Új privát üzeneted érkezett!

Szerkesztő!

Nyitottam Őszi babák 2-est, ott folytatjuk. De azért ha lehet, jó lenne ha a régit is vissza tudnánk nézni.
Előre is köszönjük neked és a webmesternek.Kép
linato
 
 


Szia!

Nem tudom miért nem,de egyszerüen nem tudok képet/mellékletet/ feltenni semelyik topikba!Miért nem?Lehet,hogy nem nálam van a hiba?
Máskor is tettem már fel,tehát tudom,hogy hogyan kell!

Köszi Bea

Kép
beatrix2
 
 


Kedves Szerkesztő!

Örömmel vettük észre, hogy a 2004. őszi kisbabák topik újra látogatható, és mindenki számára elérhető. Szeretnénk megkérni Téged arra, hogy a 2004. őszi kisbabák 2 elnevezésű topik anyagát másold át nekünk az eredeti topikba!

Segítségedet előre is köszönjük!
Az anyukák nevében:
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 

 
 

Előre is elnézést kérek, ha a nyáron időnként lassabban reagálok. De azért remélem, időben javítani fogjuk a hibákat, és teljesíteni az kéréseket.
Gabi, szerkesztő
Admin
 


Kedves Gabi!

Köszönjük szépen az összemásolást!

2004 őszi kisbabák kismamái

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Kedves Szerkesztő!

Az lenne a kérdésem, hogy nem lehetne-e a fotóalbumon belül csinálni egy külön albumot a szalvétáknak, mert egy kicsit zavaró, hogy a BABAneten az új albumok fele szalvétákat és nem babákat mutat.

Ancsa
ancsa_51
 
 


Kedves Admin!

Volnál olyan kedves és törölnéd a "Gyermeknevelés" topikból a "Gyógypedagógust és gyógytornászt keresek 2,5 éves fiam mellé".

Előre is köszönöm. Még aznap éjjel kaptam SMS-t így megoldódott a dolog.

Köszi Babanet!
lilka
 
 


Gabi, most meg a szopitopik lett láthatatlan! (Anyaságról-szoptatás) Mi van ilyenkor?
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Admin!

Találtam a mai napi hozzászólástermésben egy olyat, ami szerintem nem babanetre való.

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=279&post=315217#POST315217

Nem vagyok mimóza lélek, de szerintem ez minősithetetlen, ha lehetséges törölnéd???

Köszi

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia, Gabi,

Én is épp ezért jöttem. Megelőztél, Ági. Kép

Virág
virág78
 
 


Köszi. Kép
virág78
 
 


Kedves Admin,
Kérlek nézz be a Házasság, család / Boldog házasság topikba. Szerintem nagyon eldurvult ott a helyzet. Különösen Oroszlán mai 21:59-es hozzászólására gondolok. Szerintem azt mindenképpen törölni kellene, esetleg Orosztlánt is?
Előre is köszi:
Anna
tinalila
 
 


Szia Gabi!

Én pont azt szerettem volna kérni, amit Anna.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Szia GabiKép

Nagyon szépen köszönöm a törléstKép

Legyen szép napotok

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék Annához és Zsizsához, azzal, hogy én azért is szeretném, ha Oroszlán profiljával csinálnátok valamit, mert az én fiam szerepel benne képpel és születési adatokkal. Ezt már írtam e-mailben is, de lehet, hogy nem a jó helyre címeztem...
Közben létrejött egy "Kolos" nevű felhasználó, aki szintén az én fiam nevében írt üzenetet. Esetleg, ha ezzel is csinálnátok valamit...

Köszi:
Bóbita
bobita
 
 


Pedig pár hónapig milyen békésen megvoltunk... Kép
virág78
 
 


Csak még gyorsan azt, hogy szintén az emailomban azt is javasoltam (de lehet, hogy naív vagyok), hogy az akár egész Boldog házasság topikot is törölni lehetne. Szerintem az úriember titokban maga is örülne, ha a sok butaságra, amit összeírt, a feledés jótékony homálya borulna.

Bóbita
bobita
 
 


Gabi,
én is írtam neked reggel magánba, megkaptad?
virág78
 
 


Kedves szerk.!

Szeretném,ha törölnétek az alkoholista anyák topicot.Csak az v.azok örülnek a meglétének akik szórakozni,és/v. sértegetni akarnak.

Szerintem sokak nevében szólok.Köszönöm.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


A legdurvább hozzászólásokat töröltem, a teljes topikokat viszont nem törlöm.
Oroszlán profiljából töröltem a fals adatokat. Szívem szerint azonnal kitiltanám azt, aki más adataival visszaél,de sajnos a következő percben újra regisztrálhatja magát.

Szalvéta ügyben a kérést továbbítom.
Gabi
Admin
 


Kedves Gabi,
Köszi a törléseket.
Anna
tinalila
 
 


Gabi!

Én is köszi.

Bóbita
bobita
 
 


És én is köszi!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Ha ugyanarról a gépről jelentkezik be v.ki, akkor, akkor nem azonosítható? IP-szám nem erre van? Nem értek hozzá, csak kérdezem.
Kérdés
 


Na pölö ezért is töröltettem anno az albumomat...
(És msot jöhetnek a névtelen köpködők...)

Gabi,
jó nyarat nektek! Lesz idén nagytali? (Bár én asszem nem megyek...)
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kérdés,
asszem még vannak olyan szolgáltatók, akiknél a felhasználó nem fix IP-címet kap, hanem minden bejelentkezéskor változót. Ha egy felhaszn.-nak, vagyis itteno hozzászólónak ilyen IP címe van, sokat nem lehet tudni. (Illetve gondolom rendőrségi, stb setekben a szolgáltató biztos meg tudja adni/köteles megadni, hogy teszemazt júl. 4-én 18.20-kor xxxxxxxxxxx IP címen milyen felhasználója netezett. De hát ezek nem ilyen esetek...

Zsóka
zsóka
 
 


Vannak olyan szolgáltatók, akik direkt mindig más IP-címet jelentetnek meg a felhasználó mellet, éppen azért, hogy ne lehessen beazonosítani öket.
Névtelen
 


Igen, ezt akartam írni, de szerintem a szolg. bizonyos esetekben (pl amikor a rendőrség keres vkit vagy mittomén) meg tudja adni, hogy bizonyos időpontban ki használta a kérdéses IP-címet. Vagy nem? (Ha a matav vagy aklármelyik teltársaság meg tudja mondani, hogy én kit hívtam vagy engem ki hívott ma 10.15-kor, akkor gondolom, ez sem nagy ördöngösség.)

Zsóka
zsóka
 
 


A dinamikusan kiosztott IP címek tulajdonosait a rendőrség se kérdezheti meg , csak bűncslekmény alapos gyanúja esetén ( a házhutatáshoz hasonló az eljárás). Nem hiszem, hogy valakinek az ostoba szövegei esetén elrendelnék a nyomozást. Szerintem csak az használ, ha nem reagálunk a primitív szövegekre.
Névtelen
 


Szerkesztő!Köszönöm a törlést.Így már sokkal jobb.KépE.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kedves Szerkesztő!

Nem tudom, mi az oka, de a Szülészetek/Kórházak
- Péterfy Kórház-pn belül a junius 17-i levelek az utolsó olvasható üzenetek.
Ma egész nap ezt tapasztalom, kb. 6-7 alkalommal próbáltam feljutni, sikertelenül.
Tegnap még minden rendben volt.

Köszönettel

Ivett
staff
 
 


Ivett, nekem most is rendben van, vannak július 6-7 -i üzenetek is.

Zsóka, tudomásom szerint nem lesz tali.
Gabi
Admin
 


Gabi,
sikerült meglepned... Mondom, nem is szándékoztam menni, de... Azért ez már hagyomány volt, nem? Az okáról lehet tudni vmit? (Már ha publikus.)
üdv
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Nem lesz nagytali? Kép
virág78
 
 


Én úgy tudom, hogy nem lesz. Én nem tudom, hogy szabad-e nekem erről bármit írni, de talán annyit, hogy a lehető legszokványosabb oka van (mi kell a háborúhoz?).
Gabi
Admin
 


És ha nem bérelnétek ki vmit, hanem mondjuk a Margit Szigeten összegyűlnénk egy megadott időpontban? Apát csókoltatom, ha kreativitásra van szüksége, bátran fordulhat hozzánk. KépKépKép

Virág
virág78
 
 


A madarak azt csiripelték... Kép

Apa,
mondd, hogy júliusban. Légyszi!!! Kép

Virág
virág78
 
 


Apa!
Viszünk Kubut!Kép
csii
 
 


Apa!

Nem lehetne a baloldalon az ékezetes karaktereket visszaállítani?

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Értesíteni szeretnék mindenkit arról, hogy július 31-én szombaton megtartjuk az idei nagy babanetes találkozót... mindenkit várunk!!! oszt eljönni ám!!!!bővebb infó csütörtöktől....Kép
apa
apa
 
 


Apa,
nem aznap lesz az LLL-es séta is?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


De. Kép

Apa, drága, egy héttel előtte? Mert a babanetről nagyon sok anyuka menne sztem az LLL szopis sétájára...

Virág
virág78
 
 


Szia Virág!
A babanetes tali hagyományosan július uccsó szombatján van... Ez az egyetlen éves nagy rendezvény...Kép)
apa
apa
 
 


Apa, őszintén sajnálom, hogy pont a babanet az, amelyik nem képes figyelni és összehangolni rendezvényeit a szintén évente egyszer, augusztus elseje közelében megrendezésre kerülő anyatejnapi szopis sétával.
Áhh, messze van már ez a babanetes tali attól, ami ezeleőtt 3 évvel volt, amikor maguk a felhasználók kezdték szervezni, és találtak ki időpontot!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szerintem az nem baj, hogy Apáék kezdték szervezni, csak az, hogy a felhasználók igényei nem tűnnek annyira fontosnak. Végülis elég sokan vagyunk, akik mindenképpen mennénk az LLL programjára is, gyanítom, hogy nem csupán a magam nevében írkálok itt. Kép Nekem mindkét program nagyon fontos volna. De nem kétséges, hová megyek inkább. És közben meg szomorú vagyok. Kép

Virág
virág78
 
 


Apa!

Látom megjavultak a karakterek. Kép

köszi

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Nem tudom, hogy az lll-es program hánytól hányig tart, de a babanetes találkozó egésznapos, így sztem belefér, hogy, aki szeretne, mindkét helyre eljusson.
rjuli
 
 


Végülis ebben van valami... Az LLL 10-13 között lesz.
virág78
 
 


Akkor már azt kéne megszervezni, hogy akik előtte ott vannak a babanetes talin, azok testületileg vonuljanak el a szopis sétáraKép
Történetesen engem nem érint, idén mindkettőt kihagyom, nem leszünk aznap Bp-n.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szia Pildi!
A babanetes tali mindig ekkor van, három éve amikor megrendeztük az elsőt, a lll még a fasorban se volt. Igazodhatnának ők hozzánk...Kép
Az első tali ötlete a Dorkától származott, de a szervezés már közös meló volt. Egyébként nem voltak az első talik jobbak, csak kevesebben voltunk és mások jártak akkor a babanetre!!!
Virág, mindenkihez télleg lehetetlen igazodni. Gyertek a babanetes talira a lll-t meg támogassátok folyamatában egész évben.
Azééé remélem eljöttök!!
Üdv, apa
apa
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?