Új privát üzeneted érkezett!

Onlány, jövőhét szombatra terveztem legelőször, de amit Betty és Réka is mondott........hát nem is tudom, mikor is merjem megcsinálni :?: :wink: még gondolkodom rajta, nem vagyok nyugodt egy percet sem, ha egyszer sikerül egy pillanatra sem leszek nyugodt az biztos! :?: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kitti, jobbulást az apósodnak :wink:
Az anyósomnak is szilánkosra tört bokája kb. 3 éve, de Ő 1 hónapig feküdt kórházban, át volt fúrva a bokája és húzatták neki súlyokkal, szarul volt elég sokáig, de nem műtötték, igazából azóta sem tökéletes a bokája szegénynek!Borzasztó volt látni, ahogy szenved a fájdalomtól, tényleg iszonyatos volt!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu tényleg nem akarok okoskodni, és komolyan gondolom, hogy akkor tesztelj, amikor te akarsz.
Amikor nekem volt beágyazódásos vérzésem attól számítva 3. napon a 25.-ös teszt egyértelmű pozi lett. És igen, jól érzed az igazi idegeskedés csak eztán következik. :wink: , de megéri 8)

réka80
 
 

 
 

Réka, nem okoskodás, én segítségnek veszem, örülök, hogy útba igazítasz :lol: köszönöm
Még nem tudom, annyit vacillálok... :roll: :?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁhhhhhh, utálom ilyenkor magam, teljesen megölöm minden idegsejtemet már!!! :oops: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu, muti a görbéd -ha vezetsz ilyet!
onlány
 
 


nEM EGZSYER\ A CSAJOM$ eGZSYER CSAK ARRA LETTEM FIGZELMES /MOST/ HOGZ CS0-RRR, NZ0G;S. kIMEGZEK lIYA AY ASYTALTETEJ;N A LAPTOPOMBAN ALLT.
onlány
 
 


nem tudja valaki hogz hogz lehet a billentyuzetet vissza allitani< elnyomottt a gyerek vmit
onlány
 
 


onlány, nincs görbém :?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sajnos nem tudok segíteni, laptopod van?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu, csip-csip!
Jól vagyok köszi,ritkán jön rám a hányinger szerencsére,a hangulatom is jobb,nem vagyok olyan idegbeteg :lol:

Csip-csip!
Apósodnak kitartást és jobbulást!!
Anyum is átesett egy ilyenen nem olyan rég..szörnyű volt..azt hittük hogy dolgozni sem tud soha többé,de aztán ugy rendbe szedték neki a lábát..:)

És a csavarokról is van képem amit kiszedtek a lábából...durva..

Kép
Vendég
 


Kírus, ez nagyon durva.... :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jézussom, na ez meg nem mutatom a páromnak, mert kiugrik a bőréből teljessen...
Nem semmi szóhoz semm juttok...
csip-csip18
 
 


csip-csip!
Mi sem jutottunk szóhoz :shock: ..mennyi idös aposod?
Mert ugy gondolom ha nem olyan idös akkor több esélye van rá hogy rendbe jön a lába..mivel gondolom erösebb a csontozat..

Zsu!
Sok munkád van?
Vendég
 


Jó sokat írtatok pár óra alatt. :)

Kírus
Jó ég! Nagyon borzasztó lehetett. :shock:

Zsu
Hát én biztos tűkön fogok ülni most már amíg nem tesztelsz.
És bizony bizony majd csak utána leszelsz izgatott utána, szoktasd magad a gondolathoz. :lol:

Nekem csak emlegetni kell, hogy nem érzek semmit. Most olyan mint ha meg akarna jönni, de csak nagyon light- osan, és még nagyon korai is lenne. A fejem is fáj és a derekam is. Ezek szerintem nem jót jelentenek. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


onlány!
Boldog házassági évfordulót kívánok nektek!!! 8)
Nekünk majd jövö hónapban lesz az 5. :wink:
Vendég
 


Susy!
Nyugi,ne stresszeld magad,lehet ebből még babóca simán!!!
A fejed bizti a fronttól fáj
:wink: ,jön a hűvös.. :)
Vendég
 


Kírus
Persze reménykedem, csak nem tudom...olyan üresség van bennem.
A frontot megérzem, épp mutatni akartam nektek egy oldalt, azt írják, hogy órákon belül vége a nyárnak. :( Azért én sajnálom, de részben jó is, imádunk kirándulni, és milyen jó lesz ősszel menni mindenfelé. És persze kreatívkodni gesztenyéből, falevelekből Kristóffal. :)

http://www.idokep.hu/?oldal=hoterkep
Nézzetek csak rá, ismeritek ezt az oldalt?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy!
Én meg a lehülés miatt örülök neki hogy vége,inkább jobban elviselem a hideget..a hájamnak nem jó ez a hőség :lol:

Bekukkantottam erre az oldalra,nem ismerem..
Nálunk 26,4 fokot mutat most.. :)
Vendég
 


Suzy
Én minden nap nézem az időképet, mert ez legalább igazat mutat!!! :)
Ne mondj ilyet, drukkolok neked is :!: :wink: a front sok mindent kihoz az emberből... :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nálunk nagyon meleg van, most már bekapcsoltam egy fél órája a klímát, mert már nem lehet bírni :shock:
A lagzira ideér a jó hideg idő...

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
A hájadnak... :lol: aranyos vagy! De sok háj nélkül sem bírják a meleget. legalább mi tudjuk miért nem. :lol:

Nagyon jó ez az oldal, ahogy Zsu is írja igazat mutat. Én szeretem mindig látom rajta az éppen aktuális helyzetképet. És ha nagy viharok vannak, szokott lenni percről percre, nagyon érdekes dolgok szoktak benne lenni.

Zsu
Köszi. :)

Kristófom alszik, pedig megy az ütve fúró. Apósomnak jövő hét végén lesz a szülinapja, csíráztató edényt és magvakat veszünk neki, plusz egy könyvet hozzá. Még böngészek picit, mert a májfunkciója nagyon rossz lett, és valami májvédőt akarunk neki. (áttétes csontrákja van, iszonyú sok pénzt költenek mindenféle csodaszerekre, eddig minden ok, semmi rosszabbodás, pedig már másfél éve derült ki)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kírus
Nincs sok munkám :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
A kisfiad biztosan nagyon elfáradt és azért nem zavarja semmi nagy hangoskodás :)
Sajnálom apósodat, borzasztó, hogy milyen durva betegségek vannak!

Jó böngészést, mindig talál valami okosat az ember, jó ez a net nagyon szerintem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:45-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


ahogy látom, megint csak nálunk van még jó idő, de halad erre is... :( , nem bánom, ha lehűl egy kicsit, csak ne legyen vihar!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ilyen nincs! Olyan álmos vagyok néhány napja, de ma van a csúcs. Most is szunyáltam, erre bejön apája, hogy ideje lenne már felkelni, mert nem bír a gyerekkel :( Megvadulok.
Közben sikerült visszaállítani véletlen a billentyűzetet. Igen laptopom is van.

A mamámnak ugyanúgy csavarozták a lábát, mert a bikája ripityára tört, protézij vagy mi a szösz van benne és 1 hóanpig feküdt benn. Hazajön és baromira be volt dagadva a lába. Mondtuk neki menjen vissza. Ááhhhhhhhh neeeem! Egy két hét múlva sírva üvöltött reggel az ágyba, én rohantam be hozzá. Mondtam, hogy ok, már nincs vita! Megyünk be. Benn hisztisnek nevezték, mert ez nem fájhat (csepeli baleseti) Adtunk lóvét a drnak és egyből megrontgenezte, ahol kimutatták, hogy véletlen valami láncot bennefelejtettek :roll: újabb műtét, újabb 1hónap.
onlány
 
 


Zsu
Igen, sajna. Az elmúlt 1 évben 2 leukémiás gyerekről tudok, aki meghalt, az egyik 8 hónapos volt. :cry:
Ilyenkor átértékelődik az emberben sok minden. míg mi azon vagyunk kiakadva, hogy hányszor kel a gyerek éjjel, vagy hogy nem eszik, meg rossz, addig más százszor is felkelne, csak lenne egészséges. De ez rossz téma...hess...hess el is hessegettem a rossz gondolatokat.

Viszont találtam egy nagyon jó májvédőt daganatosoknak, meg is rendeltem, pont időben, mert 5 nap a szállítás. Jövő héten még keresztelőre is megyünk, lesz még egy keresztlányom. :)

Itt is elég meleg van még, de ahogy mondod jön erre is. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ja! Zsu most látom, hogy laptetős vagy! :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Igen Én is észervettem, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget... :wink: :roll:
Akkor Ti sem fogtok unatkozni ebben a pár hétben azt hiszem, felújítás, keresztelő... :wink:

Onlány, szerintem a front miatt vagy ilyen!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én is jobban szeretem a hideget...:)
Itt nálam meleg van, hét ágra süt a nap valamiikor meg beborol.
Jó lenne ha ma nem esne, mert mindenki utána mosthatok fel a szoliban, azt meg kinem álhatom, mert 1000%, hogy akkor jönn be a következő vendég :evil:
csip-csip18
 
 


Kedves Mindenki!
Elindulok a melóhelyről, nyakamba veszem a várost és próbálok valami értelmes, szép alkalmi cipőt venni, remélem sok sikerrel!!! :)

További szép pénteket, este benézek!

Legyetek jók és "szobatiszták"!!!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Lányok, biztos ti is szoktatok böngészni a vaterán vagy a tesz veszen... :)
Na én pont ott bogarásztam, olyan édi baba rucik vannak, hogy iszonyat...meg minden egyébb

Gondoltam dobok fel egy témát, kiváncsi vagyok, ti, hogy gondoljátok :lol:

Mi alapján fogtok babakocsit választani???Mit gondoltok a travelsystem babakocsikról???

Na kiváncsian várom a gondolataitokat!!!

Puszi
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Aztaaaa, olyan sokat írtatok, hogy elég volt végigolvasni. Kendével én is barnázással kezdtem, paráztam is rendesen. A bilibe pisilés nem semmi, én még soha nem tudtam Kendét rávenni. De egyáltalán nemerőltetem. Majd ha megért rá.

Csip-csip! Én nagyon sokat vásárolok teszveszen. Kendének is, magamnak is, sőt eladni is szoktam, és még fogok is.

Babakocsi... jó téma. :D Nekünk a 3. babakocsink van most, ez a igazi, imádom. Quinny Buzz, szürke. Ha lesz kistesó, akkor csak mózest, és hordozót fogok venni, mert egy mozdulattal rápattintom a mostanira. De mindenek előtt hordozni szeretnék, így inkább jó kendőket keresgélek! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


csip-csip, ja, és soha nem volt még ilyen, de nagyon vártam az őszt. Igazi nyárimádó voltam, de úgy látszik öregszem. Kész küszködés volt ez a nyár. Este 7ig bent tartani Kendét a meleg miatt, vagy eső miatt. Blááááhhhh.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Csajok basszus nálam mindig pörögnek az események... :P
nem fogjátok elhinni, én magam is seggre ültem...
Hívot a párom, hogy nem fogod elhinni ki zaklat, na mondom ki??!!
Az egyik csaj akinek megnézztük a lakását...Na basszus nem mondod...Nem hiszem el...
Mondtam a páromnak, hogy ő beszéljen az én apámmal, mert én már ezt nem bírom idegekkel...
Most várom, hogy hívjon a párom...
Ennyike :roll:
csip-csip18
 
 


Csip csip
Úgy jó az élet, ha zajlik. :wink:

Zsu
Remélem eredményes volt a cipő vásárlás.

Babakocsival kapcsolatban, nekünk egy Pierre Cardin babakocsink van, szeretjük. Én sok pénzt nem akartam kiadni babakocsira, bár másra sem szeretek, én nagyon megnézem az árát mindennek.

Vaterázni szoktunk, sok dolgot vettem már én is ott, vannak dolgok, amik elég drágák, de én az olcsót veszem. :lol:

Ma délután barátnőmmel játszótereztünk, busszal mentünk, szaladni kellett hozzá. Olyan hányinger jött rám, hogy azt hittem össze csúszok. Azt gondoltam, hogy a szaladástól van, de haza felé is, amint felszálltunk, rögtön előjött, ha egy megállóval többet kellett volna menni, oda hányok. Lehet ez már tünet? Még 9 nap van. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


suzytunder: Sajnos én nem tudom, hogy ez lehet-e tünet:S
De minden esettre figyeld meg magad, hátha még lesz valami jel...

Szép Estét Mindenkinek!!!
csip-csip18
 
 


Susy, én se tudom, mert mindenkinél másképp van. Ha szuperszenzitív vagy, akkor lehet, talán.
De beágyazódás előtt szerintem nem nagyon tünetel az ember :roll: Bár te emlékszel Kristóffal hogyan volt. :)

réka80
 
 


Szép jó reggelt!
Korán keltem, nem sokat aludtam a vihar miatt, akkora volt, hogy most aztán lesz dolgom délelőtt... :roll: de végre lehűlt!

Nem sikerült cipőt vennem, azt hiszem marad az itthoni kínálat! :)

Nem várom az estét, de remélem addig még megjön a kedvem!!! :roll: :wink:

Suzy, jajj, de jó lenne, ha sikerülne, ez is egy jel lehet :?: :wink: drukkolok, vigyázz magadra!!!már csak 8 nap!!!

Anita, nem hiszem, hogy az öregség jele lenne, csak már szerintem sokan vártuk a lehűlést, még a gyerekeknek is jobb egy kicsit, nem szenvednek annyira! :wink: :roll:

Csip-csip
Ilyenen még nem gondolkodtam, de remélem hamarosan eljön az ideje, akkor mindenképpen olcsó, de hasznos babakocsit fogunk nézni, akár használtan is... :roll:

Szép szombati napot, vigyázzatok magatokra, egymásra!

pussz

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


allergiamentes szép jó reggelt mindenkinek!
onlány
 
 


Zsu
még ne add fel :!: A barnázás lehet bármitől...
Hisz még csak a 10. DPO-n vagy :!: ( vagyis ma már 11. :roll: )
Lehet beágyi is símán :!:
Én előbb tesztelnék, ahogy Réka is írja, mert ha a barnázás a beágyazódás, akkor rá 3 napra már ki kell mutassa...de nem akarlak rábeszélni sem...


Kírus
köszi az erőküldést holnapra...bár egy v.v. már olyan, mintha lemennék a boltba kenyérért 8) :lol: Szal semmi 8)


Onlány
Álmodhatnál akkor rólam is nagy pocakkal :lol:
Boldog házassági évfordulót :!:
A pé. utáni első nap az 1. DPO :arrow: hőtől független.
most nézem a görbédet :!: :shock: Irigykedem :!: Hiszen ez trifázisos, és gyönyörű mit akarsz....nagyon úgy néz ki (a görbédből ítélve), hogy van ott valaki :!:


Csip-csip
a drukkot zsebretettem köszi.. 8)
Húú, sajnálom apósodat :shock: nem lehetett neki kellemes szilánkosra törni a lábát :!: :shock: Brrrr :roll:


Joli
jó szórakozást Taksonyban
férjednek meg plussz enerdzsiket++++++++++++++





"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt Csajok!

Hát eddig bírtam! Ellőttem az egy db itthon árválkodó tesztem. Első ránézésre full nega, de ha jobban, fénynél, leguggolva, szemüveggel, egy picit elfordítva :D:D nézem, talán van ott egy nagyon halvány második csík is. De valószínűleg azt már én képzelem oda. Hétfőn veszek még egyet, ha addig nem jön meg. :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Hányas teszt Anita?
Hűű hétfőig lerágjuk a körmünket :D Drukkolok, hogy ne "szellemeskedjen" veled a teszt, és a Kistesó már ott lapuljon a pociban :D

Jaja Onlány! AKartam én is írni, dobhatnál egy görbét, nekem is nagyon trifázisosra hajazott :wink: Nem teszteltél titokban? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára réka80 2009.09.05 06:44-kor.

réka80
 
 


Anita
Mikor kellene pirinek jönni :?:
Húúú nagyon drukkolok :!: :!: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Réka, hová van írva, hogy hányas????

Betty, elvileg kilencedikén.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Betty, hmmm hááát majd este jól felkészülök és nagy pocakkal rólad fogok álmodni! :wink:
Anita, nnnna! Bízzunk benne, hogy ne szellemcsík legyen!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 08800_.png

A görbém (ma), tegnap teszteltem egy negát :( de majd hétfőn,, ha addig kitart a görbém :roll:
onlány
 
 


Anita vagy a teszt dobozára és vagy a csomagolásán van feltüntetve 10,20,25,50
onlány
 
 


Vagy a dobozára, vagy bent van a tájékoztatón...de valahol rajt kell legyen.
9.-e az szerda ugyi :?:
Akkor már mutathatja halványan....tényleg nagyon szorítok neked :!: ++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Onlány
nem így kell :arrow: majd ha kitart a görbém hétfőig brumm... brumm..,
hanem
a görbém igenis ki fog tartani, hisz miért is ne sikerülne :?:
Sikerülni fog :!: Mert sikerülnie kell :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


A 25mU/ML az lehet Réka?

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


vagyis olnlány, nem Réka, bocsi :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?