Új privát üzeneted érkezett!

Szofi, megvagy! :wink:

Igen Anita, máris megy!!!
Vendég
 


Anita,jaja, ez nagyon cuki!! Hanna is nagy elmo fuggo lesz, Gretike kezelesbe veszi :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti ez jó!Ráfogja Boróra! :lol:
Böbi köszi,megkaptam!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

NIncs mit!

Búcsúzom mára, muszáj lejönnöm a netről, mert dolgoznom kell.

Jó éjt!
Vendég
 


Én is megyek,mert leesem a székről!
Szép álmokat mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is alszom, na pussssz...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Ne aggódj a BCG miatt! Áronnak iszonyatosan néz ki. Két hete folyamatosan váladékozik, többször vérzett is. Mutattam a dokinak, de azt mondta, normális. Egyébként Alíznak még 8 hósan is csúnya, duzzadt volt és még akkor is vérezgetett.

Kép

Kép
hean
 
 


Most találtam. Netti, mit szólnál egy ilyenhez?? :)

http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id ... b8f826763a

Kép
Kép
zili
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk még, olvastam, csak reagálni nem nagyon megy, mert mennem kellene már 100 éve fejni, meg aludni, holnap keresztelő.

Nagyon tetszettek Tünde képei, meg az ikrek tappancsos képe is! :)

Tinu, nekem is küldesz? zdori@citromail.hu

Pumuklii, izgi lehetett a kaja! Én picit tartok az ilyesmiktől, nem tudom, kipróbálom-e valaha, de örülök, hogy nektek jó volt! :)

Nagy nővérke csokit kap! :lol:

Nagyon sok szeretettel üdvözlök mindenkit! :)

Szofi, tényleg ne aggódj a BCG miatt, csak annyi a helyzet, hogy POZITÍV. Az meg jó. :wink:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Zili!
Ez annyira jó volt hogy sírtam és nevettem egyszerre!!!!Én el tudnám képzelni h még gyerekek is rohangálnka közben :lol: :lol:

Böbi!
Dehogy sovány!!!!Teljesen rendben van,ne aggódj!!!!

Zsüci!
:? jó fejdoki!

Nekünk mikor meglátnak mindig így kezdik:látom nem éhezik a gyerkőc 8) nem is értem mért mondják ezt folyton :lol: :lol:

Anita!
Sajnálom a folyamatos családi zűröket! :roll:

Lányok köszi a tippeket mellszívó ügyben,akkor holnap beviharzom ebbe a boltba itt a mester utcán,és aztán írok ha nem sikerülne.Na meg írok annak a teszveszesnek is,ilyenkor villámáron nem lehet elvinni amúgy?

Netti!
Na ne már!!!Akkor mizt mondana rám???Én kb mint egy kiselefánt...de jövő héten kezdem a tornát lightossan :wink: éa mellé a testkontrollos izé!Ja hogy az holnap van...na gyümi meg nincs itthon,szóval reggel bolttal kezdek! :wink:

annus11
 
 


Szofi: nyilvános galériám tényleg nincs, mindegyiket nem nyilvánosra állítottam. De most akkor már végképp nem tudom, hogy akkor minden albumra kell-e klikkelnem a megosztásra, meg az e-mailküldésre, vagy nem... :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Annus,
ha villámáron lecsapsz rá, akkor természetesen nem kell kivárni az aukció végét! Gondolom ahogy elutalod a lovettát, már postázza is.

Tornázni én is tornéztam 1szer, R.Rékára... még mindig izomlázam van...

Na megyek, ledőlök, Bogi éjjel kelt fél3-kor meg negyed6-kor, de kb. 1-2 perc alartt visszaaludt, csak én is megébredtem rá :(

emese1979
 
 


Tinu!
Én láttam mind az 5öt!Pedig azt hiszem h 4 meghívót küldtél!Szóval nálam minden oké!

Én egyenlőre nem is tom h mire tornázzam...van itthon pár DVD.....Réka,Norbi és Icuka :wink:

annus11
 
 


joreggelt!
na ma megjott rendesen, mult honapban azt hittem megjott de nem, most igen...... csodas 8)

zili, ezt mar lattam, sztem hatalmas, hat elfogadnam! kene egy ilyen is :lol:

Annus, dehogy vagy kis elelfant :)
rolam biztos csalokak a kepek! :D
7kilot siman kene fogynom..

Netti
Kép
maumau
 
 


Nekem 27-et... Na mindegy, erre nem gondolunk! 8) Mivel úgyis most indulunk Andrásékhoz csaláűdi ebédre!!!

Amúgy minden OK, elvagyok... Csani jól aludt, hála Istennek.

Netti, rajtatok gondolkodtam, és eszembe jutott, valyon én hogy fogom viselni, ahogy Csani felnő, és egyre távolabb kerül tőlem. Remélem nem leszek borzasztó anyós...?

Tinu, nem tudom, nekem maradt a 3, de annak is örülök! :lol:

Na sziasztok, szép napot, este jövök!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Dóri, Hean, mindenki, köszi a BCG-s hozzászólásokat!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Apa elment S. Norbi apukájának a temetésére. :( Na nem őt ismeri, hanem a nővérét. Nem rosszmájúskodom, de kivi lennék, hogy Réka ide is valami dögös szerkót vesz fel? :roll:

Annus, szerintem Réka dvd a legjobb. Ha el bírod viselni közben a nyávogását, nekem az jött be a legjobban, csak fontos, hogy ne a 3 x 30 perces dvd-jével kezdj, hanem valamelyik 20 perces verzióval. Nekem pl Icuka abszolút nem jött be.

Szofi, bocsi, én is akartam írni a BCG-re, anno még csatoltam is egy képet, hogy mennyire ronda, de az a jó!

Én többek között az anyókérdés miatt is főleg lányra vágytam. Nem tudom, hogy békélnék meg a menyemmel. :roll: De gí,y hogy van két lányom, ha most lesz egy fiam, talán már nem fogom a sírba kergetni őket! :lol:
Vendég
 


halihó

tegnap megvolt a keresztelő, enyimLili olyan okos volt hogy ült szépen nézett nagy szemekkel, közben egy jó hangosat böfögött majd kakkanott egyet, mindezt a töküres templomban csodás akusztikával, nemmondom hogy a pap nem röhögött 8)

minnyá rakok fel pár képet cska még töltök

kaptunk egyen-tornáztatót, thx Netti :D

oltásunk nekünk nagyon csunyi, mint egy brutál patti...
Julcsit meg ujra kell oltani mert nem lett neki semmilyen...hmmm

Lilkó jólvan, rákattant a málnaízű köptetőre :roll:

jódolog ez a keresztelő...jó kis óradíjat szedtünk be...apa szerint havonta kéne egyet tartani, így Lili megkeresné a havi betevőt :D :lol:

na tötöök képet

Kép
Kép
mniki84
 
 


Halihó!

Petyának ritka szarok az éjszakái újabban. A mostani is kritikán aluli volt... :(
Kissé kómás vagyok, de még élek! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép csiniben anyával
Kép KisLili look :D
Kép zsákosfrodó

Kép
Kép
mniki84
 
 


utsó kettő képfelirat fordítva na :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jaj Annus!

Akartam kérni Tőled, hogy ha esetleg belefutnál a csillagszelepbe, akkor gondolj rám légyszíves,és nekem is vegyél egyet, mert a kórházban jó volt a lefolyó. Olyannyira, hogy azt is benyelte a rohadék! :?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Talis képek szupik, jó látni ennyi egészséges babát és anyukát egy helyen :)

Velünk minden rendben, leszámítva az össze-vissza evéseket, éjszaka jól alszik még mindig Lara, 1x ébred és még a reggel 5-6 órai kelés után is visszaalszik :)

Szerintetek lehet azért a kevesebb kaja Laránál, mert Édua meg van fázva és elkapta tőle, csak éppen az oltás miatt nem jön ki rajta?

Ínyünk nekünk is teljesen be van duzzadva, sőt valamikor álmában élesen fel is sír, ha cumi van a szájában :(

tinu, szofi, még mindig várom az agykontrollos diétát :)

Böbi én is Rékára nyomtam 4 évig, már kívülről tudta a család is a Réka szövegelését :), most el vagyok tunyulva teljesen :)

Tegnap krumplifesztiválon voltunk és babakocsi beszerzésen, végül egy Pierre cardin Ps 610-est vettünk, bogárcsáposat :), majd rakok fel képet, Édua is nagyon bírja, ha Lara alszik, Édua használja, még nem vittük le, fenn van a lakásban :)

Mellszívóhoz nekem 3 csillagszelepem van, ebből kettő kijár, egy nagyon bírja a strapát, már vagy 2 hónapja azzal nyomom :)

zdori kezem nekem már hozzászokott, pedig egyfolytában 1-1 óráig csinálom napi 3x :)

Jajj a végén mi maradunk, akik még nem kezdték el rendesen a hozzátáplálást, de a héten is egyszer próbáltam baracklevet adni és inkább kifele jött, és öklendezett tőle :)
Várunk még, most nekem sincs hangulatom etetgetni, meg dokinénink sem adta még áldását :)

Ma családi napra megyünk az archeoparkba, Édua kecskéket fog etetni és lovagolni akar, persze pónilovon :)

Szép napot mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


végül vett valaki mei tai-t? hogy vállt be? még mindig nem döntöttem, kendőt nem akarok venni, de kengurut sem találok olyat, amit hosszú távon lehetne használni barátságos áron. :)

Még egy kérdés: akik üvegből is etetnek, hányas cumifejet használtok, lehetséges azért nem eszik többet, mert kicsi már neki az 1-es cumi és megunja?
Éjszaka kettes fejjel eszik a mamos üvegből mam-os cumival, és akkor a 130-at is megeszi, bár látom, akik ciciznek ők is éjszaka esznek többet :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Niki, Kicsilili nem hazudtolta meg magát a templomban :lol: Belőlem biztos kipukkant volna egy ordenáré nevetés. Édesek a fotók, főleg az utolsó nagyon mókás :-) Amikor reggelente kiviszem Marcipánt a hálózsákjában, a Zuram is mindig elkezdi síri hangon: "Zsááááááákos...." Meeeeeegyeeee" Nem győzöm apát lecsapni, hogy ne horrorizálja már azt a gyereket. Bőven elég vagyok én, aki a 14 évesen látott Freddy Kruegertől retteg a mai napig sötétben. :oops:

Keresztelő... Úgy tűnik lesz nálunk is, méghozzá tömegkeresztelő formájában. :-) Azaz Marcit, Bercit és Miskát (a három unokatesót) egyszerre keresztelik valamikor ősszel. Nekünk (sóginak meg nekem), gaz "pogányoknak" egy-két elbeszélgetésen kell részt vennünk a pap úrnál, hogy kiokosítson bennünket. Remélem nem értitek félre és remélem nem sértek meg senkit hitében, de én ezt az egészet a családi összetartozás és élményadás jegyében teszem. Úgy gondolom nem kevésbé fontos és magasztos indok ez sem a keresztelőre...A hite úgysem ezen múlik.

Böbi, visszajelöltelek :D

Zsüci, mekkora paréj volt az a doki, egy jó nagy tökön rúgás járt volna neki. Egyszer rajtam is végignézett egy XXXXXXSSSSS-es kiscsillageladóboltikisasszony, hogy EKKORA méretben ők nem tartanak ruhát ... :evil: azaz menjek és akasszam fel magam az első MANGÓ fára...hehhehe Persze lehajtott fejjel elkullogtam. Ide nekem egy nagy szájat ilyen esetekre. :evil:

Tinu, kérhetek én is kulcsot a zárt albumokhoz? gyongyi_kabai@yahho.co.uk Köszikösziköszi. :roll:

Mit akartam még... BCG-nk nagy, gusztustalan, gennyes pattanás volt, aztán kifakadt, azóta szebb. Már rá is bírok nézni...hehe..

Megyünk ma Ikeába, de csak rápillantásra (csekkolok egy fotelt meg kanapét élőben). De paramami felszínre tört. Hallottátok a csepeli iskola sztorit? Sertésinfluenza. Bakker az itt van egy kisebb köpésre tőlünk. Nem Brazíliában meg a ZUSÁ-ban. Azoknak a gyerekeknek mindnek van anyja-apja, azoknak munkatársai, azoknak gyerekei és így tovább. Merjem nyilvános helyekre vinni Marcit? De ennyire erővel akár hónapokra is bezárkózhatnánk a lakásba. ÁÁÁ, nem tudom. Bocs, hogy nem írtam kis betűvel, de annyira nem gondolom véresnek a sztorit, másrészről meg szerintem mindenki elolvassa a kisbetűst részt is csak max. szemjojózva :D

Lelőttem magam...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk vásárolni,majd hozok képet a vásárfiáról.
De,nagyon rossz hírt kaptam az este.Az egyik 28 éves ismerősünknél MÁJbetegséget diagnosztizáltak 3 hete,és péntek este meghalt.Nagyon kivagyok. Nagyon aranyos,jófej srác volt. Annyira tragikus.Nem is vagyok magamnál.NEm hiszem,hogyma jövök,figyelemelterelünk valahogy.
Szép napot mindenkinek!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


NIki, Kislili nagyon vicces volt a templomban! :lol: Zsákosfrodós kép nálam is a befutó!

Gyöngyi, igen, hallottam, én is erre gondoltam, hogy ezerrel terjed onnan tovább. :roll:

Ildi, írd már majd meg az Archeoparkot, hogy milyen volt! Mindig készülünk elmenni, rendszeresen ott megyük el mellette. Neten már néztem, de egy saját beszámoló mindjárt más!
Én most cseréltem a 2-es aventes cumifejet 3-asra!!! A 3-as 3 hónapos kortól van, 4 hónaposan már nyugodtan adhatod neki ebből.

Én meg úgy elmennék a Pólusba, na mindjárt erőt veszek magamon, kihasználom, hogy ugrabugraegypercrelenemülökaseggemreésállandóanelszaladok kislányom nincs itthon.
Vendég
 


Gyöngyi, én is a legutolsó bekezdésedben leírtakon gondolkodom. :? Pár napja valamelyikőnk kint marad AndrisMarcival a bolt előtt.

Ez a tegnap esti meccs :evil:

Marcinak nincs cumija (sose volt) szal valami olyan megoldást kellene találni, ami nem cumi, mert assetuggyamijaz :roll:

Lilkó képei szupik, biztos vicces volt a keresztelő :lol:
Mindjárt mondom is a férjemnek, hogy beszélje meg végre a nővérével, hogy nekünk mikor lesz... :roll:
Ja, Gyöngyi, arra a fejtágításra kíváncsi leszek...

Ildi, én az esti 30-60ml-es pótláshoz 1-es cumit használok. Nekünk ok.

A Marci BCG-je 1x már kifakadt, most újra kezdődik egy púp.

Kép

Kép
adraci
 
 


Edua, adj neki nagyobb cumival! lehet farasztonak erzi az 1est :lol:

Szofi, anyum szerint sok fius anyuka elfogultabb es nehezen engedik el a fiukat. Alt a lanyos anyukak ilyen szempontbol jobbak.
Sztem amugy normalis h mindenki ragaszkodik a gyerekehez,de van egy hatar! hiszen minket is elengedtek, vagyis van akit nem.. :lol: na meg oket is.. ez az egezseges! de sztem ha vki tudja ezt kezelni akkor sokkal jobb kapcsolata alakul ki kesobb is a gyermekevel mintha olyan lenne mint pl... na nem is akarok peldalozni, mindenki tudja mirol beszelek 8)

elfelejtettem mit akartam!
na :arrow:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, értjük hát! :lol: 8)

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!
Lili édes a képeken!
Még csak átfutottam a mai termést,sajna semmi idő.Ma gyümi tortát sütök,meg sok a dolgom.Apa lebetegedett,lázas megy a hasa.Erre ez a vírus most.Mi lesz ha a csajok elkapják???Persze nem fogja öket meg semmi,de hát csak egy lakásba vannak.Apumék nincs kedvem menni,meg amúgy is.
Ja már ma is történt 1-2 dolog,ha időm engedi írok a blogba.
Meg képeket is akarok ma hozni,hát elegetek lesz belőlem!! :lol:
Trixi,Annus van 1 olyan csillagom,ha kell postázom akinek kell.Na ezt jól leírtam. :oops:

:arrow: Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na, feltöltöttem az összes talis képet. Már csak azt nem tudom, hogy ha beletettem a Barátok közé az újabb e-maileket, akkor automatikusan oda is elküldi a linket a rendszer? Vagy megint mindenkinek minden albumra el kell küldenem még egyszer? :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na nem nagyon olvastam vissza...

Elromlott a porszívóm,szerintem menthetetlen :evil: :( 3 éves volt szegénykém,és nem is vmi olcsó,emrt víztartályos volt,abba szűrte a koszt...utálom h mindent csak 3 évre gyártanak...

Iza nem alszik egész nap,néha sírdogál,aztán gőgicsél....nagyon fáj most neki...szopni se akart az előbb :( kivagyok.... :arrow:

annus11
 
 


Annus, aloe verat nem probalod ki?
nem olcso,de nem is kell neki sok. en most kiprobaltam .. estenkent van nalunk csak gond, akkor ra a cumira es be a szajaba.. csak o nem cumis, szoval kikopi.. de ket nap is megnyugodott utana es aludt.

Tinu, en tok nem ertek a picassahoz, de en kaptam most is meghivast, szupik a kepek :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus akkor lehet már nemsoká kibújik a foga.Gréta előtte pár órával volt a legrosszabbul.
Tinu,én is kaptam újra meghívót.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát most viburcol kúpot kap,az homeós...most végre elaludt!
Na gyorsan ebédelek,aztán át kell kefélnem a szönyeget,hurrá :evil:
Most nagyon kiakadtam,minden elromlik...és totál kiakadok ezen...mert pl egy 16ezres mellszívó lelke egy 10 Ft os szelep...amit aztán megvehetsz 1000ér :evil: és a kb 30 ezres porszívó 3 évig bírja :evil: De ugye ebben van az üzlet....csak sajna nem nekem :roll:

Na lépek,mert most nagyon nem jó hangulatom lett,dühös vagyok 8)

annus11
 
 


Leves,gyümi torta kész...konyha romokban.
Annus ez így van.Meg én azt bírom még mikor a garancia lejárása után 1-2 nappal romlik el valami.Pl:nekünk 2 fűnyírónk és 1 dvd lejátszónk is így járt :evil:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Megvolt a lagzi, hozok majd képeket, mert mindjárt írok a blogba a szerdával kapcsolatban :roll:
Vendég
 


Ja, hozzátáplálás: Fruzsi kap már almát, ő elég lassan hízott, meg ugye csak négyszer eszik egy nap, több tejet nem kér. A lefejt tej sem kell neki nagyon, így is 900 gramm körüli tejet elfogyaszt egy nap, de lassan hízott. Gyerekorvos tanácsára kap gyümölcsöt, azóta rendeződött a széklete, és beindult a hízása :) Tej rovására nem megy, mert a gyümölcsöt elfogadja délelőtt két étkezés között, szóval így ötször eszik ;)
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Panndi várom a képeket!
Mi ugyanígy eszünk.Igaz hogy csak olyan 600 ml tápszert,de a gyümivel együtt 5x egy nap.Gyümi nélkül mi is csak 4x ennénk,és így 2 kaja között kapja a gyümit.Igaz mi nagyon jól híztunk,de a védőnő szerint kevés a napi 600ml.De többet nem fogad el.Ezért kap mást is,az meg csúszik neki. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Zsófi álomszép kislány!!!Ahol 3an vagytok,nagyon jó kép!Aranyosak vagytok együtt!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hahó!

Jót röhögtem Kislili templomi műsorán! :lol: Vicces lehetett.

Gyöngyi, hát bírom, ahogy írsz. Doki meg eladó a Nettiével együtt húzzon a búsba.

Tüci cuki, én is alig várom, h teleaggassam szegény Mucim haját mindennel. :lol: Bár már a fejpánton is majd besz@rt a doki meg a védőnő. :D

Este megnéztük a Tarantino filmet, ez a pasi egy zseni.

Blanki nem kaksizott pár napja, mondom férjemnek meg anyósomnak, h este lázmérőzés lesz... nagy rotyi egyből... Kiscsillagnak nem tetszett a gondolat. (Ja, amikor a kúpot adtam be csütörtökön, jól kigúvadt a szeme, h mit csinálsz anyám! :shock: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Aztamindenit!
Panndi, nagyon szepek vagytok!!!
Zsofi vmi gyongoruseg :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszi :)

Hűűű, én sosem tudnám lázmérőzni őket :roll:
Vendég
 


jaj nekem kesobb jelennek meg amiket irtok :shock: mer van? most is vissza neztem es vagy 5 megjegyzes amit nem is olvastam..
ahh mindegy!

KicsiLili is tunderi! nekem az utolso kep a befuto :lol:

lazmerozes: en se birnam, az elejen nalunk a tapi nagyon emgfogta a pocakot, volt h fel oran at tornaztunk es kijott! :roll:

mikortol erdekli a gyerekeket a rajzolas??

Netti
Kép
maumau
 
 


Hű Pandi, nehéz szavakat találni. Meseszépek vagytok. Az a virágkoszorús kép...hát szem nem marad szárazon :-)

Jelentem az IKEÁt megszállták!!!! Komolyan annyian voltak, azt hittük ingyen osztogatnak valamit. Nem találtunk parkolóhelyet!!! :shock: De kinéztem leendő foteljeinket és kanapénkat...

Anikó, énisénisénis akarom látni a Tarantino filmet. Szeretnék már csapni egy igazi csajos mozizást, már be is fűtöttem a barátnőket. Remélem apa belemegy 8) Ja, meg azt mondták, csak akkor visznek el mozizni, ha nem nézegetem a telefonom percenként...hehe...Hogy a férjemmel mikor mehetek újra szinemába, na az még nagy kérdés...Ilyenkor azért nagyon tudom irigyelni azokat, akiknek a szülők tudnak segíteni. Marci előtt hetente egyszer biztos elmentünk mozizni... :(

Olvasgatva ezeket a babakaksi gondokat (egyébként Blankinak kedves egészségére :) ) eszembe jutott, miben különbözik a terhesség és a csecsemőgondozás. Míg terhes vagy, a saját kakigondjaidat tárgyalod ki a sorstársaiddal, ha már megszültél, akkor meg a babáét :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Pandi: nagyon szépek voltatok! Zsófi különösen azzal a fejdísszel! És annak mi az oka, hogy mióta gyümit eszik Fruzsi, beindult a hízása? Én tökre nem értem. :roll:

Lázmérőzés: én se csináltam sose, bár egyszer Tüci 5 napig nem kakilt (a hozzátápizás elején). Szétizgultam magam, asszem ittam egy vagon kamillateát, hogy a tejbe átmenjen, aztán tök simán minden beavatkozás nélkül kijött. :)

Netti: Tüci még mindig nem nagyon rajzol mást némi körhöz hasonlatos valamicsodánál. De érdekelni érdekli. Olyan másfél éves korában kapott egy Ikeás táblát, oda kezdett krikszkrakszolni krétával, meg filccel. Főleg nekem kellett sokáig rajzolni neki, ő rendelt, én meg rajzoltam. Kár, hogy kidobtuk őket, lett volna min röhögni az utókornak. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti, Zsófit kb 1 éves korától, de akkor még az volt a rajzolás, hogy nekem kellett állandóan cicát rajzolnom :lol:

Most már rajzol rendesen, és mondja is, hogy cicát, csigát, vagy éppen mit rajzol. Épp mopst készülök neki valami csajos dobozt szerezni, amiben tarthatja a ceruzákat, zsírkrétát, stb-t :)
Vendég
 


Böbi, laptető :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: