Új privát üzeneted érkezett!

Akkor ezek szerint már biztos a szerda? Mert úgy tervezek, hogy lehetőleg ne jöjjön közbe semmi.

Niki, örülök, hogy Riki jobban van!!!

Annus, köszi a linket, pár oldalt végigbogarásztam, de egyelőre nem találtam.

Mozza, Te hol vetted a foltos plédet?
Vendég
 


Hát majd Panndi megmondja biztos e. :lol:

Én most :arrow: aludni, mert leragad a szemem.

Jó éjt!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na ideértem :)

Niki, örülök, hogy lement Riki hőemelkedése, jó éjszakát Nektek :)

Szerda: holnap megmondom tutira, de eddig jónak tűnik :wink: Sajnos a hagyományos vonat jár felénk, az alacsonypadlós nem áll meg :? Az tényleg Vácra megy, és Dunakeszi-Gyártelepen talán meg is áll, de az azért gyalog messze lenne tőlünk :roll:

Reny: ügyes lányod van, nagyon! :)

szofi, pedig Rátok is kíváncsiak vagyunk ám :)

Petrus: pont ma olvastam a blogodat, tök jó lenne, ha tudnátok jönni! De Nettihez csatlakozva, ha Pesten valahogy feltuszkolodo magatokat a vonatra, itt már leszedünk. Ja, most esik le, hogy fizikailag, méretileg nem fér fel az ikerkocsi? :roll:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Ma megkaptuk a 2 szurit,jól viseli,csak kicsit aluszékonyabb.
5490gr és 61.5 cm
A blogomba tettem képeket. http://gretahanna.blogspot.com/
Bocsi,de most nincs erőm kicsinyíteni,meg a gépünk is vacakol.
Nem sok kép a keresztelőről,mert nem is nagyon van.Inkább videó,de az is uncsimék,meg amiket ők fotóztak,de még nincs nálam.Így amit mi csináltunk maradt,de az 1.
Viszont ma Grétiti beöltöztettem a ruciba és pózolt.Meseszép benne
Szóval sokat tettem fel végül.
Benéztem a közös blogba,nagyon jók a talis képek!
Holnap már próbálok visszaolvasni is. :oops:

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, nagyon édes ez a ruha Grétin! Tiszta kis szexidixi vállpántja van! :-)
Kik a keresztszülők?

jó éjt, mára elfáradtam.
Vendég
 


Nagyon jók a talis képek! Nagyon jó lehetett , hogy ilyen sokan voltatok, kár hogy kimaradtunk belőle.

Tüncinek jobbulást!

Dóri! Remélem, Ti is gyógyultok!

Áron nehezen gyógyulgat, láza nincs, de nem kap levegőt és egyre csúnyábban köhög. Alíz nem kapta el szerencsére.

Reny!
Nagyon ügyes Amina! nem is kellett beszoktatás? Alíz szeptember közepétől lesz ovis, de én már nagyon félek tőle. Egyre kevésbé van kedve a dologhoz, úgy látom. Ráadásul még nem tudom, hogy fogom megoldani a beszoktatást, mert Áront nem vihetem magammal, de két etetés között meg kevés az idő. Tünci kapcsán attól is tartok, hogy majd folyamatosan hozza haza nekünk a különböző vírusokat.

Kép

Kép
hean
 
 


De szépek a Frankó-lányok! :) Gréti ruhája mint egy kis menyasszonyé. :) Hanna is szépen növekszik! Remélem, a szuriktól nem lesz semmi!

Örülök, Szofi, hogy jó volt a babauszi, szokjátok! :) Annyira szép e kisfiatok! Miért nem szeretnéd semmiképp filmeztetni?

Petrus, ha én eljutnék szerdán (nagyon szeretnék, lányok, tényleg), akkor szivesen segítenénk eljutni nektek Panndiékhoz! Én ugyanis tutira kocsival megyek, ha megyek... :wink: Majd, ha tudod, jó-e, Panndi, szólj, jó?

Itt alszom el, szóval most megyek, lefekszem. Még 1 fejés van hátra... Meg sok minden egyéb, de azokat már nem gyömöszölöm bele a napba...

Danó holnap megy a kórházba a koraszülött osztály kontrolljára. Nem tudom, mennyi idős koráig kell járnia, kissé nehéz megoldani ezeket a kiruccanásokat...

Vanni, jó, hogy jöttél, olvass, mesélj! :)

Jó éjt tényleg mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Áronnnak jobbulást!!
Amina ügyi nagyon!Igazi nagylány!
Böbi:Grétinek Tesóm és az udvarlója!Hannának meg sógornőm!
amúgy nagyon szép és megható volt az egész,a buli meg jó volt nagyon!Amilyen előzményekkel indult......bár Apa a végén besértődött és elment,de nem miattunk.Meg ugye volt is már benne ital.De ez is már akkor volt mikor anyuval mosogattunk.Az utolsó vendég az olyan este 8 körül ment el.
A Grétike ruháját én is csak akkor láttam de én olyan szerelmes lettem belé :oops: A kerimamija választotta!
sZÉP ÁLMOKAT MINDENKINEK!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frankoneanita 2009.09.02 22:45-kor.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hean, köszi! Nektek is jobbulást! Alíznak meg hátha fog tetszeni az ovi! A lányok szeretik a társaságot! :) Én legalábbis. :lol: Bár a fiaim is, pedig ők fiúk... :)

És Reny, tényleg ügyes Amina!

Én is szívesen ismerkednék meg veletek, Reny, Böbi, meg mindenki más, akivel még nem találkoztunk! :) Bár, akikkel találkoztunk, velük is szívesen töltenénk több időt... :)

Na, befejeztem! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri köszi!
Danónak puszi holnapra!!!!
Olyan jó nektek hogy taliztok!Na de egyszer én is elmegyek!!!!!!!!
Jóéjt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Keresztelős képek nagyon jók!

Na elpakolom az edényeket, aztán ébred Fruzsi, délelőtt meg fodrászhoz viszem Zsófit :roll:
Vendég
 


Kép
jajj csajok nem tudom mivan, 2 napja 5kor kelünk...kivagyok...nem tudom mi lehet az oka, nemhoszem hogyaz hogy a 9órási fürcsit, fél 9re tettük...eddig ha 9kor letettem aludt 4ig, majd 7-fél8ig, mostmeg fél9kor leteszem, kel 2kor aztán 5kor ... Kép

nem hiszem hogy ze lenne...

megyünk dokinénihez, egész iccaka tüsszögöt, köhögött Lili...az apja meg mint egy mozdony úgy horkolt...frenetikus iccaka... Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!
Mi jól aludtunk,a két szuritól nem lett semmi baj.Kopp..kopp...
Panndi mi lesz csinálva Zsófi hajával????Az edényeket nekem is el kell kapnom meg még ezer más dolgot is.
Niki remélem semmi komoly Lilivel.Sajnálom a rossz éjszakát!
Tüncinek jobbulást!
Köszönjük a kép dicsiket.Hanna rucija csak az egyik képen látszik.De uncsimtól ha elkerülnek a képek,akkor mutatok többet.Már alig várom!
:arrow: iszom egy kv-t mert bealszom...

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hű, először is jó reggelt, aztán megyek kitakarítom a sz@rból Marcit. Csak Böbinek akartam ezt küldeni. Sztem Mozzáéknak ilyen plédjük van.
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/60124045

Ikeás. Már én is szemezek vele egy ideje...

Na, majd jövök.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!

Reny,
Amina akkor nagyon ügyi! A hisztiről meg majd le fog szokni, tojd le, h mások mit gondolnak. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda!!

Tinu,
hogy van Tüci?

Panndi,
jó fodrászolást Zsófinak :) Majd rakj képet az új séróról :)

Annus,
talit én nem tudom bevállalni, CSepelről míg a nyugatiba kijutpk, már az is legalább hnegyed óra...

Szofi,
akkor jó volt az uszi :) A babaszauna milyen? Nincs annyira meleg, vagy hogy kell elképzelni?
Képeket küldessz majd nekem, ha elehtek ennyire pofátlan :D :D

Niki,
Bogi kb. 2 hete csinálja ezt, eddig tök szépen átaludta az éjszakákat, aztán most kel hajnalban is. Vagyis forgolódik, meg dobálja magát, és igazából nem is az éhség a baja...nem egyszer 2 órán keresztül dobálta magát. Remélem, semmi baj nincsen...

Anita,
nagyon szép volt a keresztelő, én már megnéztem a képeket! Szépek voltatok!

emese1979
 
 


Sziasztok!

Grétikének csini a ruhája. Olyan mint egy kis tündér! :D
Én szeretnék már keresztelőt,de nem tom mikor lesz. Férjem azt mondta,ne legyen. De én szeretnék.
Nem akarja,hogy húgom legyen a keresztanyja,mert szerinte nem érdekli a Hanna. Nem jön el hozzánk sokszor.

Meg ő reformátusban akarja keresztelni,anyámék meg katolikusban. Szerintem olyan mindegy.
Lesznek itt még viták.

Nagy dolog történt nálunk:
Hanna tegnap átfordult hasról hátra!!!!!! :P Igaz csak egyszer. Másodjára már nem ment. De én úgy meglepődtem.
Letettem hasra és hirtelen hopp,már hanyatt is volt. Valahogy a fejével lendített magán.

Sajna csak én láttam,apa dolgozott. :(
De majd legközelebb.

Mi is jövőhéten megyünk oltásra,kettőt kap. De nem aggódom. :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Marcika is nagyon szép és sok menő rucit kapott. :) !

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Marcika is nagyon szép és sok menő rucit kapott. :) !

Voltam fodrásznál. Szerintem tök jó lett a színe. Már jó rég volt ilyen vörös.
Nagyon örülök neki. Meg most rövidebb is lett,mint múltkor.
Csak sajna szombatig nem marad ilyen formájú. :(

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Zsuzsi,nálunk is sok vita volt,de megérte!
Kérünk képet a hajadról!!!

Marci tényleg nagyon szép kis Pasi!A rucik meg igazán arik.

Megyek folytatom a takarítást,csak közben kelt Hanna is.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Gyöngyi, köszönöm! Igen, valami hasonló volt és az Ikeában elég megfizethetőnek tűnik, láttam már 8000-ért a vaterán, de annyit nem szeretnék adni érte.

Zsuzsi, nálunk is ugyanez volt, a férjem húga nem is lett az első gyerek keresztanyja, mert nem foglalkozott vele, aztán Iringóra összeszedte magát, így ő lett.
A hajadat nem tudod lefotózni?

Hean, Áronnak jobbulást!

Esztó, reggel 6-ig alvás volt! :lol:

Dóri, a barátnőm kisfia a 34. héten született, fél éves korig jártak kontrollra. A másik baráti pár kislánya viszont 28 hétre született, vele 2 évig kellett járni. Biztos ez is babafüggő.
Vendég
 


Húúú, halleluja, mi jól aludtunk, majdnem kilenc óra volt, mikor Csani felkelt. Szerintem totál lefáradt a babaúszástól.

A Frankó lányok gyönyörűek, de ezt eddig is tudtuk! :D

Áronkának jobbulást, és Andi, szerintem is be fog szokni Alíz hamar az oviba!

Amina de ügyes!!!

Dóri, ami a filmezést illeti, elküldöm a választ priviben.

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Elaludt a szentem. Úgy szeretem nézni ahogy küzd a végsőkig az álmosság ellen, de aztán lassan-lassan elnehezedik a szempillája, ujj bedug és elszenderedik. Mostanában a reggeli ébredéskor nem kiabál rögtön, hogy vegyem ki, hanem olyandeolyan stand up comedy-t nyom le a fejvédőnek, hogy behalás. :lol: Hangtalanul rötyögünk az ágyban, nehogy észrevegye, hogy felkeltünk :D

Anita, gyönyörűségesek voltak a lányok a keresztelőn. Nagyon jó rucit választott a keresztanyuka, gondolom Gréti mennyire élvezte :)

Reny, szerintem bölcsen teszed, hogy készülsz a nehezebb ovis napokra is. Általában úgy van (nem túl nagy, de azért kicsi tapasztalatom szerint), hogy amint rájönnek, hogy ez nap mint nap megismétlődik és akkor is menni kell, amikor ő inkább otthon maradna, na akkor jön a hiszti. De kezdetnek ez nem rossz, sőt... Amina nagyon ügyes, meg ügyes volt a "beszoktatás" is :-)

Kutyafüle, örülök, hogy Riki jobban lett.

Niki, sajnálom a rossz éjszakát, de úgy nézem azért ezt is tudod humorral tompítani :-)

Susycat, neked akartam még írni, hogy Marcinak is felcsípték a nyelvét a kórházban. A metszésnél volt egy kis sírás, de tíz perc múlva már vígan szopott. Remélem ez így zajlik 3 hónaposan is. Drukkolok. Nagy-nagy gratula az ünnepélyes átforduláshoz Hannának :-)

Szofi, képek születtek? :-) Mindketten bent voltatok a vízben a férjeddel, vagy csak te? Tök jó dolog lehet. Kell majd buktatni víz alá Csanit, vagy ez nem az az "iskola"?

Na megyek, a mai napi szentencia a vasalás. És ímé újra eljő a vasalás ideje... :?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!

Én kicsit kész vagyok ma.....éjjel elöntött a ....., megjött... :shock: pedig fogit szedek....ebben a hónapban már 2.szor.....és ez most brutkó.... :shock: :? EZ NORMÁLIS????????
Csajok, aki közületek szed fogit, nektek is ez van?????

Na, ma nagy munkában leszünk. Nagyinak szülinapja van, agyaltam az ajin, végül ezt találtam:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... by&empty=1

Ilyet fogunk csinálni Lilivel, közben meg lefotózom, hogy hogy készült a mű és az ajihoz teszem.
Szerintem örülni fog neki a nagyi. Én tutira örlnék... :roll:

Kutyafüle!
Örülök, hogy Riki nem lázasodott be jobban! Milyen olt az éjszaka?

Böbi!
Igen, IKEÁS a pléd....elvileg nem is játszószőnyeg, de nekem úgy megtetszett...jó vastag, jól mosható és az ára is absz. okés. :D

Szofi!
Babauszi nagy királyság lehetett!!!!!!!!!!!!!!
Milyen az a babaszauna.
Ki úszott Csanival? Te? Apa?
Nincs fotó? Tökre érdekelne, hogy milyen volt! :roll:

Trixi!
Gratula a forgatáshoz! Petya ügyi! Jól bírta?
Lili nem lenne jó statiszta....nem bírnám rávenni, hogy tetesse az alvást! Nem volt zűrös a forgatás?
Férjem egyik nagybátyája rendező, a másik meg producer....szóval ismerős világ....jó nyüzsis, mi tutira nem bírnánk 2 órát! :shock: :lol:

Na, lépek, sírás van, pedig még alukálni kellene....ma a reggeli (n7es) szopi után nem nagyon megy ez a visszaalvás.... :?
Pedig még szalad a lakás, meg akartam csinálni, amíg alukál... :?

Kép
mozza
 
 


Ja, Reny!
Anyumat megkérdeztem a hiszti-dackorszakról. Nálunk is most van beszoktatás.
Egy csomó praktikus dolgot mondott a pozitív megerősítésről, ami a hiszti ellen bejön....ha lesz ma 1 nyugis órám leírom, hátha Aminánál is bejön!!!!!

Kép
mozza
 
 


Na, Lili bealudt...van egy kis időm.... :roll:
Szóval anyum a kövit javasolja:
Minden vásárlás előtt meg kell beszélni a gyerekkel, hogy jól kell viselkednie, ha jó kislány lesz, választhat ő is magának 1, csakis 1 valamit(túrórudi, vagy puding,fagyi,v. valami apróság és azt akár útközben is megeheti már.....
Ha hisztizni kezd a boltban, akkor jön a figyelmeztetés...emlékszel, mit beszéltünk.....ezt 2-3szor lehet ismételni, ha még akkor is hiszti van, akkor nem kap semmit és irány haza!
Ha ez pár alkalom után bejön, akkor el lehet, hagyni a 'tárgyi jutalmazást', és ki lehet váltani 'élménnyel', pl. ha jól viselkedsz, akkor megyünk a jástzóra, vagy elmegyübk egy nagyobb játszóra, ahol több játék van, vagy felülhet egy mozgó valamire stb.....
Ha ez működik, akkor lassan el lehet hagyni a 'jutalmazást' és pozitív megerősítést lehet alaklmazni....jól megdícséred, ha ügyi volt és elmondod, hogy milyen okos ovis nagylány, és büszke vagy rá!
(lehet neki is adni egy kis kosarat, amivel ő is tud segíteni hazavinni a kajákat...érezze úgy hogy hasznos okos nagylány!)
Néha-néha azért 1-1 jutalom(rudi, vagy játszóterezés) belefér, de nem szabad, hogy ehhez kösse a folymatot: ergó kap valamit, ha jó....mert ez hosszútávon pont az ellenkező hatást éri el!

A lényeg, meg kell tanítani viselkedni és ehhez az ovónőket is bele lehet vonni....pl. ha mész érte megkérdezed Amina előtt, úgy hogy ő is hallja, hogy hogy viselkedett (előtte persze megbeszélni velük, hogy segítsenek ebben), ha jó kislány volt, akkor látványosan megdícsérni és megszeretgetni, úgy hogy a pajtik is lássák, ettől Amina büszke lesz önmagára, mert látja, hogy értékelik!!!!!

Anyum szerint az alső szakasz a legnehezebb, ha nagyon hisztis a gyerek, de ilyenkor a nyugalom és a higgadtság a legfontosabb....pár hét alatt 'be lehet törni'.

Bakker, most jut eszembe, hogy nekem is volt egy fonott kiskosaram :wink: .....anyum rajtam is alkamazott 1-2 trükköt :roll: .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.09.03 09:01-kor.

Kép
mozza
 
 


Mozza, én Cerazette-t szedek és eddig (kop-kop-kop) még csak pecsételgetés sem volt... Mondjuk mostanában visszatértünk a hajnali szopikhoz is, lehet, hogy emiatt a "védettség" is erősebb. Nem t'om. A nagyiajándék szerintem nagyon szívhez szóló, jó ötlet :-) Jobb, mint egy hatszázadik asztalterítő :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hean! Áront miért nem viheted magaddal a beszoktatásra?

Mozza! Nagyon köszi. :)

Szofi ha jól emlékszem te raktad be a hűtőrágókát a mikrós sterilizálóba. Találtam olyat amit betehetsz nyugodtan, bár igaz, hogy nem hűtős, de szerintem nagyon jó. Kis masszírozó gumisörték vannak rajta, és olcsó is, 416 ft-ért vettem az Intersparban. :lol: Ez az: http://www.mambaby.com/index.php?StoryI ... ductID=159

Kép
Kép
g_reny
 
 


Váááá, te is lányom Szofi? Akkor kezet foghatunk. Én tegnap olvasztottam szét egy ilyen hűtős rágóka izét a sterilizálóban. Még jó, hogy desztillált vizes volt...

Reny, köszi a tippet, én is keresek ilyet (egész olcsón jutottál hozzá :shock: )

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mozza elolvastam Anyud tanácsait, én ezeket már próbáltam alkalmazni, nem igazán jött be. Valahogy nem érdekli, hogy akkor hazamegyünk. Volt pl. olyan (ez nem a vásárlással kapcsolatos), hogy elmondtam már neki vagy százszor, hogy gyurmázás után el kell pakolni, mert kiszárad a gyurma. Persze sosem pakolta el. Azt mondtam neki, hogy legközelebb ha nem szedi össze kidobom a kukába. El is jött a köv. alkalom, nem rakta el, én meg fogtam és a szeme láttára kidobtam a kukába. Ő nyugtázta, és örült, hogy nem kell elpakolni. Ezután történt az, hogy a játékait sem akarta elpakolni és közölte velem: Anya nem pakolok el, gyere dobd ki őket a kukába! :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tegnap megkérdeztem az ovónéniket, hogy hogy viselkedett, azt mondták, hogy nagyon aranyos kislány, csak nem tud megülni a fenekén. Ebédnél bevesz egy falatot a szájába,felkel, rohangál, megy játszani. Mondtam, hogy ez ismerős. :D

Mozza! Ez a gipszes cucc, nagyon jó, nekünk is van, Aminának vettük mikor pár hónapos volt, azóta sem vagyunk képesek megcsinálni. Lusta népség. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi!
Én is pont ez gondoltam! :D
Mi a túrót vegyünk neki....mindig olyan nagy gond az ajándékozás....és mindig a szokásost kapja mindenki: stóla-nyakkendő-öv.... :?
Most azt agyaltam ki, hogy nagyszülők Lilis ajit fognak kapni az alkalmakra, mindig csinálunk majd valamit. :D
Már látom lelki szemeimmel a 'királylány a réten rajzokat'.... :lol: :lol: :lol:

Reny!
Remélem bejönnek Aminánál a tippek....anyum 30 éve foglalkozik 2-7 éves gyerkőcökkel, látott/hallott már pár csuda dolgot..... :roll:
(ja, és figyelj rá nagyon: a gyerek MINDENT elmond az oviban a felnőtteknek, MINDENT!!!pl. a legutóbbi: anyu kiabált apuval, mert apu azt mondta anyunak, hogy kövér és menjen el tornázni....vagy tesónak el kell költöznie, mert a srácokkal piál és nem dolgozik, meg nem tanul....na ez a kissrác tanítja a pajtikal az oviban a b....és k....a......kifejezésekre....amit a másik eltanul és otthon előadja a ba....meg dumát egy vasárnapi ebédnél...szülő meg sikítófrásszt kap és az oviban kiakad....)
Ó....jó is ez az ovis korszak....majd csak pislogsz miket szed föl Amina.... :roll: :?

Kép
mozza
 
 


A kulcs ebben: következetesség: Ok,ha nem pakolja el, akkor elajándékozzátok egy olyan gyereknek, aki jókislány és értékeli....Amina te pedig nem kapsz másikat!!!
Kökemény 1-2 hét, DE! meg lehet csinálni, ne add fel és ne engedj belőle, meg kell tanulnia, hogy TE vagy a főnök!Ha ez megvan, akkor onnantól kezdve, már csak finomítani kell rajta.
Ne várj gyors eredményeket! Ez egy folyamat....tarts ki....pár hét alatt ilyen kicsi korban még 'be lehet törni őket'...később már sokkal nehezebb!!!!!

Kép
mozza
 
 


Mozza! Azt el tudom képzelni. Majd nézek nagyokat a dumáin. Tegnap sétáltunk, mondom neki, mindjárt elalszom. Erre ő: az kizárt dolog, hogy te az utcán elaludjál!
Gondolhatod, kétrét görnyedtem a nevetéstől. :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza! Igyekszem. Mondjuk tény, hogy marha nehéz következetesnek lenni, de tudom, hogy megéri. Ha betörtem ujjongva beszámolok róla! Köszi még egyszer, Anyukádnak is!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na itt!!!
Reggel megvolt az oltás!2-t kapott!De már az oltás előtt sírt picit,fel kellett vennem h halljak is vmit :lol: Megijedt a doktornénitől...elég hangos a dokinő meg a védőnő is...persze h megijed egyem is meg.szuri után viszont hamar megnyugodott megint,mikor öltöztettem akkor már vigyorgott! :wink:

Kérdezték h szopizike,mondtam h igen,szerencsére jobb a tejhelyzet,meg pótlom a lefejtből ha kell.Szóval nem kell még elkezdenem semmit!Remélem még 3 hetet kibír atej,akkor már 5 hósak leszünk!Jaj de jó lenne!!!

És megnézettem a fogát!Egyszerre jön az alsó kettő....azt mondta h lassan át fog törni.Juppiiii!!!!!!Szóval remélem h 1-2 nap is kinn lesz mindkettő!!!!!


Böbi!
http://www.meska.hu/ProductView/index/11102
http://www.meska.hu/ProductView/index/11104
http://www.meska.hu/ProductView/index/18397
http://www.meska.hu/ProductView/index/20898

Nekem a 3.jön be,árban is leginkább :lol: Nekem is van olyan IKEÁs,de ugye ez gépi gyártású...a kézzel készítettek azért sokkal másabbak,meg egyediek is!Szerintem.Mondjuk könnyen beszélek,mert saját gyártóm van!

Szofi!
Örülök h jól ment az uszi!Remélem h nagyon megszereti majd!!!

Kutyafüle!
Örülök h Riki jól van!

Niki!
Lilinek remélem nincs nagy baja!!!


Hean!
Gyógypuszikat küldök nektek is!!!!!

Mozza!
Hát nem tom...én 2 havi bogyót szedtem be,a 3at már nem....Azóta nem védekezünk sehogy se! :wink: De szerintem ilyenkor belefér egy kis rakoncátlankodás,majd visszaáll a ciklusod szépen.Azért ha nem múlna el nézesd meg dokival!!!

Anita!
Nagyon szépek a lányok!!!Várjuk a többi képet,főleg Hanna rucijáról!!!

Ovisoknak sok sikert a beszoktatáshoz!!!!

annus11
 
 


Óóóóó, nagyon csuda dolgok lesznek még! :lol:
És az ovi jót fog tenni, jól le fogják fáraszatni neked!
Beszoktatás után jönnak a fix napi ovis foglalkozások: torna, kézműves foglalkozások, ünnepekre bemutatókra készülődés, magyar (vers-mondóka tanulás), ének. Ebéd után mese...ezt nagyon meg szokták szeretni a gyerkőcök...majd KÖTELEZŐ alvás...ez sokat fog segíteni neked is az altatásban!

Este pl. majd lehet trükközni azzal, hogy ha jókislány volt aznap hosszú, vagy 2 mesét olvasol neki, ha rosszul viselkedett, akkor csak 1 rövidet és rögtön alvás.

Kép
mozza
 
 


Annus!
Tényleg szépek nagyon a takarók!
Én arra gondoltam, hogy 1-2 kedvenc takaróba bele fogom varrni Lili nevét. :D
A Müllerben vannak vasalható, meg varrható betűk-állatkák stb.
Nagyon cukik! :D

Kép
mozza
 
 


Na arra emlékszem h én oviban csak úgy csináltam mint aki alszik,aztán kihallgattam mit dumálnak az ovónénik!Aztán meg visszamondtam nekik :lol: :lol: Mondjuk én má akkor is házias voltam,mindig én ugrottam leszedni az asztalt meg ilyenek!Egyszer volt is ovis találkozónk,még vmikor...huuuu,vagy gimi első,vagy ált isk 8.oszt...erre már nem emlékszem! :wink: És a mai napig megismernek az ovónénik!(nem nőttem túl sokat azóta...)Legutóbb kb 2 éve futottam össze az egyikkel az SZTKban :wink:

annus11
 
 


Mozza!
Aha,jó ötlet!Én is gondolkozom h a táskába amit csinálok belevarrom a nevét...na majd meglátjuk! :wink:

annus11
 
 


Mi is ma megyünk oltásra, remélem olyan jól viseli majd, mint a múltkor. Nemsokára indulunk. Délig van orvos, még a végén elkések. Aztán meg megyek Amináért.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus! :lol:
Én sem akartam sokszor aludni alvásidőben.
Az ovónénim azzal 'trükközött', hogy ha még alszom, vagy csendben fekszem 1 órát....néztem közben a nagy és kismutatókat...akkor 'hajazhatok' vele....szép hosszú fekete egyenes haja volt Edit néninek :D ...őőőőő.....lehet, hogy ez inspirált később :lol: :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


Reny,Mozza :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Na megyek ,varom a párnahuzatokat,különben sose készül el a táska! :roll:

annus11
 
 


Halihó!Na csak gyors bekukk,még nem tudtam visszaolvasni.Megint bevásároltam a turiban.De most visszafogtam magam és nem költöttem ennyit. :lol: Picivel léptem át a megszabott keretet. Majd teszek képeket, szerintem ari cuccokat szereztem.MarkSpencer, MamasPapas,Disney,és a közös ismerős Next. És még csak most reggeliztem,és mindjárt újabb etetés. Délután jön az ingatlanügynök. Téboly lesz a mai nap is!Áááá,tömérdek a dolgom.Az éjjel jó volt.Beállítottam a telóm és keltem párszor manóhoz, de jól aludt,és nem volt meleg sem.Éjjen,éjjen!!!!
Na majd visszaolvasok idővel. Szép napot!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mirt nem tesz and jelet a gépem???? :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anita és Böbi!

Megyünk szombaton lagziba,majd ott lefotóznak és lesz kép a hajamról.

Hannával 6 hónaposan megyünk felcsípetni,nem tom,hogy reagál majd. De én biztos nem fogom le,majd apja. :?

Mozza!

Én Cerazette-t szedek,de nekem sem jött még meg eddig.
Menj el dokihoz!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Hannának gratulálok az átforduláshoz!!!Kis ügyike!!!!
Mozza,szerintem tök jó!!!Biztos tetszeni fog neki!!
Na majd olvasok tovább is. Kész a konyha, megvolt a szopi.Jöhet a felmosás....

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, köszi, nekem is a 3. jött be igazán, szerintem meg is veszem, mert nem tudom, hogy IKEA-ba mikor jutok el leghamarabb.

Ovis anyukák! Nem szakad meg a szívetek, hogy ovis lett a gyerek? Én bele sem tudok gondolni, hogy jövő novemberben Gyöngyöm ovis lesz, lezárul egy korszak. Már most könny szökik a szemembe, ha rágondolok. Vagy majd kinövöm addig?
A házban 2 barátnője is mától ment oviba, tegnap a játszón az anyukák azt mondták, hogy ők már nagyon várják, mert nyugi lesz otthon! :lol:

Anita, Gréti nem megy oviba?

Mozza, Gyöngynek csináltunk ilyet, nagyon jó nézegetni. Iringónak is megvettem, na a hétvégén gyorsan meg is csinálom, mielőtt kinövi a keretet! :lol:
Vendég
 


Reni: most olvastam csak a wiw-es üziket! :D Köszi a köszöntést amúgy! Aminához meg csak azt tudom én is mondani, hogy kitartás. Én pl. lehet, hogy "kidobnám" a játékait (elpakolnám oda, ahol nem találja meg). Aztán egyszer csak leesik neki, hogy ez gáz, ha már nem lesz mivel játszania. Amúgy meg gondolom, előszeretettel nézi, ahogy lilul a fejed a dühtől. :P Na ezt kell valahogy elkerülni, hogy ne menjen át erőpróbába a dolog. Tudom, hogy nehéz, Tüci ugyanezt csinálja.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok.
Kedden megkapzuk a 3 hós oltást, jól viselte __Bálint, sőt, a szúráskor nem is sírt, csak amikor kihúzta a tűt a doktor, jó hangosan ő is és az asszisztens is megdícsérte, na akkor rázendített :shock:

Mozza, a trükköket kipróbálom én is, Petivel lassamn az utcára sem lehet kilépni, mindenért üvölt, földhöz veri magát, ma is mi volt, áááá.....

Anita, Gréti gyönyörű:)Milyen jó lehet ám egy ilyen kicsi lánynak tündérruhába bújni, kicsit tündérnek érzi magátígy ő is, még emlékszem, amikor pillangószárnyaKAT KAPTAM A JELMEZBÁLRA, HÁT AZ MAGA VOLT A CSODA.éN IS PILLANGÓ LEHETTEM:)kapslock off:)

Jaj, úgy mennék egy kicsit ikeázni, főleg, hogy azttírják "átrendezték"

Karamalz:ma voltam a dm-ben, ott is lehet kapni már!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
zili
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: