Új privát üzeneted érkezett!

Nita, Őzike,

3 kiló????? Jajj. És heti 250 g gyarapodást mondanak igaz?
Hűűű, akkor már az enyém Maszat is ekkora lehet?
Én csak 11-én megyek legközelebb, de izgulok egy kicsit :roll:

Kép
screen
 
 


Mátém is 4 kilóval született........Barni se lesz kicsi...... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük az édeklődést, büszke iskolás a nagyfiam. Élvezi és ma már kapott egy piros pontot is. Remélem a lendület kitart az elkövetkező 15 évben. :mrgreen:

Csibe: Mi is a Coola és a Pop-in mellett döntünk. Apa mondta, hogy az anyaságiból azt vásároljak. Úgyhogy rendelek még 10 coola-t meg egy 5-ös pop-int. Meg 2 monapelt és így kilesz a 20 db, aztán majd meglássuk. A Mamamin is tök jókat írnak sasolj rá, az is egy fórum van mindenféle. :)
Én is lusta vagyok vagyis inkább lomha és nehézkes de hiába fújtatok az uram állandó éjszakás úgyhogy nappal alszik nem hallja, én meg végzem a dolgom.
De a boltban ma előre engedtek :)

Paris: Én azt javaslom nézz hordozót a teszveszen vagy egy bababizományiban hátha találsz. Annyira de annyira nem lehet kihasználni szerintem. Kelleni viszont kell. A Barninál kaptunk egyet kölcsibe kb. 6 hót használtuk és utána már rendes 0-18 kg-ig gyerekülést vettünk. Ezt 4 évesen még használta. (most meg félre van rakva a Keninek) :)

Őzi: Jóóóóóóóó nagy már az a gyerek :shock:

Tilli: Gyógypuszi nektek. Te meg pihizz sokat!!!
anyabebi
 
 

 
 

Szileeaa
1142 Budapest, Dorozsmai u. 52.
Tel./Fax: +36 1 363 29 03
Web: www.pro-mama.hu - www.avent.hu
E-mail: pro-mama'kukac'pro-mama'pont'hu
de ott így próbálják ki, mármint cumisüvegből
Te voltál szülőszobalátogatáson?

Őzike,
3 szülőszoba van, 2nagyobb, sárgák, meg kékek. Szimpi volt a szülésznő. Megmutatták az alapítványi szobákat is. Az egyágyas 10, a kétágyas 4. Amikor ctg-re mész látni fogod a szülőszobákat,
Rengetegen voltunk.
Császárról is meséltek... De remélem ez nem érint.
Ami még fontos infó, állítólag 36. hétig szólni kell, ha epidurált szeretnél. Remélem elég infót írtam ;)
pocok001
 
 


Kukucs,

még1x benézek és irány az ágy! :roll:

Őzike,
állítólag pszichoszomatikus :roll: (van, aki a túl sok stresszre így reagál, mármint valamilyen fizikális tünettel. Legutóbb kijött a mentő és sürgősségin vitték be, mondván, hogy azonnali vakbél műtét lesz. És a kórházban nem találtak semmit :shock: )

Őzi, Nita,
most 3 kilósak a babák? :shock: te jó ég!!! (Én holnap megyek UHra, kivi vok)

Anyabébi,
köszi :oops: és gratula a Nagyfiadnak! :wink:

Pocok,
máris szólni az epidurálról? :roll: (itt a Péterfyben lp. szülés előtt kérdezték csak meg, mikor 5 perces fájásokkal bementem. Akkor tiltakoztam, de közben meggondoltam magam és csont nélkül bekötötték!)

tillidian
 
 


Szia Tilli!
:)
Itt csak előre szólva lehet... Úgy, hogy ott és akkor, úgy nem.
Remélem Ti is jól vagytok!
pocok001
 
 


Hello lányok!

Gyorsan eltelt az első munka nélküli napom, de rájöttem, hogy van még elég időm, hogy minden nap csak egy kis feladatot végezzek el, mert eléggé elfáradtam mostanra.

Voltam a Müller drogériában és a Kik-ben és a Tesco-ban :-) És gyógyszertárban. Megvettem a tisztálkodó szereket, pelenkát, melltartóbetétet, szopis melltartót, mellbimbókrémet stb.

De a gyógyszertárban én is megjártam, eldobható bugyit akartam venni. Naná, hogy három gyógyszerész közül az egyetlen férfihez kerültem :roll: Mondom neki TENA eldobható bugyi...erre felsorolja nekem az összes TENA terméket a pelenkától a férfi inkontinencia betétig, de eldobható bugyi nem volt közte. Aszongya mondjam meg a termék PONTOS nevét és akkor tudnak rendelni...na ja...

De lányok, én vagyok a hülye? Vagy tényleg nem TENA? Nekem a kórházi listán direkt így van rajta! Vagy van másfajta is?

Jó éjszakát!

Kép
kkia
 
 


Sziasztok Lányok!

Andi köszöni a gratulációkat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Babák szépek, ügyesek, csak a szopival vannak gondjaik. Hamar elfáradnak a drágák.

KépLucas
KépSophia
Kép

Andi mama
Vendég
 


Twinsmomma
Gyönyörűek a babucik :D Meddig kell kórházban maradni? A szopiba drukkolok, hogy belejöjjenek:)

Pocok
Köszi az infókat :!: 8)

kkia
Hát nekem is pörgősen telt a nap, a végére hulla lettem...ebben a fránya melegben :? A gyógyszertárban jól kifogtad te is 8)

Till
Az a lényeg, komolyabb baj nincs..illetve persze a stressz sem jó, az okozhat egy idő múlva fizikai gondokat :cry:

Anyabébi
Gratula a piros ponthoz :!: :lol:

Screen
Ne izgulj, fő hogy mozog sokat, akkor biztos rendben van :D Neked nem kell menni jövő héttől CTG-re?? Engem már most is küldtek..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Twinsmomma meseszépek a babák!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
szopiba majd belejönnek!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Andi! Irigykedek! Neked már olyan jó, vágyom a babaillatra :). Gyönyörűségek!!!

Kkia: Menj be a DM-be ott is van eldobható bugyi, asszem 5 db-os csomagban , a betéteknél. Nem tena de eldobható :).

Jóéjt nektek!!
anyabebi
 
 


Nitaaaaaaaaa!

Jelöjjé má vissza!!! :shock:
anyabebi
 
 


Nita köszönöm szépen,hogy megnézted.

Kkia van másik fajta is az eldobható bugyiból.Szerintem a gyógyszerész pasi nem volt képben,hogy mit is szeretnél. :shock:

Anyabébi gratula az első pirosponthoz csak így tovább.

Mrsparis igazán nincs mit. :wink:
Ez nagyon tetszett:"ha elkezdek szülni megállok"igazad van akkor majd Én is megállok.

Tilli nagyon sajnálom,hogy így szenvedsz az allergiától.Ha hűvösebb az idő akkor is ennyire rossz?Hál Isten Én nemtudom milyen.Párodat próbáld meg egy kis pihenésre rábeszélni mert az nem jó ha túlhajtja magát. :( az én Férjem is ilyen és akkor mindig felerősödnek nála a pánikbetegség tünetei szóval akkor Nálunk is van szenvedés rendesen.


MA VOLTUNK DOKTORBÁCSINÁL
BPD:79
AC:237
FL:57
Súly:1423g
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Koponya fekvésű még mindig,és minden rendben van azt mondta.
A Gravidát abba lehet hagyi azt javasolta.Kérdeztem a Magne B6-ot azt szedhetem még nyugodtan.
Viszont az időpontom új :( úgylátszik nem úszom meg a Novembert.
Szóval November 9 :!: ez a leg újabb. :( :( jó mi?

Andi gyönyörűek a Babáid!!!!!Majd megy a szopi is biztos vagyok benne.Várunk a beszámolóval.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Csajok, a LEGFONTOSABB hírrel kezdem: Zsrit, Pocahontas külsejű kismama társunk jobban van hála a jó égnek, bár még korántsem rózsás a helyzete szegénynek. Idézek:

Jobban vagyok, annyi hogy a veséimmel van a fő baj, tágulat plusz vesemedence gyulladás és emellé kaptam el a fiúktól az influenzát. Ezek együttesen kiütöttek, de javulok. Vénásan kétféle antibiotikumot kapok sajnos – szegény baba. Bár azt mondják nem lesz tőle baja, remélem. Ha javulnak a laborjaim, hazamehetek.

Kkia, Őzi, Csibe, Datolya – szupi volt ez az első nap, nem?
No munkahelyen ücsörgés most egy jó ideig! Sose gondoltam volna, hogy ennyire leszívja az energiáimat... Sajnos betévedtem a Tescóba hogy veszek pár élelmiszert... Aha. Vettem leértékelve három újszülött rugit és két 0-3 hónaposat. Meg popsitörlőt.

Pattogó, de mázlid van, hogy Vivi imádja az ovit! Pocakbuli: sztem az én Szonjám is ott volt, mert nálunk meg nyugi volt tegnap este...

Őzi, Pocok, ma én sem jutottam el a szülőszoba látogatásra, de nem gáz, mert már voltam, amikor a szülésznővel találkoztam. Ő bevitt és körbevezetett. Ha valami érdekel konkrétan, szívesen megírom. Ti nem választotok sznőt?

Sztercsi, hát jól is néznék ki, ha még vezetni se vezethetnék! Egy lábatlan apával... Én ezen nem parázok, még kismama biztonsági övem is van... amit néha használok is... De könyörgöm, miért okozna koraszülést a vezetés??? Én imádok vezetni, kifejezetten megnyugtat (kivéve ha valami állat kerül elém az úton...)
Köldök: enyém még tartja magát, de eléggé necces a helyzet.

Sünci, kösz, rákeresek akkor én is a tesz-veszen

Kkia, mekkora paré ez a főnök... :roll:

ParisEszti, hála a jó égnek, hogy jobban vagy!

Screen, ne őrjíts meg, hogy kell vinni két embert az apaságihoz!!! :shock: Ezt most hallom először. Hát ennyi erővel össze is házasodhatunk basszus... És szakorvosi véleményt???? Te jó ég... :x

Till, tied apának is jobbulást... Hihetetlen, hogy nem vigyáznak magukra, amikor mi már itt vagyunk a célegyenesben...

Nita, Őzi – mekkora babócák! Nekem is 4-5 hét van hátra, lehet, hogy kislányom is már ekkora?

Andi, de gyönyörűek a kis drágák!!! De jó neked, hogy már ott vannak veled!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa, köszi a híreket Zsritről! Ha még beszéltek vagy írsz Neki, gyors gyógyulást kívánok! Az antibigyókat meg csak úgy válogatják ilyenkor, hogy ne ártson a babának.
És köszi, valóban jó volt az első "munka nélkül töltött nap". Igaz, hogy egész nap rohangáltam és korán kellett kelnem, mert Szabinak évnyitó és suli volt, de ez azért mégis más.
Párod lába jobban van már, vagy fáj még neki?

Vezetés: én is vezettem még az utolsó napon is (igaz akkor nem tudtam, hogy ez az) szülés előtt, napi rendszerességgel és nem okozott koraszülést. Igaz igyekeztem nem felhúzni magam közben sem a magam sem közlekedőtársaim bénázásán.

Kkia, Őzi: én még a nyári szabim előtt kaptam ajándékot. Lehet, hogy Ti azért nem, mert hamar várnak vissza Benneteket.

Tilli, az allergia miatt nem írígyellek, nagyon nehéz így ilyenko, amikor nem tudod midet vakard, töröld először és hol is vedd a levegőt. Szerencsére nekem az enyhébb változat van és nem tart sokáig. Szedhetsz ilyenkor valami gyógyszert rá, vagy használhatsz sprayt?

Eszti, örülök, hogy jobban vagy! Debrecen tényleg szép város.

Twins, nagyon szépek a gyermekeid! Köszi a könnyítést, a neveket a képek mellé és a jelzőszínt, így most már tudom ki kicsoda, bár nagyon hasonlítanak egymásra.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


szilveeaa,
a két ember az Te vagy és a párod!
De a vélemény az kelleni fog!!

twinsbabák
tündériek!!!

Tilli
, jobbulást Nektek.

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Még mindig szoktalak olvasni Titeket :wink: és lááááááááááááátom, hogy meg vannak az első bébik! Gratulálok hozzá Twin!

További szép babavárást mindenkinek:wink:
onlány
 
 


Jó reggelt kismamik!

Nincs erőm ma semmihez és egy kicsit hányingerem is van...elmúlhatna már ez a meleg.

Szilveeaa, köszi a hírekek Ritáról. Reméljük, hogy minél előbb javulnak az eredményei, de az is fontos, hogy babcinak még jó helye van odabent.

Tesco: tegnap én is elcsábultam még egy 0-3as farmerrel és egy barna csíkos belebújós kapucnis polárpulcsira :roll: Gondolom, gyakorlott anyukák most azt mondják, hogy csupa "praktikus" dolgot vettem, de annyira megtetszett, nem bírtam otthagyni :D

Anyabébi, köszi a bugyitippet :-) Megyek DM-be, ott legalább nincs pasi eladó...

Datolya - nekem a kolléganők azt mondták, hogy majd akkor kapunk ajándékot, ha eljönnek babanézőbe...nem mintha az ajándékra hajtanék, már az is elég, hogy a közvetlen kollégáim nagyon szurkolnak és mindenki egyenként megígértette, hogy küldünk nekik sms-t, ha Kristóf kibújt. A többiek pedig le vannak sz...va.

Andi és a büszke nagymama - gyönyörűek a babák! Köszönjük a híreket! A szopiba majd beletanulnak!

Szép napot!

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Twins! Gyönyörűek a babyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eszti! Huh, jégkása....Törpi se nyugszik, bár te előbbrébb vagy mint én, de a heti e-mail is azt írta, hogy már kevesebb mozgásra számíthatunk. Sztem nagyon sok kismama nem számolja a mozgásokat.

Kkia! Ezek a gyógyszertárosok.... :wink: :lol: :lol: . Tena bugyi van, bár inkább rövidnacinak néz ki. Dm jó ötle, ott is van eldobható bugyi

36 hetes kismamik: Szép növekedés! 3 kg :)

Kicsike! Nov 9? Lehet lesz az még október is :) Bár akkor meg azt mondhatják koraszülött.

Mostanában sok kismamival beszélgetek(egyszer tényleg összeszámolom mennyi van 150m-en belül) és van 36 hétre született. Ebből csak 1 van picinyt lemaradva a mozgásban, de ő is fiú, szóval rá se lehet nagyon mondani, mert a fiúk lustábbak(tisztelet a kivételnek). Súlyban egyik baba sincs lemaradva, sőt. Szóval akkor kérdem én, miért is koraszülöttek ők?


Kapzunk pár cuccot megint az uncsitesótól. :) Mosakodókendő, mintás pelus, cumi, kanál(rózsaszín)....

Alakul a lista, egyre kevesebb dolog kell.

Na lépek, szilvássütit kell még sütnöm :)

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Baromi ideges vagyok épp. :evil: :evil: :evil: Új postásunk van, aki nem hajlandó kihozni a csomagokat. Két hete van ez a barom, azóta harmadjára kell bemenni a postára, mert be se csönget. Most elkaptam és kérdőre vontam, és szerinte teljesen normális dolog, hogy ami nagyobb egy levélnél azt ő nem hozza ki, mert nem fér el nála. Az volt a legfrusztrálóbb, hogy nagyon nem akartam vele veszekedni, mert aztán a nem ajánlott leveleink majd a kukában végzik, de ez még így is esélyes, nem váltunk el túl jóban... Mit lehet az ilyen idiótákkal csinálni??? :evil:

Amúgy jól vagyunk, a mi kicsi lányunk is igen hevesen partizik vagy 3 napja a pocimban.
Köldököm szerencsére még benn van, de minden nap aggódva vizsgálom (igaz, ezt csinálom két hónapja :) ).

Barátnőm szült két hete, voltunk babanézőben, hát szívesen babáznék már én is :)

Kútvölgyis szülőszobalátogatás tegnapra nekem is tervben volt, de nem sikerült elindulnom itthonról, de ezek szerint annyira nem is volt érdekes? A holnapi szülés, együttszülésre tervezi valaki, hogy elmegy?
Nekem még nem sikerült eldönteni, hogy válasszak-e szülésznőt. Úgy hallottam, hogy mindegyik aranyos. Erről valami más vélemény?

chardonnay
 
 


Char
Nekem még azért a SOTén szülés is lehetséges, még semmi nem dölt el, ott javasolt a dokim egy szülésznőt. Én direkt őt kérdeztem, kivel szeret együtt dolgozni....ez se mindegy manapság..
Lüke postás :evil: Kötelessége kivinni a csomagot is :!:

Sztercsi
Szilvássüti..nem rossz 8)

Datolya
Úgy legyen, hogy visszavárnak...ámen :wink:

Szilveeaa
Örülök, hogy Zsrit jobban van :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


screen írta:vcsibe,
én pont az ellenkező irányból, a Keleti felől. Majd megoldom valahogy :!:

Apasági: aki nem volt még, annak egy jótanács: a szándékon + 2 meberen kívül kell még vinni egy szakorvosi véleményt is a vélt fogantatás és a várható szülés időpontjáról.
Csak hogy ne járjatok úgy mint mi: lepattantunk az ajtóról 8)

Mi ma reggel pattantunk le az ajtóról... Mivel én már voltam férjnél, és a válásról is kell igazolás... De ezt sehol sem írják, telefonban sem mondták... :( Megyünk majd pénteken újra...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe írtam privit olvastad?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Babaruha mosás, az jó ötlet, hogy mielőtt ennek nekiállok, kimosom a gépet 95 fokon. De én amúgy is folyékony mosószert használok, nem szeretnék mást venni. A pelusokhoz úgyis veszek mosószódát, legrosszabb esetben, azt használom majd.

MrsParis, a legfontosabbat már megtaláltad Debrecenben, a többi ráér… :lol:

Tilli, a párodat szigorítsd be, nem hiányzik még egy ilyen izgalom neked… Neki is figyelnie kell magára, nem csak neked…

KÓKUSZMATRAC: Aki még nem vett, de szeretne, most vettem a vaterán 4700-ért!!! Egy ezres a postaköltség, 6000 alatt megkapom már pénteken. Ha bárkit érdekel, priviben megírom a telefonszámot, e-mail címet.

Kkia, én a DM-ben vettem eldobható bugyit. 560 Ft 5 darab, szerintem a TENA sokkal drágább. Valahol az eü. betétek alatt volt eldugva a legalsó sorban.

Andi mama, nagyon ééééééééééééééééééééédddiiiiiiiiiiiiikkkk… Pici babák. :) :) :) (ide most egy elérzékenyülős szmájli kéne…)

Zsritnek jobbulás kívánok… Remélem hamar meggyógyul.

Szilveeaa, én már nem merek a Tescóban a baba-sorra bemenni… :lol:

Az első munka nélkül töltött napon jó sokat sétálgattam és vásárolgattam Dújvban… ma meg vasalok és majd megyek a szülésfelkészítőre Kicsikével a Szent Istvánba. Pihenés, mi?

Char, a postán lehet panasszal élni, kérdés mennyire érdekli őket…
És én is így vagyok a köldökömmel… A kedvesem csak röhög rajtam…
:roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Megjöttem UHról! :P

Lencsi jócskán meglepte a szonográfust: miután bediktálta, hogy fejvégű, Csajszikám egy tripla csavarral harántfekvésbe vágta magát! Ekkora szemekkel nézett a nő: :shock:
(Mondom magamban: erről beszélek! Itthon esténként, ha beindul, egyfolytában pörög-forog, eszébe sincs még menetirányba helyezkedni!)

BPD: 87 mm,
Súly: 2574 gr :P
Ja, és magzatvíz NORMÁLIS!!!! :lol:

Mindenkinek köszi a ránk-gondolást!!!
(jövök még ma, csak gyorsan alszom 1et, mert rövid volt az iccaka :oops: )

tillidian
 
 


Jelentem enyim gyerek elozo szerdan volt 2.4 kg a doki szerint...... HEGYI YETI LESZ???


twins:
GRATULA !!!! Gyonyoruek a baboid!!!! Es milyen edesen alukalnak a fotokon!

vcsibe:
Hat ha valasztani kell a vezetes es a HEV kozott akkor ezerszer a vezetes, mert kevesbe raz, nincs budos, VAN legkondi es nincs hasbakonyokles! Igazad van. A ket rossz kozul a kevesbe rosszat kell valasztani, hiszen most is el kell jutnunk a vizsgalatokra.

screen:
Apasagi: kerlek irj nekem errol valamit, en azt sem tudom mi fan terem, mikor, kinek kell ilyet csinalni es hova kell menni. Koszi elore is!

msparis:
Neked sok sok kitartast kivanok, nem egyszeru a szitu, az otthontol tavol lenni!

tilli:
Jaaaaaj ti szegenyek!!!!! JObbulast kivanok!!!
Nem semmi hogy a babad forgolodik... el tudom kepzelni a szonografus fejet amint ramered a monitorra :D:D:D:D:D

chardonnay:
A kozponti postanal kell bedurrogni a postasodra, ok majd intezik a dolgokat. Mukodik ez igy tutira, nalunk is volt gond regebben!

sünciboglya
 
 


vcsibe,
ez gáááz. komolyan, semmiről nem tájékoztatják az embereket.
Én konkrétan majdnem elsírtam magam, amikor lepattantunk az anyakönyvesről..
vicces az, hogy összeházasodni egyszerűbb. 2 tanu oszt jónapot. :roll:

+kicsike:
elvánszorgok én is 3-ra az Istvánba. Megismerjük egymást valahogy?

Kép
screen
 
 


Anyababi vissza jelőltelek.......:)))

Szilveaaa nincs kizárva hogy a lányod is szép ngy már!!!!!!!!

Till nem semmi a kis Lencsike+!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))akrobata!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sünci:

A születés előtt tett nyilatkozathoz a fogamzás és a szülés feltételezett időpontját szakorvosi bizonyítvánnyal kell igazolni + kérik a terhesgondozási kiskönyvet. (de ez önmagában ne elég)

A várandós nőt és az apát (lehetőleg) egyszerre hallgatják meg, majd jegyzőkönyvbe veszik az apa nyilatkozatát. Ezt négy példányban aláírják, melyből egyet az anyának a kórházban kell leadnia szülés előtt (egyes helyeken utána).

+ egy igazolást adnak az anya családi állapotáról. Ha hajadon, akkor egyszerűbb. Ha volt házas korábban, akkor bonyolultabb ezek szerint ez is, ld. vcsibe esete....

Kép
screen
 
 


Lányok, köszi a szíves (vissza)fogadtatást! :D És köszi a biztatást is!

TwinsBabák egyre szebbek, köszönjük az infókat és képeket a nagymaminak! :wink:

Anyabebi, az a baj az internetes vásárlással jelen pillanatban, hogy fogalmam sincs melyik címet adjam meg...a hivataloson nem lakom már évek óta, a jelenlegi címemen hetek óta nem tartózkodom csak 1-1 napokat átutazóban, egy szállodába meg nem kérhetem a csomagot :roll: de egyébként ott sincs sokkal olcsóbban használtan, nem? Aztán ott van még, hogy ha piszkos, szakadt, a macera vele, visszaküldeni stb. nem tudom, van-e most ehhez energiám :roll:

Már szerda van...úgy siettetném az időt!!! Pedig ahhoz képest, hogy egyedül vagyok, elég gyorsan telik az idő, hamar este lesz, meg most már végre itt vagytok nekem Ti is (úgy hiányzott ám a fórum!!!), de már úgy mennék az új lakásba (ami mellesleg még meg sincs :oops: ) és úgy szeretnék nyugalmat magam körül végre!!!

DM-be én is megyek ma eldobható bugyit venni, köszi a tippet. De azért a mamibugyijaimat is befogom majd :lol: ha már megvettem!

Én jövő hét pénteken megyek legközelebb dokihoz (akkor leszek 3 nap híján 36 hetes), hát bazi kíváncsi vagyok a bébikém súlyára, csak úgy röpködnek itt a 3 kilók...!
Vendég
 


És mi van azzal, aki házas, de pont kicsúszik a 300 napból? Mert 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell, nem? Tavaly nov. 15-én volt az esküvőnk, Sophie meg -ugye- október elején jön. És ezt is előtte kell intézni? Nekem ez az egész anyakönyvezés téma olyan homály :roll: VALAKI SEGÍTSEN!!!
Vendég
 


Óóóóó és remélem Zsrit minél hamarabb meggyógyul! Durva, hogy pont írtam, hogy vese lehet...nekem is ilyen tüneteim szoktak lenni...szegény, pont babásan basszus! Amúgy sem egyszerű a vesebetegség és nagyon lassan gyógyul, de küldöm a gyógypuszikat meg gyógyöleléseket!!! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


Eszti,
kérnek a házassági anyakönyvi kivonatból egy 300 napnál nem régebbi példányt, érdemes előre tájékozódni, hogy melyik intézmény pontosan melyiket fogadja el; a házasságkötés helyszínén kérhető másolat róla, akár személyesen, akár postai úton.
adminisztráció a köbön.

Kép
screen
 
 


Köszi Screen, írok is az új kórházamnak egy mail-t, úgyis van néhány egyéb kérdésem is!
Vendég
 


Mrsparis ahol házasságot kötöttetek ott kell kérni egy házassági anyakönyvi kivonatról egy másolatot.Ha messze van attól ahol laktok hívd fel őket telefonon és megmondják,hogy emailben,vagy faxon kell nekikegy levelet írni amiben leírod mihez kell és küldik ingyenesen.Én már megkértem 1 hét alatt ki is küldték és gratuláltak a leendő szülőknek a babához. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen kiírtam a telefon számodat rád csörgök majd,de szerintem az épület előtt a padoknál talizhatunk kb.3/4 3-kor.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Köszi, Kicsike Neked is!!!

Megyek ebédelni, aztán túrázom egyet (gyümölcsöt meg eldobható bugyit megyek venni kocsi nélkül :D ), délután még leszek!

Pusszantás!
Vendég
 


kicsike,

OK, ott a padoknál.
Én egy barna poloban + fehér halásznackóban gurulok. :D

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Kkia: Tévedsz! A Camponában a DM-ben van SANYI aki eladó :mrgreen: De tündér pofa!!!

Char: Az postások hülyék, tisztelet a kivételnek. Nálunk egy tök rendes nő van mindig felcsönget, hogy itthon vagyok-e mert ugye a 4.-re nem sétagalopp az út. A párom szokott neki adni hébe hóba némi borravalót ha pénzt hoz. A csomagot egyébként külön hozzák, nem a körzetes postás. Legalábbis nálunk. (tudom már a teszveszből kifolyólag) Ma 2 csomagom jött :mrgreen:

Zsrit: Jobbulást neked!!!

Sünci: "hegyi yeti" :mrgreen:
Mondjuk ahogy a párod elnézem nem egy zsoké alkat. :)
Apasági csak akkor kell ha nem vagy férjnél, de te vagy nem?

Egyébként nem értem, mert amikor Barni született én ugyan nem kértem friss anyakönyvit mégis az apja nevére anyakönyvezték és 300 napnál régebbi volt. :?: :idea:
anyabebi
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyorsan jövök jelenteni, hogy indulok a kórházba, mert reggel óta folyamatosan fáj a hasam (hol gyengébben, hol erősebben) meg a derekam, és a doktorbácsim azt mondta, hogy indulás azonnal... :cry: :cry: :cry:

Puszi mindenkinek, majd valahogy jelentkezem, hogy mi újság. :roll:
bobóbaba
 
 


Bobóóóóó,

vigyázz magadra és hírt kérünk!!!!!

Kép
screen
 
 


bobó nehogy szűlj még nekem!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bobó, drukkolok és remélem sikerül Kevint még egy kis maradásra bírni!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


screen:
NAGYON NAGYON koszi az infot!!!!!! Azota mi mar telefonalgattunk, parom is elment ma a Bevandorlasiakhoz (nalunk eleg bonyolult a dolog mert kulfoldon hazasodtunk es nincs meg a honositas bejegyezve. :( Szoval gazos a dolog. De nagyon szokat segitettel, koszonom szepen!

mrsparis:
Aham, kell egy uj hivatalos papirt igenyelni akkor a hatosagoktol. Olyan hulye dolog ez !!!

anyabebi:
Na ez a szitu eleg huzos ami a mienk! En ferjel vagyok mar 2001 ota. De mivel canadaban hazasodtunk igy honositani kell. Lassan masfel eve el is kezdtuk (mert akkor derult ki hogy nem megyunk vissza Canadaba). termeszetesen a magyar hatosagok szuttyogtak vele!!!! Ide-oda kuldozgettek, jova is lett hagyva mindenhol, de a Bevandorlasiakhoz amikor visszakerult, egyszeruen elakadt. Hiaba telefonaltam, mentem, sokszor a nyakukon voltam, SEMMI! Csak hogy varjak........ hat eddig vartunk, most kene ugye a papir. Erre MA azt mondjak a ferjemnek hogy jah, ott van naluk mar egy EVE !!!! Csak hogy NEM ERTEK ENGEM EL! Mondta parom hogy ez azert kicsit sok! Szemelyesen keccsoltunk ott jo sokszor, ne hazudtoljanak mar meg. Na minden esetre akkor most elkezdik jovahagyni a vegso hatarozatot, de az legalabb 90 nap lesz. Orulet mi van itt !!!!
A gyerek szuletesere mar tuti nem lesz meg a hatarozat. (Max ha tulhordom januarig )

babobaba:
Sok sikert, remeljuk semmi komoly! Vigyazz magadra nagyon!!!!!

sünciboglya
 
 


Sziasztok kismamik!

Jottem életjelet adni...az utóbbi napokban nem tudtam jonni, de próbállak benneteket visszaolvasni, csak valahogy sosem sikerul a végére érnem :roll:

Bobó, gondolunk rád és szorítunk, hogy a baba még bent maradjon !!!! :?

Ozike, Nita, olvastam nektek is mekkorák már a babák, hát nem fogunk miniemberkéket szulni, az biztos! :wink: Az enyém is 3 kg korul lehet most, hiszen másfél hete volt 2700g!

Édi, pontosan ugyanolyan méretu a babád, mint az enyém! :lol: Vagyis nekem is 34+5-n csináltak UH-t és a BDP: 90 mm volt és a súly pedig 2700 g :wink:

Szép nagy babáink lesznek lányok!

Andi mamának koszonjuk szépen a fotókat és udvozoljuk a boldog anyukát ! :D A bébik gyonyoruek!!!!!!!

Sztercsi, igen, a tel. számomat úgy egyben kell beírni! En is elmentem a tiédet a telefonomba :lol:

Majd estére még megpróbálok jonni, visszaolvasni a régebbi hozzászólásokat :wink:
addigis sziasztok!
ginuska
 
 


Zsrit és Bobó! Jobbulást, vigyázzatok magatokra!

Sünci! Nem irigyellek! Mi a ház papírjaivel rohangáltunk sokat. Apeh állandóan meg akart minket bűntetni fél millával 8) 8) Jogtalanul persze. Aztán miután eliismerték, jött egy új lelkes kolléganő, aki ismét bűntetni akar :) Na akkor szállt el a türelmem :twisted:

Ginuska! Köszi az életjelet. :)

Vcsibe! Üresjáraton kell a gépet kimosni 95 fokon? Az miért jó? :oops: :shock:
Vendég
 


Twins,
gyönyörűűűűek!!! :D :D :D

Lányok,
felkerestem én is a házasságkötő hivatalt (a világ végén, egy pici faluban), hogy mivel 13 éve házasodtunk és én nem viselem Apa nevét adjanak friss igazolást. Mondja a nő, jöjjek már vissza 2 hét múlva, mert most nem működik a gépük :? és azt is mondta: 30 napnál nem lehet régebbi, így még jobb is :shock: Most akkor 30 vagy 300?????????

Bobóbaba, gondolunk Rád 1000rel!!! :oops: (Picurka, tessék még bennmaradni!!!!!!!)++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sünciboglya,
akkor most mi lesz, csináltok Ti is egy apaságit?

tillidian
 
 


Bobó"papa" vagyok sziasztok.

Bobóbabával is meg a picivel is minden rendben,csak benntartják megfigyelésen meg kap pár szurit...
A Sziszkó írt neki sms-t hogy őt is hétfőn engedik ki valószínűleg mert korai jósló fájásai vannak és bekeményedett a pocakja...infúziót kap!

Remélem mindent leírtam!

Sziasztok
bobóbaba
 
 


Bobó!!! Remélem nincs semmi baj és nem a szülés indult be!!! Nagyon szorítok!!!

Megvettem a rettenetes Jessa eldobható bugyikat, almát, nektarint, üdcsit és rétest, hogy a férjemnek is kedvezzek :D káposztás, kapros-túrós, sima túrós meg magamnak egy epres visszafelé a szállodába bevertem egy málnás jégkását (ez elengedhetetlen :lol: ) és mindjárt vége is a napnak, nemsokára jön "haza" a drágám...holnap meg már csütörtök és már csak EGY HÉT itt!!! (bocs csajok, de a napszámolást szerintem minden nap megteszem majd :roll: )
Vendég
 


BobóPapának köszönjük az infót, picit megnyugtató...és Sziszkóról is! Minden rendben lesz, mindenki pihenjen és csak olyan dolgokat csináljon, ami jólesik!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: