Új privát üzeneted érkezett!

tinu, szerintem megfogja a székletét, most "csak" napi kettő kaki van, és az is normál állagú, nem híg, és azóta hízik.
Vendég
 


Hat akkor nem mostanaban lesz ez a rajzolas nalunk! :lol: pedig olyan sok tuti dolgot lattam! :roll:

panndi, tenyleg emlekszem h anno irtad mennyit kakil Fruzsi :shock: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jaja, sokat kakilt, most már tűrhető a helyzet :)
Vendég
 

 
 

Netti, miket láttál amúgy?
Vendég
 


Panndi
nagyon szépek voltatok
pumuklii
 
 


Natti!
Hát nem mostanában rajzoltok az tuti! :wink:

Panndi!
Ez tök jó!Legalább rendeződtek a DOLGOK NÁLATOK KEKI ÉS KAJA TERÉN!

Na a tartalék izére lecsaptam!Vagyis öcsém! :wink:

Niki!
Keresztelőn én is jót röhögtem!És Julcsi hogy viselte?Meggyógyultak már a lányok???És nagyon szépek vagytok!!!

Trixi!
Sajnálom a rossz éjszakát,én most megvettem ezt a teszveszről!Ha gondolod akkor Anita meg el tudja neked küldeni! :wink:


Edua!
Szerintem kéne lennie vmi tünetnek is ha elkapta,nem?Jó szórakozást mára!!!!Ja,és nem vagy lemaradva a hozzátápiról!!!!

Panndi!
Gyönyörűek vagytok!!!Milyen csini a két lány!!!!

Anikó!
lázmérő :lol: :lol: Jaj én mikor jutok el egy moziba.....


Gyöngyi!
Kaki :lol: :lol: :lol: Érdekes meglátás!


Iza is kapott almalevet ma,szerintem fel se tűnt neki h mást kap...de nem akart szopizni,ezt viszont megitta...és utána szopizott is :wink:

Ja kikeféltem a szőnyeget...jól leizzadtam :roll: A többi kis szőnyeget meg kiráztam,azokat a mosógépbe is be tudom tenni,csak ez az 1 nagyobb van...jövőhéten porszívó vásárlás...vmiolcsót!Kevésbé zavar ha az emgy tönkre%!
Na eszem vmit,alig tudtam ebédelni....nem volt étvágyam :?

annus11
 
 


ja tali!
Akkor jövőhetet bevállalja vki Panndi helyett?Jelentkező?

annus11
 
 


Ja és Iza hátrafordult!!!!Remélem hamar belejön,csak 1 baj van,nem vissza fordul,hanem megy tovább...ezzel megint gond lesz,mert amikor hasra fordul már akkor a rácsnál van...innen nem tudna tovább menni...de most nagyon küzd a másik irányba is a hasra fordulással,hátha úgy jó lesz! :wink:

annus11
 
 


Panndi, nagyon szépek vagytok!!!! Úgy sugárzol a 2 lány mellett, mintha a nővérük lennél! Komolyan!
Szép ez a kastély, merre?

Gyöngyi, kakis megbeszélésen nagyon röhögtem! :lol: Tudsz olyanokat beköpni, hogy könnyezek tőle! :-)
Mi is hetente jártunk moziba Gyöngyöm előtt, volt, hogy egymás után két filmet is megnéztünk.
Gyöngyvirág 8 hónapos korában jutottunk el először moziba, akkor is úgy, hogy a férjem leordította az anyja haját, hogy nem képes 3 órára vigyázni a kicsire.
Na én jól felöltöztem, csini szoknya, nyitott magassarkú.... 8 hónap alatt elfelejtettem, hogy milyen hideg van a nézőtéren! Majd lefagyott a lábam, magam alá kellett húzni. :lol:

Jajj, már úúúúúúgy hiányzik Gyöngyöm, kb 6-ra hozzák haza, én meg fél 7-kor indulok. Most már nincs is kedvem. :(
Vendég
 


Annus, Iza ügyes!!!!
Vendég
 


Izus lassan eljut bárhová :-)

Böbi
de jó! Én is akarok moziba menni. Mondtam is apának, hogy ha lesz vmi ígéretes elmehetnénk.

Panndi
de kár! Na majd legközelebb. Pont akartam kérdezni, hogy mit vigyek.
pumuklii
 
 


Pumukli, Nektek van aki vigyáz a gyerekekre?
Ezt a Tarantino-t én is megnézném, maj ráveszem Iringó keresztanyját, hogy vigyázzon rájuk, csak vele az a baj, hogy csak a saját lakásában hajlandó vigyázni, így valami délutáni előadásra kell eljutnunk.

Netti, ezt szereztem!

Kép
Vendég
 


Akinek már szobatiszta a nagyobbik babó, az használ még bodyt?
Vendég
 


Annus: sajnálom a porszívót. Nagyon bosszantó!

Böbi: csak akkor adok TÜcire bodyt, ha pelus van rajta (este). Azt ugyanis nem tudja magának kikapcsolni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi! gyönyörűek vagytok a lánykáiddal! Zsófi már ilyen ügyesen rajzol? Alíz kb. 2,5 évesen kezdett csak kivehető alakzatokat rajzolni és még most is jó képzelőerő kell a rajzaihoz.

Böbi! Én is már csak éjszakára adok bodyt Alízra. Még én is adok este rá pelust, bár már jó ideje sosem pisilt be éjszaka.

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés. Jól vagyunk, már egyre többet vagyunk ébren, felfedeztük a csörgőt is és a kaja is egyre jobban ízlik.
Apát felvették az ELTE-re , szóval ott fog tanulni ahol dolgozik. ..., de mikor lesz itthon?! :shock: Elkezdődött az ovi is kicsit döcögősen, mert ugye 3 hónapot itthon volt Marci és most újra vissza kell szoknia a napi dolgokhoz, amit ott csináltak+ az újjabb gyerekekhez akik most jöttek. Egyébként minden oké.

Bady:
-miután már nincs szükség pelenkára, teljesen felesleges a bady, mert csak akadályozza a nrmális vetkőzési folyamatban a wc.

Kép
Kép
incike
 
 


Én is addig adtam bodyt Mátéra, amíg pelusos volt. Utána már csak macera.
Máté hiába töltötte már be a 3-at, még csak vonalakat rajzol. Igaz, hogy már nem olyan nagy lendülettel, hanem igyekszik kicsi, irányított vonalakat írni. A rajzait azonban mindig megnevezi. Bár a nyár neki nem a rajzolós időszak. majd talán mostanában belehúz egy kicsit. Na meg az oviban majdcsak megjön a kedve.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Böbi
anyum tud jönni. Igaz kb 1 óra neki autóval, de szívesen bevállalja őket. Most is kérdezte, hogy akarunk-e menni valahova az évfordulón.
Maja se kap body-t mióta szobatiszta.
pumuklii
 
 


wáwáwáw hipernyűg van, 1,5 óra alatt sikerült elaltatni Lilit, már vérvörösek voltak a szemei és 1mm-en nézett, de nemnemnem akart aludni csak nyüglődni...pfá elfáradtam

újra tininek érzem magam, kijött egy csomo pattim, lehet ,eg fog jönni? akkor szoktam kirügyezni

templom-büfi: apa szóta szent-böfinek hívja :D

JA ÉS A LÉNYEG: LILI MEGFOGTA A BIGYÓN AZ IZÉT!!! na :lol: a tonráztatót a kutyát és rázta!!! Netti még eccer örök hála a csaj elérhetőségérért!!!!(ja...ezt zárójelben Nettinek : apa csinál nekem LV mei tait...varratok egyet ami olyan szinű anyagból van mint az eredeti LV barna táskák és apa hamisít rá nekem LV logókat... :oops: ) :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


éééésss a dm-ben most van pampers (3-4-5) kartondobozos a 3asból 150 db 6500 vlt, 43 ft/db...remélem Lili nem nő gyorsan mert ezt el kell használni :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na itt!
Hát nagy nehezen és óvatosan 40mlt le tudtam fejni :( Iza pedig vagy 190et befalt a fagyasztottból!Kezdem hangolni magam arra hogy hamarosan vége a tejemnek...de küzdök még,immár másfél hónapja...csak kezdek fáradni :( :( Na nem is gondolok erre...nem gondoltam h ez ekkora trauma lesz.Holnap megyek kérek inkább tápszert vagy vmit,mert ami a fagyóban van az max 1-2 hét,főleg ha így haladunk...Amúgy mostanában sokat játsz azt h az ölemben van és vigyorog meg gagyarászik...eddig ez se volt,sőt!Nem is lehetett ölben,mert neki az egyenlő volt a szopival.Pedig ha üvegből adom akkor is ugyan úgy van,odabújik a cicihez és iszik üvegből :cry: :cry: :cry:


Na és be kell szerezni vmi vízhatlan kabátot,mert Izus pancsol...a lábával iszonyat milyen pancsit levág! :D


Azért Csongit nehéz lesz utolérni!Ő szerintem lassan szaladni fog! :wink:

annus11
 
 


Panndi,pl szappan kreta!!
mutatok kepet is, csaj nemetorszagbol hozat be sok dolgot, nemtudom h ilyet kapni e itthon! lehet.. de nagyon cuki sztem :lol:
Ha vmikor osszefutunk ,Zsofi tesztelheti :D

Bobi, remelem joool sikerul az este.. :) honnan szerezted??

Niki, apatok nagyon ugyes :shock: :lol: mindenkepp hozz rola kepet........ :D
LATNI AKAROM !!!! :D ja es h h apatok tud varrni????

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép szappankreta Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus,sajnalom a tejedet,de sztem ugyesen csinalod,meg csinaltad!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Na hozok képet!
Kép
Kép
Kép

Első képe egy sapis mosoly ebben a szép időben!
Aztán ahogy támaszkodik a kezén!
És ahgy átfordul viszi magával a pelust :lol:

annus11
 
 


szöveg helyett képek :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Nagyon szupik a képek!!!És milyen szépek a lányok!!!A babakocsi is szupi!!!Én is nemsokára átteszem a sportra a huzatot,csak kiderült h még tesóméknál van,de a héten elhozzák :wink:
Ja,és tök jó helyen voltatok!!!!

annus11
 
 


Böbi jó volt, bár már nem először voltunk, Éduának a legjobban a lovaglás és a gyöngyfűzés jött be, én meg egyfolytába a kocsit tologattam vagy próbáltam etetni, mert aludni nem akart a kicsi :)

Ma oltári keveset aludt, hazaértünk kb 5-kor és akkor sem aludt, csak most 8 előtt, megvárta a pancsit, aztán úgy evett mint akit kiéheztettek, ez ment 20 ml-ig aztán ordítás és leraktam és rögtön be is aludt, kiváncsi vagyok mikor fog ébredni éjszaka :)

annus sajnálom a tejcsi dolgot, és a mellszívót is, nekem is nézni kell egy olcsót, mert az enyém is eléggé lestrapált már, igaz én 3000-ért vettem teszveszen és nagyon sok minden volt hozzá, pótalkatrészek is, de azóta elkopott a fogantyúja és a kupolarésze is megrepedt már :)

panndi gyöngyörűek a lányaid :)

jó éjszakát!

zdori örülök, hogy jobban vagy :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus köszi-köszi köszi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nagyon szépek a babák :)

Annus, kitartás, nagyon ügyesen szoptattál eddig is!

Netti, ez nagyon tuti :)

Böbi, Zsófinak nincs bodyja, de épp ma mondtam a férjemnek, hogy veszek neki, mert sokat mozog, és mindig kilóg a dereka, hiába tűröm be a pólót :roll:
Vendég
 


Juj, képek, dejódejódejó. Iza édes, olyan szép tiszta tekintete van, gyönyörűek ezek a mélykék szemek!

Lara az első fotón kiköpött miniÉdua!!!! Nagyon szép a család és biztos jó kis program volt.

Kérdés. Migyerekünk sokat kakil. Szinte minden pelusban van áldás. Ez okés, tudom, anyatejes babáknál no problem. DE az esti (fürdés előtti) kakija mindig diszkózöld...komolyan, szerintem ha sötét lenne, foszforeszkálna. Ez mitől???? Pedig istenbizony nem etetem ruccolával.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


a műsor sz..r volt, de az idő meg a szabadidős programok lefoglalták Éduát :)

tegnap vettünk neki egy meggymaggal töltött kígyót, szegénykém ma venni akart még egyet, csakhát itt nem árultak ilyet, de ezt már nem engedi berakni a mikróba, ugyanis egy gólyát így már kinyírtam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus, jaj, ahogy írtad, tök átéreztem a szomorúságodat. Iza már eddig is megkapott minden jót tőled és ez így lesz a továbbiakban is. Nagyon szereted és a legjobbat akarod neki, ő ezt érzi még akkor is ha cumisüvegből jön. Kibújik a fogacska, lehet minden helyreáll a régi jó kis kerékvágásba. Drukkolok.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


annus jujj de idétlen vagyok :)

Izus gyönyörűséges :) nem is látni rajta, hogy kínozza a foga :)

Ma én is maszíroztam a mutatóujjammal Larának az alsó két első foga helyét picit érezni neki már, és nagyon élvezte, kacagott közben :), aztán elkezdte szopizni, igaz milyen anya vagyok, előtte édes pattogatott kukoricát ettem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus reggel is gondoltam rátok, úgy odaadnám a fagyasztott tejcsit, mi még hozzá sem nyúltunk, így is napi 3 dl-t tutira kiborítok a mosogatóba frisset :(, a fagyóból is a kukában fog landolni szerintem, mert mire kellene lejár a szavatossága

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mindig eszembe jut még valami, annus egyébként én is fogok már lassan tápszert íratni, hagy szokja majd az ízét, vagy inkább várjak vele vészhelyzetig, amikor úgy is muszály lesz azt innia?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus átérzem a szomorúságodat, tudod én most érzem, hogy mennyivel másabb volt szoptatni Éduát, nála sokkal szorosabb volt a kötődés, még 2 évesen is alig bírtam elszakadni tőle, mikor beírattam a bölcsibe, sírtam is, nem tudtam egyszerűen elválasztani, így még akkor is reggel-este szopizott :)

Egy észrevétel, Lara nem eszik nappal többet a 2-es cumifejjel :), 80-nál többet azzal sem evett meg :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lanyok nagyon szepek!!

Panndi, eszembe jutottatok,mert volt ilyen aquaparkja is! :lol:
hu nagyon varom mar h ilyeneket lehessen venni :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi, majd eszik akkor ejjel,ha nem nappal :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


mau az tuti, nappal nem hallottam még soha úgy sírni, mint éjszaka, ahogyan követeli a kaját :)

megyek én is pancsizni, aztán fejés és alvás, éjszakai műszak vár :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lehet akkor sotet van es nyugi es akkor kivanja!!! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


mau hát egyem a kis szívét, akkor legalább kajál :), csak úgy tátog mint a kismadárka mikor éhes :), eszik néha büfi nem jön és alszik tovább :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


egy gondolat még: vennem kell egy napernyőt a kocsira, mert ennek nem átfordíthatós a tolókarja, mint a nagykocsinknak, és sokszor belesütött a nap Lara szemébe :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi,Lara elkepesztoen hasonlit a noverere!! nemtudom ezen mit lepodok meg mondjuk,de tok jo latni a testvereket mindig.. :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Lara nagyon cuki!a babakocsinak kellemes a színe!
Izus még mindig tündéri!Mennyire kinyomja magát,édes!
Netti nekünk olyan van,hogy az ujjával tud magára,kádra csempére rajzolni.Dm-es és fogkrémes tubushoz hasonlít.Grétike szereti nagyon.Ő már elég hamar firkált,most meg napot,pöttyes labdát,házat,rajzol már.Na meg török basát. :lol:
Ma nagyon elfáradtam mindenhogy,még agyilag is.Még ezután eszek,fürdök.Így képeket lehet csak holnap hozok.
Szerintetek elkaphatják apától a csajok???Péntek óta beteg.Ha elkapták volna akkor már betegek lennének.Nem???

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Bocsi a kéretlen üzenetért, de eladnám kisfiam által viselt ill. nem viselt átmeneti ill. meleg ruháinkat.

68-as gyerekruha csomag
Összesen 40 tételből áll + 3 darab tappancsos zokni ajándék.
overál nélkül 9000 Ft
Tartalma:

- 6 db hosszúujjú body
- 11 db rövidujjú body
- 3 db hosszúujjú pulcsi, felső (új)
- 1 db thermo pulcsi (új)
- 1 db füles fehér sapka
- 1 db vastag téli hálózsák
- 3 db kardigán (2 db új)
- 2 db rugi
- 2 db kantáros nadrág
- 1 db farmer kantáros
- 5 db melegítő nadrág
- 2 db tutyi

+1 db overál ez külön is eladó, ha valakit érdekel, írok árat

Használatot illetően: vannak egyáltalán nem használt darabok és persze vannak a kedvencek, amiket többször használtunk. A hosszúujjú pulóvereket nem hordtuk. Anyagukat tekintve 100 % pamut a legtöbb. Foltot nemigen találsz rajtuk.

Mi nem dohányzunk, a ruhák ki vannak mosva és össze vannak hajtogatva. Nem turkálósak, újonnan vásároltak. A kicsinek nem volt fertőző betegsége és nincs semmilyen bőrproblémája.

74-es gyerekruha csomag
Összesen 31 tételből áll + 2 darab tutyi ajándék.
(overál nélkül 9000 Ft)
Tartalma:

- 1 db melegítő nadrág és 1 pulcsi zöld színű
- 2 db pamut nadrág (narancs és barna)
- 1 db pulóver sötétkék (majdnem új)
- 1 db új!! jegesmacis kardigán
- 3 db pamut rugdalózó
- 3 db frottír rugdalózó (Lőrinc most is ilyenben alszik)
- 8 db hosszú ujjú body (sok Kenguru Goldos)
- 7 db rövid ujjú body (közlekedési eszközös sorozat)
- 1 db rövidnadrág + póló
- 2 db póló (fehér- kék csíkos és narancs- kék csíkos)
- 2 db tutyi Brendonos

+1 db overál ez külön is eladó, ha valakit érdekel, írok árat

Használatot illetően: vannak egyáltalán nem használt darabok és persze vannak a kedvencek, amiket többször használtunk (zöld melegítő kicsit bolyhosabb). Anyagukat tekintve 100 % pamut a legtöbb. Foltot nemigen találsz rajtuk.

A két overál együtt és külön- külön is eladó.

És akkor a két fotó a végére,
68- as csomag 74-es csomag
ha valakit érdekelnek a rucik, légyszi írjon privit! Kép 68- as csomag Kép 74-es csomag

Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 


Eladnám a nekünk sikertelen próbálkozásokkal járó szoptanít készülékemet. Ha valaki Babója még elfogadja a cicit, éppen csak a teje kevés,akkor érdemes megpróbálni!
Sajnos Petya nem kéri a mellemet, csak visít,így kénytelen vagyok megválni tőle, ahogy a szoptatós pólómtól is. Ha valakit érdekel valamelyik darab, az jelezhet pü-ben. (A póló 44-es, brendonos ciklámen színű)


Incike!

Melyik oviba jártok?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nah...

Babák nagyon-nagyon édesek, a kicsik és a kicsit nagyobbak is!!!! Panndi, az esküvői képektől tisztára odavoltam, megmutattam a férjemnek is, na ő is egyből mondta, de jó, hogy lányunk van, őt mikor lehet ilyen tündérkisasszonynak öltöztetni?! :lol: :lol: :lol:

Újabb hírek evés-fronton: babám ma este sem akart enni. Próbáltam, próbáltam, de valahányszor meglátta a cicit, már visított és megfeszítette magát. Végül pár kortyot szívott mindkettőből, aztán ordított tovább, amíg oda nem adtam neki a teát a cumisüvegben. :roll: :roll: :roll: Azt kiszlopálta, aztán elaludt. Nade, tegnap és tegnapelőtt is felébredt 11-1/2 12 körül, hogy pótolja a kimaradt kajcsit, kíváncsi vagyok, ma mi lesz... Ja, és holnap lesz a "hivatalos" méreckedés, de az itthoni mérleg szerint az elmúlt 3 hét eredménye: 100 gr hízás...?! :? :? :cry: :cry: Na most mi a búbánatot csináljak...?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci elöször is nyugi!!Igaz az a hízás 3 hét alatt kevés.De ha érzi rajtad hogy feszült vagy,még jobban nem fogadja el.
Napközben eszik rendesen???A tejed nem változott??Mármint lehet nem olyan laktató??De az is lehet hogy csak a mérleg viccel .Nem????
És ha lefejnéd az estit és kapná üvegből?Mert lehet este már lassabban jön a ciciből,de Ő meg már fári hozzá,így inkább nem eszik???Mire meg kel hajnalban,addig meg még a cici telítődik és jobban jön.
Én most ezekre gondolok.Remélem kiderül holnap minden!Drukkolok és gyere a hírekkel!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,
a napi első 3 evés (6,9,13 óra) teljesen okés, de utána (17,20 óra) már küzdelmes. A fejésre már én is gondoltam, de a fejőm tropa, be kellene szereznem egy másikat... És persze felmerül a kérdés, hogy van-e értelme szórakozni a fejéssel és a cumisüveggel, ha egyszerűen nem hízik a tejtől? :roll: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: