Új privát üzeneted érkezett!

na megvizsgáltam mégegyszer a tesztet. tudjátok mit látok? látom hol kellene lenni a második csíknak, de csak egy kis bemélyedést, és nem színes. Hűűű, kellett nekem megcsinálni :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


nya, laptető is :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita 25sel az elmaradt menzi napján "szoktak" tesztelni, esetleg előtte való napon :roll:
onlány
 
 

 
 

Anita
:lol: :lol: :lol:
Hétfőn azért csinálsz másikat?

Ma reggel miután kikeltem az ágyból, újra előjött a hányinger. Komolyan nem értem még annyira hamar lenne, és Kristóffal nem volt ilyen. Ha most terhes vagyok, tuti biztos vagyok benne, hogy kislányunk lenne.

Zsu
Én is így szoktam járni. Elindulok cipőt venni, és általában anélkül térek haza. és marad az otthoni választék. :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Lányok korábban 2-3 nappal hányassal érdemes akkor tesztelni?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Mondom én is, lehet naná, sőt ez volt a legvalószínűbb :) , hogy ha gyógyszertárban vetted, vagy DM-ben. Szuper ha halvány csíkos :D és színes a második csík is, állítólag a szellemcsík sosem színes :roll:

réka80
 
 


onlány, uhh :shock: :shock: ezt nem tudtam.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Suzytündér
a 10-es a 9-10 Dpo-n kimutatja általában, a 20-as a 12.-en kb., a 25-ös tényleg csak az elmaradt menszi napján, max. előtte egy nappal mutat valamit.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


réka, nekem nem színes. akkor tuti szellemcsík. hétfőn veszek másikat. :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Mi a típusa a tesztnek Anita?

réka80
 
 


Réka, gabriel.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Azok jók, szerintem.
No nekem az a tapasztalatom, hogy a 25-ös is csíkozódhat 10-11 Dpo-n. 12.-en még valószínűbb. No persze ez nem mindenkinél van így. Ilyenkor még egy-két nap is sokat számít.
Én láttam már 7 dpo-s kétcsíkosat is, mondjuk ott ikerterhesség volt :) Számít ugyanis a beágyazódás időpontja és az 7-13 Dpo között bárakármikor lehet-én így tudom

réka80
 
 


A Gabriell pedig jó! Nekem nem mutatta ki 4-5nappal előtte!
onlány
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Jó szorakozást-kikapcsolodást a lagzira!!! :wink:

Anita!
Nem tudsz róla képet csinálni??? Nekem is az elsö nagyon halvány volt és nem mondanám hogy szines :roll: ,és mégis pozi lett :)

Susy!
Reméljük hogy ezek már ilyen korai jelek :D
Azt mondják minden terhesség más és más..szoval attol hogy Kristóffal nem volt ilyen,most a hugival még lehet 8) .. :wink:

Réka!
Zsozsó mit csinál?
Örömmel beszél az oviról?
Vendég
 


Kírus, nem tudom rendesen lefényképezni, mert nem látszik rajta semmi. Végül is mind1, hétfőn minden kiderül! :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Hétfőre drukk :)

réka80
 
 


Onlány! Ez a görbe annyira jó, és trifázisos, hogy én nagyon bízom benne :wink: Lehet korai volt még a tegnapi teszt :wink:
Legközelebb mikor tervezed? 10-essel teszteltél?

réka80
 
 


Anita!
Oké,az már biztosabbat mutat akkor :wink:
Vendég
 


Réka, igen 10essel teszteltem. Ha minden jól megy, akkor hétfőre tervezem a tesztelést, mert akkor utána rohanhatok az endokrinológusomhoz és akkor azonnal emeli a gyógyszeremet. Sajnos pajzsmirigy beteg vagyok és ilyenkor kiemelten kell figyelni rá!

Anita, látom te is hétfőre tervezed az akciót :)

Betty, nekem is Lizánál 2 vagy 3napig volt +az lh tesztem! Tutkó sikerülni fog, kapd el apa grabancát, illetve izé :oops:
onlány
 
 


én nem értek ehhez a trifázisos dologhoz, bár utánanéztem :oops: :D kezdek reménykedni. Fura, mert egyáltalán nem vagyok stressze, nagy nyugalom van rajtam.
Tegnap apája elvitt a kedvenc éttermembe és a kedvenc ételemet rendelte és kaptam tőle egy vörösrózsacsokrot, ami 5szálból ált (5év) utána elmentünk moziba. Nagyon jól éreztem magam :D
onlány
 
 


Hát akkor még várnom kell, mert ez csak az 5. dpo. Hát nagyon kiváncsi leszek.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Anita1984!

Én egy másik topicból néztem be ide (nekünk most augusztusban sikerült a baba, ezért nézegetem ezt a témát), és látom, hogyan jártál a teszttel. Néhány hónappal ezelőtt én is pontosan így jártam. Csak én egy Corax nevű terhességi teszttel (DM-ben lehet kapni, halvány narancssárga a csomag, maga a teszt pedig világoskék és fehér). Megcsináltam, meg is jelent a kontrollcsík, a tesztcsík helyén pedig egy fehér ("üres") csíkocska jelent meg halványan. Vagyis én is azt láttam, hogy hol kellene megjelennie a tesztvonalnak, ha lenne.... de nekem abban a ciklusban nem volt, mert aztán meg is jött. Én sem értettem először a tesztet. Szerintem szaladj el egy másik tesztért, és nyugtasd meg magad azzal, hogy megcsinálod. Sok sikert kívánok!
Vendég
 


Szia sellon!

igen, pontosan azt látom, amit leírtál! hétfőn tudok csak másik tesztet venni, mert itt hétvégén nincs gyógyszertár. Egyébként én is jártam már a Ti topikotokban, és az eleje nagyon nem tetszik. :(

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita!

Erről beszél az egész Babanet! Szerintem fátylat kell borítani rá, s tiszta lappal folytatni a fórumot. Egyébként már a témába vág a fórum, vagyunk páran, írunk az élményeinkről. remélem, hamarosan fellendül, habár én általában inkább csak olvasni szoktam.

Remélem, sikerül hamarosan egy pozitívat tesztelned!
Vendég
 


Onlány
elkaptam apa "grabancát" ne félj :!: :lol:
Meglátjuk lesz-e belőle valami.
Ez az utolsó spontán lehetőségünk....én azt mondtam, ha most valami folytán sikerülne, akkor ez tényleg csodának mondható dolog lenne :!: :wink:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:roll: :roll: :? :x :evil: :twisted: :!: :idea: :arrow:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok! :D
Csatlakozhatok hozzátok???? :oops: Igaz,hogy mi nem most kezdtük augusztustól a próbálkozást,hanem most már októberben lesz 2 éve :(

anita1984! én is ugyan azt láttam a gabriel teszten,amit te, de sajna nekem mensi lett /fene egye meg/,de remélem neked pozi lesz :) vegyél másik tesztet.

EDI
ediii
 
 


Szia ediii, üdv köztünk :) Olyan jó kis görbe ez a mostani is, az előző is :) Drukkolok, hogy mielőbb babázhass te is, velünk együtt :wink:

réka80
 
 


Kedves tesztelők nagyon drukkolok Nektek és lehet, hogy Én sem bírom ki jövőhét szombatig és fogok hamarabb csinálni... :wink: :roll:

Betty, nagyon drukkolok, hogy ne keljen a lombikra mennetek!!!

Ediii, üdv. közöttünk, sok sikert!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na most már Én is elővettem az egy szem árva tesztecskémet és megnéztem, hogy milyen, 20-as :wink: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty,akkor ezek szerint nekem még nem érdemes csinálnom ezzel a teszttel, mert nem mutatja ki, 11.DPO :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Köszönöm az üdvözlést :D
mióta próbálkoztok lányok???

réka80! köszi, a görbém általába szép, csak még mindíg nem "babás" görbe :twisted: , na de majd hamarosan az lesz :lol:

suzy78!! drukk+++++,hogy pozi legyen,majd az a 20-as teszt :wink:

EDI
ediii
 
 


Bár nem engem kérdeztél Zsu, de azért én is elmondom a véleményem :D Szal 12 Dpo-n a 25-sök is zebrásodnak általában. De ez nem mindenkinél van így. De akinél nincs így annál a 10-es sem zebrásodik 10 dpo-n :lol: :lol:

réka80
 
 


Köszi Réka :)
Ediii, ari vagy!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


most indulunk a lagziba, de nincs kedvem még mindig! :roll:
táncolni nem táncolok, csak eszek egész este... :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
jó bulit estére nektek :!:
Én is Réka álláspontján vagyok tesztügyileg 8)


Üdv itt Ediii :!: Kép
Kívánom, hogy mielőbb érkezzen hozzátok (is) a csoda :!:
Mi 33 hónapja próbálkozunk, ahogy itt lent a macska is (vagy mi ez :lol: ) mutatja.
Ti hol tartotok :?:
Értek itt a vizsgálatokra...beülti esetleg...stb...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Ediii, üdv itt! Akkor Te is így jártál ezzel a teszttel. Nem semmi, hogy már 3an vagyunk. Eddig is kíváncsi voltam nagyon, de most már még kíváncsibb vagyok! :D

suzy, jó bulizást Nektek!

Betty, én eddig nem is láttam, hogy az a macska egy számláló. 33 hónap. nem semmi :( tiszta szívből kívánom, hogy nagyon hamar összejöjjön!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Köszi Anita
rendi vagy :wink:
Én meg kívánom neked meg mindenkinek tiszta szívemből, hogy ne kelljen ennyit küszködnie :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ediii
Üdv köztünk! Mit tudhatunk rólad? :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Éppen azon gondolkodtam, hogy milyen is az élet. Amíg egy pár nem akar gyereket, addig a nő szedi a fogamzásgátlót minden nap, nehogy véletlenül teherbe essen. Amikor meg gyereket akarnak, abbahagyja a gyógyszert, együtt vannak többször is a termékeny napokon, és sokszor még így is hónapokat kell várni... Ez valahogy olyan ironikus.
Nekünk a 4. ciklusban jött össze, holott most csak arra figyeltünk, hogy együtt legyünk a termékeny napokon, nem görcsöltem azon, hogy vajon sikerült-e. Eszembe se jutott az egész. Erre sikerült! :D A korábbi hónapokban pedig figyelgettem, hogy vajon érzem-e a beágyazódást, vajon pozitív lesz-e a teszt, stb.

Ez a tesztdolog ezek szerint nem ritka. De én úgy voltam vele, hogy ha nincs színes csík, csak az a halvány fehér, az nem lehet terhesség.

Suzy, szerintem 11 DPO-n már mutatná halványan a teszt, de holnap, a 12. DPO-n, különösen reggeli vizeletből, egészen biztosan.
Vendég
 


Üdv, Edi :wink: !

Csajok! a ciklus.hu-s görbét hogy lehet betenni a vonalzóaba?
onlány
 
 


Onlány
a hivatkozást beilleszted az aláírásodba a profilban.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sellon
hát igen, én is rengeteget gondolkodtam ezen.
Meg igazából nagyon sok olyan is van, hogy gyógyszer mellett is becsúszik, spirál mellett is, szal semmi sem lehetetlen úgy látszik...
Csak az az igazságtalan, hogy míg ezek az emberek, meg akik nem akarnak gyereket, sikerül nekik, addig akik évek óta rengeteg mindent beleölnek, mind testileg, érzelmileg, és anyagilag, azoknál sikertelenség van...
ÁÁÁ, ezen a témán csak idegeskedni lehet, és pillogni, meg értetlenkedni, hogy mi, hogy, miért történik...stb... :roll:
De fő a pozitivitás, és nem szomorkodunk :!:
Mert az csak nekünk rossz, saját magunk megyünk tönkre úgy....nem szabad szomorkodni, és keseregni...emelt fővel kell végigmenni az úton...és minden egyes kudarc után újra és újra felállni újult erővel :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?
Mi is augusztustól kezdtük a dolgokat mert lejárt a három hónap"próbaidő",így ezerrel rajta vagyunk.Múlt hónap nem sikerült de remélem most ez a hónap a miénk lesz!

Kép
anyci
 
 


Anyci 8)
mondom één :!:
Akkor üdv. itt is :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,szevasz!Követlek mint az árnyékod 8) :lol: valahogy most épp olyan helyekre járunk ami számunkra aktuális :D

Kép
anyci
 
 


ja, ja 8)
én örülök neked mindenhol :!: :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Üdv Anyci :)

Ancsa, Pitypang merre jártatok ma? 8)

Betty, ha lesz időd, feltennél egy táblát? :) Szép sokan lettünk :wink:

réka80
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Csak lejelentkezem.... :wink: Élek még és holnap jövök hosszabban :) Kicsit pörgősek voltak a napjaim, de holnap visszaolvasok és írok sokat-sokat!!!

Mindenki vigyázzon magára!!
Szép estét!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Betty, na ez az emelt fő nem ment volna nekem. Kendével január végén kitaláltuk, hogy jöhet, február 15-én pozitív volt a tesztem. Akkor nagyon carul esett volna, ha megjön. Most ha nem sikerül, annyira nem érint rosszul, türelmet tanultam Kendétől.

Egyébként mi azért próbálkozunk augusztus óta, mert július végén mertem elmenni dokihoz. Minden hónapban előjön egy csomó a cicimben, ami fáj is. 3 hónap kellett mire összeszedtem magam, és elmentem egy uh-ra. Addig nem mertünk próbálkozni, nehogy gáz legyen. Egyébként vagy egy tejmirigy, vagy egy hormonmirigy játszik velem.

Anyci, szia, üdv itt! Milyen szemtelenül fiatal vagy! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?