Új privát üzeneted érkezett!

Puszedli +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
sajnálom hogy ilyen nehézségeken kellett keresztülmenned... és jó hogy 4 bébikét kaptál vissza! Kettő bizti ügyeske lesz :D .

Csomee szia! Én is el voltam tűnve többször is, mégis volt aki emlékezett rám :wink: (köszönöm lányok). Szóval akkor spontán is jöhet a tesóbaba! Ez jó hír nagyon. Még van idő novemberig :wink: .

Bridge hát még mik jutnak eszembe... ma pl keresztbe rakott lábbal ültem, plusz 2 asvanyvizet vettem, és mindkétszer bevillant hogy ajaj ez baj e :lol: :lol: . Megkattantam :lol: .

Bea bízni kell a fagyibabákban is, Szezsónak is sikerült! Meg ha jól tudom van itt egy kislány is :) . Meg én abban reménykedem, hogy most jobban reagál a szervezetem a sok hormon nélkül, mert múltkor a beülti utáni 7. napon megjött.... Majd csak vérvételre megyek, tesztelni nem fogok.

Nyulasz teszel majd fel képeket a babáidról? Hogy vagytok? Majd átmegyek kémkedni az ikresbe is 8) .

Köszönöm lányok, hogy annak ellenére hogy eltünedezem és ritkán jövök, mégis drukkoltok nekem.

Puszi!
Vendég
 


:D
Vendég
 


Bébike,
Nyuszkó anno nem pihent, mert ha jól rémlik volt 'valami" a család körül.
Az első naptól tett - vett. ... és 3 nyuszkó tapadt meg neki. Abból lett Bazsi és Noémi.
Szóval nem ez fogja meghatározni, hogy megmarad vagy sem, de azért cementeszákot ne cipeljél, jóóó?

Amúgy nekem Bó spontán jött, de költözködtem 2. emeletről a város másik végébe a 3. emeletre, lift nélkül. Sőt bútorlapokat is cipeltem. ... és mégis ott szuszog a másik szobában a Csöppem. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

 
 

Csoki-vanili, Puszi és Melani,
mennek a drukkok ezerrel! Ideje, hogy induljon az őszi babaeső... :D

Hajnoca,
én vagyok szegedi. Miért?

Rana,
én sárgultam be, nem a baba. De ez nem ugyanaz a sárgaság, hanem a Gilbert-szindróma miatt: keveset aludtam, és ilyenkor besárgulok. Nincs jelentősége, csak vicces, ha az anyuka sárgul be.

Csomee,
sajnálom a babácskát :(, és azért kicsit örülök, hogy spontán téren viszont nem reménytelen a helyzetetek. Drukkolok mindig mindenkinek, akinek spontán is lehet, hátha.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,
időközben tárgytalan lett a dolog.:cry:
(Szegedről rendeltem volna egy bimbós plumériát, de a srác nem tudja elhozni és postázni meg nem akarja. Gondoltam, ha erre (Bp.) felé járnátok egyszer .... )
Lemondtam róla. 10000Ftért nem veszek 1,5 éves növénykét.
Nincs most ennyi keretem rá.

Remélem sárgaság már elmúlt és a kisKatica(bogárka) redes az anyujával és hagyja őt pihenni. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Köszi Kisbuta!

Bébike szerintem nem számít pihen-e az ember, én a lombikomnál végig pihentem, mégsem ment. Most gondoltam felesleges kínoznom magam a fekvéssel, egy napot (24 órát) végig feküdtem, azóta úgy élek mint egyébként, csak félek a tüsszögéstől meg a két másfeles ásványvíz cipelésétől stb stb :lol: . Szóval nem cipekedek.

Bea mennyi fagyikád van?
Vendég
 


Szezso, nagy gratula Bendegúz érkezéséhez!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Ma telefonáltam a Bmc-be, még nincs meg a genetikai vérvétel eredménye :(
Igy időpontot sem tudtam kérni konzultációra.
Talán a jövő héten..
Addig meg izgulhatok rajta.

Csoki: Nekem két fagyibabám van, egy az első stimulációból, egy pedig a nyáriból.

Igazából azt hiszem, ha túlélik a fagyasztást és utána a felolvasztást, igazán egészségesek lehetnek. Nekem már tapadt meg fagyiból baba, csak sajnos elhalt a terhességem.

Remélem a tiéd sikerül!!!!!!!!!!

Puszi nagy kalappal holnapra! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
bea1979
 
 


Csomee, de jó, hogy benéztél. Novemberig még rengeteg időtök van, hogy spontán összehozzátok a kistesót. Hajrá!

Puszika, hajrá holnap!

Babaragik, tüszőnövelők mennek!

Kismamiknak pocaksimi.

skrisz72
 
 


Nyulasz
Jooo :lol:

Hajnoca
Rana debreceni Mabe-vel egyutt :wink: Kisbuta szegedi :wink:

Melania
Huuuaa mindenesetre drukkolunk barmennyi baba is jon ossze :wink: :) Puszinak penteken lesz punkcio :wink:

Csomee
Azta mindenit ezek jo hirek marmint a spontan dolog vegkifejlet ma nem annyira :? nagy oleles neked e snovemberben meg sikerulni fog mert itt csikos zebra eso lesz az osszel es telen :wink: ugy mnt tavaly! :lol:

Bebike
Jol ment tegnap ne fajt semmim :wink: egesz ido alatt szednem kell :shock: A dokim meg kiis vagta a nem beszednivalo gyogyokat :shock: Persze elmeletben en szeptember 18-an kezdtem volna itt :roll: Gondolom milyen boldog vgy :D A csajok ugy mondtak az elso nap meg jo a pihi talan a 2.de aztan kell a mozgas a meh verrellatasa miatt...persze mindenki masra eskuszik es mindenki mondhatna,hogy neki igy jott ossze neki meg ugy...Szal ez tok egyenfuggo :roll:

Csoki
Az asvanyvizes sztorit nem ertem :shock: :oops: Levgyok lassulva minnya visszanezem mit irtam elotte 8) Naaa most mar ertem a tusszentesbol jott :lol: :lol: edes vgy :lol:

Csoki,Melania babaragacsok mennek :!:
Puszi te meg meg novesszgesd a petiket 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hali!

Voltunk megint szórólapozni, de szerencsére hamar végeztünk mert főleg 10 emeleteseket szórtunk, így hamar elfogyott a papír. :D

Mivel sikerült du aludnom, még pörgök...csak azt nem csinálom amit kéne:tornázás, meg tanulás. :?

Holnap jelentkezek eszperantó nyelvvizsgára, 2-3 hét múlva lesz. :shock: Szóval továbra sem fogok unatkozni. :D

Amúgy még bírok a pocimtól mindent...bár ma amikor voltam a suliban már mindenki megdöbbent, hogy mekkora is. :shock: Pedig ha belegondolok, hogy a babó még csak 1200gr körül lehet most és tuti 3000gr fölött lesz, akár 4000gr is...akkor bazisokat fog még nőni a hasam, nem? :shock: Még pár órát boltozni is fogok néha néha, lehet holnap is beugrom napközben mert ma is lemondtak pár órámat, meg holnap is csak egy tanítványom lesz.

Bébike
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Na szép jó éjt!

Kép
vizkriszisback
 
 


Gyors bekukkantottam, de megyek aludni, kipihenem magam a holnapi punkcióra.

Köszi a drukkokat! Még reggel benézek szerintem, ha nem tökölöm el az időt! :lol:


Jó éjt! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


28+1
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Puszi,holnapra+++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Vkrisz,szép kis pocó :wink:
Vendég
 


Puszi
Holnapra egy kalappal Kép

Vkrisz
Tesom is ingatlanozik bar nem tom a te parod is-e mert nem valaszoltal a multkor csak az irasokbol gondolom :oops: Hogy megy neki?Batyam elso 2honapban semmit nem keresett de hat erre is rakell erezni viszont utana eleg szepen 500ezer felett volt minden honapja :wink: Ugyhogy remelem neki is bejon majd.Deked meg tenyleg jo ngyot nott a poci multkor ota 8) de szeeeep :D

Nyulasz
Nyuszkokkal minden rendben?

Kismamik ngyon halgattok meseljetek mar milyen babatok van eszik alszik,hisztizik,cicin log minden reszlet erdekel minket :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! :P

Életjel!!! :) (sajnos allergia van 1000rel, remélem, Nektek nem! :oops: )

Kisbuta, Szezso,
szívből gratulálok!!! Sok boldogságot Nektek!!! :D :D :D

Minden Akciósnak megadrukkok!!! ++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Akciozok, Puszi, Cs-Vanilia es Melani drukkhegyek :!:

Melani, ez nem semmi elozmeny :!: Kivanom ezennel legyen egy kisfiad es egy kislanyod :!:

Cs-Vanilia, szep idezet :!:

Vkrisz, szep poco 8) En meg boven ott tartok, hogy a ferfiak eszre sem veszik, es ha behuzom, meg nem mondja senki :wink:

Csomee, gyere tobbet ide is !!! Sajnalom a tortenteket es kitartas!! Kitty melle jon a kisteso!!!

Na, szep hetveget :!:



Kép
katavirag
 
 


Bridget,a kismamák,vagy az anyukák meséljenek? :lol:
Vendég
 


Puszi millió drukk a mai punkcióhoz+++++++++++++++++!

Melani, babiragaccsok++++++++++++++++++!

Bridget :lol: , igen érthetetlen vagyok, szóval vettem a boltban két ásványvizet, 1,5l és gondoltam hogy ezt cipelni vajon nem túl sok-e
:oops: :lol: .

Katavirág, édes a kép :lol: letekerni nem akarta 8) ?

Bea mikor fogod visszakapni őket?

Mindenkinek puszi!
Vendég
 


drukkok mennek ma is :wink:

hoztam néhány fotót

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulaszom, jaj megzabálom őket!!!

Puszikám, drukkolok mára!!!

Csoki-vanília, te mikor tesztelsz?? Bocsi ha már írtad! :oops: Persze neked is drukkolok!;-)

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Puszedli, itt is drukkolok!

Nyulasz, gyönyörűek! Az a séró meg külön tetszik!(nem) kicsit vagyok irigy,irigy, én is akarok ilyen szépséges babákat!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Nyuszi gyönyörűek!!! Balázsnak igazi kisfiús pofija van már most!

Tücsök jövő csütörtökön megyek vérvételre, tesztelni nem fogok... nem merek, meg minek, hiszen ha negatív, úgyis arra gondolok majd, hogy hátha korán volt vagy rossz a teszt és a vérvétel lesz az igazi... Tudom már írtam, de a lombikomnál még reménykedni sem volt időm... 7. napon megjött. Persze vérvételre azért elmentem...
Vendég
 


Hali!

Bri
Igen, apa is ingatlanozik.Ez a 4. hete...még ő sem keres...egyenlőre hozzák be az eladni kívánó ügyfeleket, ma is lesz 3-4 találkozója...smertetik az irodát a helyiekkel, aztán jöhetnének a vevők és dőlhetne a pénz. :D

Csok-Van
Drukkhegyek neked!!!+++Én sosem bírtam tesztelés nélkül...látnom kellet, hogy erősödik vagy gyengül a 2. csík,mert hogy mindig kaptam hcg szurit beülti után.
Így már értem a vizet. :lol:

Nyulasz
Én is azt akartam írni, hogy Balázsnak már most milyen karakteres az arca. :) Apára hasonlít vagy kire?

Katavirág
Az építőmester. :lol:
Nekem elég hamar látszott a pocim...asszem

Pusszancs...megyek tovább takarítani, rendet rakni a konyhában..mert apa megint kiakadt reggel a kupin. :oops: Mondjuk rosszul aludt az allegiája miatt, úgyhogy elég morgós volt. :roll:

Kép
vizkriszisback
 
 


Csoki-vanília, igen ez ismerős az ember mindig reménykedik, de azért én sem bírnám tesztelés nélkül! Nagyon ügyes vagy! Drukkolok a vérvételhez!
Vendég
 


Sziasztok!

Puszi!
Sokat gondoltam Rád!!Drukkok mennek!!!!!!!!!!++++++++++++

Nyulasz!
Gyönyörűek!!!

Till!
Allergia miatt megértelek!Nekem is van! De most érdekesen jobb állapotban vagyok gyógyszer nélkül, mint Apa (mert Neki is van) gyógyszerrel és orrspay használatával. Bár Mi vettünk tavaly egy párásítót amibe légtisztító adalékot teszünk és így egész elviselhető.

Skrisz!
Köszi!

Drukkokat és babaragikat küldöm az akciósoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++

Pusza Mindenkinek!

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Sziasztok!

Puszi, nagyon mentek a drukkok! mi volt ma?

Nyulasz: annyira zabálnivalóak és az a séró! :D Nagyon trendi! Akkor ezek szerint Te sem maradtál otthon a sikeres lombik után? ez jó ómen :D

Csoki-vani: drukk a vv-hez! én is ilyeneken agyalok, hogy a lépcsőzés nem árt-e nagyon, mi a harmadikon lakunk, lift nincs, mászkálhatok-e majd? (mondjuk kénytelen leszek, ha csak nem akarok két hetet a lakásban lézengeni :? Vagy ha két hétre a garázsba költözöm, akkor onnan nem kell lépcsőzni :D :D )

Vkrisz: szép a pocód! jó sokat nőtt! Vételeztél valamit az elmútl napokban? :lol:

Hajnoca, tényleg, voltál már dokibácsinknál mióta beszéltünk róla?

Én hétfőn kezdem a szurikat és ha minden jól megy, 21-22-e körül bébikék lesznek a pocimban :D utána már nem engedem őket, csak kilenc hónap múlva :D :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Nyulasz, Noncsi tiszta apja! :lol:

Bébike, akkor hajrá hétfő!

Bri, mit meséljünk? Gyerek eszik, alszik, kakil, pisil, ordít. A napok egyformák, kivéve, hogy a különböző tevékenységek mennyisége váltakozik. Hol többet alszik, hol többet ordít. :wink: A karomban nem nyugszik meg, inkább megpróbálja megenni a vállamat. :lol: Volt már, hogy az államat is bekapta. Ha rajta múlna egész nap a cicin lógna. :lol:

Vanili, +++++++++++++++++++++++++++

Puszika, hol vagy már?

skrisz72
 
 


Puszedli sms:
"10 petesejtem lett! :D "

Gratulaaaaaaa!!!! :lol: randidrukkok 1000-rel!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Puszika hajrá kicsikék! Drukk a randihoz!

skrisz72
 
 


Puszi EZ SZUPER!!! FANTASZTIKUS A 10 PETESEJT :D jó randizást a katonákkal nekik 8) !!! Majd gyere ha tudsz! Na ebből aztán jutna blasztóra is, kivi vagyok mit mond majd a dokid.

Köszi lányok mindenkinek a drukkokat!

Bébike nálunk van lift, én a helyedben aznap plusz még legalább egy napig otthon maradnék (vagy garázs :lol: :lol: ). Bár olvastam valahol, hogy egyedül a beülti utáni 20 perc pihenő az indokolt.

Vizkrisz, Tücs, nálam ez inkább gyávaság :( ... a vérvételen meg úgyis túl kell esni. Egyszer csak meg kell tudni sikerült-e... Legszivesebben nem mennék még vérvételre sem, hanem csak várnám hogy hátha nem jön meg :roll:

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Puszi!
De jó!!! Randi drukkok mennek!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Köszönöm a drukkokat mára, használtak!!!!!!
Remélem a randi is szépen alakul. Nagy álmunk, hogy szerdán legyen a beülti, blasztó állapotban. Telefonálok délelőtt, ...
Teljesen jól vagyok különben, persze azért fexem. Bágyadt vagyok csöppet, de a hasam csak akkor fáj picit, ha felkelek.
Metypred + Doxi megy mától, holnaptól megy hozzá napi 3x2 utró, napi 1 Fraxiparin szuri + napi 3 ampulla progiszuri.


Később jövök!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszi lányok :D igen a séró nagyon tuti :lol:

Krisz,igen,tiszta apja :lol: ...

Bébike,igen,nálam nem a pihenésen múlt...drukk!

...többieknek is!

Puszikám,randidrukkok mennek!Nagyon ügyes voltál,szerintem a 10 nagyon ideális,bőven elég,de nem veszélyesen sok :D
Vendég
 


Bébike
Azóta nem. :lol: De ma be kellett fizetnem 16 ezret a nyelvvizsgára...készülök is majd ezerrel a hátralevő időben. :)

Puszi
Nagyon szép eredmény. :D Drukk a randihoz!!!+++ :D

Nyulasz
Gondoltam.Kérünk 1-1 képet egymás mellett. :) De Noémiban is látom a vonásait. :) Jöhet mindannyiótok fotója, biztos ami biztos. :)

Alexandra tuti éhes mert elkezdett rugdalni :D , én is az vagyok, kezd is égni a gyomrom...lehet nem bírom kivárni míg apa megjön....6-ra ment egy találkozóra ide nem messze.

Kép
vizkriszisback
 
 


Till
Mi jot csinalsz te,hogy egesz heten nem jossz :shock:
Tan csak nem keszulodsz a nagy napra :wink:
Koszi a puszis hireket :!:

Nyulasz
Mindketto :lol: nekem mind1 8) en tenyleg nem tudok mirol meselni nem tortenik semmi :twisted: Nyulasz ezek a kepek donorusegesek :D Tenyleg mennyire latni ki a fiu es ki a lany de azert hasonlitanak is :) eeeeedik :D Es az a rugdalodzoooo behalok :lol:

Vkrisz
Na akkor jooo 8) Menni fog a dolog mert parod is talpraesettnek tunik :wink: Batyam ngyon jol jart mondom ezzel a meloval 8) Es naluk epp van olyan is hogy o hozza a vevot a kolleganak meg van a lakas es feleznek a hasznon :wink: szal van sok okossag ebben 8)

Skrisz
Hat az elso meghitt napok hetek azok tok erdekesek nem tudom de engem ugy erdekel... :oops: mosoly alvas,vannak vicces sztorik :) Olyan erdekes ez a cicin logas :lol: Sokat hallom barinoimtol is,hogy mindig azon lognanak...pedig a pociban nem ciciznek :roll: erdekes dolgok ezek :) Ejszakak hogy mennek :idea:

Csoki
Utana mar ertettem :lol: hat azert 2masfel literes viz az mar 3kilo :roll: bar en is mentem boltba vasarolni es mentem 2szatyorral haza lombik utan de kb 20meterre volt a haztol a szupermarket :roll:

Puszi
Orulok a Kép Csak igy tovabb :!: es akkor most meg igyal sok vizet Kép

Puszi,Melania,Csoki Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok én úgy félek a vérvételtől... vagyis az eredménytől... dehát egyszer csak muszáj megtudni az eredményt, vagy így vagy úgy :roll: ... A 12. napon kb mennyinek kell lennie minimum?
Vendég
 


Majuska szoktál még olvasgatni? Ha igen írj mi van veled!
Vendég
 


És köszi nagyon a drukkokat! Nagyon sokat jelentenek!
Vendég
 


Csoki
En nem vgyok jartas csak amikor nekem 5 hcg-m volt vv-n kerdeztem mennyi kellett volna legyen :roll: Nekem a dokim azt mondta anno hogy olyan 100valamennyinek orult volna,mae nem emlexem pontosan :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridge és ez a 12. napon volt? Nekem 0,2 vagy valami ilyesmi volt...
Vendég
 


Vanília:

HCG szintek a fogamzástól eltelt idő szerint:
9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690



Hol tartassz? Nem csinálsz vonalzót?



Köszönöm Lányok! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszi Puszi :D .
Ma vagyok a 6. napon beülti után. Majd csinálok vonalzót is.

Puszi mindenkinek és jó hétvégét!
Vendég
 


Akciózóknak hatalmas drukk!!!!

Gyerekek gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vizkrisz
Nagyon csinos pocid van :wink:
Vendég
 


7en vannak a Drágáink! Azt mondta a biológusnéni, megpróbálják elvinni őket blasztóig!!!!! Jajjj Istenem, de szeretném!!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ez szupi Puszi!!! Sikerülni fog!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Puszedli ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ennyi embrióval sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csoki: Bocsi hogy tegnap nem válaszoltam a kérdésedre.
Nem tudom mikor lesz a fagyis beültetés, most még várok a genetikai vizsgálat eredményére, aztán konzultáció az orvossal, az immunológia nem lett jó, gondolom arra gyógyszert szedek, és ha minden oké, csak utána.
Nem akarom megkockáztati Őket, csak ha minden eredményem jó lesz.

Nyulasz: Nagyon édesek a gyerekeid.
Kicsit a te példád tartja bennem a lelket, hogy a sokadik lombik is lehet sikeres.

Bea
bea1979
 
 


Puszedli!
Ez csodálatos! :lol: Nagyon-nagyon drukkolok, hogy teljesüljön a vágyad és blasztóként kapd vissza a babáidat.

Üdv: Márti

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Puszikám, nagyon drukkolok, hogy ez a vágyatok is (blasztobabák) teljesüljön! Aztán meg sorra a többi! :wink:

Nyulasz, édi babák, :) és már most sokat nőttek! :shock:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Puszi:hú de jó,további osztódó drukkok++++++++++++++++++

csoki vani:neked mennyi babót ültettek vissza??? És mikor mész vérvételre??? Bocsi de eddig nem is tudtam,hogy te is várakozó álláspontba vagy. :oops:

Krisz:szép pocak!!! Mióta ég a gyomrod???
nyulasz:gyönyörű gyerekek!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?