Új privát üzeneted érkezett!

Huncinak van igaza!

skrisz72
 
 


Szasztok!

Nikó megy a hatalmas mega giga drukk!!! :wink:

Szöcsi köszi átutaltam a pénzt, és már nagyon várom a csomagot.
Köszi a zoknikat!! :wink:

Timi szupi hogy minden ok volt UH-n megnézem a képeket!

Tilli nem semmi Lencsi miket bulizik!! :lol:
Örülök, hogy minden ok!!

Mi ma elhoztuk a járgányt megyek is és tologatom piszit a nappaliba!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tilli! Szülésig táppénz, utána TGYÁS! Hallgass Huncira!

Rani! Gratula a járgányhoz. Most látom csak, hogy Valentin-napi bébi lesz nálatok! :D

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

 
 

Hunci, Skrisz, Szöcske,
köszi! :P
De aug 1-től nagyon kevés lett a táppénz, ha jól tudom :roll:

Még 1 kérdés: ha most elmegyek szülésig táppénzre, az nem befolyásolja majd a T-gyás összegét? Mondjuk kevesebb lesz, vagy mittomén :roll:

Raniko,
gyakorold csak a "vezetést" :lol:

tillidian
 
 


Én is itt :)

Till!

Szerintem NST-re nem kell beutaló, csak a kiskönyv :)
Táppénzt 60%-ra vitték le 70%-ról.
Ikreskocsihoz nem tudok hozzá szólni, egyeskocsiban én nagyon sokáig nyomoztam, mire megtaláltam a a nekem megfelelő(ke)t, én 1 kocsival nem találtam komplex megoldást, ami mindig minden célra megfelelő. Egy kocsival kompromisszumokat kell kötni. (De hozzáteszem, az egyiket úgy kaptam :roll: )

Rólunk is csak címszavakban:
Kölköm tegnap hangosan felröhögött :shock: Szóval most már ilyet is tud, annyira helyes volt :D
És ma elmentem vele egyedül (úgy értem a férjem nélkül) ebédelni, és itt is pipa, nagyon jól viselkedett.
Plusz szegénynek az anyja annyira überhülye volt...... a park kellős közepén elkezdi ugye kivakarni a folyós kakából, erre jön a nagy meglepi: Nincs pelus egyetlen árva darab sem a pelustáskában :oops: Erre koszos pelus visszacsap gyerek hátsójára, és így -a teljesen jogosan-, üvöltő gyerekkel szambáztam el a DM-be, és kapott végre szegény tiszta popsit :oops:
Viszont cserébe okosabb lettem, a Dm-es Babylove pelus az eddigi legjobb, amit próbáltunk. A Liberonál sokkalsokkal tutibb, de nekem jobban tetszik, Pampersnél is, legalábbis az én gyerekem miniseggén jobban áll :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


till, inkább kevesebb tp, mint kevesebb ideig tgyás, és tovább tartó gyed, hidd el, képben vagyok etéren :wink: és nem nem befolyásolja.
Vendég
 


Sziasztok!
Egész nap áramszünet volt,se tv,se net,se melegvíz...viszont ma végre nagyon jó napunk volt,találtam egy tök jó pozíciót cicizésre,működik egy gyerekkek,két gyerekkel,és már megkezdett szopi közben is tud a másik csatlakozni(ha valaki odahozza)és mindez a hülye szopipárna nélkül,simán párnákkal,plédekkel "fészkesítve,és nekik is bejön,ma nem volt 70 gramm alatti kajálás,és átlag 10-15 percig tartott...úgyhogy most nagyon boldog vagyok...na gyereket cserélek,és jövök még...
Vendég
 


Tilli,
jó, akkor most nem mondom el én is, amit a többiek :wink:

Lois,
hangosan? :shock: nahát! :lol:
igazi vigyor megy pár hete, de hang nélkül, hang az van hozzá másféle :D
ma becsinált kaja közben, aztán cicivel a szájában vigyorgott :roll: :D

ügyesek vagytok az egyedül kajával!

park :wink:
tényleg ilyen jó a babylove pelenka? lehet, hogy kipróbáljuk majd akkor azt is. hátha Maki mini csajseggére is passzol (bár ahhoz a gyíksegghez képest, amikor először láttam a fenekét, jó nagy kuffer)

angel37
 
 


...és azeretném megköszönni mindenkinek a hsz-eket a múltkori nyafimra! :wink:


Till,apa remélem jobban van...tgyást én is csak most igényeltem.Nst-re engem a szülésznő hívott mindig,beutaló nem kellett.Szerintem a szülészeten becsöngetsz,és aki épp van,az felrakja neked.

Mindenki figyelmébe,nyílt egy oep a XI.kerületben szept.1-től

...mázli,apa 6 perc alatt végzett,igaz még nincs reklámozva,ezért egy lélek sem volt...

Lois,nekünk nem jött be a dm-es pelus...legalábbis a newbornja nem...huggies viszont igen,nem olyan magas a derékrész,és gumis is...szuper,hogy ilyen jól elvagytok KisZével...és ilyenkor hogyan eteted?Mármint ha strandoltok,vagy csavarogtok...?

Tobi,nekem a legfontosabb a bolygósítható kerék volt,és hogy ne 20 kiló legyen...jó lenne,ha a tolókar átfordítható lenne,de nem az...egymás melletit,vagy mögöttit szeretnél?Használtat vagy újat?
Mi hoco monteiro twin demet vettünk...eddig tetszik,bár még csak a kertben használtuk...

Timi,szóval nem kukacosodott meg egyik sem? :lol: mindjárt nézem a fotókat :wink:

Krisz,van még szúrkálás?Nekem nem volt ilyen :roll: megy a szopi?

Angel,Dió nekem is nagyon tecc :D

Rani,jó kocsikázást...szépet vetettek :wink:
Vendég
 


Angel,te miért nem alszol? :roll: :lol:
Vendég
 


Nálunk is a dm-es babylove pelus a nyerő, igaz, ipari méretekben fogy. Kapunk hozzá szép dobozokat, hogy anya tudjon gyerekruhákat "dobozolni".

Tegnap Kira felállt az etetőszékben! Mától be kell csatolnom. 9. hónaptól indul a sajtkukac-mozgalom, nincs megállás, egész nap kúsznak-másznak, kapaszkodnak. Túl lehet ezt élni? Viszont 8-kor úgy aludtak, mint a bunda. Végre együtt vacsorázhattunk apával nyugisan. Rég volt ilyen. Megyek, mert ma kimenőm van, jön a bébiszitter heti 1*, ilyenkor egész délelőtt shoppingolok, csavargok, lemeózom az építkezést, csak délre kell hazajönnöm. Néha jó egyedül is, bár ha hármasban megyünk valahová, megáll a város. Még mindig nagy szám vagyunk.

A múlkor, kérdezi a boltos, ikrek? Egypetéjűek? Mondom nem, kétpetéjűek. Azt mondja, de kár, ha már ikrek, legalább egypetéjűek lennének! Gondoltam magamban, hát ez akkora hülye, hogy nem is kerestem, mégis én találtam rá!

Szép napot Mindenkinek! Főleg Nikónak!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok,

Köszönöm Mindenkinek a járgány vételéhez való tippeket, ötleteket, szempontokat (felírom). Mi még csak nézelődünk és tapasztalatokat gyűjtögetünk. Még nem tudjuk, hogy új lesz e vagy használt. Az az igazság hogy ha jön egy jó vétel nem fogjuk elszalasztani de nem akarjuk elkapkodni sem (jó ellentmondás). Őszintén szólva még nem merek semmit venni :roll:

Till,
szép méretei vannak Lencsi babának :)

Niko,
ma már babázhatsz :D drukk ezerrel!!!!!!

Timi,
gratula az UHhoz :)

KépKép
tobi
 
 


Lányok,

4D UHra hova érdemes menni?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Tobi én a Mini Manóba voltam 4D-n és nagyon rendessek voltak.
Tudsz a neten is időpontot foglalni!!
Mi vagy egy órát bent voltunk és mindent szépen megnéztek!!! :wink:

Tilli tegnap a váz összecsúkásával szenvedtem!
Valahogy nekem nem megy még csak apának! :roll: :oops:

Nyulasz gratula a szopizáshoz!!!!

Szöcsi igen elvileg bár én kis esélyt látok arra, hogy pont 14-én szülessen meg Gombócka! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szöcsi,hülye boltos :lol: sajtkukacoknak pusszancs :wink:

Rani,mi amikor megvettük a babakocsit a fickó összecsukta,kinyitotta,mutatta hogyan kell,de mi hülyék csak néztük...aztán beraktuk a kocsiba,beugrottunk a barátnőmékhez,kivesszük a kocsit,hogy megmutassuk,és nem bírtuk kinyitni :shock: aztán hazajöttünk,itthon meg egy mozdulattal sikerült :lol: gyakorold csak :wink:

Tobi,mi a 4D genesisnél voltunk,vannak szombaton is,és nincs felár az ikrekre.Két nő van felváltva,ha ide mennél,akkor Barna Csillához kérj időpontot. www.4dgenesis.hu
Vendég
 


Hali!

Till!
A táppénz nem kavar be TGYÁS-ba és a NŐGYÓGYÁSZ! adja az igazolást hozzá.

Nyuszi!
Ügyesek vagytok!

Nikó!
Hajrá, gondolok rátok!

Csajok!
Mi ez az ikres felár 4D-n????? Tőlünk egy fillérrel nem kértek többet, sőt, amikor egyszer nem a saját dokim uh-zott és jól rám hozták a frászt, ingyen megnézték még egyszer a bébiket és megnyugtattak, hogy minden rendben.

Szöcske!
Hülyék a népek. Majd ha már nem babakocsizunk, nem lesz olyan feltűnő, hogy ikrek.

Tobi!
Előre figyelmeztetlek: hülyénél hülyébb kérdésekre készülj és arra, hogy a jónép cirkuszi látványosságnak fogja gondolni a gyerekeidet. Én már sokszor elhajtom, aki belemászik a babakocsiba... :?
vovanda
 
 


Vovanda,
sajna, hogy ilyenek az emberek!!! Belemászásról szó sem lehet, mert leütöm!!!

Rani, Nyulasz,
köszi a 4Ds tippeket! :wink:

Nyulasz,
örülök, hogy megtaláltátok a megfelelő szopizós pózt :D

KépKép
tobi
 
 


Asszem, a reggeli álomkóros vérnyomásom helyre lett téve...

http://velvet.hu/poronty/2009/09/03/bun ... orszagban/
vovanda
 
 


Én nem találtam olyan 4D-s uh-t, ahol ikreknél nem lett volna több a fizetnivaló.

Szöcske: lehet, hogy leütöttem volna a boltost. A hülye!!! Bocsi!

Nyulasz: nem kukacosodott meg egyik lány sem. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda: az én vérnyomásom is helyre jött egy pillanat alatt! Undorító.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz,
hát nekem is! :lol:
képzeld tegnap f11körül letettem, és ma h8-kor kelt! akkoris csak figyelgetett, nem is sírt! :D :D
(Na képzelem mi lesz ma még, mert most is alszik.)

éjszakátok hogy sikerült? :wink:

Szöcske,
ó potya doboz is van? :shock: :lol:
Kira, de ügyes! :D mindent ilyen váratlanul csinálnak?

ez a boltos nagyonhülye :mrgreen:

kcisit más: egyébként én kapásból a gyerek korrigált korát mondom, megelőzendő a "hogyhogy csak ekkora" típusú kérdéseket :roll:

Vanda,
cikk :shock:

Tilli,
ja, a 2-es nőin a záróval együtt adták a tgyás-hoz az igazolást!
péterfy nem?


babakocsi:
egyik szempont volt a bolygókerék, most meg néha őrülök meg tőle :?

angel37
 
 


Megvan a laborleletem, a terheléses cukrom jó (éhgyomri: 4,3 120 perces 6,0.)Ezen kívül minden rossz. A süllyedésem nagyon magas, vasam szinte nincs is-most már tudom miért szédelgek folyton- a fehérvérsejtem magas, a vörös meg nagyon alacsony. Meg az összes ehhez kapcsolódó rossz.
Elszomorodtam. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
:?
mennyire nem jó? nekem is volt ilyentájt egy rakat csillagom. egycsillagosokkal nem kell foglalkozni!
fvs ha nagyon magas+ süllyedés is, arra mindenképp mondjon vmit a doki, lehet gyulladás.
vas, vvs, stb (nyilván tolódik kvantitatív vérkép is) - ezek terhesség haladtával elég gyakran nemjók :roll: :wink: szedsz rá majd (több) vasat.

cukor jó, az azért mindenképp jó.

angel37
 
 


Angel: süllyedésem 40, fvs: 13,6, ez amióta élek azóta magasabb az átlagnál kicsit. A vasam 7,0 (9.0 az alsó határ) és ezzel csak az a gondom, hogy szedem az Elevitet + Folsavat és erős székrekedésem van így is. Most erre még rá fog jönni a vastabletta és akkor majd járhatok beöntésre is akár. :cry: Védőnővel beszéltem, azt mondta jó szar a leletem, de a két baba mindent visz, ami kell nekik-nem véletlenül nagyobbak a koruknál egy csöppet. :wink:
Jövő héten megyek dokihoz, majd kapok ezt-azt biztos, addíg meg pezsgőtablettában iszom a vasat, meg eszem a májat, spenótot. Még jó, hogy szeretem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a táppénzes hozzászólást! Meggyőztetek! :wink: Már fel is hívtam a TB-s csajt, hétfőtől indul a táppénz!
Viszont azt mondja, egyszerre csak 1 hétre ír ki a doki, és vissza kell menni felülvizsgálatra :shock: tehát hetente 2 órát üljek a sok beteg között? :twisted: ja, és minen héten vigyem neki az aheti táppénzes papírt, mert fizunapkor csak azokra a hetekre fizetnek, amit addig bevittem! :shock:

Vovanda,
akkor nem a körzeti ír ki, hanem a nőgyógyász? :oops:

tillidian
 
 


Timi,
ne szontyolodj el!!!!!! Nyomd a kajcsit és a vitamint!!!!!!!

(jövök még ma, csak megyek főzök: ma Vackor "táppénzen" van, este hőemelkedése volt és fájlalta a hasát :oops: de úgy tűnik, holnapra kutya baja :wink: )

tillidian
 
 


Timi,
no igen a két baba mindent visz belőled :wink:
hja, ugyanígy voltam a wc-vel :roll: úgyanígy emiatt kiakadtam a +vason. próbálj olyan készítményt kérni, ami talán nem annyira fog, állítólag van ilyen...
szedtem napi 6 MgB6-ot, az elvileg hajt :wink:

angel37
 
 


Tilli,
miért egyre? :roll: 2-re szoktak!

angel37
 
 


Till: én havonta 1x megyek a táppénzes papíromért, hó végén, hogy időben le tudjam adni a fizetéshez. Egyébként többnyire 2 hetenete szoktak, de az én háziorvosom lazább, szerencsére.

Angel: nekem a Mg sem segít sajnos, bár most, hogy szilvaszezon van egész jó a helyzet.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
A nőgyógyász. Legalábbis engem ő írt táppénzre is.

Timi!
Tök mindegy, mennyi vasat pumpálsz magadba, gallyra fog menni a vérképed. Nekem a szülőszobai eredményem kész katasztrófa volt, még azon is elmerengtek, hogy vért kéne kapnom.
vovanda
 
 


Nyuszi, Angel!
A DM-es babaylove-ból a newbornt nem próbáltuk, ez már a 3-6 kg-os (gondolom ez már nem az, mert a többieknél ez már a 2-es méret) Mi liberot és pamperset nyomattunk anno'.
Most Libero 3-6-ost használunk, kaptam belőle 180 darabot, de már alig várom, hogy elfogyjon. Zének a csípőjénél egyszerűen nem tudom összepasszítani, ha folyós a cucc a combjánál mindig utat talál.
Meg van már betárazva 72 darab 4-7 kg-os Pampers, azt még nem próbáltuk ki. Néztem a Huggiest is, csak most olyan sok van itthon, az csak 66 darabosban volt, ezért vettem inkább dm-est, az 42 darab. Nem értem miért csak ilyen benga nagyokat árulnak, így annyit meg kell vennem :? Hiányolom a kicsi "próbáld ki" csomagokat :roll:

Nyuszi!

Természet lágy ölén etetek :roll: Kiderült nem vagyok túl szégyenlős e téren, vagy legalábbis nm szeretem korlátozni magunkat a szopi miatt. Ha nem vállalnám be hogy szoptatok itt-ott,akkor nemtudnánk sehova sem elmenni. De persze azért mindig keresek és találok diszkrét megoldást :)

Szöcske!
Ez a boltos....... :shock:

Angel!

Hűűű, micsoda szunya, akkor most szuper-kipihent vagy?? :D

Timi!
Sajnálom a pocsék labort :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Timi!
Engem is kicsinált a vaspótlás, a Ferrocomp vált be többé-kevésbé :)

Tilli!
Vackornak jobbulást :wink: Iskolaundoritisz??? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Losi! Nálunk a próbáldkicsomag kb. 1 nap lenne. Így is havi 1* vásárolok be, akkor megveszem a 4-5 doboz 84 db-os dm-eset és apa hozza fel. Egyébként a házban rajtunk kívül szerintem nem létezik több pakolós, cipekedős család.

Angel! Azt mondják, a lányok gyorsabban fejlődnek, a fiúk kicsit lustábbak. Hát a mi Kirácskánk ezt be is bizonyítja, annyira villám-lady lett, hogy nem győzünk utána pakolászni, szaladozni.

Timi: minden vitamint be a szervezetbe! Sajna, neked nem sok marad, a 2 baba elveszi még a tartalékot is. Elevit nekem is székrekedést okozott, de én nem szedtem végig.

Van valami bevallási kötelezettség családi pótlék ügyben, tud valaki erről valamit? Én semmilyen nyomtatványt nem kaptam, de van olyan kismama, aki kapott nálunk. Nem is értem, mi a fenét valljak be rajta?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi!
Persze értem én, ha valami beválik én is nagy kiszerelésben veszem. De azért hogy kipróbáljak egy pelust miért kell megvennem mindjárt 66 darabot?? :shock:

És egy kérdés:
Ehetek szopi mellett tatárbeefsteak-et?? (Így kell ezt írni???? :oops: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Timi,
egy idő után nekem se... :wink:
(sajna nekem a pisi is csak préselve jött/jön)
ja, a szilva tud segíteni.
írtam itt annak idején, úgy indult a napom, hogy kivire, almára tejeskávé, délelőtt műzli, csupa olyan, amitől más már szalad, kerültem mindent, ami foghat, péksütiből is csak teljes kiőrlött, semmi fehér, este lefekvés előtt meleg tej - hát így úgy-ahogy soso működgetett, vagy így se :roll:

esetleg másik terhesvitamin?

Lois,
ja, hogy nektek nem is vált be a Libero...mi is azt használjuk, a 3-6-ot. akkor lehet, hogy mégse lenne jó a babylove... na majd látom!
ennyire nem egyformák ezek a miniseggek? :lol:
az se mindegy fiú v. lány?

fogjuk rá :lol:
éjfél körül tettem le magam, f5-5 között mocorgott+nyekegett, felültem, füleltem, de elcsendesedett, így én is visszatettem magam... 6-tól meg már ismét fülelgettem, hogy mivanmár :roll:
végülis éjféltől f5-ig már mondhatjuk hawaii-nak! 8)

Szöcske,
igen? :wink: most, hogy így mondod, hallottam már róla!
kíváncsi leszek!

angel37
 
 


Képzeljétek kíváncsiságból mértem egy szopit, nem csináltam ilyet 4 hete, és a a kis falánk 140-et szopott. Na erre így csináltam :shock: :shock: :shock: , olyan 100 körülire saccoltam

Angel!

Súlyra lehet mi nagyobbak vagyunk, ti viszont hosszabbak, (60 cm körüli Dió igaz?) Szóval valszeg más fazon a két törpe. Nekünk a Libero bazi hosszú is.
Azon mondjuk elámultam mekkora különbség van az árakban. Sk. csak newborn-t vettem, azok hasonlóak voltak árban, a nagyobb méretet most hasonlíthattam össze és nem gyenge az ár-szórás :shock: De igazából nem érdekel az ára, csak legyen jó rá :)
Szóval hagyna a gyerek aludni te meg direkt elbojkottálod?? :lol: :lol:

Én még nem vallok be semmit, mert még nem is kapok semmit... kicsit megcsúsztam a papírok beadásával... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till,csak aaz első alkalommal adnak 1 hétre papírt,utána már 2 hetente lesz.

Lois,hát sajna én nem tudnám nagyon diszkréten megoldani a természet lágy ölén :lol:

a bolygósítható kerék ikerkocsinál lényegesebb,eleve nehezebb a kocsi,plussz duplán a gyerek súlya,ezt emelgetni minden kanyarodásnál :shock: ...de ha meg valamiért nem kell,akkor fixálható.

Timi, :(
Vendég
 


angel37 írta:Tilli,
miért egyre? :roll: 2-re szoktak!

Nem tom, ezt mondta a TB-s csaj :roll:

Nyusz,
akkor legalább csak 2 hetente kéne a betegek közé beülnöm :roll: :oops:

Lois,
ügyes vagy! :D (Én Vackort szoptattam anno a Ligetben, de egyszer rámszállt 2 kamasz cigány kölyök, és szűk körökben bringáztak mellettem :shock: - még szerencse, hogy Anyum ott volt, és isten irgalmazzon annak, akire ő szájat nyit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Lányok,
most mennék épp pelust venni, akkó' milyet vegyek? :roll:
(Épp megjött a pelenkázó táska, naon tecc! :D

tillidian
 
 


...Til,de egy tp papírért miért kell beülnöd a betegek közé?Nálunk bekopogok,és kiadják :roll: Havonta kell viszont nőgyogyitól javaslat!
Vendég
 


Lois,
fejvédő alapján tippeltem 60-ra, mert azt kb végigéri. lehet, hogy nincs még annyi... :oops: egy hét múlva megyünk oltásra, akkor lesz hivatalos!
56-os cucc vmi még nagy, vmi már kicsi :shock: (rajta se volt)... érdekes néha a méretezés :?
lábatlan cucc még feljön 50-es is, már ami tokában nem szűk :lol:

ja, hogy hosszú a pelenka? :wink: az fel se tűnik, volt, hogy majdnem a hónaljáig ért :roll:

tegnapi pucér mérés 4205g (tripla kaka után)

140 nem rossz! :wink:
Kiscsaj rekordja 155. ma eddig 2x evett, 120 és 130.
mérleg nélkül én se mindig tippelek jól, pedig éjszakára mindig csak tipp van.


bolygókerék: persze, én vagyok a béna! :roll: vagyis nem, mert apa is falnak tudja tolni :wink:

ikres kocsihoz nem értek, biztos sokminden más a nagyság, súly miatt (is).

ikres ismerősőm mondta nemrég, 19kiló a babakocsi - asszem üresen :shock:

angel37
 
 


Till,én vettem liberót is,huggiest is,és kaptam dm-es babylove-t is...nekünk is az a baj a liberóval,hogy túl magas a derékrész...pampers-t még nem próbáltam,van belőle 4 darabom,majd kipróbálom,mielött kinövik...
Vendég
 


Angel,a magas derékrész azért rossz nekem,mert nem tudom annyira feltűrni rajta a bodyt,hogy jól ráadjam,így mindig behajtódik a teteje,én meg próbálom kiszedni a gyűrődést,hogy ne nyomja szegényt...igen,ikres kocsiban nem ritka a 20 kiló...enyém csak 13.5 :D ...őőő...és miért toljátok a falnak a kocsit? :shock: :lol:
Szép nagy Dióbaba :D tripla kaka :lol:

...na megyek alszom egy órát!
Vendég
 


Ja,asszem Lois neked csinált egyszer Zé egy szép hólyagot a bimbódra?Mert most nekem is lett :shock:
Vendég
 


Ma nincs jó napunk. Front van vagy mi. Eszter ma még nem aludt, és most már csak üvölt. Persze cicivel meg lehet nyugtatni. De hát félóránként? :roll:

Nyulasz, hasam továbbra is szúr. Bazi kellemetlen. Kíváncsi vagyok a 6 hetes kontrollon mit lát majd a doki. Nekem a bal oldalam mindig is gyengébb volt, a császárnál is volt valami ott, sokáig bíbelődtek vele. :( Asszem elpattant egy ér...

Kíváncsi vagyok, Nikó hol tart.... :roll:

skrisz72
 
 


Ja, és egy kérdés. Most ugye már TGYÁS-on vagyok. Most is kell rohangálni táppénzes papírért minden hónapban a háziorvoshoz?

skrisz72
 
 


Nyulasz,
aha, néha tényleg nehezebb feltűrni!
ahogy nőnek, egyre kevésbé lesz magas a derékrész! :wink: u.azzal a mérettel persze.

azé toljuk falnak, mert a bolygókerék arra megy, amerre akar! :lol:
nem annyira falnak, inkább kerítésnek, hülye szűk ajtónak, kapunak :roll:

angel37
 
 


Krisz,
nem!

angel37
 
 


Till!
Pa,pers vagy Libero...

Szöcske!
Csörögj rá a munkáltatóra.
2010től a csp adóterhet nem viselő járandóság lesz. Ez annyit jelent, hogy a csp felét nálad, másik felét a párodnál számolják hozzá az adóalaphoz. Ez alapján az összeg aklapján állapítják meg, hogy melyik adósávba estek, ténylegesen adót pedig az egyéb jövedelmekből vonnak, tehát a csp-ből nem.
Intézkedés értelme: jövőre azok esnek a 36%os adósávba, akiknek az éves bruttó jövedelmük 5 millió ft fölött van. És aki pár 10 ezerrel marad ez alatt, a csp miatt át fog csúszni. Ha valami nem vili, kérdezzetek.
vovanda
 
 


Pelustippet köszi! :P
(ez már holnapra maradt, mire Vackort beírattam zenesuliba, elfogyott a mára szánt szufla :oops: :lol:
Keményedek rendesen! És vádligörcs is akad...pedig áll a 36. héttől le kell állni a Magne B6-tal :roll:
Ja, nem fogjátok elhinni, de Lencsi mára megint visszafordult fejvégbe :shock: ki tudom tapintani! a tegnapi UH leleten meg
3 felkiáltójellel ott éktelenkedik, hogy "harántfekvés"!!! :roll: )

Skrisz,
szúrás monnyon már le!!!!! :oops: ++++++++++++++++++++++++
Kitartás, a holnap már tuti jobb lesz, jön a lehűlés is :roll:

Nyusszancs,
megpróbálok finoman rákérdezni, hátha kiadják ottülés nélkül :roll: köszi! Ti hogy vagytok? :P

(Kaálisban nincsenek jó hírek :cry: Kenynél nem volt szívhang, így ma be is fejezték műví úton... Lorina is hasonló hírt kapott :oops:
Viszont Lili kétcsíkos!!! :P Úgy szurkolok Nekik, jöhetne már az utánpótlás :roll:
Nikó????? :roll: )

tillidian
 
 


Tilli, sajnos a szúrásom nincs összefüggésben az időjárással. Remélem minden rendben lesz a hat hetes kontrollon. Picit azért aggódom, hogy ez normális-e.

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: