Új privát üzeneted érkezett!

Tünde
Na akkor elárulom neked, hogy Joli szintén fogigátló elhagyása után elsőre terhes lett. Ugye lányok? :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Már megint laptető....:shock: namegyek a patikába veszek egy tesztet. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Gondolod? :o Na akkor ezt szakértsétek meg :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 81600_.png
gtunde75
 
 

 
 

Üdv Tünde!

Szerintem a mellbimbófájás az ovutól van. Nekem is szokott ilyesmi lenni. Szerintem a pé mostanában, van, volt.
És igen-igen, ahogy Susy is mondja, Jolinál sikerült elsőre pikk-pakk. Az a hír járja :lol: fogigátló abbahagyása után nagyobb eséllyel esnek teherbe a nők :wink:
Azt nem értem, hogy írod majd jövőre megy élesben a dolog. Akkor most nem éles üzemmódban vagytok? :roll:

Susy van ám félkész állapot, 2 hét féllábon is....A sok laptetű meghozza az eredményét, meglásd :wink:

Zsu A pocifájás jó jel :) Kitartás a laborban, fogadjunk, hogy egyfolytában jár az agyad 8)

réka80
 
 


susytunder!!! De legalább 2 hét múlva egy szép konyhád lesz :D
mennek a drukkok a pozi teszthet :wink:

gtunde75!! igen most volt ovud, nekem mindíg fáj a mellem peteérés után...., drukk,hogy 2 hét múlva pozit tesztelj :wink:

EDI
ediii
 
 


suzy78!! lassan 1 éve próbálkoztok, az is sok idő...., és nálatok van valami probléma vagy csak nem sikerül???

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat!

Réka80
Igen, most még nem éles...bár hétvégén a pillanat hevében 2x is elfelejtettünk védekezni... :oops: háááááát igen... a megszokás... :D szóval bármi lehet :)

Ediii
Bár a dolog még nem éles, ha úgy alakul, naon fogok örülni neki.

Bár én alapvetően arra készültem lelkileg, hogy hosszú próbálkozás elé nézek, egyrészt a korom miatt, másrész, mert hosszú évekig parkolópályán volt a szervezetem... :)
Tekintettel arra, hogy öreg autó is szivatóval indul... úgy gondolom segítség nélül nem fogok teherbe esni... :)

Szép napot mindenkinek!
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Igaz eddig én se mutatkoztam be :oops: Nos akkor.34 éves vagyok és van egy 18 éves lányom,4 hónapja 20 hetesen meg kellett szakítani a terhességem,Betty ezt a történetet már ismeri.Most letelt a kötelező 3 hónap és most ezerrel rajta vagyunk a babagyáron :wink:
Amúgy én is mindjárt bogyószedés abbahagyása után egy hétre teherbe is estem :wink:

Tesztelőknek hatalmas drukk és ott az a második csík mert én is látom(négy szemmel nézek) :lol: :!: :!:

Kép
anyci
 
 


Zsu
a hormonprofil eredményemért majd 28.-án kell mennem, mivel még 1 v.v. visszavan, utána lesz csak kész.


Suzytündér
bizti szép lesz a konyha, ha kész lesz..


Gtünde
üdv.itt!
A melled érzékenysége összefügghet a pé.-vel, néha nekem is fáj, de nem mindig...
A hőleesés pé. előtt van közvetlen, majd utána felugrik hirtelen.
LH tesztet majd sztem jó lenne használnod, ha eddig nem próbáltad. Mert az LH teszt előtte mutatja, hogy pé.-d lesz, a hőből pedig azt lehet kivenni, mikor volt.
A fogamzásgátló abbahagyása után elméletileg több petéd is megérhet, kiszabadulhat, mert eddig gátolta a gyógyszer a dolgokat...ezért is esnek sokan teherbe mindjárt a fogimentes időszak elején.
A lombikosok is általában 1 hónapig fogigátlót kell szedjenek, hogy ezzel is több pete legyen. :wink:
A görbéd alapján sztem ma-holnap lesz a pé. Bár ezt majd akkor lehet látni, ha a hőd már felugrott. Mindenesetre essetek egymásnak ezekben a napokban 8)
Jah, és még 1 fontos dolog: Ha lehetséges, a hődet mindig egy azonos időben mérd, mert 1 óra különbségnél is eltérés mutatkozhat. Remélem tudtam én is segíteni. :wink:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


A tábliba kérnék adatokat, akik mostanában csatlakoztak : Babára vágyós tábli:
kor, mióta próbálkoztok, ciklus hány napos, vitamin neve (ha szedtek v.mit) , gyermek (hány van, nevük)

Kismamis tábli:
kor, mióta pr., hogyan sikerült, gyermek (hány van, nevük), szülés várható időpontja.


Előre is köszönöm, és megcsinálom a táblikat, ha mindenkitől megkapom az adatokat :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty615!! Ti most lombikra vagy inszemre készültök??

táblihoz: 31év, 23 hónapja próbálkozunk, a ciklus26-28 napos, bogyó:Multi-maca , 1 gyermek Martin. Köszke :)

EDI
ediii
 
 


Hali Csajok!!

Nem volt időm visszaolvasni csak az utolsó hozzászólást, így Bettynek küldöm az adatokat:
Név: Ancsa
Mióta : 2009.március
Ciklus:rendszertelen
Vitamin: Femibion
Gyermek: nincs(egyelőre :D )

Este jövök bővebben, de most rohannom kell melózni!!
Pusszantás mindenkinek!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Vak vagyok, most látom a vonalzódon,hogy lombik lesz :oops:
Sok sikert hozzá, sikerülni fog!!!!! :wink:

EDI
ediii
 
 


Betty nekem maradt minden....28 napos ciklus....és a köv hónap már éles mivel most lemaradtam róla....:(

Jövöhéten meglesz a szerződésem a lakással kapcsolatban akkor neki láttunk...de addig nekem nem megy, mert tiszta feszko vagyok a lakás meg az apos miatt...most zűrős volt...

De úgy tünik, halkan, hogy meglesz pénteken:):):)

Szeretettel köszöntelek itt: ediii , anyci , gtunde75
Remélem nem hagytam ki senkit...

Suzytunder: Mi van???Laptetős???Hogy érzedd magad???

Puszi
csip-csip18
 
 


Betty
Név:Meli vagy anyci
Kor:34
Ciklus:30
Vitamin:elevit
Gyerek:Alexandra,(Emese angyalkánk)
Mióta:2 hónapja,de ettől a hónaptól élesben :wink:

Kép
anyci
 
 


Csip-csip köszi :D Ja és gratula a lakáshoz!

Üdvözlöm én is ediit és tündét! :D

Kép
anyci
 
 


Lányok, borzasztó volt a délutánom, annyira rossz volt a kedvem, a szívem annyira kalapált, hogy azt hittem mindjárt meg fogok őrülni!ez hormon tuti és egyre biztosabb, hogy meg fog jönni!!! :cry:
Azt mondta a férjem, hogy reggel csináljunk együtt tesztet és egy kicsit legalább megfogok nyugodni és tudunk már valamit és főleg, ha a lányok is azt mondják, hogy már ilyenkor kimutatja akkor az biztosan úgy van! :roll: (a lányok Ti vagytok kedves sorstársaim!!!)szoktam mesélni Rólatok :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu egy nagy ölelést küldök Kép

Kép
anyci
 
 


Suzy
És voltál a gyógyszertárban?nagyon drukkolok++++++++++++++++
Látszik már a szép konyha kialakulóban, már el is képzeltem benne a szép bútort! :wink: :roll:

Tünde
Üdv. itt nálunk, örülök, hogy csatlakoztál!!!
Szerintem is a pé-től van, mert nekem is volt ilyen, sőt minden alkalommal, ha gyógyszert kaptam peteérésre, tudtam mikor van a cickók jeleztek!!!

Réka
Jól gondolod egyfolytában agyalok, nem tudok bent kikapcsolni!
Mi lett a munkával, a mai nap milyen volt ovikában???

Ediii
Igen kiderült a probléma nálam a gond, most volt az első inszeminációm, annak eredményét várjuk!

További szép estét!

Tényleg milyen sokan lettünk hirtelen, nagyon kellene majd a táblika, mert már azt sem tudom, hogy ki-kivel van :?: :roll: :wink:

Betty
Akkor még egy vvétel van hátra a 21.cn-i :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anyci, aranyos vagy nagyon, már a férjem azt se tudja, hogy hogy kedveskedjen nekem, semmi nem jó!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anyci, mi volt a gond a terhességednél, ha megkérdezhetem?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu,kromoszóma rendellenessége volt a picikénknek :cry: Edwards kóros volt :(

Kép
anyci
 
 


Igen tudom, hogy milyen kromoszóma rendellenesség, !Sajnálom nagyon
A következő terhességednél is menni kell genetikai tanácsadásra a korod és az előzmény miatt is!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:50-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Magzatvízből nézték,igen mennem kell és a következő babánál is csinálnak magzatvízvizsgálatot,meg fokozottabb uh is lesz mert én pánikbeteg vagyok és bogyót szedek.

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a sok választ!

betty615
Igyekszem mindig ugyanabban az időpontban mérni a hőmet, de hétvégén nem vagyok hajlandó ezért hajnalban kelni. Egyenőre. Majd ha hosszú hónapok óta sikertelenül próbálkozunk, akkor biztos megteszem, de mos még nem érzem létszükségletnek. Ez most még csak a megfigyelés időszaka.

Nem tudom, hogy bekerülhetek-e így is a táblába? :wink:
mindenesetre megadom az adataim

Név: Tünde
Kor: 34
Ciklus: rendszertelen (igazából nem tudom)
Vitamin:Folcin 600, multivitamin pezsitabletta
Gyerek:nincs
Mióta: kb 2-3 hónap múlva kezdjük élesben, aztán majd alakul :)

Köszönöm!
gtunde75
 
 


Drága anyci, milyen gyógyszert szedsz?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ja anyci, szeded-e a folsavat?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tünde, de azért most is próbálkoztok?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Cipralex,Frontin,Helex,ezeket szedem a betegségemre.
Elevitet eszek most.

Kép
anyci
 
 


suzy78

nem próbálkozunk, csak a pillanat hevében elfelejtkeztünk hétvégén a védekezésről... :oops:

:D :D :D
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Betty, augusztus óta próbálkozunk, spontán sikerült (bár még csak halkan mondom) egy kisfiam van, Kende. és ha minden igaz máj.22 lesz a mi napunk. jahh, és 25 éves vagyok. :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Szép estét lányok!

Zsu
Hát azt hiszem holnap reggel nagyon izgatottan fogom bekapcsolni a gépet. Nagyon, nagyon, sőt még attól is jobban drukkolok. :)

Én végül nem vettem tesztet, ha most lenne itthon holnap reggel azzal kezdenék. De szerintem holnap veszek. Akkor azt mondjátok lányok 10- est vegyek? :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Anyci nagyon sajnálom, ami veletek és a KisAngyalkátokkal történt. :cry: Én háromszor vetéltem el, bár azok kis terhességek voltak :cry:

SusyLehet neked szerencséd lesz, de én még gyógyszertárban nem kaptam 10es tesztet. Ha rám hallgatsz, nyugodtan vegyél 25-t, mutatni fogja, ha lapul odabent valaki :wink:

ZsuIzgulok érted :wink:

réka80
 
 


Jó estét!

Nemrég jöttünk haza, kivagyok, mint a kutya. ééééééééééééés mit látok???????, Anitám!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: gratula! Én észrevettem a halovány csíkot :wink: Nekem is így kezdődött és már erősödött. Holnap megyek dr-hoz (nődr)

Vissza kéne olvasni :oops:

Kép
Kép
onlány
 
 


Kép





Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt Lányok!

Megcsináltuk a tesztet és NEGATÍV lett :cry: :evil: , 20-as teszttel!
Eddig magamat ismerve, erős és határozott voltam, de most egy kicsit elbizonytalanodtam!!! :roll:

Szerintetek változna szombatig?28. cn és 14.DPO-n vagyok most?
Érdemes-e megcsinálnom mondjuk csütörtökön?

Eddig, ha clostis hónap volt, 32 napra jött meg mindig!

El vagyok kenődve, de próbálok erős lenni!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!

Zsu!
Szorítok és izgulok érted!!!!
Gyere a hírekkel!!!! :wink:

Betty!
Köszönjük a táblit,nagyon jóóó 8) :!:

anyci!
Sajnálom ami történt :( !!
Következőnél rendben lesz minden :!: :!: :!: :wink:

Tegnap megvolt a diószedés :evil: ,rohadtul untam már :!:
3 órán keresztül szedtük,de inni ugye nem vittünk magunkkal hát majd ki tikkadtam már :?
Néha megpihentem kicsit,mert már a hajolástól igen csak éreztem a hasam,hogy nem valami jó.. :shock:
Na de túl vagyunk rajta..

Minenkinek szép napot!!!
Vendég
 


Zsu!
Egyem a szived,ne légy elkeseredve!!!
Lehet hogy még nem mutatja ki :roll:
Tesztelj pár nap mulva,ha addig nem lesz semmmi...
Én bízom benne hogy bezebrásodik majd az a teszt!! Szorítok neked!!!
:wink:
Még lehet az pozi, de azért jó vizsgáld meg azt a tesztet,nem ám ott a halvány csíkocska..
Mert az enyémén én sem láttam mindjárt eltelt vagy 15 perc mire megláttam..
Elvileg azt írja hogy nem értékelhető 10 perc után,de ez hülyeség mert ha nincs hcg a szervezetben akkor miért miutatná ki tévesen.. :roll:
Vendég
 


Kírus, annyira ari vagy, köszönöm, hogy aggódsz értem, de fél óráig néztük és még mondtam is neki, hogy alaposan nézzük meg, mert lehet, hogy Én nem látom a másik csíkot, de Ő is azt mondta, hogy nincs ott semmi második csík sem, csak a kontrol!
Ha hazamegyek lefényképezem nektek, mert már reggel erre nem volt időm!!!

Most már aztán pihenj, ennyit nem kellene dolgoznod! :roll:

Szép napot!

puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:51-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!
Akkor meg várj pár napot és akkor tesztelj újra,ha gondolod!! :roll:
Van még remény! :wink:
Vendég
 


Zsu nagyon sajnálom :cry:
Szerintem most ne a korábbi clostys hónapokat vedd alapul, hanem a tüszőrepi napját. Az mikor is volt?

Szal tényleg hallottam én is olyat, hogy később mutatta csak ki, de ez elég ritka...Remélem nem bántalak meg, mert semmiképp nem akarlak, de ha a 14 Dpo-n nega lenne a tesztem, én azt hiszem kisírnám magam, utána meg készülnék a következő hónapra. :cry:

És ezennel mindenkit felhatalmazok, hogy velem kapcsolatban, ami a szívén az legyen a száján is-vagyis a kezében :wink:

réka80
 
 


Sziasztok!

Anita, ezek szerint mégis van pozitív teszted! Gratulálok hozzá! Ilyen fajta tesztet én is csináltam múlt héten, azon a napon, amikor meg kellett volna jönnie, de persze akkor más napok óta tudtam, hogy nem fog megjönni. Szóval, nekem az már full erős tesztcsíkot produkált. Szóval, ismerem ezt a tesztet és én halványan látom, hogy ott van az a második csík. De igen, nekem is az a véleményem, ha ma csinálnál egy másik tesztet reggel, azon már erősebb lenne, s lefényképezés után is talán látszódna.

Felteszem én is a legelső pozitív tesztemet. Csak sajnos kicsinyítenem kellett, de azért remélem, látszódik a lényeg. Kép

Kicsit távolról fényképeztem le, így kevésbé látszódik. Egyébként eltettem emlékbe a tesztjeimet. Már kiszáradtak, de a csíkok ott vannak szépen. Olyan jó nézegetni őket.

Betty, mondom én is az adataimat a táblába:

Kor: 28
Próbálkozás: 4. hónapban spontán
Szülés várható ideje: 2010. május 15.
Gyermek: még nincs
Vendég
 


Réka
aug.24-én volt a tüszőrepi injekció
Dehogy bántasz meg, azért kérdeztem, hogy mi a fenét csináljak... :roll: már bele éltem magam, hogy mehetünk a következő inszemre!!!
Köszi azért!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt lányok!

Zsu
Neharagudj, hogy ezt írom, nem akarlak még jobban elkeseríteni, de megszakad a szivem érted. :( Lehet Rékának igaza van, de azért még egy utolsó próbát tegyél, hátha.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Még jó hogy írtad Zsu, hogy 14 Dpo :? Még nagyon reggel van. Ha jól emlékszem Neked is 16 Dpo-k szoktak lenni, nem? Szal szerintem most 30 napos ciklusra számíts inkább :roll:
Progipótlást kaptál?

Háát azért, ahogy végignézem a táblát :shock: 1 hónap spontán után baba, 1 hónap spontán után baba..... :shock: Piszok szerencsések vagytok Lányok :wink: :) , vagy a topicnak van ilyen hatása? 8)

réka80
 
 


Igen.... én is néztem a táblán az 1 hónap után spontán...
Nekünk Kristóf 8 hónap után sikerült úgy, hogy igazából nem védekeztünk lesz, ami lesz alapon és 8 hónap kellett.
Ezért parázok kicsit, mert még csak 2 hónapnál járunk. :roll:

Tünetek egyenlőre elmúltak, viszont egy van, ami lehet jelentős. Én éjjel soha nem mentem pisilni, most meg 2x is. Ezt a gyakori pisilést korai tünetek mellett említik, de nem élem bele magam, ma veszek tesztet, holnap reggel csinálok, bár holnap még lesz 4 nap vissza, reménykedem egy halvány csíkba. Lányok Tescoba, Auchanba vannak tesztek?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytündér
A tescoba nálunk nincs teszt, Auchan meg nincs is.
Esetleg ha a tescoba van kint a soron herbária (nálunk van) nna ott lehet kapni.


Suzy
én egészen addig tudok reménykedni, amíg meg nem jön piri :!:
Még azért ne add fel :!: Történtek már különös dolgok :!:


Sellon
köszi az adatokat, beírom majd :wink:


Réka
látom közeledsz pé. felé... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Suzy, köszönöm nagyon kedves vagy!már készülök a következőre... :roll:

Réka, igen 16 dpo-k szoktak lenni. nem kaptam semmi mást csak clostit és a tüszőrepit!

Én is épp ezt néztem most végig, hogy nagyon szerencsés emberkék a mi kismamáink nem is tudják ezt szerintem, gratulálok nekik :wink:

Suzy, drukkolok nagyon, hogy sikerüljön :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty, próbálok még reménykedni, de olyan tüneteim vannak, ami óriási így piri előtt néhány nappal!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


anyci! Nagyon sajnálom,ami veled történt :( , remélem hamarosan egy új kis élet költözik a pocidba!

betty615!! Nagyon jó a tábli, ügyes vagy :)

suzy78!! Ne keseredj el amíg nincs mensi!! Anno nekem késett és a teszt nem mutatta ki, csak 8-9 héten.....,pedig én aztán nagyító alatt is néztem :lol:


susytunder!! lehet venni mind a kettőben, holnap reggel csinálsz eggyet??

EDI
ediii
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?