Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aranyosak vagytok, köszönöm a drukkot mindenkinek :D :D :D

Hát, meg volt az első :D :D :D . Minden ok volt, tényleg egyáltalán semmit nem éreztem. Reggel meg is repedtek a tüszőim, éreztem rendesen, úgyhogy a doki szerint nagyon időben voltunk :D . Szerinte repedt a jó oldalon is. Hááát, nem tudom, én igazából a bal oldalam éreztem.
8-án kell mennem tesztelni, próbálok bízni. De ha most nem, hát akkor majd legközelebb sikerülni fog :D

Piciboris,
hogy mit érzek nem tudom megmondani. Lehet, hogy hülyén hangzik, de nem igazán fogtam fel, olyan, mintha nem történt volna semmi. Talán azért, mert én ettől az eljárástól nem ezt vártam :roll: . Félre ne értsetek, ezt jó értelemben mondom. Nagyon féltem és igazából semmiség volt az egész.
Fura érzés, hogy 2 hét múlva akár tesztelhetek egy pozitívat. Tudom, ez a sponánnál is így van, de mégis.....
Na, jól összezagyváltam mindent, de nem is tudom, mit érzek :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Ranita, értjük, hogy érted! :lol:
Persze, hogy fura érzés, mert eddig nem így próbáltatok gyermeket nemzeni. Én is így éreznék.
De az eredmény a lényeg, remélem elsőre lesz is, nagyon szorítok!!!!!!

Süti, olyan gyorsan közeledik a te időd, már mi is nagyon várjuk! :wink:

Tényleg nagyobb a hasam az átlagnál, de nekem Benivel is nagy volt.

Most dolgozunk azon, hogy visszaszerezzük a képeinket a másik gépről, mert mikor meghalt a gép, odalettek az eddigi fényképeink is.
Elvileg vissza lehet állítani, és akkor majd mutatok egy összehasonlítást a mostani és akkori pocakomról.

Puszi mindenkinek, megyek Benit lefektetem.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

 
 

Halihó,csajok,merre vagytok,egész hétvégén egy hsz se???Én még 2 in 1,baba becs.súlya 3400 gr,úgyhogy mostmár nagyon szeretném ha szombaton(apa és nagyapa névnapján) kibújna.A ma mért méretei alapján 38+5 ,úgyhogy szombaton pont jó lesz!!!!Drukkoljatok,hogya telihold vagy a hidegfront ,sőt együtt lesz a kettő ,besegítsen.Köszi!!!

sutimano76
 
 


Suti, szia!!!!
Persze, hogy drukkolok!
Én voltam, de nem volt új hozzászólás. Biztos készülődés volt az ovira, iskolára.
Szép a súlya Bernikének, Bencém ennyivel született. :lol:

Babszi, esküvő mikor is lesz? Már közeleg! :lol:
Többiek???

Ma megyünk este 4D-re, holnap talán tudok képet tenni. :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Egyébként nekem az is volt a bajom már augusztus 20.-a óta, hogy eszembe volt minden percben a méhen kívüli babánk. Tavaly 20-án mentem először dokihoz pozitív teszttel, aztán egy másfél héttel később, még akkor sem találták és pont ma 1 éve volt a műtétem. :cry: :cry: :cry:
Az elmúlt napokban sokat sírtam, de aztán megnyugodtam, mert Dani drága mindig elkezdett mozogni amikor én sírtam volna, jelezve, hogy ő itt van nekünk!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,ez teljesen normális,nekem is sokszor eszembe volt a műtét évfordulóján,de aztán inkább eltereltem a gondolatom Bernivel!!!!Nem rágódok a múlton,hisz a jelen sokkal szebb!!!

sutimano76
 
 


nekem megjött, lassan el is múlik.. :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, :cry: :cry: :cry: :cry:

sutimano76
 
 


köszi sütike!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Boris, ne légy szomorú!!!! Légyszi!!!
Annyira sajnálom!
Ezek után jöjjek itt az élmény beszámolómmal az uh-al kapcsolatban???
Képek még szerkesztés alatt, mert nem JPG a formájuk.
Dani egy óriás baby! :lol:
34 hetes méretei vannak.
Olvastam, hogy ilyenkor kb. 1500 gr a súlyuk, ő 2200 gr.

Bpd : 8.36 cm
Hc : 32.1 cm
Ac : 28.9 cm
Fl :6.54 cm

Tehát a méretei alapján számított kiírás : október 14.
Ha az eredeti időre jön, okt. 30-ra, akkor 4 kg feletti lesz bőven.
Az nem lenne túl jó, mert az én méreteim elég kicsik, de majd meglátjuk.

Puszi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Hűűha Angie,nem semmi méretek!!!Nekem se kicsi Berni a 3400gr val,ha végig bent maradna lehet 4 kg közeli is,de remélem hogy szombaton meg lesz a nagy találkozás!!!!!

sutimano76
 
 


Süti, drukkolok nektek! Ügyesek legyetek! valahogy értesíts minket, oké?????

Itt vannak a képek:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,hú de jó kis képek.
Angie,küld el priviben a számod kérlek,és akkor üzizek neked,mert Aviubi mostanában nem jött!!

sutimano76
 
 


angie, nem semmi Danikád :P Lujzi nem volt két kilós amikor a 37. héten kibújt :!: tényleg szép nagy baba :lol: :lol: és olyan jól sikerültek a képek, annyira babás az arcocskája, dehogy rossz nekem, sőt!! éppen most, hogy megint elment a kedvem a tesótól, most olyan jó látni ezeket a fotókat :lol:

sütike, jujjjjj most néztem csak, hogy ti a finisben vagytok, a mindenit, lehet, már bennt is vagy a szülőszobán? jó kis front alakult mára :lol: :lol: izgulok!! írj, hogy egyben vagytok-e még, és előre is nagyon sok szerencsét, kevés fájdalmat és sok-sok erőt kívánok a nagy pillanatotokhoz :lol: :lol: :lol:

rani? hogy vagy?

aviubi merre jársz?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris édes vagy,egyenlőre lakást takarítok,hogy a telihold-hidegfront kettősnek besegítsek!!!!Nyákdugóval még nem taliztam vagy csak nem tudok róla!!!! :wink: :?

sutimano76
 
 


Angi, gyönyörű a nagyfiú!! És még a kukac is kitűnően látszik! Szuper!

Süti, gondolok rád a 7végén, ugye most szeretted volna, ha kibújik?

Jövő szombat a nagy nap, futok a szerveznivalók után folyamatosan.

Borcsa, írok neked, most rohanásban vagyok.
babszi
 
 


Köszi Babszi,igen a holnapra gyúrok!!!

De jó is volt az esküvői előkészületek rohangálásai,élvezd ki!!!!

sutimano76
 
 


babszim, fuss csak, tudod utána pihi lesz :lol: :lol: :lol: azért várom soraid :lol:

sütike privizek én is telszámot, hátha még látod :lol: jujj de szorítok :oops: :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


még mindig egyben....... :cry:

Boris szám mentve... :D

sutimano76
 
 


süti ne szomorkodj, hogy még egyben, végülis még van egy kicsi ideje Bettikének :lol: persze elhiszem, hogy nehéz a pocak..hogy alszol? dokikád készülhet :lol:
kórházi csomagod egyben?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszönjük a dícséreteket! :lol:
Hát, igen, ezt a fütyit nem lehet elnézni, 100%-ban férfi a drágánk, nem szégyenlős! :lol:

Süti, megkaptad az én számom is?
Az is lehet, hogy megtréfál és várat a kisasszony! :wink:

Boris, örülök, hogy jó látnod a fotókat, ez a beszéd! :wink:

Babszi, neked jó rohanást!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kórházi csomagom már 1 hónapja kikészítve!!!!Tegnap éjjelem tuti volt,rég ilyen jót nem aludtam,reggel 3/4 7-kor már kirúgott az ágy,amúgy 8 fél9 körül szoktam kellni.

Angie tied is elmentve,hát igen az a fütyi...... :lol:

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Vagyok, csak mostanában egy kicsit depi a hangulatom. Annyira nem látok esélyt a munkára. Közben pedig ennek a szemét bagázsnak köszönhetően Bence logopédiai ellátását is nagyon megfaragták, pedig szakértői bizottságtól van papírunk, hogy intenzív terápiára van szüksége. Úgy utálom már ezt az országot, azaz a vezetését....

Angie! Nagyon jók a képek. Háát ez tényleg egyértelműen fütyi! :wink:

Suti! Drukkolok ezerrel! Nem tünök és el örökre, csak néha egy kicsit visszavonulok, mert nem akarok sok lenni a negatív érzéseimmel.

Boris! Eljön még a mi időnk! :wink: Amikor a többiek Suti, és Angie babái már tipegnek mi akkor szülünk, na persze Babszival, és Ranitával együtt.

Babszi! Hú, de izgi. nemsokára esküvő. Drukk-drukk! Aztán jön a baba, mert ő csak arra várt, hogy apa, és anya hivatalosan is együtt legyen! :lol:

aviubi
 
 


Ubikám! Köszönöm! Az én sok nega hangulatom mellett fel sem tűnne a tied, gyere!!!

Borcsa, írok neked majd!

Sütike, nem bújik a jány?
babszi
 
 


Jaj,csajok az elkeseredés nem segít!!!!!!!!Én tudom nehéz,főleg több hónap ,év után!!!!!De csak pozítiv gondolkodás mellett lehet teherbe esni,tudjátok az ember bevonza a rosszat,de a jót is be tudja vonzani!!!Hű szíp magyar lett ez a mondat!! :lol:

Jány bent maradt,nem kívánja megismerni a kinti létet.Végül is koszt-kvártéj megvan odabent.De akkor most azé drukkoljatok,hogy csütörtökig bent is maradjon,mert addig nincs dokim!!!!!!!Illetve helyettese van,de inkább nem annál szülnék!

sutimano76
 
 


Suti! ne aggódj kifog jönni az a baba, és ha nincsenek nagyon fájásaid akkor tuti megvárjátok a dokit. Sőt! lehet, hogy még rá is húztok! Az első babák szeretnek tovább bent maradni

Angie! Ugye te DM-nél dolgoztál? Állítólag ott van részmunkaidős állásokra lehetőség. Ez igaz? Röhej, de szerintem a diplomámat kidobom, és keresek valami más területen állást...

aviubi
 
 


Nem tudom ilyen esetekben mennyire játszik szerepet a genetik....de nővérem 2 héttel előbb szült.Bár azon én már túl vagyok,fájások nem igazán vannak,inkább csak Berni nem fér a "bőrömben" hasamban,egyre többet feszeng,de ez nekem már sokszor fáj rendesen!!!!Olyan mintha szétszakadnék.Most pár napig ülök pici popsimom,és igyekszem kímélőbe lenni hátha bent marad és ő is megvárja dokit,talán ennyire tekintettel van az anyjára :lol: :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


ranita???? hogy érzed magad? teszt?

sütike, nagyon ari babókád van és meg fogja várni a dokidat!! de azért kérhetjük hogy jelentkezz be naponta többször? puszi a hasadra :lol:

avi, milyen diplomád is van? bocsi..lehet, már írtad.. :shock: én is pipa vagyok nagyon...párom belsőépítészként nem talál munkát...nem tudom néha, hogy mi lesz velünk, most már vannak tartozásaink...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csajok, ma vérvételen voltam, jól leszívták az energiámat, beájulok az ágyba, csak válaszolok:
Igen, dm-ben dolgozok(tam). ott csak a vezető meg a helyettes van 8 órában (helyettes voltam), a többiek 4-5-6 órában. Valószínű, hogy engem is ilyen kis óraszámba fognak visszavenni majd egyszer.
Gyerek mellett nagyon jó, de rossz a fizu.
Na, beájulok, majd jövök. :lol:
Holnap is kell mennem a 32. heti uh-ra. :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Boris,jelentkezem!!!!!2 in 1 :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de jöttem egy kicsit dühöngeni, mert komolyan mindjárt felrobbanok. Nézegettem az álláshírdetéseket, és gondoltam mielött elküldöm az önéletrajzomat egy kicsit érdeklődök telefonon. Hááát basszus ma magyarországon ha gyereked van nyugodtan elis temetheted magad! Részmunkaidőt elfelejteni azonnal, és a teljes munkaidő is olyan, hogy kivitelezhetetlen. Az egyik családgondozói állásnál heti 1 napot bekell vállalni az ügyeletet, ami este 7-ig tart...
A másikat már csak kínomban hívtam fel, mert az részmunkaidő, de hajléktalan szállón. Gondoltam egye fene kipróbálo. Na, ja este 6-tól, 10 ig tart a munkaidő.
A harmadiknál szóltak, hogy ne is küldjem el az önélterajzomat, mert már több mint 100-an jelentkeztek, és különben is túl vannak az első fordulón. Na baz...meg...
Azért az röhej, hogy van 1 apám aki alpolgármester, és még ő sem segít! Mást már tuti berakott volna apuci valahová! váááá! Olyan ideges vagyok!
Ja amúgy szociális munkás vagyok... :cry:

aviubi
 
 




sütike? ma még nem jelentkeztél :wink:

avi, ez borzasztó, ne is mondd... a párom végzett (egyetem) belsőépítész és nem talál munkát...1000000000000000000000 önéletrajzot elküldött már, vissza sem jeleznek, be még sehová sem hívták elbeszélgetésre...szóval megértelek!!! próbálj meg nem idegeskedni, beszélj apukáddal, hogy segítsen, munkaügyi központnál érdeklődtél már? tarts ki!!!

angie, gyere uh képekkel!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Avi , nem akarok hülyeséget írni, régen dolgoztam már, megpróbálom megkérdezni a csajoktól, ha elárulják. :lol:

Boris, most kórházban voltam, ez ilyen kötelező uh, az csinálja, aki épp be van osztva és nem adnak fotót.
viszont a drága még mindig faros, vissza is hívtak 3 hét múlva + ráírta a papíromra: veszélyeztetett terhesség változó fekvés miatt
???
Azért mert faros, már az vagyok?
Puszi mindenkinek.
megint jól elfáradtam és mindjárt indulni kell a derekammal dokihoz, meg kell írja a hivatalos papírt, hogy császárt javasol.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, ne aggódj a faros dolog még megváltozhat, amíg van helye addig meg tud fordulni, meg ha végül császár lesz akkor ott mindegy is nem?

sütikeeeeeee?

rani?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris vagyok 2 in 1,de reggel ctg,aztán apával ügyintézés,du meg jöttek barátnők,most mentek el nemrég!!!!!

sutimano76
 
 


Húúú, Sütke, egyre izgalmasabb - megindult a visszaszámlálás. Néztem a vonalzót, és nagyon érzem ezt :) Közben hallottam olyat is, hogy első babát simán túlhordanak az anyukák, bár nemtom van-e különbség itt lánynál és fiúnál!

Angi, a te vonalzódat is elnézegettem. Nemrég tudtuk meg, hogy babás vagy, most meg már...

Borcsikám, most már "tét" nélkül spontánkodj!!
babszi
 
 


Még mindig egyben,de délelőtt jön haza a dokim valamikor,szóval estétől már elérhető,így mostmár nem gond ha beindul a szülés,bár előjelét nem érzem!!!

Babszi,állítólag a lányok szoktak sietni kifelé.........bár uncsiöcsém is 2 héttel előbb született.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Suti! Nagyon izgi! Ctg mutatott valamit? Kívánom, hogy szép, könnyű szülésed legyen!

Angie! A faros dolog nem mindegy? Ha császárral szülsz tök mindegy, hogy hogyan fekszik a picur.

Ma voltam ultrahangon. Van egy 28mm-es megrepedt tüszőm, és a cisztám eltünt! Most nagyon próbálok pozitív lenni, de.. :lol:

aviubi
 
 


sütike, húúú érzem, már nagyon várod a nagy napot!! már 'tűkön ülsz :lol: :lol: a dokid meg hálistennek végre megjön... :lol: :lol: szorítok, hogy minél szebb szülésed legyen :D

babszim, kösssz :P

többiek úgy el tűnnek....... :cry:

angie? megvan a papír? derekad?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Aviubi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boris,de még milyen tűkön!!!!Lassan már a dátum sem érdekel.

Szülés bizti szép emlék lesz,mert tutira kérek EDA-t.............,de lennék már 1 hónappal idősebb!!!

sutimano76
 
 


Valamelyikötöknek tudok úgy mms-t küldeni,hogy ide fel tudja rakni a képet????Mert akkor már a kórházból küldenék!!!!

sutimano76
 
 


sütike, én sajnos nem tudok fogadni mms-t :cry:
az EDÁT abszolút megértem, én anélkül valszeg nagyon-nagyon kifáradtam volna a kitolásig, sőt lehet, nem is bírtam volna már a fájdalmat, hát mindenki más, van aki nem is érzi a fájásokat :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Süti, én elméletileg tudok mms-t fogadni, csak még sosem kaptam. :lol:
A számítógéppel is kapcsolatban van a telóm, úgyhogy jöhet!!!!!!
De azért más is legyen a tarsolyodban, hátha béna leszek!

A babóm fekvése igen, mindegy, mert császár lesz.
Tegnap megbeszéltük megint, megírta a javaslatot, holnap nődoki!
Én csak azon csodálkoztam, hogy veszélyeztetett terhességet írt a papírra a fekvése miatt. ezt nem értem.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie holnap küldök egy malackás képet,próbálkozz vele!!!!Köszi

sutimano76
 
 


sütike?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Suti! Most esett le, hogy amit megadtam neked telefonszám, az megváltozott. Húúú, de szégyellem most magam. Teljesen kiment a fejemből. Én azt hiszem tudok fogadni mms-, de felrakni a gépre még nem tudom, mert telepíteni kéne az új telefont. Úgyhogy küldd inkább Angienak.

Boris! Azért az fura, hogy a férjed nem kap munkát. Belsőépítészként azt gondoltam tök jól meglehet élni. Igaz most mindenki mindenen spórol. Kivéve a gazdagok, de hát pont ők rendelnek belsőépítészt.
Én most amúgy azon agyalok, hogyha összejön a babó akkor mit lenne érdemes tanulni. A legszimpibb a dietetika. Már 1-2 éve gondolkodom rajta, de még nem mertem belevágni, mert attól rettegek, hogy nem menne az egészségügyi része. Ugyannis én a kudarckerülő fajta vagyok aki csak abba mer belevágni ami tuti sikerül...
Na most jó sokat írtam.
bocsi.

Babszi! Előkészületek? Minden rendben a nagy napra?

aviubi
 
 


Aviubi nem gond ,Babszinak mehet kép.

Boris 2 in 1 :lol:

sutimano76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?