Új privát üzeneted érkezett!

Stike!
Atyaég! Ilyen hajnalok-hajnalán kelni! :O
Mi későnfekvők vagyunk, ez az írásaim idejéből is látszik... :roll:
és sajnos Luca is nagyon átvette. Túlzottan is. Most próbálom valahogy előrébb csúsztatni a napirendet. Én hétfőn megyek védőnőhöz. Csak akkor lesz kiskönyvem.

Csézjang! Kitartást! Lassan csak fognak múlni a rosszullétek.
Hát, én most a 12 hetes UH-on kérdeztem a dokit a neméről. Úgy, hogy tudom, hogy még elég korai, meg annyira nem is lényeges, de ha esetleg látná a nemét, akkor kíváncsi lennék rá.
És rögtön rávágta, hogy ő lányra tippel. :) Bár ilyen korai időszakban szerintem inkább a fiúkat lehet biztosabban megállapítani. Nem tudom, hogy a dokid egy extra ultrahanghoz mit szólna, de látod, már elég sokunknál tippeltek, vagy mondtak nemet. Szóval nem ciki megkérdezni szerintem.

Vadszi! Ne keseredj el a hasméret kapcsán. Nekem 17 hetesen Lucával nem mondanám, hogy látszott a pocak. Kb. a 20. héttől ugrott meg. Ilyen korai terhességnél azért még nem nagyon szokott meglátszani. Csak, ha többedik terhesség. Itt van egy kép az akkori pocakomról:
Kép 17+5

Szóval akkor még nagyon nem volt. 19 hetesen lett akkora kb. mint ami most van. Persze sokkal rosszabb alappal kezdtem... :?

Na, azért mutatok egy picit meghökkentő 13 hetes pocakparádét. Amit most pár napja egy időben csináltam, csak az 1. képen vigyázok a vonalaimra, a 2. kép a normál állapot, a 3. meg kismamásan kinyomott pocakos. Amit sajna nagyon élethűen tudok csinálni az első terhesség óta... :roll: :oops: :?

Kép

Na? Azért nem semmi, hogy tudok kismamásítani...

Asszem elég nagy lett a kép, elnézést... Remélem nem gond, hogy ennyi képet betettem. Engem mindig szórakoztattak a betett fotók, én szeretem. Azért is mertem... :oops: :roll:
Na, jó éjt! Jól eltelt az idő... :roll:

Gratula az új jó eredményekhez! Most már csak ilyeneket fogunk olvasni!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára biribon 2009.09.03 11:56-kor.

biribon
 
 


na, ma este 10kor kidőltem, fél1kor ébredtem, most meg kruplilevest eszem nyammm. Igazából először csak piskóta lett volna, csokipudinggal...de a biztonság kedvéért egy kis sósat is nyomok
azért, ha dolgozni kéne menni holnap, nem örülnék....így meg csak korán is fekszem meg nem is
(minden csak teljes kiörlésű liszttel, meg mézzel édesítés, ráadásul nem volt itthon olaj, így házivaj került zsiradéknak a levesbe, nyammm nagyon jót tett neki)

Kép
yilonne
 
 


még mindig ébren, három tányér leves után.....
Kép
yilonne
 
 

 
 

Mindenkinek gratulálok a jó eredményekhez.
Már én is nagyon várom a jövő heti genetikai UH-t!
Ma már 11 hetes vagyok! :)
Nekem is látszik már a hasam, fura, mert én sem vagyok vékony, de már nincsenek hurkák egy nagy gombócom van! :)
Én is megpróbálom megkérdezni a nemét, de a párom nem szeretné tudni, ő meglepit szeretne! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


sziasztok
haza értünk mi is a Balcsiról, nagyon nagyon szuper volt. Képzeljétek voltunk vizibicizni, hát a kisfiam nagyon élvezte, vezetett brümmögött, eszméletlen cukker volt.
Gratulálok a jó hírekhez mindenkinek:)
én jövőhétne megyek uh-ra tök izgulok már

Kép

Kép
andrea001
 
 


sziasztok!

Csajok én arra gondoltam, hogy a 16.héten megyek 4D -re ha addig már nem lesz uh, / csak a 12 heti / és ott megkérdezem a nemét, csak ez olyan cikis nem? Mert a saját magán dokid szereti ha nála tudod meg először nem? Valahogy így érzem....
Ha közölném vele a 18.heti genetikain hogy bocsi már tudom, az olyan égő....azt hiszi olyan hülye vagyok hogy nem tudtam várni még 2 hetet..... :oops: :oops: :oops: NEM???

Ja amúgy nekem is azt mondta a doki hogy fájdalomcsillapítóként csak az Algopyrin szedhető.
csézjang
 
 


Andi!

De irigyellek hogy a Balcsin voltál! Én jelenleg max. a járdaszigetekre tudnék menni, de még az is kétséges a hányások miatt.... :?

Szabcsi!

Rákérdezel a nemére a 12.héten??? Én még nem merek....
csézjang
 
 


szerintem a dokik megkérdezik h akarod e tudni, ha ők már látnak valamit
az h kíváncsi vagy nem ciki
szerintem az a minimum h az orvosnál mindent meg merjünk kérdezni, persze nem kell órákig faggatózni, de ami nekünk fontos, érdekes, azt mind meg kell szépen kérdezni
ha ez a picur nemére vonatkozik, akkor azt
én 14 hetesen nem akartam tudni, de mint írtam először a doki kérdezte, mert ő látta, aztán én is láttam, így nem volt mit tenni...megtudtam

Kép
yilonne
 
 


Allgopyrin szedhető, de szerintem max egy felet vegyél be

csézjang: még mindig hánysz? átérzem a helyzetet nekem Bálittal 16hétig volt folyamatos.
Szerintem nem ciki ha megkérdeze előre anemét, max majd nem mondod el a dokidnak, hogy te már tudod:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, a hányás végre elmúlt...csak nagyon nem vagyok képbe...lemaradtam :oops: remélem, hogy hamarosan felzárkózom és rendszeresen tudok jönni.

Üdv mindenkinek, akivel még nem találkoztam!

SZép napot! Danyuci
danyuci
 
 


Sziasztök!
Dizzy! Gratulálok a jó eredményekhez!
Most akkor a kombinált 3 dolgot is szűr??? Én azt hittem, az csak 1-et, a down kórt!
Heni! Nem lesz későn neked a genetikai uh???
Paracetamolt tényleg ne vegyél be, Algopyrint igen, de!!! Mondtad, hogy terhes vagy és hogy fáj? Mert akkor az sürgős eset, és nincs olyan, hogy október!!! Még ha nem is lennél terhes, de fája a fogad, akkor is előre kell vegyenek! Nem mondtad, hogy fáj, csak időpontot kértél?? Hívd fel őket megint és mondd azt is, hgoy babás vagy, tuti a jövő héten legkésőbb fogadnak! Ilyen nincs!!!
Vendég
 


Yolinne!!! Én meg annyira kíváncsi vagyok a nemére, és nekem tuti nem fogja magát mutatni,csak majd 6 hónaposan!!! 8) 8) 8) 8) 8)
Vendég
 


Biribon!
Én is jó ötletenk tartom ha rakunk fel pocak képeket.
Sajna csak az első képet látom... :(
A többiek látják a többi képedet is??

Danyuci!
Örülök,hogy vissza jöttél és,hogy vége a rosszulléteknek.Én ezt sajna még nem mondhatom el :roll: :shock:

Kép
Kép
a.m.
 
 


hát én úgy voltam h úgyis akkor tudom meg, amikor meg kell. elfogadom, hogy ez tegnap volt
de szerintem mindegy h milyen nemű

az Ámon nevet kihúzom a listából
szóval Bálint lesz

Kép
yilonne
 
 


A.M. illene már rókakomának nálad is végleg távoznia. :roll:

Az én pocakom hatalmas, ahhoz képest, hogy mennyi idős és ha hasra fordulok érzem, hogy rugdos-utálja :shock: Rengeteget fogytam, gondolom ezért érzem ilyen korán na...meg ugyebár tudom mit kell érezni :lol:
danyuci
 
 


danyuci: éppen hiányolni akartalak, hogy eltűntél. :) Jó, hogy végre elmúlt a hányás..


Csézjang: kitartás, csak elmúlik már az a fránya hányás! Szerintem kérdezz rá a nemére nyugodtan. A te dokidnak meg nem kell tudni, hogy te már tudod. sőt, lehet, hogy ő mást fog mondani, na az lesz igzalmas.. :D

Vadszi: Nekem a fiammal a 22.héten kezdett el "nőni" a hasam, és a 40. héten is úgy néztem ki, mint egy 7 hónapos terhes.. Ettől függetlenül minden rendben volt odabent. persze tudom, hogy várod már, hogy nőjjön, de hidd el, eljön az az idő is!

yilonne: gratu a picuri méreteihez, és hogy fiú!!!! :D

ktouch: köszi a linket, megnézegetem őket, aztán kipróbálom, hátha sikert aratok itthon a kajákkal. :)

Dizzy: Neked is gratu a fiúcskához! :D Képet felteszel?

Heni: fogfájást sajnálom.. :( Nem lehet valahogy előrébb hozni az időpontot? Hátha megsajnálnak, ha megmondod, hogy várandós vagy.. Október még olyan messze van..

Biribon: már azt hittem, hogy fiús topic lesz, de ha lánykátok lesz, akkor javul az arány! :D A második képet nem látom én sem.. :(

szabccsi: mikor is mész jövő héten uh-ra? Én kedden, és én is nagyon izgulok, már vadakat álmodok az uh miatt..

Kép

Kép
monccs
 
 


uhh a hason alvás nekem sem megy....pedig az volt a kedvenc

nekem a kezdeti kapirgáláson túl most már komolyabb mozgásokat is végez... mintha rugdosna, vagy kapálózna.... az UHn csinált olyat, h összegömbölyödött, majd hirtelen egyenesre rúgta magát..... hmmm gondolom ez lehet az, persze ez lehet csak az UH gépnek szólt
mindegy, minden esetre komolyan veszi a testmozgást ;)

Kép
yilonne
 
 


Sziasztok! Be kell vallanom valamit... Tegnap azt ígértem, hogy nem aggodalmaskodom, de véletlenül pont volt egy hely estére uh-ra (nem a dokimnál), úgyhogy elrohantam. Szuper minden, 2 keze, 2 lába, 1 feje van. :-))) Úgyhogy nagyon örülök!!! Iszonyatosan mocorgott, nagyon édes volt!!! :-)

viggi79
Kép
viggi79
 
 


de ari kis történetek!!áááááááááááá, már nagyon türelmetlen vagyok, alig várom a hétfőt!

:wink:

Kép

Kép
ktouch
 
 


Hasméretekkel kapcsolatban, ilyen az enyém, 4. gyerek, 11+5... Kép
Vendég
 


Ja és én is csak az első képét látom Biribonnak!!!
Vendég
 


Viggi :)
látod, hogy nem is kellett aggódnod! Örülök, hogy minden rendben. :)

Pocakfotót én még nem teszek fel, mert (bár a barátnőm meg van győződve róla, hogy ez már babás pocak) az összes régi gatyám jó rám, nem szorit sehol, tehát nem hiszem, hogy látszik valami is :)

Uh-n nyugodtan kérdezzétek meg, hogy látható-e a neme. Ezzel sztem nincs semmi gond. És én még olyanra nem is gondoltam, hogy a magándokim akarja megmondani elöször, sztem ezt ők sem várják el, ráadásul egy szonográfus valszeg jobban látja, mint egy nőgyógyász, még ha UH-s végzettsége és tapasztalata is van ugye. Csonginál ráadásul mindig mást mondtak, és csak a 26. héten a 4d UH-n bizonyosodtunk meg teljesen, hogy fiú. :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hmm ha jól megnézem, az enyém is kb. akkora, mint Vivi pocakja. Kivéve, ha sokat eszem.... no akkor nagyobb. :)

Hehe fél óráig nevettem azon, hogy 1 feje van a babádnak.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ginnie
 
 


Monccs, én csütörtökön délben megyek! De ma én is nagyon vadakat álmodtam!
Én megkérdezem a nemét, ha tudja megmondja, de én tutira úgy érzem, hogy kisfiú lesz!
:)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Yolinne, az a fél 1-es ébredés délután???? Konkrétan...14 és fél órát aludtál?!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vendég
 


yilone,
hu tényleg nem egyszerű az apuka "családi háttere" Sajnálom... :?

vadszi,
csak az elöttem szólókat tudom ismételni. Ne aggódj a pocakméret miatt. Flórával nekem a 23. hét előtt nem is igazán készült kép, mert nem volt mit fotózni. A 36. heti CTG megkérdezték tőlem, hogy mi a francot keresek itt... Aztán Flóra 3800 gr 58 cm-vel megszületett... nem éppen aprón.
Most bezzeg.... :shock: Biribonhoz hasonlóan nekem is legalább 4 héttel nagyobbnak tűnik a pocakom. Majd én is lefotózom.

csezjang,
nem ciki! Én is ezt csináltam Flóránál anno. :lol: És most is filózok, hogy jövőhéten elugrom kukac vagy/puni nézőbe...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


vivi,
yilone szerintem éjjel fél 1-kor ébredt fel... a hozzászólás időpontjából gondolva...
Amúgy gratula ám neked nagyon!! 4. babával ilyen vékonynak lenni!!! :shock: :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honeymoon írta:vivi,
yilone szerintem éjjel fél 1-kor ébredt fel... a hozzászólás időpontjából gondolva...
Amúgy gratula ám neked nagyon!! 4. babával ilyen vékonynak lenni!!! :shock: :D



émn is pont azon ámuldoztam!!! Nagyon ügyes vagy, nagy nagy bravó! :D

Kép

Kép
ktouch
 
 


Megjött végre a toxoplazma eredményem. Nekem számokat nem írtak rá, csak annyit, hogy IGg negatív, IgM pozitív: átvészeltség, védettség.

Hát, nem hiában van nekem is 13 éves korom óta minumum egy macskám. :P

Csináltak még valami Cytinegakovírus ellenőrzést is, ott mindkettő negatív lett. Fogalmam sincs mi az, mitől lehet elkapni és hogy hat a babára....

Kép
Kép
ginnie
 
 


Közben utánanéztem ennek a cytomegalovírusnak, szintén olasmi, ami a magzatot súlyosan károsíthatja, de állítólag a nők 60%-a átesett már ezen is.

Kép
Kép
ginnie
 
 


ginnie,
azt nekem is csinálták tavaly és nekem anno negatív volt.
Most nagyon filózok, hogy megcsináltassam e újra.
Bár az a helyzet, hogy ha jól tudom, a toxoplazmával ellentétben a CMV-re nincs gyógyszer ami védené a babát...
És nem is igazán tudom, hogy lehetne elkerülni a dolgot... :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


fél1es ébredés éjjel
este 10-hajnalfél1ig aludtam, aztán legközelebb hajnal5 körül aludtam el megint reggel 9ig

Kép
yilonne
 
 


Honeymoon, nekem is az a problémám ezzel, hogy nem tudom, hogy lehet elkerülni. Ha megyek az orvosomhoz ezzel a lelettel (majd 2-3 hét múlva) akkor rákérdezek.

Kép
Kép
ginnie
 
 


Ne hülyéskedjetek, akkor ez a kép csalóka! ÉN NEM VAGYOK VÉKONY! 65 kiló vagyok! tavaly ilyenkor 56 voltam! Na mindegy.
Képzeljétek, végre kész a gázcső! Lehet fürdeni és már le is festették ma a csövet, többet nem kell itthon dekkolni emiatt!
És most, ha apjuk hazajön, én húzok vásárolni, felsőket akarok venni, amik már-még jók lesznek egy darabig még, mind rövid ujjút veszek, amennyire rámjönnek ezek a hőhullámok. Nektek is van?!?! Őrület! 25 fokban, olyan melegem tud lenni, hogy itthon letépek magamról mindent és rohanok a kádba!!! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


yilonne
 
 


Vivi: bakker milyen jól nézel ki!!! Nekem sokkal nagyobb pocakom van... És hol vagyok még a 4. gyerektől.. :)

Biribon: te is nagyon jól nézel ki, csini kis pocid van!!!

Cytomegalovírusra nekem ma vettek vért. A kórházban valami projekt megy, ahol szűrnek rá ingyen, és a tájékoztatóban az van, hogy kifejlesztettek valami oltást, amit ha időben észreveszik a kismama fertőzését, akkor az oltást beadva a babát megvédi a fejlődési rendelleneségektől. Bár szerintem ezt most tesztelik majd igazán. Elvileg aki nem esett még át ezen a fertőzésen, attól havonta vesznek vért ebben a projektben. De azt írták, hogy a nők 60-65% már átesett ratja.

Szabccsi: és kisfiút is szeretnél? drukkolhatok a fiúért? :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok az újabb gratulációkat! :) Megpróbálok majd feltenni valahogy képet, bár scannerünk sajna nincs, de majd megpróbálom máshol, vagy max telcsiről felteszem.

Az Istenhegyi klinikán ezek szerint nem csak a down-rendellenességet szűrik, hanem a másik kettőt is, amit írtam. Nem tudom, hogy ez máshol hogy van. Meg szerintem a labor is alaposabb, mint máshol. Én ezt a helyet csak ajánlani tudom. Pláne azért, mert 1,5-2 óra, míg ott vagy és foglalkoznak veled, utána meg egyből megvan az eredmény, és nem kell egy hétig izgulni rajta. Igaz 28 rugó, talán ez a legdrágább, de hát valamit valamiért... Szerintem megéri.

Remélem mostmár mindenki jól van, és elmúltak a róka komák! :D

A pocakos képek nagyon aranyosak. Mostmár asszem nekünk is csinálni kéne, hogy hónapról hónapra lehessen követni a gyarapodást...
Már nekem is látszik elég rendesen. Már kb. 3 kilót híztam. Szerintetek az normális?

A Jónás naptárról nem tud senki semmit?

Ginnie! Te is kedden voltál a Sotén UH-on? Mert én is. Még az is lehet, hogy találkoztunk? Mi kb. 11-re mentünk, és negyed 1 körül jöttünk el. Demendi Csaba vizsgált az 1. emeleten.

Na további szép estét mindenkinek! :wink:

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Dizzy, én csak jövő héten kedden megyek. :) 13:00-ra. :) Ilyen sokat kell ott is várni? Mondjuk a kb. egy órát kibírom. Viszont akkor lehet, hogy nem a te dokid fog engem vizsgálni. Vagy minden kedden ő vizsgál?

Kép
Kép
ginnie
 
 


biribon :)
tök jó a 3 képes sorozat. :mrgreen:

dizzy :)
Jónás naptárról hallottam, de nem tudom, honnan tudnád letölteni. Kinais nekem nem jött be, Csongoromat kislánynak irta :)

kajákról: alapvetően én főzök, de most, hogy egész nap émelygek, nagyon rosszul esik. Igy most rendelek a gastroyaltól. Sztem lehet változatosan rendelni, heti 1x halat eszek, 2-3x főzeléket, és igyekszek változatosan rendelni feltétet is: csirkét, marhát, sertést. Én nem vagyok se vega se húsimádó, megvagyok husi nélkül is, inkább a gyümölcs a lételemem, most viszont az jön vissza elsőként. :( Vidékre sajna kevés futár hoz kaját, van helyi kifőzde, de ők nagyon egysíkúan főznek.)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


megpróbálom beilleszteni aláírásba a vonalzót
megjelent?

éééés ma vagyunk 100 naposak!!!
yilonne
 
 


dizzy: el is felejtettem a Jónást. Itt van egy http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi?&lang=&gm=a2
Itt a lenyílóban a legalsót kell választani: Lunar phaeses fertility calendar. Meg majd kéri a születési időt, helyet.
Régebben volt egy másik oldal is, ami még a baba egészségére vonatkozóan is mondott kockázatot, de már sajna nem ingyenes.

Kép

Kép
monccs
 
 


Kép

No, akkor az én pocakomról is egy kép :D

Nem jelent meg, csak a szöveget látni Yilonne! Próbáld még :)[/img]

Kép

Kép
ktouch
 
 


ginnie,
Ezt találtam az Istenhegyi honlapján:

A cytomegáliavírus okozza a legtöbb méhen belüli vírusfertőzést. A betegségen átesett személyek a fertőzést többször elkaphatják, vagyis nem marad utána védettség. Nagyobb viszont az esély a magzat fertőződésére (kb. 40%), ha az anyát először betegíti meg a vírus. A CMV vírus szűrésénél az IgM és IgG ellenagyagok szintjét vizsgáljuk. Az IgM aktív fertőzésre, az IgG egy korábban lezajlott fertőzésre utal.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


nem, tudom miért, aláírásként nem működik a linkem:(
mindegy, már megszoktam h mindig bemásolom

elromlott a fényképező a telefonomon.... pedig kéne csinálni pocakfotót...

az enyém is kb olyan mint a tied ktouch
én jóllakott óvodásnak becézem
reggel pisilés után egészen eltűnik, aztán estére dudorodik
igazán hanyatt fekve érdekes h határozottan kitapintható, viszont alig látható

első gyerekes anyukák
én nem is tudom h most nem hiszem el ezt az egészet v inkább ez a legtermészetesebb dolog a világon...
de 6 hónap múlva lesz egy kis emberke, akiről nekem kell gondoskodni, aki innentől kezdve mindig az életem része lesz, félig ráadásul az én testemből van, és olyan lesz amilyen példát lát....meg majd megy iskolába és én nem tudom a törit, meg majd szerelmes is lesz, meg majd neki is lesz gyereke......
5 éves öcsém azt mondta, akkor leszel felnőtt, ha lesz gyereked
akkor én most felnövök? :roll:
annyira jó érzés ez az egész
olyan kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz. külsőleg is meg belsőleg.
nekem fiam!
ááááááááááááááááááááááááááááá

Kép
yilonne
 
 


Monccs!
Én világ életembe fiú párti voltam, mindig azt mondtam, hogy nekem 2 fiam lesz.
Aztán mikor kiderült, hogy terhes vagyok, és az utcán láttam fodros ruhában picuri lányokat, akkor teljesen lány párti lettem! :)
Amúgy apuka is az! :) Régen mindig azt mondta, hogy kislányt szeretne, most meg már azt, hogy mindegy!
Szóval igazából teljesen mindegy, egy fontos van egészséges legyen! :)
Kicsit megfáztam, csak néha köhögök és folyik az orrom, nincs valami trükkötök, mert gyógyszert nem veszek be!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Yilonne, reggel nekem sem ekkora, de estére...gondolom a puffadás is, meg ugye a megnagyobbodott méh is felnyomja a beleket :)

Én már alig várom, hogy kezemben fogjam , így első gyerekes anyukaként....és szerintem meg kell maradjon a lényed kicsi része gyereknek, hogy igazán követni tudjad a gyereked világát, nem csak tisztán felnőtt szempontból kell rájuk tekinteni...pl mikor leereszkedsz hozzá, és részt veszel a játékukban....
Amúgy szarul indult a napom, már a tegnap estémet elrontotta a párom. Annyira megbántott, és még ő van utána megsértődve, egyszerűen nem értem...... :roll:

Kép

Kép
ktouch
 
 


Ktouch! Ilyenek a pasik...............:)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!
Mikor első babánkat vártuk, mindketten mindenkinek azt mondtuk, mindegy milyen nemű, csak egészséges legyen. Aztán egyszer ültünk a kocsiban, nagy csend és úgy kibuggyant belőle: "Te, figyi, én mindenkinek azt mondom, hogy mindegy, milyen nemű, de én kislányt szeretnék." Erre apája: " jól van, én is mindenkinek ezt mondom, de én meg kisfiút" És ezen olyan jót nevettünk. Én el sem tudtam képzelni, hogy fiam legyen, mert nálunk a családban csak lányok vannak 7-en vagyunk unokatestvérek, mindenki lány. Aztán jött 2 dédunoka (mármint az unokatestvérem gyerekei), ők is lányok. És mikor én terhes lettem, senki nem hitte el, hogy fiam lehet. De komolyan, mikor a 18 hetes UH után felhivtuk a szüleimet, apum csak annyit mondott: "Láttam én már karón varjút!" Egyébként mikor azon az UH-n megláttam, hogy kisfiam lesz, annyira átlényegültem, és annyira meghatódtam, hogy onnantól nem is gondoltam arra, hogy korábban kislányt szerettem volna :)

Na, szófosásom van, úgy látom.
Megyek inkább kiteregetek, aztán pakolok, délután megyünk a nagyikhoz hétvégézni.

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


szabccsi
megfázásra 1 evőkanál mézbe beleaprítani fokhagymát, lehetőleg meg is rágni, de ha az túl vad, csak nyeld le
ezen kívül piacokon néha lehet kapni propolist (nem kell márkásat venni, én múltkor házit vettem 250ft-ért), abból kell szintén mézzel keverve sokat-sokat bevenni
persze sok folyadék meg pihi

ktouch
gyorsan béküljetek ki
nem jó haraggal lefeküdni
én is alig várom, h először a kezemben tarthassam, úgy ahogy van nyúzottan, dzsuvisan
ez a felnövés pont azért sarkalatos, mert szerintem sosem növünk fel, legalábbis nem kéne, mert aki teljesen felnő az elveszíti a játékot, a felfedezést...stb
alig várom, hogy nap mint nap lássam, ahogy ez a kis emberke felfedezi a világunkat (kíváncsi leszek a véleményére is)

minyu
mi is lányos család vagyunk
anyukám, meg a húga (az ő anyukájuk egyedüli lány), hugának 3 lánya, legnagyobbiknak is lánya született (na az nekem durva volt mert én idősebb vagyok nála, és nekem "kellett volna" előbb babázni, ő meg 20 volt és .....nem voltam ki ezen, csak furi volt, hogy ő az én kis unokatesóm, aki fiatalabb és én is még kis csitri voltam és akkor neki meg becsúszott egy baba)
na és akkor vagyok én meg anyukám
szóval ebbe a családba csak házasság útján került be eddig fiú
(apukám két fia új házasságból van, szóval nem számít)
és akkor jövök én háháhá .... láttam az UHn, amit láttam

Kép
yilonne
 
 


Régen voltam,bocsi,de ami most történt velem,az borzasztó.Annyira ideges vagyok,képzeljétek 2 hete kb kezdődött a csípőmön keresztbe vmi kiütés,először pici apró,piros,aztán nagyobb foltok,most már halványodik,és szárad le,de nem viszket.Ja és pici van még a hónom alatt is,és a kezemen,bár az nem teljesen ugyanolyan.Elmentem ma bőrgyógyászhoz,és most vettek vért,hogy kizárják az esetleges magzatkárosító vírusfertőzést.Ennek kb 1 hónap az eredménye.Addig megőrülök.Szerencsére holnap megyek uh-ra,hátha megnyugtat a dokim,abban bízom.Most meg olvastam mindenfélét,még rosszabb,nem tudom hogy bírom ki holnapig,nagyon remélem,rendben lesz minden

Kép
pandi34
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: