Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, köszi, csajok, de tényleg szörnyen pipa vagyok magamra. :evil:
Szegénykém úgy megijedt... :cry:
Nem tudom hogy fogom túlélni, ha majd Lili leesik a bicajról, vagy betöri a fejét a mászókán... :? Mert ez sajna benne van a pakliban, tudom. :?
Én is ficánka gyerek voltam, mindig vm. turpiban sántikáltam, aztán a Heim Pálban kötöttem ki a balesetin. :?
Csináltatok egy gumi-anorákot és ráhúzom Lilire....Michelin baba lesz belőle....ütés és törésbiztos! :roll:
(anno apukám a gumiszobán gondolkozott nálam.... :roll: :lol: )

Anikó!
Hú, az tutkó! :wink:
És babás-mamás cikk lesz, v. mi? Érdekel nagyon, megveszlek majd én is! :roll:

Konakiont én is küldöm, ha kell valakinek, csak dobjon priviben egy címet!

Babatornázó:
Postás ma járt, MPL is....de a tornázó még sehol..... :(
A csaj azt mondta, holnap kinyomozza.
Csak nem ver át, amikor nálatok meg minden oks volt.

Szoptatás:
Mindenki csinálja úgy ahogy önmaga és az orvosa ajánlja. Nomeg ahogy a babája igényli.
Mit is tehetne egy olyan anya, akinek a babája pl. nem hajlandó sem cicizni, sem tápizni????
Erre miért nincs ajánlás????? Régen ilyen nem volt?
WHO....no comment....ajánlásuk szerint a szoli károsabb mint az ózonluk alatt órákig feküdni a napon.....
8)
Imádom ezeket az X évvel ezelőtt mi volt statisztikákat, annyira szélsőségesek!
:x
Lehet hogy több a császár....viszont kevesebb nő és baba hal bele a szülésbe.
Vagy miért van az, hogy a mostani gyerekek sokkal magasabbra nőnek és nehezebbek, mint a szüleik????
Szóval vagy ezer ilyen dologról lehetne statisztikát csinálni és jól kielemezni.....

Annus!
Milyen az a pép? Íze? Izának bejön?

Kép
mozza
 
 


Én meg már másodszor kerültem a lap aljára! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Böbi, még nem tudom, majd csüt. derül ki. Valószínű, h előre dolgoznak.

Zenés foglalkozás? Hú, jó lenne, ha Nyuszikám nem lenne hozzá olyan hülye, mint az anyja. Pár hete csináltunk Apával du-i karaoke-t. Hát, széjjelröhögtük magunkat...

Nyűgös a gyermekem ma nagyon. :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Mozza, ennek oromere ma megyek szoliba :lol: es a heten meg ketszer. soooooot a jovo heten is megyek..... 8)

Dori,erdekes lenne! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza!
A gumiszoba jól hangzik! :lol:
Izáak ízlik,van natúr és vaníliás!A blogban van videó h mindenféle fintor nélkül kanalazza!Ma meg röhögött is közben :lol: Amúgy milupa HA az egyik izspép,másik gabona pép azt hiszem.Doki írta fel.

Dóri,Tinu!
Hát köszi...na nem tom milesz,majd kiokoskodom vmit...lassan úgyis mászni fog,mert azt is nagyon gyakorolja,,,popsi feltol,fej le,lábat maga alá húz és már haladt is 10 cmt :lol: :lol:

Dóri!
Én benn vagyok,nem tom hogy lehet online megoldani...mondjuk szerintem fontos az is h téged rendesen lásson,halljon!De szerintem 1-2 embert bizti össze lehet kötni aki vidéki!A pestieknek meg akkor lehetne élőben!
Van ötleted hogy hol és mikor és mennyiért és amúgy is hogy gondoltad :lol: :lol: :lol: Mert egy ilyen ringatós taliban benne vagyok!!!!!Ha kiötlöd ezeket akkor szólj!!!!!

Hát amúgy gyertek a talira,de tényleg akkor ha már meggyógyultatok! :wink: Nehogy vmelyik babó elkapja! :wink: Szóval ha úgy látod akkor inkább még kúráld otthon :wink: Úgyis lesz köv héten is tali!Esetleg már ringatóval?! :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


Ja és Trixi!
Milyen könyvet írsz???Mesélj már erről!!!!! :wink:

annus11
 
 


Netti!
Ment a pü! :roll:

Kép
mozza
 
 


Ennyi elfuserált MekkMestert még nem hordott hátán ez a szerencsétlen golyóbis, mint amennyi Szigetmikin él, komolyan mondom. Ez az agyament szembeszomszéd is biztos a Noé bárkáját építi, hogy két napja körfűrészel megállás nélkül, mint valami megszállott, eszement hülye...(mérgesördögszmájli)

Na küldök nektek még valamit, ami a klasszikus besz@rás kategória.
http://www.vatera.hu/mamas_papas_ikerkocsi_babakhoz_uj_1_ft_rol_153000741.html Csak hogy nevessetek egy kicsit :lol:

Mozza, uggggyanmár, lesz ennél még sokkal cifrább eseted is Lilivel, amikor majd egy millin, meg hajszálon múlik, meg éppenhogycsak nem lesz nagy baj. Marci is mindig hátast akar dobni, tényleg fogni kell, mert hippihoppi kiugrik a kezemből. Jó anyuci vagy, ne aggódj, meg az egyik legbarnább is, az TUTI (irigyirigy).

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Semmi extra, csak az elmúlt 15 évemet akarom összerakni. A lombikoktól kezdve az adoptálásokon, Detti betegségén és halálán át a mostani helyzetig. Túl sok minden történt ez idő alatt. Másnak három élete alatt sincs ennyi mozgás, és szörnyűség az életében, mint nekem ez idő alatt! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én meg tudok furulyázni (rossz az aki rosszra gondol :P). Sőt, nagyon jól tudok :-) Van alt, meg szoprán furulyám. Majd bevetem, ha nagyon meg akarom hökkenteni a migyerekünket.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi :( De, nyugtass meg, hogy az éremnek azért van másik oldala is, ugye? Amiért érdemes élni :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi!
Hát igen...ez jó pár oldal lesz...és k is akarod adatni?Majd muti meg nekünk!!!Szívesen elolvasnám!Remélem h a vége az h most boldogan éltek!!!!

Gyöngyi!
Furulyázni én is tudok,meg zongorán is pötyögök,azért 6 évet jártam zongorázni,igaz nem most volt hanem 15 éve,de az más kérdés 8) Énekelni is tudnék elméletileg,gyakorlatban lehet kevésbé!Iza mondjuk csípi ha énekelek neki :wink:

annus11
 
 


Hehe, én is tudok furulyázni :lol:
Vendég
 


Anita!
Ugye neked van tápszer adagolód?A DMben lehet kapni?

annus11
 
 


Nekem is van egy ampulla konakionom még, bárkinek szivesen elküldöm. Dórinak már gondolom összegyűlt egy pár, de valaki, aki még anyatejes, el tudom küldeni, csak címet kérek.

Dóri, Téged is becsüllek, hogy már vállaljátok a 3.-at. Ha Te is és Panndi is tartjátok a másfél éves korkülönbségeket, akkor a 4. gyerekhez már betársulok! :wink:

Gyöngyöm 4 órája alszik. :roll: Már benéztem hozá, hgy él-e még.
Vendég
 


Sajnos a boldogan élés az nagyon messze van még tőlünk!!! :(

Persze, hogy van miért élni! A Gyönyörű gyerekeim! Ők mindenért kárpótolnak! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


én is tudok furulyázni... :D mindenhogy hehehe :lol: :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


DóriMent pü. !

Kép
Kép
incike
 
 


+ Fürdető krémem is van 2009.10.15-ig felhasználható! BONTATLAN!!

Kép
Kép
incike
 
 


Nagyon le vagyok maradva, de láttam volt szó a fogzásunkról. Azért az nem teljesen igaz, hogy az én gyerekem nem sírt. Sírt ő, csak másra terelődött a sírás magyarázása, akkor gondoltam én azt, hogy kevés a tejem. Sírt a cicin is, ezért hittem, hogy biztos nem jön belőle. Aztán kiderült a nagy igazság. Azóta is sokat sír sajnos. Főleg délutánonként, és meg se tudom vígasztalni. Épp az előbb adtam neki Nurofent a védőnénink tanácsára. Biztos, hogy a fájdalomtól sír, mert Nurofen után 10 perc múlva csend van. Majd veszek neki Dentinoxot is. Csak most nem tudom hova kenjem, mert 2 foga kint van, azt látom, de hogy most hol jön, azt nem tudom. Szóval olyan nagyon ne irigyeljetek, mi sem úsztuk meg. :(

Annus! Talira szeretnék menni, remélem összejön. Mira is elkapta Aminától a takonykórt, de már jól van. 2 napig alig kapott levegőt. Amina még nem jár oviba, mert köhög, de ha csütörtökön már mehet, akkor én is megyek. Hozzád. Vagy ha az Apja itthon tud vele maradni.

Na van még 2 oldalnyi pótolni valóm, szerintem majd este tudok csak visszaolvasni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza
Megnyugtatlak. Túl fogod élni ezeket a baleseteket.
Nekem Marci a bölcsi 2. hetében esett úgy el, hogy tenyérre és ennek csuklótörés lett a vége. Ami meglepő volt benne, hogy nem fályt neki, ha a doki mozgatta és nem is dagadt be csak a röngenen látszódott. A doki is csodálkozott, hogy nem üvőlt a fájdalomtól és külsőleg semmi nem látszódott. 3 hét gipsz volt.

Kép
Kép
incike
 
 


Nagyon köszönöm a felajánlásokat! :) Böbi, Inci, nektek is! Mi fürdetőzünk amúgy, Szóval, ha a fürdetőt vmikor megkaphatjuk, tuti elfogy minálunk. De ha más is használja, nem akarom senki elől elvenni a lehetőséget! Szóval, ha nem lesz más jelentkező, Inci, akkor küldöm priviben a címem. :)

Annus reagált a pestiek közül, így írok még. :lol:
1. Lehet, hogy jó lenne a jövő hét már Ringatóra, addigra majdnem biztosan jól leszünk. Lehet nálunk egy viszoylag behatárolt sávban Ringatós tali, vagy hosszabb idej tali Ringatóval egybekötve. De bármelyikőtöknél lehet tartani ilyesmit, ha megyek, Ringatózunk! Van vkinél zongora rjatunk kívül?
2. Ne hülyéskedjetek a mennyiért vállalommal! Tök szívesen kipróbálnám, hogy ez milyen! Nekem kéne nektek fizetni a statisztaságért! :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri ok.
Írtam neked.

Kép
Kép
incike
 
 


Dóri!
Hát gondolom h szívesen csinálod! :wink: Na akkor majd a gyerkőcök kapnak vmit! 8) Hát Ancsinál van zongora gondolom,mivel zongora művész :wink:
Nálunk is va,de csak Szolnokon! :wink: Amúgy nem ijednek meg a zongorától?
Ja Szofinál is láttam zongorát! 8)

Na megyek,Iza nyűglődik!Lehet éhes,most 2 ciciből evett és nem kért többet! :wink: De lehet meggondolta magát!

annus11
 
 


Reni!
AZ alsó kettő után a felső kettő jön általában. (legelöl)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus, nem hiszem, hogy megijednek. :) De ha először szokatlan is, biztos megszokják! :) Ancsiról tudtam, Szofinál én is láttam, szóval ezeken a helyeken is mehet minden gond nélkül, persze nem is biztos, hogy kelleni fog a zongora, csak még nem tudom, mi minden lenne benne tényleg a "foglalkozásban" azok közül, amiet gondoltam. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Megint Annus, eljutottam a blogba, és láttam, címkézve van. Ha korábban, ha most tetted, mindenesetre köszönöm! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Ja igen,elfelejtettem írni,hogy néha szoktam moderálni,meg címkézek,törlök és hasonlók! 8)

Van egy felvételem egy ringatóról!Még a szomszéd kisfiúval voltunk és felvettem!Majd vhogy megmutatom,igaz akkor már 8-9 hós volt,de az is egy ringató volt a születés hetén belül volt ilyen bemutató! :wink:

És íme az új szerelem!
Kép

annus11
 
 


NA Iza is zabalnivalo!! Boroka is imadja a kanalat, mi ugy eszunk h neki van sajat kanala (mind a ket kezeben kulon kulon :lol: :lol: ) igy amikor elveszem a kanalat nem kapalozik es uvolt egybol hanem tomkodi azokat !! meg nem ugotem stb, szoval majd mutatok videot, rohogni lehet rajta :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, micsoda összhang!!!! :lol: Iza minden toalettjéhez színben illő kanalat kap? :D Nagyon édes az új hobbijával.

Ma voltunk nagy ERGO-s sétán. Marci a kezdeti tiltakozást követően bealudt (mire nem jó az ergonomikus vastag vállpánt...jól elbújni mögötte és szunyókálni :lol:) Na szóval a lényeg, hogy aludt benne 35 percet (ébredéskor viszont megint volt sírás-rívás-fogaknak csikorgatása). Azaz lefordítva a HÉV út felét még biztosan végigordítaná. Na meglátjuk, mit fejlődünk holnap :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus,
Iza tündéri! És nagyon jó húsban van:) Szortírozok ezerrel. hogy eljussak hozzátok...

Tinu,
(önsajnálat következik:)
én is úgy érzem, megtettem mindent, hogy legyen elég tejem.. és nincs... ha megfeszülök akkor sem.. több alkalommal 5és 6 órát ciczet,, már bőgtem, a férjem sezdte le rólam, és még sem lett több... és egyzser 5 napra! beköltözünk az ágyba, és napközben 2 óránként, éjjel 3 óránként néha 4 óránként etettem.. és nem lett elég... így én is elkezdtem a tápszert.. Ő itta élvezettel, én meg bőgtem.... éreztem, hogy valaminek vége... hát, ez van.. igaz korababa volt ugye, másfél hónappal korábban született, az orvosok egytől egyig elképednek, és agyondícsérnek, hogy idáig eljutottunk... szép nagy lett, sőt, szereintem túl kövér.. 7420gr pillanatnyilag... nem akarom túletetni sem, ezért nyúzom szerencsétlent a mérlegeléssel még mindíg, mert ha tudom mennyit evett, tudom, hogy max mennyit adjak pótlást.. és még tartom magam ahhoz, hogy csak délután kap, koradélutántól, de sokszor csak 4-től... előtte ha kell, 2 óránként is etettem. És még mindíg hajnalban is kelek, hogy megetessem és fejjek... és inkább nem mentem sehova, csak ne zökkenjek ki, és legyen ott a mérleg.. De ez sem jó, lassan ki kell lépnünk a nagyvilágba, fontosabb, hogy Marci tapasztaljon... lásson embereket, ne csak az én fejem, és aki jön hozzánk... és szokja a zajokat is, a sötét szineket is, a liftet és a többi, hogy ne legyen félős, mert azt nagyon nem szeretném...

Egyetértek, hogy minden a fejben dől el... egyszer majdnem meg is haltam... Szétdurrant egy stimulálás után egy kisebb műtét után az egyik petefészkem... és furcsa mód, ez volt az, amitől a legjobban rettegtem... és bevonzottam.. azóta másképp állok dolgokhoz...

Mozza, ne hülyéskedj! Te nagyon jó anya vagy! Sőt!!!! Valahol sokat tanultam tőled hozáálláás terén... köszi szépen, hálás vagyok...

Tali: Szofi, lányok,
ti visztek kengurut Annushoz? Ha nem terveztétek, elhoznátok esetleg, egy kis demo bemutatóra? Én ma vettem egyet a vaterán, és szeretném megtanulni a legjobb felvételt- baba letételt pl mikor alszik. stb... Björn Borg-ot sikerült, igaz régi modell, de csak jól fog tartani... holnap reggel premier:) Izgulok...

Na, megyek, ma éjjel nem tudok jönni, holnap vendégek lesznek, meg megyünk együtt Szentedrére.. talira 90%, hogy megyünk...
vanni
 
 


Ja, én furulyázni és tangoharmonikázni tudok kicsit, zongorázni kicsit jobban:) 4 évig tanultam az utóbbit... De mostanság már a kottát is keverem.. mOstanában nincs lehetőségem játszani, de majd, ha nyugdíjas leszek, a kandalló mellett fogok játszani:)
vanni
 
 


sziasztok!
huhh mennyit írtatok :)

anyatejjel kapcsolatban, nem érzem magam hősnek de nem a gyermekemen múlt és múlik most sem, hogy anyatejet kap, nála is beindult a fogzás és tálcán kínálom neki a tejcsit mégis több mint a fele a mosogatóban köt ki, mert nem issza meg az üvegből sem :(

senkinek ne legyen lelkifurdalása, hiszen tényleg mindenki a legjobbat akarja a babájának :)

tudom én is sok támogatást kaptam tőletek, mikor próbáltam szoptatni, de sajna én és ő sem úgy álltunk a dologhoz, hogy sikerüljön :( :) ez van, nehéz volt elfogadni és még néha bánt, hogy nem fogom addig szoptatni, mint Éduát, igaz neki sem volt elég a tejcsi 1 évesen 7 kg volt, de ő hajthatatlan volt és akkor én is semmi mást nem akartam adni neki 6 hós koráig és nem is fogadta el, csak kínlódtunk a tápszerrel, az is a mosogatóban kötött ki mindig :), de a dokinőnk nagyon eröltette, mostani szopipárti, mégha mi üvegből oldjuk is meg :)

tinu bennem is vannak kételyek, hogy nem fogja elfogadni a kanalat, nekem inkább kifele jön az alma is mint lefele nyelné, ma megpróbáltam, de ha nem lesz tejcsi akkor még marad a tápszer lehetőségként meg a tejpépek, bár azok ricikósabbak szerintem, annyira nem ismerem csak a sinlacot, egyedül abban bízok meg :)

jajj már fejnem kellene :)

egyébként én napi 3x sterilizálom a mellszívót és mégis jó a csillagszelep, meg a membrán is :)

Jó éjszakát!

Ildi

mozza nyugi, nekünk is előfordult már hasonló eset sajna :(, egyre jobban ficánkolnak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


vanni nagyon is ügyik voltatok és vagytok, én azért kimerészkedek a nagyvilágba, ugyanis belebolondulnék a paneléletbe :), olyankor viszünk magunkkal tejcsit, igaz nem sokszor kéri, hiszen kaja után indulunk :), de mostanában 2 óránként ha 60-at megeszik, akkor sokat mondok, már kivagyok tőle, tudom megint nem ezt kellene nézni, de akkor is zavar :( :), ja és ehhez napi 4-5 kaki van, tutira fogzik a sok nyáltól meg a kaki száma növekszik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Iza nagyon tündéri ahogy a kanalat bűvöli.

Én is lassan kipróbálom a kengurút. Kicsit félek tőle.

Kép
Kép
incike
 
 


Edua!
Nekem is mondta a védőnő hogy ugye sok nyálat is nyel bizit,és ugye megy a gyomrába az is!
Na nekem ezzel a kanalazással nincs gond,új ízzel sincs gond.Remélem így is marad!!!Amúgy Iza annyit mozog,h szerintem kel neki a plusz energia...a tejből meg lehet nem kapja meg...lehet h ez hülyeség,vagy gyereke válogatja!De nyilván táplálóbb kaja kell neki ha ennyire izgága :roll: Tiszta anyja :lol: :lol:

Vanni!
Oké oké!Szerintem is mozduljatok ki!!!És használd a tornáztatót!!!Hiszen kell a kis fejlődéséhez!Izának sokat segített ahogy észrevettem!

Ja és tényleg kb 2 hét kellett Izának h visszaforduljon a hátára.Ugye ő háton van,aug 20án fordul úgy hasra hogy már a keze se maradt benn,és 2 hét+3 napra rá már vissza fordult a hátára! :lol:

Edua!
Amúgy a pépre az van írva h speciális gyógyászati célra szánt tápszer!Rossz nem lehet :wink:

annus11
 
 


annus ha HA akkor én is megkóstolnám, és adnám neki is, majd mondom a dokinőnek, hiszen nem fogok 1 éves koráig szerintem fejni, már így is nagyon fárasztó, de még nem vagyok zombi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Még nem tudtam semmit visszaolvasni,de holnap jövök.
Most ki szerettem volna próbálni,hogy működik-e a vonalzóm?!
Mindenkinek jó éjt!

Kép
f.ancsi
 
 


Sajnos nem. Olyan béna vagyok. :( :oops:

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok!

Bogika alszik :)
Nem voltam itthon du, elszaladtam egy teszveszes Next ruciért, anyum vigyázott rá. Azt mondta, átfordult úgy hasra, hogy ki tudta húzni a kezét.. Én még nem láttam :)

Védőnőnél (23 éves csaj...) is voltunk, 5700 gr és 62 cm.. Másfél hét alatt hízott 50 gr-ot... Én persze aggódtam, de szerencsére szomszédnyanya megnyugtatott :)
Annus, úgy náz ki, ha nem szakad az eső, és minden jól megy, Ákoska is jön :) :)

A Lurdy progi engem is érdekelne, hol találtad?

Iza cuki a kanállal :) :)

Mozza,
Nyugi :) bogi is csinált ilyet, volt vagy 1 hónapos max, én barom meg 1-2 percig nem tartottam a fejét, ő vett egy jó nagy lendületet, és hátravágódott, majd éktelen üvöltésbe kezdett.. én meg persze teljesen beparáztam, h úristen, eltörtem a gyerek gerincét...

Tinu,
na a szülés- császár stb. kapcsán egy megjegyzésem lenne, sajnos több felől hallottam olyat, h a doki elmegy szabira/továbbképzésre, és "felajénlja" az anyukénak, h burkot repeszt 38. héten is már... na én ettől vagyok még ki, hogy miért kell erőszakkal megindítani egy szülést???

Na Vigantolt én lefejt tejbe adagoltam minden áldott este - kiskanálba néhány csepp tejcsi, bele a cucc... de mától szájba cseppentem :oops: :D

emese1979
 
 


Na miket akarok...

Vigantol: a doki nekem azt mondta, hogy vagy tejbekanálba, vagy ha ügyik vagyunk, mehet a bimbire is. De ha 2 csepp, akkor újra kell csinálni, mert a K vitamint túl lehet adagolni. Ezért nem szabad egyenesen a gyerek szájába csöpögtetni, mert nem tudsz mit csinálni, ha kettő megy. Én személy szerint azt hiszem, hogy akkor sincs semmi, de nem én vagyok a doki.

Dóri, mi szivesen kipróbálnánk ezt a ringató dolgot, bár én nem tudom mi az! Nálunk van zongi!
Jah, és Csani IMÁDJA a zongora hangját, oda van meg vissza, ha az apja zongorázik neki, szóval nem hinném, hogy félne tőle bármelyik baba. Mondjuk nem Bethowent kelll rajta nyomni, hanem Chopin-t...

Mozza, no para, lesz még durvább is. A mostoha anyám szerint MINDEN gyerek leesik egyszer a pelenkázóról pl. DE EZ POÉN! Nem akarok megint mindenkit kiakasztani a nőrokonaim hülyeségeivel.

Tinu, hát igen, ez tényleg érdekes, és nem tudom hogy miért: nekem a fejemben az van, hogy nehéz és küzdelmes dolog 6 hóig csak tejet adni, és utrána még fél évig szoptatni. Most, hogy így belegondolok, szerintem az alábbiak miatt:
1. Az egyetlen barátnőm, aki szült már, neki kevés volt a teje, gyerek majdnem kórházba is került, mert annyira visszafogyott, ők meg nem vették észre, mert szopott egész nap, csak nem eleget. Utána egy évig minden étkezés közt fejt géppel, stb...
2. Nekem is nagy problémák voltak a kezdet kezdetén, ugyan nem a tejjel, a technikával, és már a legrosszabbra is felkészültem. De a sokkból azóta se tértem magamhoz: minden reklámon boldog mosollyal néznek egymás szemége a szoptató és a szoptatott, nekem meg kettévált a mellbimbóm! MI EZ? Én azt hittem, hogy mi sem természetesebb, mint szoptatni, hát nem tudom, azóta úgy él bennem, mint egy véres küzdelem, szó szerint...
3. Nem sok nőt ismerek, akinek sikerült fél évig csak szoptatni a gyerekét, ezért tudat alatt (gondolom) levontam, hogy az nehéz.
De elnézést, nem akartam ezzel a közhangulatot befolyásolni...

eLKEZDTEM CSINÁLNI ANYUKÁM 50. SZÜLINAPJÁRA (EGY CAPS LOCK KIKAPCSOLÓGOMB HELYETT) egy gyönyörű slide showt. Olyan szép lesz! Majd ha elkészül, megpróbálom megmutatni.

Csani meg köszöni jól van, puszil benneteket! Ma két orbitálisat tojt, a tegnapit is bepótolta...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Konakiont szívesen küldök én is. Mi egyet sem használtunk. ELfelejtettem... :oops:

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!
Sajna épp csak átfutottam a ami termést,majd holnap írok.Ma csavarogtunk.De Annus neked akartam,hogy van adagolóm,A Dmben vettem,olyan 1200-ért.
Fancsi,de jó hogy jöttél!!!!Majd írok iwiwen,de nem volt időm!
Puszi!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vigantol: amikor eszembe jut, szájába csöpp... Amúgy meg ha süt a napocs, minek?...

Kép
szkitty
 
 


Csajok,
ilyen is csak velem fordul elő... meghordettem Teszveszen a kismama farmeromat, persze hetekig kutyának nem kellett - erre feltettem Vaterára is... persze kb. 10 perc eltéréssel mindkét oldalon leütötték... na ez a ciki :)

emese1979
 
 


Szofi! Vigantol -> D-vitamin, Konakion -> K-vitamin. Mindkettő zsírban oldódó, és túl lehet adagolni, valóban... :)

Kép
szkitty
 
 


Annus! Mi is készülünk Hozzátok csüt.ön -aztán majd meglátjuk, mi lesz...


Keszthely felé nem lakik v.ki? Holnap arrafelé járunk Bogyóval... ;)

Kép
szkitty
 
 


Szofi! A Vigantol a D vitamin, a Konakion a K vitamin. :) De a D-t is túl lehet adagolni, bár szerintem nem 2 cseppel. Sőt ha valamelyik babának túl nagy a kutacsa, akkor szokták is javasolni a napi 2 cseppet, szóval no para. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na mire leírtam Kitty is megírta. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Emese! Most akkor mi lesz? Kinek adod el? És mit mondasz a másiknak?

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: