Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, elmondhatatlanul szuperek a talis fotók! Blanki és a hajpánt! :D

Gyöngyi, tetszenek a szerzeményeid! Még szerencse, hogy ruhavásárlásra mindig van ok!

Én is mostam, főztem, most ebédelek, Marc elaludt rajtam. Ezután jön a főzés 2. felvonás, majd egy jó kis hajmosi. :D

Trixi, biztos tutker lesz a film! A rendező úr a férjem barátjának az öccse.

Niki, sajnálom, hogy Riki lázas lett. De érdekes, mert ezeket az oltóanyagokat már egyszer megkapta és minden ok volt, nem?

Tinu, szegény, elhiszem, hogy rettenet, amikor ilyen gyakran beteg a gyerek. Anya mesélte, hogy én is ilyen voltam. Kb. 2hetente volt vmi bajom. Aztán kivették a mandulámat 3 évesen (nagyjából mindenre emlékszem, mert nem altattak :( ) és utána semmi betegség.

Kép

Kép
adraci
 
 


Panndi, köszi,akkor megnyugszom,és nem adok neki többet. Remélem jobban is lesz,mert kis álmoska most.
Adraci,igen megkapta már. :roll: Lehet, így együtt a három volt sok neki. És hát jól mondod, vásárolni mindig van ok. :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, hát ez az, itt laknak Nettiék pár percre, vicces :)

Én úgy kenguruztam Fruzsival a múltkor, hogy a vonaton kivettem, így bírta rendesen :)
Vendég
 

 
 

Nem is kenguru volt, hanem meitai, de alényegen ez nem változtat :)
Vendég
 


Panndi! 8)

Hát gyakorolok,aztán ha nagyon nem bírja,akkor megyek a babakocsival.Mivel ketté lehet szedni,így majd a vázat meg a gyereket külön teszem fel,meg vki úgyis segít,ha mást nem a kaller!Meg lefelé is csak lesz leszálló,majd "leszednek" :wink: :lol:

annus11
 
 


Jobbulást Rikinek, Gyöngynek mag Tündének!

Remélem, nem lesznek lebetegesések, és Tinu is megnyugodhta, hogy nem miattuk van. De akárhogy is, nem lehet tényleg azt csinálni, hogy jaj, tegnap bölcsiben volt a lányom, ma nem mehetünk sehova... !

Panndi, Netti, :shock: :shock: :shock: :shock: Jó ég! Nekem ennyi minden sehova se fér bele 1 napba! Hogy csináljátok??? Ötleteket! Van pl. 5 mosógépetek??? :lol:
De ez lehet, hogy vmi nagy erőtér arrafele nálatok, nálunk meg ellenkező hatás érvényesül... :) Vicces, hogy ilyen közel laktok egymáshoz!

Mindenkinek szép napot!

Anikó, jó buli volt nálatok! Szép a lányod! :)

Marci is nagyon helyes, rucik nagyon tetszenek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Panndi, Te ma csupa laptető vagy! :lol: Igen, scamp, nekem ezek a bodyk váltak be a legjobban.
Zsófinak mikor jött ki a 17. foga? Gyöngyvirágnak még csak 16 van.
Igyekszem, hogy mi is menjünk a talira, bár tegnap a végére már elég frusztrált voltam Gyöngyöm rohangálásától, jól jött az a másfél órás alvás a babakocsiban! :wink:

Kutyafüle, Rikinek is jobbulást!!!

Tinu, Tüci már hogy van? Viktor (ezt a nevét sosem használjátok????) nem kapta el? Bár Tücit sem emlegetted még sosem a másik nevén. Nem sikerült kibeszélnünk a drámafüggő anyósomat. :cry:

Gyöngyi, Marci nagyon édes a rengetegben! A ruhák is vagányak!
Vendég
 


Dóri, én sem értem, hogy csinálják! Biztos a dunakeszi levegő! :lol:
Vendég
 


Dóri, na én sem csinálom ezt minden nap, de ma arra ébredtem, hogy ki kell takarítanom :)
Vendég
 


Böbi, már megvolt Fruzsi, azt hiszem júniusban bújt ki a 17., múlt héten meg a 18. foga.
Vendég
 


Ja, igen, ma laptetős napom van :lol:

És két napja Pilóta kekszet eszem, iszonyatos mennyiségben :oops:
Vendég
 


Panndi, én csokit gumicukorral. Nem vagy terhes??? 8) Ennyit a vékonyságunkról! :lol:

Petrus, Esztó javaslatára elolvastam a blogodban az ikres beszólásokat. Vinnyogtam! :lol:
Vendég
 


Panndi, csak nem??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ááá, nem, az nem vagyok 8)
Vendég
 


Panndi :lol: :lol:
En is arra keltem h ma megcsinalom mindezt! hutovel is kesz vagyok! de mar nemtudok jelenleg mast csinalni, szarad minden.. ket szarito tele :lol:

Dori :lol: Boro hagyta,ugyhogy csinaltam! :lol:

elkezdett sztem hullani a hajam :? tele a fold a hajammal.. mar porszivoztam ma ketszer...... es tok idegesit, foelg h most a feher kanapen a fekete hajszalaim tok jol mutatnak :evil:
de a kovon is eszreveszem.....
jo persze az is zavaro h fogy hajam de legalabb ne ilyen latvanyosan tenne es ne okozna koszt :lol:

Boro egesznap azt mondogatja mostanaban h "hulye apuuuuuuh" :roll:


Annus, es terhesen ketszer mentem be nyugatiig vonattal innen....
de megbantam :D akkora hassal... csodas volt , alig tudtam felemelni a labamat! :lol: de amugy kenguruval is tok rossz volt felszallni meg le! egyszer mar volt szerencsem ahoz is!
Persze minden kibirhato :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nekem is beindult a hajhullás :roll:
Vendég
 


Na, gyors bekukk....dolgoznom kellene, meg mosni-teregetni....ááááá sok(k) ez Lili mellett.... :roll:
Még vagy 2 órányi melóm lenne, ha belehúzok....sosem lesz vége.... :?

Annus!
Fontold meg a vonatot sztem is. Tegnap hívott anyósom....a nagyika leesett a vonatról a lépcsőn....eltört az orra + agyrázkódás.... :? :cry:
Én - bár extra para vagyok as u know- bizti inkább busszal mennék.

Anikó, Tinu!
Nagyon szép képeket csináltok. Tetszenek az elkapott pillanatok, jók a beállítások, szépek a színek!
Milyen gépetek van?????????????
Esztó, küldd pls. majd nagyban is.
Böbi! Te nem fotóztál? :roll:
Férjemnek megmutattam a barátnőzős-Iringós képeket....behalt a kopi csajoktól! Kezdem a 2 lány gondolatához szoktatni.... :roll: :wink:

Anita!
Kérünk majd keresztelős képeket! :)

Tinu!
Nyugi, Tünci nagyon udvarias jó kislány volt, segített megfogni a hordozót és így vittük be Lilit. Meglepően barátságos kislány, rögtön jött haverkodni! :lol: Sztem nagyon jót tesz a gyerekeknek a közösség....sajna benne van a pakliban, hogy ott könnyen elkapják a pajtik betegségét....de másrészről meg a szocializálódásukhoz nagyon fontos a közösség, barátok, szabályok!

Böbi!
GyV-t megzabálom, olyan kis cukifalat volt! Még nem is láttam ilyen hosszú combokat pelusozás közben! :shock: Nem lesz alacsony, az fix! :roll:
Mikor voltál te frusztrált tegnap, hmmmm????? Én tök nyugisnak láttalak végig....átragaszthatnád rám is néha! :lol:

Kutyafüle!
Lili is 3 oltást kap j. héten 1szerre.....paraparapara.....én -de ez az én speckó véleményem- ha 3-4 óra alatt nem megy lejjebb látványosan a hőemelkedés/láz, akkor a kúp másik felét is beadnám....ártani nem árthat.... :roll:
(valaki megelőzésnek is kúpot ad....)

Kép
mozza
 
 


Hajhullásra pakolás:
Vegyetek a Dmben egy hajpakolást (1es kiszerelésben vannak, hajtípusnak megfelelőt), aztán túrbózzátok fel 1 ek olívaolajjal és morzsoljatok szét egy élesztőt benne! Ezt hajmosás után feltenni 1-2 órára!!!! (fontos, hogy sokáig legyen rajta), majd leöblíteni, átmosni!!!!!
+ haj/köröm/bőr vitamint szedni legalább 2 naponként!!!!!
Én szülés utántól ezt nyomom....nem hullik (koppkopp), sőt! :roll:

Kép
mozza
 
 


MOzza, ari vagy! :lol: Én még nem láttam a barátnőzős képeket, az is a blogon van? Én is fotóztam, de csak a legeslegvégén, pár kép készült, szerintem holnap fel tudom tenni, ma esélytelen.

Netti, nagyon nevettem Boró "beszólásán" ! :lol:

Hajhullás nálam is van kb 2-3 hete. Majd elmúlik. Én már alváshoz is begumizom a hajamat.
Vendég
 


Megjöttem a suliból.
Még jó, hogy vittem Álmost...120000000 méteres sor állt a tanulmányi elött, of course senki nem akart előre engedni, pedig elég látható volt Álmos és a k.nehéz babahordó...de az egyik ott dolgozó néni bevitt a hátsó ajtón. így nem kellett várnom cirka 3-4 órát.


Tinu,
dedede felrakom teljes méretben, csak azt hittem olyat nem lehet :) de nemsokára pótlom. akkor azt töröljem vagy hogy? Annus, help :)

Mozza,
Neked is küldöm nemsokára, csak van egy kis dolgom még. max este, ha már nyugi van. OK?

Panndi,Netti :) hát jót vigyorogtam, hogy egymás mellett laktok és még nem is taliztatok :)

őőőőőő még olyan sok mindent akartam, de szita az agyam.

Jah, Marci nagyon nagyon széééép :)
és igen Gyöngyi, hihetetlen szerelemmel tudok ránézni Álmosra :)

Böbi,
Neked akartam még írni, hogy képzeld ez most már a sokadik nap, hogy hajnalban se kel Álmos (tudod amiről beszéltünk a kocsiban) hanem fél 9 kor vagy fél10kor kel :) kirááááály. remélem így marad :D

Netti,
ha Te a dunakeszi állomáson nem tudtál felszállni, akkor Veres felé se gyere :) itt is katasztrófa :)

na megyek, mert sose végzek. romokban a ház...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Húúúúúh ezt a rengeteg képet! Biztos nagyon jó volt a tali, kár, hogy kimaradtunk. Sütik finik voltak, mi?

Annus mondanám én, hogy menjünk együtt Panndihoz, de nem tudom lesz e valaki, aki elhozza Aminát az oviból. Pedig kengurum is van már. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hajhullás:sajna ez hormonális,majd kihullik aminek ki kell és kész! :wink:
Azért én nem tartok a vonattól!Nekem a második otthonom 8) A távolsági buszra meg nem szívesen szállnék fel....nem szeretem...fel se lehet állni stb.Kényelmetlen is.zept végén is vonattal fogunk lemenni Karcagra! :wink:

annus11
 
 


Eszti!
Igen törölni és újra felpakolni!

annus11
 
 


Reni, ha úgy megoldható, Amina is jöhet ám :)
Vendég
 


Még nem is írtam, nem volt rá kapacitásom, de akkor most:

köszi szépen Anikó, hogy mehettünk, meg Barbi, hogy elvittél minket a talira! És köszönet az apukáknak (Trixi-apu, meg Iza-apu), akik hosszasan felügyelték a csocsóasztalnál Tücit! Valamint "kis szerelmünknek", Marcinak is köszönet jár, hogy TÜncit ilyen hősiesen elviselte. :lol:

Böbi: nem, Tüncinek nem ment a hasa, csak ilyen sima felsőléguti izéje van szerintem. Én is konstatáltam már hazafelé, hogy nem sikerült megbeszélnünk a dolgokat, sőt beszélni se igen sikerült. :lol: Én délután már elég zaklatott voltam azon, hogy Tüci hapcizott kettőt, nem tudtam másra koncentrálni, minthogy igyekeztem minden pici közeléből elhessenteni. Még Gyv-t se sikerült lecsekkolnom, alig láttam a kiscsajt.

Kitty: ez a baleset :twisted: . Köszi a nyugtató szavakat tőled is. :)

Mozza: ari vagy, ilyet még nem mondtak, hogy Tüci jólnevelt. :lol: A gépem Canon EOS 450D.

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi! Ari vagy, de szerintem jobban járok ha Amina itthon marad, mert múltkor Annusnál is úgy elfáradt, hogy nem tudtam volna hazamenni vele gyalog, pedig csak pár metró- meg 2 villamosmegálló lett volna. Apa jött értünk. Ilyenkor a sok élménytől annyira kifárad, hogy amikor vége teljesen kipurcan.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni!
Mióta jár Amina oviba? És hogy viseli?
Csak azért, mert szept. közepétől Máté is megy, de nem nagyon akaródzik. Tartok tőle, hogy hogy fogja megszokni, mert nagyon anyás. Nagyon tud utánam sírni, sőt ordítani, és akármit mondhatnak neki, amíg magától abba nem hagyja, addig sír.
Szívesen vennék bármilyen praktikát, ha van ilyen, hogy könnyebben átvészeljük ezt az időszakot.

Nekem is nagyon hullik már a hajam, emlékszem, Máté is 3 hós volt, amikor hullani kezdett.

Én is néztem a talis képeket, nagyon szupik! Jó ennyi babát együtt látni!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Egy párótoknak volt olyan foltos plédje, van esetleg valaki, aki vette és nem varrták neki?
Ha igen, akkor hol????? Eddig is tetszett, de így élőben még jobban bejön!

Reny, de jó lenne ha Ti és és mi is el tudnánk menni Panndiékhoz, mert nagyon szeretnélek megismerni! Dóri, esetleg TI? Nettit csak azért nem írom, mert Ő csak odaér olyan messziről! :lol:

Iringó olyan hangosan beszél, hogy felébresztette Gyöngyvirágot.
Vendég
 


Mit is írtatok, mikor jön őszi áru a turiba az Üllőin?

Voltunk szurin, Prevenar első adagot is megkapta a kötelezőn túl. És 5250 g volt (nem sokat kaksizott hétfő óta :lol: ), így totál happy minden. Anyukám is itt van, holnap túrázunk: értsd IKEA, Árkád stb. :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Böbi, Nektek mitől függ, hogy tudtok-e jönni?
Vendég
 


Panndi, programoktól, bár egyelőre még majdnem az egész hét szabad. Hétfőn várom a kárügyintézőt, mert beáztunk, a többi nap még jó.

Esztó, nekem is ma sokáig aludt, fél 5-ig!!!! :lol: Ma vettem 3-as aventes cumit, hátha azzal többet eszik. Már csak egy kajája van hátra és eddig 420-nál tart. :roll: Nem csoda, ha nem tudja végigaludni az éjszakát.
Vendég
 


Anikó, olyan messzről az Árkádba jártok? Irigyellek, én is mennék már shoppingolni egyet.
Vendég
 


Sziasztok!

szuperek a talis képek! Mi sajnos nem tudtbu menni...

Megjöttünk a Balcsiról.. nem volt egyszerű... a kád már nem fért be az autóba, így a csap alatt kellett fürdetni a manót, mert olyan hatalmas kád volt, hogy azt nem töltöttük meg naponta...

És ma voltunk oltáson, 3-at kapott ő is, mint Mozza, nektek Lili jövő héten... izgulok hogy fog reagálni. Én a kúpot be is adtam, megelőzésnek... Már nyűgi , de láza nincs.-... délben kapta...

Még olcvasok vissza...

addig is puszi!
Vanni
vanni
 
 


Bobi :lol: :lol: en is shoppingolnek mar 1et.. :lol: jol esne igazan :D

foltos pled engem is erdekel!

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi!
Itt lehet venni vagy varratni!!!Nézz körül! http://www.meska.hu/meska Tesóm is itt akar máajd árulni,ha eljut addig...Amúgy amit vittem,egy nagyon régi darab,még az első unoka hugának varrta,szóval kb 7 éves :wink: Nekem nagyon bejön a rózsaszín,azt is még neki varrta,meg ez a piros is csúcs,ez vadi új! :wink: Amúgy megkérdem h hogy áll a varrással,hátha már vezs fel megrendelést :wink:

Anikó!
Ma jött,tehát holnap már nyitva vannak!!!Én pénteken megyek majd!

Én meg most készülök pelenkázó táskát varrni....na majd remélem lesz időm hétvégén!

annus11
 
 


Megjöttünk a babausziról, minden OK, de most vendégek, majd jövök este!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Adraci!

Fliegauf Benedek a rendező! Ő rá gondoltál?

Megvolt a forgatás. 5 baba volt, de Petyát filmezték a legtovább. Azt mondták gyönyörű arca van! :D
Még válogatnak, de a rendező azt mondta, hogy szte Petya a befutó!
Minden oldalról, és szögből filmezték az arcát, kezét,lábát! Jó buli volt!
Szívesen járnék ilyenekre,de nem tudom, hogy hol szoktak hirdetni,ha keresnek gyerekeket!

Niki!
Azt hiszem Te kérdezted a pénzt!?
10ezret adtak,alig két óráért! :)
Ezt Petya járókájára akartam költeni, mert találtam egyet az expresszen, 8000,-ért, de már régen elvitték, éppencsak a hirdetés maradt fent.

:twisted:
Kicsit sem voltam ideges!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi, 13ert mar van uj amugy! hasznaltan sem adjak sokkal olcsobban a jarokakat :roll:

szofi, majd ha lesz idod meselj h milyen volt!

Netti
Kép
maumau
 
 


8000.- lett volna olyan, ami 3 pozícióba állítható kerekes Brendonos...
Az király ár lett VOLNA :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi,
http://www.vatera.hu/fa_jaroka_1m_x_1m_152573123.html
villamar 8900ft es budapesti!

Netti
Kép
maumau
 
 


hat azt nagyon olcson adta akkor tenyleg :? Brendonban 30 felett vannak azok!! na olyat nehez kifogni..
en babakeritesen gondolkodok..... csak nemtudom hogy kene :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi,

10 ezerért én is elvinném Iringót! :-) Még ha nem válogatják be, akkor is jó órabér! :lol: Én egy egész éjszakát melózok ennyiért...
Vendég
 


hahó
szépek a babócák :)

Panndi!
Milyen vonat jár felétek? Hagyományos vagy alacsonypadlós? Utóbbival még mi is el tudnánk menni... :roll: 18 perc innen, annyit orditva is kibirunk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon kis vicces a babauszi. Először kis bemelegítés, torna. Aztán közös zuhi, aztán medence. Most a vízzel ismerkedtünk, csak hintáztatni, meg a kezünkön úsztatni kellett, ilyesmi, közben iszonyatos hangon kornyikáltuk a Kiskacsfürdiket (többek között, de ne akarjátok tudni).
Összvissz négy baba volt csak, úgyhogy jó szellős volt. Kamilla kevésbé élvezte, mint Csani, de ő is csak a végén sírt igazán, szóval szerintem alakul a szoktatás.
Csani főleg a klóros vizet nyalogatta a kezéről, néha nyefegett, egyébként jól elvolt.
A végén bementünk a babaszaunába melegedni.

Én nem filmeztetném le Csanit. De örülök, hogy Petya úton van a sztárság felé! 8) És tény, hogy gyönyörű arca van, a szemeiről nem is beszélve!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi, akkor vegulis tok jol sikerult az elso uszi!!
tok jo :)

Petrus, itt nincs alacsonypadlos vonat sajnos, nagyon magas inkabb :? de ha feltudod tenni oket, levenni segitunk :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja, Panndi, mi sajnos nem tudunk menni, szerda a babauszi nap, és egyébként is nagyon messze van, nehezen tudnánk menni, csak ha az egész napot rászánjuk. Azt hittem Budakeszi, de neeeeem sajnos... Mindegy, egy taliból mi is kimaradhatunk. Csak sajnálom, hogy nem látom a druszámat élőben!!! :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti, Vácra jár alacsonypadlós vonat, az nem áll meg Dunakeszin?
Vendég
 


Na lement neki popóban 37,5-re, szal nem adtam neki már semmit. Rengeteget evett úgyhogy szerintem jól van. Éjjel többször is kelek majd hozzá.
Trixi,tök ügyik vagytok!!!!Hátha lesz akkor szerep.Amúgy ha jól emlékszem Emese kérdezte.
Na jó éjt mindenkinek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi! Most beszéltem a férjemmel, ha nem dolgozik aznap (most még nem tudja), akkor el tudja hozni Aminát az oviból, és értünk is jönne, szóval hazafelé már királyság lenne. Na de majd még meglátjuk. Remélem én is, hogy ti is és mi is el tudunk menni. :D

Moncsi! Tegnap óta jár oviba az én nagylányom. Simán bement a csoportba első nap, azért a biztonság kedvéért ott maradtunk, de ránk se bagózott, úgyhogy 20 perc múlva ott hagytuk, és ebéd után mentünk érte. Ma meg már az ajtóban elköszönt tőlem és ment a dolgára. :lol: Én már 1-2 hónapja mondogattam neki, hogy ovis lesz hamarosan, ha óvoda mellett sétáltunk megmutattam neki, hogy ott milyen szuper játékok vannak az udvaron. Meséltem neki, hogy mennyire király oviba járni, és hogy az ilyen nagy gyerekek már mind oviba járnak, és elmondtam neki, hogy mi fog történni ha bemegy az oviba. Reggeliznek, beszélgetnk, játszanak, ebéd, és már ott is van Any meg Kistesó. Szerintem fel kell kelteni az érdeklődését az ovi iránt, hogy ő akarjon odamenni és büszke legyen magára, hogy oda járhat. Ha eddig nem beszéltél róla neki, akkor mostantól mondogasd neki sokat. Amina is nagyon anyás volt, de annyit beszéltünk róla, hogy a végén már tényleg várta, hogy mehessen oviba. Amúgy meg lehet, hogy nekünk sem lesz ilyen könnyű, mert 1-2 hét múlva elmúlik az újdonság varázsa, és lehet, hogy akkor már nem lesz olyan bulis minden nap oviba járni. Meglátjuk. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


neem, itt nem all meg, en ugy tudom.. :? aztan lehet van par jarat amit azota elinditottak es alacsony. de az meglepne!

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: