Új privát üzeneted érkezett!

Hajnalocska nem szép dolog így este 10 után gesztenyepüréről mesélni :wink: mert képes leszek benyomni egyet Én is de akkor éjszaka nincs alvás az biztos,mivel még csak most vacsizok és +a nasi is már sok lenne.Én ma rántott pontyot sütöttem majonézes salival.Dobtam bele mindent amit találtam:krumpli,lilahagyma,főttöjás,kukorica.Nagyon fincsi lett. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, nem apróztad el a vacsit... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


sziasztok:)

Lanyok:

nagyon koszonom a sok-sok batoritast (ram fer...) Jol esik olvasni a sok kedves uzenetet toletek :D


Igy mar kezdek baratkozni a natur szules gondolataval.

Mi csak a 36. hettel kezdjuk a szulesfelkeszitot, 3 alkalom lesz, egy orasak, magan uton a szulesznommel es 2 masik szuleszno tarsasagaban. Erdekes lehet!
A gatvedelem es a homeopatias cuccok hasznalata nagyon tetszik! Modern fefogasu a korhaz is es a szuleszno is ahogy latom. :D



Eszti:
Tuti lett a hajad, nagyon trendi!!! Wow, nagyon ugyes vagy hogy magadnak meg tudtad csinalni, azt hittem megis elmentel a fodraszhoz mielott olvastam. :)
A pocak tenyleg nagyot nott nalad is, szep kerek! Jol all! :D

Narancsbor ellen: Takard le a tukrot, hidd el az a legjobb megoldas. Nalunk is bevalt :D

Nitacska:
Jaj te szegeny! Es borzalmas!!!!!! Nagyon hosiesen birod, le a kalappal!
Megy a nagy drukk neked!!!


Babopapa:
Sok puszi Csillanak es a kis parizernek :D:D:D



Anyabebi:
Hat a harom babogatyonal tenyleg jelentos a meretkulonbseg! Nekem mar fogalmam sincs mi a nyavajat vegyek a gyerekre!!!

Taska: Csodalatos!!!!!!!!! Honnan, hogyan es mennyiert szerezted??? En is en is!!!!! Kerek szepen cimet, linket, barmit ami van:D (ha lehet priviben mert ugy nem kutyulom el.) koszi :D



kkia:
Gratula a haloingekhez, tenyleg naygon jo aron vetted oket!!!

Ma az en fiam is ugy dontott bennem hogy felig oldalvast fordul, igy az elerve, hogy meg levegot sem tudtam venni nem hogy mozgasba hozni magamat.... Aztan megbeszeltuk hogy anyanak nem lesz jo igy sokaig mert ehen hal, bepisil es hulyen nez ki az agy kozepen szetpakolt labakkal.
Kooperativ ez a gyerek ugy latom. :D
Azota szepen visszarendezte magat "alapallasba". :D



twins:
De jo, vegre ismet otthon!!!! Kepeket kerunk szepen!!!!


monica:
Kitartas! Nem sokara vege a terhessegnek es a hormonok vegre beken fognak hagyni. Apa meg azonnal megenyhul majd, ha a karjaba veheti a kis tronorokost! :D:D:D


szilveeaa:
"hazisarkany klasszik" :D:D:D:D:D:D:D
Nagyon tetszett!!!

sünciboglya
 
 

 
 

csak hogy kajarol szoljak meg egy mondatnyit:

Cukros reven eddig semmi nasi nem volt, de most talaltunk egy diabetikus cukraszdat (vasarnap is nyitva es nincs is messze tolunk!)

Van olyan suti amelyben (szeletenkent!) mindossze 4.5 CH van !!!!!!!!
Ezt most akkor szamoljuk ki ugy hogy uzsira lehet 20 gyors CH-t enni. Illetve gyorsat kell. :D:D

Tehat: (mar folyik a nyalam!!!) tesok kozott is 4 (!!!!) szelet sutit ki lehet hozni uzsira.



Alig varom hogy holnap legyen! Parom megy es hoz municiot nekem, hehehe.


Na joejt! Jok legyetek es kellemes pihit ebben a jo idoben mindenkinek!!!

sünciboglya
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!!

na végre talán tényleg eljött a lehülés!!!!! ma reggel arra ébredtünk, hogy dörög, villámlik és két percre rá szakadt is az eső. persze már elállt, de egy kicsit hűvösebb van-hál Istennek!!!!

Monica: köszi a dicsit a falrajzomhoz: apa lefestette amikor festettük Iliasz szobáját. Nem engedte, hogy kipingáljam (kiszinezzem) és ő meg lusta volt rá, szóval megsemmisült. De mindegy,már túl vagyok a sokk-on.Veszekedni nem érdemes rajta, majd valamikor a jövőben újra nekilátok!! :) :)
Remélem Te jobban vagy már lelkileg. Én pont ma veszekedtem a férjemmel, illetve ő veszekedett velem, mert kint hagytam egy lábost az udvaron. (tegnap sütöttem benne és kivittem, hogy ne legyen olajszagú az egész lakás-s elfelejtettem később behozni. De olyan nagy tragédia, ez? Na mindegy, majd csak lenyugszik és békén hagy.

Char: remélem jók lesznek a vérvételi eredményeid(ha csinálsz még), ami a vasat illeti- lehet, hogy mégsem az a probléma, hanem a magnézium vagy a kalcium, amit a lányok mondanak. Nálam tuti a vas a gond, a vizsgálatok is kimutatták. Most ezerrel szedem a vastablettákat és kb.2 hét múlva ismét labor.
Eszti: látod, meglett a gyümölcse a sok várakozásnak és hogy eltelt ez a hét is!!!!!!! Érezzétek jól magatokat ma!!!
Lányok, valóban, az útsó hetek ezzel járnak, bár a kisfiammal nem emlékszem, hogy ennyire szenvedtem volna a 8-dik hónap után. Kisebb volt a pocakom is, tél volt, talán mindezek közrejátszottak.

Monica: valóban nincsen már sok...rohannak a napok, de én is nagyon nagyon várom már hogy kibújjon a kicsi lányom és láthassam, megölelhessem végre. Ja képzeljétek jönnek apuék is!! Ha a szülésre nem is érnek ki, 1-2 nappal utána itt lesznek!!!! Az Iliasznál nem volt itt senki az otthoniak közül.

na mire mindezt leírtam már a nap is kisütött....jó kis lehülés..pedig már úgy örültem!!!

szép vasárnapot kívánok Mindenkinek

betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sünci!!!! De irigyellek a cukrászda miatt!!!!!!!!!!!!! Én is kérek ilyen sütit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy most már mindenhova, még Korfura is elért a lehülés.
Bár épp most nosztalgiáztam és néztem a nászútas képeinket Korfúról :) Jaj, de nagyon-nagyon meleg volt akkor.

Anyabebi: Köszi!

Sünci! Látod, sose kell csüggedni, azért csak létezik diabetikus cukrászda. A szüléssel meg nem lesz "gáz", Nekiindulsz természetesnek, aztán a dokid lehet császározni fog a végén. De ez a bürokrácia kiakasztó!!! ÉN a helyedben már a korházban feküdnék, mert kiidegültem volna magam.

Majonézes krumplisali.....Köszi Kicsike! A héten vmi kajához ezt készítek.

Szilveeaa! Azért pihenj is néha! Tudom, lizinggyerekek, lakásfelújítás...
Vendég
 


Jó reggelt! :D

Sünci,
énisénis kérek a sütiből!!!!! :oops: :lol: :lol: (hol van ez a cuki? :roll: a mi környékünkön nincs ilyen :roll: )

Nálunk ma fokhagymás párolt csirkecombok lesznek, meg resztelt csmájat is sütök, krumplisali tecc, én is lenyúlom :lol: (mármint a fiúk kapják :wink: )
Na meg friss zöldségleves :D

Van diétás sütiötletetek? :roll:

Betty,
Apa ne veszekedjen Veled, mert odamegyek és megharapom!!! :twisted: (enyém nem mer ilyet csinálni, inkább csöndben elvonul, tudja, hogy egy bika nővel nem célszerű vitatkozni :mrgreen: - nálam nagyobb szájat csak jóanyám (szintén bika) tud nyitni :mrgreen: :mrgreen:

Sztercsi,
szia :P

(tegnap kiszórtam az össze kapott babarucit az ágyra. Vackor belevetette magát és ovációval nézegette, sőt: egy habos-fodrosat fel is próbált a kutyusára, oltárira festett benne 8) :lol: - természetes utána a kutyus még a kengurut is kipróbálta :lol: ja, még nem pelusoztunk 8) )

tillidian
 
 


sziasztok:)

Apat elkuldtem sutiert, ma lemeozom milyen. Ha ketteallt a fulem tole, megkapja a jo pontot a cukraszda! :D

tilli:
Par cim diabetikus sutishez:

Cukormentes Övezet Diabetikus Cukrászda
1136 Tátra utca 30.
Telefon : 30/973-3899


Cukormentes Cukrászda (innen hoz sutit ma apa!)
Budapest, XI., Bertalan Lajos u. 11.
(A bejárata a Budafoki út felöl nyílik)
Telefon: 06 1 213-2033
Nyitva tartás:
Hétfo – Vasárnap: 11 – 18 óráig



Sweet life 2000 kft.
Tel:06 (1) 789 9397
Budapest, II. Horvát u. 9.
Megközelítheto: Batthyány térrol 2 megálló a 11-es busszal, vagy a Margit körút felöl gyalogosan (kb. 100 m


Sweet life 2000 kft.
Telefon: 06 30/718-36-50
Budapest II. Máriaremetei út 74.
Megközelítheto: Moszkva térrol 61-es villamossal a Huvösvölgyi végállomásig, onnan a 257-es busszal a Széchenyi u.-i megállótól gyalogosan (kb. 100m)



Vackor kutyusa es az oltoztetes! :D:D:D:D

sünciboglya
 
 


A kedvesem a zenélő-forgót szereli. :D Néha szól, néha nem… :lol: De ha szól, nagyon aranyos.

MrsParis, lemeóztattalak a kedvesemmel, pont akkora a pocid mint nekem. (egyidősek is vagyunk). És szerintem ez a pociméret még nem horror kategória. Lesz ez még nagyobb is… :lol: :lol: Bár már a sima pólóimba sem fér bele lassan, csak az XL-es méretűekbe… :lol:
Pszt, az én hátsóm is olyan… :(
Én is úgy érzem, hogy most kezdek „terhes” lenni… Most jönnek a nyűgök és nyavalygások… De már csak 5 hét! Valahogy csak kibírjuk…

Édi, ha a kiírt dátum után születik Nünüke és kötözködnek, akkor majd a kedvesem „finoman” elmagyarázza nekik, hogy a néhány nap késés ellenére, ez még ugyanaz a baba. (ilyen hülyeséget… talán addigra valaki másnak a másik babáját fogom hordani??? :o )

Nitácska, remélem javult a veséd és a görcsök is elmúltak.

Kicsike, ennyit a pihenésről… :( De ma remélem pihizel…

Pattogó, nekem sem ártana egy fodrász, nagyon nő a hajam. És nekem is olyan öcsi-frizura kell, hogy még kitartson a szülés után is egy kicsit.
Azt a 7 hónapot nem átaludtad, hanem átfőzöcskézted… :lol:

A cicám nagyon hízelgős kedvében van most… Nem találja a helyét, csak akkor nyugszik meg, ha ölben van és simogatjuk. Megijedt a becsapódó erkélyajtótól. Nem voltunk itthon péntek reggeltől szombat estéig és nagyon elanyátlanodott… Bezzeg csütörtökön átlógott a szomszédba és ott aludt el a kanapén. Mi meg hiába kerestük. Este 11-kor kopogott be a szomszéd, hogy van egy fölös cicájuk. :lol:

Pelusok, vettem újszülött méretű pelust, eleinte azt fogjuk használni, utána veszünk csak moshatót. Addigra eleget nő a baba, hogy már ne legyen olyan nagy a csomag a popsin.

Screen, de jó, hogy mi nem megyünk már sehova, főleg nem esküvőre. Farmeren kívül nincs kismama nadrágom… :?

Update zenélős-forgó: Wow, fél óra alatt sikerült Tominak megszerelnie! Most már zenél és forognak a birkák! :) Nagyon aranyos… (a párom is, hogy ilyen lelkes :) )

Tilli, nyugi, a lányok nem fognak akkora kárt tenni Vackorban. :D Szerintem ha rájön, hogy milyen csajmágnes a vízilabda, inkább a lányos apák fognak csúzlit venni… :D

Megérkezett a kókuszmatrac!!! :D A kedvesem azonnal tépte le róla a fóliát és már a kiságyban van. Nagyon aranyos barikás minta van a huzaton és jó kemény, nem süpped be. Alakulunk… :)

Hm… dagad a bokám… :(

Szilveeaa, nem irigyellek emiatt a sok meló miatt. Nem csodálom, hogy Házisárkány Klasszik lettél… Ez túl sok meló, pláne terhesen… De mit keres nálatok három lízingelt gyerkőc is? Fogd be őket a felújításhoz. :lol:
Az eldobható bugyi papírszerű anyagból van, 5 db 5-600 Ft a DM-ben. Nagyon praktikus, mert a szülés után nincs gond a folyástól koszos bugyikra.
Itt van sokféle mosható pelus: http://babamosoly.hu/index.php?page=sho ... &Itemid=42
Van olyan ahol külön van külső és betét, de egybe varrt is (All-in-one)

Sünci, jópofa a fiad, hogy így elhelyezkedett benned… Néha Nünüke is olyan pozíciókat tud felvenni, hogy kénytelen vagyok kicsit megbökdösni, hogy húzza már vissza a kis alkatrészeit. :lol:

Betty, hogy milyen hülyeségek miatt képes a párod felkapni a vizet! :o Ugyan mi baja lett a lábosnak a viharban? Elázott? Még jó hogy nálunk a kedvesem a feledékenyebb, így ha én elcseszek valamit, ő igazán egy szót sem szólhat, mert vele gyakrabban megesik. :)
De örülök, hogy legalább apukádék ki tudnak menni meglátogatni a szülés után. Biztos sokkal könnyebb lesz úgy minden.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=whUSPaFU ... ature=fvwp

Találtam a szeptemberieknél. :D Hátha a rosszkedvűeknek jó kedve lesz. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!!!!!
ma elég carul keltem.....kemény voltam mint a kő.......:(
most meg reggel óta pakolok,,palacsintát sütök.......mindezt egyedűl.......kénytelen voltam most leűlni mert már nem birom.....de délután be kell fejeznem......még a fürdőt....


Hajnalocska:
ime a homeós bogyók:/1 adag=5 golyó/

1.nap:egy adag PULSATILLA C30
2-6.nap:egy-egy adag CAULOPHYLLUM C-12
7.nap:szünet
8.nap:egy adag PULSATILLA C30
9-13.nap,öt napon át CIMICIFUGA C 6-12
14.nap:szünet
majd a PULSATILLA napot követően ismét CAULOPHYLLUM öt napig,következő héten CIMICIFUGA...váltogatva a szülés megindulásáig.
a szülés megindulásakor:1 adag ARNICA C30

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

nitacska:
Jaj te lany! Vigyazz magadra, nagyon sokat csinalsz egyszerre!!! Csak szepen, lassan, oregesen kell. :D

sünciboglya
 
 


Szilveeaa:
Bővebben:
AIO (all in one) minden egyben, tehát zsebbe bele a betét gyerekre rápatentol aztán jó napot. A betéttel a nedvszívás mértékét szabályozod, ha kevesebbet pisil elég egy, ha többet kettőt is lehet.
AIO Onesize: ezeken belül még egyméretes is, tehát 3,5-4 kg-tól 13-16 kg-ig használható úgy hogy különböző méretekre tudod patentolni. (a coolababy pl. ilyen)
Külső: ez egy gumibugyi tulajdonképpen, például én arra gondoltam, hogy ha fürdés előtt betrotyizik egy fél órával akkor nem pazarlok el egy aio-t hanem ebbe belehajtogatok egy teterát és addig kibírja.
Belső: akár tetra vagy prefold (többrétegű tetraszerű) vagy nadrágpelus formájú.

Itt egy link, ha van ráérő időd itt olvasgass, sok tapasztalat, ötlet, hajtogatási mód és amit el tudsz képzelni van itt egy helyen
http://moshatopelus.blogspot.com/2008/0 ... lapok.html

valamint az új kedvencem a mamami fórum, itt is sok hasznos dologra bukkanhatsz.
http://www.mamami.hu/forum/index.php

Jó nézelődést! :)

Hajnalocska: Nem akarom izgatni itt a népet, de én ma mákos-citromos szeletet ettem, istenkirály pedig a mákot nem szeressem. Alul mákos piskóta és rajta citromos habos krém :shock: Naon finom :)

Sünci: Küldök privit mingyá :lol:

A többieknek puszi :)
anyabebi
 
 


Sünci most visszavettem......de muszály megcsinálni.......meglesz Barni tuti hogy időm se lesz rá...... :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello lányok!

Ma egész délután aludtunk, Kristóf még az oldalamon fekve is békén hagyott egy-egy órát...de mi lesz éjszaka?
A torkom változatlanul fájogat, elszopogattam két Strepfent tegnap, amire feltűnt a dobozán, hogy az utolsó trimeszterben nem lehet alkalmazni :roll: Két darabtól nem lesz bajunk, ugye? :? Amikor először volt torokgyulladásom, a nődoki azt mondta, hogy az ilyen szopogatós cuccokat lehet szedni, de erre határozottan az volt irva, hogy nem adható....Ahogy az összetevőit néztem, szerintem ez is az esetleges hashajtó mellékhatás miatt lehet tilos...

Ma a férjem barátai sétáltak a 2 hetes babójukkal a faluban egy picit, így végre mi is láttuk. Nagyon apró baba, alig 3 kg-val született, de a védőnő és a gyerekorvos f..szságából már csak 2700 gramm és a csaj mindkét mellbimbója tönkre van...persze most már kap tápszert a baba, de az adagolását annak is elszúrták (ill. állítólag a szülők értették félre), így a baba csak fogyott napról napra... hihetetlen, hogy ha ők is bénák, akkor kiben bízzál??? Ja és a baba annyira békés, hogy nem is reklamált az éhes pocakja miatt...

Kicsike, íme a fotel képe, nagyon rendi az eladó, kedden hozza el tőlük a férjem. Én is néztem üzletben, 100e ft bőrhuzattal, 70e textil huzattal. Ez pedig 30e volt és állítólag vadiúj. De ha jól láttam, van nekik másik is, csak az más színű, nézd meg a teszvesz-en, ha érdekel.

Kép

És az ígért csendélet féligkész babaszobáról:

Kép

Nita, a haláldrága 209e... :oops: :oops: :oops: (mózes, sportrész, hordozó, fullextra :roll:

Anyabébi, az én hálóingeim kb. ugyanilyen szexisek :D

Szilveeaa, az eldobható bugyi egy papírszerű anyagból készült, nincs benne betét, de belefér a legnagyobb fajta is és jól tart (és egyszerűen a kukában végzi, így a kórházban kényelmesebb). Ja és van normál és francia szabású is. Patikában TENA-t vettem, DM-ben Jessa márkájút, de lehet, hogy másfajta is van.

Jó éjt.

Kép
kkia
 
 


kkia:
Nagyon edi a babaszoba! A fuggony kulonosen megfogott engem szemely szerint es a mellette huzodo bordure gyonyoru!! Jo a szinosszeallitas, szeretni fogja a babo biztosan. :D

(jaaaaaj nalunk azok a csupasz hofeher falak - az egesz lakasban - az agyamra megy, de hat evvan.)


:D

sünciboglya
 
 


Nitácska, köszi a homeós infókat.

Szilveeaa,
Ez nagyon tetszett: " nincs időm terhesnek lenni, komolyan..." :)

Tilli
Nagyon mókás lehetett Vackorfürdő ;)

Bobóbaba
Örülök, hogy jobban vagytok!

Kkia:
Tuti nagyon szép lesz a bab szobája

Twinsmomma:
Gratulálunk gyönyörű yermekeidhez. Örülünk, hogy már otthon vagytok. Ezek szerint a szopizással is minden rendben :)

Monica26
Kitartás! Nálunk első babánál is nagyon fél Apa... Szerintem nekik nem segítenek a hormonok... ű

Judy80
Tényleg szuper, hogy megrendelték nektek a fiókot, sajnos manapság a jóindulat jó ritka..

Mi holnap megyünk dokihoz. Kezdek izgulni, mert ezen a héten nem szabad megszületnünk.
pocok001
 
 


kkia......most estem le az ágyról!!!!!!!!!!!!!!!!!
209.e.ft!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
magától tolja a gyereket???????? :oops: :) :) :)
a szoba gyönyörű!!!!!!!! :wink:

Pocok szivesen!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kicsike:
Mi a felhasznaloneve a foteles Eladonak a TeszVeszen?

koszi! :D

sünciboglya
 
 


Kkia,
szép a fotel! :D És a babajárgány is! :wink: (falmatricát hol vetted? :roll: )

Pocok,
miért, mi van ezen a héten? :roll: (drukk holnapra!!!)

Vcsibe,
:lol: :lol: :lol:

Süncike,
köszi a cuki-címeket!!! (A belvárosban nem tudsz ilyet, 5-6-7-8 ker :roll: )

Mi moziban voltunk, megnéztük a rágcvsávókat :P (csak 3x kellett pisilni mennem a film alatt :shock: - és Lencsi megint keresztben van, érzem :oops: Hogy lehetne meggyőzni, hogy forduljon végre menetirányba??? :roll: )

tillidian
 
 


Till beszélj sűrűn.....könyörögj neki.......már szinte alig van helye fordulni!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tilli:

Ha jol tudom akkor a VII. ker�let
Csillagfény teaház
Wesselényi u. 21.
Tel: 06 1 351 50 16

is arul egesz sok fajta diabetikus keszitmenyt, a tortafalo.hu linken talalhato ceg keszitmenyeit! (A honlap eleg pocsek de kibanyasztam belole ezt a cimet.)
Van meg egy hely, a Bulldog Cukrászda
Cím: Budapest, V. Veres Pálné utca 31.
Telefon: 318-4947, 06 20-492-7062

Ezek tuti hogy jok! :D

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Köszi Nita az infókat!;) Akkor jól gondolom, hogy a 38. héttől kell kezdeni ezeket? :roll:

Mondjuk a Málnalevél teát azt keddtől tervezem.

Hálóing: Sikerült ma szerencsés bevásárlókörutat tennem a piacon. Szerzemények, 2 hálóing (egy lila "cuki" virágos, és egy elég tűrhető kék, az egy picit szűkebb, de mind a kettő 4 gombos), hát ha nem is csináltam olyan jó vásárt, mint Anyabébi, de azért csak 1000 Ft volt db-ja. Akkor 2 bugyi, és kettő melltartó, na meg egy hosszú ujjú felső, amiből nem lóg ki a hasam. :wink:

Én hülye meg kivágtam a kismamanacimból a gumit, mert bár nagy méret, de a pocim kinőtte és nagyon szorított, erre megyek 2 métert és leesik simán.:D ÉS most nem vagyok olyan szép látvány bugyiban.:D 8)

Ma végre kivasaltam az összes holmiját a Babucimnak. Na jó, még talán 3 valamicske felső van és ennyi.

Fotel: Amúgy én is erősen gondolkodom azon, hogy kellene venni valami kényelmes fotelt a babaszobába amiben kényelmesen tudok szoptatni...csak ez a kiadás most annyira nem fér bele a keretbe... :(

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a jó időt max. a papucs miatt sírom vissza, mert nem tudok 1 cipőt cipőkanál nélkül felhúzni, mert rossz a pocimnak és szuszogok, mint az állat, de a zokni dettó ugyan ez... :evil:

Viszont bármilyen lehűlés is volt nekem folyamatosan melegem van...biztos a plusz felszedett 22 kiló... :cry:

Na pusszantok mindenkit, jó éjt szép álmokat: Hajni
hajnalocska
 
 


hello Lányok,

látom mindenkinek jól telt a hétvégéje. És végre tényleg hűvösebb lett :D

Kkia
, nagyon jó a fotel + a babacsoki is! :D

Tilli, mi is moziba szerettünk volna menni, de végül bepunnyadtam. A tegnapi lagzit pihentem. Végül hazajöttünk hajnalban, just in case...

Tettem fel a gmail-re képeket. Egy a mai pocakomról (brutál nagy). Egy a bababútorról + egy a babaszobáról (ahová csak később költözik).
Ma vételeztünk egy ágyrácsvédőt, sima fehéret, mert a jelenlegi orgonaszínű hálószobafalhoz nem akartam kisfiús színű ágyneművel tovább fokozni a színkavalkádot.
Reggel kimostam kézzel a kölcsön-mózeskosár bélését, az is megvan.

No megyek, iszom egy málnalevél teát :D

Kép
screen
 
 


ja, és ANDI!
Szuper, h otthon lehettek!

Kép
screen
 
 


Nita: Nekem ezek a homeós bogyók nem tiszták. Ezek mekkora kiszerelésben vannak? Mert próbáltam megnézni az árukat, de ott g-ban vannak, de a kiszerelésben nem tudom milyenek. Ill. annyi féle neve van némelyiknek, hogy ha engem meg ért a gyógyszerész akkor grat. neki. Tudom a C és a számok utána az a hígítását jelenti.

Te amúgy szedtél ilyeneket az első terhességednél?
hajnalocska
 
 


hajnalocska ezeket a 36.héttől kell szedni..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Kkia, mit látnak szemeim? Ti is Brevi Ovo-t vettetek? :D Ráadásul a narancs színut???? :lol:
Én már a várandósság elején beleszerettem ebbe a típusba, (ugyanebbe a színbe) de nem akartam elhamarkodni a dontést, úgyhogy mindig keresgéltem más és más fajtákat......de rájottem, hogy semelyik más babakocsi nem olyan szép, mint ez :oops: :oops:
Na de azt mondtam magamnak, hogy nem vagyok hajlandó a Brendonban megvenni, mert rákerestem az olasz gyártó oldalára és rájottem, hogy Olaszországban jóval olcsóbb, mint Magyarországon vagy itt Szlovákiában. Viszont azt is tudtam, hogy csak a babakocsiért nem fogunk elmenni Olaszországba. :lol: Aztán megkerestem neten az osszes szlovákiai forgalmazót és webshopot, hogy hol mennyiért árulják.......ne tudd meg mekkora árkulonbségek voltak! A legolcsóbb egy pozsonyi játékkereskedés volt, ott kerult 663 EUR-ba (180.000 Ft korul). Már úgy volt, hogy megyunk és megvesszuk, de akkor, egy álmatlan éjszakán rátaláltam néhány olasz webshopra és így végul onnan rendeltem meg a babakocsit :wink: (most várom a csomagot) Igy fog kerulni szállítási koltséggel egyutt 600 Euróba (161.000 ft) :!: :!: :!:
Igy egy kicsit nyugodt a lelkem, hogy mégsem annyi, amennyi 8)

Tilli, mi is voltunk pár hete a Rágcsávókon, nagggyyon tetszett :!: :!: :!: Ti is a 3D-s verzióban néztétek meg?

Lányok, akik korházban vagytok, mielobbi gyógyulást kívánok és gyertek hamar!

Megjott a kiságyunk, amirol raktam fel képet nemrég a fórumra, a férjem ma rakta ossze, nagyon szép lett és a matrac is nagyon jó minoségu, amit hozzá rendeltem!

Sztercsi, ha még nem vetted meg az Avent-os dolgokat: okvetlenul a Babycenterbe menj, ott van a Gerence úton, (Harmónia Uzletház) nagyon jó árban vannak nekik a cuccok! Hihetetlen, de valami még olcsóbb is, mint az Avent szakuzletében (webáruházában)!! Vettunk egy táskás kézi mellszívót, amihez van 4 cumisuveg,jégakkuk, melltartóbetétek, stb., ez kerult 17.990 Ft-ba, mikrós sterilizálót 5990 Ft-ért !!!!!!!!!! és 10 darabos tárolóedényt fedéllel és 2 csatlakozóval (hogy ezt is lehessen csatlakoztatni a mellszívóra), ez kerult 3390 Ft-ba!

De ami a bosszúságunk : NEM FÉR BE A MIKRÓNKBA A STERILIZÁLÓ :evil: :evil: :evil:
erre nem gondoltam elore :roll: .....úgyhogy most kénytelenek vagyunk venni egy új, nagyobb mikrót vagypedig a készuléket kicserélni másra, mondjuk elektromosra :cry: ...na de ezt nem szeretném, úgyhogy valószínuleg marad az a verzió, hogy új mikrosuto 8)

Ja, amúgy velunk minden OK, ezerrel porgok még mindig, pedig már pihenni kellene, szerintem olyan 2 (max.3) hét van a finishig!!! Ugyhogy még tuti szeptember!
Ne tudjátok meg hogy néznek ki a lábaim :cry: :cry: combomig be vagyok dagadva és napról napra rosszabb! Es nagyon tud fájni.....

Ma vettem észre, hogy az elotejci is megindult,de minimális.....nektek lányok? :roll:

Ma voltunk a férjemmel szuloszobalátogatáson, eloszor nem akart bejonni (biztos megijedt :D ) :lol: , pedig kezdetektol apás szulést terveztunk :D :D , na de aztán szerencsére mégis bejott és neki is, ahogy nekem is nagyon jót tett, hogy láttuk, mi vár rám/ránk!

lányok, bocsika, hogy mindenkire nem reagálok, de csak az utcsó hozzászólásokat olvastam el, megint csak lóhalálában jottem......

A jovo hetem még eléggé porgos :oops: :oops: , de aztán már pihenek és jovok gyakrabban, igérem!

puszi és vigyázzatok magatokra!
ginuska
 
 


Köszi Nitácska most már rájöttem! :lol: 8)
De jól gondolom, hogy ezek egy vagyonba fognak kerülni? :wink: :roll: Na mindegy valamit valamiért.
:lol:

Ginus: Nekem úgy a 29. héttől volt már előtejem úgy hogy magától jött, aztán most már nincs. Gondolom majd lesz. Max. , ha megnyomom a mellem akkor szokott néha picit kifolyni, de alapból az lehet mondani, hogy most már nincs.

Babakocsi:
Nem negatív megjegyzésnek szánom, de nekem nagyon furi, hogy ilyen árakon vesztek babakocsit, persze a legfontosabb embernek a legjobbat, csak nekem ezek valami horror árak. (A férjem nem keres ennyit egy hónapban...) Én bevallom használtan vettük a Pierre Cardin babkocsit, 22.000 Ft-ért pelenkázó táskával, nagyon jó állapotban van és az egyik ismerősöm ismerősétől szereztük be. :roll: :wink:
Ruhában nem vennék használtat, csak ha ismerem az illetőt és nem 20 kézen ment már át, de babakocsiból mertünk.
hajnalocska
 
 


egy gyors bepillantás erejéig...

Sünci, jól látom, hogy 3 szülésznő készít fel téged a szülésre...??? Te aztán profi leszel, hallod... Eljönnél majd az enyémre? :lol:
Amúgy nálunk is fehérek a falak - én is utálom baromira...

Csibe, köszi a papírbugyi válaszokat... de jó neked, hogy már a zenélős-forgós alkalmatosság is be van üzemelve. Reményem szerint a jövő héten beszerzem a kókuszmatracot (kislányomat nem igazán a fakír pályára szánom...)

Nita, te is jó fej vagy: felkelsz kemény pocakkal, majd nekiállsz háztájizni... :roll:

Anyabébi, nagyon köszi a részletes összefoglalót... Na, most aztán legyek okos, hogy ebből mit veszek meg... :shock: :shock:

Kkia, jobbulást! Állat a szopifotel! A Brandonban én is néztem egyszer vágyakozva, de hát baromi drága volt. Úgyhogy az egyik kényelmes fotelünket bevitettem a gyerekszobába a párommal – amikor még tudott járni – szerintem remekül megteszi. Valami lábtámasz mondjuk jó lenne még... Neked is köszi a bugyi infót.

Ginuska, látom te sem pihensz túlzottan... nekem előtej már két hónapja van, tök kiszámíthatatlanul, úgyhogy hiába az orbitális melleim, nem merek felvenni melltartó nélkül felsőket, mert már jártam úgy, hogy ott virított egy folt egyszer csak a mellbimbómnál... Ráadásul ez nem is olyan, hogy megszárad és elhalványul... :oops:

Kép
szilveeaa
 
 


szilveeaa:
Ah nem, csak harman lesznek ott amikor megyunk. De "hivatalosan" csak egy a mienk :D Illetve nem tudom igazan hogy miert lesznek ott harman. :D Lehet hogy az alkalmankenti 5000ft-ert ennyi jar??? :D

sünciboglya
 
 


Sünci, majd számolj be mindenképpen, hogy mi volt - biztos lesz egy csomó hasznos infó... Én is 5ezerért voltam, de az 4 órás volt és csoportos...

Kép
szilveeaa
 
 


Hajnalocska,
babakocsi: kínos ezt így leírni :oops: , vagy nem is tudom....de szerencsére megengedhetjuk magunknak :roll: :roll:
Horror áraik vannak, az igaz, de legalább mi megúsztuk 50.000 Ft-tal olcsóbban ! :wink:

Andi, újdonsult anyuka és gyonyoru pici babái:D , udv. otthon!

Betty, kár a falrajzodért :(

ParisEszti, bátor vagy, hogy magadnak le merted vágni a hajadat, de csini lett :wink:

(sikerult visszaolvasnom Benneteket)
ginuska
 
 


Betty, most néztem fotókat és nagyon klassz (volt) a falrajzod!!!! Én így tudnék rajzolni, tuti nem vesztegettem volna pénzt bordűrre... De a pálcika embernél tovább nem jutottam sajna... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Jó reggelt!

Ma vagyok hivatalos a kedvenc védőnénimhez, kivi vagyok mennyit hízott a csöpp hátsóm. Az utolsó infóm a 10 kg, de mindenki kérdi, hogy hova? Hova-hova? Gyerek + segg!!!

Hajni: ne aggódj a lecsúszos gatya miatt, vannak pasik akik a terhes popsira izgulnak. Az én uram is :) :oops:
A használt ruháról annyit, hogy majd meglátod mennyire nem használja el egy baba a ruháit amikor csak 1-2-3 alkalommal tudod ráadni. Én a nagyfiamnak csomó mindent a turiban vettem (nem szarokat) és Kenéz baba is örökli most, úgy hogy azóta legalább 6 gyereket megjártak, de olyanok mint mikor vettem :). Érdemes körülnézni a turikban mert ugye szart ott is lehet kapni de azt meg sem vennéd. :)
A homeós bogyók 5-600 forintba kerülnek 1 fiolával, de abban kb-60 bogyó van. Most nem szedek szét egyet, de a gyerek a szorulás ellenit szedi 6 hónapja alkalmanként és még mindig csomó van benne. 5 golyó kell egyszerre. Szerintem 1-1 fiola fajtánként elég, max veszel később, de azért nem egy nagy összeg. :).
Ginus: Én is mikrós sterilizálót vettem, igaz nem aventot (mivel nem fér be a mikróba). Nekünk 17 literes a mikrónk, nem akarok nagyobbat, mert csak a kávé meg kajamelegítésre használjuk. 1 fajtát találtam, asszem 1700 ft Reer márkájú és fehér (2 fajta van belőle a másik nagyobb). Ez tuti befér.

SZEPTEMBER 17-20. MOZIÜNNEP!!!
Ha valakit érdekel. MI évek óta mindig megyünk és megnézünk vagy 4-5 filmet. Egész napos program. :)

Betegek Jól vannak?
Andi és babái ti jól vagytok?
Mindenki rendben?
Puszi!!!

Sünci: privit megkaptad???
anyabebi
 
 


Jó reggelt lányok!!!

rövid leszek, mert felfedezett engem a kisfiam a számitógépnél és most ő is ide akar jönni (persze anna és peti honlapján gyerekdalokat hallgatni meg nézni!!)! :D

Lányok! köszönöm szépen a dicsiket ami a falrajzomat illeti!!!én is sajnálom, de mindegy majd legközelebb ügyesebb leszek :wink:

Tilli: :D :D :D

Sünci: kár hogy ilyen messze vannak a cukrászdák, olyan pontos leírást adtál róluk!! Ha otthon, Szentendrén lennék biztosan felkeresném őket!!!

pattogó: tök ari a video, már mi is felfedeztük a párommal!!

csajok, én sem költenék ennyi pénzt a babakocsira, egyetértek Hajnalocskával-a férjem is 70 euroért vett egyet a kisfiamnak 2 évvel ezelőtt. Most valószinüleg kapok majd egy használtat. még nem biztos, de ha nem akkor marad a régi.
De hogy a gyönyörűek az tény!!!!!!

Szép napot, jó hetet mindenkinek
puszi
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


az útolsó mondat jó értelmes lett-az "a"nélkül gondoltam... :D

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty,

tök jó a falrajz. De kár, h megsemmisült :( :(

Ajj, csajok, este kezdett görcsölgetni a hasam. Már aszittem, hogy... De nem.
Nem tudom, hogy mi legyen őssejt témában. A SEJTBANK-nál kötött valaki?
Ugyanakkor itt ez a cikk: http://www.lam.hu/folyoiratok/lam/0205/6.htm

Ma is olyan nyomi vagyok. Olyan rossz, hogy a szerelmem elment dolgozni. Brühühüüüüüüü.

Ja, múlt héten voltam az Anita mintaboltban (Kékgolyó u.) és vettem egy naon szexi szoptatós melltartót. Info, hogy ott lassan meg fognak szűnni és a Millenium Centerben (V. Váci u. 19-21. tel: 2663348) lesznek. Itt viszont bármit meg tudnak rendelni, innen lehet csemegézni: http://anita.com/de-en/Products,Anita_maternity,Breastfeeding,Nursing_bras

Kép
screen
 
 


Jó reggelt lányok!

Nos, a torokfájás után itt a nátha is :( És most kéne egy kicsit itthonról dolgoznom is, de energia az nulla....

Mia-a függöny nem éppen babás, azt még tavaly varrattuk, amikor még vendégszoba volt :roll: De most már így marad...legalábbis egy darabig.

Tilli - a fotel eladója Csenga a teszvesz-en.

Ginuska - bátor vagy, hogy Olaszországból rendelsz a neten...de egyben nagyon ügyes is, hogy ilyen jó áron találtál rá! Szlovákiában az én barátnőm is megnézte, de nem volt akkora különbség az árfolyamot is figyelembe véve...

Lányok, sejthetitek, hogy én is mennyit vajúdtam a babakocsi árán, nekünk sem a fán teremnek a pénzmagok sajna. De végül a nagyszülők (első unoka az én szüleimnek) ránkpirítottak, hogy ne hezitáljunk tovább, vegyünk olyat, ami tetszik és kipótolják az árát...Meg aztán lehet, hogy csak magamnak magyarázom be, de talán egy ilyen multifunkciós babakocsit évekig tudunk használni és jó lesz a családban a következő gyereknek is.

A kádállványt ma visszaviszem a brendon-ba, mert olyan labilis és gyenge, hogy pofátlanság ilyet még gyártani is! Igaz, hogy nem a legdrágábbat vettük, no de azért egy babakád állványnak csak stabilnak kéne lennie! Ja és német gyártmány, nem is kínai :evil: Lehet, hogy ez a baj...

Zsrit, Szisz, adjatok hírt, ha tudtok!

Szép napot nektek!

Kép
kkia
 
 


Screen, én is sokáig hezitáltam, de végül ugyanezeket az ellenérveket mondták az orvos kollégáim őssejt ügyben.

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Rövid életjelet adnék - sajnos nem fogok tudni visszaolvasni.
Szilvea írta a drukkokat és a jókívánságokat NAGYON köszönöm Nektek, nagyon kedvesek vagytok!!!!!!!!!

Mi jobban vagyunk, vesemedence majd ehhez kapcsolódva tüdőgyulladásom volt, elég ramatyul telt a múlt hetem.
Már kijöhettem a kórházból, de nagyon aggódom remélem a sok gyógyszer és ami volt magas láz nem ártott a babának.
De nézték, és elvileg jól van. Remélem tényleg.

Remélem Ti is mindannyian jól vagytok - bár látom Kkia Sziszkóra is rákérdezett, mi van vele?

Megpróbálok "visszakapcsolódni"

mindenkinek puszi és köszi még 1x h. gondoltatok Rám :)

Rita

Kép
zsrit
 
 


Zsrit,

de jó, hogy jöttél!!!
Nem lesz semmi baj a babácskáddal!
Kislurkók hogy bírták az anyahiányt???
Vigyázz nagyon magatokra!

Kép
screen
 
 


Hajnalocska asszem595 ft darabja..........nem egy nagy összeg!!!!!!!!

Szilveaaa én se értem magamat......én lusta vagyok alapból....de most pár napja....mint akit kerget a tatár........

rólam:
éjszakám az valami katasztrófa volt ........éjjel 3-ig elég rendes "joslófájások" voltak.......már szólni akartam apinak hogy menni kell.......de aztán végűl elaludtam.....nem tudom hogy....de most ilyen mosogatórongynak érzem magam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska, nekünk is szar éjszakánk volt, jól meg is ijedtem...

Till, mert Apa elutazott és nélküle nem szabad pocaklakónak megszületni...

Milyen babakádat vettetek?
pocok001
 
 


Nita, Pocok: akkor ezek szerint hozzánk most ért a front.

Most meg a bokám dagadt a felismerhetetlenségig :?

meg a vérnyomásom 140/92. szerintetek ez még nem túl magas???

Kép
screen
 
 


Rita, de jó, hogy végre otthon! Nagyon vigyázz magatokra, még pihenjél sokat! Babának jó helye van odabent, ne aggódj, az antibiotikum nem árthat neki és biztosan tényleg nagyon vigyáznak rátok!

Kép
kkia
 
 


Nitácska,
ok, beszélek a fejével! :lol:
(jóslók elmúltak? :roll: )

Süncike,
köszi a diab-cuki címet!!! :D Milyen volt tegnap a süti? :wink:

Hajnalocska,
cipővel épp így jártam tegnap :lol: - végül Apának kellett becsatolni :P
Babakocsira én sem adnék ennyit - nekünk kölcsön kocsink van...

Ginuska,
csak a "sima" verziót láttuk a Rágcsávókból :P

Zsrit,
de jó, hogy "megvagy"! :D

Pocok,
akkor drukk, Apácskát meg kell várni!!! :P

tillidian
 
 


sziasztok:)

Nalam sem volt sok alvas ejjel, de csak egyszeruen "frissen ebredtem" hajnalban es keptelen voltam visszaaludni. Semmi fajdalom, csak kinyiltak a csipak.... na ez sem ram jellemzo. :D
Lehet hogy en mostantol leszek jol???? :D:D:D:D



Szilveeaa:
Beszamolok. Felteve ha megerem "egyben" a 36. hetet, akkor kezdodhet csak ez a felkeszito dolog. (Biztos nem akarjak potyara csinalni ha koraszules lenne.) Pedig en mar mennek szivesen :D



MOZIUNNEP:
Hja, ha az agyamat is vihetnem, tuti ott fekudnek a moziban egesz nap! Nem voltam amiota terhes vagyok. :S
Pedig szeretem a nagy vaaaaaaaaasznat :D


BABAKOCSIK:
mi is hasznaltan vettuk, de el voltam halva hogy mennyire tokeletes allapotban van. Nem is tudom mikor hasznaltak??? Meg mire??? :D Lehet hogy csak kiallitasi darab volt bent a szobaban, hehe.



Betty:
Kuldok neked fenypostan sutiket:) Ha majd hazajottok egyszer, mindenkeppen menjetek el a csaladdal egy jo zabalasra, megeri :D:D:D:D
Bar nekem mar a fulemen jon ki, a tegnapi adagokat majszolgattam reggelire, de asszem most egy jo ideig nem is nezek ilyesmire....


Screen:
koszi az "Anita" infot! Mar rebesgette a Vedonom hogy elkoltoznek, ezek szerint most mar vegervenyes a dolog. De jo hogy legalabb a Neten lehet rendelni! :D (Bar a Vaci ut sincs rossz helyen az uzlet szempontjabol, csak a parkolas....... jaaaaaj.)
En erre a modellre hajaztam csak nem volt anno a Brendonban a meretemben:
http://anita.com/assets/img/media/00261 ... 854597.jpg

Vernyomas: Attol fugg milyen korulmenyek kozott merted? Ha otthon, punnyadas utan akkor piciket magas. De hat orvosnal, odarohanva akkor ez lehet "csak" a sulytol magasabb, a kinti homersekletingadozas miatt, stb. Nekem mindig a torkomban szokott lenni ha valahol mashol merik mint otthon.
(orvostol kerdeztem ra erre, o mondta az infot.)
A bokadagadas nem olyan jo de hat ilyenkor mar..... az a csoda ha nem dagad az ember tarkoig!!! :S




Zsrit:
Jaj de jo hogy kinn vagy !!!!!!!!!!!!!!! Es hogy jol vagy vegul!
:D:D:D:D




Tilli:
Sutik csaszar-kiraly voltak!!! :D Mindegyik mestermunka. Meg is zabaltuk oket, legalabb is a nagy reszet. Paromat raszabaditottam a maradekra. Par db. maradt mara is, de azt majd elpusztitjuk valahogy. :D

sünciboglya
 
 


Zsrit, jó, hogy már itthon vagy!

Anyabébi, koszi az infót, nem tudom most akkor mi legyen......legalább figyelmeztethettek volna az uzletben, hogy ekkora bazi nagy ez a sterilizáló :x , én ki sem nyitottam ott a dobozt, csak tudtam, hogy van ster. az Aventnak és ha mindent úgyis aventosat veszunk, akkor legyen ez is az!
Mondjuk mivel építkezunk és az új konyhánkba úgyis új beépítheto mikrót akartunk venni,ami általában nagyobb ,mint ezek a klasszikusak, annyira nem lenne nagy baj már most megvenni, csak nincs most nekem energiám ezzel foglalkozni :evil:
Majd meglátom mi lesz! :roll:

Kkia, sokszor rendelek dolgokat netrol, (kulfoldrol is), már van tapasztalatom :wink: Olaszországból speciel most eloszor, de bízom benne, hogy itt sem lesz probléma :)
Ha tudtam volna, hogy "Breviben utazol te is" :D , akkor segítettem volna! Bizony, hogy van kulonbség árban SZK és MO kozott, a jelenlegi árfolyamot számítva is, csak meg kell találni a megfelelo helyet :wink:
ginuska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: