumeknak van egy nagy hasznaltruha uzletuk, na szoval anyum nem dolgozik ott,de majd mostanaban jon az oszi teli aru, szuper dolgok szoktak lenni, csupa markas, jo minosegu! gap cuccokkal tele altalaban, meg mexx,marks&spancer,h&m,next. oda erdemes benezni!

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti
hol?
pumuklii
 
 


Netti, írjad csak ki magadból!...

Jaj, de vicces, hogy ismeritek egymást, Susy és Niki! :)
Jó nagy a kislány! :)
Jó a hordozó!

AndrisMarci nagyon aranyos! :)

Akartam válaszolni, Emese, csak elfelejtettem: minden kajcsi után minimum 10-10 percet fejek. Ennél több is gyakran előfordul.

Megyek, sírás van.

Talán még jövök.

Pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


pumukli, arpad ut ooo nemtudom hany szam, rendorseggel szemben kb van egy ejjel nappali! na pont mellette, szoval az ejjel nappali es egy szoli kozott :D van extra aru ami annyit tesz h darabra van minden, hatul pedig kilos! ott kilora. elol kozepen sok gyerek ruha, meg hatul is van egy resz ahol csak gyerek ruha! altalaban mondjuk azt mondjak lany ruhakbol tobb van, na de en fogtam ki gap pulcsikat multkor,meg hosszu ujju felsoket is, amik nem tul lanyosak :lol: zold barna csikos, meg kek feher :oops: olyan szep volt, meg cimkes, h nem lehetett ott hagyni :roll:

Dori, leirom majd, de meg nyugszomm h ne irjak csunyat :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na ha nem üt be valami krach, akkor én is tudok menni talira, mert ma jöttek anyósék és kicsit vigyáztak a gyerekekre, meg míg aludtak, addig is tudtam haladni, úgyhogy amit muszáj volt hirtelen megcsinálnom, az KÉSZ. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti
akkor elnézek valamikor. Ha esetleg van vmi insider infod, hogy mikor érdemes menni, akkor szólj!
pumuklii
 
 


Na hívott Barbi,rossz a net náluk,de jön ő is!

Akkor:Barbi,Szofi,Hean,Emese,Panndi,Vanni,Tinu
és még aki közben ideér! :wink:

annus11
 
 


Most olvastam csak Petrust... de kár...
pumuklii
 
 


Megkerdem anyut,mikor megy uj aru,vagyis minden nap tesznek ki frisset, de h mikor van a nagyobb. aztan majd irok! tenyleg jok szoktak lenni !

Netti
Kép
maumau
 
 


köszi Netti
pumuklii
 
 


Netti ez az a turi ami a Burger King fölött van?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Pumukli, hol voltál? Tesóm most küzd a városban, sehol nem talál az 5 éves Bazsira, 3 éves Benire és az 1 éves Pannira ruhát. Csak Blanka méretű cuccok vannak. :?:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Niki, én írtam, de nem azt, hogy ismerős vagy, hanem hogy nagyon hasonlítasz egy szintén Niki nevű ismerősömre! :lol:


Anikó, izgulsz már a holnap miatt? Én egyszer a JOY-ban voltam, de szánom-bánom, balul sült el. :(
Vendég
 


Dóril Samuval mi van? Olyan régen írtál már róla!!!!
Vendég
 


Viki
:-) Én az újpesti Hádában voltam tegnap.
pumuklii
 
 


Na, legközelebb megnézzük akkor az újpestit.

Böbi ?????? Részleteket!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


SZÖSSZENETEK

Anyuka gyorsabb sétára noszogatja kicsi fiát, mire az mentegetőzni
kezd:
- Már olyan gyorsan szedem a lábamat, ahogy csak a torkomon kifér!


Anyuka mérgesen förmed rá a kisfiára, aki kérdezés és engedély nélkül
kinyitotta a kólás üveget.
- Miért nyitottad ki?
- Nem én voltam. . . Kidugult!



- Tudod anya, kibe vagyok szerelmes? Téged be!



- Tudod, melyik a két kedvenc virágom? Hát a rózsa, meg a bimbó!



Alkudozás az esti elalvással kapcsolatban:
- Este majd itt fogok aludni veletek! Kölcsön jövök hozzátok!


A nagyfiú a maga öt évével már igencsak fejlettnek bizonyul:
- Apa képzeld, ma van a nőnap. Menjünk akkor nőzni!


A kórházudvaron járva, a szülészet mellett halad el éppen anya és fia,
mikor a kicsi jól informáltan megkérdezi:
- Itt születtem a múltkor. Emlékszel rá, anya?


A kicsinek van egy játékautója, amelyben egy nyuszi a sofőr. A gyerek egy ideig szépen játszik vele, majd messzire hajítja a szoba másik felébe.
- Ezt most miért csináltad? - kérdi anyuka szigorú tekintettel.
- Nyuszi hopp! - jött a mosolyra késztető válasz.

(ilyen már nálunk is volt - Böbi)


Kétéves számol: - Egy, kettő, három, nem három. . .


A kislány rajzfilmet néz, a papája mellette ül, újságot olvas. A
kicsinek ki kell mennie pisilni, de még odaszól a papának:
- Ha jön a boszorkány a tévében, mondd meg neki, hogy bunkó.



Szüleim ezüstlakodalmára egy elegáns étterembe foglaltatott asztalt a család. Ötéves fiam is jött velünk. Egy idő után fészkelődni kezdett, hogy wc-re kell mennie. El akartam kísérni, de azt mondta, nem kell, egyedül is menni fog. Hű de büszke voltam a nagy fiamra. Egészen egyedül pisil!
Örömöm csak addig tartott, amíg Patrik át nem totyogott az éttermen letolt gatyával és kakás hátsóval :"Anya, kész vagyok, jöhetsz kitörölni!"



A gyerek kövérít
Hat hónapos terhes voltam a második gyerekemmel, amikor lányommal elmentünk egy kicsit vásárolni. Bementünk egy baba-mama boltba is, hogy szoknyát vegyünk nekem. A gyerek egy ideig nézte, ahogy a tükörben sürgölodöm, majd megjegyezte:
Nagyon kövér vagy, Anya.
Kedvesen elmagyaráztam neki, amit úgyis tudott, hogy egy kisbaba van a pocimban, attól látszik nagynak. Erre pikírten hozzátette: "és a popsidban mi van?"
Vendég
 


Ja, a kérdésre meg nem válaszoltam. :lol: Kellene izgulni, meg kitalálni, mit írjanak, kinézni vhogy... odáig jutottam el, h levágtam a körmöm. :lol: Majd holnap. Persze nem lesz sok időm így, h nuku kocsi. :evil:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, röviden és tömören, kicsit más volt leírva, mint ami elhangzott, én meg még évek múlva is magyarázkodhattam....
Ezen kívül előre megbeszéltük, hogy ott sminkelnek. Én akkor egy profi sminkes lánnyal laktam együtt, direkt nem csináltattam meg vele, hogy azt mondták, majd ott. Erre semmi smink, csak fotó, mondtam, hogy azt már nem... Végül lett sm ink, de elég összedobott. De inkább az írás bosszantott.....
Vendég
 


Miről szólt? Jó nagy bukóság mást írni...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Az ismerkedésről. Csak egy hajszálnyit volt elferdítve, de pont elég volt ahhoz, hogy egy pénzéhes ribancnak legyek feltüntetve!!! Még ha így gondoltam volna, akkor se mondtam volna ilyet... :twisted:
Még szerencse, hogy a jelenlegi férjemnek autója sem volt és munkás-szállón laktunk, így aki ismert, az tudta, ha pénzéhes lettem volna, nem vele költözök össze! :lol:
Vendég
 


jelenlegi férjem = egyetlen férjem. Nem tudom, hogy miért így írtam. :roll: Valamit már sejtek a jövőről???? :lol:
Vendég
 


Gyönyörű... Nem mutatták meg a szöveget, ami meg fog jelenni? Szép kis csapat. Aki ismer, az úgyis tudja, milyen vagy, nem hiszi el. A többi meg...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


:lol: :lol: :lol: A férjednek ne mutasd! :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Böbi, jelenlegi férjem :lol:
Az én férjem így szokott bemutatni: "ő Gyöngyi, a volt csajom" :lol:
Ez a Joy-os sztori elég bosszantó, bakker...

Anikó, nálatok mi lesz a téma? Élet a szülés után? 8)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hoztam egy tegnapi képet Iringóról, próbál fordulni.

Kép
Vendég
 


Gyöngyi, nem olyan nagy dolog, h cikk, vendégszerkesztőnek megyek- rövid bemutatás, kis fotó. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu, de jó! De rendesek, meg klassz, hogy így alakult.

Reggel volt egy kis hasmenésme, és most azon fosok (szó szerint és átvitt értelemben egyaránt :P ), hogy a gyerekbe nehogy áőtmenjen a tejen... Ez csak most jutott eszembe. Ráadásul dunsztom sincs mi hajtott meg...

Anikó, sajnálom az ótót és szorítok holnapra!

Annus, hát lévén, hogy nekünk kistesó nem lesz csak később, és elhatároztam, hogy legkésőbb 2011 őszén szeretném, ha bölcsizne, 2010-re már nincs hely, évközben m,eg nem lehet beiratkozni, eléggé beszűkültek a lehetőségek - nálunk már nincs mit eldönteni! :D
Még az, hogy esetleg alapítványi bölcsit próbáljunk-e 2011 ősznél hamarabb, de ez meg ráér, max ha úgy alakul, lemondjuk a jelentkezést az államiban - százan fognak a helyünkre ugrani.

Csani ma nem volt olyan hepi a babausziban. Kb. fél órán át minden viszonylag jól ment, aztán elkezdett reklamálni - szerintem fáradt és éhes volt, ki is jöttünk hamarabb a vízből. A másik két gyerek vígan pancsolt, szóval lehet, hogy várni kellett volna egy hónapot? (ők 4,5 hósak...)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Tinu, tudom, hogy egyénfüggő a dolog, meg minden, de szerinted kb. mikor érik meg egy gyerek pszichésen arra, hogy bölcsibe járjon? Mert leghamarabb 15 hós korában gondoltam, legkésőbb 28 hós korában. De a 15 talán korai. Van az 20 is, nem...? Főleg fiúknál...
Szerinted az a legjobb a gyereknek, ha az anyja otthon van vele 3 évig? - általam nagyra tartott agyturkászok aszongyák! De én jártam egy évet bölcsibe 2 éves koromtól, és annyira szerettem!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
nem sokat lacafacáztál a bölcsivel :) Én azt sem tudom, hol lakunk majd akkor :) mondjuk anyum nyugdíjas, így ha úgy alakul, akkor tud majd vigyázni Bogira :)

AndrisMarci nagyon szép ahogy cicizik! Hogy néz :) :)

Gyöngyi,
szépséges a herceged is :) A sapesz meg szívdöglesztő :)

Böbi,
Iringó is nagyon ügyi! Tetszik a pólója is!

Niki,
jó a mei tai :) nekem is ez a színkombináció jön be :wink:

Na én meg hulla vagyok, egész nap vasaltam,pakoltam... rendet raktam a gyerek ruhái között, meg átvállogattam... még olyan pólót is taléltam, amit akkor vettem, amikor még nem tudtam, h Bogi lány lesz :D

A csajszi válaszolt a vaterás farmernacival kapcs. mailemre, sajnos igényt tart a nadrágra, persze elég érdekes stílusban írt... mivel két helyre nem tudom elküldeni az 1 farmert, ezért ki fog záratni a Vateráról... bánt a dolog, mert tényleg nem csináltam még ilyet :( :(

Na mennem kell, kutyasétáltatás....

emese1979
 
 


Emese, en meg mondtam volna h kimostam es foltos lett, sajnalom :lol: :lol:
amugy meg zarasson ki ha akar, vegulis cask egy masik telszamra kell regisztralni ujra azt annyi..
ha ennyire nem kepes.. h megertse, hat igy jart :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, szerintem egy dolog miatt nem fog a Vatera kizárni, max lesz egy negatív értékelésed. Egyébként én is újraregisztráltam a vaterán, mert felfüggesztettek, anyagi elszámolási vitánk van/volt/lesz. Én már régen kifizettem nekik, a számlámra nem jött vissza, de ők állítják, hogy nem kapták meg. Komoly 345 Ft-ról van szó.....
Így regisztráltam egy új néven, új számmal, de inkább a teszvesz-t használom.
Ja, pár napja eladtam egy kismama ruhát a teszveszen, ma csomagolnám, erre a kislányom ráöntötte a narancslevét.... Gyorsan kimostam, most szárad, hogy holnap tudjam postázni.

Szofi, én csak szigorlatoztam pszichóból, ott azt tanultuk, hogy 18-24 hónap között (babafüggő) mehet bölcsibe, 18 hó előtt nem igazán, csak ha muszáj.
Vendég
 


jaj, ne idegeljetek ilyen vaterás rémsztorikkal....
Van most 3 rendelésem, amit már kifizettem, de még nem kaptam meg a cuccokat....
Mondjuk a legnagyobb értékűnél az eladó csajszitól már vettem mást....
A babatornázós csaj NEM VÁLASZOL!!!!! :?
Para....

Kép
mozza
 
 


Böbi!
Iringó cukifalat! :D
Tetszik a játszószőnyege!!!!!!!!!!!! Honnan-honnan?

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: