Új privát üzeneted érkezett!

100% :)
A fiam betöltött 37.hétre született császárral. (magától indult be a szülés). A császár miatt 100%, hogy nem hagyják az utolsó percig... :) Ráadásul az én számításaim szerint febr.27 lenne a kiírás napja :)
Én a Péterfy kórházban fogok szülni. :)
Vendég
 


Jaaaa, így már más! És tuti, hogy a második is császár lesz?
Kedden megyek uh-ra, már alig várom!
Yolinne, Te ugye a Fehérvárin voltál uh-n mikor megláttad, hogy kukaca van a bébidnek??? Akkor ez tényleg egy jó uh!
Azon filózok, talán most kéne felvételt kérni, mert még egyben látszik az egész baba... ja már ezt írtam, azt hiszem...
Nagyon nyomott vagyok ma reggel...
Lányok, olyan csöndben vagytok!
Vendég
 


Vivi! Hát, szerintem tuti a császár... Nem egyszerű a terhességem (a fiammal sem volt az): cukorbetegség, pm alulműködés, PCOS, IR, magas vérnyomás. Szerencsére ezek mind szépen kezelhetőek és rendben tarthatóak, csak tényleg oda kell figyelni. Viszont ezek önmagukban is nagy eséllyel hordozzák magukban a császár lehetőségét, főleg úgy, hogy 2 éve is császárral szültem az elsőt! De nem bánom, a lényeg, hogy egészséges legyen a baba! :)

Jó lenne, ha látszódna már a neme! :) Drukkolok Neked keddre! :)
Vendég
 

 
 

vivi
nem a fehérvári volt, hanem az a 4D-s hely ahol volt ingyenes szűrés...és a 4D nézetben láttam én meg, de a dokicsaj már a normál képen is látta

Kép
yilonne
 
 


Adrienne, üdv itt és gratulálok a babádhoz!

Lányok, én folyton bababoltok oldalait nézegetem mostanában.... Hihetetlen, mennyi szép cucc van, már olyan szívesen vennék valamit! :-)

Kép
Kép
ginnie
 
 


Ginnie, én is kívánok már valamit venni, találtam egy hasznos oldalt, főleg első babásoknak, babakocsi ügyben:
http://www.babakocsi.net/

Itt nagyon szépen le van írva minden hasznios infó, hogyan válasszunk, mi szerint, mi a fontos, stb., nekem pl, sokat segített így elsőre, mert fogalmam sem volt a babakocsikról :)

Kép

Kép
ktouch
 
 


Jaj de jó!! Köszi!! :-)

Én pedig találtam ingyenesen igényelhető klubkártyát, amivel egy csomó helyen lehet kedvezményesen vásárolni.

http://old.babamamatudakozo.hu/klubkartya/

Kép
Kép
ginnie
 
 


Még egy hasznos link:

http://www.hordozas.hu/

Szerintem ide is érdemes ellátogatni :) Hordozótanfolyam lesz minden nap a Nemzetközi Babahordozó Héten, meg jó kis infós programok (pl. Környezettudatos babagondozás és háztartás, A testközelség biológiája, a bőrkontaktus hatása a viselkedésre stb.) Én mindenképp ellátogatok ide, mert én szeretném majd hordozóban hordani a babámat, testközelben :)

Kicsit szurkál az alhasam, ugye ez teljesen normális? :)

Kép

Kép
ktouch
 
 


Érdekes, én is épp azt akartam kérdezni, hogy normális-e ha kicsit szurkál a hasam. :D De akkor biztosan, ha Neked is. :D
Megnéztem a hordozós oldalt is, épp a sulim mellett lesz, bár azon a héten épp nem kell mennünk, de ha már ennyire egyszerű odatalálni, akkor valamelyik nap én is elnézek. :)

Kép
Kép
ginnie
 
 


Hello!
Adrienn, hát így elég esélyes vagy akkor a császárra! De a lényeg az eredmény!!:D
Yolinne, Neked megmutatták 4d-ben?!?!?! Mert én 3 anyukától is hallottam, aki ugyan oda ment, hogy végig 2 d-ben csinálták az uh-t!!! Ez fura! Magától kapcsolták át, vagy megkérted szépen? az is lehet, hogy többen beszóltak, hogy ez így eléggé átverés, mert az jön le a hírdetésből, hogy 4d-ben uh-znak.... aztán meg mégsem. Mert nekem hétfőre van időpontom, de emiatt nem akartam elmenni, hogy "csak" 2d-ben csinálják! Hogy volt, elején 2d, aztán a végén átkapcsolta kicsit? Mert akkor meggondolom...
Ginnie, nagyon is normális a szurkálás, hajajj!!! Nekem ráadásul multkor annyira begörcsölt egy tüsszentés után, hogy alig láttam! Nagyon szurkál minden hirtelen mozdulatra, és tüsszentésre, köhögésre!
Vendég
 


Lányok! Teljesen normális, hogy szurkál, hiszen nő a méhünk, nyúlnak a szalagok! :)
Én a 12 hetes genetikai uh-n az istenhegyi géndiagnosztikán voltam, mert az orvosom szabin volt azon a héten, és így beszéltük meg. Nagyon meg voltam elégedve, 2D-vel indult és a végén 3D-re is átkapcsolt. :) A 18 hetes genetikaira meg a Biovitálba megyek a Mammut-ba (ott már a saját dokim csinálja), már nagyon várom, de addig még van kb. 1 hónap ... :)
Vendég
 


Én is vacillálok, hogy menjek-e még a Baross utcába is. Kedden megyek a Sote-ra és szerdára van időpontom a 4D-s helyre. Mondjuk baj nem lehet belőle, ha két helyen nézik, és főleg a magánrendelőbe apukát is könnyebben beengedik szerintem, ezért szertenék még menni. Ő még nem látta a babát, a dokimnak hetek óta ki van fogyva az UH-jából a papír, és sokszor kell 2 órát várni rá, így általában a párom addig elmegy valahová a saját dolgait intézni.


No örülök, hogy a szurkálás normális, köszi a megnyugtatást mindkettőtöknek. :) Én is úgy sejtettem, hogy ilyenkor azért elég gyors a méh növekedése és kell, hogy ezt megérezzük. Néha nekem is belenyilal valami eszméletlen módon, de pár másodperc és már el is múlik.

Kép
Kép
ginnie
 
 


Minyu
Hogy csináltad, hogy engedett három vonalzót?

Én megpróbáltam a családineteset is, de mindig azt írja, hogy túl hosszú az aláírás!

Tudnál segíteni?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Egyszerűen nekem nem engedi, de már agylobot kapok... mi a túrót kellene átállítanom????

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Korábban azt írta erről , talán pont Minyu, hogy az url nélkül írd be, csak a kép linkjét .....

Kép

Kép
ktouch
 
 


Jaj köszi de jók kipróbálom...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Örök hálám!!!

Ezek szerint lehet a másik típussal is működik ugyanígy?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Már mi is alig várjuk a szeptember 16. uhut!

Olyan jó lesz látni a kis kapálózót.

Szegénykémmel sokkal kevesebbet foglalkozom mint a nagyobbakkal amikor pocakban voltak... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka :)
Más típusú vonalzóval is működik, csak az url-t ki kell szedni :)
Látom püt is irtál, bocsi, csak most ültem gép elé :)

adrienne :)
üdv itt :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Világra jönni c film:
http://www.port.hu/vilagra_jonni_le_pre ... m_id=93039
http://www.youtube.com/watch?v=VhUGoZdRYMo
mindenkinek ajánlom, állítólag DM-ben meg lehet találni!!!

Kép
yilonne
 
 


szerintem a csajszi "rontott" azzal h néztünk 4Dt (vagy 3Dt, nem tudom)
mert bejött a másik és éreztem rajta h nem stimmel vm
szerencsém volt:)
nekem is szurt ma egy kicsit
meg nagyot kirándultam és volt h hisztizett már a pocaklakó.....persze jó fárasztó volt a séta

hordozókendőt szeretnék én is
olyan jó lesz majd, ha rajtam lesz:)
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára yilonne 2009.09.06 18:17-kor.
yilonne
 
 


megkattant a rendszer bocsi
yilonne
 
 


Nekem is szurkált a hasam mostanában, de jó hallani hogy teljesen normális :)

És köszi a linkeket, nekem is elsö baba, így pl. babakocsi kapcsán fogalmam sincs milyet kéne venni :? Mondjuk lehet hogy barátoktól használtan kapunk elég sok mindent (babakocsit, hordozót stb.) de azért nem árt egy kicsit tájékozódni :wink:

Különben akartam kérdezni, hogy valakinek (főleg akik nem első babájukat várják) van tapasztalata a mosható pelenkákról... Utánanéztem, és tökre szeretném majd kipróbálni, annyira jópofa dolog szerintem és hosszú távon pénzben is jobban megéri mint az eldobhatós...Na mindegy, majd úgyis meglátom lesz-e türelmem hozzá
:roll:

Kép
anicca
 
 


mamacka írta:Már mi is alig várjuk a szeptember 16. uhut!

Olyan jó lesz látni a kis kapálózót.

Szegénykémmel sokkal kevesebbet foglalkozom mint a nagyobbakkal amikor pocakban voltak... :(


Ne se búsulj, ha megszületik, sokkal többet :D Ő lesz a kis központ!!! :D Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod:)

És örülök nagyon, hogy sikerültek a vonalzóid :D

Én is szeretnék mosható pelenkát használni majd,hozzátartozik a környezettudatos életvitelemhez :) Egy gyerek két éves koráig kb. 1 tonna szemetet termel, pelenkából csupán....
Persze a kényelem nagy Úr, de azért ki lehet próbálni :) Már csak azért is, hogy nekik majd legyen egy élhetőbb világuk, Földjük....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ktouch 2009.09.06 20:56-kor.

Kép

Kép
ktouch
 
 


Helló lányok!
Yolinne... hát akkor még holnapig eldöntöm, menjek-e esetlegesen potyára... vagy felhívom előtte őket, hogy átkapcsolnak-e, mert ha nem, amiatt nem megyek el oda. Kicsit dinkán hangzik... mindegy.
Anicca, nővérem használ mosható pelust, és nagyon nagyon meg van elégedve vele. Nekem nem voltak olyan jó tapasztalataim, de később kiderült, amit SENKI NEM MOND, hogy nagyon óvatosan kell bánni a popsikenőccsel, mert ha sokat kensz a popira és beszívja a pelus, utána már egész máshogy működik... ezért ázott el az én fiam folyton....
Vendég
 


:) köszi vivi a tapasztalatmegosztást, jó, hogy van ilyen is :)

Kép

Kép
ktouch
 
 


annica :)
Még úgyis lesz róla szó, de babakocsiból mindig azt kell nézni, hogy nektek milyen igényeitek vannak. Pl liftbe kell betenni, bkv-zol, vagy kicsi kocsi csomagtartóját kell figyelembe venni, akkor érdemesebb kisebb babakocsit nézni. Aki viszont sokat jár természetbe, göröngyös utakon, azoknak a nagyobb dromedárok jönnek be.

ktouch, annica :)
mi használtunk textilpelust, de csak hébe-hóba, ugyanis mindkét fiamnak borzasztó érzékeny a bre, és akárhogy is nézzük, a textilpelus nemannyira nedvszivó. Nálunk nem voltak balesetek, igaz, éjszakára sose használtam, inkább csak nappal.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Teszek fel én is pocakfotót. Ez még múlthéten készült.

Kép

Flórával ez a 23. héten

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!
Honey, nem semmi a mostani pocid a korábbi terhességhez képest!!! :shock:

Én egyelőre még nem foglalkozom nagyon semmivel, ami a babavárást illeti, már csak azért sem, mert dolgozom és most tanulok is, október végéig meg le kell vizsgáznom. Addigra szerintem vége lesz a genetikai vizsgálatoknak is, amiért azért én eléggé parázok... Ha addig minden rendben lesz, akkor nekiesek a szervezés, tervezésnek!! Ja, de rendeltem a teszveszen egy övlehúzót. Ma jár le a licit, remélem enyém lesz a legjobb és akkor 2.600 Ft-ért kapok egyet. Szerintem annyiért mindenképpen megér egyet venni. Főleg mert én sokat vezetek!

Üdv az új kismamáknak, Anicca és Adrienn! Élvezzétek a babavárást! :)

És a vonalzótól eltérően ma vagyok 14 hetes! :)

Szép hetet mindenkinek!!!

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!

Anicca és Adrienne! Üdv itt és boldog babavárást Nektek is!

Csak annyit szerettem volna mondani a babakocsi keresésről, hogy én egy dologról anno nem tudtam, és ma már nagyon bánom, hogy akkor nem mondta senki. Létezik olyan kocsi, aminek a tolókarját át lehet fordítani, így pl. nem süt a baba szemébe a nap, mert egy mozdulattal megfordíthatod a kocsi irányát, de a menetirányt nem. Alexa a mai napig utálja, ha a szemébe süt a nap, és ez mindig nagy gondot okozott nekünk. Ha tehetném, lecserélném, hogy a tesónak ilyen baja ne legyen, de nincs rá keret. És az is rossz benne, hogy ha nem a hordozót teszem a kocsira, hanem a babát a kocsiba, akkor nem lát engem, ami pici babánál kifejezetten előnytelen. Én ezért kezdtem el kendőzni, mivel Alexa folyton ordított a babakocsiban, viszont pont emiatt nem is nagyon tudunk ma sem kocsival sétálni, mert mindig kéredzkedik kézbe.

Vivi! Ezt a popsikenőcsös dolgot én sem tudtam! Nekem akkor valószínűleg emiatt nem vált be a mosható pelus, oda is adtam egy barátnőmnek. Ezt tényleg nem mondják sehol!!! ÉS szerintem is hívd fel őket, mert nekem sem kapcsoltak át, és hát nagy csalódás volt a dolog!!!

Ginnie! A SOTE II-n apukát is beengedik szó nélkül az UH-ra. A SOTE I-en nem engedték be a férjem tavaly, de csak mert ott a 12. heti UH hüvelyi volt.

Nem akarok sok lenni, szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty, én is megjegyeztem ezt a fajta babakocsit, aminek a tolókarja mindkét irányba állítható....nagyon praktikus :)

A linkelt blogon is vannak ilyen babakocsik kínálatban, és annyira nem drágák: http://www.babakocsi.net/lengyelbabakocsicollection2008

Ó, Honey, ari a pocid nagyon :)

Én is még ccsak a neten nézegetem, nekem októberben kezdődik a sulim....:)

Kép

Kép
ktouch
 
 


Sziasztok
Voltam a Baross u-ban. Nekem nem volt mázlim, 2d ben néztük :(
Nyaki redő jó, bár több, mint a 3 tesónak. Akkor 11-12. héten volt mindnek a crl 4,.5 cm és a nyaki redő 1.5
most meg a gép 3 nappal nagyobbnak mondta, mint gondoltam, és a crl 5.79 cm, nyaki redö 2.18
tehát 12+2 helyett 12+5. De holnap is megyek a sima genetikaira, kiváncsi leszek, mit mér!Egyébként az érdekes az, hogy az uccsó ciklusom után, a peteérést a 11. napon éreztem, hogy szurkál. Mondom az nem lehet... és ha ezt nézem, pont 3 nappal előbb volt, mint a normál peteérés és pont 3 nappal mondta az uh nagyobbnak!!! Na kiderül holnap!
Vendég
 


Detty! Pont ezt szerettem volna írni babakocsi témában. Nekünk az első kocsi, amit örököltünk, fordítható karos volt, amikor áttértünk a másodikra (ami befért a kocsimba), az már nem, és sem napernyővel, sem semmi normál eszközzel nem tudtam megoldani, hogy ne süssön Dani szemébe a nap. Az, hogy egy textilpelust elé lógatok, az ugyebár csak alvás közben működik.. Szóval a fordítható tolókar tényleg kell..

Stike! Gratu a 14. héthez! :D Megy az idő szépen.. :D

Honey! Nagyon jól nézel ki! 8) Úgy látom itt csak szuperjól kinéző kismamik vannak! :D A pocid meg kb. ugyanakkora, mint Flórával! :shock:

Annica! Üvd, és boldog babavárást! :lol:

Adrienn! Üdv Neked is! :lol: Látom nagyfiadnál hamarosan szülinap! Készültök már?

Kép

Kép
monccs
 
 


Detty! Pont ezt szerettem volna írni babakocsi témában. Nekünk az első kocsi, amit örököltünk, fordítható karos volt, amikor áttértünk a másodikra (ami befért a kocsimba), az már nem, és sem napernyővel, sem semmi normál eszközzel nem tudtam megoldani, hogy ne süssön Dani szemébe a nap. Az, hogy egy textilpelust elé lógatok, az ugyebár csak alvás közben működik.. Szóval a fordítható tolókar tényleg kell..

Stike! Gratu a 14. héthez! :D Megy az idő szépen.. :D

Honey! Nagyon jól nézel ki! 8) Úgy látom itt csak szuperjól kinéző kismamik vannak! :D A pocid meg kb. ugyanakkora, mint Flórával! :shock:

Annica! Üvd, és boldog babavárást! :lol:

Adrienn! Üdv Neked is! :lol: Látom nagyfiadnál hamarosan szülinap! Készültök már?

Kép

Kép
monccs
 
 


Köszi mindenkinek a tippeket (babakocsi és mosható pelus ügyben) :D
Azt a fordítós tolókardolgot én is hallottam már, de jó hallani töletek is hogy az tényleg fontos! :D

Majd késöbb többet, most muszáj valamit dolgoznom is :lol:

Kép
anicca
 
 


Sziasztok!
Voltunk egy kicsit kikapcsolódni egy pár napot.
Én jól vagyok holnap megyek a dokimhoz.
kíváncsi leszek lesz-e ultrahang vagy nem, csütörtökön pedig a 4d-sre már alig várom!
Mindenkinek gratulálok az eredményekhez!

Kép
Kép
20100310
 
 


Hello Lányok!

Hétvégén nem bírtam jönni... :oops: ilyenkor Apával töltjük minden percünket :lol: De végre olyan témák, amihez én is hozzá tudok szólni, és ez jó :roll:

Babakocsi:
Mindenkinek el kell dönteni, hogy milyen használatra szánja és a környezetében milyenek az útviszonyok, mert pl. Pesten a járdákon tökéletesen jó egy kiskerekű könnyű kocsi BKV-zni meg pláne, de rosszabb járdák esetén a nagykerekű sokkal praktikusabb. Én nagyon szeretem a nagy kerekeket, ráadásul az első bolygósítható is, így nagyon könnyen közlekedünk...Nekem Graco márkájú van és teljesen elégedett vagyok vele, rengeteget kipróbáltam előtte...de HÁROMKEREKŰT SOSEM VENNÉK!!!!!!!
Persze nagyon szuperjólnézki, de járdára, lépcsőre feltoláskor teljesen instabil, hiszen csak egy pontos lesz az alátámasztás, ezt mindenki jól gondolja át és első babások, mindenképp próbáljátok ki, amit vesztek, hogy összecsukható, elhírható, kocsiba stimmel vagy sem, elég könnyű...A nagykerék mellett az döntött, hogy a kicsiknél, ha beporosodik az úton vagy van egy eső, nagyon nehezen tolható...
Ja...majd elfelejtettem, nálunk a kar nem átfordítható, viszont a teteje 180 fokban mozgatható, így a nappal sosem volt problémánk :lol:

Textilpelus:
Nálunk nem jött be, és nem a krémezés volt az ok...mindenkifolyt, pedig a környezetszennyezés miatt tényleg jobb lenne :roll:

Hordozókendő:
Szintén van, szintén nagyon szereti GAbus, most nyaralás alatt is rengeteget kirándultunk és használtuk. Szakmai szemmel nézve, a kendő sokkal jobb, mint a kenguru, mert egyénre szabott, rengeteg variáció létezik, akár pár napos kortól alkalmazható, hiszen vízszintes és függőleges pozíciók is lehetségesek, ráadásul a baba geronce fiziológiás helyzetben van...és ez a legfontosabb :shock:

Nekem is megjött a kombinált teszteredményem: NEGATÍV :lol:
Szerdán megyek védőnőhöz és kérek majd időpontot UH-ra.

A szurkálás tényleg teljesen normális, hisz most kezd majd látványosan nőni a méh és a tartószalagoknak bizony igazodni kell.

Szép napsütéses hetet ígérnek, annyira jót sétáltunk ma is a Balaton parton. Végre nyugi van és a turisták is hazavonultak, ezt nagggggggyon szeretm! DAnyuci :lol:
danyuci
 
 


Danyuci, köszi a sok hasznos infóóót :). ma megyek dokihoz, ó, már alig várom.....:D

Kép

Kép
ktouch
 
 


Ktouch: Ma mész dokihoz? Akkor drukkok mennek! :)

Én holnap megyek, és nagyo izgulok, napok óta ezzel álmodok.. Remélem minden OK lesz.

Danyuci: kombi eredményhez gratulálok, szuper! :)

Heni: holnap gondolok rád is!

Kép

Kép
monccs
 
 


Mindenkinek, aki ma, vagy holnap megy dokihoz, nagy drukk!!!

Danyuci! Gratulálok a kombi eredményéhez! Te megállsz ennél, vagy megcsináltatod még hozzá a négyes tesztet?

Kép
Kép
detty74
 
 


Lehet kapni pl. a DM-ben ÖKO pelenkát is! :wink:
Vendég
 


Detty, csak ezt csináltatom, nincs lehetőség másra és nem utazom ezért. Remélem nincs gond, Gabusnál még ez sem volt, csak tarkóredő mérés...már ennek is örültem.

Ktouch, beszámolót majd kérünk, remélem minden oké lesz :roll:

Monccs, ne izgulj, hisz minden rendben van...azért drukkolok :lol:

A hozzászólásokat szívesen, bármiről leírom a véleményemet, amit tapasztaltam, örülök, hogy dobtok fel témákat...talán nektek így könnyebb lesz...első baba előtt én mindennek utánanéztem, elolvastam és kipróbáltam, mert akkor még nem ismertem a babanetet...sokmindentől megkímélt volna...
Danyu
danyuci
 
 


Sziasztok!

Pár nap kihagyással újra itt! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Szerintetek az én hozzászólásom miért nem fér rá rendesen az oldalra :?:

Mit kellenne tennem hozzá :?: :roll:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Én is a 13. héten járok (kb) azért kb. mert szintén PCOS vagyok akár Adrienn, meg pajzsmirigy alulműködős is. mivel mensim hol volt hol nem volt, nincs viszonyítási dátum csak az UH, és minden UH-n más időpontot mondanak.

Már visszaolvastalak titeket és mindenkiről tudok mindent :D :D :D

Adrienn te kapsz valamilyen "kezelést" én utrogestánt kaptam, a pajzsra meg letroxot.

És lenne még egy kérdésem, milyen az a kombinált teszt? Ezt a doki magától mondja, vagy nekem kell kérnem?

Örülök, hogy van ez a topik, jó más kismamákkal is beszélgetni...

Maca
maca
 
 


UI: Bocsi, hogy csak ilyen röviden írtam, majd pótolom a hiányosságokat, de sunyi-alattomosan a munkahelyemről írok :roll: :roll:

Maca
maca
 
 


danyuci írta:Dizzy, nem értem a dolgot! Beírtam és a gép ezt számolta ki. Márc 5 az időpontom utolsó mensi szerint, de uh-on mondták, hogy lehet egy héttel fiatalabb. Na most jól bekavarodtam :oops: Már azt sem tudom, hogy hol tartok...bezzeg Gabussal naprakész voltam :oops:
Maszatkára mindig mondom is, hogy olyan kis "árvagyerek", ahhoz képest amennyit a tesójával foglalkoztam a pocakban :roll:


Danyuci!
Hát ezt akkor én sem értem. Nekem júni 5-től kell számolni, júni 19. volt a fogantatás, és így mindenhol március 12-t jósoltak a szülésre, meg a genetikai UH-n is azt mondták, hogy pont annyi idősnek felel meg a baba. Így vagyok most 13 hét 3 napos, pénteken töltöm a 14. hetet. :) Szerintem legközelebb kérdezz rá a dokinál, hogy akkor ez hogy is van? Maszatkával meg biztos fogsz annyit foglalkozni, amennyit kell.

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Üdv Maca!

A kombinált és integrált tesztekről itt olvashatsz: http://www.downszures.hu/kevesebb_index.php

Egyébként én sem tudom, hogy a doki küld-e, de szerintem nem, legalábbis 35 év alatt nem hiszem. De nem akarok hülyeséget mondani.


És szintén gratulálok az eddigi új eredményekhez Vivinek és drukk a többieknek is! Én is holnap megyek, háááát, mit mondjak, nagyon izgulok.
És Dizzy! Üdv újra itt. :-)

Ktouch, mesélj Te is, ha visszaértél! :)

Kép
Kép
ginnie
 
 


Hello Maca!

A kombinált tesztet a védőnő mondta nekem, a 12. héten megmérik Uh-gal a tarkóredőt, és utána vérvétel. Ebből készül a kombinált teszt, amivel a Down-kórt és az Edwards-szindrómát szűrik. Én ennyit tudok, lehet valaki majd még pontosít...

Van az integrált-teszt, ami néhol ingyenes, máshol meg egy rakat pénz...nálunk nem is csinálják...az több mindent szűr, de arról nem tudok semmit.
danyuci
 
 


Dizzy, nekem júni 1. az UM, megnéztem a várandós öröknaptár korongomat...most meg márc. 6-ot nézek....ááááááá nem értem.
Szerinted?
danyuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: