Új privát üzeneted érkezett!

Puszika
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mai drukkjaim!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="bridget0801"]T írta:bridget0801ill
Mi jot csinalsz te,hogy egesz heten nem jossz :shock:
Tan csak nem keszulodsz a nagy napra :wink:
Koszi a puszis hireket :!:

Bridg,
ég is az arcom rendesen, de még 3 topikban vagyok jelen, és mire egyet végigkommentelek, az 3/4 óra...nem az időm kevés, csak keveset bírok ülni :roll: De olvasok!!!! :P És drukkolok!!! :wink:

Csoki-vani,
megadrukkok!!!!!!! :P
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszikám,
itt is 1000-rel drukk a kis Aprósütiknek! :wink:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(Rólunk dióhéjban:
Lencsi 35. héten 2574 gr :P viszont fejvégből harántfekvésbe vágta magát épp az UH-n, úgyhogy a szonográfus így nézett: :shock: majd mormogott még valami császárgyanús-at, aztán ennyiben maradtunk...)

tillidian
 
 

 
 

Sziasztok!

Puszi: ez nagggyon jó! Éljen! :D Drukk a blasztóbébikhez, de minden okés lesz, ez biztos!! :D
Progiszurit miért kapsz? azt mikor adnak?

Till, nagyon szép mérteti vannak Lencsinek :D Hátha megfordul még, ha ilyen kis ficánka :) még van öt hete!

Csoki-vani, Melánia: drukk-drukk!!

Aspirint csak a beültitől kezdjem vagy már a szurikkor is? Eszek méhpempőt, E vitamint, magzatvédőt, C vitamint, folsavat, ezeken kívül valami egyebet szerintetek?? (bár a párom már így is bolondnak néz :lol: persze azért neki is adagolom szépen :lol: )

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike: támogatásként kapom, szokták adni "többedik" lombiknál, akinél lehetséges a progihiány. Aspirint magadtól szeded? Nwm doki javaslatra? :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi, de igen, doki javaslatra, de csak hétfőn megyek hozzá és korábban arról nem beszéltünk, hogy mikor kezdjem. De egy nap már nem számít, gondolom.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Till
Semmi gond :wink: Nekem mondod 1ora mire 1topikban vegigmegyek mert en ugye az estere erkezem meg amikor mar jo sokat irtak 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok lányok!

Melánia nekem fagyikáim vannak, 3 db :D , nagyon bízom bennük, és olyan büszkék voltunk már attól, hogy mindhárman túlélték a felengedést :oops: . Mai drukkok +++++++++++++++++ Ja ma vagyok a 8. napon beülti után...

Bébike és Puszi ++++++++++++++++++++++++++++
az aspirin a méhnyálkahártya vastagításra van, úgyhogy mensi utántól már lehet szedni, úgy tudom alapból a hatóanyaga a vérkeringést javítja azaz a vért higítja (ezért javasolják 45 éves kor felett alapból is naponta, hogy ne képződjenek vérrögök és elkerüljék az infarktust). Nekem a beülti napján írta fel a doki, de én már akkor rég szedtem 8) . Viszont legutóbb az első beültim után amikor elkezdtem vérezni rögtön abba kellett hagynom (mert az még rásegít a vérzésre...).

Sok puszi! És nagyon köszi mindenkinek a drukkokat!!!

Nem tudom nem várom e meg hogy ne jöjjön meg (jaj bárcsak bárcsak bárcsak...) és csak utána megyek vérvételre (bár ezt az ötletemet még apának nem mondtam :oops: )
Vendég
 


Drukkok, babaragacsok mennek!


Bébike
Aspirint szedheted már a szurik idején is. Egy a fontos: punkció előtt kb. 3-4 nappal hagyjad ki!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!!! :P

Bébike,
aspirin protectet (most szedtem először, és orvos nem tudott róla, de pssszt!!!) a szuriktól kezdtem el szedni, tehát kb. 3. naptól, napi 1-et. A punkció előtt 2 nappal abbahagytam és a beültitől folytattam, kb. a vérvételig...nem tudom, ez is segített-e, ki tudja? :roll: :P
(én is nagyon bízom benne, hogy kiscsajom megtalálja a "kijáratot"...)

Csoki-vani,
3 fagyika, ez szuper!!! :D
megadrukkok!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bridget
:D :D :D

Puszika,
Aprósütik osztódjatok!!!! :D +++++++++++++++++++++++++++

Aki még akciós, mennek a drukkok!!! :D

tillidian
 
 


Hali!

Till
A kis ficánka. :lol: Reméljük még visszafordul!!!+++

Csokivanili
Drukk a fagyibabóknak!!!+++

Bridget
Hát ráférne már apára egy lakáseladás...egyből jobb kedve lenne. :D Ma sajna nincs neki jó mert boltoznia kell.Én nyitottam, most is lent vagyok mert felküldtem ebédelni. De aztán mindjárt megyek fel és pótolom az alvást én is. Apa is szívesebben pihenne meg szórólapozhatna is...mert a két munkatársnője halálra idegesíti azzal, hogy nincs jobb dolguk de még hétvégén is dolgoznak feszt. (Persze még senki nem adott el semmit.)

Rana
Volt végre fazonteszt :oops: (if you know what I mean. :D )

Bébike
Én is a stimu elejétől szedtem a napi egy baby aspirint.

Puszi
Kívánom, hogy szépen fejlődjön mind a 7 babótok!!!+++

Kép
vizkriszisback
 
 


Till üzenem Lencsikének hogy tessék szépen megfordulni 8) !

Krisz hát nem lehet könnyű apának ebben a lakáspiaci helyzetben. Bár most mindenkinek nehéz. Drukkolok hogy sikerüljön eladnia valamit!

Délutáni drukkadag +++++++++++++++++++ :lol:
Vendég
 


[quote="bébike4"]
írta:
bébike4Hajnoca, tényleg, voltál már dokibácsinknál mióta beszéltünk róla?


Bébike,
szánom - bánom bűnömet, de még nem. :oops: :cry:
Vagy kimegy a fejemből vagy épp megvan vagy akad valami más ami miatt nem tudunk elmenni.

13.-án utazik a párom 1 hétre Svájcba, meló ügyben.
Utána tuti mennie kel dolgozni így esélytelen egy hét szabi amikor is mennem kellene ovigyakorlatra. Október eleje max, amikor megtudjuk ezt oldani és 24.-éig le kell adnom a naplómat ... de apának 3!! nap szabija van összesen és még itt sincs a karácsony.

Szóval nem tudni mikor, de fogok menni. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jó reggelt!



Aprósüijeinkel minden rendben :D , elviszik őket szerdáig! :D Holnap délben kell telefonáljak újra, hogy szerdán mikor kapom vissza őket. :D :D :D


Köszönöm a drukkokat! :oops:

Vanili: :?: +++++++++++++++++++++++++++++++

Melania: +++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!
Nagy gratula az anyukáknak!!!!!!

Puszikám! Ezerrel mennek a drukkjaim!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

Szezsó!
Szívből gratulálok a kis Bendegúzhoz!!!

Nyulasz!
hasonlítanak rád a nyúlbogyók :!: :D :wink: nagyon szépek! :D

Skrisz!
:)
dezsina
 
 


Sziasztok!

Puszi!
De jó!!!!Aprósütik hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++

Drukkok mennek az akciósoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++

Én ma délután megyek béby juhar kukucsra. Már nagyon szeretném újra látni, 4 hete láttam utoljára.

Pusza Mindenkinek!

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Puszi szuper hírek!!! Nagyon jó hogy blasztóbabákat kapsz vissza! Tuti sikerülni fog! Puszi én ma vagyok a 9. napon (mivel az első beülti után a 7.en megjött, így ezt jó jelnek veszem... :roll: ). Talán csütörtökön megyek vérvételre (vagy szombaton), tesztelni nem fogok (nem bízom benne plusz félek :roll: )

Juhar de jó hogy látod a kis juharkádat! Ha tudsz majd tegyél fotót!

Puszi mindenkinek!

Vanili
Vendég
 


Sziasztok! :D

Puszika,
denagyonfantasztikus!!! :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vanili :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Juhar,
jó kukucskálást!!! :P

Dezsi,
szia :P

(Én folyamatosan győzködöm a Kiscsajt, hogy ugyan fordulna
már meg :roll: Azt hiszem, ezt, amit ő művel "instabil
fekvésnek" hívják: naponta többször változtatja a helyzetét, érzem is, hogy mikor fordul :roll: Most 1 bevált: bal oldalra fekszem, akkor nem tud "harántolni", így most épp fejvégben van :P de már próbálkozik megint :? )

tillidian
 
 


Sziasztok

Till már nem sok van hátra,. dobjál inkább pocifotót Lencsi lakról. :)

Dezsi voltál már terhelésesen??

Tücsi????????????

Puszi, Meli, Bébike, Csoki-Vani drukk+++++++++++++++++és sok sok babaragi.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vanili, kezd izgalmas lenni a helyzet! Egy hős vagy, hogy nem tesztelsz.

Meli, drukkok mennek!

Dezsina, lassan vége a medence szezonnak. :(

Puszika, jaj de jó!!!!!!

Juhar, hozzál képet!

skrisz72
 
 


Árnika!
áh dehogy :x :!: Most anti-baby projecten vagyok :) nem bírok erre gondolni :? nem foglalkoztat! Talán majd, ha megyek legközelebb lombikozni, akkor elötte elmegyek. de ma akarom végre lemondani a sorszámom, nem akarok menni. Majd jövőre, vagy ilyesmi :)

Skrisz!
ne is mond! 21 fokos.... :x :evil: Abba már nem megyek bele :twisted:

Puszedli!
drukkhegyek!!!

Till!
forduló-energiákat küldtem!!!! :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Puszikám, nagyon örülök, hogy teljesül a vágyad és balasztobabákat kapsz vissza, drukkolok továbbra is!!!

Árnika drága, voltam ma vérvételen, mint kiderült fölöslegesen mert mindenképpen kezdünk amint megjön a mensim (1 héten belül várom) Azért megtudtam, hogy jó a progi szintem: 13,3 lett!;-)
Puszillak!!!
Vendég
 


Tücsikém!
hanyadik napon vagy? Long protokoll lesz?
dezsina
 
 


Dezsikém, 22-ik napon vagyok! Antagonista protokollom lesz: a 3-ik naptól kapom a stimus szurikat és hipp-hopp bebabásodom!;-) :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi mindenkinek a szép szavakat!

Drukkjaim mennek lányok!Kéne az utánpótlás!
Vendég
 


Vkrisz
Meglesz az eredmenye bar ha jol tom nayron jobban megy,mint telen de ez nem jelent semmit :wink:

Szezso
Fotooooot kerunk!!!!! 8)

Till
Nyugi majd tudja o hogy mikor kell beallni abba abizonyos pozicioba :lol:

Csoki,Melania
Babaragacsok mennek :!:

Puszi
Hajra blasztobabak :!: Hanyan vannak majd ir mar meg es hany kerul vissza 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: heten vannak, hármat szeretnénk visszakapni, remélem dokibám belemegy. (3 naposoknál belement)



Vanili és Melania: Kép



Tücsi: hajrá antagonista!!!!! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hello.

puszedli:drukk+++++++++++++++++++++++++++mikor mész értük????

csoki-vanili:miújság????ragasztó++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: délben kell telefonálnom, akkor mondják meg.
Ti hogy vagytok?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszikám:megvagyok.Kezdődik a kétely időszak.Majd látjuk hogy mi lesz.Reménykedem azért és fohászkodom hogy sikerüljön.
És délben mire lehet számítani??? Még ma lesz beülti??

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!
Köszönjük Mindenkinek a gratulációkat :-)
Vasárnap jöhettünk haza a kórházból és azóta új Főnök van itthon :-)
Bendegúz amúgy jó baba, nem sokat sír, alszik-eszik-cuki pofákat vág :-)
Kép

A kórház elég gáz volt, minden energiám ráment. Szopi úgy-ahogy működik, még van hova fejlődni.

Szüléstörténetet majd megírom, egyelőre minden percemet beosztotta VALAKI :-)
(Röviden: végül elsején éjjel meg kellett császározni toxémia miatt, elszállt a vérnyomásom, fehérje volt a vizeletemben.)

Szép napot
Szezso
szezso
 
 


szezso:tündéri,ennivaló babád van! Legyetek nagyon BOLDOGOK!!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: remélem nem!!!!!! Holnap szeretném csak visszakapni őket! Azt mondják meg, hányra menjek, hányan vannak,...

Szezso: cukipofa Bende!!!!!!!! még1x hatalmas gratula! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszi:miért reméled hogy nem???

Kép
Kép
melánia
 
 


Menaia: ma ne legyen! Holnap lesznek 5 naposok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Szezso!
Aranyos Bende baba! Majd gyere amint tudsz!

Tücsök!
Hajrá antagonista protokoll!Nekem is az volt!!!! :lol:

Puszi, Melánia, Vanilia, Bébike és akinek még kell megy a drukk!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tegnap megkukkoltuk pici juhart! Fejen állva produkálta magát! Járt keze, lába,ugrált. Most 59 mm. Ma reggel meg megcsapoltak rendesen. 5 kémcső vért vettek le. Azért leültem utána váróba nehogy rosszul legyek. De hálistennek nem lettem.Ja és ma 1 hete már nem is hánytam! :D

És akkor pici juhar :D
Kép

Pusza Mindenkinek!

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Sziasztok Lányok!

Szezsó nagyon édes Bendegúz! Gratulaaa! És micsoda nézés :D . Örülök hogy végül minden szuperül alakult!

Juhar nagyon cuki pici Juhar!

Melánia köszi, megvagyok, várakozunk, várakozunk........ Puszikának blasztóbabái lesznek, úgyhogy csak holnap lesz a nagy nap!

Puszika, Melani, Bébike ++++++++++++++++++++++++++++

Bridget lehet már írtad, de meddig maradsz Magyarországon? Egy hónap már semmiség, azt már az ember fél lábon is kibírja :D . És hát ez az egész baba tervezés-várás óriási türelmet igényel, úgyhogy edződik az ember...
Vendég
 


Ja és nagyon köszi a drukkokat mindenkinek!
Vendég
 


Szezso, azta mekkora ez a kölök! :lol: Gondolom eszik rendesen. :wink: Szopiba majd belejöttök. Cicifájás is elmúlik pár hét alatt. Kitartás anyuka!

Juhar, te minket becsaptál! Nincs is levél formája a babának! Tök olyan, mint egy pici emberke. :wink: Édes nagyon!

Vanili, Meli, Puszi, Bébike, osszátok be a rengeteg drukkomat!

Dezsina, akkor jöhet a koktélozás a meleg szobában. :wink:

skrisz72
 
 


Juhar: Minijuhar gyönyörű!!!!! Gratulálok!!!!!!


Mind a 7 aprósütink megvan, gyönyörűségesen fejlődtek, eljutott mind ideáig! (ilyen még nem volt nálunk) :D Holnap 12.30ra kell mennünk Értük. Hármat szeretnénk visszakapni, remélem dokibácsi belemegy.

Köszi a drukkokat! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


SOS LÁNYOK :(

Bocsánat hogy ilyet írok :oops: , de amikor tettem fel az utrot éreztem a méhszájamat és tök nyitottnak éreztem :( . Valakinek volt már ilyen? (Beülti utáni 10. nap...).

Köszönöm ha válaszoltok :(

Vanili
Vendég
 


Szupi hírek Puszi!!! :D

(Bocsánat, még az előzőből annyi kimaradt hogy eddig teljesen fent volt a méhszájam, nem éreztem egyszer sem. Most meg lent és nyitva... :( )
Vendég
 


csoki:hát sajnos ebben nem tudok segíteni.Azt tudom,hogy nálam mensi előtt lejebb ereszkedik az egész berendezésem.Szóval remélem érted.
De te KISMAMI VAGY ÉS NE EZT FIGYELD MAGADON!!!
ragi,tapi,drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Köszi Melani, hát ez az... hogy nálam is :( .
Vendég
 


Köszi Melani, hát ez az... hogy nálam is :( .
Vendég
 


Akik Titkok-lóztak annak idején azoknak itt a folytatás:
http://www.noiportal.hu/main/npnews-7674.html

Csoki - vanilia:
Ha olyan érzés, mintha 'kovászban" nyúlkálnál, akkor az jó jel lehet.
Nekem legalábbis azt mondták, hogy olyan, mintha kovászba dugnám az ujjam. :wink: :lol:

Lehet érdemes lenne egy tesztet csinálnod.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szerintem is csinálhatnál egy tesztet.Bár én utálok tesztelni.És nem elkeseríteni akartalak.Még nem voltam kismami sose úgy hogy nem tudom hogy akkor hogy kell állnia a berendezésnek.

Kép
Kép
melánia
 
 


Vanília: én nem értek hozzá, de megérzésem szerint babás vagy! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?