Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle: :D :D :D

Apa munkahelyén -állítólag -az egyik baleseti jegyzőkönyben állt: "x állomás szolgálati helyiségében ...-án, éjjel ... órakor használat során kiszakadt a mosdó a falból, a meghibásodás személyi sérüléssel járt ..." :D

Kép
szkitty
 
 


Netti! A postára gondoltál?.. ;)

Kép
szkitty
 
 


Nem tudtok egy olyan oldalt, ahol meg lehet tanulni rajzolni? Gyv mostanában kéri, hogy rajzoljak neki, de csak törökbasát, csigát meg napocskát tudok. :oops:
Vendég
 

 
 

Kitty,ez tetszik,jópofa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kolléganőmmel volt az, hogy fel akarták őket jelenteni csendháborításért,mert állítólag hangosak közben. Előtte, több fenyegető levelet dobtak a postaládájukba. Azért elképzeltem amint megjelenik faterom(akusztikus,zajszintméréseket végez) a rendőrök kíséretében,és megkéri őket, hogy akkor kezdjék el a csendháborítást kiváltó tevékenységet,ő meg majd méri a zajszintet. :lol: :lol: :lol: Aztán végül,elköltöztek,mert találtak jobb albit.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi, én még tudok remek pálcikaembert is! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Gyöngyi,
én nem horkolok!! :lol: :lol: De télleg, csak a fogamat csikorgatom. :lol: :lol:

Szofi,
szerintem a jövő szerda még korai lenne... De majd meglátjuk, hogy reagál az itthoni pancsizásra.

Kutyafüle,
szerintem ez nem feltétlenül földrajzi kérdés. Csibe 1 hónapos kora óta külön szobában alszik, ennek ellenére én néha még mindig nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy anyuka vagyok. :roll: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Persze Zsüci!!!Én is így gondoltam. Nekünk is az első naptól külön alszik Manó,de még így is idő kell,mire anyából nő leszek agyban. Szerintem ez már így is lesz,míg itthon laknak a gyerekek. :lol: Sőt,később még nehezebb lesz,ha majd halljuk, hogy a másik szobában még tv-zik, már hullák vagyunk,de jó is lenne.... Na de kár, hogy 10 év múlva nem lesz már együtt a fórum.Mennyi mindenről lehetne még beszélgetni,amit majd az idő hoz elő.....
Na megyek manóci ébredezik,szopiznia kellene már.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, engem sem zavar a baba jelenléte, ugyebár Fruzsi is úgy fogat, hogy Zsófi mellettünk aludt a kiságyan :oops:

Netti, ő volt szerintem :wink:

Böbi, de jó Nektek, Zsófi olyan korán kel...
Vendég
 


Kutyafüle,
na ja, jó lenne egy kapcsoló, amin van "anya", "nőci", "szakácsnő", "dolgozó nő" meg persze egy "hulla vagyok, senki ne szóljon hozzám" állás. Egy mozdulattal odébb lehetne pöckölni, és kész is. :wink: És ki tudja? Lehet, hogy 10 év múlva is együtt lesz a topic!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Gyöngyi, keress nekem 16e-ért ergo-t, annyiért megvettem volna. De mire észrevettem, hogy Böbinek nem kell, már megvették! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Járókát szerintetek érdemes venni? Vagy inkább habtapit meg rácsokat? És mekkorát? Most ezen gondolkodom.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, nálatok se kutya, se nagyobb gyerek, szerintem felesleges a járóka. Nekünk sem volt, irtó hamar elkezdett mászni. Most sem lesz, már néha leteszem a földre Iringót, eddig megúsztuk, hogy Gyöngy rátaposson. Habszivacs volt, de már elajándékoztam, most az sem lesz.

Szerintem van még annak a csajnak ennyiért ergo-ja, csak én inkább használtan vennék, csak ha sikerülne eladnom az amazonast féláron, akkor érdekelne újban.
Vendég
 


Zsüci!!Olyan kapcsolót én is szeretnék kérni!! :lol: :lol: Banyek!De jó, hogy nem volt itthon festék.Reggel be akartam festeni a hajam,de nem volt itthon festék.Ez a szerencsém,mert még mindig nincs melegvíz. Csőtörés van vagy mi.Hát ilyen a gondviselés!!Azóta is itt szlalomozhatnék a festékes fejemmel. :o :o
Olyan semmilyen kedvem van....Igazából semmihez sincs hangulatom.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi, ne keseredj el, ez a csaj minden héten (vagy kéthetente) tesz fel ergo-t ilyen áron. Tedd be a kedvencek közé az ergo szót és kapsz értesítést, ha vki feltett egyet teszveszen. Azt hiszem péntekenként kap mindig árut, amit szombat-vasárnap szokott felpakolni teszveszre és vaterára is.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Böbi, most a vaterán árulnak egy 1 éves használtat 18 ezer HUF-ért. Igaz, az szép kék :-) Sokkal olcsóbban a használtat sem kapod meg. Sajnos...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zsüci, olyan kapcsolót én is szeretnék :D

Niki, jók a rucik. A mi lakásunk szerencsére elég nagy... :oops:

Mniki, ma Zsombó is gyakrabban kajcsizik. Lehet, hogy a legkisebbek 3 hós növekedési ugranak !? :lol:

Böbi, én se tudok rajzolni... Már előre parázom, mi lesz, ha Zs nagyobb lesz... Sajna nem tudok rajztanítós oldalt :(

Annus, írok pü-t!

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Szofi, nem ment el az ergo! Csak lejárt a hírdetés! Lehet, hogy pár óra múlva ismét meghirdeti, figyeld! Ennyiért tényleg nagyon jó ár!!
Na, akkor tud nekem valaki hozni a talira egy ergót, hogy azt is kipróbáljuk??? :lol:
Vendég
 


Szofi, írtam pü-t ergo ügyben :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na,jányom akkorákat nyög, hogy nem tudtam először, mi baja van. Hát, csak meg akar fordulni... :D

Kép
szkitty
 
 



Kép

Kép
zsüci
 
 


szofi, en ismerem a csajt! kell az email cime? tuti van neki vagy esetleg tud szinre is hozatni neked vagy ilyesmi..

Netti
Kép
maumau
 
 


Zsüci, ezek tök jók! De az a macska egy gonosz macska :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zsüci, a macskára Gyöngy rögtön rákattant, köszi! :-) Szerintem ezt nekem egy évig kellene gyakorolni....

Sétáltunk egyet az udvaron, betettem Iringót a kenguruba, először sírt, de hamar abbahagyta, lemerészkedtem vele az udvarig, ott viszont eszement ordításba kezdett! :oops:
Vendég
 


Megjöttünk Hannával!

Elmentünk házidokimhoz receptért,aztán meg Rossmann-ba kiváltani a HIPP-es kupont. Egész sok minden volt benne. :)
Hanna a végére be is aludt .

Holnap megint lagziba megyünk. Szlovákiában lesz a templomi része. Nem tudjátok,hogy kell-e babának útlevél,hogy ki tudjunk menni a határon?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Bobi, en most elakartam menni anyumhoz de aztan meg gondoltam magam.. Boro 20percig nyuglodott aztan bealudt! de 20perc mindig szenvedes, utana viszont vegig szunya koveti mig ki nem veszem :D

Netti
Kép
maumau
 
 


kitty, igen a postara, PERSZE :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi, mi ma szereljük majd össze a járókát. Nekem szimpi, hogy egy helyen lesznek a játékai, nem szanaszét a nappaliban (legalább addig, amíg nem mászik :D ) Meg talán jobban fog szeretni hason, ha nem a földön lesz... Aztán lehet, hogy nagyot tévedek...

Niki, lüke vagyok... A 'pasijaid' meg nagyon helyesek. Ezt elfelejtettem az előbb...

Zsüci, kár, hogy Kamilla nem élvezte az uszit. De szerintem ne adjátok még fel. Eddzetek otthon szorgosan :D

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Zsüci,köszi én nekem sem árt rajzolni tanulni. :)
Netti,babkocsival szoktatok sétálni?
Kitty,ez jó,hogy még ilyen gyereked nem volt.Hát nekem sem.Én mondtam is Sanyinak ha Hanna született volna elsőnek,lehet nem lenne második babánk.
Szerintem kínlódik a fogával.Reggel mikor kelt,a feje alatti textilpelus szinte teljesen a szájában volt.Meg duzzadt alul felül neki.Csak bízom benne hogy kijön neki,mert anno Grétike így kínlódott 13 hós koráig.Ült a pihiszékben,vagyis feküdt és nézelődött egyszer csak üvöltött könnyes szemekkel.Tuti a foga,mi les még itt.
Annus ti hogy álltok?
Ancsikával mi lehet????Iwiwen néztem,Lóci olyan nagyot nőtt.Lehet írok neki. :roll:
Na Hanna felkelt,ma még csak ezt a kemény 20 percet aludta.
Kutyafüle:Mi is egy szobában vagyunk a csajokkal.Persze van más helyiség is,de azért legtöbbször marad a szoba.Eddig gond nem volt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Susycat
elvileg kell, gyakorlatilag nem kell. Senki sem fogja kérni tőletek.

Zsüci
Maja amikor ekkora volt én is gondolkodtam a babaúszáson, aztán letettem róla, mert volt hogy hetekig imádott pancsizni, aztán 3 napot üvöltött. Lehet nálatok is kell még kis idő.

Ma vagyunk 5 éves házasok :-) Apa hazaugrott egy csokor virággal az ebédszünetében, jól meglepett.

Maja mondta ma: Kolos, te olyan ficánkolos vagy!
pumuklii
 
 


Mivel személyi igazolványa nincs, kell útlevél, Zsófié most fog lejárni :lol: De amúgy nem kérték, de hivatalosan kell nekik.

Nekünk nem volt járókánk, habszivacs van, most is azon élnek. Nálunk kő van a nappaliban, Zsófinál még tettem le takarókat, de az ahogy kúszni, mászni, forogni kezdett, gyűrődött, a habszivacs meg jó strapás :) Most is azon vannak, Fruzsi hasalva játszik, Zsófi meg körülötte, meg néha rajta :roll:

Hoztam pár fotót a közös játszásról :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Zsuzsi,én úgy tom kell útlevél,de nem bizti.Szült velem Karcagon egy román lány,aki csak úgy azzal vihette a picit haza.
Kutyafüle,a "szerelmeid"édesek.
Aminának és PiciLilinek jobbulást!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kép
Vendég
 


Panndi, szőkeségeid gyönyörűek :D Édesek így együtt. Valahogy mindig meglepődöm, hogy Fruzsi mennyivel nagyobbnak (lásd érettebbnek) tűnik a koránál. De Zsófi nevelgeti rendesen, látom :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


hu panndi, lanyok egyre jobban hasonlitanak! szepek, mint mindig! :D

Anita, Boro utalja a bkocsit meg mindig! de remelem ha mar feljebb allithatom akkor meg kedveli! :)

Maja :lol: ficankolos Kolos :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Pumukli boldog évfordulót!!!!
Panndi,szépségesek a lányaid!Mennyire látszik hogy szeretik egymást!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Fruzsi jól tűri a strapát! Nagyon édesek együtt
pumuklii
 
 


Fruzsi nagyon edzett lesz :lol:

szofi,hetente ketszer kapnak arut az ergoseeek,ha jon ergo szol mielott felteszi ha gondolod!

Netti
Kép
maumau
 
 


nem kell ÚTLEVÉL ha van személyije- Lilkónak van :) tökingyé...nekün kazért kell mert anyukám Szlovákiában lakik, és azleőtt kicsempésztük a csajokat, most már hivatalos a dolog. Ha nincs személyi akkor útlevél, de ugyse nézi senki !!!!!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Zsófi & Fruzsi :lol:

Majának is jó szövege van :D Boldog évfordulót Pumukli! Férjed nagyon figyelmes! :)

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Kinyúlok.
Hanna a játszószőnyegen,Gréti mellette eszik,kártyázik...egyszer csak dumál hozz.
"Hanna ne rángasd,mert rádborul és megfogol halni.Tudod??Láttam ilyet a Youttuben!Tudod nem szabad meghalnod mert anya nem azért szült meg nekem te vagy a hugocskám,tudod kis kócosom." :lol:
Most meg szól nekem hogy:Anya Hanna megakar halni.
Hát elég drasztikus AZ ÉN NAGYLÁNYOM!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi!
Nagyon édik a lányok!
Szerintem ahol 2-3 év a korkülönbség, muszáj a kisebbnek edzettebbnek lennie, és tényleg jól kell bírnia a kiképzést!
Ez Fruzsinál is így lehet, de kíváncsi vagyok, hogy Anitáéknál vagy Pumukliéknál is így van-e?
Csak azért, mert nálunk is igaz. Samu sokkal türelmesebb, mint anno Máté, és muszáj neki elviselni Máté folyamatos ölelgetéseit, szeretgetéseit, puszilgatását.
Én nem féltem annyira Samut Mátétól, mint az apja, ő biztosan agybajt kapna, ha pl. így látná őket, mint Fruzsi és Zsófi van (egymáson). Máté is bemászik mellé a játszószőnyegre, na a Zsolti már ott is fél, nehogy ráfeküdjön. Pedig Máté úgy vigyáz.

Pumukli!
Boldog évfordulót!

Reni!
Sajnálom, hogy Amina máris beteg lett, remélem, gyorsan meggyógyul majd!
Máténak is régóta van mondogatva az ovi, hogy milyen jó lesz,mennyi sok jó játék van ott, és van pár ismerős, aki már jár, mégsem akar menni. Azt mondja, én oda nem megyek. Pedig 14-én megpróbáljuk.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Pumukli,boldog évfordulót Nektek!!!! De ari meglepi!!!!
Panndi, gyönyörűek a lányok!!!!!Nekünk is ilyen FP pihiszékünk van.Riki néhányszor véletlenül meghúzta azt a középső bogarat,és jól meglepődött.
Van valaki,akinek a babája evés után akár 2-3 órával is képes bukni egy adagot.Riki mindig bukik.Folyamatosan.Hol több,hol kevesebb,de mindig jön ki belőle megint. Egy időben vsak kicsiket bukott,de megint rákezdett.Ha mocorog kaja után vagy ülő helyzetben van bukik. És ő mindig mocorog. :cry: Petrus, ha olvasod majd, ez probléma????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Panndi! nekünkis iylen betűs habtapi van! Még mindig játszanak vel,e pedig már nagy lovak.. :)

Netti! Ezek a Bogyókák már csak ilyenek. A mi Bogyónk is úúúútálja a babakocsit (is). Meg a hordozót is. Meg egyáltalán azt, ha elmegyek Vele otthonról. Érzékeny egy lelke van a drágámnak, az biztos...

Kép
szkitty
 
 


Netti, de aranyos vagy, hogy megkérdezted, köszi, örülnék, ha szólna!!! Szerintem 16-ért megéri, és én még nem költöttem semmilyen hordozóra. Tinu meg annyit dicsérte! :P
Az e-mail címem szzsofiaszeged@yahoo.com

Zsófi meg Fruzsi gyönyörűek, és egyre inkább hasonlítanak!

Ficánkolod!!! :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anita!
Ez aztán a szöveg! Na nem a meghalásos részre gondolok! Nagyon édes lehetett Gréti. Máté is mindig beszélni akar vele, de csak annyit kérdez: Mi van veled Samci babám? Úgy aggódtam érted (Szerintem itt valami fogalomzavar lehet, mert nem mondja meg, hogy miért is aggódott).

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Pumukli! Jól választottál... :)

Kép
szkitty
 
 


Anita! :D :D :D

Kép
szkitty
 
 


huh, én megint totál le vagyok maradva! Személyi nem 14 év felett van?......

Kép
szkitty
 
 


Anita! Amina is szokta emlegetni a halált, szerintem ő a mesékben hallja, de nem hiszem, hogy tudja mit jelent.

Moncsi! Azért nem akar menni, mert nem tudja mi vár rá. Szerintem. Ha megtapasztalja lehet, hogy haza sem akar menni. Ahogy én láttam a csoportban, gyorsan alkalmazkodnak a gyerekek. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Moncsi,nálunk detto.Apa jobban félti.Pedig Hanna sokkal jobban masszívabb mint Gréti volt.Gréti sokat nyaggatja.Ő meg már igényli is.Most is a játszónyegen vannak.Majd hozok képeket.
Gréti amúgy nagyon vigyáz rá,persze tom nem sok kell a bajhoz,ezért figyelek is rájuk,de nem tilthatom tőle.Ő anyáskodik felette.Pl.este fürcsi előtt pocoskodik.Míg pizsiért kijöttem a szobából,addig Gréta vissza rakta rá a pelust :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó, hogy ilyen figyelmes. Délután céges fejtágításon van, utána vacsi, meg buli, ezért csak holnap ünnepelünk.

Anita
Miket mutogatsz Grétinek youtube-on? Ejnyebejnye :-)

Maja még nem ült (egyelőre) Kolosra. Van egy könyve, ami csörög, zörög, meg szokta fogni a kezét és azzal zörgeti.

Kutyafüle
Kolos is bukik, de mi lenne ha nem bukna? Már így is 7,25 kg. Én lemértem egy bukását (egy nagyot) és %-ban nem volt valami sok, azóta én nem aggódok.
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: