Új privát üzeneted érkezett!

Hello Lányok!

Irigyelek mindenkit, aki a kicsi cuccait mossa-vasalja-pakolja-rendezgeti, épp tegnap mondtam a férjemnek, hogy végre FŐZNI akarok meg mosógépben MOSNI (minden nap kézzel mosom ki az előző napi cuccainkat, hogy ne egy rakat szennyessel menjünk haza) meg úgy egyáltalán NEM EGY ROHADT SZÁLLODÁBAN LENNI!!! Ma megint nagyon szar hangulatom van, előre is bocs mindenkitől hogy így rontom itt a levegőt, pedig ha a mai napot leszámítjuk, akkor már csak a holnapot kell kibírnom teljes egészében egyedül, aztán a csütörtök már maga a mennyország lesz :D reggel elhúzunk innen, a délelőttöt elplázázom aztán repülök a szerelmemért, ha jelt ad :D és irány haza!!! Alig várom...

Amúgy csodaszép álmom volt, kettő is, az egyik, hogy hazamentünk csütörtökön és pénteken már költöztünk is (álom, édes álom...), szuper volt a lakás és ott volt az egész család, mindenki segített. A másik, hogy megszületett a kislányom, a kórházban voltunk és minden olyan meghitt volt...és persze a kis Sophie gyönyörűséges volt!!!

Sziszkó és Bobó, de jó hogy végre Ti is otthon vagytok! Pihenjetek és semmi idegeskedés!!!

Datolya, asszem anyukám (óvónő) elküldte volna melegebb éghajlatra azt a kedves szülőt :D :D :D nem bírja ezt a fajtát, mondjuk 30 év tapasztalat és megannyi idióta szülő után nem is csodálom...szegény néha a plafonon van...

Babakocsi témához, nem nagyon akartam hozzászólni, mert mindenki maga dönti el, hogy mennyit szán erre, illetve mindenki magánügye, hogy mennyi van rá. A véleményem mondjuk az, hogy a 200 ezer Ft-os kocsi semmivel nem jobb a 40 ezres ugyanolyan funkciókkal bírónál, de nekem van ebben tapasztalatom sajnos, mert barátnőmék 180 ezres NeoNato istenített babakocsija egy nagy határ sz** volt...háromszor vitték vissza kicseréltetni rajta ezt-azt, a végén már minden új volt rajta (persze az útiköltségeiket és a kellemetlenségeket senki nem térítette meg nekik), ennyit a minőségről és árról!
Vendég
 


Hello Lányok!

Irigyelek mindenkit, aki a kicsi cuccait mossa-vasalja-pakolja-rendezgeti, épp tegnap mondtam a férjemnek, hogy végre FŐZNI akarok meg mosógépben MOSNI (minden nap kézzel mosom ki az előző napi cuccainkat, hogy ne egy rakat szennyessel menjünk haza) meg úgy egyáltalán NEM EGY ROHADT SZÁLLODÁBAN LENNI!!! Ma megint nagyon szar hangulatom van, előre is bocs mindenkitől hogy így rontom itt a levegőt, pedig ha a mai napot leszámítjuk, akkor már csak a holnapot kell kibírnom teljes egészében egyedül, aztán a csütörtök már maga a mennyország lesz :D reggel elhúzunk innen, a délelőttöt elplázázom aztán repülök a szerelmemért, ha jelt ad :D és irány haza!!! Alig várom...

Amúgy csodaszép álmom volt, kettő is, az egyik, hogy hazamentünk csütörtökön és pénteken már költöztünk is (álom, édes álom...), szuper volt a lakás és ott volt az egész család, mindenki segített. A másik, hogy megszületett a kislányom, a kórházban voltunk és minden olyan meghitt volt...és persze a kis Sophie gyönyörűséges volt!!!

Sziszkó és Bobó, de jó hogy végre Ti is otthon vagytok! Pihenjetek és semmi idegeskedés!!!

Datolya, asszem anyukám (óvónő) elküldte volna melegebb éghajlatra azt a kedves szülőt :D :D :D nem bírja ezt a fajtát, mondjuk 30 év tapasztalat és megannyi idióta szülő után nem is csodálom...szegény néha a plafonon van...

Babakocsi témához, nem nagyon akartam hozzászólni, mert mindenki maga dönti el, hogy mennyit szán erre, illetve mindenki magánügye, hogy mennyi van rá. A véleményem mondjuk az, hogy a 200 ezer Ft-os kocsi semmivel nem jobb a 40 ezres ugyanolyan funkciókkal bírónál, de nekem van ebben tapasztalatom sajnos, mert barátnőmék 180 ezres NeoNato istenített babakocsija egy nagy határ sz** volt...háromszor vitték vissza kicseréltetni rajta ezt-azt, a végén már minden új volt rajta (persze az útiköltségeiket és a kellemetlenségeket senki nem térítette meg nekik), ennyit a minőségről és árról!
Vendég
 


Sziasztok!

datolya: szép kis szülő mondhatom.... :evil: :evil: Az itteni oviban csak az idegesített de nagyon, hogy van egy klikk akik kissé lenéznek mindenkit... :roll: Nem szeressem az ilyent...

vcsibe: én nem vasalom a gyerekruhákat :roll: Viszont az összes cumó kimosva, hajtogatva a szekrényben figyel már egy ideje. :D El van zárva a lányok elől, mert folyton ott kotorásznának. De néha kinyitom és nézegetem a csepp ruhácskákat. Basszus.. jajdeszeretnékmárszülni.... :oops:

Megjártam a gyógyszertárat. A homeós cumókért holnap kell felmennem. Viszont a taknyos kölkeimnek vettem homeós megfázás elleni vackot, meg orrcseppet, vettem egy digitális lázmérőt ( ami itthon volt azt 2 hónapja nem lelem.. ), meg ottrivin baby orrszívót. Sok jót hallottam erről az orrszívóról. Eddíg a porszívósat használtam, de a gyerekek úúgy féltek a porszívó hangjától, ez meg szájjal szívható. Az elemesről mindenki csak lebeszélt. Kíváncsi leszek. Ki akartam próbálni Larán, mert nem igazán akar orrot fújni, és általában állig ér az orra, de nem hagyta. Majd Bencén kísérletezem. :D
Kéne krumplit pucolnom paprikáskrumplinak.. de nincs hozzá kanalam. :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Bocs Csajok, de akkora fos itt az internet, hogy hol van kapcsolat, hol nincs én meg nyomom a küldést, mint a hülye...! Hogy lehet hsz-t törölni? Mert ugyan a szerkesztésre ha rámegyek a kurzorral ott van, hogy hsz szerkesztése/törlése, de ha rákattintok, nem találom sehol hol lehet törölni :roll:
Vendég
 


Pattogó, nemsokára szülhetsz :D
Tesóm Dorkája is taknyos, férjem is, mint az állat. Én még tartom a frontot, nem szeretnék PONT MOST lebetegedni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Na tegnap beszereztem a homeós bogyókat, ma el is kezdem. Assszzem egy fincsi málnalevél teával kezdem.:D

Igen valóban 595 Ft volt állítólag olyan 2 heti adag, de még nem kukkantottam bele, hogy mennyi is van benne. Kíváncsi vagyok, hogy milyen íze van, remélem nem "jön" vissza rögtön. :wink:

Sziszkó:
Már éppen akartam kérdezni, hogy merre jársz. De azért csak óvatosan, vigyázzatok magatokra!

Zsrit, Bobó: Akkor most jöhet az otthoni szigorú pihenés.

Csajok:Amúgy úgy is beindulhat valakinél a szülés, hogy előtte nem volt olyan sok bekeményedése(jóslófájása)? Csak, mert (kopp-kopp):) nekem nincs olyan sok, és akkor lehet valóban nem jön Pantika október 6-nál előbb.:) Ami egyrészt jó, más részt már (=38. héttől) szeretném a karjaimban (Apával egyetemben) tartani. :oops: :lol:

Tegnap voltam vérvételen: Hááááttt a PCOS mellett ugye kellet volna tartani a diétát, de én ezt nem tettem, most a reggeli utáni cukrom 8,9 lett. Meg lett még egy pár csillagozott cuccom, amit majd mindjárt megnézek a neten, hogy mi-micsoda. A vizeletemben sok a baci, ill. laphámsejt. De így laikus szemmel nem olyan vészes, azt hiszem.:D


Anyabébi: Azt hiszem én is kiegyeznék a szülés alatti, de még a szülés utáni 71 kilóval is. Így csatlakozom az előttem szólókhoz. :lol:

Én napról napra nehezebben alszom, mert szinte már ülve sem tudok aludni annyira nem kapok levegőt, de azt hiszem mérsékelni kell a kajálást, mert inkább annyi kaja ne legyen a szervezetemben, mintsem, hogy oxigén. :roll: :wink:

További szép napot!

Üdv.: Hajni
hajnalocska
 
 


Amit kifelejtettem: azért is ment el a kedvem mindentől, mert ma reggel rájöttem, hogy valami alternatív módszert kell találni a szexre, mert nem bírom...soha nem gondoltam, hogy ÉN ilyet fogok mondani, de sajna így van :roll: :roll: :roll: és nem túl jó érzés!
Vendég
 


Nita köszi szépen az infót a kocsiról.Remélem beválik nekünk is. :D


Screen,Vcsibe Én sajnos holnap nemtudok menni pont akkor megyek védőnénihez :D ja és még JÖVŐ HÉTEN IS DOLGOZOM.


ParisEszti végre mentek haza ezt a kis időt már kibírod.
Nyugi még Nekem sincs kimosva és összerakva semmi.
Neo Náto kocsi:tudom miről van szó mert azt is Mi forgalmaztuk a babanagykerben.Szintén Olasz kocsi de amúgy nagyon jó az is csak nagyon drága.Lehet,hogy pont egy rossz darabot fogtak ki szegények.

Köszönöm szépen mindenkinek a dicséreteket.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, attól függetlenül, hogy 300 km-re vagyok, a cuccok (még a babakocsi tartozékok is) kimosva, vasalva, lecsomagolva glédában állnak és várják a költözést, bababútorok original csomagolásban szintén. Anyukám mindent megcsinált helyettem, a Drága!!! Sőt tegnap mondta, hogy elkezd főzni és fagyasztja le a cuccokat, hogy költözés után egy pár napig nekem ne kelljen. Kívánhatnék Nála jobb anyucit? (remélem felnőttként az én lányom is ezt fogja majd mondani...!)
Vendég
 


Babakocsihoz: azért 150-200 ezres tételnél ne legyen már "rosszabb darab" :roll: de nem kötekszem, csak én személy szerint a gyártóhoz is meg a forgalmazóhoz is hozzávagdostam volna...az egész gyerekcucc - dolog túl van lihegve és ebben pl. a Brendon az elsők között jár, ha tehetem nem is teszem be oda a lábam, mert árakban az elsők között járnak, de olyan bumfordi eladóik vannak, hogy csak na! Inkább az ilyenre kellene odafigyelni szerintem. Na deelkanyarodtam a témától, meg nem is akarok köpködni semmire/senkire, mint mondtam, mindenki maga dönti el mire mennyit szán
Vendég
 


Ja és Kicsike, édi a pocid!!! Tényleg nem raktál még képet!!! Nekem annyira fura, hogy Ti egy páran "még csak" 32-33 hetesek vagytok :D még boldogan terheskedtek majd, mikor mi sorban vonulunk babástul haza a kórházból :D :D :D
Vendég
 


hajnalocska kellemes íze van a golyóknak!!!!!!!!
kicsike.......szivesen:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hellóka!

Eszti: Valóban elég paprikás hangulatban vagy, ezt a pár hsz-ból leszűrtem. :lol: Csak nyugalom :)
Egyébként a szexről annyit, hogy amikor 1 hónapja mondta a doki, hogy nyilogatunk akkor én úgy beparáztam, hogy azóta csak az alternatív megoldás van :oops:
Ez van.

Pattogó: a barátnőm is vett ilyen orrszívót, hát elég bizarr látvány használat közben. Nekünk a porszívós bejött, a Barni annak a hangjára aludt, az elektromos meg valóban nem ér sz.rt sem.
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk Debrecenből,amíg Panni "olvas",addig írok.

Eszter!Nem akartalak ám letámadni,de annyira meglepődtem,hogy megláttalak.A húgommal és a barátnőjével sétáltunk,oldalra néztem,láttam egy pocakot és egy ismerős arcot.Nem voltam benne biztos először,hogy te vagy,ezért elétek kanyarodtunk....Gondoltam,max. jól beégek,ha nem te vagy.
De zavarni sem akartalak titeket,mert láttam,hogy belemerültetek a pároddal a beszélgetésbe.Most már nagyon kíváncsi vagyok én is,hogy hova költöztök!

Kórházból hazatérőknek nagyon örülök!!!!

Majd még este jövök.............

Kép
Kép
zanikó
 
 


Hello lányok!

Szisz, de jó, hogy Te is végre otthon! Nagyon vigyázz magatokra!

Kicsike, dehogy bántottál meg! Gondoltam, hogy ez a babakocsi ár téma megint felborzolja a kedélyeket :roll: De én is azt hiszem, hogy mindenki maga tudja, hogy mennyit tud költeni erre a célra, illetve mik az igényei. Mi sem adtunk volna ennyit érte, ha a nagyszülők nem szponzorálják. Minden másban igyekeztem spórolni...

Erről jut eszembe, a férjem ma reggel elhozta a lábtartós fotelt! Szuper jó! Szerintem a teszvesz-es eladó "valahonnan keletről" hoz be bútorokat, ezért ilyen olcsó. De orig csomagolásban van és pont olyan színű a pácolása, mint a nyilászáróknak nálunk. És szuper kényelmes. Babcival már vagy háromszor beleültünk ma és rögtön nyüzsögni kezdett, amint hintázni kezdtem :D

Brendon - tegnap visszavettem a náluk vásárolt kádállványt és kiskádat. Fél órát molyoltunk az eladóval szombaton, hogy melyik állvány melyik kádhoz passzol...hazavittük, majd összeszerelve a német gyártmányú állvány olyan instabil volt, hogy vizet se mertem volna a kádba tenni, nem hogy a gyereket...és láss csodát, szó nélkül visszavették, még csak azt sem kérdezték meg, hogy konkrétan mit értek az alatt, hogy instabil...pedig elmeséltem volna szívesen :evil: Ja, azért a pénzt nem adták vissza, csak egy év alatt levásárolhatom...bementem az üzletbe újra, hogy hátha találok valami értelmeset, mert csak úgy elkölteni nem akartam, de végül nem vettem semmit...

Pattogo, a gyerekeknek dáthára milyen homeo bogyót adtak?

Anyabébi, mi is cca 13 kgnál tartunk :oops:

Eszti, kitartás :wink: Szex...nekem már egy kicsit lelkiismeret furdalásom is van apa miatt, bár ő állítja, hogy a "leleményességem" neki pont megfelel, de azért jó lenne már ezen a téren visszatérni a régi kerékvágásba :roll: :wink:

[/b]

Kép
kkia
 
 


Szex, hát igen, lassan már tényleg egyre több leleményesség kell hozzá. Előre is bocs az "éhezőktől", de nálunk még működik a "hagyományos" módszer, csak a pozitúrákban kell ötletesnek lennünk. No meg én irányítok, nehogy a kedvesem nagyon bevaduljon. :oops: :D De ritkulnak az alkalmak, hiába kívánom, egyre macerásabb...
Ja, és azt mondta, hogy biztosan rá is hatással vannak a hormonjaim, de most ő sem akar olyan gyakran hancúrozni. Bújik, mint egy gyerek és boldogan ugrik, ha én kezdeményezek, de ő csak óvatosan mer.

MrsParis, nyugi, van még időd összepakolni a baba holmijait. Igazán egy hétvége elég rá...

Pattogó, te már a harmadik porontynál tartasz, nem csoda, hogy a vasalást már hanyagolod... :lol:
Ja, ha kész a paprikás krumpli, küldjél erre is lécci!!! :D :D :D

Hajnalocska, tessék jobban figyelni az egészségedre!!! :x

Kicsike, mi a fenét keresel te még a jövőhéten is a melóban??? :shock: :shock: :shock: Mit bénázik még a főnököd??? Megüssem??? 8) :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok mindenkinek a bíztató szavakat! :lol: Nagyon jólesik! :D Igyekszünk sokat pihenni! :)
Az uram meg ellenőrzi,hogy mennyit iszok naponta! :oops: :lol:
Hát lemegy úgy cirka 3 liter,ha mindent beleszámolok.Ez elég szerintetek? :roll: :shock: :shock:

Kkia!
Jól megjártátok a kiskáddal és álvánnyal,de végül is az a lényeg,hogy az árát visszakaptátok! :)

Nita!
Ez furi nekem,hogy 3-5 perces fájásokkal még a kisfiad a pocakodban van! :shock: Mármint úgy értem,hogy itt a gyöngyösi kórházban az már tuti szülés.Az egyik szobatársamat 7 perces fájásokkal vitték be a szülőszobára reggel 7 körül és 10-re megvolt a kislánya.Annyi,hogy nem folyt el a magzatvize,így burkot repesztettek neki.
Neked a magzatvized megvan még? :roll:

Hajnalocska!
Hát bizony nem feltétlenül vannak jóslófájások!Az egyik lánynak hajnali fél 4-kor elfolyt a magzatvize (hozzáteszem,semmi fájása nem volt! :shock: ) és reggel megvolt a baba.Őt császározták a magas vérnyomija miatt.Ja és képzeljétek ott állt szegény az ágya mellett és csak úgy ömlött belőle a magzatvíz,mintha pisilne.Nem tudom mennyiségre mennyi egy átlagos magzatvíz,de szerintem vagy 2 liter kijött belőle. :shock: Szegény,nagyon megijedt hirtelen,azt se tudta,mit csináljon.Először azt hitte,hogy bepisilt,el is szégyellte magát. :oops: :roll:

Amúgy úgy vettem észre,hogy itt nagyon figyelnek a kismamikra abból a szempontból,hogy ha már a 40.-ik héten mész vizsgálatra és jele sincs,hogy szülnél,akkor is befektetnek.És ha semmi sincs,kivárják a 42.-ik hetet.Bár ez ritka.Általában a 40-41.-ik héten megszületnek a babák.Kevés a koraszülés.Viszont sok a császár. Ha magas a vérnyomid akkor tuti császároznak.

Datolya!
Mi volt a védőnéninél? :)

Málnalevéltea:Barinőm azt mondja,hogy nagyon sz@r az íze! :shock: :? Mondjuk ő nem rak bele semmilyen ízesítést.
Nektek ízlik?És ízesíteitek édesítőszerrel vagy citromlével?

Betty!
Megnéztem a gmailen a rajzodat! :lol: Hát elhiszem,hogy nagyon sajnálod!Nagyon szép még így is,hogy nincs kiszinezve!Hátmég ha kilenne! :lol: :lol: :wink: Tényleg kár érte! :cry:

Kicsike!
Nagyon édik a kis rucik és a cipőcskék! :lol: Szép nagy poci! :)

Dobok egy pár képet a babasarokról és egy pociképet,friss mai! :lol:

Kép Hordozó,sport,mózes :-)

Kép Maga a járgány :-)

Kép Kiságy

Kép Kiságy + pelenkázó

Kép Játszani is kell :-)

Kép 32hé t+ 6nap

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


kkia: A megfázásos tünetekre CORYZALIA. :) Most adok nekik először. Kíváncsi leszek.

sex: nálunk is megy még a hagyományos, csak nagydarab vagyok, nehezen mozgok, gyorsan kifulladok. :roll:

vcsibe: 15 perc és nyithatod az ablakot :D

Most telefonált apus, hogy maradt még üdülési csekkünk, valami kalandparkot keressek, és akkor a sógoromékkal elmennénk. Valaki volt már ilyen helyen?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sziszkó: szupik a cumók. És milyen szép kockahasad van. :D :D Szép a pocak. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó: Nekünk a Coryzalia tavaly bevált a gyerek náthájára :)

Sünci: vagy akinek Graco hordozója van, dobjon már fel egy képet huzat nélkül, mert leszedtem róla és alatta a hungarocellt betétet ami nem fix nem tudom, hogy kell visszarakni :shock:
anyabebi
 
 


Sziszkó! Jók a képek! Olllyan szép ez a kocsi :wink: , hát még ha benne lesz a gyerek :)
anyabebi
 
 


Pattogó!
Köszke! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De hol látsz Te kockákat? :lol: :wink: Ja vagy úgy,már értem!Egy jó nagy kockát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyabébi!
Neked is köszi! :lol: :wink: Hát már én is tolnám az időt,hogy benne legyen a babó! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Pattogó, ablak nyitva! :)

Sziszkó, nagyon fullos a babaszoba... Hiányzik még egyáltalán valami?

Kalandpark? Mi a Mátrában voltunk az Oxygen Adrenalin Parkban: http://www.adrenalin-park.hu/
Mondjuk én monti versenyen voltam, szóval a parkból sokat nem láttam, volt enélkül is kaland. 8) :D
És Szilvásváradon is van hasonló, de mivel oda is csak bringázni járok, csak az Adrenalin pályán mentem végig.
http://www.kalanderdo.hu/
És Visegrádon is van még egy, ott van bobpálya is! http://www.bobozas.hu/visegrad/bemutatkozas.php
http://www.canopy.hu/index_hu.php
Ez az utóbbi fantasztikus volt!!! (ezt ki is próbáltam, miután évekig szemeztem vele a monti pályáról)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Szisz, Bobó, Zsrit! Örülök, hogy már otthon vagytok! Jobbulást, pihi!

Csak az Uh-t írom, aztán robogok vissza takarítani. Férjem most csinál mindent. De olyan ügyes :) Javítgat, ragasztgat, stb...

BPD:79
AC:290, FL: 66

ÉS....1949 g :)



Holnap jövök!
Szisz! Írok majd privit is!

Pussz!
Vendég
 


Sztecsi, szép nagy baba... :D


Huh, beleolvastam néhány topikba... Akad itt néhány olyan egyszerű csaj, mint a faék. :lol: :lol: :lol:
Legszívesebben piros tollat ragadnék, hogy kijavítsam a helyes(helytelen)írását. Amiről meg írt... :lol: Jaj, biztos gonosz vagyok, de a lábmérete nagyobb lehet mint az IQ-ja...
Jobb, ha csak ami topikunkat olvasom... :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziasztok!!!!

megint csak villámlátogatás lesz...képzeljétek valahol itt a környéken nagy tűz lehet, mert már több mint egy órája hallom a repülőket, a tűzóltó szirénákat és a füstöt is lehet érezni. Biztosan sokan láttátok a tv-ben milyen nagy tüzek voltak Athén környékén. Két éve volt a legdurvább, amikor meg is haltak vagy 70-en!!! De amíg nem látszik ide, addig nem félek...

Sziszkó: hurrá!!!!de jó,hogy otthon lehetsz már!!!!!!!!! Jól tetted,hogy bementél a kórházba, ezek az útolsó hetek igazán veszélyesek, semmit nem szabad a véletlenre hagyni!!! Csodálatosan szép a babasarok, a babakocsi, a hordozótok, a kiságy..minden minden minden!!! nekünk még mindig a padláson van a kiságyunk és van ugyan hordozónk is (chicco), de lehet, hogy kunyizok majd egy mózeskosarat otthonról, mert ugye jönnek apuék is a szülésre, vagy utána pár nappal és akkor tudnának hozni egyet ajándékba. A kisfiamnál a babakocsi teteje volt a mózeskosár, de iszonyúan nehéz volt. Abban cipeltük vagy 1-2hónapig (orvoshoz pl.), meg amikor lent volt dolgom, abban csicsikált őkelme mellettem. Szóval azért praktikus volt, csak ne lett volna olyan nehéz!!!
Köszi a dicsit neked is a rajzaimhoz. Írtam a lányoknak is, hogy már nem bánom annyira-így is szép Iliasz szobája ahogyan kifestette apa. Szép kék szinű. Max.majd rakok valami képeket a falra.
pattogó: gyógyulást a betegeidnek!!!!!!! azthiszem az én kicsim is náthás egy picit-főleg éjszaka tud megfázni,mert lengén öltöztetem és kitakarózik. Napközben itt kánikula van, este pedig lehül a levegő vagy 5-6 fokot.
Ja, nem egyszerű pénzeket kérnek el itt az orvosok, de sajnos nincs más választásom, ki kell fizetnem őket. Csak a kórházban lenne ingyenes, de oda meg nem megyek, mert félek a vírustól (az itteni kórház tele van vírus fertőzöttekkel) na meg sokkal macerásabb a dolog és órákat vársz mire bejutsz.

Lányok, van valaki köztetek, aki az egész terhesség alatt csak kismértékben hízott?? Én a 7-dik hónapig +4kg voltam , majd lefogytam 1-et és csak mostanra sikerült visszahíznom fél kg-t. Normális ez?? Persze valószinüleg a "diéta" tehet erről, bár azelőtt sem ettem "túl sokat"=odafigyeltem arra mit eszem. De most ez a 3,5 kg olyan kevésnek tűnik, s attól félek nehogy baja legyen a kicsi lányomnak!! (bár a legútóbbi mérések szerint majdnem 2 kg volt, ami szerintem normális testsúly!!) A kisfiammal 6 kg-t híztam és teljesen jó súllyal született: 3160g-al.

közben hallom a szobából a kicsim hangját: ma-ma!!!!

szóval megyek!!!!

sok puszi mindenkinek
betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Kicsit bekukkantok. Visszaolvasnom képtelenség :cry:
Gyönyörűségeim folyamatosan igényelnek :lol: :wink:
Még kicsit szét vagyunk csúszva, a császár után még én se vagyok tökéletes (vagy sose voltam az :wink: )
Bébik gyönyörűek, nem tudok betelni velük :lol: :lol: :lol: :lol:
Szopival vannak gondjaink, nincs annyi tejem, hogy 2 gyereknek elég legyen...Kapnak tápszert is...
Vendég
 


Anyabebi, ne csodálkozz! Nagyon tele van már a nemlétező tököm! Csoda, hogy eddig bírtam és "csak" az utolsó nap előtt borulok ki teljesen :roll: amúgy sem vagyok egy türelmes típus, 8 hónapos (pár nap múlva 9) terhesen meg pláne! Az egyedüllét sem tesz jót és úgy érzem minden összeesküdött ellenem...ma pl. elvittek az orrunk elől egy szuper lakást :roll: úgyhogy fejvesztve rohantam a net elé lakást keresni, de aztán meg itt msn-ezett egy hülye kis p***a és leterhelte úgy a hálózatot, hogy én már nem tudtam :roll: holnap szerda és még nincs lakás! Legkésőbb vasárnap meg költöznénk...na ez elég ok az aggodalomra??? Emellett marha fáradt is vagyok, a végét járom...

Anikó, ne hülyéskedj, én tök örültem Neked, csak meglepődtem :D nem gondoltam, hogy pont itt fogok találkozni valakivel a topicból!!!

Szex: nekem pont az a bajom, hogy nagydarab vagyok, nehezen mozgok és emiatt kellemetlenül érzem magam, illetve most már féltem a babát és nem tudok úgy koncentrálni. Meg nem érzem túl szexinek magam így :roll:
Vendég
 


Szisz megvan még a magzatvizem...........nem voltak iszonyat erősek a fájások....nevettem vígan...... :)
gyönyörű a baba szoba!!!!!!!!!!és szép a pocakod is!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Betti én +5 kg-nál tartok a 9.hónapba....... :oops: :)

Twinsmomma majd belejöttök......nem lehet könnyű két picivel!!!!!

végre én is letehetem a hátsóm..........fél 4-kor elmentem a gyerekért az oviba.....utána elmentünk a zöldségeshez.......hazajöttünk beindítottam a mosógépet......majd nekiálltam főzni.....karfiolleves+rántott csirkecombok rizzsel.......holnapra csak a vasalás marad.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
Kisbéka1.


Kép
Kép
Kisbéka2.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Twins, nagyon szépek!!! Milyen picurok!
Vendég
 


Sziasztok, bekukk!!! :D

Nemsoká visszaolvasok és írok! :D

tillidian
 
 


Twins, gyönyörűek :)
pocok001
 
 


Andi! Gyönyörűek a babák, de tényleg. Olyan furi, hogy még alapból ekkorán még a pocakunkba van a baba, a Tieidben meg már mi is gyönyörködhetünk.:D
hajnalocska
 
 


Atyaég, mennyit írtatok! :shock: :lol:

Twins,
álomszép babócák!!! :D :D :D

Nitácska,
hogy csináltad ezt a +5 kilót? Irígy-irígy!!! :oops: (én +14 kg, és holnap kezdődik még csak a 9. hónap, bár akkor már nem szokunk hízni, oksa? :wink: )

Paris,
kitartás!!! :oops:
(szex már nálunk is storno, innentől kibírjuk!)

Betty,
szerintem normális a kevés hízás is! (Anyum velem 12-őt, öcsémmel 22 kilót hízott, ebből sok rajta maradt. Hugommal 74ről indult és csak 4 kilót hízott! Én előzőleg is, most is 14et. Előzőleg 46-ról indultam, most 48ról)

Vcsibe,
igen, más topikokon én is le tudok parkettázni a hozzászólásoktól :lol:

Sztercsi,
szép nagyok vagytok! :wink:

Sziszkó,
de jó, hogy kint vagy! :D És szuper a babaszoba!!! :D

Kórházi cucc:
én csak akkor rakom össze, ha elkezdődnek a fájások :wink: Útálok bőröndöt kerülgetni :lol:

Hajnalocska,
irgum-burgum, tessék azonnal diétázni!!!! :evil: (Mi Süncivel és Bettyvel végik kínozzuk magunkat, Te meg itt éled világodat?! :oops: :lol: ez a cukor nagyon magas, vedd komolyan!!!
Miért akarsz Te a 38. hétre megszülni? :roll:

Most ennyi, megyek altatni, de jövök még! :P

tillidian
 
 


Andi
Gyönyörűek a fiúk-lányok!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Kéépppeet méég!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jajj,elszállt amit írtam.......................

Na még egyszer:
Betty,súly miatt szerintem ne aggódj.Nekem is 5-6 kg sikerült eddig,de egész nap rohangászom a gyerek után,nem is csoda....

Sziszkó, a babcuccok álomszépek,főleg a kocsi!!!

Kicsike,csini pocak!!

Twins,gyönyörűségesek a babáid!Van segítséged?

Kép
Kép
zanikó
 
 


istenem de édesek a kis békák!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Till fogalmam sincs hogy csinálom......talán a só miatt.......miniáis sót használhatók a vesém miatt.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok:)

Most en is csak gyorsan reakciozom mert keso van mar :(

Twins:
Babok meghatoan szepek es aranyosak! :D Annyira edeesek!!!!

sziszko:
csucs a babaszoba. Allati jol nez ki a kek pelus asztal! Es a bordo fal nagyon kiemeli a tobbi szint! (anyunal ilyet csinaltattunk es imadja o is) A kisagy szinei is nagyon tetszenek, szoval tuti az egesz, nagyon harmonikus.

HIZAS: a dietam miatt en is csak 5 kilocskat hiztam, de a baba OK, tehat nem kell aggodni ha nem jott fel valakinek tobb kilo. :)
Ha a baba OK akkor minden rendben van. :)

SEX: nalunk fogantataskor volt az utolso alkalom........ nekunk lassan szakkonyv kell hogy tudjuk melyik veget hova kell majd dugni a dolgoknak. :D:D:D:D

Vigyazzatok magatokra nagyon, foleg a korhazasok, de a tobbiek is.

En most passzivabb leszek par napig lanyok, de amint tudok olvasok!

Puszka es joejt mindenkinek !!!!!!!!!!!!!!!

sünciboglya
 
 


Twins
Gratula a csodaszép kicsikékhez :lol: :lol: :lol:

Zsrit, Sziszkó, Bobó

Tök jó, hogy otthon vagytok és nagyjából minden OK :D

Betty
Bizti szép a szoba így is, ahogy apa kifestette 8) Szerintem se aggódj a kilók miatt, ha csak a pocira híztál az tökéletes :D

Screen
Csomót gondolkodtam ezen a cikken amit küldtél...hát igen, mint a telekvásárlás a Holdon...de mégis az a véleményem, ha kicsi haszna is lehet már megéri, főleg az a kedvezményes csomag amit mi kötöttünk.. Ráadásul a cikk 2002-es ha jól láttam, és a tudomány 5 év alatt is rengeteget fejlődik, főleg ezen a területen. Egyébként nem igaz, hogy mindennel biztattak, korrektül tájékoztattak, jelenleg mire használható. De biztató kutatások folynak....

Ja a vérnyomásod miatt szerintem azért konzultálj a dokival, vagy a védőnővel. Vizeletedben ugye nem volt fehérje?

Csajok
Jól emlékszem, hogy valakinek magnézium pezsgőtablettától volt hányingere??

Most két napra még elutaztunk apával elkölteni az uccsó üdülési csekket - szuper kis kastélyszállóba- lehet nem vagyok normális így a 37. hét magasságában :shock: :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Minden elszállt, amit másodjára írtam :twisted:

Nehari, nem írom le mégeccer, de Mindenkit pusszantok! :D

(Elvileg természetes úton szülő "kolléganők", mindenkinek befordult már a babája?
Holnap 36. betöltött hét, Lencsi keresztben :? Kezdek aggódni :oops: )

tillidian
 
 


Sziasztok :)

bocsi, lehet hogy én vagyok béna de így hogy nem voltam 2 hétig jó neh éz elkapni a topic fonalát 8)

köszi a kedves (vissza)fogadtatást :)

néztem a témákat -
Eszti :) - hát nem csodálom a sz@r hangulatod, az utsó hónapra nem ezt kívánja már az ember ...

szex - na ez az egyik fő depi témám, valahogy egy kicsit sem érzem már szexinek magamat egy ideje ami a kedvemet is megnyírbálta úgyhogy nálunk most nem dívik a lepedőakrobatika...
amúgy lelkiekben rágódom ám rajta - de a párom azt mondta hogy szerinte ez most egy természetes állapot és neki sem pont non stop ezen jár az esze ...

Őzike :)

irigy irigy - de jó utat! érezzétek jól magatokat :)
bátor vagy hogy még utazgatsz :)

Betty :)

a súly miatt sztem se aggódj! inkább örülj hogy ennyivel megúsztad :) - most őszintén épn szívesen lennék súlyban a helyedben :D :D
... a baba "elveszi" ami neki kell, szóval biztos hogy szépen nő

Andi :)

babák irtó helyesek!!! csoda hogy van időd egyáltalán benézni mellettük ... ügyik vagytok! :)

Sziszkó :)

Gratula a szobához!!! Nagyon kis tip-top :)
Örülök hogy jól vagy és haza jöhettél ... pihenj sokat!!! :)

Pattogó :)

Jobbulást Nektek! :)
kiváncsi vagyok mi lesz a homeoval a tapasztalatod ... nálunk a takony köhögés orrfolyás és esetenként fülfájás állandó őszi téli program :?

Csibe :)

Te úúúgy pörögsz mint az állat ... legalábbis én a hszeidből ezt érzem :D
- csodálom az energiádat !!! rád tört a fészekrakó ösztön :D főleg ha már fogpiszkálóval takarítod a mosószer adagolót ....
Hú bakker Nálunk azért lenne ez-az ami feltünőbb - ha van kedved Nálunk is körülnézhetnél ... :lol: :wink: :lol:

Rólunk csak annyi :
- sokat van sz@r kedvem és sokszor rám tör a rettegés hogy hogy a francba fogok megoldani három gyereket
- ezért néha szt sem tudom melyiket szeretném jobban ha már megszülnék vagy ha még pár hónapig nem :lol:
- plusz elegem van a betegségből, az elmúlt másfél hónapunk nonstop betegeskedésről szólt ... fiúk is én is mindent de mindent elkapunk és fogalmam sincs miért .... szedünk vitamint, immunerősítőt, homeopátiát és mégis ... vmi tippetek nincsen? miért lehet ez?

R

Kép
zsrit
 
 


mellékelek egy képet a babaszobánkról ...
kövezzetek meg !!! de én két fiú után most aztán csajosra vettem a figurát ... :lol:

Kép

Kép
zsrit
 
 


Köszönjük!

Látom, alakulnak a babaszobák :lol: :wink:
Nálunk már megtörtént a beköltözés :lol: :wink:
Kicsit hangosak, kicsit össze-visszák a lakók, de imádom őket :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért ti ne kövessetek még minket!

Kitartást!

Próbálok be-benézni!
Vendég
 


sziasztok!

Twins: rakj még képeket! :lol:

Zsrit: nézd meg a patikában a Vironal cseppeket (homeos -tehát nem mindenütt lehet kapni)- a fiúknak tuti jó lesz. Baromi drága, de eddig csak ódákat hallottam a családban a hatásáról. Azt viszont kérdezd meg, hogy terhesen lehet-e szedni, bár ha homeos akkor gondolom igen. Erről nincs infóm.

Rólam csak annyit, hogy készen vagyok az összes vérvétellel és uh-val. Már csak várunk, .... és közben NST.

Till: szerintem ne aggódj ezen a befordulós témán, mire elindul a szülés biztosan befordul a kicsi.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Pattogó,
http://www.kalandpalya.com/

Twins,
gyönyörűek a babák, komolyan. Olyan jó lehet neked
:wink: :lol:

tegnap este megint az egekbe ment a vérnyomim, felhívtam a szülésznőt (doki szabin) és mondta, h ha egy óra múlva is magas az érték, akkor menjünk be a kórházba. Párom focizott, így apukám vitt be.
Csináltak egy CTG-t és megmérték a vérnyomit, ott 133/78 lett, ami tűréshatáron belüli.
De a fülem még mindig feszít :twisted: Mingyá összeszedem magam és elmegyek veszek egy normális mérőt.
Nagyon idegesít amúgy a téma és horror sztorikat olvastam a neten a praeeclampsia-ról.
Már én is úgy érzem, h inkább szülessen meg Maszatka, minthogy valami baja legyen... szóval bedepiztem.
A CTG-n volt egy csaj, akinek 35. héten elkezdett folyni a magzatvize, egy másik, aki túlhordta, meg iszonyat csúcsforgalom volt, mindenhol szültek, tolták a műtőbe császárra az egyik kismamit, szal nem unatkoztak.

Kép
screen
 
 


Őzi,

én lemondtam az őssejtről. :oops:
De teljesen igazad van.

Múlt pénteken voltam laborban, még nincs meg az eredmény (majd most pénteken), így nem tudom, h a vizeletben van-e fehérje :shock:

Kép
screen
 
 


Jó reggelt csajok!!!

a kisfiam még mindíg alszik és már kitakarítottam a fél lakást....most már csak főzni kell, de úgyis valami egyszerűt alkotok majd!!!
Twins: gyere, amennyit csak tudsz, hagy lássuk azokat a csodálatos babákat!!!!!!!!
megnyugtattatok a kg-kal kapcsolatosan, már nem parázom rajta annyira-végül is eszem én, de keveset sokszor és én is egész nap rohangálok a kicsim után, mint Te Zanikó!!!A baba meg biztosan jól van odabent, sokat hancúrozik,meg a méretei is normálisak a legutsó vizsgálat alapján.
Nita: akkor Te sem vitted túlzásba a hízást!!! :D

Zsrit: teljesen megértelek. Bár én csak a második babócát várom, néha én is felteszem magamnak a kérdést valyon hogyan bírkózom majd meg kettővel? Iliasz még kicsi,illetve érzékeny korban van és nehéz vele még most is, hogy itt van a kistesó a pociban. Majd meglátjuk. Ezek az élet kihívásai és abban hiszek, hogy mivel segítségem nem nagyon lesz, osztonosen majd úgyis megoldom a dolgot egyedűl is. (valami baja lett a gépemnek és nincsenek a betűk ahol lenniuk kell.)
Szegénykém, ez a betegség is teljesen kikészített, de gondolj arra, hogy hamarosan megérkezik a kislányod és minden problémádról megfeledkezel majd!!!!!! A kisszoba nagyon nagyon szép, úgy irigykedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziszkó nagyon szép a babaszoba,szuper a járgányotok és a poci is jól néz ki. :D

Sztercsi szép babaméret :D

Betty Én is 5kg.-ot híztam eddig,ma megyek 1-re védőnénihez és akkor ismét megmér.Már kíváncsi vagyok.

Sünci csak emlékszel majd rá,hogy mit hova kell tenni :wink: :D


Zsrit a rózsaszín szoba valami csodálatos.Nekünk az egyik szoba rózsaszínre van festve úgyhogy a következőnek kiscsajnak kell lennie. :D :D

Andi gyönyörűek a Babáid.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Őzi, ha Te nem vagy normális, akkor én mi vagyok??? Mindjárt betültöm a 36-ot és 300 km-re vagyok otthontól, ahova ugyan holnap hazamegyek, de 2 napra rá elköltözünk (ha minden jól megy) újabb 100 km-re :roll: :lol: :lol: :lol: már csak röhögök magamon!

Zsrit, babaszoba gyönyörű!!! Nekem első baba, mégis full csajos lesz minden :D :D :D pink, rózsaszín, pillangós, virágos :D

Éjszakám extra szar volt, talán ha 2 órát aludtam egy huzamban, sokat mondok. Délután azt hiszem jósló fájásaim voltak, ezen idegeskedtem, meg a többin, amit tegnap leírtam :roll: biztos emiatt nem tudtam aludni. Mai napom az UTOLSÓ itt, úgyhogy sokkal jobb a hangulatom :D :D :D bár a lakáskérdés még mindig aggaszt, de hát eddig is megoldottunk mindent, most is meg fogunk, Toffee-val meg tegnap megbeszéltem, hogy LEGALÁBB 2 hetet még bent kell maradnia, akármennyire nagy kislány is már :D (néha úgy érzem, nem ott fog kijönni, ahol kellene, hanem az oldalamon :roll: ) ráadásul innen HETI NEGYED KILÓT HÍZIK!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: