Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

betty615
Szupik a táblák! :)

Kérdezhetek? Mi az a dpo?

Szép napot mindenkinek!!!
gtunde75
 
 


Tyű, hát érdekes sztorikat lehet itt olvasni a teszteléssel kapcsolatban.

Edi, hogy lehet, hogy csak a 8-9. héten mutatott pozitívat a teszt először? A Hcg a beágyazódáskor kezd el termelődni a szervezetben, és néhány nap múlva már eléri azt a szintet, hogy kimutatható a vizeletteszttel.
Amikor még próbálkoztunk a babával, rengeteg cikket olvastam a neten a fogamzással kapcsolatban, és több helyen is megemlítették, hogy a biológiában nincsen 100%. Azért ez nagyon jó! :D

Volt olyan cikk, amely meg azt írta a tesztelésről, hogy ha elmarad a menstruáció, jó egy héttel utána mutatja csak ki a teszt a terhességet... kicsit nincs ez a teszt lemaradva valamiről? 1 héttel a menstruáció után?? Akkor már én is sejtem, honnan fúj a szél...
Vendég
 


Tündi:

DPO = days postovulation, vagyis az ovuláció utáni napokat jelenti.
Vendég
 

 
 

anyci

"Amúgy én is mindjárt bogyószedés abbahagyása után egy hétre teherbe is estem"

Ezen a mondatodon gondolkozok tegnap óta...eccerűen nem értem, hogy ez hogy lehet. Ha abbahagyom a gyógyszert, akkor 3 nap múlva jön meg, és csak utána kezd érni a pete... szóval nem vágom... :roll:
[/b]
gtunde75
 
 


sellon

Köszi!!!! :oops:
gtunde75
 
 


Csajok! Abban tud valaki segíteni, hogy a Fertility hőgörbémet hogyan tudom megosztani?
gtunde75
 
 


Felmész a fertire Tünde, és bejelentkezel.
A fejléc alatt vannak kis négyzetekbe irományok, rányomsz a home page setup-ra, és ott mindjárt a legfelső a hivatkozás címe.
Kimásolod, és beilleszted az aláírásodba. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Lányok!

Mostanában nem jelentkeztem, de szorgalmasan olvastalak titeket....de ebben a pár napban nagyon.nagyon elfáradtam....
A gyerekek a suliban totál leszívnak.... :roll:
Velünk minden ok...már nem fáj a pocim, most elkezdődött az émelygés...már 3 napja tart....csak akkor nincs ha eszem valamit, rágcsálok, vagy gyümilét iszom és utána kb. 30-60 percig jól vagyok... :roll:
De büszkén viselem, mert tudom miért van :lol:

Az első tesztem nekem is nega lett, de azt még nagyon korán csináltam, ezért nem is írtam meg ide... :wink: de nem bírtam magammal...
Nem keseredtem el, mert továbbra is éreztem a tüneteket...
A következőt viszont csak a mensi elmaradása után 3 nappal csináltam meg...és akkor látszott a második csík is :lol:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner, örülök, hogy jelt adtál magad(tok)ról!
az a jó, ha vannak tünetek és aranyos, ahogy írtad:"büszkén viselem" :)
nekem nincs már semmiféle terhes tünetem, csak menzis :cry:
Szép napot, pihenj sokat!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


http://www.fertilityfriend.com/home/29b163


hehehe!

ez már akkor megvan..., ok, de van itt ebben a fórumban vmi automatikus aláírásféle? vagy minden egyes hozzászóláshoz ezt be kell másolni?

gondolom Ti se másolgatjátok vagy szúrjátok be minden egyes alkalommal a vonalzókat, stb...
gtunde75
 
 


Tünde, a profilodban tudod az aláíráshoz beilleszteni ugyanezt, akkor minden hozzászólásod végén látható lesz

réka80
 
 


okok :D megtaláltam :D
kicsit fura még nekem ez a fórum, de majd megszokom :)

Kép
gtunde75
 
 


Ügyi vagy Tündi :!: :wink:
Majd megszokod, először nekem is fura volt, és ha nem tudsz valamit, akkor úgyis segítünk.. 8) :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na vettem 2 tesztet. Az egyiken az van, hogy már 10 napos terhességet kimutat a nap bármely szakába, úgyhogy most nagy a kisértés, hogy megcsináljam e? :roll:
Ti mit gondoltok?

Kép
Kép
susytunder
 
 


susytunder

Én biztos nem bírnám ki, hogy ne csináljam meg... :)

Kép
gtunde75
 
 


Suzy, nekem is volt ilyen tesztem! :roll:
Szerintem igen, Én sem bírtam ki szombatig, ahogy közeledett az időpont, egyre jobban nem bírtam már várni!Ez tiszta őrület nem :roll: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Megcsinátam, nem bírtam várni.

És egy fehér csík van ott ahol pirosnak kellene lennie. valakinek már volt ilyen úgy emlékszem, most akkor mi van? Tisztán látszik egy fehér csík. Mindjárt megpróbálom kint a napon lefotózni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Én még ilyet nem is láttam :roll: :?: és nem is hallottam :shock:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Susy, Anitánál volt ilyen, neki később be is színesedett.
Lássuk a képet, sikerült megcsinálni?

réka80
 
 


Nem tudtam lefotózni, mert nem látszik a képen semmi.
Így most várok, közben pedig rá jöttem, hogy nagyon hamar van még. Majd egy hét...
3 órát aludtam Kristóffal. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


susytunder, nekem is olyan volt az első! van ott egy kicsi hcg, csak még nagyon pici. sztem egy-két nap múlva csinálj egy másikat!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


mi lenne, ha rúzsaszínnel írnék? :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


ó vagyis rózsaszínnel. :D de nem tetszik

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita, Gyúrunk a kislányra miiii? :wink: :lol: :lol: :lol:

réka80
 
 


Réka, neeem. fiú lesz. :)))

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Suzy
Annyira vártam azt a képet... :wink: :roll:
Drukkolok, hogy erősödjön és színt váltson!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anita, emlékszem nálad volt a szellem csíkos teszt!!! :wink: :roll:
Azóta csináltál már másikat?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ma mindenki délutánra jól eltűnt!?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én vagyok errefelé Zsu, csak nem tudok erre reagálni.. :roll: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
akkor jó, csak olyan furi, hogy hirtelen annyira sokan lettünk és sehol senki!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty, szerinted se várjak pozitív tesztet, ha a 14.dpo-n negatív?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tünde,bocsi nem jól írtam mert először volt a mensim és utána egy hétre lettem terhes :oops:

Zsu én azért még drukkolok!

Suzy tesztekre kíváncsi vagyok :wink: 10-est sehol nem fogsz kapni,max ha rendelsz onnan ahonnan Bettyvel mi is rendelünk teszteket.

Betty,szupik a táblik! :D

Csajok köszönöm aranyosak vagytok!

Iner itt is szia! :lol:

Edi,Anita,Réka puszi nektek!

Ne haragudjatok ha nem mindenkinek reagáltam csak ma fáradt vagyok nagyon és nem maradt meg minden a fejemben :? Pótolok majd mindent :wink:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Ma hőstettet hajtottam végre :)
Erőt vettem magamon, és elmentem fogorvoshoz... :)
Ki se merem mondani, hogy mikor voltam utoljára :oops:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de anno az iskolafogorvosok egy életre megutáltatták velem ezt a témát.

Fogászatfóbiám van.

Szóval ahhoz képest, hogy milyen rég... azt mondták naon szépek, két kicsi lukat kell tömni, leszedik a köveket, és pikk-pakk túl vagyok rajta... pénteken megyek, és már nem félek!!! :P

Tök örülök magamnak :D

Kép
gtunde75
 
 


Anyci, köszi ari vagy!pihend ki magad!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tünde nagyon bátor voltál!Én is ilyen voltam és mára már néha hősnek érzem magam,hogy elmerek menni fogdokihoz :wink:

Kép
anyci
 
 


Igen, régen nekem is volt rossz tapasztalaton az iskola fogászatról, de azóta ez már megváltozott!
úgy tud az ember ilyennek is örülni, ügyi vagy és bátor!!!
El fog múlni a fóbia, csak sűrűbben kell menni!!![/color]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:52-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na lányok ma előbb lelépek mert még eltűnik a számban a monitor :? :shock:

Jó éjt mindenkinek!Holnap előbb jövök majd és talán frissebben is :roll:

Kép
anyci
 
 


Anyci, jó éjszakát!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anyci
az előbb már láttam, hogy itt bujkálsz valahol...azt hittem megint csak lapúúni akarsz :lol: 8)

Zsu
Én nem mondom, hogy még feladd...míg nincs piri, van remény tudod... :wink: Ne add fel :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, értem Én, csak mégsem olyan erős ez a reménykedés bennem!!! :oops: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


anyci

ok, így már belefér :) bocsi, nem kötekedni akartam, csak nem értettem, hogy hogyan lehet... :)

most már kezdek én is kíváncsi lenni... vajon összehoztuk a törpét?

Kép
gtunde75
 
 


Zsu
jah, a másik oldalon én is könnyen állnék a fogászaton :lol: 8)


Tünde
ügyi voltál :!:


Hát akkor Anyci
jó éjt neked :!: Azért a monitort ne kapd be, mert holnap nem tudsz írni :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


suzy, igen csináltam, halvány zebrás! :) hétvége körül csinálok mégegyet, és olyan 23-a körül szeretnék dokihoz menni. (ha addig nem jön meg. mert annyira nem élem ám még bele magam)

gtunde, akkor példakép vagy a szememben, mert én inkább 20xmegyek vissza szülni, mint egyszer elmenjek a fogorvoshoz.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Mindenkinek köszi!!!

Vállon is veregettem magam!!!

Jaaaah, és azt még nem is mondtam ám nektek, hogy egy hete nem dohányzok!!! :lol:
20 év után!!!

Kép
gtunde75
 
 


gtunde, én szombat óta nem :D kemééééény :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita, Hogy bírod?

Kép
gtunde75
 
 


Betty, hidd el Én is sokat szoktam a székben ülni betegként!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tünde, nagyon helyes, kitartás!!!
Anita neked is!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


tunde, a vasárnap volt a legrosszabb, tegnap már jobban, ma meg csak be-bevillan, hogy rá kellene gyújtani. Inkább akkor rossz, mikor valami olyasmit csinálok, amikor mindig cigiztem is. pl reggeli, ebéd, vacsi után, Kende alvása alatt. de kibírom. simán.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


gtunde, és Te? hogy bírod?

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?