Új privát üzeneted érkezett!

Skrisz,
igen, a szúrás nem függ az időtől :roll: Eszterke nyűgösségére gondoltam: hátha jobb napjai lesznek, ha nem lesz 35 fok :oops:

Még 2 hét és kontroll!!! (Atyaég, már 4 hete szültél??? :shock: )

tillidian
 
 


skrisz72 írta:Ja, és egy kérdés. Most ugye már TGYÁS-on vagyok. Most is kell rohangálni táppénzes papírért minden hónapban a háziorvoshoz?

Ez engem is érdekelne... :roll:

tillidian
 
 


loislane írta:
Tilli!
Vackornak jobbulást :wink: Iskolaundoritisz??? :roll:

Tuti! :wink: de nincs kecmec, holnap mennie kell :lol:

tillidian
 
 

 
 

Till,jaj,ez szomorú...szegény Keny :(
...köszi,jól vagyunk...álmosan :lol: Micsoda pörgést vág le Lencsi idabenn :lol:

Tgyás alatt biztos nem kell táppénzes papírért menni :wink:

Krisz,nekem meg a vágás feletti 2 centi széles csík végig a vágás mentén totál érzéketlen,olyan,mintha érzéstelenítőt kaptam volna... :roll: na annál még mindig jobb,mintha fájna,de szerintem ez se normális.Te hogyan oldod meg a 6 hetes kontrollt?Esztert elötte megeteted?Vagy van lefejt tejcsid,és apa megeteti? :roll: Ja,és megy a szopi,vagy még küzdötök?
Vendég
 


Nyulasz,
érzéketlenség sajna természetes!!! :roll: (nekem térdműtétem volt, de nem ám kispályás, hanem 20 cm-en vágták fel. A vágás bal oldala hónapokig volt érzéketlen, mire újra épültek az idegek - ha jól értettem :roll: ) Alakulni fog!!!

Lányok,
extra kérdés: volt már olyan, hogy lombikbaba nem császárral született? :roll: Most komolyan!
(Itt ugye most Lois és Katerina szült természetesen, de spontán babókat :roll: - csak hogy mire készüljek, mert a szonográfus tegnap nagyon emlegette a csaszit :roll: )

tillidian
 
 


Till,köszi az infót az ézéketlenségről,akkor megnyugodtam...persze,hogy szülhetsz simán,szerintem semmi köze a lombiknak a csaszihoz :roll: melyik szonográfus mondta?Én a fiatal szőkét szerettem,de volt ott egy barnahajú is,na azt nem annyira...
Vendég
 


Nyulasz! Én a 6 hetes kontrollból 14 heteset csináltam, mert akkorra voltam olyan állapotban, hogy el tudtam szabadulni az ikrektől. Példámat nem követni! A családban volt olyan, hogy apuka vigyázott a gyerekre, mondták neki, hogy a lefejt tejet ne a mikróban melegítse, de így neki könnyebb volt. Persze elfelejtkezett róla és a cumisüveg szétpattant. Úgyhogy kezdő apukákkal tessék vigyázni, papírra leírni a teendőket!
Jó előre gondos apukával, nagyszülőkkel megszervezed a kontrollt, akkor nyugodtan el tudsz menni.

Vandus! Köszi az infót, ma hívom a MÁK-ot!
TGYÁS alatt nem kell menni táppénzes papírért! Hamar letelik, a vége előtt 2 héttel gyorsan intézni kell a GYED-et.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nyuszi!
Az érzéketlenség normális, nekem már elmúlt, de volt.

Till!
VAN összefüggés a lombik és a csaszi között. Legalábbis az én zárómon az ikrek és a koraszülés mellett az IVF is fel volt tüntetve, mint császár-indok.
Szerintem nem képtelenség spontán szülni, de interjúvold a dokidat. Ha indítják a szülést, az növeli a császár esélyét.
Amúgy az én dokim nem zárkózott el a spontán szüléstől, de Dani 200 körüli szívverést produkált, nem volt kecmmec. Valszeg amiatt műtenek, mertugye stimu alatt kapunk egy vagon hormont, nem biztos, hogy megy minden a maga útján, meg nagyon biztosra akarnak menni. Mivel lombikbabák, küzdöttünk értük, nehogy véletlenül történjen valami.
vovanda
 
 


Szöcsi,Vanda köszi...

hoztam néhány fotót

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Vovanda,
sejtettem :roll: (akkor jobb, ha lélekben mindenre felkészülök...csak allergiás reakcióim voltak a spinálásra, így az szóba sem jöhet csaszi esetén, asszem beszélnem kell a dokimmal...még szerencse, hogy anesztes szakorvos is egyben!)!!!

Nyulasz,
aztaaaaaa!!! A felső képen levő baba (gondolom, Balázs :P ) döbbenetesen hasonlít Apára!!! :D :D :D Még a haja is úgy áll!!! :lol: Alsó képen Baba (Ő Noémi? Nem keverem? :wink: ) pedig felsőre hasonlít, szal ojjé!! :D Apa biztosan büszke! :wink:

Szonográfus: nekem mindig a barna jut! :twisted:
1. alkalommal ő hozta rám a frászt az AFP miatt, másodszorra a sok magzatvízzel riogatott, most a csaszival :oops: :evil:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom a Kaális híreket amiket hoztál Tilli!
Remélem hamar lesz utánpótás Puszikám nagyon mennek neked a drukkok!!!

Tényleg lehet összefüggés a császár és a rends szülés közt? :shock:
Én is meginterjúvolom a dokim ahogy már írtátok a laparos műtét nem lehet gond, de sajna a családba édesapám részéről lehet nekem anuerizmám.
Apum 4 éve agyvérzésbe ment el és a dokija azt mondta engem és a nővéremet is vizsgáltassuk meg mert ez egy olyan rendellenesség ami örökletes lehet. (na persze a vizsgálat elmaradt :roll: :oops: )
Nem szeretném ha gond lenne az erőlködés miatt. :roll:

Képzeljétek úgy néz ki apa tegnap érezte Gombóckát!
Mikor a hasamon volt a keze kép pici "rúgás" félét érzett és én is, tök egyszerre éreztük. :D

Nyulasz nagyon édik a babák!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz: nagyon aranyosak a babák!

Rani: gratulálok a kukishoz, most látom csak! :oops: Na, meg a mocorgáshoz! Ugye milyen jó érzés, hogy már apa is érzi?!

Végre hűvös van, tegnap nagyon nem voltam jól, alig kaptam levegőt. Még arrébb nézni is fájt. Ma meg már kitakarítottam a fürdőt és fő az ebéd! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszi a dícséreteket...

Till,a felső képen nem Balázs van :wink:

Timi,még arrébb nézni is fájt :shock: :lol: :lol: :lol:

Rani,remélem szülhetsz simán :wink: ...apa akkor most boldog nagyon,nálunk elég későn éreztem én is,20 hetesen,apa meg még késöbb,mert ahogy odatette a kezét csend rend fegyelem lett rögtön :D
Vendég
 


Nyulasz: nálunk is apa keze a nyugtató, bár múltkor morzéztak és mentek a keze után és rúgtak ezerrel.

Rani: az én dokim nem von összefüggést a lombik és a szülés közé, ha minden adott a természetes szüléshez, akkor mehet, de célzott rá, hogy ikreknél a császárt támogatja.

Till: csak befordul Lencsi rendesen, amikor majd jönni akar.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Helló-belló!

Till!-én is természetesen szültem...
Nyulasz!Cukik a bébikék!:)

Nnna, visszaolvasok..

Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Én sosem hallottam erről a császár-IVF összefüggésről :shock: Szerintem csak véletlenül alakult így mostanság, pl. Skriszék is spontán szülésre készültek. Meg emlékezzetek vissza Viktu, Seszi álomszüléseire :wink:
De az tény, hogy rengeteg a császár mindenhol, olvasom a 2009. júliusi babavárós topikot, nagyon népes topik, vagy 50-en vannak a táblájukban, ott is több császár lett, mint természetes szülés (bár elgondolkodtató az, hogy oxytocinnal meg esetleg EDA-val hol van az egész folyamat a természetességtől :shock: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu!
Mire beklimpíroztam bal kézzel meg is jelentél :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyuszi!
A hólyagra hangos AUUU....... :?
Kisnyuszik annyira édesek...... ezek a sérók..... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


üdv!

Nyulasz,
:lol: :lol: nagyon kis édik!

megerősítem én is, hogy a heg érzéketlen marad.


IVF után tuti császár? már miért?? :shock:
ha nincs semmi indukció, akkor simán lehet természetesen, van is rá elég példa, ha nem is mind itt! :wink:


Rani,
hurrá!
Dióka 26. hétig meg se moccant apának :wink:

Tilli,
jól ki kell centizni majd, mikor szülj, hogy Lencsibaba épp jól forduljon! :roll: :D :wink:
Vackorod? :)


Kiccsajom kissé rapszodikus.
a tegnap éjszakai soksokórás lóbőr után most éjjel zabáért sírt fél1-kor, 2-kor, majd 5-kor :roll: 7 körül visszafeküdtem (végre egyszer ilyet is :wink: ), de 8-kor hívnom kellett a drnőt a keddi vv miatt, akit persze rosszkor és későbbi hívást kért :roll:
na, épp így érzem magam, mint a fent írtak 8)

ma már játszottunk is vagy másfél órát - vagyis vmi afféle :wink:
utána szunya, de má nagyon cuppogja vki a kezét a kiságyban :lol:

ja, komolyan úgy érzem egyfolytában körmöt vágunk - vagy ezért nő? akkorát karmolt a kis pofija közepére :(

tegnap ismét sétáltunk - üvöltve :roll: félúton csönd volt, míg nem én toltam :roll: , meg hazafelé amíg futottam vele, emrt óriás cseppekben elkezdett esni (szerencsére nem lett zuhogás)

mire hazaértünk, kiesett egy alkatrész, amit nyomni kell, ha a tolót akarom állítani. apa végigjárta a sétautat, persze hazajövet megtalálta az emeleten a folyósó végén a lengőajtónál... :?

angel37
 
 


tegnap itt volt barátnőm két kislányával, 2 és 3 évesek. most látták először Diót.

fél úton azon méltatlankodtak, Diána miért nem a saját lábán jön, mint ők! :lol: vmint az egyik kislány megjegyezte, hogy Diána gyurmaszagú :shock: :lol:

jókat röhögtem, édik voltak! :lol:

angel37
 
 


Angel,
látom, nem unatkozol! :wink: :lol: (Gyerekszáj :lol: )

Igen. centizés: remélem, 2 tolófájás közben azért befordul :mrgreen:

Viktu,
köszi, máris elkezdtem bizakodni! :roll: :D

Nyulasz,
aztaaa, jól összekevertem az ikreket! :lol: :lol: :lol: (gondolhattam volna, hogy a kislányok hordanak hosszabb hajat! :wink: :lol: )
De a hasonlóság letagadhatatlan! :wink:


Alaposan bevásároltam a Rossbannban...Pampers Libero, cumisüvegek, popsitörlők és elsőre Johnson's babaápolókat vettem (hintőport, popsikrémet). Fürdetőt és egyéb piperéket még nem, hátha kapunk majd gyógyszertárit :roll:

Nyulasz, Skrisz,
már a szülése bevittétek a babacuccokat is? Adnak szülésnél hálóinget? És utána Tenát és pelust? :roll:
Húúú, rámjött a felkészülhetnék :oops: :lol:

tillidian
 
 


Nyulasz, nekem is érzéketlen a vágás körül. Ilyenkor megsértik a bőrideget. Sok idő, míg rendbejön. Szopi jól megy, egész nap, megállás nélkül. :wink: Na jó, ez csak vicc volt. Kontrollra apával és a törpével megyünk. Ha kell, etetek ott is.

Angel, nálunk is pont ugyanez volt tegnap a sétával. Kivéve az esőt. Pedig direkt göröngyös útra mentem, hogy jó legyen a kisasszonynak. Odafelé jó volt, visszafelé ordított. :? Élmény ez a babakocsizás.

Nikóval mi lehet? Nem hoz róla senki hírt?

Tilli, semmit nem adnak a kórházban. Vigyél hálóinget, textil pelenkát, tena betétet, eldobható pelenkát, popsitörlőt. Lencsi csak kórházi cuccban lehet, csak azt a ruhácskát vidd be, amiben majd hazahozzátok. Popsikrémet és alkoholt adnak csak.

skrisz72
 
 


Skrisz,
szüléshez sem adnak hálóinget? :shock: Vackornál még kaptam :roll: Akkor olyan kéne, amit utána el is dobhatok, nem? :roll: (Eldobható bugyiról hallottam, de eldobható hálóingről? :mrgreen: )
Köszi a választ!

tillidian
 
 


Nem adnak "szülőinget" sem. :? Mindenen spórolnak.

skrisz72
 
 


Nahát :roll:
Pedig azt gondolná az ember, mégiscsak egy steril hely (Apa anno még zöld ruhát is kapott, akkor az sincs?), nem vihetsz be saját bacit :roll: főleg, ha műtenek :shock:

tillidian
 
 


Ezen mindig elhűlök amiket a Péterffyről írtok :shock: Saját hálóing a szüléshez :shock: :shock: :shock:
Itt az osztályon is használhattam volna a kórházit, itt adnak mindent nekem is, babának is (Kiv. popsitörlő és nekem betét, ezt kell csak vinni)... én mondjuk már másnap pizsiben voltam (pizsinadrág és spagettipántos trikó), első nap a saját két bevitt hálóingeben, de többet nem vettem fel azokat, mert uuuuuuutálatos darabok. :?

Till!

Én első körben popsikrémet is a felírtat használtam (amire receptet kaptam hazamenetkor), akkor felírnak mindent (köldökkezelésre alkohol, plusz spéci hintőpor, popsikrém, szájpenészre cucc (nem használtuk), Vigantol, Konakion.) A hidrofiles fürdetőt magamtól vettem, arra nem volt recept. A'szem ennyi.
Minden "etetős" cuccot feleslegesen vettem meg, elkapkodtam (cumisüvegek, mellszívó stb.), ki sem bontottam eddig.

Angel!
Pillanatok alatt megnő Zé körme is, háromnaponta simán lehet vágni.

Angel, Skrisz!
Mi tegnap órákig sétáltunk barátnőmmel meg a 4 hónapos kislányával, a kiscsaj végig ébren, Zé végig durmolva....kezdek hinni ebben a nemek szerinti leosztásban.... :roll: (ő is azt mondta, hogy ilyen mini korában az csajszija is végig sírta a sétákat, most sem alszik neki (max. 10 perceket), de most már végig nézelődik.)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Extrasz@r napunk van amúgy, Kölkömmel semmit sem lehet kezdeni, csak rajtam (vagyis a mellemen) lógna, Szadianyu lerakta a szobájába, most már fél órája üvölt a kiságyban (Hiába megyek 5 percenként megnyugtatni, rögtön utána folyt köv. :? ) Hidegfront.... :evil:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till,sebaj,kiscsaj egyébként tényleg tiszta apja :lol: ...és igen,apának adnak zöld cuccot,de neked semmit :?

Krisz,én még nem tudom,hogy hogyan oldom meg a kontrollt...lehet nekem se 6 hetes kontroll lesz,hanem amikor már tápiznak is a cici mellé,és akkor apa megeteti őket...bár amilyen éjszakánk volt,majdnem csináltam tápit...amikor csak 50-et eszik Balázs a megszokott 80 helyett,akkor fél óra múlva újra vissza kell rakni,de csak nyammog rajta,fél óra alatt egy 10-est,és már rettenetesen fáj,aztán Noncsi eszik,majd újra vissza Balázs,nég 15-öt eszik,majd átrakom arra amit Noncsi meghagyott,így sikerül minimum 2 órát etetnem,és nem tudom mi a baj,esetleg olyankor nincs a ciciben tejcsi?

Lois,biztos hiányzott neki a strandolás...sajnálom,ezek szerint jó gyerekek is el tudnak romlani :roll:

Mi még csak a kertben kocsizunk,de tény,ha elkezdenek sírni a kezdeti bámészkodás után,akkor két kör,és Balázs már alszik is :lol:
Vendég
 


Nyulasz, ilyenkor kézzel próbálj fejőmozdulatokat tenni. Ha jön tej, akkor van benne. Én is szoktam ellenőrizgetni.

Lois, nálunk detto ugyanilyen a nap. Ma többször is betettem Esztert a szobájába ordítani. Ilyenkor nincs mit tenni, túl kell élni a napot. Bár nekünk a tegnapi is ilyen volt. A vállamon nem nyugszik meg, harapdálja a vállamat is, hátha jön belőle tej.

skrisz72
 
 


Lois,
ezt a körmös bandát! :)

akkor van remény, hogy egyszer nézelődve babakocsizzunk? :oops: :D

a hidegfronot Makilány se szereti, de ma jó kiscsaj volt - éjszakét leszámítva, ja a köv. még előttünk... :roll:

Nyulasz,
ismerős... - kinőtte :wink: Bogyók is biztos ki fogják!
lehetséges hogy már nincs benne annyi, de azt szt éreznéd. lehet, hogy még kicsi és lusta kiszívni, vagy az is lehet, hogy egyszerűen elég neki épp akkor annyi.

akkor a nemek szerinti séta-sírás nálatok is "papírforma"? :wink:


na a Péterfy koraosztályon bezzeg kötelező volt a benti köpeny - amúgyis kúva melegben, hosszú ujjú fehér borzalom :roll: a szoptatós egy fokkal jobb volt, azalatt legalább nem sültem meg annyira :wink:

angel37
 
 


Mikor leírtam, hogy nyűglődünk utána kivettem az ágyból benyomtam a szájába a cumit és azóta alszik totál kómában, letettem a mózesba, arra sem ébredt fel... Már tök rég nem próbáltuk a cumit, összevissza kellett keresnem is...gyorsan kifőztem és rögtön rákattant :shock:

Angel!
Azért írtam le neked, biztatásul, hátha Diónál is így lesz... A barátnőm kicsit felemeli a fejrészt (olyan a mózese, hogy lehet), és ha nézelődhet a csaj, akkor totál elvan..

Szerintem tuti a hidegfront miatt nyűglődik, nálunk itt már vihar van, csitt-csatt meg minden, máskor is ilyenkor ilyen... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Látom, zajlik az élet :D Helyes :lol:
Pussz mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!!

Igen nagyon jó apa nagyon örült a mocorgásnak.
Én arra lennék kívácsi mit is csinál bent a babó amikor hírtelen a gyomrom a a nyakamba érzem és olyan hányinger jön rám hogy csak na.
Jó esetbe ahogy jön úgy el is megy kb 2 percig tart. :roll:
Elég deltás a gyerek lehet, hogy edzésbe kezdett a gyomrommal? :roll: :lol:

Lois tuti a hidegfront szegény Te és KisZé elég nehéz lehet most.

Angel gyúrmaszagú hát ez édes!!! :lol:

Szöcske köszi a csomag célba ért és gyönyörűűűűű! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tobi :P
Nagyon örülök, hogy előkerültél!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois,
próbáltam a megemelést, ledöntést, hasalást, háton fekvést, minden kis lehetőséget, amit a kocsi enged, már akasztottam rá egy sorozat állatot ...ááá, semmi eredmény :? na jó, a lógó állatok lekötötték az első 2 percre, már majdnem elbíztam magam :lol:
de köszi, felcsillant némi reménysugár! :lol:

no, bejött a cumi?? :shock: :wink:
hát elég rég próbáltam, mert legutóbb szabályosam meghányattam vele :oops: :oops:
hátha már megérett rá 8)

Rani,
jól nyomja a kiskrapek! :wink: mi lesz később? :roll:

angel37
 
 


Rani: na majd amikor a gyomroddal együtt a hólyagod is kap! Hmmmm! Az ám csak az igazi meglepi érzés! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel!
Cumira én is rácsodálkoztam, mert ennyire még sosem kattant rá.

Na de azóta felébredt, megint volt hisztéria...utána pancsiztunk együtt,most még az sem tetszett neki... már a cumi sem kellett...aztán ClarkApa bekeményített és most alszik az ágyában :) A közvetlen szunya előtti szopi viszont kimaradt, kíváncsi vagyok így mikor fog ébredni :roll:
Az oltása helye nagyon durván megeredt, szerintem be van gyulladva, kell azzal valamit csinálni?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :P
Nem. Majd kifakad.
Cumit először enyémek is utálták, aztán rászoktunk :lol: :lol: De nem bánom. Nagyon sokszor segít, megnyugtatja a gyereket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois,
na meddig húzta kaja nélkül?

BCG helye baromi ronda lett Diónak is, még most is nagyon látszik.
nem kell vele csinálni semmit!
ja és nem tudtam akkor, hogy az a jó, ha csúnya! :oops: :wink:

Xandra,
:P :P

angel37
 
 


Jó reggelt! :D

Az "Albérlőm" szó szerint kirugdosott az ágyból :shock: :lol:
Most totál fejvégben van, és a köldökömnél kinyomja a senekét, közben pedig "bordásfalat" mászik :roll: De télleg ahány vége van a gyereknek, az mind mozog :shock:( úgy jár a hasam, mintha alien lakná :oops: )

Raniko,
Rád is ez vár! :wink:

Lona, Pálgi,
merre jártok? :roll:

Tobikám,
gyere már gyakrabban, amíg még hagynak az ikrek! :wink:

Xandra,
puszi! :P Hogy vagytok? :P

Lois,
és akkor még a Te taj-kártyádra írták a popókrémet? Vagy már addigra megvan a kölök száma is, Totál nem emléxem, hogy megy ez... :roll:

Ordítós babáknak mára nyugis napot!!! :wink:

tillidian
 
 


Tilli,
igazán izgága albérlőd van! :lol:
a bérlet vége 4és fél hét múlva lejár! :wink:
gyanús, hogy kint se fog sokat nyugton hagyni :roll: :wink:

először az anyakönyvi kivonatot kell intézni, az alapján csinálják a taj kártyáját és a lakcímkártyát!

angel37
 
 


A tegnapi hiszti után este 11-kor végre elaludt Eszter, reggel fél 6-ig nyomta a szunyát. Utána még aludt 9-ig, most meg apája vállán szunyókál.
Mikor kell kifakadnia a BCG-nek?

skrisz72
 
 


Szandra!
Köszi, akkor nem bizergálom :roll:

Till!
Igen az én Taj-számomat írják rá.
Most már nem kell intézni semmit sem, mindent a kórház rendez, legalábbis én így tudom, itt így van, és minden megjön szépen postán.
Éjszaka szültem, másnap egy ügyintéző odazarándokolt hozzám, minden ki volt már töltve, csak aláírtam és kész.
Ez a Lencsilány tényleg nem semmi... :D Szóval kint is izgága gyerkőcre készülsz??? :D

Angel!
Készültem egy sz@r éjszakára, de a KisKrapek megint rám cáfolt, úgy 1 órával előbb aludt el mint szokott, hajnalban egy órával előbb kelt és ennyi. Úgy csinált mintha lett volna esti szopi :shock:
Egyszer beriasztott a légzésfigyelő (nem tudom meddig tud még így lemászkálni róla... :? ), kettőkor, akkor bazira éreztem, hogy fel kéne kellene, mert Anyánál úgymond meg van terítve, de aztán simán visszaaludtam. Szóval a szokásos 7 órát lenyomta és a saját helyén :roll:

Skrisz!
Örülök, hogy végül nyugis éjszakátok volt :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till,a péterfyben jön az anyakönyvezető,4 nap alatt postázzák a születési ayakönyvi kivonatot meg a lakcímkártyát,és ha nem ti intézitek,akkor pont két hét alatt jött postán a tajkártya is,rá pár napra meg az adókártya

Krisz,akkor friss vagy és üde :D
Vendég
 


Ja,és Lois is friss és üde :lol: ...bezzeg én :roll: remélem egyszer majd kialszom magam :lol:
Vendég
 


Lois,
ó, kisZ egy angyal! :lol: jól tetted, hogy megtartottad! :wink:

ó, nálunk sokszor szól a légzésfigyelő :roll: szólt most nemrég is.
akkor is szólhat, ha felületesen lélegzik, nem kell hozzá lemászni :?

Kiscsaj vmilyen irányba midnig tud meglepetést okozni.
most éjjel átlagos volt: 9k tettük le, 3 -kor evett, utána kb f8-kor. na azóta viszont kb 1-ig fenn volt :roll: kb 2x fél óra szünettel.

viszont tegnap du egész jól elfoglalta magát egy ideig! nézegette a bébitornászót, csak akkor méltatlankodott, ha nem lengett rajta az összes figura, folyamatosan lökdösni kellett :roll: az egyiket nagyon kiszúrta (persze legbénábbat), azt lejjebb akasztottam neki, néha felé nyúlt, még meg is fogta. aztán jött apa, ő érdekesebb volt mindennél :D

angel37
 
 


Péterfybe tényleg jön az anyakönyvvezető? hálóing, kórházi cucc ide v. oda, ez azért jó! :)

a sote 2-n két nő járt körbe, kedvesek voltak, csak épp cakkumpakk 11 rugórt intézték volna a dolgokat (papírok, támogatások).
nekem mondjuk volt alkalmam ezeket intézni :roll: hogy milyen hangulatban, az más kérdés :?

angel37
 
 


Ja, Lányok! :lol:
Kb. arra számítok, mint a bátyjánál: 24 órás, min. 2 emberes gyerek :shock: szal nincsenek illúzióim :lol:
(Vackor a Péterfyben is úgy "nyomta", hogy éjszakára mindig elvitték a csecsemősök és fel-alá járkáltak vele a folyosón, hogy kicsit pihenhessen a részleg, mert nálam ordított :roll: - hiába, kezdő fiatal mami voltam 8) - most tán elbírok majd a csajjal :mrgreen: )

Skrisz,
BCGt nem tudom :roll: (nálunk nem is indult meg, újra kellett később oltani a kölköt, de annak se maradt nyoma, így annyiban hagyták :roll: Többiek?)

Nyulaszka,
köszi :P akkó' nem nekünk kell rohangászni! Adókártya??? Lencsinek? :shock: (Vackornak még nincs :roll: kéne?)

Ugye nyugisabbak ma a Babák? :P

tillidian
 
 


Tilli,
igen, adókártya! :lol:
már nem is emlékszem, mit kellett csinálnom, egyszercsak megérkezett postán, de jó sokára! asszem a start számla miatt van.

angel37
 
 


BCG: Kirának kifakadt, olyan volt, mint egy gennyes pattanás. Hívtam a dokinőt, azt mondta, ez a jó, én meg olyan hülyén éreztem magam. Norbikának alig látszik a helye, nem gyulladt be, a múlt héten elvittem a tüdőgondozóba, ott azt mondták, elég, ha látszik a helye, nem oltják újra. Újraoltás 1 éves koron belül van.

Rani! Örülök, hogy tetszik! Olyan szépek voltunk benne mi is.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: