Új privát üzeneted érkezett!

Szezso: Isten hozta Bendét, gratulálok Nektek!! :lol: :lol:

Puszi: hajrá punkció!!

Bridget, én is érzek a petefészkek körül néha nyilallásokat, de a hasam nem fáj :shock: Viszont továbbra is vérzek :roll: fura

Vkrisz: én a végefelé már tükörrel csináltam :D :D 13 ezerért nagyon jó a légzésfigyelő szerintem!

Kisbuta: ééédes Katica! szépek vagytok!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Megint laptető, ez már nem lehet véletlen :lol: :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok!

Szezso, szívből gratulálok Bendegúz érkezéséhez, jó kis dátum!:-))

Kisbuta, alvó Katica gyönyörűséges a nagy hajával!

Puszikám, huh már pénteken punkció?! Hát akkor nagyon-nagyon+++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Figyi, ha nincs Leidened akkor miért kapsz Fraxiparint? És ki javasolta doki, vagy te kérted biztos ami biztos alapon? :roll:

Ölelés mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Bebike
En sem ertem csak aggaszt :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Képzeljétek, hogy jártam, írtam hogy vérezgetek, erre az előbb kimentem wc-re és ez már nem pecsételgetés, hanem rendes mensi, nem elég a tisztasági betét, olyan, mint a niagara :shock: Ma reggel bevettem az utolsó fogigátlót, ez hogy lehet, hogy ennek ellenére mensizek? hívtam a dokit, délután megyek uh-ra, de nem örült a hírnek. Ilyenkorszerintetek kezdődhet a stimu, ha ma még fogigátlót vettem be? Mindig van valami, tiszta ideg vagyok :?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Szezsó,
itt is óriási gratula! Sok-sok boldogságot és sok tejet neked és jó étvágyat a kicsinek! :D

Bébike,
:shock: Nagyon drukkolok, hogy ma minden rendben legyen, a nagy ijedtség ellenére. Majd gyere a hírekkel.

Bridget,
neked is jobbulást! Görcs monnyon le! (lehet, hogy így reagál a szervezeted, ha alacsonyra van lenyomva az FSH-d???)
Nem tudom pontosan, hol volt a mióma, már elfelejtettem :oops: Az első perctől csak annyit jegyeztem meg, hogy van egy, de nem zavaró helyen.

Puszi,
mennek a mai drukkok is! ++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata,
te következel, ugye? :D

Vkrisz,
képzeld, oldalt alszik. A klinikán mindig enyhén oldalt teszik le a babákat, hogy ha álmában visszabukna valamit, akkor az ki tudjon folyni a száján és ne fulladjon meg. Ez a kis csibe meg ezt úgy megszokta, hogy már magától oldalára fordul, ha aludni akar. (Kicsit parázok ám emiatt, hogy hasra ne forduljon idő előtt...)

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta, én lánykám hason alszik.

Szezso, óriási gratula, jó egészséget kívánok neked és Bendének!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Szezsó!
Hatalmas gratula!


Mai drukkok:+++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kép

Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok

Szezso gratulálok, jó egészséget és sok boldogságot.

Kisbuta neked is gratulálok, nagyon szépséges Katicád. :D

Akciózoknak sok sok drukk.
Puszi, Meli+++++++++++++++++++++

Kismamiknak pocaksimi.

Tücsi pusz. sztem kérjél, sokan kapnak ha negák leidenre is.

Látom lesz topiktali, irigy irigy.

eltünésem oka, anyatopikomban

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Skrisz,
Édi lehet :)
Viszont az enyémnek még nem esett le a köldökcsonkja. Arra gondolom nem lenne jó ráhasalni, ezért vagyok betojva.

Zsófiékról tud valaki valamit? Kiengedték már őket?

Kép
kisbuta
 
 


Szezso,mi is gratulálunk a kis Pannival nektek!!!!!
lola29
 
 


Kép
lola29
 
 


Kép
lola29
 
 


Kép
lola29
 
 


tudom,hogy már annyiszor ígértem képet,de eddig sosem sikerült.olvaslak ám titeket,csak írni nincs időm.továbbra is drukkolok mindenkinek,és ezek a képek adjanak reményt azoknak akiknek eddig még nem sikerült a baba,hogy nekem is sikerült!!!!én is azt hittem már hogy nekem sosem lesz kisbabám,és itt van ez a kis tüncike végre.ma 9 hetes!!!amúgy elkezdtem a zombiképzőt,de egyre jobb a helyzet alvás terén!!!
puszi nektek!!!!
lola29
 
 


Kisbuta
Gyönyörűek vagytok :lol:
Semmi gond nem lesz, ha hasrafordul Katica!

Bridget
Debrecen nagyon jó hely :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vizkrisz
Mellszívót én se használok. Igény szerint szopizik Molli.
Most gondolkozom azon, hogy kellene fejni és leadni... :wink:

Bea
IR miatti vérvételt általában mindenki magának intézi. Sajnos kevés az a hely, ahol küldenek!

Szezso
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak megérkezett Bendegúz!

Lola
Gyönyörű!
Vendég
 


Minden akciózónak nagy-nagy drukk!
Vendég
 


Lola, nagyon szép babácskád van! Igazi kis vasgyúró.

Kisbuta, enyim gyerek kezdettől hason aludt, köldökcsonk ide vagy oda. Nem fáj nekik.

skrisz72
 
 


Szezso, nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok az egész családotoknak! Amint tudsz, gyere a születéstörténettel! (Bár én még nem láttam se Nyulaszét, se Mabéét.... :roll: :roll: :roll: )

Jesszusom, remélem nem előzöm be Till-t! Ha nem, akkor is a második lettem! :shock:

Bea, remélem nem kerül rá sor és a fagyibabák sikerülnek, de ha netán mégsem, a Db-i Kaáliban is jó kezekben lennél!

Kisbuta, most akkor ki sárgult be? :roll:

Bridget, ahhoz képest, hogy utálsz utazni, beutazod az egész világot! :lol:

Lola, jó hogy jelentkeztél, már kezdtem aggódni! Kislányod rád hasonlít! :wink:

Estike, hol vagy???

Tücsi, Bébike! sok helyen adják a Fraxiparint/Clexane-t alapból mindenkinek, a megtapadás elősegítésére, az Aspirin Protect helyett! (Jobb véráramlás) :wink:

Árnika, nem baj, ha most kicsit nem foglalkozol a dologgal, majd jön magától minden, mint egy sugallat!

Vkrisz, én már egy ideje "vakon" borotválok ott lenn. (Apa meg leellenőrzi... :oops: )

Ma voltunk a Klinikán a dokimnál, azt mondta, nagyon szépek az eredményeim. Egy hét múlva kell menni UH-ra meg NST-re, és akkor visszatérünk a befektetés-témára... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Egy kis életjel!

Kisbuta!
Gratulálok! Megnéztem a képeket, szépek vagytok!

Szezso!
Neked is gratulálok!!!

Puszi!
Látom kezdtél!! Drukkokat küldök!+++++++++++++++

Vanilia!
Kisfagyikra vigyázz!!! Üzenem Nekik, hogy kapaszkodjanak erősen Anyába!!!!

Melani, Bébike és akiknek még kell küldök drukkokat!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++

Babák egyszerűen gyönyörűek!!!!!!

Nem vagyok még teljesen képbe, de igyekszem felzárkozni. Még nem mindig vok jól. Rosszullétek még vannak. És kemény 10 dkg-ot híztam.

Skrisz!
Annyit beirhatnál a táblába, hogy a szülés várható időpontja 2010.március 23.

Puszi Mindenkinek!!!!

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Juhar szia :D
Köszi, megmondtam a fagyiknak :D

Puszi +++++++++++++++++++++++++++

Zsófi szuper hírek, akkor hamarosan otthon lesztek - vagytok !

Mindenkinek puszi!

Milyen lassan telik az idő ilyenkor... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!


Most értem csak haza, senkivel nem sikerült találkoznom közületek sajnos. :(
10 tüszőm van kb., de csak a fele nagy, így petesejt kb. 5 lesz. Nem várhatunk tovább a kicsikre, mert a nagyok meg már nagyon nagyok. Ma éjjel repesztünk. :roll: Pénteken 11.30ra vagyok kiírva punkcióra.


Tücsi: biztos, ami biztos alapon kapom, nehogy elvetéljek, ha végre összejön.


Bébike: drukkdrukkdrukk!!!


Lola: nagyon szép Pannus! :D


Juhar: a rosszullétek lassan megszűnnek! :wink:


Zsófi: de jóóóó! Kérünk majd képeket!


Mabe: várom a szüléstörténeted!!!!


Bri: jobban vagy?




Köszi a drukkokat!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bebike
En ehhez nem ertek de majd gyere es meselj mit mondtak :shock:

Kisbuta
Jah akkor mind1 :roll: Es koszonom a jobbulast...sokminden lehet de ez tenyleg nem jo hogy minden nap faj :?

Skrisz
Csudajo a tablicsku koszi 8) :D

Maybe
Te kis hamis :lol: Tudom,hogy jo hely a viragkarnevalra nagyon levagytam mindig is :roll:

Rana
Parom szeret utazni :roll: ne is mond mert ment volna hetvegere DC-be :shock: masfel oras repziut... :x nemet mondtam en mar nem akarok repulni amig haza nem jutok :oops: nekem ngyon idegolo egy utazas repzivel beteg tudok lenni tole marhara :roll:

Puszi
Ngyon orulok igy is nektek 5sem semmi es pentekre ngyon izgulunk majd erted 8) asszem elfog indulni az idei oszi babaeso :)
Meg egyenlore ma nem ereztem de nemreg keltem :roll: majd megirom delutan ha faj megint :roll:

Csoki
Kép

Melania,Puszi,Csoki Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok.
gyors bekukk.
Ma volt a beültim és négyszeres anyuka vagyok mától. :lol:
puszi mindenkinek.köszönöm a drukkokat.És bocsánat de egy ideje nem olvastam vissza.Ma költöztünk haza.

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli, azta! Gratula a beköltözéshez!

Juhar, javítottam.

skrisz72
 
 


Puszi nagyon jó lesz az 5 petesejt! Még tesóra is jut majd belőle!

Melánia szuper! 4 babácska! Tapik mennek +++++

Lányok én annyit tüsszögök és mindig megfeszül a hasam közben... ugye ettől még nem lesz baj? :roll:
Vendég
 


Vendég
 


Melania
Babaragacsok indítva :lol: :wink:

Puszika
Hajrá tüszőcskék! Péntek mindjárt itt lesz...
Szüléstörténetet nem írtam. Nem vagyok egy nagy fogalmazó. Annak idején magyarból is ez volt a bajom :cry: Ha 2 oldalas fogalmazás kellett, akkor én már vért izzadtam. :oops: :wink:
Címszavakban, tőmondatokban a tényközlés és kész.... barokkos körmondatokat senki ne várjon tőlem :wink:
Vendég
 


Mabe az teljesen jó lesz nekünk! Várjuk!
Vendég
 


Mabe: oksa, értettem! :) :wink:


Meli: négyszeres????? Hányadik lombik ez?
Nagggyon szurkolok!!!!


Vanília: Nektek is!!!!!!!


Köszi Lányok!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hali!

Köszi a hozzászólásokat. :D Vettem végül a tesz-veszen új Aventos kézi mellszívót.Remélem hasznát veszem majd.:)

Szezso
Hatalmas gratula!!! :D :D :D

Melánia
Pihengess egy kicsit, aztán a babákok szépen beágyazódnak majd!+++

Lola29
Ari képek. :lol:

Rana
Nekem apa nemtom mikor ellenőrizte utoljára. :oops: Most az allergiája kínozza, ez az élettől is elveszi a kedvét. :(

Na szép jó éjt!

Kép
vizkriszisback
 
 


sziasztok,

Puszi,nagy-nagy drukk!!!

Bridget,köszi a nyuszit :wink:

Lola :D cuki :wink:
Vendég
 


Nyulasz
Nincs mit :wink:

Csoki
Ezt ismertem marha edesek nem :lol: Tusszogestol a megtapadt babaknak semmi baja nem lesz :wink: szep lenne ha ilyentol kipottyannanak :lol: De tudom ilyenkor sokmindenkinek ezek jutnak eszebe :idea:

Melania :shock:
4baba huuuhaaa :o hogyhogy ennyit kaptal vissza :roll: babaragik neked id mennek :!:

Csoki,Melania babatapik!!!

Puszinak meg tuszonovelo :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kisbuta, sok szeretettel gratulalok gyonyoru Katica erkezesehez, Szezsonak pedig Bendeguz szuletesehez ! Sok sok boldogsagot a kismamaknak !
katavirag
 
 


Puszi
Ma nem fajt a hasam :shock: Lehet csak mondanom kellett es annyi is lett neki :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Szezso szívből gratulálok, sok tejcsit és sok egészséget kivánok mindkettőtöknek!

Puszi! Drukkolok, hogy minél több jó petid legyen!!

Melánia Négy baba.... nem semmi!!! Remélem jól érzik magukat odabenn, és 9 hónapig ki sem akarnak jönni!!


Csoki Mikor tesztelsz majd? Drukk!! Én is majd a fagyibabáimban bizok!!

Bea
bea1979
 
 


Szezsó,tiszta szívből gratulálok Bendegúz érkezéséhez!Sok örömet,és sok tejcsit! :D :D :D

Meli,Csoki,Puszi drukkok mennek!
Vendég
 


Bridget,akkor mond,hogy most babás leszel :D
Vendég
 


Sziasztok!

Minden bébi gyönyörűséges, úgyhogy anyukák, továbbra is kérjük a képeket!

Mai drukkok: ++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok csajok!

köszönjük a dicséreteket!majd ha tudok teszek fel képeket még.majd egyszer én is megírom a szüléstörténetemet!!!!
nekem tegnap mintha már megjött volna,képzeljétek,mára semmi
na puszi nektek
lola29
 
 


Sziasztok!



Köszi a drukkokat Lányok, jöhetnek még! Jó ideig remélem,... :wink:

Meli, Vanili: +++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Rana,
te vagy a szegedi vagy Kisbuta?
Bocs, de nem emlékszem. :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok.

szezso:én is NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!!!puszi.

Valaki kérdezte hogy miért 4??? 2inszem és ez a 8.lombikom.Ebből a 8-ból ez a 4.beültim.
6stimu a Szegedi Kaáliba ebből 2beülti.Nem osztódtak a sejtek+donor spermát javasoltak 14-15milliónál.
Dévai Intézet Dévai doki Pest.2 lombik 2 beültivel.Nem is értik ezt a donor javaslatot.
Így aztán dokibá 8.lombikra beültette mind a 4-et.Ebből 2fiatalabb.Punkció másnapján ICSI-ték meg.Mi is azt hittük,hogy csak max háromat kaphatok vissza de dokibá azt mondta hogy annyit szenvedtem már ültessük be mindent.Egyébként 29éves vagyok.

Kép
Kép
melánia
 
 


puszi:hol tartasz már??? punkció volt már vagy eztán lesz???
Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


HAli!

Melánia
Hát akkor ti is nagyon nagyon megérdemelnétek, hogy most megtapadjon legalább 1-2 esetleg 3 babó...a négy már azért elég húzós lenne!!!+++ :D

Voltam ma bent én is a suliban...bevittem a tp-zes papírjaim.Dumcsiztam a kolleganőkkel meg ilyenek.Párom vitt be, após hozott haza.

Ma most tanítok egyet, aztán szunya, aztán még egy tanítás,vacsi, aztán este szórólapos séta apuval (tegnap is az volt). :D Azért ma kicsit tornáztam is, mosogattam, vasaltam stb...mert szalad a ház...jaj tanulni is kéne. :roll:

Pusszancs

Kép
vizkriszisback
 
 


Jajj!

Szezso itt a nagy fenforgásaim közepette elfelejtettem neked gratulálni a kis gézengúz Bendegúzhoz!!!
Ezúton gratulálok és sok sok tejcsit kívánok!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Remélem még emlékeztek rám! :oops:

Kisbutának és Szezsónak hatalmas gratula a babákhoz! Jó egészséget és sok tejcit kívánok!
Meli, Vanília: ++++++++++

A kismamáknak boldog babavárást!

Minden akciózónak szép petesejteket és annál szebb beültetésre váró embriókat kívánok, akik 9 hónapig a pocakban maradnak!

Nálunk minden rendben! Június végén volt egy spontán hónapunk, amikor 5 napot késett és hát csíkos is lett az a bizonyos teszt. Sajnos ez is úgy végződött mint az eddigiek, de legalább spontán volt. Úgyhogy még így is nagyon örültünk, hogy talán így sem lehetetlen a tesóbaba. De úgy néz ki, hogy novemberben indulunk az utolsó lombikra, és ha nem sikerül esetleg (de fog!), akkor jövőre beindítjuk az örökbefogadási procedúrát.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Melánia, sajnálom a kálváriátokat :cry: de most már ott a négy babó a pocidban, ennek már csak jó vége lehet :D drukk!

csomee: mitől lehet vajon mindig ez a korai vetélés? IR-t nézettél már? neked is drukk, menni fog ez spontán is!

Bridet, hogy bírod a fogigátlót? nem is kell abbahagynod még egy hónapig? vagy úgy szeded, hogy 21 nap bogyó és utána vérzés majd megint bogyó?

Voltam dokibánál tegnap, valószínűleg hülyének nézett, mert délutánra teljesen elmúlt a vérzés, minimálisat látott a vizsgálatnál, aztán persze ma reggelre megint megindult, most is van, szóval most már teljesen idiótának érzem magam és nem tudom eldönteni, hogy most akkor már megjött vagy nem :? Végülis hétfőn kezdődik a stimu, ebben maradtunk. Már nagyon izgulok és boldog vagyok, hogy végre itt tartunk!!! :D :D :)

Először arra gondoltam, hogy Benit hazaviszem anyukámékhoz legalább néhány napra, hogy tudjak pihenni a beülti után, de félek, hogy csak szenvednék a tételnségtől és hiányozna nagyon. Szerintetek az első napokban (ET után) sokat számít a fekvés vagy oly' mindegy? emelgetni már nem nagyon kell Benit, persze előfordul.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Melania: értem. Én 2 babát kívánok Neked!!!!!!!! :D :D Nem eltűnni!!!!
Pénteken lesz a punkcióm. :wink:

Csomee: persze, hogy emlékszünk!!!!! Drukkolok Nektek novemberre, na meg addig is a spontánhoz!!!! :D

Bébike: hajrá stimu!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?