Új privát üzeneted érkezett!

Szerintetek a második vonalzóm miért nem jelenik meg?
danyuci
 
 


Rájöttem :oops: Talán most már nem korai :roll:
danyuci
 
 


De szép :)
Vendég
 

 
 

DAnyu,
nagyon jó a vonalzód!!!!!!
képes lennék ezen is meghatódva sírni.nálam még nem múlt el az érzelmi túltengés. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, akkor csak sírj, az a legjobb ilyenkor, nekem ilyen most nem volt, inkább szülés után jellemző... :wink:

Kössssz Panndi 8)
danyuci
 
 


Oh, én évek óta mindenen sírok :lol: Vagy terhes vagyok, vagy szoptatok, de tuti sírok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást!
Még mindig nem jött meg, holnap megint tesztelek, hátha... Keresek olyan tesztet, amit moti ajánlott!!!
Ha viszont megjön, akkor megyek utána dokihoz. Megbeszéltem az emberrel (A Férj), hogy mielőbb megnézetjük hogy van-e valami gond esetleg!

panny: hajrá! Drukkolok hogy mielőbb sikerüljön a kistesó!

csandi: gratula mégegyszer! Boldogságos babavárást!

moti: remélem szimpatikus lesz az új doki! A szülésznő tényleg számít, nekem is rengeteget segített.

zsz: lehet, hogy tényleg korán teszteltem! Holnap ismétlek!

danyuci: a sok munka mellett azért pihensz is, ugye kismami?

panndi: jó lagzizást!

kri: szép méretei vannak picikédnek! gratula hozzá!
Éjszaka fél háromig? Lillus sosem bírta még 10 óránál tovább!

Én is sírok. Ma azért mondtam le egy barátnőmmel a randit, mert 7 hónapos várandós, és éreztem, hogy most nem menne a pletyizés.
Ja igen, meg azért is sírok, mert a tegnapi tornán annyira meghúzódott mindkét térdem, hogy éjszaka kb. harmincszor voltam fent, úgy fáj.
De egyébként meg minden rendben, ma vásárolni voltunk délelőtt, délután pedig barátnőztem egy másikkal, a gyerkőceink nagggyon egymásra találtak, mi pedig jót mulattunk rajtuk.

Na megyek, hív az ágy, meg azApa.

Szép estét mindenkinek!

Évi és a csicsikáló Lilla baba

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


köszönöm lányok az üdvözléseket és a szopis hozzászólásokt!
boni vidéken van anyukájáéknál kb. ezen a héten.onnan tudom, hogy a 2008.augusztusi babák topictársak avgyunk...
Vendég
 


Hahóóóóóóóó!

Évi, akkor még van remény :lol:

Oh, tényleg, hisz Boni mondta, hogy otthon lesznek...én is városbeli vagyok Csandi (mármint Bonival)

Szofi???Csandi róla mit tudsz? Már ő is rég jelentkezett. Lehet nyaralnak :roll:

Benitám, Te merre jársz :?:

Ma már elmentünk Hévízre papírokat aláírni a munkahelyemre, most alszik, aztán bank, posta és gyógyszertár. Utána lecsóeltevés...mindig van valami, lassan tele a pince...télen már nem halunk éhen :lol: Évi, most nem érzem, hogy pihennem kellene, ki tudnék rohanni a világból 8) :D

Szép napot! Danyuci
danyuci
 
 


Sziasztok!

Csandi!
Én is szeretnélek üdvözölni. :D Gratulálok kistesóhoz.

Évi!
Ha még nem jött meg, akkor még van esélyed egy + teszthez.Én drukkolok nagyon, hogy most sikerült.

Ma voltunk a munkahelyemen ( Szombathely, Posta), 30 km tőlünk, hogy szeretnék visszamenni, de sajnos nem vesznek vissza. :evil: :evil: Igaz, hogy csak úgy tudtam volna menni, hogy reggel a negyed 7-es vonattal, 7-re ott lettem volna, s délután meg a fél 3-as vonattal jöttem volna vissza. A főnököm mondta, hogy ha vissza is tudna venni, állandó délelőtt akkor sem lehetek.
Amúgy 8-19-ig van nyitva a posta, s 2 műszakban dolgoznak. Még 5 éve én is megtehettem, hogy így járok dolgozni, de azóta van két gyerekem, s így nem tudjuk apával megoldani az óvit-bölcsit. Ő is ott dolgozik a postán.(ott ismertem meg :lol: ).
Ja meg létszámstop van, így nem tud visszavenni. Majd, ha letelik a gyes, mert akkor kénytelen. :?
Azért kíváncsi leszek, hogy mi lesz 2 és fél év múlva, azokkal a gyerekekkel, anyukákkal, amikor csak 2 év lesz a gyed-gyes. :?:
Én is hiába akarnék visszamenni előbb, ha nem tudnak visszavenni. Miért nincsenek kismama műszakok???? Nem mindenhol tud segíteni nagymama, nagypapa. Pedig jó lett volna, ha sikerül, mert ha így ha gyeden lettem volna harmadikommal, magasabb lett volna a gyedem. Még hétfőn megpróbálom itt Körmenden is.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


ITT VAGYOK!!!! Köszi Danyu a hatalmas puszit, és h aggódsz értem. Nagy ölelés érte!!! :D :D :D Nagyon örülök, h minden oké nálad és a babóval, és ügyi vagy h sikeresen elválasztottad Gabi babát a cicitől! És azért is ügyi vagy, h ennyi mindent eltettél télire, ezen én is már túlvagyok.

Két napig melóztam ezerrel, úgyhogy nem jutottam gépközelbe, este pedig apa foglalta le a netet...
Én jövő hétre várom a ciklus végét, azt majd meglátjuk, hogy alakul
....

Lillanyu
Nagyon örülök, h még nem jött meg, remélem még nem késtem el, és sikerül a poz. teszt!!!!!

Moti
Édes lehet a babóca mozgása a pocidban, ez tényleg nagy öröm.

Panndy
Gyönyörűek a gyermekeid!!! :P :P :P

Most rohannom kell, anyukámnak megyek segíteni a kertbe, bocs akit kihagytam, de mindenkire gondolok és olvastalak is benneteket!!!!
Holnap többet tudok írni!
Puszika

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita!
Akkor ezek szerint jól vagy? Kipihented magad? Kevin már jó kisfiú, hagy téged éjjel aludni?
Drukkolok, hogy NE JÖJJÖN meg!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Piri anyó még mindig sehol! Ma nem jutottam el tesztet venni, így holnapra marad. Habár a holnap is tevékeny nap lesz...remélem meg tudom oldani.

Annamari: sajnálom, hogy nem vesznek vissza a munkahelyedre. Remélem ott nálatok sikerül intézni valamit!
Nekem szerencsére nem KELL visszamennem előbb dolgozni, így még nem foglalkozom a munkahelyemmel. Meg remélem tesó is lassan kopogtatni fog, akkor még jobban kitolódik az idő.
Annyi biztos, hogy nem egyszerű megoldani együtt a munkát a gyerkőcökkel, pláne ha nincs segítség.

benita: ezek szerint jobban vagy? Drukk a jövő hétre! Gyere írni!

danyuci: azért vigyázz magadra!

Szép estét mindenkinek!

Évi és Lilla baba

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Vége az izgulásnak, ma reggel megérkezett piri anyó. :twisted:
Hajrá következő hónap!

Szép napot mindenkinek!

Évi és Lillus

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


ÉVIM! A következő puszi Benita után neked jár :!:
Hajrá következő hónap :lol:
danyuci
 
 


Benita, ne dolgozz sokat, kicsit kíméld is magad! Örülök, hogy jelentkeztél :wink:
danyuci
 
 


Évi!
Sajnálom piri anyót. A jövő hónapban biztos sikerül.
Írtad, hogy ha most megjön, elmész kivizsgálásra. Szerintem érdemes lenne, lehet, hogy nincs baj, de azért te is megnyugodnál, hogy minden rendben van. Akkor meg csak várni kell, hogy alkalmas időben legyetek együtt. :lol: :lol:
Lillus nagyon aranyos ebben a kis kalapban. :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Lillanyu,
én is a kivizsgálás mellett döntenék, úgyis kiderül, hogy minden ok és akkor jöhet is a kistesó.
Azért én még abban az egyben bízom, hogy jövőre elmegy ez a kormány, és az új legalább annyit megtesz a családokért, hogy visszaállítja a 3 éves gyest.lehet, hogy naiv vagyok.... :D

engem meg anyósom állandóan zaklat, hogy na, mikor derül már ki, hogy lányunk lesz-e.....mert ő nagyon azt szeretne, 2 fia van ugye, Boldi is fiú lett, de engem meg már úgy idegesít!!!!!és ha fiú lesz?akkor mi van?ugyanúgy fogom szeretni, mintha lány lenne.egyébként meg tuti fiú lesz. :D és állandóan megpróbálja belém magyarázni, hogy biztos lány, mert állandóan hányingerem van, és ez arra utal.hiába mondom neki, hogy ezt orvosilag még senki sem bizonyította......
vártam, hátha ma kiderül a genetikai uh-n, és legalább békén hagy már vele.de még nem lettünk okosabbak, engem nem is ez érdekelt, hanem, hogy minden rendben a Kicsivel, láthatóan jól érzi magát, minden értéke normális.nekem ez a lényeg.
Panndi, mentek esküvőre?vagy milyen lagzi? :D
kicsit be vagyok lassulva. :D talán az idő miatt.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Lillanyu, sajnálom pirit. Hajrá következő hónap.

benita, mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++

Moti, teljesen igazad van babaügyileg. Szerintem engem is halálra idegesítene, ha valaki állandóan belém akarná magyarázni amit ő szeretne. Mond meg neki hogy hagyjon ezzel békén, mert idegesít és az nem jó a babának.

Én gyerekem ezerrel pakol, nap mint nap egyre ügyesebb. Olyanokat produkál, meg kell zabálni. Nagyon el szoktam fáradni a nap végére.

Majdnem elfelejtettem:
Babásodásra fel :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lillanyu
Sajna én is h így alakult, de nagyon örülök a hozzáállásodnak! :P Hajrá köv. hónap!

Moti
Én is kiakadnék, ha vki a családban ilyesmi hülyeséggel idegesítene, különben is nem neki szülöd, mit foglalkozik azzal, h kislány lesz-e v. kisfiú. Örüljön annak, hogy újból születik egy unokája..... :evil: Nálunk is fiú unokák vannak többségben, de anno mikor Kevint vártam, ugyanúgy örültek h fiú lesz, bár már egy kislány jól jönne férjemék családjába.....
Én is bízok abban, h visszaállítják majd a 3 év gyest.... főleg, h én már erről lemaradok sztem...., úgyhogy nem vagy naív :wink: különben is ettől az országtól minden kitelik :shock:

Kri
Kösz a drukkokat, picit fájdogál a pocim és nagyon puffadt, már több hónapja így kezdődik....... :?

Marya
Kösz, már jól vagyok :) , kétnapos délutáni alvással átestem a holtponton, de azért még odafigyelek magamra, nehogy elszaladjon velem a ló, és megint kidőljek. :shock:
Ciki ez a munkahely-probléma, de te még örülhetsz, h van státuszod, és a gyes ideje alatt nem küldenek el. Nekem nincs munkahelyem, és ha Kevin betölti a 3-at, fogalmam sincs, hol találok állást. (pedig már keresgélek) Sztem használd ki a hátralévő idődet a picikéiddel, aztán szorítok, hogy a 3 év letelte után visszavegyenek. Puszi :D

Benita

Kép
benita76
 
 


Beni,
nagyon örülök, hogy jobban vagy!csak így tovább!most, hogy jön a sötét, hideg, rossz idő, még jobban kell figyelni magunkra szerintem, legalábbis én hajlamosabb vagyok télen kimerülni, illetve besokallni.nekem tavaly decemberben volt egy ilyesmi időszakom, ami nem is feltétlen a fáradtság miatt volt, hanem azért, mert kb. 1 hónapig nem mozdultunk ki sehova, valahogy úgy alakult, és karácsony előtt azt hittem, megbolondulok.

Pimaszságomban arra gondoltam,mi lenne, ha meg sem nézetnénk a Babánk nemét, csak a szülésnél derülne ki...mindig is vonzott ez a dolog, csak túl kíváncsi természet vagyok. :D
Ja, Beni, Kri, kösz a támogatást a lányos szekálással kapcs., legalább megrősítettétek bennem, hogy nem én vagyok túl érzékeny ebben a témában.
Voltunk ma skanzenben, a borfesztiválon, nagyon helyes kis árusok voltak, imádom a kerámiás, mézes, lekváros, stb népi árusokat.Boldinak nagyon tetszett a hely, voltunk már máskor is, anyósom ott dolgozik.holnapi programnak ajánlom mindenkinek, sok sok gyerkőc volt ma is.

további jó 7végét mindenkinek, és sok sikert a Babócákhoz!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok anyucik és várakozók!

Köszönöm a kedves köszöntések!

Jelentem: ma reggel két csíkos eredményt "produkáltam" :shock: :lol:
Első érzés: Huhh, most akkor hogyan tovább, második érzés: éljeeeeen!!!!
Holnap hívom a dokimat és jelentkezem!

Ps.: Jó közétek tartozni :lol:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


pepitanna, gratulálok :):):)
Vendég
 


Sziasztok!

Pepitanna:Gratulálok neked a két csíkhoz!Vigyázz magadra!

Ne haragudjatok mert nem jövök mostanában,de nagyon betegek voltunk,már jobban vagyunk de még nem az igazi.Levi megfázott,utána én is elkaptam,nekem 39fokos lázam volt sajnos 2 napig.Gyereknek már az orra folyik,egy picit köhög de jól van amúgy.Én is már csak az orromat fújom.Apa tegnap elkezdett köhögni,ő is elkaphatta.
Ha épp jobban lettem akkor nekiálltam lekvárokat befőzni.
Ma meg főztem meg csináltam egy sütit.
Próbálok felzárkózni és olvasni titeket!

Megyek ledőlök egy picit.

Sziasztok

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


anna
Gratulálok én is, végre valaki megkezdte a szeptemberi babaesőt!!! :D

Benita

Kép
benita76
 
 


Szilvi
Jaj szegények, biztos szörnyű lehetett... :( mielőbbi felgyógyulást! A 2. vonalzód nem látszik, miért?

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita!
Örülök, hogy már jobban vagy. Remélem azért sikerül találnod munkahelyet.

Moti!
Én az első babámnál voltam így, hogy nem kérdeztem meg, hogy mi lesz. Pedig voltunk 4d-n is, s mondtam a dokinőnek, hogy ha látja se mondja meg. Én végig abban a hitben voltam, hogy úgyis kislány lesz. Aztán mikor megszületett, akkor volt a "hidegzuhany", hogy kisfiú. :lol: Bár ruhákból rózsaszínt szerencsére nem vettünk, mind drapp, fehér, zöld, piros dolgokat vettünk, ami mindkét nemre jó.
A másodikat megkérdeztem, mert nagyon kislányt akartam. :lol: :D
Szerintem nem hülyeség, hogy úgy gondolod, hogy nem kérdezed meg. Persze, ha kibírod addig. A család meg had izguljon. ( mond nekik hogy fogadjanak, mi lesz. A pénz meg a tietek lesz. :D )

Pepitanna!
Gratulálok a + teszthez. Két éve én is kb. ilyenkor teszteltem zebrásat.

Szilvi!
Jobbulást a családnak, hamarosan kifekszitek a bacikat. :D


Tegnap megnéztük Szhelyen a Jégkorszak 3-at. Rékát itthon hagytuk mamánál, csak Leventét vittük magunkkal. Mindenkinek tetszett, bár szerintem kicsit hangos volt. :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Lillanyu! Sajnálom pirit, de fő h nem keseredtél el! Hajrá következő hónap!!!

Pepitanna! Éljen az új kismamink!!!

Moti! Anyós :twisted: Ne is mondd el nekik ha kiderül!+ Tesómék annó közölték h babonából nem árulják el, ez jó duma :wink:

Szilvi! Jobbulást! Pihenjél sokat!

Benita! Munkával ne is foglalkozz! Amikorra kellene majd kezdeni, úgyis ott lesz a kistesó!

Rólunk: Elkezdtem a munkát, és egy csöppet kimerültem. Nagyon elszoktam a munkától, nagyon furcsa, de nagyon jó. Már az első nap jól meg is fáztam, azóta sem akar múlni :twisted: Párom tegnap meg ma rázendített h akkor ő most szeretne kistesót... Mondtam h majd ha előbb felköltözik utánunk, de legkorábban decemberben... Nem tudom mi lesz... Majd a jó Isten eldönti h mikor jön az a babóca...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Bocsi h nem jöttem eddig de a gépünk beadta az unalmast :x :( most épp apa vert bele életet de iszonyat lassú...ha megint eltűnök napokra akkor a gép miatt.


Nekem a műtét óta pénteken jött meg úgy iagzán...de úgy mint a niagara...biztos a tisztulás miatt is.De most kivételesen nagyon örültem már pirinek....már számolgatok,jelölgetek a naptárban :oops: :wink: elkezdtem szedni az e-vitamiont és apával is szedetem,teszteket már megrendeletm és meg is érkeztek..szal minden kész a hajrához :wink: :wink:

Annamari!

Ismerős a posta...én is ott vok még mindig állományban..banki takarék ügyintéző voltam itt Gödöllőn......8 éve onnan jöttem el szülni,de azóta nem mentem vissaz melózni.Az a 2 műszak nem családos anyáknak való..anno még gyermektelen nőként valahogy kibírtam(már akkor is nehezen)de így én se tudnám csinálni....mondjuk én azért is tettem le a diplomát 2 éve hogy még véletlen se kelljen visszamennem oda 2 műszakba..nem mintha diplomával találnék simán állást :? de abból a szempontból jó a Posta h fix munkahely,viszonylag korrektek mert nem rúgnak ki terhesen meg ilyenek,és vannak plusz juttatások,cafeteria ,egészségpénztár stb....pl.most kaptam a nagy fiamra beiskolázásái segélyt is..pl.a.férjem 10 éve ban egy magáncégnél ahol soha semilyen plusz juttatás nincs :shock:
És nekem a besorolási bérem is nőtt a 8 év alatt.Ebben bízva remélem hogy majd a 4.babával végre több gyed-et fogok kapni mert most még a 8 évvel ezelőtti bérem alapján kapom.

Pruci!

Akkor a párodnak megjön az esze és költözik utánatok?Elege lett anyósodból? :shock:

Szilvi!

Én is jobbulást kívánok nektek!!

Benita!

Izgulok érted...már csak 2 nap!!++++++

Gratula Pepitanna!!!Végre tényleg megtörted a pozimentes napokat..remélem sokan követhetünk amjd minél előbb!!

És örömmel látom h ismét felhangzott a básodásra fel szlogen!!!!Így is kell csajok!!!

Tegnap volt 10 éve hogy együtt vagyunk apával..ez már gombócból is sok(k) :wink: :lol: :wink: :lol: És pénteken volt a 8 éves házasággi évfordulónk.
Tegnap este a srácok anyunál aludtak és elmentünk apával ketten moziba.Megnéztük a Becstelen brigantik Tarantino filmet.Szuper volt!Jól lejáratja és kifigurázza a nácikat!!És Brad Pitt megint nagyok alakít!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni az elmúlt néhány hétben, először az alvással szivtunk, aztán nyaraltunk, tegnap jöttünk haza. Tavaly nem tudtunk elmenni nyáron, idén nagyon jól sikerült, kisfiam is élvezte :)

Nekem már múlt hét szombaton megjött, remélem most láttam utoljára idén, legközelebb 9 hónap múlva jöjjön :)

Lillanyuci: sajnálom a pirit :(

Benita: drukkok mennek ++++++

Pepitanna: gratulálok!

Szilvi: jobbulást!

Panni: gratula a 10 és 8 évhez :) Nekünk másfél hét múlva lesz a 3. házassági évfordulónk :) És hajrá Neked is meg mindenkinek ehhez a hónaphoz! Babásodásra fel! :D

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


sziasztok!

sajnos az otthoni pihenés nem úgy sikerült, mint ahogy szerettük volna, mert összeszedtük a Rota vírust valószínű györökön, mert akik ott voltak velünk mindenki kidőlt utána a családtagok is.kivéve azokat a gyerekeket akik be voltak oltva Rota ellen, köztük Zsiga is.

nagyon féltem tőle,hogy Zoé is elkapja, mert sajnos húgomat és a férjét sem kímélte de szerencsére kopkopkop az anyatej védettséget nyújtott neki. remélem.jól elintéztük a tissztítókúrát a családnak :roll:

szerencsére egy nap alatt kijöttünk belőle.. de főleg azok akik tudtak hányni. :lol: minden játékát a Zsigának kifertőtlenítettem, itthon szerencsére mást nem kellett, mert nem voltunk itt. most már semmi bajunk.

Csandikám üdv itt neked és örülök

Évi sajnálom!

MIndenkinek ölelés!

majd még jövök
Vendég
 


Pruci,

ezt az ötletet!!!ez tök jó, én úgyis kíváncsi vagyok, megnézetem a Babót, és aztán majd azt mondom, még nem látszik.mondjuk a férjem ebbe nem megy bele, az tuti.... :D

Szilvi,Boniko, betegeknek jobbulást!!!!!
Pepitanna, hatalmas gratula!!!!!!!!jól indul a szeptember!

most megyek főzni.

KépKépKépKép
moti
 
 


Köszi anyucik a kedves fogadtatást és a sok gratulát! :wink:

Nem érem el a dokit!!! :evil: :evil: :evil: Nagyon bosszant. Jó lenne találkozni vele, megnyugtatna. Kb. 10-szer hívtam, egyszer kinyomta. Ez jó jel, azt jelenti, dolgozik. Tavaly is nehezen volt elérhető. :x
Sajna, nagyon rendszertelen a havim és még felelőtlen lusta is voltam, nem jegyeztem fel az utolsó menstruáció idejét... :? :oops: kb. júli.20. ...talán 4-5-6 hetes törpöm lehet...
Nagyon pironkodom önmagam előtt is, amikor olyan anyukáról hallok, aki mindent megtervez előre, kiszámol, jegyzetel... :oops: :oops:
Mi csak neki álltunk, mert akartuk... :oops: :oops:
Jaj doki! ...most sem vette fel!!!

Annamari - Hát én nem bírnám ki, hogy ne kérdezzek rá a baba nemére. Egy másik fórumról ismerek egy anyukát, aki kibrta. Számomra ez hatalmas dolog. ...és a születés pillanatában derül ki, hogy Béla, vagy Mari a kicsi... :wink: :lol:

panny - Gratula a hosszú évekhez és a gombócokhoz! :wink: 8 éve munka nélkül?! :shock: Hogy bírod? Igazi "ősanya" lehetsz! :) És ez jó! :) Vágyam egy hasonló nagy család, de félek, hogy kicsi erre az 55 négyzeméter :roll:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Boni
Sajna ezt a szörnyű vírust, örülök, h azért Zsiguci megúszta.

Panny
Mi a 14. évünket tapossuk már együtt, és 5 éve vagyunk házasok! De gyerkőcök terén le vagyunk maradva.... :lol: (bár nekem Kevin már a 2. volt, hogy aztán mennyit rendelt nekünk a sors, majd kiderül.)

Pruci
Kösz a vigaszt, hogy mire mennék melózni, már nem kell, de úgy érzem, muszály munkába állnom, mert apa ezt már nem győzi egyedül... :( sajna egyre cudarabbul állunk anyagilag, és munkanélküliség mellett még egyet most szülni kész felelőtlenség -ha ezt az oldalát nézzük- Csak az a baj, hogy mire munkát találnék + ledolgoznám a min. 1 évet, hogy szülhessek, megvénülök!!! Úgyhogy tanácstalan vagyok, és ez már kezd lassan az agyamra/gyomromra menni. :evil: :evil: :evil:
Ma voltunk baba-mama klubban (2 hetente járunk), és ott is megoszlanak a vélemények effelől. Van aki azt mondja, munkahely nélkül másodikat nem szülne, és volt aki azt mondta, ha elmegyek dolgozni még nehezebben jövök vissza újra babázni.... :? :? :?
Szerintetek??? :roll:

Benita

Kép
benita76
 
 


Mi csütörtökön voltunk 9 éve együtt... :lol: És 26 éves vagyok :wink: 30-án meg a 3. házassági évfordulónk lesz :)
Vendég
 


Hello!

Boni, ezen mi nyáron átestünk, szerintem tuti az volt...hát nem kívánom senkinek. Üdv újra, már hiányoltalak :D

Benita, ezt mindenkinek magának kell eldönteni, nehéz benne tanácsot adni, az a lényeg, hogy apa és te is egyet gondolj és egy úton induljatok...mert így a legjobb! Ha már nem bírja, úgyis kér segítséget, és ha te babára vágysz, akkor ne gondolkodj a munkán :roll:

Panndi, Fruzsi mekkora már...hogy megy az idő :wink:

Pepi, gratulálok a babához, sajnálom, hogy ilyen az orvos...azért talán eléred majd :?

Moti, én a te helyedben még apának sem mondanám el, ha nem tud egy ilyen játékban részt venni...na meg ha nem megy veled UH-ra. AZt mondanám nem látszik, anyóst meg csak egye a fene...tuti ezt csinálnám :lol:

Pruci, remélem apa minél előbb "hazatalál"!!!

Panny, Fókamóka, Évi, Benita, Kri hajrá következő hónap :lol:

Szilvi, remélem már jobban vagy :shock:

Velünk minden oké, néha nehezebben megy a délutáni elalvás a szopi hiánya miatt, de majd belejövünk. Mindenestre nekem így azért könnyebb...lehet kicsit önzőnek tűnök, de az orvos miatt most a kistesót részesítem előnyben. Danyuci
danyuci
 
 


vonalzó próba

Kép

Kép
szilvi17
 
 


na ez nekem nem megy

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Én nem vagyok egy profi, de mi a baj SZilvi? Bemásoltad a kódot a profilba?
danyuci
 
 


próba

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Pepitanna, magánrendelése nincs a dokinak?ahol asszisztensnél lehet jelentkezni?én sem bírnám türelemmel, ezért is vagyok hűséges a sokszor emlegetett dokinőmhöz,aki még a 2 hónapos kislánya mellett is elsőre fölveszi a telefont, vagy visszahív.pedig sok a betege.remélem, azért sikerül időpontot kapnod mihamarabb!az is lehet, hogy nyaral, nem?
Benita, ha nagyon vágysz a kistesóra, inkább próbálkozzatok még, ha lehet.....mi is látjuk a barátnőmmel, hogy a férjeinket megterheli a család eltartása, és sokszor úgy segítenék valahogy, dehát nem olyan munkából jöttem szülni, ahova 1-2 órára vissza lehet menni.,néha bánom is, hogy nincs valami rendes szakmám.egy barátnőm pl.pedikűrös-műkörmös, és a szülés után 2 hónappal már dolgozott.állandó törzsvendégek, csak a közelben, és tökre élvezi, emellett a kisfiára is jut ideje.
szóval ilyenkor tartom rendkívül bosszantónak, hogy itthon nem ad annyit az állam, amennyiből tisztességesen , anyagi gondok nélkül föl lehet nevelni annyi gyereket, ahányat szeretne az ember.
Panndi, gratula a sok együtt töltött évhez!!!!!!igazán ritka dolog manapság, és valahogy íagy látatlanul is sugárzik Rólad, hogy mennyire boldogok vagytok most is!nagy örömmel tölt el mindig, ha ilyet látok!!!!és plusz ez a két gyönyörű gyerek!mindjárt elsírom magam!!! :D
Danyu,
ha a férjem nem jön az uhra, akkor lehet, hogy titkot tartok.csak előtte nem tudok, az a baj. Meg a fontosabb uhkra önként elkísér, pénteken is jött velem.
:D viszont ha tényleg lányunk lenne, (amire az esély kb nulla), akkor már csak azért sem árulnám el a nagyszülőknek... :D ha fiú, akkor jobban járok, mielőbb megtudják, nem szekálnak tovább.
nekünk is van egy baráti házaspár, ők egyébként 8 évet vártak a fiukra, és végig nem nézették meg, milyen nemű.csak a szülésnél derült ki.végtelenül csodáltam őket ezért.meg persze azért is, hogy 8 évig csendben bizakodtak az Úrhoz.
ja, képzeljétek, kedd óta úgy tűnik, elhagyott a hányinger....annyira jó..el sem tudom mondani. :D néhányan azért tudjátok. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Na végre sikerült

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Sziasztok!

Picikém bealudt, van pár percem. Tegnap óta gyakorolja az önálló lépegetést, egyik bútortól a másikig már átmegy egyedül, ez 4-5 lépést jelent. Borzasztóan örül neki, na meg persze én is. Képzeljétek, 2-3 hete odafigyelek az étkezésemre, járok tornázni és már fogytam 5 kilót! Sokkal jobban érzem magam! Még egy tizest jó lenne ledobni...

Annamari: köszi a dícséretet, ez valóban egy jól sikerült fotó.
Megyek dokihoz, apával megbeszéltük. Magam megnyugtatására... Aztán várunk.

moti: nagggyon remélem, hogy visszaállítják a 3 éves gyest! Meg azt is, hogy gyes mellett ingyen lehet tanulni.
És kedves anyósnak mondd meg, hogy a topictársadnak kislánya született, és a terhesség alatt még csak hírből sem ismerte a hányingert! A lényeg valóban az, hogy minden rendben legyen a pocaklakóval! Én sem tudnám megállni, hogy ne nézessem meg a nemét.
Borfesztivál király lehetett! Hétvégén mi is megyünk a Budai Várba borfesztiválra.

kri: ismerős szitu. Lillus is pakol egész nap. Meg én is. Utána.

benita: drukkolok nagyon-nagyon!
Én nem akarok visszamenni dolgozni tesó előtt.

pepitanna: GRATULÁLOK! Boldogságos babavárást kívánok!

Szilvi:
jobbulást, vigyázz magatokra!

pruci: érdekesek ezek a pasik. Én is megvárnám, hogy előbb együtt lakjunk talán...

panny: hát akkor hajrá! Reméljük hamar összejön a kistesó!
A Tarantino filmet mi is meg szeretnénk nézni. Gratula a házassági évfordulóhoz!

fókamóka: üdv. itthon. Merre voltatok nyaralni?

boni: olvastam a másik topicban hogy mennyi mindenki bekapta a vírust! Reméljük hamar rendbejöttök, szerencse hogy Zsigusz nem kapta el. Meg persze köszönhető az oltásnak.

panndi: szüleimnek is 30.án lesz a házassági évfordulójuk. A negyvenkettedik.

danyuci: helyedben szopi ügyben én is így cselekednék. Nálunk ez nem lesz gond. Egyrészt mert Lillus magától elválasztotta magát, másrészt mert még nem vagyok terhes.

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Hahó valaki, segítség! :shock: :shock: Dr. Boni vagy bárki, aki okosabb mint én:
Két hete kedden ilyen barnás-szerű váladékozásom volt... :( én azt hittem, h az akciónk eredményének tünete, viszont ahogy számolgatok (és utánanéztem) peteérés tünete volt. Akkor az a 14. napon volt. Ez lehetséges? És akkor aznap van a pé? :roll: :roll:

Moti, Szilvi, Danyu
Szuperak a vonalzótok!

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Benita sajnos én nem tudok segíteni, de a drukkok mennek ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kicsi fiam ma megtette első önálló lépéseit felém kapaszkodás nélkül :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Benita!
Szerintem lehetett, de biztosat én se tudok mondani. Én is drukkolok, hogy most sikerüljön!!!!!

Panni!
Üdv. "postás-tesó" :lol: :lol:
Akkor mindent bele, bízom benne, hogy most sikerül.
Te hallottál a palástfű teáról? A másik topic-ban írtak,hogy magzatmegtartó hatása van. Ivott már valaki közületek palástfű teát? És bevált???

Évi, Kri!
Nagyon ügyesek a gyerekek, hogy már lassan szaladnak. Nálunk is Levente 10 hónapos volt, Réka 9 és fél, mikor elindultak.
Most már csak futni kell utánuk. :D

Évi!
Gratulálok, hogy sikerült leadnod, lehet mire oda érsz a dokihoz, már a terhességet állapítja meg. :lol: Váratlanul beköltözik hozzátok a picurka.

Panndi!
Gratulálok az évfordulókhoz.
Mi is apával 6 éve jöttünk össze, 13-án.

Danyuci!
Szerintem nem vagy önző. Én 1 éve hagytam abba a szopizást, hogy kistesó beköltözzön, de ha tudom, hogy így végződik,akkor még lehet, hogy mindig szopizna. Levente is 22 hónapig cicizett, ő is a tesó progect miatt hagyta abba.

Ma délután nem akart elaludni Réka. Bezzeg én, szépen aludtam mellette fél órát, ő meg nézte az Oroszlánkirályt. Aztán 2 órakor csörög a szomszéd, hogy átjöhetnének-e a gyerekei, míg elszalad az OTP-be. Mondom persze.
Szóval kimaradt a délutáni alvás, s már fél 9-kor aludt is.Már csak Leventét kell altatnom.
Megyek is. További szép estét Nektek.

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Benita barna váladék sok mindentől lehet. akáűr Peteérés, akáűr beágyazódás, utalhat alacsony progira is. sajnos hogy mitől volt igy nehétz lenne megállapítani.

teszteltél? volt valami PÉ környékén?

jövök majd lányok csak a pakolgatás..

pusssz
Vendég
 


Sajnos teszthez még nem jutottam, ma is csak du. van gyógyszertár, de úgy érzem, addig megőrülök!!!! Hogy miért? Most már tudnotok kell!!! :( :( :( Sajnos most biztos hidegzuhanyként ér titeket, ami írok. Nem is tudom, hogy kezdjek bele. Szóval..... én a kistesó projektet kiiktattam egyenlőre, több-több-több oka is van, igazából most már egyre erősödő kép állt össze bennem: nem vagyok rá felkészülve ( :shock: :shock: :shock: ). De ennek okát senki nem tudja, én belül érzem. Sőt: olyannyira érzem, hogy most nem bírnék rá vállalkozn, hanem csak később, hogy tiszta betege vagyok a gondolatnak. NE ÍTÉLJETEK EL, ezt mindenki maga tudja, és érzi, és mindenkinek ahogy rendeltetett, az jut. Lehet, h nálam Kevin lesz az egyetlen, vagy csak később leszek képes neki kistesót szülni.
Bizony ez a bizonytalanság, h terhes vagyok-e vagy sem, nagyon nyomasztó, és teljesen rosszul viselem.
Én nagyon irigyellek benneteket, h nálatok ennyire hatalmas a baba utáni vágy, bármekkora kistesó is van már mellette, és örülök is neki, hogy ilyen ügyesek vagyok, de ezek szerint nekem ez nem megy. Ezért is kezdtem el munkaügyben tapogatózni valamerre, mert elhatároztam, hogy ami nem megy, ne erőltessük.

Még jövök.
Benita

Kép
benita76
 
 


Boni
Pé környékén (ami a jel szerint a 14. nap volt), annyi volt, hogy a 11. nap próbálkoztunk, de aztán "megszakítottuk", mert már akkor meggondoltam magam...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (csak azt nem tudom, időben volt-e)

Benita

Kép
benita76
 
 


Jó Reggelt!

Benita, én sem tudom, tényleg több oka is lehet...de ezt már Boni leírta.

Annamari, nálunk és olyan nehezen ment tegnap az alvás, de szerencsére sikerült.

Évi, Kri, nagyon ügyesek a gyerkőcök, nálunk még csak "szárnypróbálgatások" vannak...de pakolásban valahol elöl lennénk, az tuti :lol: :lol: :lol:


Szilvi, nagyon jók a vonalzók :wink:

Szép napot! Danyu
danyuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?