Új privát üzeneted érkezett!

Ja!

Reggel meg pirinek megmondtam, hogy most jöttél meg utoljára!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem megértette!!!!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Kedi, lehet, hogy 6-szor már elküldtem a költözéskor készült képeket bocsi. :oops: De az is lehet, hogy még nem küldtem el, így még próbálkozok! :D

Ditke
Sziiiaaaaa! Én még nem tudom mikor megyek a klinikára! :roll:

Mindjárt még írogatok csak most van egy kis fennakadás idebent mert hol van telefonvonalunk, hol meg nem. :evil: :?
Vendég
 


Sziasztok!
Ditke, köszi, remélem nem lesz piri! Tied miatt részvétem, de így lesz, ez az utolsó piri a babásodás előtt! Szuper viszont, hogy már szerdán vizsgálat lesz, biztos bele is vághattok a kövi inszemibe. Nekem csütire ill. vhogy a hétvégére lenne esedékes a piri, de nem várom, aztán majd kiderül ugye, akkor a kövi héten remélem mehetek, már ha piros napos vagyok. DE ne legyek, meg Röpcsi sem.
Röpcsi, nem jött levél tőled. :( de nagyon várom, remélem hamar sikerült elhárítani a telefonvonal-problémát!
Vendég
 

 
 

Szia Ditke!
Nagyon drukkolok, hogy folytassátok a kezelést a SOTE-n :!: :D :wink:
Én nem megyek ma, de a jelek szerint valamikor a napokban mennem kell majd! :? :( :evil:

Kedi
Próbáltam elküldeni a képeket, de 3 kép csatolása után olyan mintha lefagyna a gép!!! :!: Na, mindegy mindjárt megpróbálom megint!

Többiek???
Vendég
 


Sziasztok!!!!! :shock:

Sehol senki napok óta????? :shock: :?

Szóval voltam ma a dokinál, semmi akadálya a kezdésnek! :wink: :D
Kedden reggel Fostimon, szerdán Pest vv+UH, éééééééés, úgy néz ki péntek inszem!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Azért gyertek már ti is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :D
Vendég
 


Én itt vagyok Ditke! :D Éppen postázok, aztán írok........de tényleg írok! :lol:

NAGYON ÖRÜLÖK, HOGY ELINDÍTOTTÁK A KEZELÉST :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Még mindig nincs nálunk telefonvonal, vagyis időnként van, időnként nincs és emiatt egy kis káosz volt mai is. :evil:
Vendég
 


Ditke sokan voltak?
Sokat kellett várni?
Melyik asszisztens volt bent?
Murbernek milyen kedve volt?
Vendég
 


Röpcsi

Azóta nem jó a telefonvonal???? :shock: :? Jeleztétek a szolgáltatónak????

Nem sokan voltak, Anna már nincs, egy új fiatal asszisztenst vettek fel a helyére, szegénykém még nagyon nem ismeri ki magát! :wink: Mondtam:Nyugi, majd belejön!!!!! :wink: :D
Katalin is bent volt, de nem találkoztam vele.
Murbernek jó kedve volt!!!! :wink:

Szerintem még nem indult be a nagyüzem!!!! :lol: :lol: :lol:

Össz-vissz fél óra alatt már az utcán voltam!!!!! :wink: :D

Lehet hogy rosszul tettem, de annyira biztos vagyok benne hogy most sikerül, hogy vettem magamnak a neten két kismama nadrágot!!!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Na, az egyik telefonunk töksüket, a másikon egyfolytában foglalt jelzést lehet hallani! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

De jó neked Ditke...én is már ott tartanék... :cry: :roll: :lol:
Drukkolok nagyon :!: :!: :!: :lol:
Én holnap megyek vérvételre....jön valaki reggel 8-ra :?: :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Szia Adri!!!
Én nem megyek, de azthiszem holnap már hívhatom a klinikát! :( Barnázok és szerintem holnapra rendesen meg is fog jönni! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!

Végre beindulunk!

DITKE, drukk neked a következő napokra, hajrá inszemi, szurkolok, örülök, hogy tudjátok folytatni!

ADRI, szurkolok a holnapi vérvételhez! Mindjárt hsg! Hajrá!

RÖPCSI, sajnálom a barit, de ha már megjön, akkor nektek is szorítok, hogy ügyesen induljon be a kezelés.

Nekem megjött ma, mindjárt az első nap megkínoz, erős menzi lett, így hívtam a klinikát, holnap fél egy és fél kettő között kell odaérnem, fogad Murber dr.megmondja haladhatunk-e tovább. No, mindjárt nagyüzem lesz, beindulunk! Ditke, szinte egyszerre inszemizünk! :D
Őszintén, én most reménykedtem, valahogy úgy éreztem, hogy most sikerül, különösen félidőben volt ilyen érzésem, hogy most ott történik vmi beágyazódás féle, de nem így lett. rem. a sors kárpótol, s hamarosan zebrás leszek piri helyett!!!!!
Mindenkinek ezt kívánom, üzenem, pirikből már elég!

TWIST, légyszi, javíts majd táblázatban nekem pirit mai napra, ill. majd írom, hogy mikor lesz inszemi vagy egyéb!
Vendég
 


Kedi, sajnálom a pirit :( , de NAGYON DRUKKOLOK Neked is, hogy folytassátok a kezelést!!! :D :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Na,hazaértem...
nem voltak sokan...tényleg van egy új lány de akati segít neki.
meg volt a vérvétel,és a Kati vett kenetet... :roll:
de nagyon csúszós voltam.... :roll: mondtam,hogy most van pém.... :lol: azért...a második emeletre kellett mennem vv-re.
kedden kell telefonálnom,hogy milyen lett az eredményem....
ja,nektek is kellett használni Betadin kúpot :?: de a papí az írja,hogy HSG elött kell négy nappal elkezdeni.... :!: :?: de 14 Db van benne.... :roll: Szerintetek :?: :?:
Kedi, sajnálom a pirit..... :cry: :cry:
Röpcsi megjött :?:
puszi

Kép
Adri
badró1
 
 


Helló Adri!
Örülök, hogy új csaj van! :D
Nekem annó Anna vette le a kenetet...........azthittem doki fogja! :roll:
Igen, nekem is kellett használom Betadin kúpot de nem mindet kell (tudod) felhasználni.
A HSG előtt 4 nappal kezd el használni úgy ahogy le van írva a többit meg tedd el. Mindegyikünknek egy csomó megmaradt. Én mondjuk nem értem miért nincs kisebb kiszerelésben! :roll:
Remélem, drukkolok, hogy az eredményeid jók legyenek!!! :D
Nekem 2 napja barizásom van és totál fel vagyok fújódva. Elvileg ma kell rendesen, pirisen megjönnie, hát kíváncsi vagyok! Ha se ma se holnap nem lesz piri, szombat reggel lehet, hogy megkockáztatok egy tesztecskét. Szerinted?
Vendég
 


Ja és szimpi az új csaj?
Vendég
 


Helló,

Aranyos a csajszi kis dundi szimpi volt szegény még csak most tanúl....mondtam neki,hogy majd belejön... :lol:
nekem az Anna nem volt szimpi... :roll: a Kati igen az aranyos.. :lol:
Hát nekem is így szokott lenni......várj még a tesztel szerintem.... :roll: :wink:
Nekem is olyan hülyén jött meg Aug 20-án...elötte 14.-től barnáztam..... :cry:
többiek melóznak :?: Twist már rég írt.... :roll: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Kedi, Twist, Rena, Ditke ????????????????
Vendég
 


Jöttem, munka volt, aztán klinika.
Én még nem taliztam az új nővérrel, de telón beszéltünk, mikor kértem időpontot, szegény mondta a telefonba, hogy egy óra után hívjam mert akkor jön vissza Kati, aki tud adni időpontot. Nekem is Kati a szimpibb, de Anna is pozitív volt mikor ő asszisztált az első inszeminél!

Adri, minden gyógyszerből marad, egyszerre sokat szoktak írni, ez a kúp meg ilyen nagy kiszerelésű, de mindent úgy csinálj, ahogy le van írva! Fontos betartani nagyon.

Ma megjártam a dokit, jó kedve volt, tudtam kérdezni,meg is nyugtatott, kértem még bromocriptin receptet, de a folytatás most elmarad. Van bent tüszőm, így ki kell várni, míg elmúlik, de ezzel újabb esélyünk van a természetes babázódáshoz. Nem mindegy!
Érdekes ez, szerintem augusztusban is maradt bent vmi, mert a menzi előtt akkor és most is éreztem olyat, mintha pé lenne, szurkált a fészkem, fájogatott stb. Most meg a menzivel együtt csúszós is vagyok! Nem fura????

Röpcsi, rem. barizáson kívül nem lesz más! +++++++++++++++

Többiek rég jártak erre! Twist mi van veletek?
Vendég
 


Ja, Röpcsi, jöttek a képek, néhány kivételével, de a lényeg látszik! Hát, idővel nálatok is minden a helyére fog kerülni, ne aggódj! A cica baromi szép, gyönyörű nagy, s olyan fényes a szőre. Szerintem azért nem jöttek át a képek mind, mert elég nagy méretűek. Köszi az üziket!
Most elutazom holnap, majd vasárnap jövök ismét!
Jók legyetek, vigyi magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!

Adri

Akkor nagyon hamar végezhettél ma???????????? :wink: :D
Meglátod nálad is beindul a nagyüzem, és csak kapkodod a fejed, hogy hűha, már itt tartunk????? :lol: :lol: :lol:

Kedi

Sajnálom ezt a fránya cisztát!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Ciszta=belső könnyek!!!!!!!!!!!!!!!!
A szüleidhez utazol? :wink: Jó utat!!!!!!!!!!!!!

TWIST????????????????????????????????????????????????????

RENA?????????????????????????????????????????????????????

Röpcsikém

Ugye nem jött meg????????????????? :wink: Már csak benned bízunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Telefonvonal???????


De kár hogy mindenkinek más napon kell mennie!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(

Nem is meséltem amikor a Tiszán voltunk milyen kávét főztem!!! :lol: :oops:
Mondták a pasik, kéne kávé, főznék, mondom oksi!!!!!! Mit hol találok!!!!?????? Na lefőtt a kávé beszélgetünk, belenyelek, rettentő fura íze volt!!!!!!!!! :shock: :? Erre megszólal az egyik srác!!!!!!! :lol: Te milyen kávét főztél???? Mondom én is érzem ezt a fura ízt!!!!!!!!! :shock: Melyik kannából öntöttem a vizet???? Mutatom, nagy röhögés, hát abban fröccs van előre bekeverve!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Na nekem ezért nem tűnt fel hogy más színe lenne a víznek!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Röpcsi

Én is kérhetek képet???? :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hát sajnos mára rendesen megjött :evil: , nem barizok, rendes poci fájásos mensim van! :evil:
Valaki tudna nekem adni egy SOTE+ARO számot, mert amit én hívok azt mindig össze-vissza kapcsolják! :? Köszike

Csajok van vonal, de a számítógépünkről minden eltűnt :evil: .
Vendég
 


Helló Mindenkinek!

Hogy vagytok?

Nekem sajnos mára rendesen megjött a pirim :? :( :evil: :oops: , eléggé fáj is pocim, így hétfőn hívom is az ARO-t időpont miatt. Kíváncsi vagyok, mikorra adnak majd. :roll: Jó lenne, ha el tudnánk most kezdeni a programot! :D 8)

Telefonügyben óriási hírem van, persze ezt is csak halkan mondom el nektek: van vonalunk!!! :D Mi is tudunk telcsizni és minket is tudnák már hívni! :D Mondjuk nagyon idegesítő, bosszantó volt ez az egész cirkusz egészhéten a telefonvonallal kapcsolatban. :evil: :evil: :evil:
Hétvégén még semmi baja sem volt a telefonunknak, de vasárnap délután már a szomszéd néninél elment a vonal, amit aznap be is jelentettünk nálunk. Másnap, hétfőn reggel 8 óra körül felhívták a telefonosok a nénit, hogy megjavították a vonalat, működik a telefonja. Na, a néni felhívta örömében a fiát meg szólt nekünk is, hogy jaj, de jó működik már a telefonja. :D :D :D Délelőtt folyamán telefonálni akartunk innen az irodából hivatalos helyekre, de sajnos szomorúan tapasztaltuk, hogy egyik telefonunkról se lehet hívást kezdeményezni, ugyanis mindegyik tök süket! :evil: :( A néninél volt vonal, nálunk nem. :? . Felhívtuk a telefonosokat, hogy most meg nálunk sincs. Délutánra lett vonalunk, de úgy, hogy csak addig, amíg felhívtunk valakit, bemutatkoztunk neki, még 2 szót szóltunk és kész el is ment a vonal. :evil: Vagy aki minket hívott, az is csak bemutatkozni tudott, meg bemondani, hogy honnan hív, aztán kész megszűnt a vonal. Nagyon idegesítő volt :!: :!: :!: Hívtak minket az APEH-től is, a hölgynek sikerült is bemutatkoznia, de aztán a vonal elment. Tök ciki volt :!: :? Tisztára úgy jöhetett le, minta mi tettük volna le. Szerencsére a hölgy visszahívott és mp-nyi gyorsasággal kértem tőle egy elérhetőségi számot, amin 5-ször hívtam vissza, mert állandóan elment a vonal. Sikerült 5 telefonhívás alatt elmondanom, hogy rossz a vonalunk a 4-es metró építése miatt, de amint tudjuk, visszahívjuk. :wink: Később vissza is hívtuk. Mindeközben a néninél ismét volt vonal.
Én a saját telómról próbáltam egy-két ügyet elintézni, Anyának viszont teljesen elromlott a telefonja (mert 2 héttel ezelőtt kint felejtette a kertben a zuhogó esőben) és mivel már hívni sem tudták, elment venni magának egyet. A hétfői napunkon tehát hol volt vonalunk, hol nem.

Kedden napközben egyáltalán nem volt vonalunk, csak este 3,4 órára. Aznap viszont már nemcsak a néninek, de más szomszédoknak is teljes süket lett a telefonja! :evil: Szerdán mindenkinél tiszta csönd volt, nem volt semmi vonal. A ganggal szembeni lakásból is átszóltak, hogy nincs egyáltalán nincs vonaluk. :evil:

Csütörtökön nálunk az egyik telefonon egyfolytában foglalt jelzést lehetett hallani, míg a másik tök süket volt. A szomszédnéninek meg hol volt vonala, hol meg búgott a telefonja. Délelőtt levittem a szemetet, amikor kijött a szomszéd nénike ezt elmesélni. Éppen amikor mondja ezt a hol van vonal, hol búgó hang van szöveget, megérkezik az előttünk lakó idős nő, aki 2 hétig a telkén volt. Meséltük neki, hogy mi volt és hogy nincs vonal. Erre mikor bemegy a lakásába mondja nekünk, hogy ez érdekes, mert nála van vonal :!: :!: :!: :shock: (Na, most nem azért mondom, de a 45 lakó közül Ő az aki azt se hallaná meg, ha egy tank menne végig az udvaron, olyan süket. De Ő hallja, hogy nála van vonal!?!?). :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? Összenéztünk a szomszédnénikével, hogy ez, hogy lehet, hogy nála van, nálunk meg nincs. A szomszédnénike viszont lemeózta a süket nőnél a telefont és ott se volt vonal. :lol: :evil: Hahhh……..csoda lett volna! :lol: :lol: :lol:
Az előttünk lakó idős hölgy nagyon nagyot hall, gazdag nyugdíjas, 200.000,-Ft-300.000,-Ft-ért vett magának hallókészüléket, de mindenki tudja, hogy elemet sajnál bele venni, így nem is használja. A postást is csak úgy hallja meg ha csönget, hogy valamelyikünk a postással együtt kiabál, dörömböl neki az ajtón, hogy küldeménye jött. De Ő hallja, hogy van vonal :!: :!: :!: :evil:
Na, a lényeg, ami a lényeg, hogy ma reggel ismét betelefonáltam a központba, ahol azt mondták, hogy húzzak ki mindent a konnektorból, modemet, meg mindent és utána mindent dugjak vissza. Én ezt meg is tettem. Volt már ilyen, hogy miután mindent kihúztam és visszadugtam ismét működött minden. :D Na, most amikor vissza dugtam mindent, a telefonok ugyanolyan állapotban voltak, a számítógépünk viszont ami eddig jó volt, teljesen elszállt. :evil: :evil: :evil: Egyetlen egy ügyfél és magán dokumentum nincs rajta, olyan az egész gép, mintha most vettük volna és még semmit se mentettünk volna el rá. A számítógépes emberünket már hívtam, azt mondta sok melója van, de megpróbál a mai nap folyamán kijönni. :evil: :?
A telefonosokat ismét felhívtam, akik azt mondták, hogy 72 órán belül megcsinálják a vonalat. És képzeljétek el a telefonhívásom után 1 órán belül fel is hívtak, hogy jó a telefonvonal és tényleg jó lett, van vonalunk!!! :D
Tudjátok az volt a legidegesítőbb ebben az egész telefonvonalas problémában, hogy segélyhívást se lehetett lebonyolítani :!: :!: :!: Mi van, ha tűz üt ki, vagy a szomszéd nénike rosszul lesz. 92 éves, tök jól tartja magát, de ha mégis rosszullet volna akkor mit csinál? :evil: :?
Vendég
 


Adri
Kati nekem is szimpatikusabb volt :D, mint Anna :!: Habár Annának is voltak jó pillanatai :!: :D
Kíváncsi vagyok az új csajra! :D
Sajnos tesztelnem nem kell, ugyanis megjött! :? :( Nem szomorkodok, valahol a barizás közben már éreztem, hogy nem voltunk sikeresek spontán ebben a hónapban sem! :roll: Na de majd a programmal jönni fog a röpcsi baba :!: :!: :!: :D
Kedden a vérvétel és a kenetvizsgálat eredményét mondják meg, ugye?


Kedi
A héten, az általam kitett hirdetőtáblára jött érdeklődő. :D Egy fiatal nő és az édesapja volt az. Az édesapja mint kiderült régen a fölöttünk lévő lakást bérelte egyetemistaként, de aztán elköltözött. Neki nagyon tetszik, tetszett az egész ház és a lakók is, pedig már nem sok régi lakik itt. A lakás mindegyikőjüknek tetszett, az árat nem sokallták. :D Telefonszámot, adatok felírtak, azt mondták még gondolkoznak rajta. :roll:
Sajnálom, hogy nem tudjátok elkezdeni a kezelést :( , de lehet, hogy nem is kell majd, mert most spontán sikerülni fog! :D Nagyon drukkolok, remélem baba uh miatt hívod legközelebb a klinikát :!: :!: :!:
Igazad van, nagyon nem mindegy, hogy spontán vagy kezeléssel sikerül a baba :!: Végülis most már akárhogy is sikerül, mindenképpen csodának fog számítani nem igaz?! :D :wink:
Megkaptam a privit, igyekszem rá válaszolni! :D
A költözésünkről készült képek a másik lakásunkba készültek, amit eladtunk. Egy hét alatt pakoltunk össze 75 nm-en lévő cuccot. Ez a költözésünk előtt 2 nappal készült.
A cica tényleg nagyon szép, 6,5 kiló, kandúr és a szőre mindig olyan puha mint egy bunda és mindig olyan fényes, mintha Schauma samponnal mosnánk. Állati egy állat :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: Sokszor rossz idebent!
Vendég
 


Rena
Igen maradok a munkahelyemen :D , de írtam róla Neked a levelembe, amit most technikai okok miatt nem tudok elküldeni, ugyanis a gépünkről mindent elszállt és meg kell várnom a számítógépes emberünket, hogy mindent visszaállítson a régi állapotra. :? :evil:
A gólya sajnos még nem érkezett el hozzánk, de biztos nagyon verdes a szárnyaival. :D Szerintem az őszi csapattal jön :!: :wink: Hétfőn hívom a SOTE-t.
Milyen a főnököd nélkül bent a melóhelyen az élet?


Ditke
Egy, két héttel ezelőtt a rádióban volt szó a Tiszánál motorcsónakkal, dzseszkikkel (nem így kell írni) közlekedő emberekről, hogy mennyire lerontják a Tisza színvonalát az állandó közlekedésükkel, az általuk csapott hullámokkal. :evil: Sok ember, lakik a Tiszánál és sokan mennek oda nyaralni is. Mindenki azért szeret ott lenni, mert csendre és nyugalomra vágyik :D , ehelyett állandó zaj és nagy hullámok vannak! :evil: Milyen közel laktok a Tiszához?
A szomszédasszonyunk nagyon örült, hogy a lemostam kacatjait, ilyet még korábban nem csináltam. Csak felmostam. :D
Nagyon örülök, hogy elkezdték nálatok a kezelést! Hajrá, de jóóó!!! :D :D :D
Szerintem nem tetted rosszul, hogy vettél magadnak két kismama nadrágot! Nálunk annó a kivizsgálások után mikor úgy nézett ki, hogy spontán sikerült a bébike vettem egy Garfield-es kiszoknit, ami a mai napig meg van, a gyógyszerek tetején van mindig a 2 kis zokni. :D Nem dobtam ki, nem tettem el azért mert „nem sikerült” a baba. Szívesen nézek rájuk és mindig tudom mikor gyógyszert szedek be v. injekciót veszek el onnan, hogy mindenegyes bogyószedéssel, szurival (még ha az rosszul is esik v. nem vagyok jól tőle), közelebb kerülök ahhoz, hogy az a kiszokni egyszer majd egy kis lábacskára kerüljön :!: :!: :!: :D
Szerintem, azért mert nincs még kisbabánk ugyanúgy megvehetünk egy kismama nadrágot, egy babakönyvet, újságot, egy kis cipőt vagy akármit amit szeretnénk, mert ezek a dolgok, tárgyak jó érzéssel telítenek el minket, ami jó hatással van a közérzetünkre így nagy önbizalommal, örömmel vágunk bele a kezelésbe és a várakozásba.
A jó közérzet sok mindenre képes ám! :D
Vendég
 


Twist
Olvasom, hogy elkezdtél tornázni, nagyon ügyi vagy!!! :D A kismami torna nagyon jó, sok embertől hallottam! :D
A lábbedagadástól a derékfájásig, hátfájásig sok mindenre jó!!!
Tudod Tiwsit érdekes ez a lombikprogrammal való babához jutás. Eddig is tudtam, hogy vannak tudatlan emberek, de amióta többször szóba hoztuk a lombikprogramot és a programmal sikerült ismerősök gyerekeit, egy, két ismerős, család úgy néz ránk, mint az UFÓK-ra! :shock: Nem egy ember akar kioktatni evvel a témával kapcsolatban, pedig morzsányit sem értenek abból amin mi végig megyünk.
Vendég
 


Lányok, jön a vihar! :D
Vendég
 


Sziasztok! Bocsi, hogy nem voltam, nagyon dolgozom, alig pár percre kapcsolom be a netet. De aztán október közepétől nagyon rá fogok érni:)) Alig várom, már csak egy hónap:)

Ditke, mit olvasok, ma volt inszemi? Nagyon drukkolok neked, minden jót kívánok neked!

Röpcsi, te mikor mész kezelésre? Kedi, mizu veled, lesz kezelés?

Na, visszaolvasok picit.
Vendég
 


Röpcsike, köszi, hogy olvasod a blogomat és követed az eseményeket. Sokszor csak oda van időm írni, aztán ki is kapcsolom a gépet és inkább lefekszem, mert feszül a pocim. Nem nagyon kényelmes már sokat ülni a gép előtt. A munkahelyen sokat ülök a gép előtt, ezért otthon már a minimálisra csökkentem. De október közepétől majd itthon ülök egy pár órát a gép előtt, az már jól is fog esni:)

Szóval, én is úgy vettem észre, hogy sokan nem értik meg a lombik programot, van még ósdi gondolkodású ember. Én speckó ezért nem is merem (mertem) elmondani bizonyos rokonoknak, hogyan lett a baba. De kiderült, hogy nagyon felvilágosultak és megértik mégis a dolgot és így már el mertem mondani:) De még a nagyon idős rokonoknak nem nagyon fogom elmondani, mert nem értenék meg - gondolom.

Erre gondoltál te is?
Vendég
 


Hú, új nővérek jön a SOTE-ra? Tök jó!:) Hátha nagyon aranyos lesz:)

Tényleg írjátok meg, hogy kinek mikor jött meg a pirije és beírom a táblázatba. Oksi?

Na, ideért a vihar, hirtelen nagyon sötét lett és ömlik az eső, tombol a szélvihar. Azt mondták a tévében, hogy jövő héten reggelenként csak 5 fok lesz. Juj, el vagyok szokva a hidegtől!
De amúgy örülök neki, mert már nagyon rosszul voltam a melegtől (kismamiként. De amúgy imádtam volna civilként.)

Puszi mindenkinek, Rena-nak és Adrinak is, majd még jövök:)
Vendég
 


Sziasztok!

Röpcsi

Sajnálom pirit!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Telefonszám: 06-20-825-4234
Remélem tudtok kezdeni!!!!!! :wink: :D
A telefon vonal jó, a számítógépről meg eltűnt minden????? :evil: :evil: :evil: Veletek is mindig történik valami!!!!! :shock: :(
Már bodyjai és rugija is van a csöppemnek!!!! :oops: :oops: :lol:
A Tiszától mi kb. 25-30 km-re lakunk. Van egy telkünk ott, de építkezni nincs pénzünk, amit mi szerettünk volna hogy egy szupi kis faházat rátenni, meg nem engedi az önkormányzat!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Így most csak pénznyelő!!!!! :(

Az APEH-es sztori tényleg ciki, bemutatkozik és megszakad, mintha direkt lerakták volna!!!! :lol: :shock: :oops:

Twist

Nekem jövő pénteken? lesz inszemim!!!!! :wink: :D
Pirim viszont aug. 31-én jött meg!
Ti hogy vagytok???? Tudtál már pihenni?????? Megjött a hűvösebb idő(nekem szerencsére), így most már kicsit jobban érzed te is magad, biztos! :wink: :D

Többiek????????????????????????? :shock: :lol:
Vendég
 


Kép


Kedikém, mikor jött meg a mensid? Sajnálom a cisztát, basszus, minek kellett jönnie??:((((((( Sebaj, spontán is sikerülhet!:)

Adri, 1,5 hét a HSG-ig, aztán mindent bele!!!

Ditke, hogy vannak a barátnőid, akiknek segíteni kellett lelkileg? Bírod még, te nem készültél ki ettől? Tehát jövő héten pénteken inszemi, okés, gondolok majd rád+++++++++++

Röpcsike, ma is tornáztam, egyelőre nehezen megy, rég nem mozogtam már. De voltam tegnap kutyát sétáltatni, az is mozgás.)
Te jól vagy? MIlyen adagban szeded a met-et?

Rena, jobb most a gonosz főnök nélkül? Hogy megy így a meló?
Vendég
 


Sziasztok!
Visszajöttem, hétvégén nem voltam netközelben, most meg hulla vagyok az utazástól.
Ha visszaolvastam alaposan, majd írok, most a táblázatba írom a pirit: szept. 2-én jött!
Mindenkinek üdv, összekapom magam és írok!
Vendég
 


Hú, jön a laptető!
Vendég
 


Sziasztok!

Kedi!Sajnálom,hogy megjött! :(

Ditke!Drukkolok ezerrel,hogy sikerüljön az inszem!++++++++Nem semmi lehetett a kávé amit főztél! :lol:

Röpcsi!Sajnálom,hogy neked is megjött!De a lombik remélem elsőre sikerül!Már tudsz valamit,hogy kb. mikor kezditek?De jó,hogy újra van vonalatok!!Sikerült mindent visszahoznotok a számítógépetekre?Az őszi járattal biztosan ideér mindannyiótokhoz a gólya! :wink:

Twist!Kitartás az az egy hónap gyorsan elmegy és már csak a pici érkezésére kell majd koncentrálnod!

Adri!Nálatok is hamarosan beindul minden,neked is drukkolok!

Nagyon jó volt a főnök nélkül dolgozni de már jövőhéten kezdek is az új munkahelyemen!Nagyon izgulok! Kép

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Twist,javítod a táblába a pirit Aug 20. köszi
remélem sikerűl a HSG...meg tudják csinálni.. :?: :roll:
Holnap kell telefonálnom milyen lett az eredményem :roll: :roll: :?:
szorítsatok :!: :!: :lol:
puszi

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Adri!Ne izgulj biztosan jó lett az eredményed és jöhet a Hsg!Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! Rena, nem voltam itt, nem tudtam, hogy új munkahelyed lett. Hogy történt ez, mesélj légyszi!:) Nagyon örülök, hogy új helyen tiszta lappal indulhatsz, mindent bele! És úgyis nemsokára mész GYED-re, aztán utánad az özönvíz!:)
HSG előtt nekem is kellett Betadine 4 napig. Úgy volt aszem, hogy reggel Clion kúp, este meg Betadine kúp. 4 napon át, aztán egy csomó megmaradt ezekből, most is ott vannak a hűtőben, lassan már kidobhatom őket....

Átírom majd a mensis dátumokat, és mellékelem a táblázatot.
csajok, kitartás és nemsokára baba-bumm lesz a topicunkban!!!
Vendég
 


Lusta vagyok olvasni, bocsesz :oops:
Bébi bummhoz annyit, egyik kollégám szerint az ősz a legtermékenyebb időszak, meg jön az összebújós tél! :wink: :mrgreen:
Vendég
 


Azt hittem legalább laptetőm lesz, ha még van tüszőm, szinte folyamatosan, s olyan rég voltam tetűn! :lol:
Vendég
 


Most sem lettem, pedig egy éves házassági évfordulót ünnepelünk......épp az esküvői zenéinket hallgatom!
Ditke nektek hogy áll az évfordulós buli szervezésetek?
Vendég
 


Mindenkinek szurkolok,
DITKÉ-nek a pénteki inszemihez,
ADRI-nak, hogy rendben lemenjen a hsg,
RENÁ-nak az új munkahelyhez,
RÖPCSI-nek meg a lakáseladáshoz, no meg az ARO-hoz. Tudtál végül ma telefonálni! Sajnálom, hogy nálad is lett rendes pirir, de remélem utsó nálad is! Drukk, hogy elinduljatok!
TWIST, majd neked is jelentkezem hamarosan!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist!Igen munkahelyet váltottam.Elment a gonosz főnök :mrgreen: és engem is hívtak arra a munkahelyre ahová beadtam a papírom,nagyon meglepődtem és nagyon örültem is neki,csak izgulok még,hogy minden rendben legyen és hamar beleszokjak mindenbe.Hát azt nem hiszem,hogy nekem sikerül gyesre mennem de jó lenne,örülnék neki.

Kedi!Köszönöm,hogy drukkolsz.Én is drukkolok neked és mindenkinek,hogy ősszel babásodjatok!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Kedi, nagyon boldog házassági évfordulót kívánok nektek!:))) De szuper, szép emlékek, szép szerelem, jó is az!:)) Hogy ünnepeltétek?

Nálunk pont a sógornőm szülinapjára esik az évfordulónk és sosem felejti el a család:))

Rena és mit fog csinálni? Te pénzügyes vagy? Mi a szakmád?

Bocsi, a táblázatot nem tudtam még kijavítani, nem nagyon értem rá, de majd ami késik nem múlik...._)

Röpcsi, Ditke, hgoy vagytok? Adri, megvan a párod eredménye és mehettek kezelésre? (le vagyok maradva)
Vendég
 


Adri, telefonáltál már, hogy milyen lett az eredményed? Majd mesélj!

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Rena

Jó az új munkahelyed???? :wink: Azért látom van néha egy-két szabad pillanatod hogy benézz!!!!! :wink: :D
A kávé meg amit főztem szörnyű volt!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Adri

Nagyok sok boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!
Milyen lett az eredményed???
Jövő hét akkor Hsg???? :wink: :D Drukkolok!!!!!!!!!

Röpcsi

Beszéltél az ARO-val?????
Mit mondtak??? Voltál is esetleg már vizsgálaton?????? :wink:

Kedi

Azért írj magadról is pár mondatot!!!!! :wink: :shock: :lol:
Utólag is boldog házassági évfordulót nektek!!!!!!! :D
Nálunk jól halad a szervezés!!!! :wink: Mindenki jön!!!!! 14-en leszünk!!!! :lol: Csak barátok!!!! :wink: :D
Hajrá spontán baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Twist

Jól vagytok????? Kitartás, már nem kell sokáig dolgoznod és végre nyugodtan várhatod Dorka érkezését. :wink: Pocifotó?????????????? :wink: :D

A barátnőim: szóval az egyik a se veled-se nélküled, most a nélküled van, de most jobban bírja idegileg, bár szombatra közös programot szerveznek, bár még a barátnőmet nem hívta fel!!!! :shock:
A másik aki válni akar, pedig csütörtökön este fogta magát felment Pestre a sógornőjékhez, erre az ura utánuk ment szombaton!!!! :lol: Teper a drága!!!!!! :lol: :lol: :lol: Csak a csaj szerint már nagyon késő!!!!!! :?

Holnap ha végeztem Pesten majd jövök!!!!!! :wink:
Vendég
 


Szia Ditke! Tök jó, hogy jövő héten inszemid lesz!:) Úgy örülök, hogy haladtok!!!!:)
Csajok, drága az inszemizés és a lombik, de ne felejtsetek el félretenni pénzt terhesgondozásra és szülésre is, mert az is szerintem drága dolog. Fú, hát remélem, hogy telik erre a sok mindenre, én most emiatt vagyok frászban :? :shock:

A barátnőid ezek szerint jól haladnak:) Az is jó szerintem, ha újra megpróbálnak egy héten egyszer találkozgatni a volt párjukkal (mármint az első lány, akiről írtál) és így lassan újrakezdik. Lassan, óvatosan és csak ritkán talizva. Így olyan mintha újra randiznának.)

Tök jó, hogy aki válni akar, azután teper a párja. itt is még látok reményt:)

Ti jól megvagytok? SOk puszi, megyek tévézgetni és lazítani:)
Vendég
 


Sziasztok!

Ma teliztem be és....NEGATÍV lett az erdményem..... :lol: :lol:
jövőhéten 17.-én HSG.... :roll: :lol: :wink: remélem nem jön meg addigra :!: :!: :!:
Szép névnapi ajándék :!: :lol: Ditke, köszi a köszöntést :lol: :lol: drukkolok az inszemidre :!: :!: :lol: :lol:
puszi

Kép

Kép
Adri
badró1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?