Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretettel üdvözlök én is mindenkit aki most csatlakozott hozzánk.

Zsu
Örülök, hogy jól érezted magad, mesélj mi finomat etél, hagy folyjon a nyálam. :lol:
Jót nevettem a sok hülye rendőr egy rakáson írásodon. :)
Teszt nekem még hamar lenne, 14- én kellene megjönnie. Kicsit bizonytalan is vagyok, hogy mikor csináljam, mert jövő hét végén apósom szülinapját üljük (szombaton) vasárnap pedig eresztelő, és ha negatív lesz, akkor lehet nem lesz jó kedvem. Lehet megvárom a hétfőt. :roll:
A hányinger szinte folyamatos, álomkóros lettem, ma 2 órát aludtam Kristóffal, és a szurkálást most is érzem. Nem merek reménykedni!!!!

Délután anyósom átjött és segített kitakarítani, bár holnap kezdik elölről a mester emberek, de így azért mégis jobb. Nincs katonás rend, de jobb a közérzetem.
Amúgy nincs még látványos haladás, vésés, bontás ilyesmi van. Az új kamra ajtó és a boltív van meg, holnap vakolják a falat, és apa szereli a villanyt. Még 2 hét....

Onlány
Halk gratula neked!!! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


No laptetőőőőőő! :lol:

Ebben a hónapban sokadszor. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt!

Susy :D Az előző oldalon is ott van az üzid :wink:
Meglesz a konyhátok, de tudom kuplerájban élni, nem egy kellemes dolog. Engem nagyon zavart. Csináljad szorgalmasan a képeket, kíváncsi vagyok, hogyan alakultok :)

Onlány ma teszteltél? Biztos erősebb, mint tegnap, és akkor usgyi a dokkerhez :)

Anita és te, megpróbáltad újra? :wink:

Zsu, téged csak félve kérdezlek :D

Az én ciklustársaim merre járnak? Pitypang? :roll:

réka80
 
 

 
 

Szép jó reggelt Mindenkinek!
Nem csináltam tesztem úgy érzem még várok, annyira nem akarok csalódni!!! :cry: :oops: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Annyira nem voltak finomak a kaják, de azért jól laktunk, nem éheztünk!
Szokásos leves ragu,marha pöri, sült tálak, na azon sok finomság volt:rántott húsok, sajt, cukkini, sült húsok, rizs.
Utána torta és sok-sok finom sütike, amiből ettem a legtöbbet!!!
Még mindig nagyon édes szájú vagyok és erre mondta a dokim, hogy ez a Closti egyik jó kis mellékhatása, hogy az ember nagyon kívánja az édeset!!! :wink:

Örülök, hogy haladtok majd csak készen lesz már és akkor küldheted a képet, amit már nagyon várok!
Most is csinálhatnál, arra is kíváncsi vagyok :wink: :roll: :?:

Minden jeled nagyon biztató... :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Semmi baj Zsu, megtudjuk, ha eljön az ideje :)
A clostytól én is nagyon kívánom az édeset, pedig nem vagyok túlzottan cukorimádó :wink:

réka80
 
 


Réka
Nekem is azért volt fura, mert Én aztán alig ettem édességet, főleg nem sütiket, január óta pedig egyszerűen imádom, most is annyi marcipánt megettem, hogy csuda! :roll:

Majd megírom, ha csináltam...már nem mondok előre időpontot, mert még magam sem tudom, lehet, hogy nem véletlen, hogy nem csináltam még :?: :!: :roll:

Ovi, munka?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Mire gondolsz Zsu? Hogy nem vagy terhes, ezért nem csinálod meg?? Félsz Zsu, ezért nem akarod megcsinálni, de ez nem jelenti azt, hogy ne zebrásodna :)
Én szoktam B tervet is csinálni. Akkor jön elő a spirituális énem. :lol: El fogod érni a célod, erre gondolj!

Oviban most kezdődik a ott alvás :) Remélem fog menni zökkenőmentesen. Ezen a héten már teljes erőbedobással kezdünk. Kaptam még egy sulit, ahol gyermekvédelmiskednem kéne 8) Megyek megnézem, próbálok beépülni :wink:

réka80
 
 


jó reggelt, gyors jelentés mert megyek a pajzsmirigyes drhoz. Teszteltem, erősebb, de még mindig halvány ezt 10essel tettem, aztán csináltam egy 25öst is és kb ugyanolyan színű :shock: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány
Drukk++++++++++++++++++++++++, örülök neked!!!

Réka
Félek, hogy nem zebrás, mert olyan érdekes érzésem van! :roll:
nem tudom, hogy mi ez, jön és kész!!! :?:

Sok sikert az ovihoz és a munkához!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!! Nos akkor magamról röviden: 31 éves vagyok, van egy kisfiam, ő 8 éves, mondanom sem kell ő nem volt tervezett baba....,
építkeztünk és gondoltuk felavatjuk az új szobánkat, nem védekeztünk mert 1: -nem úgy készültünk,hogy mi "avatni" fogjuk a szobát :D ,tehát semmi védelmi eszközt nem hoztunk magunkkal :lol: ,gyógyszert nem szedtem mivel minden fogamzásgátlótól rosszul voltam, hánytam stb. a szervezetem nem bírja :roll: 2: már túl voltam elvileg a peteérésen. Ez az egy nap volt védelem nélkül és terhes maradtam..., nagyon meglepődtünk,de nem volt kérdés,hogy megtartjuk!! Mikor megszületett a drágám megfogadtam,hogy én a szülést soha többet nem csinálom végig :oops: :oops: ,de 2 éve mégis úgy döntöttünk,hogy jó lenne egy kistestvér,de sajna nem akar sikerülni :? már nem érdekelne,hogy mennyit szenvednék a szülés alatt csak sikerülne már,de hát ez a sors fintora, ha nem tervezed sikerül,ha igen akkor nem :roll:

EDI
ediii
 
 


Több , mint 1 év után mentem el vizsgálatra,akkor a doki Hsg-t ajánlott,mert uh-on látott valamit... :roll: ,ez megvolt márciusban,és kiderült,hogy az egyik petevezeték elvolt záródva,de sikerült járhatóvá tenni, gondoltam most már nem lesz akadály,de hát azóta sem sikerül......, elvileg minden rendbe mind a kettőnkkel :roll: hát mi beleadunk mindent majd csak sikerül egyszer.... :wink:
Hozzá kell tennem ,hogy minden tiszteletem,akik az első babára várnak sokat, mert én nagyon nehezen élem meg a havi csalódásokat úgy,hogy már van egy kisfiam!!

EDI
ediii
 
 


onlány!!! Gratula a pozi teszthez!!!! :D ha már a 25ös is pozi lett akkor tuti ott van a picur :wink:

EDI
ediii
 
 


Jó reggelt!

Reggelizik Kende és spurizunk a gyógyszertárba! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Jó reggellt Mindenkinek!!!!

Ezt nevezzem 2 nap alatt 3oldalt tele írni :)
Nem bírtam még végig olvasni :(
Köszi Zsu, megvagyok :P
Szombaton kiengedték apósomat, szerencsére, jól van...
Vasárnap meg sikeressen elintéztünk egy lakást!!!

Lakásom lesz :P :P :P Pénteken megyünk és visszük a foglalót!!!

Szép Napot Mindenkinek!!!

Üdv az újaknak persze :) Megyek vissza olvaslak titeket, hogy tudjam mik történtek!!!!!!!!!!!4

Sok puszi..........
csip-csip18
 
 


Szia Ediii, akkor mi egy idősek vagyunk!
Hát igen, ha nem tervezi az ember van akinél sikerül úgy is, de nálunk nem így alakul sajnos!
Történt valami a szülés közben?
Nem könnyű a sikertelenséget havonta megélni, de nem szabad soha feladni!!!
Sok sikert és kitartást!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anita, egy nagy-nagy kalappal!!!siess vissza!Drukk++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kitti, gratula a lakáshoz!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


köszi Zsu!!!!Ari vagy,....
Hogy vagy???Minden oké???
Mikor lesz táblánk...
Hajrá Anita.......Várunk...

Tényleg hol vannak a régi csajok????Gyertek!!!Iner-Joli-Pitypang :cry:
csip-csip18
 
 


Kitti, igen köszi, csak nem merek csinálni még tesztet! :oops:
Dolgozol?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kitti, mekkora a lakás és hol van?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


víííííííííííííííííííííííííííí :)):))

Kép

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Sziasztok!

csip-csip!
Örülök hogy sikerül lakást vennetek!! :wink:
Ez egy ujabb vagy ezt már kinéztétek régebben?

Zsu!
Nagyon jó hogy vissza jött a hangulatod!! Nálad is csak a hormnok zavartak be :lol: !
Mikor nem kéne megjönnie??
Bocsi de már elfelejtettem :oops:

Anita!
Tűkön ülünk-állunk már :)
De bizti zebrás az a teszt
:!: :!: :!: :)

onlány!
Halk gratula neked!! :)

Réka!
Zsozsó bizti simán ott fog aludni,nem lesz gond..

:wink:

Susy!
Akkor szépen haladnak az emberkék!!!
A villanyszereléses dolgot látom ti is megsporoljátok,nálunk meg apámnak az a szakmája ugyhogy nem kell külön pénzt fordítani a szerelésére :)

Joli azt hiszem majd csak szerdán jelentkezik,mert most volt a férje szem mütétje és elutaztak..
Várunk vissza!!!

Délutánra be vagyok iktatva egy diószedésre :evil:
Tegnap eljöttek rokonomék és megbeszélte a 2 fiu hogy elmennek diót szedni,hát a drága kis felesége azt mondja hát elmegyünk mi is veletek(beszélt az én nevembe is :shock: )..
Hát nooooooormális :?: :?: ,én ott hajolgassak :cry: ,mikor én is ugy vok ZSU mint te,hogy amit nem muszály nem csinálok meg,mert probálom kímélni magam... :twisted:
Nem szoltam semmit erre :cry:
Vendég
 


Anita!
Akkor mégsem zebrás ??? :?

Zsu!
Én jól vagyok amugy..köszi
Hányingerek már csak nagyon ritkán vannak,élek virulok és várom már a 12hetes uh-ot :)
Vendég
 


Kírus, deeeeeee. csak halványka még. :) nem látszik?

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


A 2010-es topicról NO COMMENT :!:
Nekem nem a topic indításával volt gondom, hanem egy egyénnek mondtam meg a véleményem, akinek nem tetszett ahogy reagált azokra, akik még nem estek teherbe...ennyi...
Az, hogy vannak olyanok, akik nem vállalják milyen "szépeket" írtak, és kitörölték utána, erre nem tudok mit mondani...én vállalom az írásaimat :!: 8) :)


Gyancsi
Semmi küli nem volt a v.v.-en, csak szétment a bal oldali vénám, úgyhogy a jobb oldaliból vették végül...most úgy nézek ki, mint egy narkós.. :lol:


Csip-csip
hamarosan lesz tábla..
kellenének adatok is, akik most jöttek, mert nem tudom. :roll:


Anita
a képen plussz teszt van :?: :shock:


Onlány
mondtam, hogy erősödni fog mára... :wink:

Mindenkit pusszantok, majd később jövök még...
Férjemmel megyek a fülészetre, mert nagyon fáj a füle... :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jaaaj Anita, akkor gratula neked....(látod, neked is megmondtam) :!:
A képen még igazából nem nagyon látszik, de holnap ha dobsz fel, akkor azon már bizti erősebb lesz, és látszani fog már... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


tényleg nem látszik csajok? én látom. ott a második csík.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita, ne haragudj, de Én sem látom a második csíkot, pedig 4 szemmel nézem :roll: :?: :wink: holnap már biztosan még erősebb lesz akkor!!! :wink:

Betty
Szegénykém, pedig neked nagy szükséged lesz a jó vénákra!Nincs több vérvétel egyenlőre :?:
Férjednek jobbulást!!!

Kírus
Örülök, hogy jól vagy, drukk a 12 hetes uh-hoz!!!
Closti szerint most szombaton!
Nehogy már Ő mondja meg, hogy Te ilyen állapotban mit csinálj?
Pihenj, ha annyira nem muszáj ott lenned!


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anita én semm láttok ott 2 csíkot :roll:
De re,mélem te jól láttod :P
csip-csip18
 
 


Akkor én vagyok nagyon vaksi :oops: :oops: :lol: ..bocsika!!
Mondjuk azt néztem ha nega lenne akkor nem smiley jel lenne ott :lol: ..
Az én elsöm is halvány volt,de így képen nem látom azon sem :),kicsit vaksi vok :oops: :lol:
Akkor nagy nagy halk GRATULA neked :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


Suzy
most vasárnap lesz a következő v.v., nna tényleg megyek :!:
Alig tudok elszakadni innen mindig :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
ezzel én is így vagyok... :wink: nehéz elszakadni tőletek!!!
eredményt tudsz a tegnapiról?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


igen Kírus ezzel én is így voltam, hogy akkor nem lett volna ott a smile?!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


köszi csajok :) holnap még tuti nem tesztelek, esetleg hétvégefelé mégegyet, aztán doki! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita, drukkolok+++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anita én látom. Ott van az a második csík
Csajok kicsit hunyorítsatok és távolabbról nézzétek

réka80
 
 


Réka
próbáltam úgy is, de Én akkor sem látom :oops: na, ha nekem ilyen lesz,akkor Én nem fogom észrevenni az tuti ! :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu én is így vagyok, mint Te.... :P
Ja a lakás, amugy a XIII kerületben van.Ezt néztük meg legelőször még régebben...2emeleten van 59nm, 1.5szoba és erkélyes :):):)
De a költözés még odébb van sajna :(:(:(Most le tudjuk előlegezni, de csak jövőre tudjuk a maradékot kifizetni, de nem baj, azt a pár hónapot már kibirom 8)
csip-csip18
 
 


Kitti, persze, hogy kibírod, a lényeg, hogy sikerült és a Tiétek lesz nemsokára! :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Fájdogál a hasam a 27.cn-en vagyok!
Nincs kedvem semmihez :roll: :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:49-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu

Íme a konyhám. :lol:

Kép

Megyek altatom Kristófot aztán jövök olvasni, van mit. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


suzy78!! igazából semmi probléma nem volt a szülésnél :oops:
csak én voltam naív..., azt hittem vagyis nem gondoltam ,hogy ennyire fáj :lol: ráadásul heten szültünk aznap a dokinál,nekem már hajnal kettőtől fájásaim voltak, 8-kor burkot repesztettek,onnantól kezdve 2-3 perces fájásaim voltak, a többiek meg vidáman beszélgettek,semmi fájás nem volt nekik,az egyik lány két nevetés közt mondta,hogy jön a baba és pillanatok alatt megszült, délután 3-ra mind a 6 lány túl volt rajta én még mindíg kinlódtam,majd este 7.15-re lett meg a kisfiam......,
Ti mióta probálkoztok??

Anita!!! Én is látom a halvány csíkocskát, GRAtula!!! Hanyas teszt???

EDI
ediii
 
 


susytunder!! Eddig elég jól néz ki :D na de majd a végeredmény a fontos..., most építkeztek vagy csak átalakítás zajlik nálatok???

EDI
ediii
 
 


Suzy
Hááááááát, nem irigyellek most, de a végeredmény lesz a fontos! :roll: :wink:
puszi

Ediii
Sajnálom, de hamarosan a másodiknál másképp lesz minden hidd el!!! :wink:
Mi konkrétan 2008 október, de már előtte is akartuk!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni, ha nem baj.
Röviden magamról: 34 éves vagyok, még nincs gyermekem, sajnos így alakította az élet. Vagyis inkább a pasik az életemben.
Most boldog párkapcsolatban élek, és lassan szeretnénk családot alapítani. Augusztus 23-án kezdődött első fogamzásgátlós ciklusom 6 év után, és érdeklődve figyelem a testem, hogy mire hogy reagál. Mérek hőt is, használok minimikroszkópot. Év vége felé kezdenénk élesben próbálkozni, de ezeket az előkészületeket azért tartom fontosnak, mert ha nem jön össze, már konkrét adatokkal tudjak szolgálni a dokiknak, ne akkor kelljen még nekiállni hónapokig vizsgálgatni a ciklusaimat. Sajnos nem vagyok már mai csirke, bármi előfordulhat.

Rögtön le is támadnálak Titeket egy kérdéssel, ha nem baj... :oops:
Ma reggel leesett a hőm, pár napja tojásfehérjéztem, gyanítom ma hajnalban volt ovum. Ezzel kapcsolatban megfigyeltem valamit, ami még sose fordult elő velem, tegnap este nagyon elkezdtek fájni a mellbimbóim. Nem az a kidörzsölős fájás, hanem belül fáj, érintésre. Még most is tart. Tapasztalt már valaki ilyesmit? Van köze az ovuhoz, vagy más miatt lehet?

Előre is köszi a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!
gtunde75
 
 


Na a gyermekem az igazak álmát alussza. :)

Ediii
Átalakítás van, a konyhát kaptuk szét, már egy hete nomád életet élünk, még 2 hét van. :)

Anita
Hát kigúvadtak a szemeim mire megláttam a csíkocskát, legközelebb biztos jobban fog látszani.

Már tisztára be vagyok parázva, úgy csinálnék már én is. :?

Kitti
Ez az a lakás ami már korábban is tetszett neked? Nagyon örülök, hogy sikerült.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Zsu
Miért? Talán nem tetszik? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Tünde
Üdv köztünk!
Ha még sosem tapasztaltál ilyet, akkor az lehet jele a babának. Ha a picike megfogan sok nőnek érzékennyé válik a mellbimbója, azt hiszem Joli volt az első, aki így mesélte.
De majd jönnek a tőlem okosabbak, és felvilágosítanak. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder

Köszi a választ, nem hiszem, hogy babás vagyok, vagy ha igen az most történt a hétvégén, és azt a szervezetem még nem érzékeli :)
Sztem.

Igazándiból mivel ez az első ciklusom fogamzásgátlózás után, lehet, hogy még nem is lesz (volt, vagy van) ovulációm ebben a hónapban.
De mindenesetre fura ez az egybeesés: hő leesés - bimbófájás :D
gtunde75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?